Aralık 1999

Mikail Ailesi
Işık Çemberleri
Yirminci Yüzyılın Son Mesajı

Yuvadan Selamlar,

Geçen her an, ruhların bu özel toplantısında geçirdiğimiz zamanı bizim için daha değerli hale getirmektedir. Özgür Seçim Oyun Alanında yaptığınız seçimler, Yaratıcının enerjisinin sonlu formdaki nihai ifadesidir. Oyununuzu oynarken yaptığınız seçimler, yönünüzün bir kez daha Birliğe doğru çevrilmesini sağlamıştır. Oyunu, kendi gerçek doğanızı görmenizi engelleyen perdelerin arkasında bu şekilde oynamaktaki istekliliğiniz, hayal bile edemeyeceğiniz şekilde onurlandırılmaktadır. Kendinizden şüphe ettiğiniz zamanlarda bile daha yüksek gerçeklere ulaşma konusundaki istekliliğiniz için sizleri çok seviyoruz.

En başından beri Grup kendi kökeniyle ilgili sessiz kalmıştır. Ben ilk kanal mesajları almaya başladığımda, insanlar beni bilginin kimden geldiğinden emin olmam konusunda uyardılar. Bana, mesajı verenlerin kimliklerini açıklamak istememelerinin, onların karanlık taraftan olduğunu gösterdiğini söylediler. Ben de Gruba hemen üç soru sordum: “Siz kimsiniz? İsimleriniz nedir? Ve nereden geliyorsunuz?”

Sorularıma hemen şu şekilde yanıt verdiler:“Sen üç soru sordun ve biz de sana üç yanıt vereceğiz: Bu seni ilgilendirmez, bu seni ilgilendirmez ve bu seni ilgilendirmez.”Sonra, daha sonra her duyduğumda çok hoşuma gidecek olan nazik ve sevecen bir kahkaha duydum. O anda şaşkına döndüm ve bana verilen tavsiyeleri hatırlayınca, bu varlıklara eğer bana kim olduklarını söylemezlerse kendilerine kanal olamayacağımı bildirdim. Karşılık olarak bana asla unutmayacağım bir şey söylediler. Bana “Seçimlerine saygı gösteriyoruz” dediler ve gittiler. İki gün boyunca kalbimin yerinde bir delikle dolaştıktan sonra onlara geri döndüm ve iletişimi sürdürmek istediğimi söyledim. Sorduğum anda beni bekliyorlardı ve birden kendimi yeniden bütün hissettim. Hala kararsızdım ama onlara neden kim olduklarını söylemek istemediklerini sordum. Yanıt şöyleydi:“Sana gelen mesajı, üzerindeki etikete göre değil, içindeki sevgiye göre değerlendirmeni istiyoruz. Bu, ayırt etme yeteneğidir ve yeni enerjinin ilk aracıdır.”Sonra da bana bu aracı kullanmam için bir kılavuz verdiler. Şöyle söylediler:“Eğer bir mesaj kalbinde yer buluyorsa onu kabul et. Bulmuyorsa, o mesajı yargısızca bırak, çünkü o bir başkası içindir.” Daha sonra bana şöyle bir açıklama yaptılar; eğer “Kötülerin” var olduğunu düşünüyorsam, kendilerinin “İyiler” olduğunu söylemeyeceklerini nereden biliyordum? Ben de güldüm ve böylece aramızdaki ilişki gerçekten büyümeye başladı.

Tabii ki onlara kökenleri hakkında fazla soru sormaya tereddüt ediyordumama yine de arada sırada bazı bilgiler almayı başardım. Bana şimdiye kadar Dünya üzerinde hiç bedenlenmediklerini söylediler, ancak daha fazla şey sorduğumda, sonuç genelde sessizlik oluyordu. Mesajları almaya başlayalı birkaç ay olmuştu ki onları “tam omzumun üzerindeki varlıklar grubu” olarak adlandırmaya başladım. Bu şekilde onları ilk kez “Grup” olarak adlandırmış oldum. Beni şaşırtan bir şekilde bu durum onların hoşuna gitti çünkü bu isim pek fazla gizem içermiyordu. Yine de, ne zaman kökenleriyle ilgili bir soru sorsam, bu soruya bir yanıt alamıyordum.

Yaklaşık bir yıl sonra beni çok şaşırtan bir şey yaptılar. Yazdığım mesajlardan birinde, Grup birden konunun dışına çıkarak “Şimdi sana zaten bildiğin bir şey söyleyeceğiz. Biz sizin Mikail ailesi dediğiniz ailedeniz.” Bunun ne anlama geldiğinden pek emin değildim ama bunu söyledikleri anda doğru olduğunu biliyordum.

Charleston, Batı Virginia’da canlı bir celse sırasında, bana kökenleriyle ilgili biraz daha fazla bilgi verdiler. Burada, doğrudan bizim Melekler âlemi olarak bildiğimiz yerden geldiklerini söylediler. Kendimizi Viyana, Avusturya’da Birleşmiş Milletler binasında canlı bir celse yaparken bulduğumuz ana değin de bu konuda başkaca pek bir bilgi gelmedi. Bu celse sırasında birçok defa Mikail ailesine atıfta bulundular. Kafamın içinde yankılanan o sözlerin, içimde derinlerde bir şeyleri harekete geçirdiğini söyleyebilirim. Birkaç gün sonra yine Viyana’da canlı bir celse sırasında Mikail ailesinin Dünya’da o fiziksel yerde bir portale sahip olduğunu söylediler. Pek başka bir şey söylememiş olmalarına karşın, bu konuyu o celse sırasında çok defa dile getirdiler. O yıl daha sonra Cancun, Meksika’da canlı bir celse yapıyordum. Bu celse sırasında da burasının Mikail ailesinin okyanusun içinde bir portale sahip olduğu fiziksel bir yer olduğunu söylediler.

Grup aynı sözcükleri kullanarak pek çok insanla farklı seviyelerde konuştuğu için, bana sayısız e-posta geliyor. Bazıları çok heyecanlanıyor çünkü Grubun kim olduğunu bildiklerini hissediyorlar. İnsanlardan Grubun Siriuslular, Pleiadesliler, Arkturuslular, Griler ve adını telaffuz dâhi edemediğim başkaları olduğuna dair mesajlar aldım. İlginç olan şu ki ben artık Gruba bu soruyu sormuyorum bile. Onlar bana kalbimin en derinlerinden konuşuyorlar ve bu bilgi de benim için yeterli. Görünen o ki artık bazı boşlukları doldurmaya hazırlar.

 

Yuvadan Selamlar,

Geçen her an, ruhların bu özel toplantısında geçirdiğimiz zamanı bizim için daha değerli hale getirmektedir. Özgür Seçim Oyun Alanında yaptığınız seçimler, Yaratıcının enerjisinin sonlu formdaki nihai ifadesidir. Oyununuzu oynarken yaptığınız seçimler, yönünüzün bir kez daha Birliğe doğru çevrilmesini sağlamıştır. Oyunu sizin kendi gerçek doğanızı görmenizi engelleyen perdelerin arkasında bu şekilde oynamaktaki istekliliğin