Пригадайте…
Гра у хованки

Далі ми розповімо про життя на планеті Земля. Ця інформація від люблячих сутностей відомих під іменем “Група”, прийнята Стівом Ротером. Це основа усієї інформації, яку давала група у своїх повідомленнях “Маяки Світла” та у першій книзі Стіва та групи “Пригадайте”. Так група відповіла на запитання Стіва: “Чому ми тут?”.

Дозвольте нам взяти вас у невелику подорож…

Ми усі зібралися тут на галявині біля підніжжя гір. Ми вдома і граємо усі разом у досконалій любові. Один з любих братів підійшов та каже: “Чи хоче хтось пограти у нову Гру?”.

“В яку саме Гру? – цікавитеся ви. – Таку ж, у які ми граємо зараз?”.

“Ні, – відповідає він. – Ще ніколи раніше ми такого не робили. Це буде детально розроблена Гра з великою кількістю реквізиту та масок. Ми носитимемо на собі завіси, крізь які більше не бачитимемо та не пам’ятатимемо нашої справжньої природи, навіть саму завісу буде приховано. Так ми розпочнемо Гру і станемо пригадувати. Ця завіса буде настільки щільною, що ви забудете не лише хто ви є – ви навіть забудете свій дім. Навіть проходячи повз один одного кожен своїм шляхом, ми будемо дивитися у очі і не впізнавати один одного. Завіса буде настільки щільною, що багато з нас дивитимуться на реквізит та маски й віритимуть, що це єдине, що існує навколо. Ви досі матимете усі свої сили, проте не будете пам’ятати, ні як ними користуватися, ні навіть що вони у вас є.

Ми гратимемо у цю Гру поетапно, і перед початком кожного наступного етапу ми зможемо розмістити на своєму шляху стільки нагадувань, скільки забажаємо, щоб вони допомогли нам пригадати. Прийміть пораду розмістити багато таких нагадувань, адже більшість з вас згодом почне легко давати їм логічні пояснення і, відтак, ігнорувати їх. Ми самі обиратимемо час та місце для входу та виходу на Ігрову Дошку. Також ми визначимо обставини та уроки, які бажаємо пройти, поки будемо за завісою. Буде вестися підрахунок та бали будуть сумуватися від одного етапу до іншого. Ця система балів слугуватиме лише вам для визначення обставин, які слід додати до наступного етапу Гри. Ви також не пам’ятатимете усіх своїх попередніх етапів, але, досягнувши колись певної майстерності, ви зможете переносити деякі зі своїх аспектів у наступний етап. Ви завжди будете нести у собі свою істинну суть, проте не будете пам’ятати, що вона переходить з вами від одного етапу до іншого.

Ваше почуття гумору буде завжди тим нагадуванням, яке без перешкод проходитиме крізь завісу, і якщо ми помітимо, що ви аж надто серйозні, – наш лоскіт нагадає вам, що це лише Гра. Також навколо буде багато наставників, що допомагатимуть нам, у разі якщо ми сильно відхилимося від шляху. О так, я майже забувпро одну важливу деталь Гри… В усі часи там існуватиме Свобода Вибору. Ви маєте абсолютний вибір у всьому, ви навіть можете вирішити не грати у Гру або попросити про заміну. Ви можете обрати чи бути тим, хто ховається, чи тим, хто шукає, – це повністю ваш вибір.

На Ігровій Дошці буде існувати полярність. Вона буде механізмом самої Ігрової Дошки і її важливим компонентом, оскільки забезпечуватиме необхідний контраст. Однак, полярність буде затуманювати ваше бачення. Крізь погляд, затьмарений полярністю, ви будете сприймати речі як низ та верх, світло та темрява, добро і зло, любов та страх, правильне та хибне. Не дозволяйте усьому цьому задурити вас – це лише ілюзія.

Ми усі залишимо свої вищі аспекти у спеціальному місці на час Гри: інакше Гра була б надто легкою. Наші вищі Я будуть доступні кожному з нас у будь-який час. Випробуванням буде навчитися знаходити до нього доступ та пригадати, що воно є частиною нас самих. Ви зможете обрати люблячих сутностей, що будуть сидіти на вашому плечі та давати поради під час Гри. Але знову ж таки, значною частиною самої Гри буде згадати про їхнє існування.

Метою Гри буде побачити, скільки з нас зможуть пригадати, ким вони є, звідки вони і які сили творення вони мають. Як тільки ви пригадаєте, ви зможете знову об’єднатися зі своїм вищим Я та відтворити Дім по цю сторону завіси як демонстрацію, що ви пригадали усе повністю”.

“Тож хто хоче розпочати Гру?”.

Група через Стіва Ротера