Ласкаво просимо до Восьми Сакральних Кімнат

Тут ми створили сакральні кімнати для вас та вашого творення, зцілення та саморозвитку. На ці кімнати нас надихнули послання групи “Сакральний Простір”.

Web-сайт “8 Сакральних Кімнат Творення”

Інструкції:

Ці Вісім Сакральних Кімнат встановлено для найефективнішого використання усіма вами. Користуйтеся ними, як вам того хочеться, або ж дозвольте нам запропонувати наступне:

  1. Помістіть своє творіння обережно у першу кімнату. Будьте уважними до того, про що просите… воно збудеться. Потім знову відвідайте цю кімнату наступного дня та перевірте, чи є внутрішнє відчуття, що ваше творіння сформовано повністю. Якщо ні – переосмисліть творіння (змініть формулювання) та проголосіть, записавши, його знову. Якщо відчуваєте, що ваше твердження цілісне та повне, переходьте до наступної кімнати.
  2. Дотримуйтеся такого порядку з кожною кімнатою, аж поки не пройдете усі вісім. У кожній кімнаті знайдіть що сказати про своє творіння. Якщо запропонована тема кімнати та поради щодо неї не підходять під вашу ситуацію, тоді просто напишіть своє твердження у кімнаті та поверніться наступного дня, щоб перечитати його. Якщо наступного дня воно здається повним, переходьте до наступної кімнати. Ви маєте розуміти, що усе, що ви пишете там, не призначається для інших. Це лише між вами та Всесвітом.
  3. Будь ласка, ставтеся до цього відповідально та пам’ятайте, що основна ідея – створити безпечний простір, де б кожен міг себе зцілити. Це не обговорення, тож ми просимо вас НЕ писати відповіді до записів інших людей у цих кімнатах. Якщо хочете прокоментувати або допомогти тому, хто залишив свою електронну адресу, тоді сконтактуйтеся з тією людиною напряму. Якщо ви не хочете ні з ким списуватися, тоді не залишайте своєї електронної адреси, коли пишете у кімнатах.
  4. На сторінці немає перевірки правопису, але ви можете написати свій текст у своєму текстовому редакторі, а потім скопіювати та вставити його у поле тут. Нажаль, також немає технічної можливості ставити у тексті абзаци. Радимо просто витримувати оптимальну довжину тексту, оскільки без абзаців текст читається складніше. HTML-коди не підтримуються. Будь ласка, не намагайтеся також вставити у текст зображення чи скрипти.
  5. Будь ласка, не публікуйте у цьому просторі матеріали, захищені авторським правом, без дозволу автора.
  6. Покращення у вашому житті можуть розпочатися вже як мінімум за 8 днів, однак це не перегони. Ми лише просимо вас пам’ятати одну річ: насолоджуватися мандрівкою -набагато важливіше, аніж досягти пункту призначення. Насолоджуйтеся подорожжю!

 

1. Кімната Творення

Ласкаво просимо до Сакральної Кімнати Промовленого Наміру.

Усе починається тут:

Це яскравий приклад простору реальності п’ятого виміру. У цій кімнаті затримка часу значно коротша, ніж у третьому вимірі. У цьому просторі думки втілюються у реальність дуже швидко.

  1. Запустіть у дію своє Творіння, висловивши його письмово у цій кімнаті. Ви не пишете для інших, це між вами та Всесвітом.
  2. Поверніться сюди наступного дня або коли вам буде зручно, щоб переглянути ваше твердження. Якщо відчуваєте, що воно повне, тоді переходьте до наступної кімнати. Якщо ще ні – опублікуйте його ще раз, аж поки не відчуєте його істинність. Поверніться наступного дня і перегляньте його знову.
  3. Перебуваючи тут, подивіться на творіння інших учасників та надішліть їм енергію безумовної любові. Ми просимо вас поважати усі Творіння, що запускаються для здійснення тут. Якщо бажаєте написати свій відгук або сконтактуватися з іншими, тоді вкажіть свою електронну адресу, коли публікуєте, – так інші зможуть відповісти вам особисто. Будь ласка, НЕ відповідайте тут на публікації інших. Це не кімната для обговорення, тож ми просимо вас утримуватися від коментування публікацій інших учасників у цьому просторі.

Єдине застереження: Будьте готові прийняти те, про що просите! Якщо вам не подобається ваше творіння або ваша реальність, будь ласка, у будь-який час поверніться сюди та зробіть свій вибір заново.

Очікуйте на дива – і ми допоможемо вам їх створити!

2. Кімната Страху

Ласкаво просимо до Кімнати Страху. Група каже, що страх – це лише нестача інформації. Спочатку ідентифікуйте страх, визначивши інформацію, якої бракує. Цей вакуум можна заповнити тільки тимчасовою інформацією, оскільки кінцевий результат ще не відомий.

У просторі цієї кімнати визначте усі страхи, які можуть утримувати вас від здійснення вашого творіння. Як тільки визначите їх, заповніть інформацію, якої бракувало.

Ми радимо вам бути безжалісними, коли ідентифікуєте усі страхи, що можуть стосуватися вашого творіння. Часто ми помічаємо, що люди не беруть до уваги таку річ, як “страх перед успіхом”.

Запишіть свої страхи тут і поверніться наступного дня. Якщо відчуваєте, що зробили все повністю, тоді переходьте до наступної кімнати.

3. Кімната Прощення

Помилятися притаманно людям… пробачати ж – це божественність.

Група каже, що пробачати – означає дати дарунок собі майбутньому. Ви посилаєте енергію у майбутнє, коли очищаєте свою власну енергію і простягаєте перед собою, таким чином, слово “пробачити” (прим. перекл. – в англ. тут гра слова: “for-give” – те, що треба дати, тоді як “forgive” – пробачати).

Тримати у собі образу – все одно що прийняти отруту і чекати, що помре інший. Так ви лише самі себе позбавляєте енергії.

У просторі цієї кімнати ми просимо вас пильно придивитися до усіх образ, які ви в собі тримаєте, а також до інших можливостей пробачити когось чи щось. Може знадобитися пробачити когось іншого або ж себе самого. Навіть, якщо здається, що ці люди напряму не стосуються вашого творіння, вони можуть красти вашу енергію, тоді як почуваються дуже комфортно.

Напишіть свою заяву про прощення тут. Потім принесіть це полегшення у зовнішній світ і знайдіть будь-який спосіб його виразити. Коли повернетеся сюди наступного дня і відчуєте, що зробили усе повністю, переходьте до наступної кімнати. Приділіть третій кімнаті достатньо часу. Це важливо.

4. Кімната Зцілення

Ласкаво просимо до кімнати зцілення.

Це сакральний простір, створений, щоб інші почувалися тут достатньо комфортно для зцілення та проведення необхідних змін у собі. Група каже, що для зцілення потрібен запит. У своїх “12 уроках зцілення у нових енергіях” група розповідає про Зцілення та посередництво у цьому процесі у високих вібраціях Нової Планети Земля.

Тут ми пропонуємо вам можливість отримати досвід у самозціленні на фізичному, емоційному та духовному рівнях. Якщо ви б хотіли, щоб й інші учасники надіслали вам енергію або приєдналися до вашого процесу зцілення, висловіть таке прохання на початку вашого тексту тут. Вкажіть свою електронну адресу, якщо надалі хочете сконтактуватися з іншими учасниками. Якщо вирішите списатися з кимось з учасників, тримайте свою силу. Ніхто не може зцілити вас, тільки ви можете це зробити. Посередники можуть лише з любов’ю вам у цьому допомогти. Тут ви можете запустити процес свого зцілення. Чудеса справді трапляються щодня. Чому б не створити одне прямо зараз? Якщо ви пишете чи читаєте у цій кімнаті, ми просимо вас затриматися на якийсь час і прочитати свіжі записи інших людей, які теж просять про зцілення, щоб відобразити їм їхню енергію. Якщо вони не просять про додаткову енергію чи зцілення, будь ласка, поважайте їхню волю, оскільки кожне зцілення відбувається лише на прохання.

У реальності п’ятого виміру, чим більше людей просять про зцілення, тим більше цілителів прокидаються щодня. Тут є можливість цілителям зцілити себе самих. Майстри-Цілителі, прокидайтеся!

5. Кімната Відповідальності

Група каже, що Балансом Власної Сили є Відповідальність. Вони кажуть, що все просто: якщо ви хочете збільшити свою силу, підвищіть рівень своєї відповідальності. Тут є можливість взяти на себе повну відповідальність за кожен аспект своєї реальності. Група каже, що усі ми грали ролі героя та жертви. Ми зіграли усі ролі у той чи інший час.

Тут не існує жертв. Почніть з того, де ви є прямо зараз. Візьміть свою відповідальність, написавши своє твердження у цій кімнаті і прийміть свою силу. Наступного дня поверніться і перевірте, чи зробили усе повністю. Якщо так – переходьте до наступної кімнати. Якщо ж ні – працюйте тут щодня, поки не закінчите повністю.

Тут ви вступаєте у свою істинну силу!

Послання “Відповідальність: Баланс для Сили” було наживо представлено у Організації Об’єднаних Націй у Відні, Австрія, 3 травня 2001 року. Його можна знайти у розділі другої книги групи “Ласкаво просимо до Дому: Нова Планета Земля”.

6. Кімната Дії

Коли творити, а коли – дозволити творити? Група каже, що це та ж сама межа, що й лінія, яка розділяє наші реальності. Усе просто: якщо вона по вашу сторону завіси, тоді вона ваша. Якщо треба щось зробити, щоб запустити ваше творіння у дію, тоді просто зробіть це. Як ви знаєте, це не завжди легко. Але тільки погляньте, як багато людей почали з Кімнати Творення і досі не просунулися вперед. Привітайте себе із тим, що ви пройшли через усі попередні кімнати до цієї, де ви зараз. Саме тут знаходиться магія.

Коли закладете початок для своєї дії, пам’ятайте, є ще одна важлива річ, яка дозволить вашому творінню перейти до наступного етапу. Це віра. Коли усі ваші дії розпочато, важливо відпустити очікування результату і дозволити усьому відбутися.

У цій шостій Сакральній Кімнаті ми радимо вам скласти список тих дій, які необхідні вам для втілення свого творіння та змін у житті. Пообіцяйте собі виконати усі ці дії, але не чекайте, поки результат стане видимим, щоб аж потім перейти до наступної кімнати. Коли список буде готовий повністю, переходьте до наступної кімнати, як тільки закладете початок для усіх дій у своєму повсякденному житті.

7. Кімната Гумору

 Єдина причина, чому Янголи можуть літати, – вони сприймають себе з легкістю (без обтяжень). Група каже, що гумор – це природня перспектива, з якої Янголи спостерігають за усім. Під час курсу про те, як стати Втіленим Янголом на Новій Планеті Земля, ми навчимося дивитися на усе, що входить у наші поля, з перспективи гумору. Група радить звернути увагу на те, що найлегший спосіб збалансувати енергію у будь-якій ситуації – знайти спосіб над нею посміятися.

Гра та робота завжди мають бути поєднані.

У просторі цієї кімнати ми просимо вас віднайти гумор на вашому шляху аж до цього моменту. Сміючись, ви балансуєте енергію, а отже, час переходити до наступної кімнати.

8. Кімната Прийняття

Ви щойно увійшли до останньої Сакральної Кімнати.

Мистецтво вишуканого прийняття – це питання ставлення. Більшість Працівників Світла не мають проблем з посиланням енергії та запуском її у дію. Але коли енергія повертається до них у формі їхнього творіння, більшість просто не знають, як його прийняти. Отримувати благо з прийняття – це те, чому треба навчитися.

Тут ми просимо вас написати своє зобов’язання вишукано приймати усі творіння в будь-якій формі. Спостерігайте за тим, як відбувається магія.

Після усього написаного та зробленого, коли ви вже бачите результат у своєму житті, будь ласка, зайдіть знову до цієї кімнати, щоб написати й про це також.

Ви щойно повністю завершили усю роботу у восьми сакральних кімнатах п’ятого виміру.

Ласкаво просимо до Дому!