Знову й знову група згадує про Первинну Духовну Сім’ю. Щоб пояснити, що це, я віднесу вас у той час, коли ми вперше втілилися на планеті Земля. Гра починалася як есперимент, з метою дізнатися, чи ми зможемо побачити Бога крізь очі один одного. У цю Гру ми помістили лише одне правило: “Свобода Вибору в усьому”.

Коли ми грали у Гру першого разу і прийшли на Гральну Дошку Свободи Вибору, ми попросили нашу найближчу сім’ю приєднатися до нас у цій Грі. Ми розробили Гру так, щоб використовувати Карму як свого роду систему підрахунку, якою б користувалися тільки ми самі. Саме через Карму нам було необхідно втілюватися від життя до життя разом як групи душ. Ми поверталися у складі тієї ж сімейної групи приблизно в один і той же час та місце, щоб підтримувати карму.

Протягом певного періоду часу можна було б відпрацювати та очистити свою карму з тією групою, з якою вона була пов’язана. Потім ми приєднувалися до іншої сім’ї та створювали кармічні зв’язки з її членами. Це повторює природній потік енергії Всесвіту, яка, як каже група, є енергією змішування. Впродовж багатьох інкарнацій ми мали досвіди у великій кількості сімей, у яких ми були невід’ємною частиною.

Тепер, як ми знаємо, Гра підійшла до завершення. Зараз ми у процесі написання сценарію до нової гри на Новій Планеті Земля. Це Нова Енергія, і настав час повністю вступити у свою власну істинну силу. Група посилається на “Другу Хвилю Вступу у силу”, яка несе розвиток людства від парадигми слідування за лідером до парадигми слідування за самим собою.

Багато з нас на планеті мають труднощі з цією новою енергією та силою. Багато разів ми бачили, як лідери націй намагалися повернути старі способи поведінки і нав’язували своє лідерство іншим через глобальну агресію. Ми можемо допомогти один одному навчитися без страху та агресії нести у собі та відповідально використовувати свою силу, яка є нашим істинним спадком.

Є дещо, що кожен з нас може здійснити, аби допомогти своєму розвитку, навчаючись нести цю силу та вступати у Нову Енергію. Перше і найпотужніше – знову об’єднатися зі своєю первинною духовною сім’єю. Це ті сутності, які пам’ятають, ким ви є, навіть коли ви не пам’ятаєте. Це ті люди, які вже за першої зустрічі миттєво здаються вам знайомими. Це ті люди, які дивним чином з’являються у вашому житті прямо зараз. Ви могли зустріти їх на духовному зібранні або у магазині побутової техніки, не важливо – де б ви не зустрілися, ви негайно відчули зв’язок.

Більшість цих людей, прийшовши у ваше життя, істотно змінять те, як ви себе сприймаєте. Відповідно до природи таких контрактів, більшість цих людей повернеться у ваші життя на короткий період часу, щоб об’єднатися, а потім йти своїм шляхом. Оскільки свобода вибору – наше єдине правило тут, цілком можливо змінити це і створити довготривалі стосунки. Але все ж, у більшості випадках ці люди торкнуться вашої душі світлом з Дому – і підуть далі.

Як ви можете вступити у зв’язок з ними? Знайдіть місця, де бувають люди з подібними до ваших вібраціями: семінари, веб-сайти та інші місця, де об’єднуються люди. Ми запрошуємо вас почати на сайті організації Espavo, який для цього і призначений. Знаходьте також й інші місця, щоб збиратися, і діліться інформацією про них. Знайдіть групу для медитацій або групу якоїсь церкви. Почніть з чогось одного, якщо більше нічого не зможете знайти. Залиште простір у своєму житті, щоб ваша первинна духовна сім’я могла вас відшукати, закріпіть свій намір і спостерігайте, як починається магія.

Насолоджуйтеся Грою!

Мої обійми і ніжні підштовхування,

Стів Ротер