Raz po raz Grupa wspomina Pierwotną Rodzinę Duchową. Aby to wyjaśnić, zabiorę cię pierwszy raz kiedy inkarnowaliśmy się tutaj na Ziemi. Gra rozpoczęła się jako eksperyment, aby zobaczyć, czy możemy zobaczyć Boga oczami między sobą. Była tylko jedna zasada, którą umieściliśmy w tej grze: “Swobodny wybór we wszystkich sprawach”, “free will”.

Gdy po raz pierwszy graliśmy w grę i pojawiliśmy się na Gameboard of Free Choice, poprosiliśmy naszą najbliższą rodzinę, aby dołączyła do nas w grze. Zaprojektowaliśmy grę tak, aby używała Karmy jako systemu służącego do przechowywania punktów, który może być używany tylko przez nas. To właśnie dzięki Karmie stało się konieczne, abyśmy wspólnie wcielali się raz za razem w grupy dusz. Powróciliśmy z tą samą grupą rodzinną mniej więcej w tym samym czasie i miejscu, aby ułatwić karmę.

Przez pewien okres czasu ktoś pracowałby i oczyszczał swoją karmę z grupy, z którą byli. Potem połączą się z inną rodziną i stworzą więzy karmiczne z nimi. To naśladuje naturalny przepływ energii Uniwersalnej, która jest energią mieszania, zgodnie z “grupą”. Przez wiele inkarnacji mogliśmy doświadczyć wielu duchowych rodzin, do których byliśmy integralną częścią.

Teraz gra, jaką znamy, dobiegła końca. Jesteśmy teraz w trakcie pisania skryptu nowej gry na Nowej Planecie Ziemia. To jest Nowa Energia i czas, aby w pełni chodzić w naszej prawdziwej mocy. Grupa odnosi się do “Drugiej Fali Empowerment (wzmocnienia)” jako ewolucji ludzkości od paradygmatu pójścia za przywódcą do nowego paradygmatu podążania za sobą.

Wielu na naszej planecie ma trudności z tą nową energią i mocą. Widzieliśmy wiele razy, kiedy przywódcy narodów starali się przywrócić dawne sposoby i zmusić innych do starego myślenia poprzez globalną agresję. Możemy pomóc sobie nawzajem nauczyć się nosić i odpowiedzialnie wykorzystywać moc, która jest naszym prawdziwym dziedzictwem bez strachu i agresji.

Ucząc się przenosić tę moc i wkraczać w Nową Energię, są działania, które każdy może podjąć, aby wspomóc własną ewolucję. Pierwszym i najpotężniejszym krokiem jest ponowne połączenie się z pierwotną duchową rodziną. To są istoty, które ponownie dołączają do tego, kim naprawdę jesteś. Są to ludzie, których spotykasz po raz pierwszy i poznają cię od razu. Jakbyście byli znajomymi od lat. To są ludzie, którzy dziwnie odnajdują się teraz w waszym życiu. Możesz spotkać się z nimi na duchowym zgromadzeniu lub w sklepie z narzędziami, ale bez względu na to, gdzie się spotkasz, natychmiast się zaprzyjaźnisz.

Większość z tych osób wejdzie w wasze życie i zmieni sposób postrzegania twojego życia przez ciebie. Natura tych kontraktów to że  większość z tych osób powróci do twojego życia przez krótki czas, aby się połączyć, a następnie być w drodze. Ponieważ wolny wybór to nasza jedyna zasada, całkowicie można to zmienić i stworzyć długoterminowe relacje. W większości przypadków ci ludzie dotkną twojej duszy światłem domu, po czym pójdą dalej.

Jak połączyć się z nimi? Znajdź miejsca dla ludzi o podobnej wibracji. Seminaria, strony internetowe i inne miejsca do połączenia. Zapraszamy do startu tutaj na stronach internetowych Espavo. Są przeznaczone do tego celu. Znajdź także inne miejsca do ich gromadzenia i przekazywania. Znajdź grupę medytacyjną lub grupę kościelną. Uruchom grupę, jeśli nie możesz jej znaleźć. Stwórz miejsce w swoim życiu dla pierwotnej duchowej rodziny, aby cię znaleźć, ustal swoje intencje i patrz, jak zaczyna się magia.

Ciesz się z gry!

Wielkie uściski

Steve Rother