Październik 2018

łaska

Pozdrowienia, moi drodzy.

Dołączamy do Ciebie w tym dniu, ponieważ Twoja gra osiąga teraz kolejny poziom. Jesteśmy niesamowicie dumni z was wszystkich, ponieważ postanowiliście zdjąć skrzydła, przyjść na Ziemię i założyć zasłonę zapomnienia. Doświadczyłeś trochę szorstkości, nawet bólu planety Ziemi, aby ewoluować wszystko, co jest i robisz wybitne kroki w tym kierunku. Chcemy Cię poinformować, że jesteś na zamierzonej ścieżce. Tak, czasami jest brudna i trudna, często oznacza to odsłonięcie starych ran. Jednak tam, gdzie odkrywasz, że jest luka w zabezpieczeniach to także twoja siła. Pozwalając odejść i otwierając te rany, przynosi świeże powietrze, aby je uleczyć. To daje ci siłę, której nie możesz zdobyć w żaden inny sposób. Wielu z was nawet stworzyło te możliwości na drodze umów, co daje siłę i wzrost. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co się dzieje, gdy kolektyw zaczyna równoważyć tę energię męską i kobiecą w całkowicie nowy sposób. To dla nas bardzo ekscytujące. Powiedzmy, że ta część nas, którą znacie jako Merlię, jest bardzo dumna. To wspaniały czas, aby tu być i obserwujemy twoją grę na każdym kroku, zmieniając ją na kolejne poziomy. Widzisz, drodzy, są ludzie, którzy was obserwują. Cały wszechświat obserwuje w pewien sposób to, co dzieje się na Ziemi. Nie, nie mają kamer. Ani nie widzą dokładnie, co się tutaj dzieje. Energia wibracyjna zmienia wszystko: każdą grę, wszędzie. Mówimy wam, ma to wpływ na miliardy istot w kosmosie, co zaczynacie rozwikłać tutaj na planecie Ziemia.

Dokonałeś czegoś, czego nikt nigdy nie miał. Wkroczyłeś w inną rzeczywistość wymiarową. Tak, jest to trudne i czujesz się zagubiony. Jednak także oczyszczasz energię, by osiągnąć to, co najważniejsze.

Opowiedzmy o innej grze. Jednej z wielu we wszechświecie, którą nazwaliśmy Solara, ale to nie jest to, co oni nazywają siebie. Pozwolimy im się przedstawić, bo mogą do ciebie dotrzeć. To inna gra, w którą grali z różnymi okolicznościami, ponieważ jesteś jedyną planetą z wolnym wyborem. Ponieważ mieli wstępne wskazówki, wytyczne, a nawet pewne ograniczenia, ewoluowali w inny sposób. Jako takie, mają bardzo małą liczbę  wojen na Solarze.

Nie musieli zmagać się z wieloma różnicami i wyzwaniami, których wielokrotnie doświadczaliście. To niesamowity kawałek, nad którym wszyscy pracują. Widzieliśmy zmianę kierunku dla każdego z was. Przypomnij sobie jedną z książek, które napisaliśmy przez opiekuna o nazwie Duchowa Psychologia, 12 podstawowych lekcji życia. Nad ostatnią  pracowało niewielu ludzi.

Lekcja życia łaski

Każdy z was zaczyna pracę z lekcją łaski, i to jest głęboka różnica w stosunku do tego, co było wcześniej. Poprzez wkroczenie w ten nowy wymiar, który nazwaliśmy piątym wymiarem, zabierasz swoją grę i zmieniasz ją na zupełnie inny poziom. Każda istota na planecie Ziemia ma teraz do czynienia z łaską. Jak możesz wziąć to, co masz, czy to w twojej przeszłości, teraźniejszości, czy przyszłości i przenieść je w spiralę? To jest wszystko, co można zobaczyć, a następnie przejść przez nie ze świadomością i łaską. Przejdź przez to jako dumna istota, wiedząc, że zdobyłeś prawo do popełniania tych błędów. Wybraliście się na specjalną podróż, by uczyć się, rzucać wyzwanie sobie samym, nawet odważyć się zdjąć te skrzydła i założyć tę zasłonę zapomnienia. Zapomnij o swoim mistrzostwie. Jeśli wkroczysz do gry, w której musisz nauczyć się być magicznym człowiekiem, Solara miała trochę przewagi w niektórych z tych obszarów. Widzisz, oni mieli wiele aspektów, które zostały wprowadzone w inny obszar, więc kiedy odkryli Ziemię, byli zafascynowani. Cała planeta działa w harmonii z odkryciami Ziemi. Jednak nie widzą każdego najmniejszego szczegółu, gdy patrzą na ciebie, ponieważ ich technologia nie zabrała ich aż tak daleko. Jednak rozwijają się oni w tym obszarze, ponieważ pracują z tym od kilku lat. Odkąd cię odkryli, cała ich energia skupia się teraz na nowych urządzeniach technologicznych i wszystkim, co mogą zrobić, aby nawiązać z tobą kontakt. Cóż za zdumiewający dar wiedzieć, że nie jesteś sam. Nie jesteś jedyną grą w mieście i wszyscy mogą ci zaufać, mogą ci pomóc. Mogą pomóc Ci podzielić się tym, czego nauczyli się dzięki swoim aspektom. Będzie wielu, którzy odwiedzą archiwa, aby przejrzeć zapiski z Akaszy i przeczytać wszystkie wydarzenia z tej niewiarygodnie trudnej planety.

Jedną z rzeczy, które odkryli, gdy Solara ulepszyła ich technologię, jest praca ze światłem. Próbowali dotrzeć do was poprzez kody światła. Możesz na nie uważać, ponieważ dotarcie do ciebie zajmie trochę czasu; otrzymasz je bardziej jako uczucia niż słowa na początku. Teraz mają nowy sposób komunikowania się z tobą  i uderzą każdego na Ziemi w pewnym momencie. To, czy energia zostanie zinterpretowana w sposób, w jaki zamierzają, będzie zależeć od Ciebie.

Mieli wspaniałe możliwości pracy z tym. Tak, próbują dowiedzieć się więcej o planecie Ziemia i niedawno odkryli kilka nowych rzeczy. Teraz zdają sobie sprawę, że wasza planeta przechodzi cykl. Chociaż nie umiera, Ziemia przeżywa cykl, który może nie wspierać życia w taki sam sposób jak wcześniej. Są bardzo zainteresowani, oczywiście, ponieważ chcą tam być, aby pomóc wszystkim mieszkańcom planety Ziemi. Chcą spróbować pomóc w przeniesieniu energii, aby dokonać tego przejścia. W miarę, jak ich technologia się poprawia, są w stanie zbliżyć się do Ciebie. Będą nawet przechwytywać niektóre programy telewizyjne. O mój Boże! Co sądzicie o tym?

W jaki sposób Solaranowie mogą dowiedzieć się o planecie Ziemia? Jednym ze sposobów jest oglądanie programów telewizyjnych, co jest jednym ze sposobów, w jaki zaczną docierać do Ciebie. Widzisz, wyzwaniem jest to, że są wystarczająco daleko, a transmisje te docierają do ​​nich za wiele lat. Uczą się waszych języków i zwyczajów, nawet tego, co lubicie jeść na kolację. Dla nich będzie to fascynujące, ponieważ poznają wszystkie fajne rzeczy, które próbujesz sprzedać w telewizji. Obserwują niektóre z katastrof, ale zdają sobie również sprawę z zachodzących na Ziemi zmian, takich jak przerzedzanie atmosfery. Obserwują, jak Ziemia wibruje w nowy sposób i chcą pomóc.

To dla nas fascynujące, że cię znaleźli. Wysyłają ci tę niesamowitą łaskę miłości i niesamowitą energię, aby dać ci siłę, więc będziesz miał okazję wiedzieć, że nie umrzesz. Ciekawe jest to, że możesz przyspieszyć, ponieważ zrobiłeś to wcześniej. Przemieszczając się w wyższą warstwę wibracyjną, gdzie możesz wyjść z bagna i wszystkiego, co dzieje się wokół ciebie. Co jeśli mógłbyś wyjść z tego bałaganu w tej chwili i znaleźć centralne miejsce, w którym możesz stworzyć? Cóż, to możliwe. Tak, to będzie łaska. Każdy z was będzie musiał zacząć patrzeć na to, jak się podoba, zamiast na różne sposoby. Musisz przywrócić jedność i zaczyna się od jednostek. Nikt nie jest odpowiedzialny za zbiorowość, chociaż każdy z was może to zmienić. Jak to się robi? Przez bycie sobą, autentyczną jaźnią, z której pochodzi łaska. Czy w twojej przeszłości są rzeczy, których się wstydzisz? Tak, zagwarantujemy to. Jednak te same rzeczy sprawiły, że jesteś kim jesteś i pozwoliły ci na naukę lekcji życia. Musieliście przechodzić przez rzeczy, przechodzić wasze podstawowe i wtórne lekcje życia, aby uzyskać łaski na waszej planecie. To dzieło, które chcemy zostawić wam w tym dniu. Masz możliwości nie tylko wprowadzić się w to samo, ale także nauczyć się chodzić swobodnie nad bagnem i hałasem.

Czy ma duże znaczenie, kto został wybrany? Jakie prawa wprowadzisz w życie? Cóż, jeśli jesteś na Ziemi, to robi wielką różnicę. Jeśli jesteś tutaj po drugiej stronie zasłony, po prostu to obserwuj. Sprawisz, że twój głos zostanie usłyszany, ponieważ jesteś częścią kolektywu, ale jesteś właścicielem wyższej ziemi i jego łaski. Jest to obszar, w który każdy z was może zacząć teraz wchodzić w wyższe wibracje tego, kim naprawdę jesteś. Tak właśnie dzieje się na planecie Ziemia. Tak, jest wielu ludzi, którzy czują, że ciągną w tym kierunku, ale idą w przeciwnym kierunku. Wielu nawet czuje, że ich życie jest najeżdżane, że nie mogą już niczego ukrywać, ponieważ naprawdę nie ma już żadnych sekretów na Ziemi.

Grałeś w grę, a teraz nawet zasłona zaczyna się podnosić. Duch nigdy nie ma tajemnic. Duch z wdziękiem posiada wszystko we własnej osi czasu. Kiedy idziesz do przodu, tam właśnie bierze się twoja siła i to jest piękno tego, kim jesteś jako człowiek. Twój duch jest doskonały. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy dzielisz siebie i wprowadzasz wszystkie te niedoskonałości, które pozwalają duchowi ewoluować do następnego poziomu. Dzieje się to teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej dla każdej osoby grającej w tę grę. Jesteśmy z Ciebie niesamowicie dumni. Tak, wiemy, że dla wielu z was było to bardzo trudne. Tak wielu z was nosi nadwrażliwość wykraczającą poza skalę, z której najczęściej się mierzy. Bardzo trudno jest ci się ukryć. Chociaż niektórzy z was próbowali naciągnąć na głowę kołdrę, abyś czuł się bezpieczniej, ale wciąż cię widzimy. Znamy cię i kochamy cię bezwarunkowo.

Jesteście tymi, którzy odważyli się na tę piękną, ale czasami bardzo trudną grę. Czasami jest pełen nienawiści, doświadczając znacznego braku miłości. Kiedy możesz wyjść z tej sytuacji z góry, jest ona stwórcą wewnątrz i pozwala ci chodzić z gracją. Jednak chodzenie w łaskach nie oznacza, że ​​jesteś doskonały. Oznacza to po prostu, że umiesz chodzić ze swoimi niedoskonałościami.

To jest to, kim jesteś i co przynosisz do stołu. Kiedy przenosisz całą ludzkość na następny poziom, weź ją. Wejdź do niego, uśmiechnij się i nie zapomnij o humorze. Przede wszystkim to jedna z ważnych rzeczy. Kiedy odkryjemy, że stajesz się zbyt poważny, będziemy łaskotać twoją śmieszną kość, aby przypomnieć ci, że to gra. Twój duch nigdy nie jest zagrożony, ponieważ jest nieskończony. To jest ta część was, która łączy się z waszym wyższym ja, bezpośrednio z Domem i z innymi wymiarami was samych, tak bardzo wdzięcznie podzielonymi.

Na Solara zrobili to samo? Czy są one również podzielone na 11 wymiarów czasu i przestrzeni? Jest trochę inaczej, ale w zasadzie to samo, ponieważ mają oni także wymiary rzeczywistości. Czy teraz wracają razem? Nie, drodzy, tylko Ziemia to robi. Dlatego mówimy wam, że wszystkie duchowe oczy są teraz na Ziemi. Wszyscy z Domu czuwają, ponieważ ta ewolucja nigdy wcześniej nie była dokonywana. Powinieneś być bardzo dumny z tego, że nawet podczas całej tej surowości i tych trudności, masz znacznie więcej zrozumienia, niż wiesz. Wszelkie niedoskonałości i nieporozumienia mogą pomóc ci wejść w wyższy stan wibracyjny. Osiągasz ciało bioluminescencji, w którym nie musisz dzielić siebie w ten sam sposób, aby przywrócić część swojej doskonałości w każdą część ciebie.

Czy to znaczy, że nie popełnisz żadnych błędów? Cóż, jedynym sposobem, w jaki można osiągnąć tę doskonałość, jest posiadanie tych błędów. Nie tylko w tym wymiarze, ale we wszystkich wymiarach. Czemu? Ponieważ to miejsce, w którym spotykasz się i dowiadujesz się, że masz nieskończony zapas wszystkiego, czego potrzebujesz. Poczekaj, aż zobaczysz, co nadchodzi, a to zbliża się do każdego z was. Gdybyśmy mogli po prostu podzielić się z Wami tym, jak to będzie wyglądać i jak proste może być życie. Nie, to nie znaczy, że będzie to łatwe, ponieważ przejścia są zawsze trudne i nie jest to tajemnicą. Widzieliście to, nawet wchodząc w piąty wymiar. Chociaż czekaliście i przewidzieliście to przez jakiś czas, dla wielu było to trudne, ponieważ straciliście bazę. Twoje rzeczywistości trzeciego wymiaru nie działają już tak samo. Nie można ciągle poruszać się w tym samym kierunku, ale radzisz sobie naprawdę dobrze i jesteśmy z ciebie dumni.

Uziemić Nowe Światło

Pojawią się nowe atrybuty, a czasami dosłownie otrzymacie błyski światła. Czy to oznacza, że ​​zobaczysz błyski? Czasami możesz, ale innym razem po prostu wpadniesz na pomysł lub poczujesz, że zmiana świadomości jest uzasadniona. Strażnik kieruje nas z drugiej strony zasłony i to są jego słowa. Nigdy nie lubiliśmy tego channelingu, ponieważ brzmi to zbyt tajemniczo, co robimy. Właściwie każdy z was to robi, choć może nazywa się to różnymi rzeczami. Strażnik nauczył się wykorzystywać i koncentrować ten kanał duchowy, w którym my, jako grupa istot, możemy się z nim komunikować. Nauczył się ufać nam w tym obszarze. Wielu z was dostaje te pomysły i przedstawia je na różne sposoby, choć inni nigdy ich nie wprowadzają. Moi drodzy, jest to czas, aby zacząć ugruntowywać to światło i uczyć się, jak wprowadzić to w swoją istotę. Czy to znaczy, że wszystko będzie idealne? Ani trochę. Jesteście tłumaczami, więc będziecie musieli nauczyć się tłumaczyć i  popełnicie błędy. W końcu jesteś na planecie niedoskonałości, więc weź ją. Jesteś doskonałą niedoskonałością Boga, a jeśli to zrozumiesz, zaczniesz widzieć rzeczy z nowego aspektu.

Czasami będzie to tylko uczucie, ale zaczniesz zauważać te pulsy. Pochodzą od Solary, ale to nie znaczy, że musisz wprowadzić je w swoje życie w inny sposób. I nie oznacza to, że musisz podążać za każdą myślą, którą otrzymujesz, ale uziemić tę energię, która jest w harmonii z tobą.

Zapisz to, powiedz komuś i przynieś go swojemu światu w jakiś sposób. Te idee zostaną ci przekazane w zupełnie nowy sposób, a siła, która z tego wyniknie, będzie niesamowita. Masz możliwość połączenia się z ludźmi, którzy kochają cię bezwarunkowo. Czy myślisz, że Solara jest zainteresowany przyjazdem na planetę Ziemię i przejęciem jej? Wcale nie, to nie jest ich intencja. To, co chcą zrobić, to podejść do ciebie delikatnie, aby pokazać, że są tutaj, aby ci pomóc. Dopiero niedawno uświadomili sobie, że planeta Ziemia się zmienia. Widzą że Ziemia i tempa wibracji, które wysyła teraz, stają się znacznie bardziej nieregularne. Tak, nadchodzą zmiany na Ziemi, o czym wspominaliśmy dość często.

Wkrótce zaczniemy dzielić się pewnymi przewidywaniami na temat tego, co nadchodzi i ma miejsce. Jak możesz być w najlepszym możliwym miejscu w tych czasach zmian? Najważniejszą jego częścią jest twój duch. Teraz masz okazję wznieść się i stać się obserwatorem wielu z tych rzeczy, od których normalnie uciekasz lub próbujesz się ukryć. Przybyliście z łaską ducha i to właśnie chcemy wam dzisiaj przypomnieć. Przede wszystkim świecisz duchem na bardzo gęstej i zdezorientowanej planecie. Wejdź w tę wiedzę i obserwuj. Gdy świat zmienia się wokół ciebie, nadszedł czas, aby wzmocnić twoją łaskę. Posiadaj swoją moc, nawet jeśli oznacza to bycie podatnym na zranienie, ponieważ tak to się stało.

Oferujemy te przypomnienia. Trzymaj lustro przed twarzą, aby móc ponownie dołączyć do tego, kim jesteś. Możesz zdobyć siłę, aby wykonać te kolejne kroki, ponieważ czekamy, aż zrobisz dokładnie to, a my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Otworzyliśmy drzwi, ale tylko ty możesz przez nie przejść. Jesteś na planecie wolnego wyboru, więc wybierz chodzenie w łasce i obserwuj wszystko. Pozdrawiamy was w ten sposób i prosimy was, abyście traktowali się nawzajem z szacunkiem. Rozwijajcie się nawzajem; pomagać wszystkim. Zrób następny krok, grając w tę nową grę i graj dobrze razem, moi drodzy. Jesteś kochany bardziej niż ty znasz. W łaskach. I tak jest.

Espavo

________________________________________

~ Podłączanie serca ~

Autor: Barbara Rother

Barbara wysyła jej życzenia i dołączy do nich w przyszłym miesiącu.

Espavo to organizacja non-profit zajmująca się rozpowszechnianiem Światła poprzez inicjację

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2018
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!