Listopad 2017

Podróżnicy w czasie

Świętujcie Rodzącą się Kobiecość

Pozdrowienia Drodzy. Jestem Merlia.

Nie mogę się doczekać, aby dołączyć do ciebie w tym dniu, obserwując twoją grę na planecie Ziemia, zmieniając się w każdej chwili.

To taki piękny widok, abyśmy mogli Cię stąd obserwować. Zaczęła się magia i chciałbym powiedzieć więcej o tym, na co zwrócić uwagę na Ziemi. To, co widzimy po tej stronie zasłony, jest naprawdę ekscytujące. Tak, masz dużo zamieszania, gdy wzrasta kobieca energia. Również doświadczasz dużego dostosowania, ponieważ ludzie żyją w świecie, w którym nie ma już żadnych sekretów, a wraz z pojawieniem się stanu wibracji ludzie widzą z wyższej perspektywy. To się dzieje teraz i będzie trwało przez jakiś czas.

Rzeczywiście, jest cudownie, ale też trochę przerażająco. Energia kobiecości wzrasta teraz, reprezentowana każdego dnia w nagłówkach i wydarzeniach, które teraz zmierzają do przodu twojej świadomości. Przez pewien czas występowała skrajna nierównowaga między męskim i kobiecym.

Nowa świadomość

Wiele z nich to wspaniałe nagłówki i historie, które powinny być udostępnione dawno temu, ale całkiem szczerze, kolektyw nie był gotowy, by je usłyszeć. Mimo że te historie są znowu opowiadane, teraz są słyszane.

Chociaż wielu z nich celuje w ludzi, którzy zwykle znajdują się przed kamerą lub w oczach opinii publicznej, czas ten jest inny. Kanapa castingowa odchodzi, czy to nie wspaniałe? Po tych wszystkich latach w końcu zdecydowałeś się go pozbyć i codziennie robi się nagłówki. Mówimy wam, drodzy, będzie to odczuwalne aż do końca. Ludzie na całym świecie dokonują przewartościowania swoich przeszłych działań, a w ich butach jest wiele wstrząsów, zastanawiając się, jak daleko zajdzie drabina. Ta drabina nigdy nie będzie taka sama, ponieważ zbiorowość ludzkości osiągnęła nowy poziom świadomości.

To idealny czas, ponieważ ustawia energię dla kobiecości, by wznieść się i zrównoważyć moc na Ziemi. Od tak dawna jesteś zanurzony w pięknej mocy i nocy, ale teraz nadszedł czas, aby obudzić się ze snu i wziąć swoją moc. Chociaż tylu z was zawsze było empatycznie, zamknęliście się, żeby się chronić. W niedalekiej przyszłości, gdy kobiecość się podniesie, będzie można zostawić otwarte serce, kiedy idziesz ulicą, a nawet kiedy stoisz, aby mówić prawdę. To wszystko już wkrótce.

Obecnie na waszej planecie zachodzą poważne korekty, a brak równowagi męskiego / żeńskiego jest jednym z największych kawałków. Jest to wspaniały czas dla wielu z was, a niektórzy zarezerwowali swoje miejsce na Ziemi. Gdy Naukowiec Serca porozmawia o tym później, niektórzy z was zdążyli nawet podróżować w czasie, aby tu być. Tak, twoje marzenia stają się rzeczywistością. Czy to oznacza, że kobiecy przejmie władzę, a męski odejdzie? Nie, drodzy. W piątym wymiarze nie ma potrzeby dualizmu, z którym żyją ludzie.

Po raz pierwszy możliwe będzie zrównoważenie dwóch energii. Chociaż kobiecość wzrasta już teraz, nastąpi również ostry sprzeciw. Nie czuj się zniechęcony, kiedy to nastąpi, ponieważ jest to po prostu sposób ewolucji człowieka. Wiedz, że to nigdy nie wróci do miejsca, w którym było, ponieważ istnieje ludzka świadomość, która została zaakceptowana przez kolektyw. Nie chodzi o jedną osobę ani jedno wydarzenie, które miało miejsce. Zamiast tego chodzi o zbiorową wibrację ludzkości, która jest gotowa wziąć na siebie odpowiedzialność za równość w nowy sposób, który jest wspaniały i który należy celebrować.

Nigdy więcej sekretów

Żyjesz w czasach żadnych więcej sekretów. Ludzkość znajduje to teraz w Internecie. Odkrywasz, że prawie wszystko może zostać zhakowane w taki czy inny sposób i gdziekolwiek ukryjesz swoje największe sekrety, które można znaleźć. Ludzie są teraz na krawędzi odkrywania, ile energii potrzeba, aby zachować tajemnice. Bez sekretów ma się zupełnie nową moc i to właśnie odkrywa ludzkość. W miejscu pracy będzie nawet równowaga energii męskiej / kobiecej, która obecnie ma bardzo wysoki, widoczny poziom, który pozwala na tę zmianę. Ważna jest nie równość ludzi, ale równość duchów wewnątrz.

Kobiecy aspekt musi stanąć na nogi, ponieważ jest to bardzo cicha, podstawowa energia. Dotyczy to harmonii, a nie siły. Teraz, gdy kobieca energia podnosi się do świadomości, z nią wiąże się pewien poziom odpowiedzialności. I prosimy was wszystkich, abyście weszli w podejmowanie tego poziomu odpowiedzialności, bez względu na rodzaj fizycznego ciała, w którym się znajdujecie. Niezależnie od tego, czy macie męskie, czy kobiece ciało, jeśli pozwolicie kobiecej energii wzrastać w harmonii, odkryjecie nowe, pięciowymiarowe narzędzie stworzenia. Wkrótce będzie krytyczne, aby wszyscy stali w swojej własnej prawdzie. Jednak jest to trudne, ponieważ wszyscy uważają, że istnieje tylko jedna prawda.

Kiedy jesteś w równowadze, możesz stać w swojej prawdzie, harmonijnie będąc obok kogoś o innej prawdzie niż twoja. Teraz grasz w grę udając człowieka. Pozwolisz, krok naprzód w harmonii z szacunkiem i boskością, którą tylko ludzie mogą unieść. Tak, moi drodzy, jest to wzrost kobiecej równowagi.

Magia zaczęła się na planecie Ziemia. Zmiany są już w toku i jesteśmy tak niesamowicie podekscytowani, że możemy to oglądać. Tak, ci ludzie, którzy zwracają uwagę na najwyższych poziomach widoczności, przechodzą obecnie bardzo trudne chwile. Niektórzy z nich czują, że to niesprawiedliwe, niewiarygodnie trudne i zastanawiają się, dlaczego tak się dzieje. Kochani, wyślijcie im swoją energię i podziękujcie im, bo nie są waszymi wrogami.

Służyły niewiarygodnemu celowi, ujawniając te tajemnice. To ich święta umowa pomaga przejść na wyższą świadomość i odważyli się wstać i odegrać rolę, która może zmienić całą ludzkość. Zrozum, że nie ma już dobrych ani złych facetów, bo to była opowieść o dualności, którą ludzie lubili grać. Tak, dziękuję im za odgrywanie tych ról i wywołanie tej nieprawdopodobnej niesprawiedliwości, aby wszyscy mogli zobaczyć i pomóc im zrównoważyć ich serca i umysły.

Wahadło Postępu Człowieka

Mówimy ci, ta zmiana zmieni wiele rzeczy i to tylko początek nowej równowagi. Będą wahania tam iz powrotem, ponieważ tak ewoluują ludzie na Ziemi, wahadło ludzkiego postępu. Poruszasz się tak daleko na jedną stronę, a potem zaczyna się od nowa. W ten sposób ludzie posuwają się naprzód, aby osiągnąć ten następny poziom, byłoby bardzo ważne, by kobiecie powstało i przyjęło fundamentalny poziom władzy. Jak to zrobić? Moi drodzy, koncentrujecie się na tym, jak się macie do siebie, a nie na tym, w jaki sposób jesteście oddzieleni. Na waszej planecie jest teraz tak niesamowicie rozdzielenie.

Oddzielacie nawet męską i żeńską energię, podczas gdy w rzeczywistości wszyscy jesteście duchami; tak naprawdę nie macie męskiej lub żeńskiej energii. Wszyscy jesteście z Domu, ale nadal widzicie rzeczy z punktu widzenia polaryzacji. Teraz, gdy wkroczyłeś w piąty wymiar, możesz spojrzeć na większy obraz i zachować swój aspekt równowagi. To niesamowita kobieca energia, która jest tak długo trzymana w strachu i pod osłoną. Mówimy wam, drodzy, teraz jest to w momencie wahadła, kiedy nadszedł czas, aby wykonać następny skok. Dzieje się to każdego dnia. Odsuńcie się i patrzcie jak ludzkość wykonuje te następne kroki w taki sam sposób, w jaki robimy. Obserwujemy was z wielką dumą, gdy przechodzicie ze starej dualności i polaryzacji w harmonię. Wkrótce nie będziecie już musieli zadeklarować jednego nad drugim.

Nowa Równowaga Harmonii

Cała ludzkość może przejść do nowej równowagi i jesteśmy niesamowicie podekscytowani. Niezależnie od tego, gdzie idziesz, co robisz lub co dzieje się z ludzkością od tego momentu, masz możliwość opanowania tego właśnie teraz. Każdy na Ziemi może w jakiś sposób dzielić część tej energii. Spójrz na własną historię i działania, po prostu ustaw intencję naprawienia tych elementów, które zostały niewłaściwie użyte. Pracuj w kierunku znalezienia harmonii zamiast używać siły, pozwól, aby rzeczy przychodziły ci naturalnie.

Przekonasz się, że nawet największy z was zrobił to w jakiś sposób. Przez długi czas kobiety uważały, że muszą odegrać rolę mężczyzny, aby odnieść sukces, szczególnie w tym, co nazywasz “biznesem”. Jak to zmienić? Jak możesz podnieść aspekt harmonii do przodu, wykorzystując kobiecą kreatywność, z którą wszyscy się rodzą? Jak możesz tego użyć, aby zrównoważyć skale w przyszłości? Najpierw spójrz w swoje własne serce i zastanów się nad przesądami, z którymi dorastałeś. Niemal wszyscy z was zostali w jakiś sposób odciskani, co nie jest dobre ani złe. W tej chwili jest po prostu do ponownej oceny. To są wielkie poprawki, które cała ludzkość zaczyna teraz robić. Cóż za niesamowity czas na życie na planecie Ziemia! Zarezerwowałeś swoje miejsce tutaj i nie mogliśmy być badrzdiej dumni z ciebie.

Kochani, jesteście największymi aniołami, którzy kiedykolwiek żyli, a teraz zmieniacie grę na każdym kroku. Kontynuuj dobrą pracę, ufaj, że masz rację i wiedz, że jesteś kochany.

Jestem Merlia. Podejdź i porozmawiaj z nami od czasu do czasu.

Espavo.

___________________________

Pozdrowienia, moi drodzy. Jestem naukowcem serca.

Podróżujący w czasie duchowym

Dołączam do was w tym dniu, żeby wam coś wyjaśnić. Moi drodzy, pracowaliście w iluzji czasu i wielu z was cofnęło się w czasie, by być tutaj w tych krytycznych chwilach przejściowych na Ziemi. Zacznę od wyjaśnienia, że ​​jesteś częścią rodziny, Rodziny E. Możesz nazwać ją Rodziną Wzmocnienia, Oświecenia lub Ewolucji, ale używamy tej konkretnej litery, ponieważ ma ona specjalne znaczenie we wszystkich językach powszechnie. Na Ziemi jest to najczęstszy dźwięk we wszystkich językach. Prawdę mówiąc, rezonuje z twoją energią serca w najpiękniejszy sposób, aby zebrać wszystkich razem jako jedno. Wcieliłeś się w różne części świata i wszechświat. Ilekroć istnieje możliwość osiągnięcia masy krytycznej, inkarnujesz i pomagasz dokonać zmiany. Zmiany, które zachodzą teraz na Ziemi, są tak ważne, że tym razem wiele z Rodziny E cofnęło się w czasie, aby zasadzić ważne nasiona, które są teraz potrzebne. Oto jesteś w absolutnie krytycznym związku czasu i przestrzeni; to dlatego, że wielu z was podróżuje w czasie. Prawdę mówiąc, przyczyną takiego wzrostu kobiecej energii jest to, że wielu z was przyniosło te odciski z przyszłości.

Czas Spiralny i Macierz (Matrix) Ortogonalna

Mówiliśmy o czasie, a Strażnik Czasu mówił o czasie kołowym. Dzieje się tak, gdy zdarzenia powtarzają się cyklicznie w cyklach życia – zwykle w wielokrotnościach 7. Nie jest to tylko kółko, które drukujesz za każdym razem, gdy się pojawi, co jest w pewnym sensie sposobem działania. W rzeczywistości jest to spirala poruszająca się naprzód w czasie, która tworzy iluzję czasu liniowego z przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. Gdyby wziąć ten krąg i przyjrzeć się bliżej, uświadomiłbyś sobie, że zawsze jest w ruchu. Jeśli spłaszczy się, nadal będziesz mieć okrąg. Nadal będzie energia w ruchu, ale będziesz miał punkty bardzo blisko siebie. I w tych punktach możesz tworzyć portale na czas, miejsca, w których możesz wziąć skrót w czasie / przestrzeni. Dzielimy się tym z wami, ponieważ czas i przestrzeń są po prostu dwoma aspektami tego samego wymiaru. Są dosłownie połączone wewnętrznie, stanowią część siebie. Gdy nauczysz się korzystać z tych skrótów, możesz przemieszczać się z jednego miejsca do drugiego zarówno w czasie, jak i w przestrzeni. Ludzie mieli wiele okazji do badania kosmicznych istot, waszych kosmicznych braci. Nawet rasy rodzicielskie, które pomogły w rozpoczęciu własnej rasy tutaj na Ziemi, fizycznie gęste formy, które obecnie zamieszkujesz. Nie przebyli 400 lat świetlnych, aby tu być. Zamiast tego zrobili krótkie cięcie, przechodząc przez niektóre z tych portali czasowych, zamiast podróżować po całym obwodzie. Oni wzięli te skróty i byli w stanie przejść przez czas / przestrzeń. Jak to jest zrobione? Przez to, co nazywamy macierzą ortogonalną, skręty w prawo. Nie skręcasz w prawo, ale pod kątem prostym lub pod kątem 90 stopni. W ten sposób osiąga się je w wymiarach, a po jego opanowaniu nie tylko można pokonać duże odległości w całym wszechświecie, ale także przejść przez portale czasu.

Być może dla niektórych może się to wydawać dziwne lub może być dla ciebie fascynujące. Jak używasz tego w swoim codziennym życiu? Czy możesz się teleportować do sklepu spożywczego, kiedy będziesz gotowy? W rzeczywistości możesz i uczysz się, jak to zrobić. Przystąpiliście już do piątego wymiaru i uczą się wszystkich tych nowych narzędzi, które są dostępne. Zawsze były dostępne tylko dla bardzo niewielu osób, które mogłyby nauczyć się ich używać w trzech wymiarach. Wchodzisz w pełni w piąty wymiar i zacząłeś rozwijać nowe możliwości czasu / przestrzeni. Wkrótce każdy człowiek zobaczy, jak stworzyć te portale, a następnie przejść przez nie. Tak, z tym będzie kilka przerażających chwil. Niektóre z waszych największych fantastyki naukowej pochodziły od podróżników w czasie, którzy przybyli posadzić ważne nasiona w zbiorowej świadomości ludzkości. Tak, jest bliżej niż myślisz.

5 Słów w Czasie

Niedawno rozmawialiśmy przez strażnika w miejscu zwanym Sedoną. Powiedzieliśmy mu, że jeśli podzieli się wszystkim, że mogą mieć tylko pięć prostych słów, oni również cofną się w czasie. Będą w stanie zasiać pomysły lub uruchomić wydarzenia w ruchu, a następnie patrzeć, jak faluje do przodu w ich własnej rzeczywistości. Nie musicie daleko wracać, moi drodzy. Kiedy jednak nauczysz się sadzić te nasiona, możesz zmienić świat wokół siebie. To znacznie łatwiejsze niż myślisz. Wystarczy trochę praktyki i pewności siebie, aby zrobić krok naprzód i zrobić to. Grupa, która zebrała się w tym magicznym miejscu, wymyśliła pięć słów, które chcieli zasadzić jako zbiorowość: “Przypomnij sobie grę, obudź się.” Czas obudzić się ze snu.

Chcielibyśmy również zwrócić się do Ciebie jako do rodziny, Rodziny E, która przebyła wiele miejsc w całym wszechświecie, aby być tam w krytycznych momentach, kiedy możesz pomóc w ewolucji. Rodzina E dokonała tego w kółko; większość z was już cofnęła się w czasie, aby być tutaj teraz. Tak, przyniosłeś coś wyjątkowego, może tylko pięć słów. Nawet jeśli urodziłeś się na tej planecie, możesz ponownie dołączyć do swoich rodziców i wszystkich rzeczy, których doświadczyłeś, ponieważ jesteś tą samą osobą.

Chodzi o to, że przynieśliście coś bardzo ważnego na Ziemię. Chociaż wszędzie panuje chaos, można wprowadzić porządek i harmonię w chaosie. Przybyliście, aby znaleźć harmonię, gdzie istnieje tylko dysonans. Jesteście mistrzami, którzy cofnęli się w czasie, aby tu być. Przywiozłeś z powrotem coś ważnego, aby przyczynić się do gry, w którą teraz grasz. Wielu z was rezonuje z tym i innymi, którzy tego nie robią. Rodzina E jest dość duża, w tym momencie ma ponad milion na tej planecie. Nie potrzeba wiele więcej, aby wykonać swoją pracę, ponieważ teraz jest więcej niż potrzeba, aby osiągnąć masę krytyczną. Przemieszczasz się obok chaosu i strachu, poza wieloma negatywnymi energiami, które stworzyłeś w swoim własnym cieniu, które cię przerażają lub które nie mogą ujrzeć twego wyjścia.

Ważne jest, aby ponownie przyłączyć, że również trzymacie światło, moi drodzy, gdyż światło zastępuje cień we wszystkich przypadkach. Prosimy was, abyście zagłębili się w swoje własne doświadczenia, aby znaleźć światło, które przynieśliście z przyszłości. Już znasz drogę do domu, musisz ją tylko zapamiętać.

Plany  Zapasowe.

Wielu z was nie mieściło się wygodnie w rodzinach, w które się wcieliłeś. Niektórzy z was mają bardzo dużo zapasowych planów, w których po prostu znaleźliście szansę na wejście do gry. Być może masz rozbieżności z rodzicami, którzy cię sprowadzili, a może w ogóle cię nie rozumieli. Możesz być w rodzinie z trzema innymi istotami, które wydają się pasować, ale jesteś dziwny. Witaj w domu. Witaj, w Rodzinie E. Przyniosłeś coś ważnego i teraz jest czas, kiedy masz zamiar zagrać w te karty. Wkrótce nauczysz się otwierać te oczy, aby zacząć łączyć się z doskonałością, jaką jesteś, nawet jeśli ukryłeś swoją doskonałość w 11 wymiarach.

Zaczynasz nosić pamięć w zaledwie pięciu słowach, które możesz teraz przynieść na planetę. To więcej niż tylko słowa, drodzy, macie je przeżyć. To właśnie zrobi różnicę, magię, która zmielą światło z Domu teraz w tej pięknej Rodzinie E, w której wszyscy jesteście częścią. W tych momentach, w których widzisz chaos, kiedy możesz uwierzyć, że wszystko zmierza w złym kierunku, pozornie odwracając wszystkie osiągnięte postępy, zobaczysz strach. Ale ty trzymasz miłość, która równoważy ten strach. Odważ się zaufać sobie. Nawet w obliczu przeciwności znajdź sposoby, które są podobne, zamiast sposobów, w jakie jesteście oddzieleni. Znalezienie tych pięciu słów może wzbudzić miłość w sercach wielu, a Ty będziesz w domu. Będziesz ponownie nazywał Rodzinę E i te wielkie tradycje, które przyniosłeś.

Z największą czcią pozdrawiam was w ten sposób. Nie po to, żeby cię czegoś uczyć, ale żeby pomóc ci ponownie dołączyć. Prosimy was, abyście traktowali się nawzajem z szacunkiem; patrzysz w oczy boga. Pielęgnujcie wszystkich, ilekroć jest to możliwe, abyście mogli sobie pomóc obudzić się ze snu i dobrze się bawić.

Espavo, drodzy.

Jestem Naukowcem Serca.

_______________________

Historia Amora

Pozdrowienia Drodzy. Jestem Strażnikiem Czasu.

Przybyłem, aby zabrać cię z powrotem do historii Amora, aby przeprowadzić cię przez inny segment jego życia, który jest tak reprezentatywny dla całej Ziemi i ludzkości w czasach Mu. Przyjmijmy więc naszą historię, gdy Amor ma prawie 16 lat, po tym, jak zrobił krok do życia, ale zanim zajął miejsce w społeczeństwie. Chciał wyruszyć w podróż i postanowił pójść sam, a nie przyjść z przyjacielem. Amor chciał podróżować i trochę się odnaleźć, aby zobaczyć inne części Mu, wszystkie niesamowite energie i różne miejsca, o których tak wiele słyszał. Podczas swojego pobytu na Ziemi przebywał tylko w jednym małym obszarze Lemurii. Pamiętajcie, drodzy, ma on prawie 16 lat. W rzeczywistości w tamtych czasach żyło około 300 lat. Masz więc dość długą energię i cieszył się jego młodością, która generalnie trwała przez pierwsze 70 do 80 lat.

W czasach Amora postanowił podróżować Mu i doświadczać życia. Było wiele sposobów podróżowania, a nawet sposobów pracy z podróżami w czasie. Podczas tej podróży Amor chciał udać się w górzyste obszary Mu, gdzie było wiele wiosek. Znajdował się w różnych miejscach, gdzie magnetyzm Ziemi był bardzo zróżnicowany. Na niektórych obszarach występowały duże pola magnetyczne, podczas gdy w innych obszarach było ono mniejsze i znacznie słabsze. Jeden nie był ani dobry, ani zły, ale czuł, że pociąga za sobą jego serce. Czasami wziął głęboki oddech i poczuł się tak, jakby był Domem, choć w innych obszarach czuł się bardzo dziwnie i odlegle. Słyszał, że nawet ludzie różnią się w tych obszarach, więc to zachęciło go do podróży, ponieważ chciał tego doświadczyć. Po pewnym czasie miał okazję poznać ludzi i zostać z nimi. Widzicie, jego ojciec był bardzo wysoko w rządzie Mu. Rzeczy były zupełnie inne, ponieważ nie byli przywódcami, byli urzędnikami państwowymi. Ci ludzie wykonali niesamowitą robotę; mieli także połączenia z wieloma innymi obszarami i lokalnymi liderami na całym obszarze Lemurii.

Ojciec Amora wysłał wiadomość, że nadchodzi i poprosił ludzi, aby go powitali. Tak, Amor został powitany z otwartymi ramionami w wielu miejscach, w które poszedł. Wielu było uradowanych, że mogli zobaczyć syna tej wielkiej osoby, którą wszyscy podziwiali w taki czy inny sposób. Oczywiście na Lemurii ludzie mieli całkowicie otwarte serce, co oznacza, że ​​można komunikować się bez pomocy żadnej technologii. Można dosłownie poczuć, co czuje inna osoba, komunikując się w ten sposób. Podczas podróży Amor był w stałym kontakcie z ojcem.

Gdy spotkał wielu z tych ludzi, jego ojciec wyjaśnił trochę, dlaczego ta osada została zlokalizowana tutaj i dlaczego ci ludzie tam byli, i był w stanie dowiedzieć się wiele o Mu. Niektórzy ludzie naprawdę kochają uczucie gór i wzrost, jakiego doświadczyli. Inni woleli żyć przy brzegu, aby obserwować ocean, kiedy fala napływała i odpływała. Wielu ludzi żyło w tym, co nazywacie płaskowyżami, pustyniami. Jest wiele specyficznych obszarów, w których Mu i Amor widzieli kilka z nich podczas swoich podróży. Został powitany i zajęty. To było tak, jakby stał się częścią plemienia, gdy podróżował pomiędzy tymi różnymi obszarami magnetycznymi. Amor zastanawiał się sam, czy to prawdziwy magnetyzm obszaru samej Ziemi powoduje, że te różne osobowości gromadzą się razem, by stworzyć te unikalne plemiona. Czy to historia? Czy wszyscy urodzili się tutaj i ewoluowali w tym jednym miejscu? Pytał swojego ojca wieczorem, kiedy komunikuje się z nim, a jego ojciec po prostu powiedział: “Po prostu patrz, Amor. Weź to wszystko, mój synu. Wdychaj to i poczuj, co czują. Nieustannie szukajcie sposobów, w jakie jesteście do nich podobni, niż sposobów, w jakie się od nich różniliście. “Jego ojciec był bardzo mądrym człowiekiem.

Amor dowiedział się, że najłatwiejszym sposobem zharmonizowania się z innymi jest znalezienie podobieństw. Za radą swojego ojca Amor znalazłby sposób, w jaki byliby tacy sami. “Och, robisz to tak samo jak my. To jest miłe. I widzimy, że robicie to inaczej. Chciałbym to ze sobą zabrać. “Chociaż Amor otrzymał wiele prezentów, mógł zabrać ze sobą bardzo niewiele, gdy zapuszczał się w różne krainy i miejsca, próbując różnych aspektów siebie.

Nie minęło wiele czasu, zanim Amor dotarł do podstawy góry i spotkał się z przywódcą, który wyszedł i powiedział Amorowi, że może mu się nie spodobać to, co widzi i może nie pasować.

Amor był bardzo ciekawy tego, ponieważ nie miało sensu, biorąc pod uwagę to, co wiedział o Mu. Po prostu nie rozumiał, ale czuł w tym miejscu dziwny magnetyzm, prawie tak, jakby Ziemia miała ciężki magnetyzm w tym miejscu. Był bardzo zaniepokojony, ale zdecydował się iść do tego plemienia. Chciał być częścią tego dnia, aby dowiedzieć się, o co im chodzi i usłyszeć, co mają do powiedzenia. Amor został powitany z otwartymi ramionami, ponieważ wyglądał bardzo podobnie.

Wkrótce po wieczornym posiłku zaczęli rozmawiać późno wieczorem. Zebrali się wokół wspólnego ognia i zaczęli rozmawiać, przywołując wiele rzeczy, które chcieli zmienić lub nawet ewoluować we własnym środowisku. Wkrótce Amor dowiedział się o rzeczach, których niekoniecznie musiał zrozumieć, ponieważ wydawali się obwiniać pewne typy ludzi. “Gdybyśmy tylko mogli pozbyć się tych ludzi tutaj, moglibyśmy ewoluować znacznie szybciej. Tak, moglibyśmy być tym, kim naprawdę chcemy być. “Amor nie rozumiał tego, ponieważ czuł, że ludzie wszędzie są równi, jak to było w zwyczaju Mu.

W Mu, kiedy widzisz osobę, patrzysz tylko na jej fizyczną istotę. Wszystkie duchy są we wszystkim równe. Kiedy słuchał i próbował się do nich przyłączyć, co jakiś czas przychodzili do niego i mówili: “Amor, co o tym sądzisz? Czy nie widzisz tego, gdybyśmy tylko odepchnęli tych ludzi od naszego społeczeństwa, abyśmy mogli szybciej się rozwijać? Możemy być lepsi, bo ciągną nas w dół, biorą wszystkie nasze zasoby, są różni od nas na wiele sposobów. “Amor uznał to wszystko za bardzo dziwne i zrobił wszystko, co mógł w tym czasie, aby zrównać się z nimi i znaleźć sposoby które były podobne, a nie inne. W końcu Amor uświadomił sobie, że nie może się zmusić do przyłączenia się do nich całkowicie, ponieważ by to zrobić, musiałby się zgodzić ze wszystkim, co mówili. Tak więc, znalazł równowagę, którą musiał zachować: “Czy otwieram swoje serce? Czy mówię ze wszystkiego, co wiem w tym momencie, mimo że mam tylko 16 lat? Wielu z nich ma 270, 280 lat mistrzów, którzy chodzili po tej planecie przez bardzo długi czas, mówiąc jedno, ale czuję się inny. ”

Tak więc Amor milczał i trzymał w sobie swoją prawdę. Nie minęło wiele czasu, zanim zdołał się wymknąć i być sam. Dobrze go karmili, a on leżał w swoim mieszkaniu, które zapewnili. Tego wieczoru znów rozmawiał z ojcem, pytając: “Ojcze, o co chodzi? Nie rozumiałem, że to było nawet możliwe tutaj. Czy możesz powiedzieć mi coś więcej o tym, czego doświadczam? Dlaczego są oni przeciwko innym aspektom Lemurian? Jest wiele aspektów Mu … wielu różnych kolorów, wysokości i aspektów, nawet tych, którzy doświadczają czasu inaczej niż inni.”

“Budowaliśmy nasze społeczeństwo na tym, jak jesteśmy do siebie podobni, a nie jak się różnimy” – wyjaśnił ojciec. “Ale jest wielu, którzy nie mogą w pełni wziąć swojej władzy i zamiast tego szukać winnych” Amor zapytał: “Czy to ma związek z magnetyzmem Ziemi?” Jego ojciec, który jest bardzo mądry, powiedział: “Nie, kochanie jeden. To Ziemia odpowiada na nie; gromadzą się, aby zdobyć siłę. Wszystkie mają nieco inny aspekt niż większość pozostałych Mu i dlatego spotykają się, aby mogli się wspierać i wszyscy są do siebie podobni. Liczba jest silna, więc zgromadzili się u podstawy tej góry. Prawdę mówiąc, wyrzucili samych siebie, tak jak ich ojcowie i ich dziadowie. Niosą pokoleniowe systemy wierzeń, które nie dają mocy. Tak więc zbierają się razem, Amor, aby zdobyć własne zaufanie. Widzisz, im bardziej żywi się nawzajem swoimi przekonaniami, tym bardziej segregują resztę świata. Prawdą jest, że wszyscy Lemurianie powinni wiedzieć, ale zwyczaje Mu są całkiem sprzeczne z tym, co mówią. ”

Amor zapytał: “Jak sobie z tym poradzić, ojcze? Dosłownie jesteś tutaj, aby pomóc w ustawieniu energii dla wszystkich Mu. To jest twoja najlepsza praca, wraz z innymi, którzy pracują z tobą. Jak masz na to miejsce? “Ojciec odpowiedział:” Patrzę na sposób, w jaki jesteśmy tacy sami, a nie na sposób, w jaki się różnimy. Dajemy im przestrzeń do odnalezienia własnej prawdy, ale trzymamy naszą własną prawdę w harmonii. Wiemy, że mamy połączenie ze wszystkimi istotami na całym świecie, więc pozwalamy im, aby ich przestrzeń zbierała się i przynosiła im energię.

Ale poza tym pozwalamy im po prostu być i ewoluować na własną rękę. Mogę wam również powiedzieć, że wielu z ich ojców i dziadków, z których niektórzy przeżyli, pracuje z nimi po drugiej stronie zasłony. To może być bardzo trudna lekcja, szczególnie gdy ludzie zbierają i wspierają swoje systemy wierzeń “.

Wtedy Amor powiedział: “A co, gdybym powiedział im moje wierzenia? Co by było, gdybym stanął w mojej prawdzie i powiedział im, że się mylą? “” Cóż, musisz zrozumieć, drogi synu, “kontynuował ojciec,” to nie jest możliwe. Możesz stanąć w swojej prawdzie, ale musisz stanąć w swojej prawdzie w sposób, który nie zagraża ich, ponieważ oni także są twórcami Lemurii.

Możesz do nich dotrzeć tylko rozmawiając z nimi w taki sposób, aby mogli usłyszeć. Nie prosimy, abyś udawał, że jesteś jednym z nich, ponieważ byłoby to sprzeczne z twoim sercem. Zamiast tego znajdź sposoby, w jakie możesz się z nimi komunikować i rozmawiać, nawet stojąc w swojej własnej prawdzie lub dzieląc się przekonaniami, które różnią się od twoich. W ten sposób nawiązujemy te związki, jednocześnie czcząc boga we wszystkich istotach. Drogi, po prostu jest to jedyny sposób, aby to zrobić. ”

Amor był bardzo zdezorientowany i miał niespokojną noc. Próbował dowiedzieć się, co się dzieje, dlaczego ta nienawiść była niezbędna? Dlaczego tak ważne było odsuwanie kogoś od siebie, bycie sobą lub grupą ludzi? Następnego ranka obudził się dość zmęczony, bo nie spał dobrze. Przywódca grupy po raz kolejny zbliżył się do niego i powiedział: “Amor, mówiliśmy, że to może być trochę inaczej, niż się spodziewałeś.” Wtedy Amor zapytał go: “O co chodzi? Nigdy wcześniej tego nie doświadczyłem. Dlaczego jest tyle nienawiści? “Pan po prostu powiedział:”

To wahadło kołysze się w obu kierunkach. Chociaż czasami cofnięcie się wahadła trwa kilkaset lat, to do tej pory obróciło się w przeciwnym kierunku. Ci ludzie wciąż noszą odciski, kiedy byli dyskryminowani. W ten sposób czują, że mogą wziąć swoją moc. Nauczyłem się, że trzeba im pozwolić, by robił to dokładnie w swoim czasie. “Jednak Amor miał trudny czas, przyjmując to wszystko, miał nawet trudny czas, aby być z grupą następnego dnia. Stwierdził, że jest bardzo cichy podczas posiłków i niewiele mówi, ponieważ zmagał się z wyzwaniem bycia innym niż wszyscy wokół niego.

Potem postanowił powiedzieć żart i wszyscy się roześmiali. Amor zaczął szukać sposobów, w jakie był jak inni. W pewnym momencie rozmowy jeden z nich powiedział poniżający dowcip przeciwko ludziom, których próbowali wyrzucić. Amor nie śmiał się i ktoś go zapytał: “Amor, czy nie uważasz, że to było zabawne?” I powiedział: “Nie, nie bardzo, ale pozwól mi powiedzieć ci to.” I wkrótce znalazł równowagę, że był w stanie utrzymać. Był w stanie stanąć w swojej własnej prawdzie bez wyzwania i konfrontacji. W ten sposób był w stanie zasiać ziarno, że był innego systemu wierzeń. Chociaż nie zgadzał się z każdym z nich, wciąż mogli znaleźć harmonię.

Amor posadził w tej grupie całkiem sporo nasion. W tygodniu, w którym tam był, nauczył się żyć wśród nich; wielu słuchało go lub podchodziło do niego, pytając o jego przekonania i co go wyróżniało, i byli ciekawi, dlaczego nie śmiałby się z pewnych żartów. Tak, Amor był w stanie zasiać wiele nasion w tym czasie. Nie minęło wiele czasu, zanim opuścił tę grupę, udając się na górę, aby znaleźć zupełnie inną grupę ludzi, którzy byli znacznie bardziej otwarci. Czuł, jak zmienia się energia Ziemi, maleje magnetyzm i znów ten cudowny związek z planetą. Ponownie zapytał ojca: “Czy to Ziemia? Czy to miejsce robi to, czy jest to lud? “Ojciec powiedział mu:” Ziemia reaguje na ludzi, kochanie. To właśnie wytwarza magnetyzm na Ziemi. Serca serc, dla wszystkich Lemurian rodzą się tak samo. Od tego momentu uczą się, że noszą je i że muszą zmagać się z resztą swojego życia.

Amor zakończył swoje podróże i po kilku miesiącach jego matka była cudownie szczęśliwa widząc, jak wraca do domu. Martwiła się tak jak wszystkie matki, ale nauczył się wiele, podróżując wśród ludzi z różnymi systemami wierzeń i różnymi sposobami robienia rzeczy. Stał się obywatelem świata, a nie obywatelem Mu, i robiąc to, Amor zabrał go ze sobą. Wiedział, że dobrze mu to pomoże w czasie jego podróży. I tak wszystko było dobre za czasów Mu.

Espavo, drodzy.

Jestem Strażnikiem Czasu.

Grupa

 

Słowo Espavo to wczesne lemurskie pozdrowienie: “Dziękuję za wzięcie twojej władzy”

 

Łączenie serca

Autor: Barbara Rother

Daj sobie Dar Magii

To magiczna pora roku świętowania. Święta, bez względu na to, jak je obchodzisz, zbliżają się szybko. Dzięki temu stwierdzeniu wielu z nas odczuwa natychmiastowy niepokój. Nasze umysły są wypełnione przygotowaniami zamiast codziennymi radosnymi oczekiwaniami nadchodzących świątecznych wydarzeń. Być może niektórzy patrzą na wakacje z nie tak radosnym poglądem z powodu okoliczności życiowych rzucających ciemną chmurę nad ich życiem. Dla niektórych był to trudny rok z wieloma wyzwaniami. Ten sezon może być czasem stresu i napięć. Biorąc czas na świętowanie, może dać nam nowe, odświeżające spojrzenie na życie.

Wierzę w magię. Możemy stworzyć to poprzez nasze myśli, zamieniając naszą codzienną obecność w rzeczywistość szczęścia. Wiele lat temu, kiedy nasi synowie byli młodzi, jeden z nich podszedł do mnie i zapytał poważnie, czy Święty Mikołaj był prawdziwy. Powiedział, że jego przyjaciele mówili mu, że to wymyślona historia, którą rodzice opowiadają swoim dzieciom. Zastanowiłam się przez chwilę, a potem poczułam uśmiech na mojej twarzy, gdy spojrzałem mu głęboko w oczy i powiedziałam: “Wierzę w magię.” Poczuł się trochę speszony moją odpowiedzią, ale nadal mówiłam mu, że to jest ważne, aby zawsze trzymać tę dziecięcą magię w swoim sercu. Dzieci zbyt szybko dorastają w rzeczywistości dorosłych. Jeśli możemy sprawić, by uwierzyli w naszą wyobraźnię, możemy zatrzymać tę część, która jest nam tak bliska.

Wiedziałam, że mój syn rozumie, co próbowałam mu powiedzieć, i myślę, że zdecydował się uwierzyć w swoją własną magię od tego dnia, bez względu na to, kto spróbowałby mu to odebrać.

Miłość i światło

Barbara

 

Translation: Polish Lightworker

 

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2017
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!