Maj 2020

Biały Hałas/Szum

Pozdrowienia, drodzy.

Ludzie poruszają się teraz tak niesamowicie szybko. Wiedz, że widzimy, co się dzieje, i rozumiemy strach. Oddychajcie, drodzy. Jest inny etap tego procesu, który zaczynasz widzieć, pełen nadziei i emocji. Podzielimy się tym z wami tego dnia i wyjaśnimy energię wokół zachodzącego procesu. Widzisz, sama Ziemia ma w tym wszystkim znacznie więcej pomocy, niż mogłeś zrozumieć. Nawet pośród chaosu i strachu zaczniecie widzieć ogromne powstanie ludzkiego serca. Ta energia miłości rozprzestrzeniła się i zaczyna przenikać planetę. Wszyscy przygotowują się teraz do przejścia przez zupełnie inny etap tego procesu.

Fale żalu

Ludzie zaczynają dostrzegać fale żalu; po prostu smucisz się tak, jak kiedyś. I chociaż będziesz ciężko pracował, aby powrócić do dokładnie tych samych miejsc, świat się zmienił. To już nie to samo, już się zmieniło i teraz na Ziemi jest nowy rytm. Wiedz, że dzięki tym nowym rytmom pojawiają się nowe możliwości rozprzestrzeniania światła na wiele różnych sposobów. Rytmy dają możliwość zobaczenia siebie i swojego miejsca we wszechświecie, który jest piękny. Pamiętajcie, że od czasu do czasu potrzeba tylko jednego małego czynu dobroci, aby ludzkie serce powstało i zobaczyło je w innych. Serce jest aktywowane w taki sam sposób, jak uśmiech rozprzestrzenia się automatycznie, gdy jest przekazywany z jednej osoby na drugą.

Klucz

Małe akty dobroci są przykładem kolektywnego ludzkiego serca. Kiedy ludzkie serce wznosi się w ten sposób i łączysz się w miłości, a nie w strachu, wtedy magia odbywa się na wiele sposobów. Zaczynasz to zauważać w różnych miejscach, takich jak oklaskiwanie lekarzy i pielęgniarek. To się zdarzyło jeszcze niedawno, ale teraz widzisz nowe otwarcia. Ludzie po prostu starają się być mili. To powstanie kolektywnego ludzkiego serca, które ostatecznie może zbliżyć wszystkich do siebie w inny sposób. To powrót harmonii, której nie mieliście na Ziemi od bardzo dawna.

Prosimy o powstrzymanie się od wskazywania palcami lub upolitycznienia problemu w tym momencie, co może powodować jedynie problemy ugruntowujące nowe światło. Będziesz miał mnóstwo czasu na podjęcie decyzji o tych rzeczach, gdy wszystko będzie wyraźniejsze. Najważniejsze w tej chwili jest to, że wszyscy jesteście w tym razem, a jedynym wyjściem jest razem.

Wiele rzeczy zaczyna docierać do ciebie że planeta się zmieniła i zmienia. Jesteś w stanie skorzystać z tego, o wiele więcej niż nawet rozumiesz. To nowy czas, nowa energia i nowy rytm. Światło z domu można teraz zobaczyć znacznie łatwiej.

Mówimy wam również, drodzy, w dość krótkim czasie doświadczysz tego zbiorowego żalu. Proces ten przebiega na kilku etapach, zarówno jako jednostka, jak i kolektyw. Kilka etapów procesu żałoby polega po prostu na odzyskaniu mocy, a jednym z pierwszych jest złość. Dlaczego? Ponieważ gniew naprawdę może pomóc ci powrócić do swojej mocy. Jest to sposób, w jaki ludzie radzą sobie ze smutkiem na Ziemi, ponieważ niewiele wiedzą o tym procesie. Wkrótce zobaczysz zbiorową falę żalu uderzającą w Ziemię, a to, co z nią zrobisz, zależy od ciebie. Po pierwsze, nie bierz niczego zbyt poważnie. To tylko chwilowe reakcje, więc zobaczysz, jak rozgrywa się gniew. Ludzie czują się tak, jakby ich moc została do pewnego stopnia odebrana. Będą działać, aby odzyskać władzę, ponownie poczuć pewność siebie i miejsce w świecie, który kiedyś posiadali.

Chociaż zobaczysz, że dzieje się to na różne sposoby, mamy nadzieję, że trzymasz się prawdy, którą po prostu pokazałeś. Wielu z was przybyło z konkretnym zamiarem bycia tutaj na tej planecie w tym momencie. Kiedy ludzie zaczną się budzić w energiach nowego królestwa, będziecie tam, aby aktywnie pomóc w tym procesie. Dzieje się to częściej i znacznie łatwiej niż myślisz. Nowe połączenia się rozpoczynają i pod wieloma względami to piękny czas na przebywanie na Ziemi. Twoje miejsce zostało zarezerwowane. Twoje miejsce ma twoje imię i jest tam od bardzo dawna. Cieszymy się, że odebrałeś połączenie i wskoczyłeś na pozycję, kiedy jesteś potrzebny  teraz na Ziemi więcej, niż mógłbyś to wiedzieć. Poznasz te możliwości, widząc swoje odbicie w nowy sposób. To najwyższy zaszczyt, że prosimy was, abyście traktowali się z szacunkiem i pielęgnowali się przy każdej okazji, grając w tę nową grę w tej nowej dziedzinie.

Espavo. Dziękujemy za przejęcie władzy!

__________________________

Pozdrowienia, drodzy.

Jestem Strażnikiem Czasu.

Dzisiaj przedstawiam przegląd wydarzeń na większą skalę. Po pierwsze, wiedz, że wiele aspektów planety Ziemia ma się dobrze. Miałeś reset energii, który zmienił twój styl życia na krótki czas, aby wyeliminować tę pandemię. Jest jednak kilka bardzo interesujących rzeczy, o których powinieneś wiedzieć.

Po pierwsze, jeśli spojrzysz na to, co dzieje się z perspektywy Ziemi, jest to całkowity reset i wyczyszczenie. Ziemia była w stanie zresetować swoje wibracje, co wydarzyło się w jej bardzo ważnym czasie.

Po drugie, energia zmieniła się w czasie twojego bezruchu. Kiedy zaczniecie wracać do tego, co nazywacie rzeczywistością, i zaczniecie tworzyć ponownie, będzie to nowe królestwo. Wszystko będzie od nowa. Tak, wiele osób spróbuje odzyskać swoje życie, wracając do swojej starej pracy. Chociaż może to tymczasowo wyglądać na działające, w większości przypadków w ciągu kilku następnych lat wszyscy dokonają raczej drastycznych zmian, aby dostosować się do tego, co właśnie się wydarzyło.

Ludzkość nie będzie miała do czynienia z tym wirusem tak długo, chociaż wirus będzie przybywał falami. Druga fala, która zwykle uderzyłaby około jesieni, byłaby około trzykrotnie większa niż pierwsza fala. Nad tym jednak trwają prace i nie spodziewamy się, że będzie to takie trudne.

Biały szum

Magia zaczyna wracać na Ziemię i to już dawno, moi drodzy. Łączy połączenia ludzkości, ludzkiego serca i duchów z Domu. Jeśli spojrzycie na to również z perspektywy Ziemi, wibracje zewnętrzne ustały dość nagle. Planeta była przez setki lat pod dużym napięciem, a potem nagle została wypuszczona. Na Ziemi masz agencję rządu amerykańskiego o nazwie US Geological Service. Jedną z rzeczy, które robią, jest pomiar wibracji planety Ziemia. W ten sposób mogą sporządzić wykresy różnych wzorców związanych z pogodą, a także aktywności sejsmicznej i wulkanicznej. Nie mówimy tylko o rezonansie Schumanna, ale o rzeczywistych wzorcach wibracyjnych planety. Jest to interesujące, ponieważ widzą warstwy ruchu, a nawet potrafią interpretować znaczenie linii. Na dole jest cały obszar, który po prostu nazywano białym szumem. Ponieważ był statyczny, była to zaakceptowana anomalia. Nagle ludzie przestali jeździć samochodami i wychodzić z domów. Kiedy przestali robić te rzeczy, zgadnij, co się stało z tą dolną warstwą białego szumu? To odeszło Po raz pierwszy teraz wiedzą nawet, jak zmierzyć poziom harmonii, a raczej, dysharmonii, zbiorowej wibracji ludzkości. Jest to inny poziom niż wcześniej i wielu nawet nie zdaje sobie sprawy, że tak naprawdę jest to pomiar w tym momencie. Mimo to uważamy to za dość fascynujące.

Reset ziemi

Tak wiele z tych rzeczy zaczyna się wreszcie odkrywać. Prognozy dotyczące twoich społeczeństw i gospodarek zaczynają się sprawdzać. Ziemia sprawia, że ​​jej głos jest słyszalny, prawda? Teraz sprawy przybierają inny ton. Zresetowała również swój rytm podczas pięknych chwil ciszy, co pozwoliło jej na przejście na nową ścieżkę. Planeta Ziemia porusza się bardzo wolno w porównaniu z ludźmi, którzy poruszają się dość szybko. Mimo wielu zmian większość ludzi wraca do tych samych rzeczy, które robili wcześniej. Więc teraz chodzi o to, aby znaleźć to, co musisz zrobić. Uważaj na zmiany i przygotuj się na przejście do tego nowego świata.

Wielu z was przeszło przez te różne poziomy i uważało, że trzeba się chronić, z powodu niesamowitej empatii, którą nosicie. Pamiętajcie, drodzy, ta sama zdolność empatyczna pozwala wam wykorzystać energię innych ludzi. Możesz nawet poczuć biały szum zmierzony przez U.S. Geological Service. W jednej chwili to czujesz, a potem nagle nie. Jak by to było, gdybyś wrócił do pracy i społeczeństwa i wszystko pozostało spokojne, całkowicie w harmonii? Ta możliwość czeka was wszystkich, drodzy, ponownie przyłączcie się do ciszy.

W tym czasie uczysz się niesamowitych rzeczy. Nie tylko zastanawiasz się, jak uczynić dom swoją pracą, przekraczając te granice, aby komunikować się na różne sposoby, ale uczysz się także, jak być samemu. Odkrywasz esencję siebie, pozbywając się tego białego szumu. Ufaj, że z tego wszystkiego wyjdziesz dość szybko, nawet jeśli nie będzie tak samo. Wszystko się zmienia i przesuwa. Gdy każdy z was wróci do tego, będziesz miał okazję znaleźć lepsze dopasowanie do tego, kim jesteś energetycznie i we wszystkim, co robisz. Będzie więcej wsparcia dla twojego ducha, udając człowieka. Drodzy, dni przed wami oferują wszelkiego rodzaju możliwości, których nigdy wcześniej nie mieliście. Ziemia faktycznie zapewnia je dla ciebie, gdy resetuje swój rytm.

Nowe królestwo

W pewnym sensie miałeś ten czas na spowolnienie i zresetowanie własnych energii. Jeśli masz taką możliwość, możesz wyczyścić własny biały szum. To są dni jasności, ponieważ kiedy wracasz, tworzysz zupełnie nowe królestwo. Wchodzisz w inną sytuację, dlatego przynieśliśmy ci Esayoto, abyś zaczął doświadczać, jak może wyglądać życie w wyższym ciele wibracyjnym. Poruszasz się bardzo szybko i to jest dość magiczne! Ze zdumieniem obserwujemy niesamowite energie, które wszyscy poruszacie. Trzymaj się z dala od strachu, jeśli to możliwe, wiedz, że to piękna gra, w którą grasz. Kiedy zabierzemy cię do domu, pokażemy ci tę grę i ścieżkę, którą zostawiłeś. Pokażemy ci także, jak wygląda życie, z powodu sposobu, w jaki zaszczyciłeś planetę Ziemię i dotknąłeś tak wielu istot swoim pięknem.

Wiedz, że nigdy nie jesteś sam. W każdej chwili masz wokół siebie istoty, jesteś wypełniony światłem i miłością. Przekaż to wszystkim, co możesz, i trzymaj to głęboko w swoim bycie. Wiedz, że w tej chwili biały szum odbudowuje się. Czas zacząć ponownie potwierdzać i nadawać nowy rytm planecie Ziemia. Z największą czcią, drodzy, prosimy was, abyście traktowali się z szacunkiem. Pielęgnujcie się przy każdej okazji, to nowe królestwo. Graj dobrze razem,

Espavo.

Jestem Strażnikiem Czasu i jesteście kochani.

____________________________________________

~ Połączone Serca ~

Barbara Rother

Świętuj codziennie

Korzystam z okazji, aby jak najlepiej wykorzystać swój czas w tych kłopotliwych okresach. Uwielbiam spędzać tyle dni w naszym domu. Stworzyliśmy kochającą, ciepłą przestrzeń, która jest nie tylko naszym domem, ale także miejscem, w którym lubimy naszą pasję do pracy z Espavo. Mimo to, podobnie jak wielu z nas, nie mogę się doczekać powrotu do życia, ponownego spotkania z przyjaciółmi, rodziną i nowych przygód.

Nadal kontynuuję digitalizację zdjęć. Jest to powolny proces, ponieważ każde zdjęcie przynosi pamięć. Zabiera mnie w cudowne czasy z przeszłości. Wkrótce zdałam sobie sprawę, że to część mojej frustracji związanej z czasem. O ile cenię te przypomnienia o czasach, zanim pragnę stworzyć nowe wspomnienia o przyszłości. Jakoś wydaje się, że życie jest wstrzymane. Przypominam sobie o cierpliwości i bezpiecznym otoczeniu. Czasy, w których zachowujemy ostrożność, dbamy o nasze samopoczucie. Ponieważ świat powoli otwiera się na nową normę, każdy z nas musi rozważyć właściwą decyzję, aby ponownie wyjść.

Są teraz inne sposoby na świętowanie życia. Nasza siostrzenica bierze ślub pod koniec tego miesiąca. Z niecierpliwością czekaliśmy na osobiste spotkanie z przyjaciółmi i rodziną. Poproszono mnie i Steve’a o wykonanie tej miłosnej chwili. Nasze serca wyszły wkrótce na oblubienicę, bo wyglądało na to, że zamierzają anulować swoje plany. Istnieją alternatywy dla każdej sytuacji. Zdecydowali, że będą mieli intymny ślub na swoim podwórku z zaledwie kilkoma członkami rodziny. Steve i ja nie dołączymy do nich osobiście ze względu na bezpieczeństwo podróży i nie chcąc być w pobliżu w tym czasie. Plan jest teraz, że ich mały ślub z nami dołączy do nich przez Internet, aby wykonać ślub. Rozumiem tę kochającą się parę, która chce jak najszybciej połączyć się jako partnerzy życiowi. Wezmą ślub w przyszłym roku ze wszystkimi oryginalnymi planami, które wcześniej zrobili. Wkrótce będą mieli swój magiczny dzień, a potem będą oczekiwać wielkiego wesela w przyszłości.

To idealny czas na radowanie się życiem. Ale nie zawsze łatwo jest świętować, zwłaszcza gdy w naszym życiu nie idzie dobrze. To właśnie podczas tych szorstkich chwil musimy szukać radości w najmniejszych doświadczeniach. Udowodniono, że śmiech, uznanie i przyjemność są dobre dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia, szczególnie gdy odczuwamy smutek. To nasza decyzja, jak wyrażamy swoje uczucia w życiu.

Możemy świętować nawet w ciemnych czasach. Możemy świętować wybór, piękno, pokój, kreatywność, przyjaźń, miłość, wdzięczność i wszystkie rzeczy, które składają się na wartość i wizję naszego życia.

Przeczytałam potwierdzenie z moich książek. Dotyczy to zwłaszcza dzisiaj.

„Dzisiaj podejmuję nowe zobowiązanie, aby żyć we mnie jak najlepiej i widzieć najwyższe i najlepsze życie wokół mnie. Z niecierpliwością czekam na nowy wzrost, który nadchodzi wraz z upadkiem starego.

Chciałbym podzielić się tym, co nasz syn napisał do mnie w liście zachęty, który przysłał mi w niespokojnym czasie, jaki miałam.

„Na razie ciesz się dniem. Jutro już nigdy nie będzie takie samo. Płacz łzy smutku i złagodź deszcz. Podążaj za nadziejami na przyszłość, która nagle się pojawi, bo jutro wkrótce tu będzie. ”

Z miłością i światłem

Barbara

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2020
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!