Marzec 2020

Łączenie Serc Razem

Specjalna uwaga na temat koronawirusa:

Pozdrowienia z domu, drodzy. Chcieliśmy dodać do wiadomości tego dnia, aby porozmawiać o tym, co dzieje się obecnie u większości ludzi. Zmiany w stylu życia są reakcją na formy życia pochodzące z kosmosu, który przeszedł od zwierząt o niższej wibracji do ludzi. Wiele strachu jest na Ziemi. Wyzwania są liczne, ale proste do zrozumienia. Uważaj to za bardzo „lepkie” stworzenie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz ciała. Gdy ludzie się dystansują, staje się to równoważeniem między bezpieczeństwem a izolacją. Teraz dużo się uczysz o tym wirusie, jak nazywają go ludzie. Ostatecznie pozostawi łatwiejszą ścieżkę ewolucji u wszystkich ludzi. Ma działanie rozluźniające eteryczne ciało. Dzieci są mniej dotknięte, ponieważ większość ma już ten nowy poziom. Tylko niewielki procent ludzi musi to złapać, aby osiągnąć masę krytyczną, a niektórzy, którzy nie będą chorzy, to jednak wszyscy mogą być nosicielami. Istnieją już inne wirusy na Ziemi, odpowiedzi są już zasiane, a ta wiedza już  przenika do świadomości zbiorowej.

Proszę pamiętać, że mówiliśmy o narastającej separacji na Ziemi. Przesłanie, które następuje, dotyczy właśnie tego. Kilka razy nawet skomentowaliśmy, że gdyby Ziemia została zaatakowana z kosmosu, mogłaby mieć efekt zbliżenia serc, ponieważ wszyscy ludzie zdają sobie sprawę, że są do siebie bardziej podobni niż różni. Z naszej perspektywy tak się stało. Lightworkers na całym świecie są teraz wzywani do działania na nowe sposoby. Pamiętaj, że przejdziesz przez to, a po drugiej stronie ludzie skorzystają z okazji, aby zbudować od nowa. Wielu, którzy trzymali energię po cichu, a teraz zostaną wezwani do działania. Na Ziemi będzie więcej strachu. Potraktuj to jako okazję dla światła i wszystkich Lightworkers. Strach i miłość nie mogą zajmować tej samej przestrzeni. Znajdź Miłość i przekaż ją dalej. Trzymajcie serca połączone na tak wiele sposobów, jak to możliwe, drodzy, a powstanie nowy świat. Jeśli odniesiesz sukces, ludzkie serce wzrośnie w jedności.

Espavo

Grupa

______________________________________

Pozdrowienia, drodzy.

Dołączamy do was tego dnia z taką radością. Widzisz, kiedy opuściłeś Dom, wszyscy byliście połączeni. Między tobą jest bardzo głęboki związek, ponieważ wszyscy jesteście częścią siebie. Drodzy, to tak, jakby dwa palce tej samej dłoni były oddzielone od siebie. To oddzielenie definiuje cię jako jednostkę, ponieważ jest to sposób definiowania rzeczy jako człowieka. Jednak pamiętanie o związku to sposób definiowania rzeczy jako ducha. Ostatnio nastąpiła nawet wielka separacja i wydaje się, że ta głęboka więź zniknęła. W rzeczywistości część separacji była celowa. Dlaczego? Ponieważ jeśli ludzie mają być kontrolowani, istnieje tylko jeden sposób, aby to zrobić, a mianowicie oddzielić cię od siebie. Wysiłek ten był bardzo udany.

Jedność Serca

Ten podział i podział może się zmienić, ale to zależy od was wszystkich. Bez względu na to, po której stronie się uważasz, najważniejszą częścią tego jest utrata stron i rozpoczęcie ponownego łączenia serc. Pamiętajcie, drodzy, wszystko w domu jest połączone. Będziesz się z tego śmiał, gdy wrócisz do domu, ponieważ ze wszystkim jest silny związek. W nadchodzących miesiącach i latach pojawią się nowe wyzwania, nowe trudności. Wystarczy spojrzeć wstecz na swoją historię i przekonać się, że to prawda. Gdy te nowe procesy rosną, a energie zaczynają się łączyć, szybko odnajdziesz moc jedności, zwłaszcza jedności serca. Prawdę mówiąc, wielu z was nawet wskoczyło na oś czasu w tym właśnie momencie, ponieważ indywidualnie nosicie coś ważnego dla kolektywu. Wyzwanie polega na tym, że jeśli jesteście w separacji, nie będziecie pamiętać.

Łączenie serc razem

To, o co prosimy was wszystkich w tych nadchodzących czasach, to stracić strony. Czy określasz siebie na podstawie swoich przeszłych wyborów? Jeśli tak, utrudnia to zmianę. Zacznij patrzeć, jak możesz się ze sobą połączyć, nawet przez chwilę. Znajdź jedną wspólną cechę z każdą osobą, która przekracza Twoją ścieżkę. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć jedną drobną rzecz dotyczącą osoby, z którą możesz rezonować, a następnie natychmiast przywrócić połączenia, które miałeś w Domu. Możesz naprawdę poczuć siłę pochodzącą od innych, kiedy możesz się z nimi harmonizować. Jest on dostępny dla was wszystkich w tej chwili, ponieważ połączenia są bardzo silne.

Drodzy, wiedzcie, że jest to również okazja, by światło połączyło serca, które już były zbyt długo rozdzielone. Te nowe energie już tu są i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co z nimi zrobicie.

Istnieje szeroki zakres fal emanujących z różnych części wszechświata, które nieustannie kąpią planetę Ziemię. W listopadzie ubiegłego roku powiedzieliśmy wam o nadchodzącej jednej z tych fal i otwierającej możliwości zmiany wszystkiego poprzez przesunięcie podstawowej energii, na której wszyscy żyjecie. Tak się stało, ale fale resztkowe wciąż dochodzą, nawet teraz jedna po drugiej. Jedną z najpiękniejszych rzeczy, które widzieliśmy podczas tej fali energii, jest wzrost kobiecej energii. Przeniósł się do podstawy i zakotwiczył w zupełnie nowy sposób, w zupełnie innym miejscu.

Umożliwiliście to, drodzy, i odnieśliście wielki sukces. Chociaż do tej pory nie widać wyników, nowa kobieca baza została mocno zakotwiczona. Rozprzestrzenianie się i słuchanie tego głosu jako kolektywu wymaga czasu. Nie popełnijcie błędu, jest w ruchu. Wszyscy jesteście odpowiedzialni za to, co się wydarzy, ponieważ bez miejsca na ląd energia mogłaby nadejść, a następnie szybko zniknęła. W efekcie wszystko wróciło do normy. Ale tak się nie stało, mimo że nadal masz wiele zamieszania, wszystko jest już na swoim miejscu.

Zakotwiczyłeś tutaj coś bardzo potężnego i w nadchodzących miesiącach się w to wprowadzisz. Jeśli możesz zacząć wprowadzać tę energię, znajdź sposób, który dotyczy ciebie. Wszyscy poradzą sobie z tym trochę inaczej. Niektórzy odczują to jako siłę, podczas gdy inni mogą poczuć to jako słabość. Dlaczego? Ponieważ przechodząc od męskiej energii, która definiowała moc jako siłę, do harmonii kobiecej energii może się wydawać, że jesteś wrażliwy. Drodzy, mówimy wam, to właśnie w tej wrażliwości leży największa siła. Więc kiedy to się stanie i musisz zaplanować, jak zareagujesz, sprowadź całą energię z intencją. Zatrzymaj się, weź kilka oddechów, a następnie działaj zamiast reagować.

W nadchodzących miesiącach znajdziesz możliwości, które otwierają się z powodu pracy, którą już wykonałeś. Chociaż możesz myśleć, że ślizgasz się do tyłu lub twoje społeczeństwo zmierza w złym kierunku, nie tak to mierzysz. Po prostu mierzy się jedno serce na raz, zaczynając od twojego. Widzisz, ustawiasz energię dla swojego świata na więcej sposobów niż wiesz. Chociaż może się wydawać, że jesteś odłączony od innych, nie jesteś, ponieważ jest to praktyka rozeznania pośród chaosu.

Nowe tempo

Byłeś bardzo zajęty. Planeta Ziemia nie zwolniła, w rzeczywistości przyspiesza. Wiele lat temu odkryto, że gwiazdy na niebie oddalają się od Ziemi z coraz większą prędkością, a teraz Ziemia również przyspiesza.

Łącząc się z podstawowymi zasadami bycia uprzejmym wobec innych, jak również wobec siebie, energicznie otworzysz drzwi na tak wiele nowych sposobów. To czas jedności, drodzy. Gdy przechodzisz z jednego sezonu do następnego, energia na planecie Ziemia również przesuwa się teraz dość drastycznie. Łączy się na najbardziej podstawowych poziomach. Chociaż na razie nie pojawi się to regularnie w wiadomościach, energia łączy się i buduje. Oczekuj cudu, drodzy, a my pomożemy ci go stworzyć.

Z największym zaszczytem prosimy was, abyście traktowali się z szacunkiem, pielęgnowali się nawzajem i dobrze bawili się razem na tej pięknej nowej Ziemi.

Espavo.

Grupa

____________________________________________

~ Połączone serca ~

Barbara Rother

Strach lub nadzieja

Ile energii wymaga zmartwienie? W tych niepewnych czasach przerażenia zdrowotnego możemy łatwo wpaść w lęk. Ze strachem umysł się martwi. Może to być bardzo wyczerpujące dla naszego zdrowia fizycznego i psychicznego. Jesteśmy ciągle bombardowani informacją, jak groźny może być dla nas ten koronawirus.

Mimo że starałam się zachować równowagę w myślach o tym wszystkim, czułam się bardzo zaniepokojona. Spowodowało to reakcję, która zaskoczyła moje samopoczucie. Steve i ja zetknęliśmy się z grypą, co doprowadziło nas do pytania, czy skontaktowaliśmy się z wirusem? Jak to możliwe? Koncentrowaliśmy się na utrzymaniu zdrowia przez pozostawanie w domu. Mamy szczęście, że nasza praca może być prezentowana w Internecie, a nie osobiście. W październiku czekamy na osobistą imprezę w Las Vegas. Jesteśmy przekonani, że ten strach minie. Z wdzięcznością Steve i ja doświadczyliśmy tylko krótkiej grypy. Doceniamy nasze zdrowie i życzymy wszystkim tego samego.

Życie, jakie znaliśmy, nie jest w tej chwili możliwe. Codzienne informacje o tym, jak ludzie i firmy izolują się, aby chronić wszystkich, są nam przedstawiane za pośrednictwem wiadomości. Lubię chodzić na cotygodniowe spotkania z Weight Watchers. Tak, jak  wielu z was, staram się zrzucić kilka kilogramów. Spotkania są teraz tylko online. Tęsknię za dzieleniem się z innymi kobietami osobiście. Po moich spotkaniach poszłam do pobliskiej biblioteki i zastałam ją teraz zamkniętą. Steve jest takim słodkim mężem. Kupił mi nowy Kindle, abym mógła czerpać radość z czytania w inny sposób. Las Vegas zazwyczaj oferuje tak wiele zabawnych opcji. Teraz większość jest zamknięta. Lista codziennych doświadczeń życiowych jest teraz ograniczona. Mam nadzieję, że jest to tylko tymczasowa nowa norma.

Lubię być dumna z bycia osobą pozytywną. Jednocześnie potwierdzam, że jestem człowiekiem z emocjami rosnącymi wysoko. Uwielbiam nasz dom, w którym Steve i ja stworzyliśmy przestrzeń dla naszej firmy i ciepłe środowisko, które nazywamy domem. Wciąż zachowując ostrożność w tej sytuacji, doszliśmy do domu.

 Uwielbiam przebywać w otoczeniu ludzi i doświadczać nowego otoczenia. Tęsknię za spotkaniem z przyjaciółmi i rodziną. Tęsknię za przygodami odkrywania tego, co oferuje życie. Wiedziałam, że muszę w jakiś sposób przełamać to oddzielenie się od bycia częścią otaczającego mnie świata.

Po omówieniu tego ze Stevem postanowiliśmy pójść z psem do lokalnego parku na piknik. To wyjątkowy obszar z jeziorami, zieloną trawą i drzewami dookoła. Kaczki, gęsi i łabędzie dzielą się z nami swoim otoczeniem. Łączenie się z naturą uniosło moją duszę. Powitaliśmy przechodzących ludzi bez obawy, że zarazki atakują naszą przestrzeń.

Ta popołudniowa wycieczka dała mi nową nadzieję, że ten wirus minie. Wróciłam do siebie. Teraz mogę pomóc tej sytuacji przejść przez nasz stan istnienia. Wszystkimi z wami podzielam zamiar, że będziemy bezpieczni i uczymy się z tego, co teraz przytłacza nasz świat. Miejcie wiarę i poczujcie wsparcia, które wszyscy dzielimy. To przejście wytrzymałości, które sprawi, że będziemy silniejsi, aby stawić czoła temu, co stanie nam na drodze.

Espavo. Dziękujemy za przejęcie władzy.

Barbara

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2020
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!