Czerwiec 2020

Nowy śnieg jest na Ziemi

Pozdrowienia, Drodzy.

Cieszymy się, że możemy dołączyć do ciebie tego dnia. Widzisz, z większego aspektu ludzkość osiągnęła teraz nową energię i jesteśmy bardzo podekscytowani, aby ci o tym opowiedzieć. Czy to oznacza, że ​​wszystkie te wyzwania, z którymi masz do czynienia, nagle znikną? A może wszyscy zaczną się spotykać na różne sposoby? Na to też czekamy. Ludzkość przechodzi proces zbiorowego smutku, który stał się oczywisty, ponieważ ludzie przyćmili swój własny smutek zbiorowym.

Ludzie szukają rzeczy, aby zacząć wracać do czegoś, co nazwalibyście „normalną” energią. Teraz powiemy wam, że normalność w tych dniach jest zupełnie inna niż jeszcze kilka lat temu. Planeta Ziemia ewoluuje, a społeczeństwa starają się nadążyć. To jest część tego, co się dzieje i będzie grało przez pewien czas.

 Nowy śnieg

Dziś zadajemy pytanie: czy byłeś kiedyś w miejscu, w którym jest śnieg, a świeży śnieg pokrywa ziemię? Wszystko, co widziałeś, było tylko białe, z bardzo niewielkimi dowodami na obecność innych ludzi przed tobą. Czy potrafisz podziwiać piękno dziewiczej sceny przed sobą?

Nagle odwracasz się i patrzysz w innym kierunku, i widzisz kroki tam, gdzie ktoś był przed tobą. Nagle czujesz się bardziej komfortowo, wiedząc, że masz ścieżkę, którą możesz w jakiś sposób podążać. Drodzy, robicie te pierwsze ślady na śniegu. To wy ustalacie te energie, aby inni ludzie mogli podążać za nimi przez wiele lat. Mamy nadzieję, że rozumiesz, że wielu z was zawarło umowy specjalnie zaprojektowane, aby połączyć Cię w odpowiednim momencie i części czasu / przestrzeni. Wszystko co dzieje się teraz na twojej planecie, jest to bardzo trudne, ponieważ gdy ktoś pobierze twoją energię, pierwszą reakcją jest zamknięcie się.

Drzwi

Ale teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, ludzie zaczną iść do przodu i tworzyć nową ścieżkę i przestrzeń. Czy wyśmiewacie się z tego? Tak, drodzy, możemy prawie to zagwarantować. Ludzie, którzy nie przestrzegają mentalności stada, zostaną wyróżnieni. Ale wielu z was przyszło właśnie z tymi informacjami. Przybyłeś z konkretną umową, czasami po to, aby powiedzieć kilka słów obcej osobie, być może ją szturchnąć, a nawet oprzeć się czemuś. Inni mają znacznie większe kontrakty, ale wszystkie są teraz potrzebne. Drzwi do nowego świata są otwarte i zaczynają się pięknie otwierać. Uważaj na to. A kiedy rozglądasz się za śladami, które się pojawiły, wiedz, że je tworzysz. Jesteście na początku, to oni robią odciski, za którymi podążą miliony.

Wielu nie chce się ruszać, dopóki nie ustalą najlepszego kierunku. Czy to robi dużą różnicę? Nie, ponieważ zawsze możesz zmienić kierunek. To piękna część o ludzkości i planecie wolnego wyboru, macie taką możliwość. Jesteś dość wielowymiarowy, czego nie jesteś do końca świadomy. Jak wspomnieliśmy wcześniej, wszystko to dzieje się tutaj na planecie Ziemia. Martwisz się z tego powodu. Bez względu na to, po której stronie bierzesz udział we wszystkich tych dyskusjach, nie ma to większego znaczenia. Czemu? Ponieważ w wielu rzeczywistościach, 12, które są wokół was, w rzeczywistości 11 jest wypełnionych cieniami ciebie i twoich energii. A kiedy podejmujesz ważną decyzję w jednym życiu, wtedy inne wymiary wychwytują te decyzje i idą w innym kierunku. Oznacza to, że niczego nie przegapisz.

Wizja wielowymiarowa

Czy można dokonać złego wyboru? Tak, w tym życiu lub wymiarze, a następnie inny wymiar musi wybrać inny wybór. Kiedy wracasz do domu, masz esencję tego wszystkiego. Mówimy wam, drodzy, żyjecie w szalonych czasach. Zdajesz sobie z tego sprawę, widziałeś nowe nagłówki, których nigdy wcześniej nie miałeś. Słowo „bezprecedensowy” jest używane częściej niż kiedykolwiek przedtem na Ziemi. Nie jest to jednak najbardziej aktywny ze wszystkich twoich wymiarów. Jesteś w czasach mistrzostwa, doskonaląc określone obszary. Właśnie dlatego pojawi się tak wiele wyzwań, dając ci możliwość opanowania rzeczy tak szybko, jak to możliwe. Nawet jeśli tęsknisz za tym, nie stanowi to problemu, ponieważ wkrótce pojawi się kolejny. To najpiękniejszy pomysł, aby spojrzeć na każdy aspekt każdego problemu, który możesz mieć jako okazję do opanowania. Kiedy opanujesz te rzeczy, oznacza to, że nie musisz ich przenosić na wyższy poziom gry, którą właśnie zaczynasz.

To niewiarygodnie piękne. Ewolucja nastąpi równocześnie we wszystkich innych wymiarach, zarówno indywidualnie, jak i zbiorowo. Z czasem podzielimy się o tym więcej, ale na razie mówimy wam, że w jednym wymiarze macie świadomość jedności. To zaczyna obejmować Ziemię i jest bardzo piękne do oglądania. Tutaj masz inny wymiar, który jest bardzo spolaryzowany, żyjesz teraz. Żaden z wymiarów nie jest idealny. Być może zainteresuje Cię informacja, że ​​w innym z twoich zbiorowych wymiarów Prezydent Hillary Clinton przeżyła drugą próbę zamachu.

To, czego nie widzisz podczas tworzenia, to to, że możesz zmienić swój świat, wprowadzając inne aspekty swojej wielowymiarowej istoty. Możesz zacząć powracać do doskonałości, którą naprawdę jesteś.

Z najwyższą czcią witamy was w ten sposób. Drodzy, prosimy was, abyście traktowali się z największym szacunkiem, pielęgnowali się wzajemnie, gdy tylko jest to możliwe, i dobrze się bawili razem. Espavo.

____________________________________

Pozdrowienia z domu.

Jestem Strażnikiem Czasu. Dołączam do ciebie tego dnia, ponieważ  zmieniłeś czasoprzestrzeń na swojej planecie w bardzo szybkim tempie. Teraz idziesz do nowego świata. Ale podobnie jak schody ruchome, które już są w ruchu, musisz poświęcić czas na powrót do systemu. O śladach na śniegu mówiono wcześniej. Jednak, drodzy, to ludzie nowej energii. Nowe energie wprawione w ruch na Ziemi są bardzo trudne. Widzisz, potrzeba ekspertów, którzy potrafią utrzymać światło w obliczu przeciwności losu, a wielu z was właśnie to robi. Wy, drodzy, jesteście pionierami energii, którzy wszystko zmieniacie i uruchamiacie nową możliwość.

Twoja energia jest znacznie silniejsza, niż myślisz, i jesteśmy z ciebie niesamowicie dumni. Ufaj, że drzwi się otworzą, gdy nadejdzie czas. Wszyscy macie różne cele i różne połączenia. Niektórzy z was wiedzą dokładnie, dokąd zmierzacie, i kierunek najwyższych zamiarów, podczas gdy inni nie. Nie obawiajcie się, drodzy, ufajcie, że kiedy nadejdzie właściwy czas, nadejdą okazje i drzwi zaczną się otwierać.

Twoim wyzwaniem jest wiedzieć, kiedy zrobić krok naprzód, ale czy to naprawdę problem? Co jeśli zobaczysz coś i zrobisz krok naprzód, ale to nie w porządku? Po prostu cofnij się, to nie jest prawdziwy problem. Największym wyzwaniem związanym z całym tym procesem byłoby to, że jeśli drzwi się otworzą i boisz się przez nie przejść, to się zamkną.

Mówimy ci, że wszystko się zmieniło, gdy zaczynasz wkraczać do nowego świata. Idealni ludzie, doskonałe duchy, są w pracy i obserwują cały proces, aby upewnić się, że wszystko jest we właściwym miejscu we właściwym czasie. Są to istoty, które zrobiły to na wielu wielu planetach we wszechświecie. Są tu tylko ci, którzy wszystko poprawili. Nawet jeśli został nieprawidłowo ułożony, to ty zdecydowałeś się być na planecie i zdjąć skrzydła, grając w udawanie człowieka.

Dobra robota, kochani, udało się. Teraz dla każdego z was pytania brzmią: „Co mam zrobić? Kiedy mam działać? Gdzie mam być? Po której mam być stronie? Wszystko to przyjdzie na czas, drodzy. Zdobądź zaufanie do własnej umiejętności mówienia w zgodzie z duchem, a nawet do własnej zdolności do popełniania błędów. Wszystko zaczyna się dla ciebie otwierać, a tym samym tworzysz zupełnie nowy zestaw śladów na śniegu, nowy świat, energię i światło. Witaj w domu, drodzy, zasłużyliście na to. Po tym zostawiamy cię na razie i wrócimy razem za kolejny miesiąc, aby ponownie stworzyć magię. Wiedz, że jesteś bardzo magiczny, i że wywołujemy tę iskrę w tobie. Jesteśmy z tobą cały czas, a ty wysłuchaj nas, jeśli tylko nauczysz się słuchać i ufać temu. Wiedz, że jesteś tu z jakiegoś powodu. Tak więc z najwyższym honorem prosimy was, abyście traktowali się z szacunkiem. Pielęgnujcie się nawzajem przy każdej okazji i dobrze grajcie w tę grę razem. Tworzysz magię, dziękuję za odebranie mocy!

Espavo.

Jestem Strażnikiem Czasu.

____________________________________________

~ Połączenie Serca ~

Barbara Rother

Ruszamy się do przodu

Lato zawsze było okresem lekkości i zabawy w przeszłości. To wtedy nasza rodzina, w tym wielopokoleniowa rodzina kuzynów, braci, sióstr, rodziców i przyjaciół, zbierała się razem na Bar-B-Q, na kempingu, na wakacjach i na innych zabawnych wydarzeniach. Pamiętanie o przeszłości przynosi ciepłe wspomnienia, jak błogosławiona jestem, że do tej pory miałam tak cudowne życie. Świętowaliśmy urodziny, święta, każdą okazję razem ze śmiechem i prawdziwymi kontaktami. Nasi rodzice już dawno przeminęli, ale na zawsze w naszych sercach. Dodatki zostały dodane teraz wraz z narodzinami nowych. W tej chwili te osobiste spotkania to przeszłość, za którą tęsknię. Wszyscy musieliśmy dostosować nasze życie za pomocą tego wirusa, a wstrząsy, które trwają, wpływają na wiele obszarów naszego życia. Wolę przeżyć te wspomnienia z przeszłości z radosnym sercem, zamiast tęsknić za nimi ze smutkiem. Termin „staycation” (wakacje w domu to nasz sposób na cieszenie się tymi letnimi miesiącami. Zamiast podróżować i szukać nowych przygód, lubimy przebywać w domu w pięknej przestrzeni, którą stworzyliśmy.

Żyjemy w ciągle zmieniającym się świecie. To czas na ostrożność i powolne wchodzenie w naszą nową rzeczywistość. Powszechne jest poczucie izolacji. Szanuj potrzebę skierowania się do wewnątrz, dając sobie trochę czasu na odosobnienie. Niech to będzie tymczasowe. O ile ważne jest, aby być samemu, to ludzka potrzeba łączenia się z innymi. Dzielenie się naszymi obawami i wspólna praca nad rozwiązaniem jest istotną częścią dalszego rozwoju. Zrozumiałe, że wielu z nas chce wrócić do naszego świata, jakim był kiedyś. Nagłe ruchy do przodu mogą powodować problemy w przyszłości. Frustracja bieżącymi wydarzeniami może być wyniszczająca. Od nas indywidualnie zależy, jak poradzić sobie z naszymi kolejnymi krokami. Teraz łączymy się z bliskimi w alternatywny sposób. Jesteśmy w stanie zobaczyć i porozmawiać z magicznymi narzędziami internetu. To nie jest to samo, co wcześniej, ale to kolejny najlepszy sposób na pozostanie w kontakcie. Tęsknię za osobistymi uściskami.

Wierzę, że niedługo w przyszłości będziemy świętować życie w świeży, ekscytujący sposób, pokonując te wyzwania. Zyskamy siłę naszej inicjacji. Pozwoli to na docenienie tego, co cenimy w naszym świecie. Potrzeba cierpliwości i zrozumienia nas samych i naszych bliźnich. Życie zostało wywrócone do góry nogami. Możemy zmienić to w nowy początek. Zaufaj, że jako zbiorowa całość możemy zobaczyć wizję nadchodzącej rzeczywistości, którą mamy powitać.

Miłość i życie,

Barbara

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2020
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!