Czerwiec 2019

Fale grawitacyjne

Pozdrowienia, drodzy.

Dołączamy do Ciebie w tym wyjątkowym dniu. Czy wiesz kim jesteś? Obserwujemy z daleka, ponieważ piękno jest prawie zbyt trudne, aby je zamknąć. Widzisz, grasz w grę, która zmienia się każdego dnia. Wyłaniają się wasze duchy. Od pewnego czasu wspominaliśmy, że w końcu to się wydarzy i tutaj ma miejsce. Ciało fizyczne traci gęstość, a twój duch zyskuje światło. Znajdujesz się na bardzo wczesnych etapach tej przemiany, ale powiedzmy: „Witaj w domu!”

Fale grawitacyjne – emocjonalne wyzwalacze

Chcemy opowiedzieć wam o niektórych procesach zachodzących na planecie, które mają głęboki wpływ na wszystkich ludzi w różnych obszarach. Nosisz więcej światła, więc zacznijmy od fal grawitacyjnych. Obecnie są dwie fale grawitacyjne wchodzące w ciągu tak wielu dni. Niezwykłą częścią tych fal jest to, że pochodzą z różnych części wszechświata. To jest powód, dla którego ostatnio otrzymujesz niesamowite ilości promieniowania kosmicznego, ponieważ trwa ładowanie.

Są też inne rzeczy, które chcemy podkreślić i pomóc zrozumieć. Najnowsze technologie pozwoliły twoim naukowcom mierzyć fale grawitacyjne. Są to zmiany i rzeczywiste fale przestrzeni czasu. To, czego twoi fizycy nie są świadomi, to fakt, że fale te oddziałują emocjonalnie na ludzi. W 2015 r. dokonano pomiaru, który był zdumiewający dla osób z dziedziny fizyki i astrofizyki. Była to walidacja prognozy Alberta Einsteina. Jak każda fala ma fale resztkowe. Łódź płynąca przez wodę nie tylko tworzy falę, ponieważ łamie powierzchnię, ale także tworzy wiele fal harmonicznych, które następują po niej. Fale te mają wpływ na ludzkie emocje, zwłaszcza te powtarzalne. Ogólny efekt fali z 2015 r. I jej fal resztkowych spowodował, że niektóre z nich osiągnęły swoje granice.

Nowa nadzieja

Ostatnio Ziemia miała bardzo interesujące wydarzenie. Nie tylko wpadłeś w kolejną falę grawitacyjną, ale także następną w ciągu jednego dnia. Te nakładające się fale pochodzące z różnych kierunków stworzyły neutralizującą energię, która jest bardzo magiczna i daje możliwość zmiany.

Wyjaśnijmy, co dzieje się, gdy uderza fala grawitacyjna. Ponieważ mówimy o grawitacji, można by pomyśleć, że kiedy przychodzi fala grawitacyjna, wszyscy czuliby się trochę lżejsi. Ale tak nie jest. Mówimy o kompresji i rozszerzaniu czasoprzestrzeni.

Astrofizycy są świadomi, że wszystkie planety mają pole grawitacyjne, które ciągnie i zmienia przebieg innych planet wokół niego. Przestrzeń czasowa została skompresowana podczas pierwszej fali, która pojawiła się pod koniec 2015 r. I trwała aż do 2016 r. Pozostała część tej fali weszła w twoje wybory w Stanach Zjednoczonych i miała globalny efekt, który jest do dzisiaj. Wzmocniło to frustrację i niepokój. Potem nastąpiła fala strachu i rozłąki, która wciąż jest powszechna.

Teraz masz dwie oddzielne fale przychodzące i spotykające się w ciągu zaledwie dwóch dni. To jest magiczne! Chociaż ludzie tego nie czuli, fale zostały zmierzone, a efekt był głęboki. Kiedy jesteś w tej fali, zmienia się czasoprzestrzeń. Gdyby miało się to zmienić bardzo szybko, absolutnie byś to zauważył i wpadł w panikę. Ale ponieważ dzieje się to tak delikatnie i rutynowo, większość ludzi nie ma pojęcia, że ​​to się stało, dopóki nie odwrócą się i nie spojrzą za siebie na coś, co miało miejsce. Zrozum, że fale te nie są wysyłane ani tworzone celowo.

Na samym początku najpierw poczułeś te fale grawitacyjne, które przychodzą od czasu do czasu. Tak się dzieje, gdy gwiazda przechodzi w supernową, wysyła falę grawitacyjną, która zmienia czasoprzestrzeń wszystkiego, czego dotknie.

Możesz zrobić z tego coś pozytywnego, więcej niż wiesz. To jest czas, aby stworzyć swoje marzenia, wprawić coś w ruch, bez względu na to, jak małe jest i pozwolić fali nieść ją. Kolejna fala nadchodzi nieco później w tym roku. Będziemy bardzo konkretni w tej kwestii, ponieważ jesteśmy bliżej, ale teraz ciesz się tą neutralną energią.

Czy to oznacza, że ​​wszyscy będą mieli pokój na Ziemi? Nie, możemy powiedzieć, że praktycznie wszyscy są teraz w zamieszaniu, wciąż pozostawiając resztki z pierwszej fali. Ludzie wciąż próbują uziemić energię i zintegrować efekty ostatniej fali, która weszła. Fale pojawiły się od czasu do czasu w przeszłości i istnieją różne rodzaje fal grawitacyjnych. Jednak nigdy wcześniej o nich nie wiedziałeś, ponieważ zdarzały się one przez długi czas. Gdy ludzie dowiedzą się więcej, będzie można przewidzieć, kiedy uderzy fala. Z czasem przekonasz się, że te ogromne fale grawitacyjne zmieniają czasoprzestrzeń na ułamek sekundy. Zmiany te mają znaczący wpływ na najważniejsze wydarzenia globalne, które mają teraz miejsce. Czy ludzie będą próbowali to kontrolować? Tak, będziesz, ponieważ jesteś człowiekiem. Chociaż niektóre już mają, fale można przewidzieć, a nie kontrolować. Ludzie wykorzystają to na różne sposoby, gdy zdadzą sobie sprawę z połączenia, ponieważ fale grawitacyjne mają ogromny wpływ na systemy emocjonalne istot ludzkich.

Tak, zobaczysz dobre rzeczy i złe rzeczy, które z tego wyjdą. Skupimy się na dobrych rzeczach, próbując pokazać ci niesamowitą energię wokół tego. Za każdym razem, gdy doświadczasz jakiejś tragedii lub gdy dzieje się coś, co postrzegasz jako negatywne, pojawia się piękno i pojawiają się bohaterowie. Ludzie zaczną pojawiać się na nowe sposoby. Drodzy, pragniemy wam przypomnieć, kim naprawdę jesteście i dlaczego tu przybyliście. Co ważne, będziesz grał w to wszystko dalej.

Jesteś na czas

Więc prosimy was wszystkich, abyście wyszli ze strachu. Istnieje wiele energii poruszających się nawet bez tych fal. I tak, możecie w tym uczestniczyć, nie prosimy was o oddzielenie się. Chociaż niektórzy z was mają aktywną rolę do odegrania w tym, inn