Czerwiec 2007

Rodzina Michael’a
Pewność Siebie Twojej Duszy

 

Od Steve’a:

“Rodzina zbiera się z powrotem razem, sprawcie, by było to możliwe.”  To były jedne z pierwszych słów, jakie usłyszałem od grupy.  Teraz, kiedy zmierzamy coraz bardziej ku przyszłości, każdego dnia duchowa rodzina zaczyna na powrót zbierać się razem, co manifestuje się czasem w z ogromną wyrazistością.

Wszyscy z nas do pewnego stopnia szukają jednej rzeczy…pewności siebie zacząć się rozwijać, zobaczymy natychmiastowe rezultaty. W tym przekazie grupa przypomina nam o naszym królewskim pochodzeniu i o tym, kim naprawdę jesteśmy.  Poprzez łączenie się z naszą duchową rodziną, wszyscy możemy nabrać większej duchowej pewności siebie.

Rozkoszujcie się jazdą,

Steve Rother

 

Pozdrowienia z Domu

Siła tkwiąca w liczbach

Czy wiedzieliście, że każdy krok, jaki robicie, zostawia za sobą energetyczny podpis? Możecie nawet nazwać go ścieżką albo drogowskazem, który pokazuje wam, w którym miejscu się znajdujecie. Kiedy szukasz swojej drogi, jest ona dokładnie tą samą drogą, którą tworzysz.  To jest jedna z “kosmicznych ironii”, która wiąże się z doświadczeniem bycia człowiekiem.  Każda osoba, którą kiedykolwiek spotkałeś i z którą wymieniłeś swoją energię, wpłynęła na Twoje życie i Twoją drogę poprzez to, co was łączyło.  Za każdym razem kiedy dotykasz drugiego człowieka i wymieniasz z nim swoją energię, odrobinę się zmieniasz.  Jesteś częścią zbiorowości lub, jeśli wolisz, organizacji, która potajemnie cię wspiera i dodaje skrzydeł oraz pewności siebie.  To jest właśnie twoja prawdziwa duchowa rodzina.  O tej właśnie rodzinie chcielibyśmy opowiedzieć dzisiaj.  W związku z zasadami gry, było bardzo ważne, byście zapomnieli o jej istnieniu i niektórzy z was świetnie się spisali.  Było to istotne, by zmotywować cię do poszukiwania własnej osobistej pewności siebie.  Teraz wyobraź sobie, jak by to było – otrzeć sen ze swoich oczu właśnie w tym momencie i przebudzić się jako pełen mocy twórca.  Dzisiaj chcielibyśmy się z wami podzielić odrobiną wiedzy o waszym własnym królewskim pochodzeniu i przez to użyczyć wam trochę duchowej pewności siebie.

Kiedy znajdujecie się w domu, nie istnieje problem pewności, ponieważ nieustannie czujesz się otoczony tą rodzinną energią.  Jeśli potrafisz “podłączyć” się pod energię całości, twoja pewność siebie jest duża.   To zabawa, polegająca na pozorowaniu odrębności od siebie nawzajem sprawia, że myślicie, iż musicie robić wszystko sami.   Ominąć tę iluzję jest bardzo trudno, mimo to jednak robisz to w tym właśnie momencie.  Dajemy Wam zatem teraz drogocenny klejnot – coś, co możecie nieść w swoich sercach – cząstkę, która przede wszystkim pomoże Wam zachować pamięć. Ponieważ istnieje grupa aniołów po tej stronie zasłony, której jesteś częścią i która stanowi Twoją oryginalną rodzinę duchową. Nazywa się ona rodziną Michała i jest znaczniejsza niż może Ci się na początku wydawać.

Anielska Wizja Domu

Byśmy byli w stanie w pełni ująć w słowach to, co zamierzamy powiedzieć, musimy opisać królestwo anielskie w taki sposób, w jaki się ono przedstawia z naszej perspektywy, po tej stronie zasłony. Zdajemy sobie sprawę, że wszyscy macie w głowach wszystkie te powszechnie uznane wizje aniołów.  Myśląc o nas, widzicie małe, młode aniołki w małych, młodych ciałkach, machających małymi, słodkimi skrzydełkami.  Na razie nie potrafią latać, ale może któregoś dnia…  Kochani, jest nam niezmiernie przykro, że musimy Was rozczarować, ale nie potrzebujemy skrzydeł, by latać. Kiedy jesteście w Domu, potrzeba latania nie istnieje, bo wystarczy pomyśleć o danym miejscu, by się w nim znaleźć.  Tak naprawdę, skrzydła, które sobie wyobrażacie, nie są ani pierzaste, ani aerodynamiczne. Są natomiast narzędziami, służącymi określonemu celowi; rozkładamy swoje skrzydła tylko po to, by odzwierciedlać piękno i potęgę ludzi.  Nadrzędną istotą istnienia wymiarów anielskich jest możliwość przypominania Wam, kim naprawdę jesteście.  Z rozkoszą pokomplikowalibyśmy trochę sprawy; nie zmienia to jednak faktu, że to naprawdę jest takie proste. Naszym najznakomitszym zadaniem jest dotknąć Waszych serc prawdziwą energią miłości, pochodzącą z Domu.  Jeśli odnosimy w tym sukcesy, wtedy Ty odzyskujesz swoją pewność siebie w momentach, kiedy najbardziej jej potrzebujesz – wtedy, kiedy ogarnia cię samotność.  Kiedy wręcza się twórcom ukrytą pewność siebie, dzieje się ciekawa rzecz. Zaczynają oni przekraczać ograniczenia i tworzyć nowe rzeczy;  zaczynają się budzić ze snu.  Takie jest podstawowe zadanie do wykonania dla aniołów, w każdym miejscu.  Miej na uwadze, że Ziemia nie jest jedyną grą.  W obrębie wszystkiego, co jest, rozgrywa się ich więcej niż możesz sobie wyobrazić.  Naszym zadaniem w uniwersalnym porządku Wszechrzeczy jest poruszyć Twoje serce, przypominając Ci o energii Domu i dodać Ci pewności siebie.

Rodzina Michael’a

Archanioł Michał jest postrzegany na wiele sposobów. Dzisiaj pomówimy o ujęciu energetycznym, jako kolektywnej energii – zbiorze wielkich dusz, które połączyły się ze sobą w tym, co udało im się wypracować przez eony lat ewolucji, by wspólnie zmierzać w kierunku bardzo ważnego celu.  Na tym właśnie polega to, co nazywamy anielskim zadaniem.   Jest to kierunek, w którym skierowaliśmy naszą energię za sprawą wspólnej intencji, zbiorowego zamiaru.  Zapewniamy Was jednak, że wiedza o tym nie jest tak ważna, jak po prostu czucie tego.  Nie będzie dla Was możliwym całkowicie zrozumieć świat po drugiej stronie zasłony, ponieważ Wasze własne powiązania blokują Was przed dostrzeżeniem Waszej wspaniałości.  Do nas należy