Lipiec 2019

Scalanie linii czasu

 

Pozdrowienia, drodzy.

Jestem eM. Dołączam do was dzisiaj w tak pięknej energii. Ludzkość rozwija się w niesamowitym tempie. Dzisiaj dzielimy się z wami tym, co nadchodzi i waszą pozycją w tym. Tak wiele się dzieje teraz. W miarę upływu czasu fizyczne ciało zacznie tracić gęstość, a twój duch zacznie się pojawiać. Dzieje się to bardzo naturalnie, bardzo wygodnie. To naturalny etap ewolucji, a nie coś, co musisz zrobić. Jest to po prostu twoja chęć pójścia naprzód i wejścia w te następne energie. Niedawno otworzyliśmy Esayoto, które jest bezpieczną przestrzenią, aby zacząć się rozwijać jako duch. Jest to miejsce, w którym możesz wyjść z planety Ziemi i rozciągnąć się jako duch.

Naucz się najpierw ożywić ducha i wzmocnić proces łączenia się z Domem podczas chodzenia po Ziemi. Procesy te stają się coraz ważniejsze, gdy wchodzisz na następny poziom. Chociaż w tej chwili jest tylko kilku, którzy chodzą na Esayoto. Jest to otwarte dla wszystkich, więc zacznij używać go w nowy sposób, a my będziemy dzielić się więcej, gdy będziesz postępował dalej.

Scalanie osi czasu

Chcemy porozmawiać o zbliżającej się linii czasu. Ludzkość doświadcza iluzji czasu w sposób liniowy. Tak, to bardzo proste. Wszystko po twojej stronie zasłony jest skończone, ma początek i koniec. Jednak wszystko po naszej stronie zasłony jest nieskończone. Teraz dwa nie pasują do siebie zbyt dobrze i trudno jest zrozumieć całą koncepcję. Ale zrozum to, ponieważ pracujesz z czasem w sposób liniowy, tworząc linię czasu.

Istnieją inne osie czasu, które są tuż obok Ciebie. Wiele wymiarów tworzy również podobne sytuacje linii czasu, które przebiegają we wszystkich kierunkach. Wszystkie nie idą w tym samym kierunku, ponieważ niektóre z nich od czasu do czasu się krzyżują. Działo się to rzadko na Ziemi do niedawna. Kiedy linia czasu przecina się, pozostawia trwałe odciski w zbiorach obu linii czasu. Wiele historii powtarzanych w twoich kulturach jest wynikiem dwóch lub więcej przejść na osi czasu. Ten konkretny zbliża się jeszcze w tym roku w listopadzie, ale trudno jest podać konkretną datę, kiedy to nastąpi. Nie jest to bezpośredni krzyż na osi czasu, a raczej stopniowe połączenie, które pozostanie razem znacznie dłużej niż bezpośredni krzyż 90 °. Połączenie nastąpi u szczytu 23 listopada 2019 r., Więc zachęcamy do świętowania tej daty, ponieważ połączenia serca przybliżają linie czasu.

Nowa równowaga

To połączenie osi czasu daje możliwość zresetowania bilansu energetycznego gry. Opowieści o królu Arturze, Camelocie i Merlinie były w innym wymiarze przestrzeni czasu, który krzyżował się z twoim, pozostawiając za sobą historię, która była opowiadana od pokoleń. Znajdowały się na osi czasu biegnącej tuż obok ciebie, harmonicznej z twoją wymiarową linią czasu. Teraz dzieje się tak, że czasami przechodzisz między tymi dwoma. Jednak to, co się wydarzyło, to fakt, że te linie czasu rzeczywiście się przekroczyły i pozostawiły trwałe ślady idące naprzód. To nie jedyny krzyż na osi czasu, który zmienił twój świat. Wiele wspaniałych wydarzeń w całej twojej historii było w rzeczywistości krzyżami osi czasu, w których miała się pojawić wyjątkowa, piękna energia. Przekroczyły one granice czasu, pozostawiając ogromne ślady i nowe kierunki, energie i możliwości dla całej ludzkości.

Równowaga kobieca

Więc co dokładnie łączy ta oś czasu? Mówimy wam, drodzy, że istnieje nowy paradygmat dla wszystkich ludzi. Nadchodzi w bardzo krytycznym momencie, ponieważ promienie żeńskich energii zbliżają się do osiągnięcia nowej równowagi. Dzięki twojej pomocy i skupieniu ta równowaga może nadrukować zarówno twoją oś czasu, jak i ich, ponieważ drzwi otwierają się z tym połączeniem. Jeśli ludzkość może uziemić tę energię i kobiece kroki do przodu, drzwi pozostaną otwarte, a nowa równowaga zwycięży. Przy wszystkich zmianach, które mają teraz możliwość lądowania na twojej planecie, jesteś w naprawdę dobrej pozycji, aby przejść do następnego poziomu. Przygotowywaliśmy cię do tego. Czy to znaczy, że zamierzasz świadomie opuścić Ziemię lub wyjść z tego ciała? Nie, to nie jest, ponieważ jest to proces stopniowy, który już się rozpoczął.

Czas mistrzostwa

Do tego czasu istnieją możliwości opanowania wszystkiego, co spotykasz w swoim życiu, co jest niesamowite. Oznacza to, że wszystko, co opanowałeś, nie tylko jako jednostka, ale jako kolektyw wszystkich ludzi, to problemy, z którymi nie będziesz musiał się zmierzyć na następnym poziomie wcielenia. Zobaczysz także ludzi chodzących w codziennym życiu z oczami nieco jaśniejszymi. To duch zaczyna świecić przez gęste ciało fizyczne w inny sposób, z wszystkimi nowymi możliwościami. Zobaczysz nowe możliwości łączenia się i tworzenia połączeń harmonicznych. Ale prawdopodobnie najważniejszą rzeczą jest to, że kiedy natkniesz się na połączenie osi czasu, poczujesz zmianę w energii. Ludzie często odczuwają te zmiany energii i zaczynają się bać. Jeśli tak się stanie lub jeśli ludzie nie zdołają zakotwiczyć i przyjąć nowej równowagi energii, drzwi się zamkną. Jak zwykle, status quo sprzeciwia się zmianom i dlatego będzie znaczny opór. Strach jest przeciwieństwem miłości, a ludzie są często kontrolowani przez strach. Zachowaj spokój i pamiętaj, że jesteś tutaj w tej chwili z bardzo konkretnego powodu. Dzięki takiemu dostrojeniu nie możesz zobaczyć wszystkiego, co się dzieje, ale twój duch ma o wiele większy pogląd, którego twoja ludzkość nie może jeszcze zobaczyć i poprowadzi cię.

Magiczna przestrzeń

Powiedzieliśmy wam również, że powstaje miejsce, które jest tak magiczne i pomoże w osiąganiu wygody w nowej równowadze i przenoszeniu większej ilości ducha. Nawet w interakcjach, które masz teraz na co dzień, nie są one miejscem do ukrywania się, ale raczej okazją do ćwiczenia noszenia więcej światła. Wracając do swojej rzeczywistości, rzeczywiście przenosisz więcej światła i stajesz się częścią zmiany. Kobieca energia znajdzie moc i osiągnie nową równowagę. Jak już widzieliście, podział między płciami i tak maleje, co jest częścią wyjścia z dualności.

Mówimy ci, jesteśmy bardzo dumni z tego, co zrobiłeś. Jeśli spojrzysz na swoje wiadomości i gdzie wcześniej mierzyłeś wibracje lub sukcesy, może to wydawać się nie zmierzać w tym kierunku, ponieważ jest tak wiele separacji i demonizacji wrogów. Jest to o wiele większe, drodzy, więc nie kupujcie tego, ponieważ jest to iluzja bycia skończonym człowiekiem. Wprowadzimy cię w możliwości, a następnie powrócimy do nieskończonej egzystencji, którą zawsze miałeś jako duch. Kiedy linie czasu przecinają się, nie tylko są wykonywane odciski, które idą naprzód, ale w rzeczywistości stajesz się bardziej komfortowy dzięki iluzji osi czasu. Teraz, gdy wkroczyłeś w piąty wymiar, cały proces liniowego czasu bardzo szybko się degraduje, więc jest idealny. Z największą przyjemnością witamy Cię w ten sposób, aby przynieść swoje małe przypomnienia z domu. Proszę was, abyście traktowali się nawzajem z największym szacunkiem. Pielęgnujcie się nawzajem przy każdej okazji i bawcie się dobrze w tę grę.

Jestem eM i kocham cię bardzo.

Espavo

Grupa

___________________________________________

~ Połączenie serca ~

Barbara Rother

Summertime Fun – Przyjemnosci Lata

Latem jest coś wyjątkowego. Nawet jeśli przechodzimy przez nasze regularne harmonogramy z pracą i procedurami, których doświadczamy, jest uczucie zabawy w powietrzu. To jest pora roku, żeby trochę się pobawić. Wiele osób planuje wakacje aby uczcić przerwę od codziennego życia. Uwielbiam termin „staycation” (“wycieczki w swoim mieście bez noclegu poza domem”). Wspaniale jest podróżować i odkrywać nowe możliwości podczas wakacji, ale dzięki staycation możesz odpocząć w komfortowych warunkach.

Właśnie to robimy z Steve’em w tym tygodniu. Lubimy nazywać nasz piękny dom Rother. Stworzyliśmy oazę na pustyni. Naprawdę kochamy czas relaksu w domu. Cieszymy się, że nasz syn i wnuk odwiedzają nas przez tydzień. Mój umysł ściga się z pomysłami, jakie możemy mieć zabawy. Kręgle są zdecydowanie na naszej liście, ponieważ nasz 11-letni wnuk jest na dobrej drodze do zostania zawodowcem. Pokazał Steve’owi i mnie zupełnie nowy świat zabawy i rywalizacji w świecie kręgli. Uwielbiam to, że nasz wnuk ma cierpliwość, aby pomóc mi w mojej grze. Dzieci są naszymi nauczycielami. Wnuk jest także moim trenerem kręgli. To sprawia, że ​​jestem dumna, widząc jak wiele osiągnął w tej dziedzinie.

Mam nadzieję, że każdy z was poświęci trochę cennego czasu dla siebie. Pamiętaj, aby dobrze się bawić i robić coś, co naprawdę przynosi ci szczęście. Życie jest tym, co robimy. Planuję uczynić to radosnym doświadczeniem. To jest czas na letnią zabawę.

Z miłością i światłem,

Barbara

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2019
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!