Sierpień 2019

Napięcia

Pozdrowienia drodzy

Jestem Merlia i dołączam do was tego dnia, aby krzyżować wasze życie z magią. Drodzy, magia nie ogranicza się do planety Ziemia. Jesteście przede wszystkim duchami, a ludźmi potem, więc wasza historia wykracza daleko poza ograniczoną grę na Ziemi. W przyszłym roku czekają na Ciebie ekscytujące zmiany. Ale czy zobaczysz te zmiany jako udane? Ludzie mierzą sukces na wiele sposobów: bogactwo finansowe; kariera; status społeczny; gdzie lub jak mieszkasz; powiązania polityczne lub religijne; preferencje seksualne i tak dalej.

Pomiędzy oddechem

Pokażmy Ci większy obraz kolektywnego ludzkiego serca. Ludzie są w stanie niesamowitego napięcia. Tak było od jakiegoś czasu i oczywiście to czujesz. To napięcie działa jak oddech, ponieważ nasila się, a następnie rozluźnia, tylko po to, aby ponownie się nasilić. W tych czasach zmian, drodzy, macie okazję spojrzeć na swoje otoczenie z innej perspektywy. Jest to jednak często bardzo trudne dla ludzi. Czemu? Ponieważ kiedy w końcu znajdujesz prawdę, która rezonuje, dość często nie zdajesz sobie sprawy, że prawda jest ewolucją. Zamiast tego możesz spróbować trzymać go jako obiekt stacjonarny. Ale kiedy tak się dzieje, prawda ostatecznie się rozprasza, więc przechodzicie dalej, aby znaleźć nową prawdę.

Tak, to bardzo fascynująca sytuacja. Twoja rzeczywistość jest tworzona w każdej chwili, nie tylko przez twoje myśli, ale także przez kolektyw. Podzielmy się więc trochę tym, co dzieje się z kolektywem, ponieważ wierzymy, że zobaczysz to wszystko na planecie Ziemia. Doświadczasz tak dużej separacji. Dosłownie, twoja planeta i gra na planecie Ziemia mogą być zdefiniowane jako separacja. Wiemy, mówimy ci to cały czas. Udajecie, że jesteście oddzielni, kiedy w rzeczywistości wszyscy jesteście połączeni, ponieważ jesteście duchami. Już wam mówiliśmy, drodzy, jesteście Bogiem. Trudno to wytrzymać, ponieważ masz ego, co bardzo utrudnia przeprowadzenie tego wszystkiego. Jeśli spojrzysz na to jako na kolektyw, to prawda, ale oto ciekawy kawałek. Podczas tej niesamowitej kompresji, której doświadczasz przez ostatnie kilka lat, widzisz, że wszystko się zmienia. Twoi wrogowie stają się teraz twoimi przyjaciółmi; w rzeczywistości góra jest w dół. Straciliście wzajemne zaufanie, ale teraz wszystko się zmienia. Jeśli myślisz, że mówimy o osobie, religii lub ideale politycznym, nie widzisz większego obrazu.

Najważniejszą częścią tego wszystkiego jest kolektywne serce ludzi, które zaczyna się ujawniać. Zaczynasz to teraz widzieć na różne sposoby. Zauważysz kosmiczne mrugnięcia i prosimy o zwrócenie na nie uwagi, ponieważ są one wszędzie. Jeśli ich po prostu szukasz, znajdziesz je. W ostatnim dniu dumy w Nowym Jorku nad miastem magicznie pojawiła się piękna tęcza. Co za magiczne kosmiczne mrugnięcie! W tym momencie czuli się ożywieni i zakochani we wszystkim. Wyobraź sobie ich zaskoczenie, gdy odkrywają, że miłość, którą dzielili, rzeczywiście stworzyła tęczę.

Wyłaniające się serce

Najważniejsze jest to, że w tych niezwykle napiętych czasach zmiana naprawdę będzie możliwa wkrótce. Być może zastanawiasz się, czy ta zmiana będzie dobrą zmianą. To oczywiście zależy od twojej perspektywy. Gdy zmiana jest w ruchu, wyłania się ludzkie serce. Właśnie tego oczekujemy z tej strony zasłony, ponieważ to serce ludzkości wywoła ewolucję.

Naturalną reakcją może być rozejrzenie się, zrób inwentaryzację i zapytaj: „Co wszyscy myślą? Co wszyscy czują? ”Oczywiście nie ma możliwości osiągnięcia konsensusu, ponieważ wszyscy jesteście niesamowicie podzieleni na tak wiele sposobów. Naprawdę nie ma jednego miejsca, aby spojrzeć i zobaczyć, gdzie jest w tej chwili zbiorowa wibracja ludzkości. Ale biorąc to pod uwagę, oto piękna część. Masz instynkt przetrwania, który jest wrodzony w fizycznej części twojego bytu. Ten instynkt przetrwania stawia cię na pierwszym miejscu za każdym razem, co jest naturalne. I to się zacznie, jeśli napięcie stanie się zbyt gęste.

Napięcie wzrasta

Niedawno mówiliśmy o ogromnych ilościach promieniowania kosmicznego padającego na Ziemię, co znacznie zwiększyło napięcie. Gdy ludzie przechodzą następnie w tryb przetrwania, napięcie daje iluzję separacji. Potem następuje frustracja, która z kolei prowadzi do gniewu. Dzieje się tak na skalę globalną, co zwiększa kompresję odczuwanej energii.

W Wielkiej Brytanii nadal trwa Brexit. Zmagają się z tymi pomysłami, czy zharmonizować czy rozdzielić? Pamiętaj, że w rzeczywistości nie chodzi o wyjście lub pozostanie w Unii Europejskiej. Oto, co powinniście wszyscy obserwować w tych napiętych czasach: czy podejmujesz decyzje z miłości, czy ze strachu? Będzie się to działo konsekwentnie, ponieważ jest propagowane. A więc to, o co poprosimy, to: Otwórz swoje serce, a zrozumiesz, że każda osoba na Ziemi naprawdę robi wszystko, co w jej mocy. To są napięte, trudne czasy i wszyscy w pewien sposób odczuwacie energię tego. Drodzy, obserwowałam wzrost kobiecej inicjacji. To właśnie mnie wezwało jako osobliwy byt. Proszę wiedzieć, że cała ludzkość porusza się z niesamowitą prędkością miłości. Bądź cierpliwy z powodu gniewnych i zdezorientowanych. Jest bardzo potężny, trochę przerażający i często raczej trudny do spowolnienia i pokonywania zakrętów, gdy poruszasz się tak szybko. Gdy tylko jest to możliwe, po prostu relax.

Ale oto najważniejszy kawałek. To, co naprawdę chcemy zapalić dzisiaj w was wszystkich, jest następujące: serce ludzkości jest naprawdę dobre. Kiedy miniesz cały strach, przekonasz się, że na Ziemi jest tyle miłości, że zacznie się to okazywać. Tak, nawet u twoich wrogów lub tych, których myślisz, że robią źle na planecie Ziemia. I nawet ci, z którymi walczysz, ponieważ masz teraz możliwości łączenia się w zupełnie inny sposób.

The Esayoto

Czeka na ciebie nowy poziom istnienia. Esayoto jest prawdzią przestrzenią 5 wymiaru i dosłownie jest do twojej dyspozycji. W tej chwili dzieje się tak wiele, że pomaga to zachować równowagę. Większość ludzi nie rozumie, że faktycznie wygrali grę, ponieważ trudno ją zobaczyć, szczególnie podczas podróży z tą prędkością. Cofnij się, kiedy możesz, i odśwież, bo będziesz potrzebny. Ponownie dołączcie, drodzy, wszystko, co musicie zrobić, to uznać czyjeś jasne oczy.

„Och, masz piękny uśmiech! Wow, to, co właśnie powiedziałeś, naprawdę poruszyło moje serce. ”Kiedy słyszysz coś takiego, to uziemia twoje serce. Kiedy to zauważysz, szybko się rozprzestrzenia. Nie masz pojęcia, jak wszyscy jesteście połączeni. Tworzycie nową rzeczywistość na planecie Ziemia, drodzy, więc proszę, nie mierzcie tego w typowy sposób. Bo jeśli to zrobisz, pomyślisz, że poniosłeś porażkę. To po prostu nieprawda. Istnieją tu inne poziomy, które mają cię w jakiś sposób rozproszyć. Bądźcie cierpliwi, bo ludzkie serce wkrótce się pojawi. Ponowne przypomnienia dzieją się falami.

Zrób miejsce kobiecej energii na ziemi, co jest niezwykle ważne w tym czasie. Tak, rośnie. Jest tutaj i wszyscy z tym pracują. Działa, ponieważ kobieca energia nie polega na wykluczeniu ani sile, chodzi o harmonię. To, czy jesteś męski czy kobiecy w formie fizycznej, naprawdę nie ma znaczenia. Jest to wiek miękkiej, łagodniejszej energii, chociaż kiedy włączasz telewizor, jesteś świadkiem czegoś przeciwnego. Poszukaj dobrych rzeczy we wszystkim kochani. Wystarczy spojrzeć na to, co wydarzyło się w Nowym Jorku i na to, co ludzkie serce chce zrobić, bo już niedługo będzie miała szansę.

Zakochać się

Wypełniasz większy okrąg i gdy trzymasz się za ręce. Czas jest teraz. Jesteś tutaj, witaj w domu. Zakochajcie się, drodzy. Zakochaj się w sobie, zakochaj się w ludziach i zakochaj się w Ziemi. Czas ponownie rozbudzić to piękne ludzkie serce, dlatego prosimy o przyjęcie tej odpowiedzialności teraz. Z największą radością pozdrawiam was w tych niesamowitych chwilach na waszej rozwijającej się planecie. Prosimy, abyście traktowali się z szacunkiem, pielęgnowali się nawzajem i dobrze bawili się, drodzy. To jest gra. Twoja gra jest w ruchu i cały czas się zmienia. Ważne jest, aby dobrze się bawić i zakochać.

Jestem Merlia.

Przyjdź i zobacz mnie kiedyś!

______________________________________

~ Połączenie serca ~

Barbara Rother

Od wyroku do współczucia

Tak łatwo jest osądzać innych ludzi za to, kim są lub w co wierzą. Możemy założyć, że nasza droga jest najlepsza i jedyna. W młodości i młodości mogłam być winna tego sposobu myślenia. Dojrzałość i wiedza przychodzą z wiekiem. Kiedy dorastasz, próbujesz dowiedzieć się, kim jesteś i czasami czujesz się niepewnie. Ta niepewność i zwątpienie mogą sprawić, że będziemy mieć dziwne myśli. Możemy potępiać innych, gdy czujesz potrzebę dobrego samopoczucia. Czuję się swobodnie i akceptuję siebie i otaczających mnie ludzi, kiedy wyrosłam na osobę, która próbuje współczuć zamiast osądzać.

Pierwszym krokiem na mojej duchowej ścieżce było i nadal pozostaje być poza osądzaniem. Jest to ludzka wada, która naturalnie wydaje się przenikać do naszego istnienia, chyba że jesteśmy świadomi i używamy narzędzi do uwolnienia tej negatywności.

Wszyscy zasługujemy na wsparcie otaczających nas osób. Jest to szczególnie ważne, gdy jesteśmy dziećmi w wlatach kształtujących. W większości miałam szczęśliwe dzieciństwo. Jak w każdej rodzinie mieliśmy problemy, ale czułam się kochana. Byłam zastraszana przez niektórych kolegów z klasy za to, że byłam wysoka i chuda. W tak młodym wieku czułam się osądzona. Sąd odbiera komuś moc, jeśli ta osoba mu na to pozwala. Na szczęście miałam wsparcie przyjaciół i nauczycieli oraz moich rodziców, którzy pomogli mi odkryć początek tego, kim mogę się stać. Odkąd odkryłam poczucie własnej wartości jako nastolatka i wczesnej młodości, rozwijam to przez resztę mojego życia.

W wieku trzydziestu lat odkryłam książkę Terry’ego Cole Whittikera zatytułowaną „To, co o mnie myślisz, to nie moja sprawa”. Książka miała wiele prawdy nawet w tytule. Dowiedziałam się, co dla mnie najważniejsze. Wszystko zaczyna się od miłości własnej i szacunku. Wszyscy mamy dni, w których nasza samoocena może osiągnąć najniższy punkt, ale ważne jest, aby powrócić do realizacji naszej prawdziwej wartości.

Czy zdarzyło ci się kiedyś przestać badać, jak się czujesz, gdy wpadniesz w błąd w ocenie? Nie zdajemy sobie sprawy, że osąd, krytyka i uprzedzenia w jakiejkolwiek formie otwierają drzwi do smutku, bólu i żalu w naszym życiu. Kiedy poświęcisz swoje serce światu wsparcia i akceptacji, twój świat może wyrosnąć z wiedzy o tym, co mają do zaoferowania inni, nawet jeśli ich myśli różnią się od twoich poglądów. Ludzie mają różne wersje przekonań. Możemy zgodzić się nie zgadzać, ale jednocześnie szanować ich poglądy, tak jak powinny oni z twoimi.

Wierzę, że nie można osądzać osoby, jeśli nie chodzi się w jej butach. Oznacza to, że nigdy nie wiemy, przez co przechodzi osoba. Każdy ma coś, nad czym czasami pracuje.

Bezwarunkowa miłość, wsparcie, unikanie osądu to sposób, w jaki możemy być najjaśniejszym światłem, jakim możemy być, gdy do siebie docieramy. Najważniejszym słowem jest współczucie. W ten sposób możemy połączyć nasze serca. Akceptowanie innych takimi, jakimi są, daje wspaniałą swobodę naszemu umysłowi.

Z miłością i światłem

Barbara

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2019
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!