Styczeń 2020

Na płocie

Pozdrowienia z domu, drodzy.

Jestem Strażnikiem Czasu i wskoczyłem na twoją oś czasu, aby rozejrzeć się i zobaczyć magię, którą tworzysz. To bardzo interesujące, ponieważ widzimy większy obraz wszystkiego, co jest tutaj. Obserwator podzieli się więcej na temat większego obrazu i tego, jak wszyscy możecie go zobaczyć. Świętujemy Ziemię w tych dniach. Wasze serca otworzyły się ogromnie. Chociaż niektóre z nich mają związek z odmładzaniem się, to o wiele więcej. Energia nadała nowy ton, a jeśli ludzie ją pojmą i wykorzystają, pozostanie. Tak więc, drodzy, po prostu oddychajcie. Wiedzcie, że jesteśmy razem jako jedno, ponieważ jesteśmy jednością. Twoje światło staje się jaśniejsze niż sobie wyobrażałeś. Dla niektórych z was spowoduje to trudności, ponieważ spowoduje uwagę, której możesz nie chcieć.

Wielkie kroki

W tej nowej linii każdy krok, który zrobisz, może być ugruntowany w zupełnie nowy sposób. Siedzimy tutaj, oglądając to, grając w grę i wiedząc, że niektórzy z was przechodzą trudności. Nie ma na to dwóch sposobów, ale to nie znaczy, że robisz coś złego. Po prostu musisz przejść przez ten problematyczny obszar, aby przejść na drugą stronę. Niektórzy mają umowy na zmianę, aby nieść światło. W tych czasach pomocne jest nie skupianie się na małych krokach, ale na dużych. Spójrz na ogólny kierunek, jaki ludzkość obrała w ciągu ostatniego roku. A gdy zaczniesz utrwalać to połączenie, znajdziesz o wiele więcej możliwości niż się spodziewałeś. Teraz jest czas!

Pozdrawiamy was wszystkich u progu tej nowej energii, do której wkraczacie. Wiedz, że jesteśmy tuż za tobą i obserwujemy wszystko, co robisz. Zachęcamy Cię do zrobienia tego kroku i pójścia w tym kierunku. Ale zgadnij co? Wygrałeś już grę! Po prostu nie jesteś zaznajomiony z tym, jak to działa, ale mówimy, że świętujesz swoje zwycięstwa, ponieważ daje ci to pewność siebie. Teraz pomożemy Ci w wykonaniu kolejnych kroków podczas ich przechodzenia. Prosimy, abyście traktowali się nawzajem z szacunkiem, pielęgnowali się przy każdej okazji. I graj dobrze razem, tworząc kolejny krok na planecie Ziemia. Dobra robota.

Jestem Strażnikiem Czasu.

Espavo

_____________________________

Pozdrowienia, drodzy. Jestem Obserwatorem.

Cieszę się, że mogę być z tobą tego dnia i dzielić się spostrzeżeniami. Najważniejsze, aby podzielić się z Tobą, jak obserwować. Strażnik Czasu mówił o tym, jak ważne jest oglądanie dużego obrazu zamiast skupiania się na małych krokach. Wyobraźcie sobie przez chwilę, że wszystko w waszej rzeczywistości dzieje się na pięknej łące z zieloną trawą i dzikimi kwiatami. Ta magiczna łąka stanowi bazę dla wszystkiego, co dzieje się w twoim życiu. A na skraju pola znajduje się ogrodzenie, które trzyma wszystko razem.

Tego dnia proszę was wszystkich, abyście usiedli na tym płocie. Wyjdź na chwilę z rzeczywistości, aby zobaczyć większy obraz. Wiesz, fascynujące jest obserwowanie działań i interakcji ludzi w ogóle. Nawet ten dzień jest absolutnie niesamowity, pomimo całego chaosu, którego możesz doświadczyć małymi krokami. Drodzy, cofnijcie się i po prostu obserwujcie, ponieważ właśnie tam naprawdę można zobaczyć magię. W rzeczywistości istnieje cała energia podstawowa, która zmieniła się na planecie Ziemia. To, co się dzieje, polega na tym, że robisz krok, potem kolejny krok, a potem kolejny. Ale tak naprawdę patrzysz tylko na ten następny krok. Trudno jest zobaczyć większy obraz, kiedy wszyscy jesteście zajęci próbą przejścia do przodu, wybierając najlepsze miejsce do postawienia stopy.

Rzucamy Ci wyzwanie, aby zacząć już dziś. Znajdź jeden mały kawałek, który można uruchomić w przyszłym roku. Och, macie ludzkie nawyki podejmowania decyzji na przyszłość. Uważamy to za fascynujące, ponieważ robi to nie tylko planeta Ziemia. Jest to bardzo duży aspekt każdej gry na całym świecie i jest to większy obraz, do którego chcielibyśmy, abyś zaczął do niej sięgać. Zaczynasz zdawać sobie z tego sprawę, ponieważ w nadchodzących dniach, drodzy, będziecie mieli więcej interakcji z tymi innymi istotami, z których niektóre były już na planecie Ziemia. Zaczniesz dowiadywać się więcej o nadchodzącej pomocy, zwłaszcza o dzieciach. Jeśli usiądziesz na płocie i spojrzysz na większy obraz, zobaczysz, że to, co uważałeś za problem na planecie Ziemia, jest szansą na wejście bardzo szybko.

Gra Ducha

Wygrywasz grę. Tak, bardzo trudno to zobaczyć, ponieważ te małe kroki stają się coraz trudniejsze. Często, dopóki nie oprzesz się i nie spojrzysz na większy obraz, zobaczysz, że małe kroki nie mają znaczenia tak, jak ci się wydawało. W rzeczywistości bardzo trudno jest ocenić, gdzie jesteś na świecie, patrząc tylko na małe kroki. Teraz każda podróż zaczyna się od tego pierwszego kroku. Ten pierwszy krok jest na ogół małym krokiem, ponieważ łamanie bezwładności powoduje rozpoczęcie ruchu w jednym kierunku. Następnie chcemy zobaczyć większy obraz. Zamiast skupiać się tak ściśle na ścieżce i jej trajektorii przeszkód, spójrz na większy obraz, aby zobaczyć, co naprawdę dzieje się z ludzkością.

Czy na Ziemi dzieją się rzeczy, których nie powinno być? Tak, oczywiście, dzieje się to od pierwszego dnia. Tak grasz z planetą Ziemią. Robicie te wszystkie rzeczy, pracując tam i z powrotem. Czasami idziecie na wojnę, a innym razem wspieracie się wzajemnie. Oglądanie was jest niesamowite. Chcemy pokazać Ci ten większy obraz. Zaczniecie widzieć, że cała ludzkość przeszła kilka zmian, niektóre celowe, a inne nie. Energie są tutaj dla was wszystkich i to jest absolutnie magiczne. Jeszcze jeden ważny element na ten temat, nadchodzące dni otwierają niesamowite możliwości dla Rodziny E. Rodzina E skupia się na prawach ducha, ducha udającego człowieka. To teraz znów wychodzi na powierzchnię, ponieważ będzie nosić więcej własnego ducha w ciele fizycznym, a mniej gęstości. Tak, to właściwie zaczyna się teraz.

Żadnych tajemnic

Chociaż często mówiliśmy ci, dokąd zmierzasz, gdy ewoluujesz w kierunku światła, dzieje się to teraz. Chociaż jest w toku, bardzo trudno go zobaczyć ze względu na wszystkie małe przeszkody na twojej drodze. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy spojrzysz na małe kroki, które wydają ci się, że będzie ich więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Przynajmniej tak będziecie postrzegać. Dlaczego? Z tego prostego powodu, że teraz widzisz więcej. Niezależnie od tego, czy wierzysz, że twoje technologie są u jej podstaw, czy też twoją własną ewolucją, nie ma już tajemnic. Stajecie się zalewani różnego rodzaju rzeczami. Tak bardzo, że część z nich po prostu musicie przejść i powiedzieć: „Nie mogę się teraz w to zaangażować”. Drodzy, tak dzieje się, gdy robicie zbyt wiele małych kroków z rzędu.

Poświęć chwilę i usiądź na płocie. Usiądź i po prostu obserwuj. Gdy to zrobisz, zobaczysz nie tylko wyzwania i negatywności, ale także ogromny postęp ludzkości, który ma miejsce teraz. Drodzy, jesteście bliżsi, niż wam się wydaje. Bardzo trudno jest dokładnie określić przebieg życia w przyszłości.

Jeśli chcesz wnieść coś do swojego życia, po prostu skonfiguruj to dla siebie. Nie rób tego zbyt dużego ani zbyt małego, po prostu coś przynieś. Potem puść, usiądź na płocie i obserwuj, co będzie dalej. Zobaczysz energie, gdy podróżują tutaj, próbując tego, lub tam, próbując tego. Może wpadł na mur z cegły i skończył się tutaj. Będziesz wiedział, gdzie ta ściana będzie następnym razem, prawda? Obserwacje będą bardzo ważne w 2020 r. Ludzkość zmienia się w znacznym stopniu. Niektóre z nich są absolutnie takie, jakie powinny być, podczas gdy inne są propagowane przez ludzi, którzy chcą, aby ludzkość zwróciła się w określonych kierunkach. To nie robi różnicy, i taka jest rzeczywistość. Spójrz na większy obraz. Idź na chwilę do ogrodzenia i po prostu obserwuj. Będę siedział obok ciebie.

Właśnie to robię, bo to życie, które uwielbiam prowadzić. Uwielbiam oglądać każdą część tego. Każde doświadczenie, które masz jako wcielenie, jest rejestrowane i przechowywane w aktach Akaszy. Dość często sam używasz tych nagrań, aby określić, co przyniesiesz w każdym życiu. Jak będziesz pracować z rzeczami, gdzie będą twoje lekcje życia, jak to zrobisz i jakie kontrakty zawrzesz. To są bardzo wyjątkowe czasy, moi drodzy, i teraz zarezerwowaliście sobie miejsce w tej chwili czasoprzestrzeni. Niektórzy z was nie są zadowoleni z tego, w czym siedzicie i z czym macie do czynienia. Mówimy Ci, że masz największe możliwości, które nadchodzą od razu. Bądź więc cierpliwy, krok do przodu i zacznij iść w dowolnym kierunku. Wszystko to zaprowadzi Cię do pasji. Co najważniejsze, zrozum, że nigdy nie jesteś sam.

Chodź ze mną do ogrodzenia. Po prostu obserwuj, a pokażę Ci, wskazując różne rzeczy, które możesz sam zobaczyć. To piękny czas na życie. Wykorzystaj to jak najlepiej, śmiej się, śpiewaj i graj w tę piękną grę w chowanego. Z największą czcią, drodzy, pozdrawiam was w ten sposób i proszę, abyście traktowali się z szacunkiem. Pielęgnujcie się przy każdej okazji i grajcie razem dobrze.

Jestem Obserwatorem i lubię oglądać.

Espavo.

The group

____________________________

~ Połączenie Serca ~

Barbara Rother

Rozwijanie przyjaźni

Przyjaźnie są skarbem życia. To one pozwalają nam czuć się związanymi z wyjątkowymi ludźmi, których kochamy naszym sercami. Ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że przyjaźnie wymagają pracy. Podobnie jak w przypadku każdego związku, związku miłosnego jeden na jednego, relacji z krewnymi, a zwłaszcza z naszymi dziećmi, potrzeba czasu i wysiłku, aby pielęgnować i nadal rozwijać głęboką bliskość. Tak łatwo jest zająć się naszym życiem, że czasami zapominamy sięgać do tch, na których nam zależy.

Steve i ja czujemy się winni, że jesteśmy tak uwikłani w nasz codzienny świat pracy. Uświadomiliśmy sobie, że razem ukryliśmy się w naszym świecie, odcinając się od naszych przyjaciół. To był czas na zmianę. Tak jak Steve i ja uwielbiamy nasz czas, ważne jest, aby poszerzyć swoje życie, aby dotrzeć do innych. Dzielenie się przyjaźnią otwiera inny poziom tego, kim jesteśmy jako osoba.

Gdy rozmawialiśmy o tym, niektórzy drodzy przyjaciele wysłali e-mail z informacją, że chcieliby odwiedzić nas. Przez lata byliśmy w kontakcie z okazjonalnymi wizytami, ale minęło zbyt wiele czasu, odkąd wszyscy znaleźliśmy dla siebie czas.

Nasz dom był pełen radości po ich przybyciu. Każdy z trzech dni, kiedy tu byli, był pełen zabaw. Steve grał na swojej nowej gitarze, którą dałam mu na Boże Narodzenie. Rozmawialiśmy godzinami nadrabiając zaległości. Odwiedziliśmy starą część Las Vegas, Freemont Street, ciesząc się elegancką kolacją, podczas której każdej kobiecie wchodzącej do magicznej restauracji rozdawano róże o długich łodygach. Obserwowaliśmy różnorodność spacerujących ludzi. Rozrywka od zespołów na żywo po artystów ulicznych była dla widzów atrakcją.

Moje marzenie spełniło się, gdy następnego dnia pojechaliśmy do pobliskich gór MT. Czarleston. To był piękny słoneczny dzień, ale wciąż otaczał nas śnieg na ziemi. Tak bardzo chciałam zostać tam jeszcze przez kilka dni, ponieważ przewidywano burzę śnieżną. Eksploracja gór jest jak wejście w inny wymiar Las Vegas. Jego piękno oddaje ducha. Cieszyliśmy się lunchem w restauracji na szczycie góry, gdzie siedzieliśmy przy kominku, który nas ogrzał, rozkoszując się widokami. O ile nie chcieliśmy opuszczać tego zaczarowanego miejsca, musieliśmy wieczorem wrócić do naszego domu.

Kiedy usłyszeliśmy, że nasi przyjaciele przylatują, aby spędzić z nami czas przez kilka dni, powiedziałem Steve’owi, że powinniśmy mieć parę, którzy są drodzy przyjaciele i mieszkają w pobliżu, aby przyłączyć się do nas na wieczór z jedzeniem, zabawą i grami. Wiedzieliśmy, że dwie pary, które nigdy się nie spotkały, natychmiast to sprawdzą. Nowa przyjaźń między nimi rozwinęła się na naszych oczach, gdy poczuliśmy cudowne połączenie między nami wszystkimi.

Bardzo ważne jest, aby dotrzeć do innych. Jesteśmy tak pochłonięci naszymi małymi światami, że nie zdajemy sobie sprawy, jak możemy wzrastać dzięki doświadczeniu dzielenia się, śmiechu i kochania bliskich ludzi, których nazywamy przyjaciółmi.

Steve i ja mieliśmy przyjemność nawiązać przyjaźń z wieloma naszymi miejscami, do których podróżowaliśmy po tym świecie. Trudno się spotkać osobiście, ale nadal staramy się dotrzeć, aby się połączyć, jak tylko możemy.

Często mówiłam, że moim marzeniem jest zebranie całej duchowej rodziny, z którą się łączymy w Espavo. Chciałbym wynająć Disneyland i mieć otwarte zaproszenie dla wszystkich. Czuję, że wszyscy jesteście przyjaciółmi, których nie mieliśmy czasu naprawdę poznać na poziomie osobistym. Sny się spełniają. Byłby to wyjątkowy zjazd rodziny i przyjaciół.

Do tego czasu otwórz własne życie dla tych, z którymi chciałbyś spędzić czas. Jak często mówisz do kogoś „Któregoś dnia powinniśmy się spotkać”. Spraw, by pewnego dnia to się stało teraz i zobacz, jak łączą się twoje serca. Żyj, kochaj i śmiej się. Na tym właśnie polega przyjaźń.

Z miłością i światłem

Barbara

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2020
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!