Styczeń 2018

Fala balansująca

Widok bilansujący

Pozdrowienia z domu. Jestem naukowcem serca.

Dziś dołączyłem do was, aby opowiedzieć wam o interesujących rzeczach, które mają miejsce na waszej planecie w ciągu następnych kilku miesięcy. Pojawią się możliwości i wielu zobaczy otwory, w których kiedyś znaleźli opór. Nastąpi przesunięcie, a te nowe linie są otwierane w miarę ewolucji człowieka. Kochani, musicie doświadczyć ogromnych zmian, aby tu dotrzeć. Nie było łatwego sposobu, aby to zrobić, ale udało ci się to zrobić i jesteś gotowy, aby przejść do następnego poziomu. Przekonasz się, że to ty decydujesz, czy chcesz przejść przez te nowe otwarcia. Te możliwości są całkowicie twoje i możesz poruszać się po nich własną energią. Teraz więcej informacjami na temat energii, która zmienia planetę samą w sobie.

Wepchnięto was na oś czasu

Jakiś czas temu zostałeś popchnięty na oś czasu. Teraz ziemia zbliża się do drugiej strony tego pchnięcia. Stało się tak, że dwie gwiazdy neutronowe zderzyły się jakiś czas temu, wysyłając falę energii przepowiedzianą przez Einsteina wiele lat wcześniej. Ta fala uderzyła Ziemię, która zaczęła przesuwać swoją oś czasu, ponieważ grawitacja i czas mają związek. Uczucie było takie, jakby dywan był wyciągnięty spod każdego, co wywołało falę paniki. Z kolei to uczucie sprawiło, że wiele osób reagowało przesadnie i poruszało się w taki sposób, w jaki normalnie by się nie zachowywali, co spowodowało separacje/oddzielenie, które wciąż trwa. Cały proces był jak łódź płynąca przez wodę, która wysyła niesamowite fale, które przecinają świat nawet dzisiaj. Ale mówimy wam, że ostatnio wydarzyło się coś ekscytującego, gdy asteroida rozciągająca się na długości około trzech mil i wszystkie wasze teleskopy zostały na niej ustawione, gdy przechodziła przez Ziemię. Tak duża masa nie pojawiła się tak blisko Ziemi w ostatnich czasach. Ze względu na bliskość Ziemi, przyniosła kolejną niewielką falę grawitacyjną, która przeciwdziała pierwotnej, masywnej fali, która rozpocząła się pod koniec 2015 roku.

Ludzie i Ziemia mają znacznie większą wrażliwość na zmiany grawitacyjne, niż jest to obecnie wiadome. Fala odwróci się z możliwościami, by serca zjednoczyły się jako jedność. Ludzie zaczną szukać w świadomości jedności i zobaczą, jak są do siebie podobni, zamiast sposobów, w jakie są inni.

To zacznie otwierać wiele drzwi i serc na waszej planecie, ale to wciąż zależy od was, abyście to opanowali. Pamiętajcie, drodzy, kiedy ludzie wpadają w swój sposób myślenia , trzymają się mocno, uzasadniając swoje decyzje i działania. Prosimy was wszystkich, abyście zaglądali głęboko w siebie. Jak możesz otworzyć swoje serca i zobaczyć wiele stron monety? W prawdziwym piątym wymiarze, w jaki sposób wykorzystasz wiele zmysłów, których wcześniej nie używałeś?

Wszystkie oczy we wszechświecie patrzą na was.

W 2012 roku Ziemia w pełni wkroczyła w piąty wymiar, ale niekoniecznie oznacza to, że straciliście swój trzeci wymiar. Jest wielu, którzy wciąż próbują użyć atrybutów trzeciego wymiaru wewnątrz piątego wymiaru, co powoduje, że znaczna część fali separacji pozostaje dłużej niż jest potrzebna. Nie była to po prostu asteroida podróżująca lub po prostu fala grawitacyjna, która uderzyła w Ziemię. Wiele rzeczy odbywało się jednocześnie, wszystkie pracowały razem w jednym miejscu, aby pomóc ludzkości przejść na następny poziom. Teraz jest już w toku, więc prosimy Cię, abyś to uczcił i dodał swojej energii do tej zmiany.

Świętujcie okazję, by wrócić do świadomości jedności w sposób, który nie był możliwy od jakiegoś czasu. Dodając swoją energię, będzie miała efekt drzwi, które otwierają drzwi możliwości. Czas obudzić się i grać swoją rolę. Po raz pierwszy od dłuższego czasu poczujesz wiatr na plecach. Poszukaj go, użyj go i przejdź do swojej prawdy. Kiedy robisz to w sposób, który czyni przestrzeń dla innych, aby mogli mówić również swoją prawdę, rozpoczniesz piąty wymiar wzmocnienia.

Kochani, wszystkie oczy wszechświata znajdują się na planecie Ziemia, ponieważ wydarzyło się coś niesamowitego. Nie jesteś najbardziej zaawansowaną technologicznie planetą w całym wszechświecie. W rzeczywistości wiele innych istot wykracza daleko poza twoje możliwości techniczne. Jednak jesteś jedyną planetą wolnego wyboru, jedyną  bez określonego kierunku lub wyniku. Dosłownie musieliście przejść przez te doświadczenia, dokonując wyborów w sobie, a fascynujące jest to, że przenieśliście się bardziej niż jakakolwiek inna gra w całym wszechświecie. Mówimy wam, drodzy, że żadna gra w całym wszechświecie nigdy nie zmieniła zbiorowej rzeczywistości wymiarowej w taki sam sposób jak ludzkość.

Będąc w stanie przejść od trzeciego wymiaru do czwartego, aby uzyskać wszystkie nowe odciski, podczas lądowania mocno w piątym jest niesamowite i dość nieoczekiwane. Nadal zastanawiasz się, jak działają wszystkie te atrybuty. Nawet fizyka zachowuje się inaczej w piątym wymiarze niż w trzecim lub czwartym. Chociaż nie spędzasz dużo czasu w czwartym wymiarze, zyskałeś wiele odcisków, które były niezbędne do przeniesienia. To zbiorowe przesunięcie wymiarowe nigdy wcześniej nie miało miejsca; wszystkie oczy wszechświata znajdują się na planecie Ziemia, a ludzkość ewoluuje właśnie teraz. Naszym największym marzeniem dla każdego z was jest rozpoczęcie dalszego rozwoju w ciele świetlnym, uznanie najpierw waszego ducha a następnie  waszego człowieczeństwa. Aby to zrobić, będzie to wymagało głębokiego przebywania w twoim sercu i oceniania siebie i wszystkiego wokół ciebie w nieco innym świetle. Obejrzysz to z innej perspektywy, mając okazję zobaczyć rzeczy takimi, jakie naprawdę są z Domu, zamiast skażonej wizji, którą miałeś w trzecim wymiarze.

Kochani, zmieniają się nawet wasze ciała fizyczne. Będziesz zyskiwał nowe atrybu