Luty 2019

Nowy męski paradygmat

Pozdrowienia, moi drodzy.

Przynosimy Ci pozdrowienia z domu. Dołączamy do was w tym dniu, aby zabrać was na następny poziom, ponieważ na Ziemi jest tak wiele informacji. Od czasu do czasu robi się trochę zagmatwana. Więc najpierw pozwól nam przynieść pozdrowienia z domu. Wszyscy macie silne połączenie w sercu, energii i ducha, które rezydują w tym fizycznym ciele. Teraz wszyscy zmierzacie w innym kierunku. Ostatnim razem, gdy byliśmy razem, przyszliśmy porozmawiać o naturalnej równowadze próżni, która może być spowodowana. Rozmawialiśmy także dużo o miłości i strachu, które są po prostu przeciwnymi stronami tej samej monety. Jednak cały proces strachu jest tylko na planecie Ziemia, gdzie jest to naturalne ludzkie doświadczenie. Gdy przejdziesz do następnego poziomu, wyjaśnijmy trochę, co się dzieje i jaki może być następny krok dla wszystkich ludzi.

Wyrównanie

Masz pracę tuż przed sobą i jest to absolutnie magiczne. Musicie zrozumieć, drodzy, jak trudne mogą być czasy dla wszystkich ludzi. Awansowałeś w niesamowitym tempie, wystarczy spojrzeć na otaczający cię świat. Życie jest teraz łatwiejsze niż jeszcze 10 lat temu. Szybko się rozwijasz, więc ciesz się i świętuj to, pracuj z tym. Teraz, kiedy byliśmy razem, rozmawialiśmy o równoważeniu energii. Co się stanie, gdy coś straci równowagę? Istnieje wyrównanie, które odbywa się w sposób naturalny. Cóż, pokażemy ci to dziś z innej perspektywy. Od dłuższego czasu rozmawiamy o powstaniu kobiecości na planecie Ziemia. Wzrost kobiecości nabiera zupełnie nowej roli. Zobaczysz to tak, jak rozwija się przez następne trzy do czterech lat.

Będzie wyraźna kobieca siła. Nie tylko energia, ale i siła. Oznacza to ogólnie, że konieczne są pewne redefinicje, ponowne przemyślenia i przeformułowanie. Wiele z twoich słów jest albo nieaktualnych, albo pierwotnie zostało użyte specjalnie dla męskiej energii. Na przykład twój gatunek jest nawet identyfikowany jako rodzaj ludzki. Rozpoznanie i zmiana tych nierówności jest częścią tworzenia przestrzeni dla kobiecości. Porozmawiajmy o tym przez minutę, ponieważ jest to ogromna część tego, co się wydarzy w ciągu najbliższych kilku lat. Ta nierównowaga jest znacznie większa niż myślisz. Równoważenie wpłynie na każdą pojedynczą dziedzinę życia na Ziemi, aż do twojej fizyki. Dobra wiadomość jest taka, że ​​jest to już w toku.

Męski paradygmat

Męska strona gry na Ziemi może osiągnąć ten brak równowagi skuteczniej niż kobieca strona. Z biegiem czasu, energia męska zacznie tworzyć bezpieczną przestrzeń dla kobiecego wzrostu. W tym celu potrzebny jest nowy męski paradygmat. Ludzie są na ewolucyjnym kroku, a zrównoważenie tego braku równowagi przyniesie korzyści wszystkim.

Da to męskiej postaci bardziej twórczej i innej roli w świecie. Tak, oczywiście,  będzie opór, ale sama siła kobiecego powstania jest nie do powstrzymania. Czy kiedykolwiek próbowałeś powstrzymać przypływ? W krótkim czasie wielu, którzy się opierają, odkryje, że mają dużo więcej do zyskania dzięki temu, że będą wspierać i rozpocznie się nowy męski paradygmat. Prosimy, aby każdy zaczął wyobrażać sobie ten nowy paradygmat. To jest bardzo proste. Nastąpi naturalna równowaga, ale będzie znacznie wolniej. Będzie to wymagało wysiłku, ponieważ nie będzie oporu ze znacznym ruchem tam i z powrotem.

Co jeśli jesteś kobietą pracującą w tej energii? Zdajemy sobie sprawę, że 70 procent naszej publiczności to kobiety, a jednocześnie niesiecie męską energię, więc miejcie to na uwadze. Jest to ten sam sposób, w jaki pracujemy z mężczyznami, aby nosić kobiecą energię. Jednak dla kobiet samozachowanie jest bezpieczne, aby zmienić męski paradygmat. To oddzielenie musi się zmniejszyć, dlatego tak wiele masz w swoich wiadomościach na temat różnych typów seksualności. Od bi-seksualności do transseksualistów, ludzie mieszają się razem i mają nowe typy relacji. Dzieją się różne ciekawe rzeczy, z których żadna nie jest dobra ani zła. Pokazuje to po prostu, że kolektyw zmierza ku nowej energii, aby zachować równowagę, a obecny męski paradygmat może ją spowolnić.

Czy to możliwe, że nowa męskość formuje się, aby podkopać lub pokonać kobiecą energię? Nie, kobieca energia jest o wiele za potężna, szczególnie w tym czasie. Dlaczego nie osiągnąć tego poprzez harmonię? Zdajemy sobie sprawę, że minęło sporo czasu na waszej planecie, odkąd rozwiązaliście to w ten sposób. Przez większość czasu ludzie idą na wojnę, ale ty też przechodzisz obok tego. Dorastacie jako planeta istot i ma to miejsce bardzo szybko. Więc, aby stworzyć tę kobiecą energię, jakie kroki może podjąć każdy z was, aby było to bezpieczne? Przyjrzyj się równouprawnieniu płci, które jest prawie niewyważone w prawie każdym obszarze, w którym dorastałeś. Zatem, patrząc na obszary, które mają na ciebie wpływ, możesz mieć na nie ogromny wpływ. Wielu z was może zrobić większą różnicę, niż sobie to uświadamiacie, aby pomóc stworzyć przestrzeń, w której ta energia będzie ewoluować.

Uwolnienie starych paradygmatów konkurencji

Ludzie są trudni, ponieważ dorastaliście w polu polaryzacji i dualności. Postrzegasz wszystko jako dobre lub złe. Jeśli zdołasz wyjść z rywalizacji to pomoże, ponieważ prawie wszystko zostało umieszczone w ramach konkurencji. W ten sposób zmotywowaliście się. Chociaż nie jest źle, teraz, gdy jesteś w piątym wymiarze, wszystko może zacząć działać inaczej.

Już wiesz, jak tworzyć magię. Możesz tworzyć rzeczy, po prostu myśląc o nich. Kiedy ustawiasz się w linii, cała energia w każdej komórce twojego ciała wyrównuje się w taki sposób, aby przepuścić największą możliwą ilość światła. Magia pojawia się i jest to teraz w zasięgu ręki.

Kiedy równoważysz energię męską i kobiecą, tworzysz zupełnie nowy kolektyw, który może się razem wznieść. W ten sposób możesz rozwiązać wiele problemów, które ludzie obecnie mają na Ziemi. Trudno nawet policzyć wiele wojen na Ziemi na tak wielu poziomach. Imigranci są wypierani z domów, co powoduje masową migrację. Ludzie żyjący w miejscach, do których migrują, reagują tak, jakby inni coś im zabierali. Och, mój Boże, wy ludzie bawicie się w takie fajne gry! To absolutnie niesamowite widzieć. Kobieca energia już ma rozwiązanie tego problemu. Kiedy matki rozmawiają z matkami na wszystkich poziomach, wszystko zacznie się zmieniać, ponieważ ta równowaga czeka. Pamiętaj jesteś na planecie wolnego wyboru.

A ten nowy męski paradygmat może opierać się na kreatywności zamiast na konkurencji. Eony temu jaskiniowiec nosił maczugę, ale co, gdyby nie ten męski paradygmat? Mamy nadzieję, że zdajecie sobie sprawę, że ten paradygmat jest tak stary. A więc, gdyby nowa męska norma miała zdobyć moc poprzez harmonię, a nie siłę? To mężczyzna na waszej planecie skorzysta na wprowadzeniu nowego paradygmatu. Śnij, wyobraź sobie i umieść swoje myśli w zbiorowym albumie. Wszystko zaczyna się od myśli.

Są teraz miejsca, w których możesz zacząć pracować z tym, a kolektyw znajduje nową energię. To prawie tak, jakby nagle wszystkie drzwi i okna zostały otwarte i nadchodzi świeże powietrze. Stwórz przestrzeń dla kobiecego powstania. Jak możesz wzmocnić kogoś kobiecą energią? I nie musi to być kobieta, co jest interesującą częścią. Nie musisz być mężczyzną, aby wymyślić nowy męski paradygmat. Rzeczywistość jest taka, że ​​gdy tylko odejdziecie od paradygmatów i dowiecie się, jak to działa, możecie przekazać to dość łatwo. W ciągu następnych kilku miesięcy będziecie mieli okazję znaleźć sposoby na stworzenie nowego paradygmatu męskiego.

To jest magiczne, kochani. Tak, to wymaga pewnego wysiłku i będzie to decyzja kolektywna, a nie pojedyncza. Nie ma książek napisanych na ten temat, ani jednego kursu czy kanału. Jednak kiedy kotwice energii otwierają kolejne drzwi, na które wszyscy czekali. Powiedzieliśmy ci wcześniej, że jesteś w czasie mistrzostwa i przez te kilka miesięcy wciąż są wyrównania. Próbujesz znaleźć swoje dokładne wyrównanie, w którym możesz być najwyższym potencjałem ducha udającego człowieka. W wyniku tego pojawia się wiele zmian.

Nowa gra

Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami niektórymi z ekscytujących rzeczy, które będziesz mógł zrobić, gdy wkroczysz na następny poziom. To takie niesamowite, ponieważ magia jest w zasięgu ręki. Nie musisz nawet myśleć i na pewno nie musisz brać udziału w kursie lub nauczyć się dopasowywać siebie, aby coś pokazać. Po prostu to rób. W rzeczywistości będziesz z tym pracował na różne sposoby. Dowiesz się, jak wkroczyć w ten inny obszar, chociaż strach przed dotarciem do niego może powodować problemy. Dobra wiadomość jest taka, że ​​kiedy już tam jesteś, strach bardzo łatwo się rozprasza. Na tym poziomie odnajdziesz życie o wiele bardziej komfortowe dla ducha. Jest zupełnie inaczej  bo wyjdziesz z tego fizycznego ciała. Proszę się nie bać, ponieważ to nie jest proces śmierci. Prawdę powiedziawszy, większość z was nie będzie wiedziała, że ​​dokonaliście tego, dopóki nie odwrócicie się i nie udowodnicie tego sobie. Po prostu zrelaksujcie się, drodzy.

Przejdź przez proces i wiedz, że masz wiele możliwości. Za każdym razem, gdy widzisz coś nie w porządku, zakotwicz je, robiąc notatkę mentalną. To takie proste. Kiedy oglądasz kogoś w telewizji lub w Internecie, który wydaje się nie być w równowadze z męskim i kobiecym, zanotuj to. Następnie wyobraź sobie, jak by działało, gdyby paradygmat był ustawiony inaczej. Możesz ją zakotwiczyć w swoim sercu, niezależnie od wyzwania i dysharmonii. Zasadniczo ustalasz intencję, aby była ona zharmonizowana. Tak się dzieje, gdy zmagasz się z jakimkolwiek problemem. Cały świat pomaga ci w tym i jest to głęboka prawda na poziomie wewnętrznym, do którego teraz zaczynasz docierać. Jak do niego dotrzeć? Stwórz przestrzeń dla kobiecości.

Rozpraszanie dywizji

Bywały już czasy, kiedy dorastałeś, i znowu musiałeś dokonać tych postępów. Musiałeś przejść przez lata sześćdziesiąte i siedemdziesiątych. Tak, trzeba było spalić staniki. Musiałeś zrobić te wszystkie rzeczy, aby wyjść spod kontroli i do wolności kobiecej energii. Czasami, gdy ludzkość porusza się zbyt szybko, jest zbyt duży podział między jedną myślą a drugą. Ludzie kończą grać w tę grę tam i z powrotem, to jest o wiele łatwiejsze, jeśli pracujesz razem. Chociaż obie płcie mogą rozwiązać ten problem, fala kobieca ma największą szansę w tym czasie.

Zakotwiczanie światła

Kochani, jesteście największymi magicznymi aniołami, jakie kiedykolwiek żyły. Możesz pomóc rozwiązać światowe problemy, zakotwiczając światło. Jak to działa? Jak to robisz? Zaczyna się od świadomości. To bardzo proste, stajesz się świadomy. Czy zdajesz sobie sprawę z problemu w gazecie, telewizji, czy może ktoś rozmawia z tobą lub twoimi dziećmi. To są elementy, które chcemy, abyś zakotwiczył. Nie zawsze musisz je rozwiązywać, ale jeśli wiesz, że jest tam problem i widzisz go, zakotwicz go i przynieś. Zidentyfikuj go jako problem, ale natychmiast usuń jego potrzebę. Następnie weźcie tę harmonię do swojego serca i przez bardzo krótki czas zacznie się to zmieniać.

Oczywiście, stworzenie przestrzeni dla kobiecości jest najłatwiejsze dzięki stworzeniu nowego paradygmatu dla męskiej energii, ponieważ paradygmat męskiej energii jest całkowicie przestarzały. Użycie siły będzie nieskuteczne w dość krótkim czasie, jak ewoluują się ludzie. Więc jeśli nie możesz użyć siły, musisz użyć harmonii, z którą staramy się współpracować od samego początku. Zbliżamy się do nowego męskiego paradygmatu. Stworzenie nowego męskiego paradygmatu nie oznacza, że ​​każdy mężczyzna weń wkroczy. Ale gdy odczuwa się presję ze strony wzrostu kobiecości, wyrażanie tych form myśli jest jak posiadanie szablonu już istniejącego, aby dopasować się do nowej energii. Te paradygmaty są tymczasowe, ponieważ muszą się rozwijać, choć będą to robić na początku.

Jest okazja, aby wkroczyć w nową rzeczywistość i wziąć teraz za siebie odpowiedzialność. Pytamy was w waszym własnym życiu, czy jesteście męscy czy kobiecy, w jaki sposób możecie pomóc stworzyć nowy męski paradygmat, nawet dla męskich aspektów w was? Nie ma znaczenia, czy jesteś mężczyzną czy kobietą. Uwielbiamy wywoływać cię tymi pomysłami. Bądźcie w stanie sadzić te nasiona na bardzo żyznej glebie, ponieważ jesteście lightworkerami (pracujący ze światłem) planety Ziemi. Przyszedłeś, by wyzwolić się w krytycznych momentach, być tutaj dokładnie w tych chwilach. Budzisz się ze snu w niesamowitym tempie. Sięgnij i trzymajcie się za ręce. Możesz stworzyć przestrzeń kobiecości, tworząc nowy męski paradygmat władzy. Dobra robota, drodzy. Z największą dozą podziwu pozdrawiamy was w ten sposób. Prosimy Cię, aby traktowali się nawzajem z szacunkiem, pielęgnowali się nawzajem i dobrze się bawili razem.

Espavo

Grupa

_________________________________

~ Połączenie serca ~

By Barbara Rother

Wychodzenie z naszej strefy komfortu

Steve i ja mieszkamy w mieście Las Vegas. To jest miejsce okazji. Czy korzystamy z tego? Nie robimy tego zbyt często. Miło jest wiedzieć, że zawsze jest mnóstwo ciekawych pomysłów do odkrycia, od nocnego życia po piękno przyrody. Zwykle, gdy nie spędzamy czasu z pasją naszej pracy, decydujemy się spędzać chwile relaksu w zaciszu naszego domu. Dokuczamy sobie nawzajem o naszym stylu życia, jakim jest bycie w przytulności przestrzeni, którą stworzyliśmy dla siebie, ciesząc się dobrym posiłkiem, oglądając filmy lub program telewizyjny, który nas interesuje. Uważamy, że jest to cenny czas, abyśmy mogli dzielić się wyjątkowymi chwilami z jedną rozmową i połączyć się z głębokim, ale zabawnym sposobem komunikacji i wspólnoty.

Od czasu do czasu zdaję sobie sprawę, że utknęliśmy w naszej strefie komfortu. Wtedy odczuwam nagłą potrzebę stworzenia magii w naszym życiu. Ostatniej nocy zaskoczyłam Steve’a biletami na koncert w jednym z hotelowych kasyn na Stripie. Mieliśmy czas na poznanie kasyna z całym jego blaskiem z przyjemną kolacją, a nawet zagraliśmy w mój ulubiony automat “Koło fortuny”. Każdy z nas włożył 20 dolarów, które pozwoliły nam grać w tym świecie fantasy przez długi czas. Obydwoje lubiliśmy wygrywać co jakiś czas, ale to Steve odszedł jako zwycięzca z wystarczającą ilością pieniędzy, aby zapłacić za nasz obiad. Show był zabawny. Siedzieliśmy obok młodej pary, z którą rozmawialiśmy. Spektakl zakończył się późno, ale czuliśmy się dobrze. Para poprosiła nas, abyśmy dołączyli do nich na drinki i taniec. Steve i ja spojrzeliśmy na siebie i zdecydowaliśmy, że skoro było tak późno, chcieliśmy odejść i wrócić do komfortu domu. Dziś rano powiedzieliśmy sobie, że powinniśmy byli się zmusić i dołączyć do zabawy w nocy z tą parą.

Doświadczanie życia codziennego może stać się rutyną, do której łatwo można się przystosować. Ważne jest, aby przypomnieć sobie, aby włamać się w nowe przygody. To może przywrócić światło w życiu, kiedy wywołujemy podniecenie nowości. Nasze umysły mają klucz do naszych doświadczeń. Nie czekaj, aż pojawią się Twoje możliwości, lub  że poprosisz kogoś o pomysł. Bądź inicjatorem własnej rzeczywistości, wybierając życie, które chcesz żyć. Nadszedł czas, aby tworzyć pomysły, które rozbudzą Twój osobisty świat.

Wszyscy możemy rzucić wyzwanie, aby wyjść z naszych stref komfortu i spojrzeć w przyszłość z wielkim i przyjemnym oczekiwaniem. Istnieje cały nowy świat, który jest gotowy do zbadania po opuszczeniu sieci bezpieczeństwa w domu.

Z miłością i światłem,

Barbara

Espavo to organizacja non-profit zajmująca się rozpowszechnianiem światła dzięki inicjacji

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2019
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!