Luty 2018

Synchronicznoć

22 fale energii w 2018

Pozdrowienia drodzy. Jestem Naukowcem Serca.

Dołączyłem dziś do ciebie w bardzo szczególnym celu; aby powiedzieć ci trochę o tym, co się dzieje z tobą, z twoim ciałem fizycznymi i z twoim duchem. Umieściliśmy również pięć naszych słów w czasie.To nowa gra, gotowy? Dołączmy do was i podzielmy się trochę informacjami o tym, co dzieje się na Ziemi.

22 fale energii

Ostatnio nastąpił wzrost energii i nowe możliwości. To jest fala energii, która pojawia się teraz na waszej planecie. W zeszłym roku powiedzieliśmy wam, że nadciągają cztery fale, które wprowadzają poważne zmiany. Większość z was odczuła te cztery fale. Teraz mówimy wam, że to będzie trochę więcej. W rzeczywistości nie ma czterech wyraźnych fal, jest tam więcej jak 22 fale, a one pojawiają się zaraz po sobie, niektóre z nich będą się nakładać na wiele sposobów, więc na waszej planecie jest teraz wiele zmian. i to jest dla nas ekscytujące. To jest dokładnie to, gdzie chciałeś być i część tego, że wcieliłeś się na swoją planetę w tym momencie. Opowiedzmy więc o zabawnych rzeczach, które mają miejsce.

W kierunku jedności

Co najważniejsze, zmienia się twoja fizjologia. Twoja biologia zaczyna się zbliżać do tego, co nazywamy bardziej triologią. Bardzo prosta. Biologia to duch i fizyczna istota połączona. To, co widzimy, to to, że łączysz ze sobą znacznie więcej ogólnego połączenia. A teraz, gdy ludzie są w rzeczywistości piątego wymiaru, świadomość jedności jest tutaj i może być doświadczana w nowy sposób. Teraz jest wiele oporów przed tym, co jest częścią tego, że jesteście teraz w tak dużej separacji na waszej planecie.

Ludzie to czują i oczywiście wielu buntuje się przeciwko niemu, ponieważ dla wielu jest to niewygodne. Nagle uświadamiasz sobie, że nie masz już żadnych sekretów. Wiele osób lubi mieć indywidualność. Abyś mógł znaleźć swoją indywidualność, swój niepowtarzalny wyraz ducha. Kiedy energia zaczyna się jednoczyć, ludzie czują, że ją tracą, a teraz w wielu miejscach na planecie jest ogromna reakcja. Jest też wiele istot, które dosłownie promują i propagują to dla swoich własnych celów, więc uważajcie na to i wiedzcie, że jedność to proces, do którego zmierzacie, nawet jeśli wasze wiadomości nie chcą pokazywać tego. To jest niesamowite.

W tej chwili na Ziemi ludzie mają do czynienia z wirusem grypy, który przeszedł przez prawie każdy kraj. Uhonoruj ​​to za to, co to jest, drodzy. I choć wkrótce się to skończy, mówimy wam również, że ten wirus grypy dosłownie wyczyścił opór wielu osobom i faktycznie pomógł wielu, aby wzięli kolejny krok do przodu. Teraz trochę potrwa, jest to jeden z najgorszych, jakie miałeś przez wiele, wiele lat w różnych częściach świata. Rozmnożyło się bardzo szybko. Mówimy ci również, że służy to celowi, a celem tego jest dosłownie oczyszczenie starych energii i rozpoczęcie patrzenia na  siebie jako ducha udającego człowieka. Świętuj tych, którzy musieli tego doświadczyć, a nawet umarli z powodu ich skutków.

Strażnik zapomniał zdjąć zegarek. Upewnijmy się, że to się dzieje właśnie teraz. (Opuścili zegarek na podłogę, nie dotykając go).

Podnoszenie Twojego punktu widzenia

Pozwól nam opowiedzieć o tym, jak to wpłynie na ciebie, ponieważ to, co ma miejsce, to to że ludzie tworzą nową fizjologię. Może ona przenosić więcej światła i jest częścią tego, co wirus zrobił, który krążył na tak wiele sposobów i uderzył tak wielu ludzi tak mocno; otworzył drzwi do uwolnienia tych ograniczeń.

Ułatwi to ściślejsze połączenie, a ludzie zaczną odczuwać znacznie więcej niż przedtem. Teraz wielu z was, którzy są empatyczni i deklarujecie swoje granice, nigdy nie było silną częścią waszej istoty. Trudno było wiedzieć, gdzie się zaczynałeś i gdzie się kończyłeś. Teraz jest to również dobre dla wielu, którzy mają niższą wibrację. Mówimy wam również, że niższe istoty wibracyjne zaczynają widzieć więcej. Najprościej spojrzeć na to, gdy podnosisz swoją wibrację prawie tak, jakby podnosiłeś swój punkt widzenia, a kiedy osiągasz bardzo wysoki punkt percepcji, możesz zobaczyć więcej. Widać więcej tego, co się dzieje i co kryje się za wydarzeniami, które teraz się dzieją, jak manipuluje się rzeczami i to jest dobre. Teraz jest wiele zmian, wiele rzeczy, które będą musiały zostać odkryte i wiele frustracji, których doświadczy wielu ludzi, kiedy to ma miejsce. Ale to już się dzieje. Każdy zaczyna widzieć rzeczy takimi, jakimi są naprawdę, zamiast wszystkich iluzji, które zostały wprowadzone.

Poczucie przestrzeni czasu

Kochani, masz dużo więcej zmysłów niż pięć. Kilka nowych zmysłów zacznie ewoluować teraz, kiedy wylądowałeś i rośniesz w rzeczywistości piątego wymiaru. Wyjaśnijmy jedno z nich w szczególności, ponieważ na początku może być bardzo mylące. Jednym z nich jest po prostu poczucie przestrzeni. Nazywamy to czasem / przestrzenią, ponieważ oba są częścią siebie. Jeśli spojrzysz na to jak na falę spiralną, o której mówimy, że piąty wymiar czasu jest spiralą, jeśli mierzysz ją od góry do dołu, jest to czas; jeśli mierzysz ją na boki, jest to przestrzeń. Oboje są ze sobą związani w bardzo nieodłączny sposób. Masz percepcję czasoprzestrzeni w swoim fizycznym ciele. Nie jesteś tego świadomy, ponieważ nie masz żadnych słów, aby to opisać. Najłatwiejszym sposobem, aby o tym powiedzieć, jest posiadanie zmysłów odczuwania energii, których nie doznawałeś wcześniej. Jeśli stoisz w pokoju i ktoś podchodzi za tobą, a ty nie widzisz ich, patrzysz w drugą stronę i nagle podnoszą ręce, wysyłają energię, albo patrzą na ciebie albo z miłością, albo z nienawiścią – tak czy inaczej nie robi żadnej różnicy. Nagle poczujesz coś i odwrócisz się, by spojrzeć i zobaczyć kogoś stojącego za tobą. To jest poczucie czasu / przestrzeni, które będzie ewoluować się znacznie w ciągu najbliższych trzech do czterech lat. I tak, czekają cię wyzwania, ponieważ ludzie nie są przyzwyczajeni do tego poziomu wrażliwości. Nawet empaty będą miały wzrost na waszej planecie. Mówimy wam, że nie jesteście przyzwyczajeni do tego, że te zmysły są wyostrzone tak ostro, że można czuć rzeczy wokół was w przestrzeni czasu. Gdy to się zmieni, będzie możliwe, że będziesz sam w domu i nagle możesz zawrócić i dostroić się, by dowiedzieć się, czy ktoś jeszcze był w domu, nawet w innym pokoju. Teraz możesz naprawdę przenieść te zmysły na wyższy poziom.

Będą trzy do czterech zmysłów, które będą realizowane w tym roku. Teraz ten, o którym właśnie mówiliśmy, poczucie przestrzeni czasu, będzie ewoluował się przez kilka lat. Ale zaczniesz widzieć, jak nowe rzeczy mają miejsce. Teraz masz wszystkie wymiary czasu wokół siebie. Nie jesteś sam. Jest was 11, mających różne doświadczenia, dokonujących różnych wyborów, mających różne energie przez to przepracowane i uczących się różnych rzeczy, a wy byliście rozdzieleni przez cały ten czas. To jest część gry. Chciałeś rozwinąć swojego ducha, rozwinąć swoją podstawową osobowość najlepiej jak potrafisz. Więc ukryłeś trochę swojej doskonałości w każdym z tych wymiarów czasu i przestrzeni.

Indywidualna wymiarowość

Teraz dla każdej z nich jest to indywidualna wymiarowość, o której mówimy, gdy mówimy o wielowymiarowości – nie o trzecim czwartym i piątym wymiarze, które są wymiarami zbiorowymi, ale o indywidualnej wymiarowości, która dzieli was na 11 różnych waszych. Ściany między waszymi wymiarowościami zaczynają sie robic cieńsze, niż myślałeś, że to możliwe. Teraz możesz czuć emocje przechodzące przez te ściany. Emocje są magnetyczne. Jeśli widzisz falę elektromagnetyczną jako spiralę, jeśli mierzysz ją pionowo, jest ona elektryczna. Jeśli mierzysz ją poziomo, jest ona magnetyczna. Elektryczność odnosi się do twojej głowy, a magnetyczne odnosi się do twojego serca. Tak więc odczuwaliście rzeczy z innych wymiarów czasu i przestrzeni, ponieważ te magnetyczne części fali przechodzą przez te ściany dość łatwo teraz. Tak więc, jeśli masz jedną ze swoich istot wymiarowych, które mają trudności, nagle miałeś wyzwanie, nagle doszło do interakcji życiowej, która doprowadziła ich do strachu, możesz nagle poczuć to i chociaż nic w twojej własnej rzeczywistości nie doprowadzi aby to zrobić, nagle możesz to odebrać. To może być bardzo trudne, ponieważ sprawia, że ​​wątpisz w siebie. Proszę, drodzy, to jedno z największych wyzwań na waszej planecie. Stajecie się świadomymi twórcami. Co się dzieje, gdy świadomy twórca wątpi w siebie? Wchodzą w spiralę. Dosłownie tworzą to, o czym myślą, więc uważaj, co wkładasz w tę maszynę do tworzenia i to, w co wierzysz, ponieważ ci dwaj tworzą dla ciebie nową rzeczywistość, która porusza się bardzo szybko.

Teraz wasze ściany wymiarowe przenosiły wasze fale magnetyczne i to, co wam teraz mówimy, wkrótce zaczniecie także otrzymywać fale elektryczne przez te ściany. To jest nowe. Tak się nie stało wcześniej. Więc, co to znaczy? Oznacza to, że możesz zdobyć pomysły. Oznacza to, że możesz zapomnieć  swoje problemy i po prostu pozwolić im odejść i nagle możesz wyciągnąć pomysł z jednego z twoich innych wielowymiarowych doświadczeń. Jest to ważne, ponieważ daje ci dostęp do doskonałości. Mówimy wam, drodzy, na Ziemi, że wszystko musi być niedoskonałe; to część gry. Doskonałość tutaj nie może istnieć, a twoje drobne niedoskonałości są u podstaw tego, co nazywasz pięknem. Wrócimy do tego.

Dostęp do doświadczeń wszystkich wymiarów w czasie i przestrzeni

Przypuśćmy, że pracujesz nad problemem których doświadczasz będąc człowiekiem. To może być jeden z twoich problemów z pieniędzmi. Och, tak, to jest ulubione. Ludzie pytają o wyzwania związane z pieniędzmi lub wyzwania związane z relacjami, które są wieloma różnymi częściami i nagle po prostu uderzasz w ten ceglany mur. Co by było, gdybyś wprawił rzeczy w ruch? Pokażemy Ci to z entrainment (fala) , jak to zrobić – jak wprawić w ruch, a potem to puścić. W ciągu zaledwie kilku dni nagle dostaniesz myśl, dostaniesz pomysł, że dostaniesz coś, o czym wcześniej nie myślałeś, ponieważ wysyłasz to wezwanie do wszystkich wymiarów czasu i przestrzeni. A teraz, z powodu przebudzenia ludzkości, ze względu na wszystko, co dzieje się w piątym wymiarze, ta część ściany również się zmniejsza. Pamiętajmy, że mówiliśmy wcześniej o tej spirali – jednym magnetycznym, jednym elektrycznym. Cóż, prawie tak, jakby ściany miały małe szczeliny w bokach, które przepuściłyby tylko fale magnetyczne. Teraz zaczynają zupełnie się rozrzedzać i przepuszczają również elektryczne części fali o wyższej częstotliwości. Oznacza to, że gdy myślisz o czymś i dochodzisz do ślepego zaułka, możesz przekazać je innym częściom i w ciągu 72 godzin otrzymasz odpowiedź; dostaniesz pomysł, myśl, nowy sposób patrzenia na rzeczy, nową ścieżkę mózgową.  Nagle zaczniesz dostrzegać możliwości. To jest nowe.

Na początku będzie tego wiele. Będą ludzie wymyślający swoje wspaniałe pomysły i każdy je wyda. Ale twoje pomysły będą dla ciebie pierwsze. Niektóre z nich będą absolutnie odpowiednie dla wszystkich na planecie Ziemia, a niektóre nie. To zależy od Ciebie, abyś wiedział, która jest która. Ale mówimy wam, kiedy przybyliście na Ziemię, jesteście doskonałą istotą, ale musicie rozdzielić tę doskonałość, ponieważ nic doskonałego nie może tu być. Ukryjesz odrobinę swojej doskonałości w jednym doświadczeniu, a trochę więcej w innym. Wygląda na to, że nie jesteś w czymś dobry. Ale to zwykle oznacza, że ​​ukryłeś tę doskonałość i tę część ciebie w inny wymiar własnego doświadczenia. Więc nawet jeśli masz 11 istot, które chodzą dookoła, niektóre z nich w dokładnie tej samej przestrzeni na twojej planecie, nigdy się nie zobaczycie. Magnetycznie niemożliwe jest spotkanie z tymi ludźmi. Możesz teraz zacząć korzystać z pomysłów. Możesz teraz rozpocząć dostęp do części procesu wokół elektrycznej części mózgu, której wcześniej nie udało ci się uzyskać. Ściany między waszymi wymiarowymi rzeczywistościami są coraz cieńsze i to jest zupełnie nowe. Czekamy z niecierpliwością na to, jak z tym pracujesz, w jaki sposób to wprowadzasz. Mówimy ci również, że istnieją sposoby, dzięki którym możesz wysyłać energię bardzo wygodnie, a my zajmiemy się niektórymi z nich. Niektóre z nich pojawiają się w tym, co nazywamy Entraining Light, aby pokazać proces porywania światła i stworzyć idealne połączenie z wszechświatem, aby uzyskać odpowiedzi. Ale teraz mówimy wam, to nie tylko wszechświat, to jest wasza inna jaźń i pełna doskonałość tego, kim jesteście, że możecie teraz uzyskać dostęp do każdej części waszej rzeczywistości wymiarowej i to jest nowe. I nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co zamierzasz z tym zrobić.

Kochamy was, drodzy. Oglądamy wszystko, z czym walczycie i pracujecie. Jesteśmy tutaj, aby otworzyć dla ciebie drzwi i pomóc przypomnieć ci, kim jesteś, a my zostawiamy ci trzy proste przypomnienia: Traktować się nawzajem z szacunkiem, pielęgnować się nawzajem, gdy tylko jest to możliwe i grać dobrze razem.

Jestem Naukowcem Serca.

Espavo.

____________________________________________

Cosmic Winks ~ Zbiegi Okoliczności

Twoja Unikalna Wibracja

Pozdrowienia drodzy.

Jestem Em. Dołączam do was w tym dniu, aby przekazać przesłanie nadziei, aby pomóc wam zrozumieć, co dzieje się w waszym fizycznym ciele, ponieważ zmiany są na wyciągnięcie ręki. Poruszasz się, dosłownie podnosząc się, nie tylko wibracyjnie, ale także fizycznie. Zmierzasz do punktu, w którym możesz zacząć przenosić więcej światła w swoim ciele.

To są krytyczne czasy na Ziemi, drodzy. W tym momencie postawiliście siebie tutaj, ponieważ nosicie coś bardzo ważnego dla tych energii, przez które przechodzicie. Nosicie kluczowy element i jesteście częścią wszystkich tych zmian, które zachodzą teraz na Ziemi. Zajmijmy się tym, co dzieje się w ciele fizycznym. Jeśli patrzysz na swoje wiadomości i wydarzenia, które mają miejsce na całym świecie, zobaczysz, że istnieje masywne balansowanie męskiego i żeńskiego. To jest powód, dla którego ja, jako wyważona jednostka, mogę podzielić się z wami tym przesłaniem nadziei i radości. Tak, tak naprawdę, kiedy podnosisz zasłonę, zaczynasz dostrzegać poza ograniczeniami złudzeń planety Ziemi i ram czasowych w ludzkości. Zaczynasz rozumieć więcej na ten temat, idąc naprzód i lepiej poznając rzeczywistość piątego wymiaru i nowe atrybuty, które mu towarzyszą. Naukowiec Serca mówił również o tym, jak zmienia się ciało fizyczne i chcę kontynuować ten proces, mówiąc ci trochę o tym, co jest możliwe.

Nasiona Światła

Drodzy, już tu byliście. Wiedziałeś, że przybywasz na Ziemię i po drodze sadziłeś nasiona. Teraz, co jest potrzebne, aby pielęgnować te nasiona? Czasem jest to po prostu aktywacja, a innym razem to coś, co zdarza się, że przypomina ci, kim naprawdę jesteś. Możesz jechać autostradą i zobaczysz znak na poboczu drogi, który przypomina ci o czymś, ze względu na to, jak słowa są używane razem lub może jakiś symbol, który spowodował głęboką pamięć. To są dokładnie te typy rzeczy, które umieściłeś na swojej własnej ścieżce, zanim tu przybyłeś. To są nasiona zasiane głęboko w waszym duchu, które mogą pomóc w aktywacji. Twoim zadaniem jest szukać tych synchroniczności, aby odkryć to, co nazywamy kosmicznymi mrugającymi oczami, które potwierdzają twoje prawdziwe ja. Mogą to być słowa, które czytasz, lub ton, który słyszysz, który nagle uderza twoim sercem w prawdę. Prosimy, aby tak się stało, zamknij książkę na chwilę i naprawdę wdychaj to do swojej istoty. Pozwól energii naprawdę osiedlić się w kim jesteś i emanować od ciebie. Czemu? Ponieważ otwiera twoją metamorficzną powłokę i pozwala na więcej światła, niż prawdopodobnie myślałeś, że to możliwe. Wszyscy wy wchodzicie w lekkie ciało, jeśli tak chcecie. Taki jest proces, który powoli zachodzi na Ziemi i istnieje wiele aspektów tego, co się otworzyło. Kochani, synchronizacje są wszędzie, jeśli zaczniecie szukać.

Teraz jest w tym interesująca część. Kiedy znajdziesz jedno z tych kosmicznych mrugnięć i pojawi się ono w twoim życiu, łatwiej spojrzysz w inne miejsce i zobaczysz inne. To tak, jakbyś dostrzegał te rzeczy, które zasiałeś i uruchamiają rzeczy, które pozwolą ci wejść na następny poziom twojej własnej energii i światła. Są magiczne i dosłownie wszędzie na Ziemi. Uważajcie więc na te kosmiczne mrugnięcia i umieśćcie je w sobie. Wiedz, że możesz je również umieścić dla ludzi wokół ciebie. Chociaż niekoniecznie wiesz, co może je uruchomić, ale możesz zachęcić je do znalezienia ich dla siebie.

Synchroniczny styl życia

Wiesz, drodzy, nie tak dawno temu wielu z was zaczęło dostrzegać numery mistrzów. Czasami widziałeś 10 10 lub 11 11, a może spojrzałeś na zegar i zobaczyłeś 9 11 lub 9 9 9. To są wyzwalacze. Co to znaczy? Cóż, być może było zawsze tam, ale po prostu wcześniej tego nie zauważyłeś. Jeśli weźmiesz pod uwagę sposób, w jaki utrzymywany jest czas, szczególnie w Stanach Zjednoczonych, te liczby pojawiają się na zegarze dwa razy dziennie, więc niekoniecznie są synchroniczne. Zastanów się jednak, co sprawia, że ​​dokładnie patrzysz na zegar dokładnie w tym momencie. To twój duch dostosowuje się do synchronizacji wokół ciebie; to jest życie w synchronicznym stylu życia. Uczycie się żyć w zupełnie inny sposób, co jest możliwe dla każdego z was, ponieważ jesteście w świetle. Nauczyłeś się, jak to robić wielokrotnie. Kochani, mówimy wam, że nadchodzi magia i nauczysz się być magiczny dzięki tym kosmicznym mrugnięciom. Nauczysz się interpretować ducha i ufasz swojemu channeling w inny sposób. Tak, niektóre z tych walidacji, które będą dostępne wszędzie.

W ciągu następnych kilku miesięcy zobaczycie wiele tych synchronizacji i kosmicznych mrugnięć. Wiedz, że są tutaj, aby potwierdzić, że jesteś na właściwej ścieżce. A jeśli ich nie widzisz, miej otwarte oczy i obserwuj. W momencie, gdy zobaczysz pierwszą, masz wybór, czy w nią wątpisz, czy nie. Możesz powiedzieć: “Och, to tylko moja wyobraźnia. Znowu coś wymyślam. “Albo możesz to potraktować jako dotknięcie Ducha po drugiej stronie zasłony, przypomnienie ci, abyś zwrócił na to uwagę, ponieważ w ten sposób rozmawiamy z tobą, drodzy. Nie zawsze mówimy w wielu słowach, co będzie dalej. Wiele razy po prostu zasiewamy nasiona idei razem z tobą i prosimy, abyś pozwolił jej się rozwinąć. Następnie przyglądamy się, jak ją pielęgnujesz, kiedy przekształcasz ją w coś bardzo magicznego daleko poza to, co mogłeś zrobić w jakikolwiek inny sposób. Nasiona światła są teraz z wami, a wasz duch ma wiele z nich, które ponownie sobie przypominasz. Z poziomu fizycznego, jak powiedział Naukowiec Serca, na planecie Ziemia dzieje się obecnie z ogromną ilością oczyszczania fizycznych poziomów. Jesteś prawie po drugiej stronie tego i zobaczysz, że proces ten jest kontynuowany. Wyjaśnijmy jednak jeden fragment tego, co może być pomocne, gdy będziesz postępował naprzód, szczególnie gdy zaczniesz szukać tych synchronizacji, tych kosmicznych mrugnięć w twoim życiu.

Twoja Unikalna Wibracja

Każda część twojego fizycznego ciała ma wibracje. Widać to bardzo wyraźnie, gdy patrzysz na swoje ręce. Przód palca ma inną wibrację niż paznokieć, który jest znacznie gęstszy. Tak, wibracja jest znacznie wyższa na twoim paznokciu niż na przedniej stronie palca. Jednak cała twoja ręka ma kolektywną wibrację. Prawdę mówiąc, całe wasze ciało ma zbiorową wibrację, którą nazywamy waszą unikalną wibracją. Twoja wibracja może być wyzwalana na wiele sposobów. Może być wywołana przez widzenie lub słyszenie czegoś. Często może to być spowodowane czytaniem lub doświadczaniem czegoś, co przypomina ci czas, kiedy miałeś tą charakterystyczną wibrację płynącą swobodnie z każdej części twojej istoty.

To zabierze Cię ponownie do domu, do zdrowego życia; to jest możliwe teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Jest to część tego, co będziemy robić z nasionami sygnatur, z wibracjami i aktywacjami. Każdy z was może korzystać z tego na różne sposoby, ponieważ teraz wasze ciało jest gotowe, aby je otrzymać ponownie. Zachęcamy do rozwijania nawyku szukania i sięgania do tych synchronii, zapisywania ich lub uziemiania w jakiś sposób. Nawet kiedy mówisz swoim znajomym o czymś, co wydarzyło się dzisiaj, rozpoczynasz synchronistyczny styl życia, który pozwala ci znaleźć drogę najmniejszego oporu przez niemal każdą trudność, jaką możesz sobie wyobrazić.

Są to czasy wielkiej zmiany na waszej planecie i jesteście absolutnie częścią tego. Tak więc, dzięki tej wiedzy, znajdź swoją własną energię. Odkryj piosenki, które rezonują z Tobą, te z energią, która naprawdę coś dla ciebie znaczy. Przeczytaj rzeczy, które wyprowadzają twoje serce na powierzchnię, i pozwól sobie na zsynchronizowanie znaków drogowych podczas jazdy autostradą. Kiedy poczujesz, że coś się wyzwoliło, zamknij książkę na chwilę i w pełni straw znaczenie słów. Rozwijaj nawyk szukania synchroniczności, ponieważ będziemy rozmawiać z każdym z was przez te chwile. Wiele z tych nasion posadziłeś sam. Zanim kiedykolwiek weszliście w to ciało, umieściliście kryształy na swojej ścieżce, aby znaleźć je w idealnym czasie waszej ewolucji. Pozostałe kryształy pozwalają nam po prostu komunikować się z tobą i wskazywać ci najprostszą ścieżkę. Dzielimy się z wami waszą najwyższą wibracją, aby pomóc wam w powrocie do radości, gdy tylko jest to możliwe, poprzez proces tego, co robicie.

Miej otwarte oczy

Osiągnąłeś nowy poziom na planecie Ziemi, moi drodzy, a wy uziemiacie to w nowy sposób. To są magiczne czasy dla każdego z was i pozdrawiamy was. Tak, radzisz sobie bardzo dobrze. Jednak wiemy, że w tej chwili jest wiele trudności i konfliktów. Teraz na waszej planecie jest ogromna fala rozłąki; wydaje się, że wszyscy troszczą się tylko o siebie i nie martwią się w ogóle o świadomość jedności. To się zmieni bo jesteście dosłownie na poziomie otwarcia tych drzwi i możliwości, ale to każdemu z was wystarczy, aby to osiągnąć. Właśnie dlatego dzielimy się z Tobą informacjami i tym, przez co przechodzisz. Może to wpływać na twoje ciało, emocje i własne energie. Wpływa to również na sposób, w jaki pracujesz z życiem i doświadczasz radości, którą właśnie chcemy powrócić do każdego z was. Tak, to światło w twoich oczach, kiedy jesteś podekscytowany. Możemy ci to pokazać poprzez kosmiczne mrugnięcia, które teraz są wszędzie wokół ciebie. Wszystko, co musisz zrobić, drodzy, jest otwarte.

Będziemy rozmawiać z tobą przez te kosmiczne mrugnięcia, więc rozpoznaj i świętuj to. Usłyszysz wiele z drugiej strony zasłony w miarę upływu czasu, ponieważ w rzeczywistości jest to przerzedzenie zasłony, której doświadczasz. Zasłużyliście na to, drodzy. Osiągnąłeś poziom, na którym możesz zacząć słuchać w nowy sposób.

Z największym zaszczytem dzielę się tym z wami. Świętujcie ludzkość docierając do tych pięknych poziomów światła i będąc w stanie zmienić całą historię, którą mieliście na planecie. Masz teraz szansę wkroczyć w bardziej przebudzone społeczeństwo.

Zostawiamy Ci trzy proste przypomnienia: traktujcie się nawzajem z szacunkiem, pielęgnujcie się nawzajem i grajcie razem. Jestem Em.

Espavo.

____________________________________________

Amor poznaje granice – uzdrowiciel/pacjent

Pozdrowienia drodzy. Jestem Strażnikiem Czasu.

Przyszedłem do was dzisiaj, aby podzielić się kolejnym epizodem młodego chłopca dorastającego w czasach Lemurii. Jest tak wiele podobieństw do tego, co dzieje się teraz na Ziemi. Zabierzemy was, drodzy, do nowych energii, których doświadcza Amor.

Amor zaczyna pracować w swojej własnej energii i zaczyna kochać to, co robi. Amor jest uzdrowicielem. Staje się bardzo świadomy, że jest uzdrowicielem, rozumiejąc, że ludzie leczyli się na różne sposoby. Amor jest uzdrowicielem, który leczy swoimi słowami. Ma niesamowitą i głęboką zdolność odzwierciedlania innych ludzi w bardzo wyjątkowy sposób. Pracuje w Świątyni Odmłodzenia, w jednej z wielu, które istniały w czasach Mu. Lemuria to bardzo duże miejsce i chociaż populacje są rozproszone na wiele różnych obszarów, skupił się w jednym z najbardziej zaludnionych obszarów w bardzo pracowitym czasie. Mniej więcej co trzy lata ludzie przychodzili do tych świątyń odmładzających, co było częścią tego, co pozwalało ludziom żyć do 300 lat. Lemurianie mieli inne spojrzenie na życie, inne poczucie pilności. Można by pomyśleć, ponieważ żyją, by mieć 300 lat, mieliby mniej szacunku dla życia, ale tak nie było. Każdy dzień musiał być czymś wyjątkowym. Wszyscy zużyli energię, próbując wprowadzić najbardziej efektywny “teraz” moment, który mogliby nieść w swoim życiu.

Dziś znajdujemy Amora robiącego to, co byś nazwał wywiadem. Kiedy ludzie przychodzili do świątyń, były pewne rzeczy, o których musieli wiedzieć. Mimo że większość z nich była tam wiele razy, trzeba było im przypomnieć niektóre rzeczy, na które trzeba uważać. Kiedy weszli do tej prawdziwej przestrzeni piątego wymiaru, wszystko, co trzymali w ich sercu i głowie, bardzo szybko zamanifestowane w ich życiu. Amor był jednym z ludzi, którzy wcześniej usiedli z nimi, aby im przypomnieć: “Proszę, jeśli macie coś ze strachu, nie bierzcie tego w to szczególne miejsce. Ponieważ tak jak wszystko inne, możesz stworzyć strach w tej magicznej przestrzeni.”

Całe świątynie były pokryte tymi pięknymi kryształami, które odbijały energię. Kryształy zabrały ci serce i energię, zmiksowały je i odbiły na tobie. I to jest część tego, co pomogło zresetować fizyczne ciało, aby mogło wzrosnąć do innego poziomu. Jednocześnie zresetowali ciało emocjonalne, które jest o wiele trudniejsze, ponieważ każdy miał inny aspekt, nad którym pracował na różne sposoby. Zasadniczo ten proces oczyścił resztki starych sposobów bycia. Wiele razy ludzie trzymali się swoich dawnych sposobów, a zadaniem Amora było przypominanie im, że idą do tego miejsca doskonałej refleksji, więc muszą uważać na to, jakie myśli i uczucia wzięli w tę przestrzeń. To było niezwykle ważne.

Czasami, gdy zaczynał swoją rozmowę, ludzie widzieli, kim naprawdę jest. Pracował nad przejrzystością przez wiele wcieleń, rozwijając przejrzystość bardzo ważnego nauczyciela i uzdrowiciela. Po prostu pozwalasz ludziom zobaczyć, kim jesteś, bo masz pełną kontrolę nad swoją metamorficzną powłoką. Z tego powodu ludzie mogli zobaczyć jego motywacje. Widzieli jego serce i  bardzo szybko mu ufali. Teraz odkrył również, że czasami będzie potrzebował o wiele więcej czasu na przyjęcie kogoś, niż wielu jego rówieśników wykonujących podobną pracę. Amor był zarówno zmartwiony, jak i ciekawy, więc zapytał , co nazwałbyś swoim szefem lub przełożonym o wskazówki.

Cóż, w tamtych czasach w rzeczywistości nie uważali tego za coś lepszego. Było kilka osób odpowiedzialnych za planowanie i dopasowywanie zadań. Amor zapytał ich, czy robi coś złego, ponieważ zajęło mu to o wiele więcej czasu, aby przyprowadzić tych ludzi, niż to co zrobili jego rówieśnicy. Roześmiali się i powiedzieli: “Amorze, nie rozumiesz. Ludzie zostają z tobą, ponieważ ci ufają. To jest coś, co należy zdobyć przez wiele wcieleń, więc gorąco zachęcamy rób to co robisz. Musisz uważać, bo inaczej ludzie oddadzą swoje życie w twoje ręce ponieważ nie zdając sobie z tego sprawy, będą chcieli, abyś wziął ich moc. Jest to jeden z obyczajów Mu: nie bierz  innej mocy, nawet jeśli oferują ją swobodnie. Ważne jest, aby każda osoba przez cały czas utrzymywała w sobie swoją moc. Jeśli będą chcieli znaleźć pomysły lub energię, musisz być ostrożny, kochany, ponieważ ludzie będą się w tobie zakochiwać. To bardzo proste. Widzą twoje serce szeroko otwarte, przez co będą szukać twojego wsparcia, co powoduje później duży problem. “

Tak więc Amor wziął tę energię i przestał się martwić o to, ilu ludzi będzie mógł zobaczyć w ciągu jednego dnia. Zaczął komunikować się z ludźmi i pozwalać im się z nim zobaczyć. Czasami nawet dzielił się własnymi doświadczeniami, a ludzie to lubili. Zyskały wiele z ich sesji i Świątyni Odmładzania wiele razy, ze względu na przygotowania, które dał im Amor. Podzielił się pomysłami, aby otworzyć swoje serca i nie wchodzić w żadne negatywne energie, odkładając je na chwilę. Amor był świetną osobą, bo potrafił to tak pięknie ustawić. Chodzenie w oczekiwaniu cudu dało ludziom wolność, aby mogli się wyleczyć.

Amor o tym pamiętał. Często sięgali przez stół, chwytali go za rękę i mówili: “Amor, powiedz mi, co tu robić. Jestem tak zakłopotany; Jestem taki skołowany. Mam ten problem”. “Problem sie pojawil aby czegoś cię nauczyć. Jest coś, co zyskasz w ten sposób, więc nie spiesz się. Znajdź to, co jest, i pozwól, by energia odbijała się od ciebie przez Świątynie Odmładzające. Amor szybko nauczył się zachowywać dystans. Mógłby być najbardziej przydatny dla wszechświata poprzez energię i pracę z jego słowami, aby pomóc innym ludziom leczyć siebie. Okazało się, że jest w tym całkiem dobry, tak że ci, którzy pracowali nad nim, zaczęli wysyłać ludzi do Amora. Chcieli, aby wykorzystał swoje dary, aby szkolić innych ludzi i pomóc im pokazać, jak przygotować ich do otrzymania jak najwyższego doświadczenia. Praktykanci często zasiadali w sesjach Amora z ludźmi i byli w stanie wiele się od niego nauczyć.

Kiedyś był facet o imieniu eM, który był trochę starszy od Amora. Widzisz, kiedy masz bardzo długą żywotność, taką jak w czasach Lemurii, nie martwisz się tak bardzo o jedną osobę starszą od drugiej. W waszej krótkiej żywotności tutaj na planecie Ziemia, najstarszy zawsze powinien wiedzieć więcej w pewnym stopniu, szczególnie gdy jesteście dziećmi. Pewnego dnia eM siedział na sesji Amora, kiedy przyszła młoda dama i spojrzała z uwielbieniem na Amora, kiedy zaczął z nią pracować. Amor powiedział jej, jak uwolnić swoje codzienne myśli i oczyścić jej energię, aby osiągnąć najwyższy potencjał odbicia wszystkich kryształów w wielkiej Świątyni Odmłodzenia. Pracował z nią bardzo wyraźnie i całkiem dobrze, bo był bardzo magiczną osobą. Tak, eM był pod wielkim wrażeniem i zapytał Amora: “Jak zachować dystans? Jak utrzymujesz ludzi odpowiedzialnych w ten sposób?” “eM, najważniejszą częścią tego jest po prostu stworzenie miejsca dla nich, aby mogli stworzyć swoje własne cuda, ponieważ tak właśnie człowiek ma własną moc i się leczy. Jeśli stworzę dla nich cud, to nie zadziała, ponieważ będą musieli do mnie wracać co trzy lata. Będą musieli spojrzeć na mnie ponownie, aby pomóc im uzyskać tę samą energię ze Świątyni Odmładzania. Ale jeśli uda mi się ich nauczyć, jak uwolnić to, czego potrzebują, aby osiągnąć najwyższy potencjał, za każdym razem, gdy wrócą, przyniosą własną energię. Będą w stanie pracować z tym samodzielnie i wtedy naprawdę to odniesie sukces “.

Młody Amor był dość mądry jak na swój wiek. Rozumiał, jak podążać ścieżką, jak pracować z obyczajami Mu, a zwłaszcza jak pracować z inicjacją. Otrzymał wspaniałe słowo, aby powrócić do jego towarzystwa przez drogiego przyjaciela tego, który umarł. Był on jego osobą w zespole przejściowym. Nazywał się Etu i był wielkim lingwistą badającym najwcześniejsze języki w ewolucji Mu. Na łożu śmierci Etu rzucił Amorowi wspaniałe słowo, by spróbować i sprowadzić z powrotem: słowo “espavo”. Po prostu przetłumaczone oznacza “Dziękuję za wzięcie własnej władzy”. Było to słowo, którego Amor próbował użyć za każdym razem, gdy witał się z kimś. Za każdym razem, gdy mówił “cześć” lub “do widzenia”, powiedział “espavo”, ale czasami ludzie byli zdezorientowani. Pytali: “Co to znaczy?” Co właśnie mi powiedziałeś? Co to miało być? “. Amor poświęciłby właśnie tę chwilę, aby z nimi pracować i pomóc im zrozumieć: jesteś tutaj, jestem tutaj. Jesteśmy od siebie odseparowani, ale jesteśmy z tego samego serca i możemy się podzielić wieloma rzeczami. Ale ważne jest, abyś trzymał swoją moc, aby być najwyższym potencjałem, a ja będę trzymał swoją moc. Ta separacja zatraciła się wraz z wieloma osobami, które pracowały w pracy Amora, choć pozostały prawdą dla wielu.

Większość ludzi może pracować tylko przez trzy lata, wtedy będą musieli odejść i nigdy nie wrócić do tej pracy. Stało się tak dlatego, że stali się tym, co nazywacie “wypalonym”. Wiedz, że jest to jedna z pięknych rzeczy, które Amor nauczył się bardzo wcześnie w swoim życiu. Nauczył się, jak utrzymywać ludzi we własnej sile, jednocześnie zapewniając im to, co w ich mocy. To daje im najlepsze i najwyższe odzwierciedlenie siebie oraz zdolność uwalniania negatywnej energii bez osądu. Wszyscy niosą zarówno pozytywną, jak i negatywną energię, a Amor nigdy nie oceniał tego jako dobry lub zły. Po prostu powiedział im, że osiągną najwyższy potencjał, jeśli mogą przez jakiś czas umieścić go na półce i pracować w innym obszarze. To zadziałało całkiem dobrze i Amor podzielił się tym z eM, który pozostał z nim przez prawie dwa miesiące pracując z nim przez ten proces, dopóki eM nie rozpoczął własnej pracy, pomagając przygotować ludzi na najwyższy potencjał.

Wkrótce eM zaczęli otrzymywać informacje od ludzi, na ogół dzień, tygodnie lub miesiące po opuszczeniu świątyni. Ci ludzie prawdopodobnie mieli jeden z najlepszych okresów odmłodzenia, jaki mogli mieć, i to dzięki tym słowom, które dzielił z nimi eM. I eM faktycznie stał się dość dobrze znany, ponieważ podążał za kursem Amora. Mimo że w tamtych czasach nie było konkurencji.

Jedną z największych przyjemności, jakie mógł mieć Amor, było to, że był w stanie zasiać nasiona u kogoś, kto wziął te nasiona jeszcze dalej niż on i stworzył coś magicznego. To jest poziom umocnienia, moi drodzy, który był powszechny w czasach Mu i teraz zaczyna wracać na Ziemię nawet dzisiaj. Był to największy potencjał nauczyciela, jeśli mógłbyś podzielić się czymś z kimś, kto mógłby wziąć to dalej niż ty. Tak, to jest ewolucja i to, co Amor zrobił w tych dniach.

I jeszcze jeden sekret. Pracował z nim każdej nocy, zanim się położył przed snem.  Podziękował za cudowne rzeczy, które wydarzyły się w tym dniu, lub cokolwiek innego, co mógł uznać za piękne, za co mógł dziękować. Był wdzięczny, że mógł przekazać coś magicznego i za każdym razem, gdy mówił espavo, przypominał sobie o tym doświadczeniu.

Zostawiamy was w tych pięknych czasach, jak Amor dziękował tego dnia. Wszystko było w Mu dobre.

Jestem Strażnikiem Czasu.

Espavo.

Grupa

Słowo Espavo to wczesne Lemurskie pozdrowienie: “Dziękuję za wzięcie własnej władzy”

~ Połączenie serc ~

Miłość jest wszystkim co istnieje

Autor: Barbara Rother

Luty to miesiąc miłości. Zauważyłam, że mówię to przez cały miesiąc. Walentynki to oficjalny dzień miłości, w którym świętujemy miłość w naszym życiu. Jestem sentymentalna, więc lubię robić duże rzeczy w tym dniu. Cieszyłam się dekorowaniem naszego domu dekoracją walentynkową. W tym roku powiedziałam Steve’owi, żeby nie zawracał sobie głowy kupowaniem kwiatów. Szczególnie powiedziałem mu, żeby nie kupował mi czekoladek, ponieważ wciąż próbuję zgubić kalorie od Bożego Narodzenia! Chciałam, abyśmy po prostu spędzili wspólnie cały dzień. Zmiękłam i skończyłam kupując mu kartkę i pudełko czekoladek w kształcie serca. Czy to było dla niego, czy też poddałam się pokusom świątecznych przysmaków? Tak, podzielił się tym. Wyczułam, że poczuł się nieco pozbawiony tego, że powiedziałam, żeby niczego nie kupował. Czułam, że okradłem go z tej radości dawania. W przyszłym roku powiem “Dajcie mi wszystko, czego pragnie wasze serce!”. Ten dzień miłości powinien być przedłużany przez cały rok w stosunku do waszych specjalnych bliskich i wszystkich.

W rzeczywistości słowa “Miłość jest wszystkim, co istnieje” bardzo mi się przydały w zeszłym miesiącu podczas seminarium “5 słów w czasie”, które zaprezentowaliśmy w styczniu. Steve i Grupa po raz pierwszy przedstawili tę informację w Sedonie w październiku zeszłego roku. Następnie grupa mówiła o tym podczas emisji VirtualLight. Chodzi o założenie 5 słów w przeszłość, a następnie o sprawdzenie ich w naszej obecnej chwili. Wziąłem te słowa do serca i jego przesłanie dotarło do mnie dzisiaj.

Zmiana jest w toku. Staram się stanąć z odwagą i oczekiwać najwyższego dobra w każdej zmianie, której doświadczam, nawet gdy zmiana zakłóca moje istnienie. Jest to wyzwanie, gdy pojawiają się problemy, które powodują, że odczuwamy mniej niż miłość. Uraza, gniew i przemoc na tym świecie mogą zatruć nasze perspektywy. Jesteśmy ludźmi i nie powinniśmy osądzać samych siebie za pomocą naszych uczuć lub innych. Nie wiedząc o tym, możemy czuć się zamknięci na miłość. Doświadczenia życiowe mogły zamknąć nasze serca. Miłość jest wyzwalającą mocą. Trzymanie się negatywów może sprawić, że nasz duch nie stanie się jasnym światłem. O ile miłość nie istnieje w naszych własnych doświadczeniach, inspiracją pozostaje tylko to, do czego dążymy, ale jakoś odnajdujemy poza naszym zasięgiem.

Miłość samego siebie jest ważnym elementem naszych duchowych przełomów. Nie możemy otworzyć naszych serc, aby pokochać kogoś innego, nie kochając się najpierw. Miłość może pozwolić nam wybaczyć ludzkie niedoskonałości siebie i innych.

Proszę, abyś wziął to powiedzenie w swoje serce. Miłość jest wszystkim, co istnieje.

Z miłością i światłem,

Barbara

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2018
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!