luty 2010

Magnetics in Motion
Magnetyzm w Ruchu

 

From Steve:

W tym miesiącu Grupa przekazała informację o Ziemi i o polach magnetycznych, w obrębie których wszyscy się znajdujemy. Wyjaśnili ogólnie, w jaki sposób mogą mieć one wpływ na ludzi i jak się do tego przygotować. Powiedzieli, że w ostatnich 100 latach pole magnetyczne zmniejszyło się o ponad 10%. Grupa mówiła o cyklach Ziemi, która przemieszcza pole magnetyczne mniej więcej co 500 000 lat i o tym, że obecnie ten czas się opóźnia. Powiedzieli, że Ziemia nie zmieni położenia biegunów, gdyż ten wariant już zmieniliśmy, ale ciągle jest wiele pracy i Ziemię czeka fluktuacja magnetyczna, co może spowodować dziwne zjawiska i co może być odczuwane emocjonalnie przez wrażliwych ludzi. Och, jaka z tym będzie zabawa!
Powiedzieli, że zmniejszenie pola magnetycznego ma ogólny wpływ na ludzkie oświecenie, które ma obecne miejsce i, że nadchodzące lata są ważne, a szczególnie trzy lata przed i po ostatecznym zanurzeniu, które nastąpi w 2012r.

Jesteście gotowi?

Wielkie uściski. Życzę wam wspaniałego miesiąca

 

Pozdrowienia z Domu

Dzisiejszy dzień, tutaj, w tej sali, jest magiczny. Stworzyliście coś naprawdę magicznego. Właściwie magia ta, mogłaby być nazwana ‘magnetyczną’, gdyż kreujecie ją z każdym swoim oddechem, wdychając powietrze i pozwalając lśnić waszej duszy. Dzisiaj chcemy przekazać wam pewne idee i szerszy obraz sytuacji. Będzie wam to pomocne nie tylko w nadchodzących latach, ale także w najbliższych dniach. Podzieliliśmy się już wami wieloma informacjami o tym, co się dzieje i co zmienia się dla całej ludzkości. Powiedzieliśmy wam również o pewnych sprawach, które możecie sobie odpuścić, jak i o rzeczach, po które możecie zacząć sięgać. Chodzi tu o to, abyście posiedli całą swoją moc, w całej waszej wielkości tego, kim jesteście, ciągle jednak, będąc w ciele fizycznym. Dzisiaj powiemy wam o tym, w jaki sposób możecie się dostroić do tej małej planety zwanej Ziemia. Powiemy wam trochę o tym, jak to działa, gdyż niektóre rzeczy już zaczynają się zmieniać.

Cztery Bardzo Ważne Punkty Dla Podróżującej Duszy

Wielu z was będzie odczuwać zmiany w swej fizycznej istocie. Najpierw jednak, będziecie odczuwać je w waszej istocie emocjonalnej. To się już zaczęło. Wielu z was odczuwa nieznane, dziwne emocje i nie wie skąd one pochodzą. Nie chodzi tutaj o męską lub żeńską nierównowagę. Nie chodzi tutaj o odczuwanie miłości lub lęku. To są zupełnie inne emocje, których jeszcze nie znacie i dla których jeszcze nie wymyśliliście odpowiedniej etykietki. Pozwólcie sobie pokazać to, co się dzieje, abyście mogli utrzymać drzwi otwarte dla podążających za wami ludzi.
Pomówmy najpierw o procesie narodzin. Wspomnieliśmy wcześniej, że związane są z tym cztery ważne punkty, które dusze dokładnie rozważają, zanim osiągną gotowość do przystąpienia do gry w inkarnacje:

1. Pierwszym z nich jest imię. Imię to wibracja, która leży u podstaw waszej codzienności i ma wibracyjny efekt na całą waszą podróż. Przed samymi narodzinami, poświęcacie dużo energii na to, aby zaszczepić wybrane imię w umyśle przyszłych rodziców. Czasami rodzice was słuchają, a czasami dają dziecku imię jakieś popularnej gwiazdy filmowej. W rzeczywistości jednak, wy macie nad tym pełną kontrolę i zawsze możecie swoje imię zmienić. Zdarza się to dość często, szczególnie, kiedy osiągniecie wyższą wibrację. Wy zaczynacie wybierać własną rzeczywistość.

2. Drugi punkt, to chwila, kiedy dusza przekracza zasłonę. Z momentem urodzenia, przechodzicie z nieskończoności w skończoność. Tak, Opiekun (channeller – przyp. tłum.) pyta nas teraz, czy o takie słowo nam chodzi. Nie jesteśmy pewni i tak naprawdę wcale nas to nie obchodzi – on prowadzi te wewnętrzne dialogi cały czas i większość razy my go ignorujemy. On to rozumie i wszystko jest w porządku. A więc, kiedy dusza przechodzi przez zasłonę, zostaje na niej odbity magnetyczny ślad, który jest niesiony w fizycznym ciele przez całe życie. Wy nie myślicie o sobie jako istotach magnetycznych, gdyż nie jesteście stworzeni ani z metalu ani z żelaza. Jesteście jednaj magnetyczni w znacznie szerszym zakresie, niż kiedykolwiek mogliście to zmierzyć. Nie można tego zmierzyć miernikiem Gaussa. Całe magnetyczne spektrum jest znacznie większe, niż to, co dotychczas znacie. Bardzo subtelne pola magnetyczne dają podwaliny magnetyzmowi wszystkiego, co istnieje na planecie Ziemia. Siatki tych pól mają różne długości fal, których jeszcze nie zmierzyliście. To dzięki nim wchodzicie w interakcję ze światem wokół was. My nazwaliśmy to Uniwersalną Energią, ale na Ziemi ma ona wiele nazw. Jest to podstawowa energia, jaka istnieje po usunięciu z próżni, wszystkich elektromagnetycznych częstotliwości. Wiele dowiecie się w ciągu następnych siedmiu do dziesięciu lat.
Kiedy przechodzicie przez zasłonę i stajecie się ograniczeni, odbija się na was magnetyczny ślad, który towarzyszy wam przez całe życie. Daje wam on pewne atrybuty, jak np. siłę lub słabości, do których zresztą często się odnosicie. Wy wybieracie ten ślad bardzo uważnie, aby mógł on doskonale odegrać swoją rolę w realizacji lekcji życia. Kiedy ktoś otrzymuje horoskop astrologiczny lub numerologiczny, lub cokolwiek, co jest oparte na momencie urodzenia, w rzeczywistości odczytuje on te właśnie ślady.

3. Tak więc, znacie już swoje imię, czas urodzenia, a trzeci punkt, to urodzenie w odpowiedniej rodzinie. To jest bardzo ważne, ponieważ dusza wchodzi w rodzinne konstelacje, a wraz ze swoim rozwojem, w dynamiki najbardziej kształtujące charakter. Jedyne dziecko, najstarsze, najmłodsze, pośrodku, nieplanowane, bliźniaki i wiele, wiele więcej możliwości.

4. Czwarty, ważny punkt, to moment, kiedy istota umiera. Człowiek, w ciągu całego swojego życia niesie magnetyczny ślad i ważne jest to, aby go pozostawił, kiedy dusza wracając do Domu ponownie przechodzi przez zasłonę. Można tego łatwo dokonać w określonym oknie czasowym, które z kolei wybieracie jeszcze przed urodzeniem. Te okna pojawiają się wówczas, kiedy dusza ma szansę na powrót do Domu. Jednakże, znajdując się na planecie wolnego wyboru, dusza wraz ze swoimi jedenastoma wymiarami może wybrać dalsze, ziemskie życie. Jeżeli dokonany zostanie wybór pozostania na Ziemi, ludzie doświadczają coś, co my nazywamy Śmiercią Fantomową. W tym przypadku, dusza przechodzi przez ciemną noc i powraca nowo-narodzona oraz jest bardziej ukierunkowana. ( od Steve: Grupa tyle już napisała na temat Śmierci Fantomowej; książka Spiritual Psycholgy opracowuje to zagadnienie najbardziej kompleksowo).

Magnetyczny Wszechświat-Harmoniczny Magnetyzm

Celem przytoczenia powyższych punktów jest pokazanie wam, jak ważny jest magnetyzm w waszym życiu. Z czterech ważnych punktów, dwa dotyczą magnetyzmu. Żyjecie jako istoty magnetyczne i mimo, że nie metaliczni jesteście elektryczni. Kiedykolwiek płynie strumień prądu, istnieje koegzystujące z nim pole magnetyczne. W rzeczywistości jest to jedno i to samo. Jesteście istotami zarówno magnetycznymi jak i chemicznymi. Kiedy myślicie, produkowany jest czynnik chemiczny, który pomaga ładunkowi elektrycznemu poruszać się po odpowiednich częściach waszego mózgu. Ponieważ w ten sposób funkcjonujecie, za każdym razem kiedy macie jakąś myśl, zmienia się wasza chemia, a za tym, bardzo nieznacznie pole magnetyczne. To subtelne i jeszcze niemierzalne pole magnetyczne, które każdy z was posiada, jest bezpośrednio połączone z Uniwersalną Energią, na której oparty jest cały Wszechświat. Za każdym razem kiedy myślicie, wysyłacie magnetyczny ślad do Wszechświata. Aktywacja szyszynki znacznie wzmacnia to połączenie i pozwala przepłynąć wszystkim waszym myślom.
Zwłoka w czasie, która była wykorzystywana jako zabezpieczenie przed wpływem przypadkowych i potencjalnie szkodliwych myśli, gwałtownie się zmniejsza. Magnetyczny Wszechświat się zmienia i nieznacznie przesuwa w momencie, kiedy tworzycie jakąś myśl. Wasze życzenie zawsze wraca do was z tą samą odpowiedzią: „Niech tak się stanie”. Wszechświat jest lustrem, które odbija harmoniczne wzorce magnetyczne waszych myśli. W ten sposób zamanifestowaliście wszystko, włączając w to Uniwersum. Można powiedzieć, że dokonało się to poprzez harmoniczny magnetyzm. Harmoniczność odbija z powrotem energię w postaci różnych wzorców, i dlatego większość waszych kreacji oddaje wam to, co chcieliście, ale zwykle w nieco inny sposób.

Wielu ludzi prosi o rzeczy, mówiąc, że chcą więcej tego czy tamtego. Czy rozumiecie, że proszenie o cokolwiek w rzeczywistości jest oświadczeniem braku wysłanym do Wszechświata? Bądźcie uważni kiedy prosicie o cokolwiek, gdyż wówczas dosłownie wyrażacie to, że jesteście ograniczeni. Wyrażacie brak. Co więc jest tego przeciwieństwem? Przeciwieństwo oznacza, skupienie się na rzeczach, za które jesteście wdzięczni. Ważne jest, aby za te wszystkie rzeczy, których pragniecie, podziękować i utrzymywać w sercu uczucie, że już je macie. Przesuńcie je w czasie do przodu a wówczas będą działać. A teraz powiemy wam w jaki sposób bardziej, niż kiedykolwiek przedtem możecie zestroić to z całością. Ponieważ jesteście istotami magnetycznymi, tworzycie oraz wzajemnie na siebie oddziałujecie poprzez magnetyzm. Tak właśnie się dzieje, kiedy pomiędzy dwojgiem ludzi coś zaiskrzy. To sprawa magnetyzmu. To magnetyzm przyciągają ludzi do siebie. Ale tutaj chodzi o coś więcej. On nie tylko w magiczny sposób przyciąga do siebie kochanków, ale w magiczny sposób kreuje przestrzeń dla realizacji waszych kontraktów i do spotkania Duchowej Rodziny. W rzeczywistości, w ten właśnie sposób dociera do was informacja. Posiadacie magnetyczne połączenie z Ziemią i wszystkim, co jest z nią połączone. My mówimy do was na znacznie głębszym poziomie, niż ten, w którym na ogół widzicie i słyszycie. Magnetyczne połączenie daje wam możliwość zabawy. Dotychczas, w większości robiliście to nieświadomie lub półświadomie, ale jest to jeden z najwspanialszych atrybutów waszej umiejętności kreacji.

Magnetyzm w Ruchu

Wielu z was zdaje sobie sprawę z tego, że magnetyczne pola planety Ziemia są w nieustannym ruchu. Dobrze się złożyło, że lata temu odkryliście technologię stosowaną w nawigacji, która już nie opiera się na polach magnetycznych Ziemi. Nauczyliście się odbijać fale radiowe od satelity i w ten sposób określać swoją pozycję; nazywacie to GPS. W rzeczywistości, nauczyliście się jak robić różne rzeczy na inne sposoby. Ludzkość doskonale adaptowała się w czasie, kiedy magnetyzm planety Ziemia jest gotowy do przesunięcia.

Ziemia w Ciąży – Zmniejszanie Przyciągania

Wspomnieliśmy już o tym, że Ziemia nie jest chora, ona jest w ciąży. Wkrótce urodzi, a tuż przed porodem nastąpi u niej wiele zmian. Głównie energetyczne, emocjonalne i fizyczne zmiany muszą drastycznie dostosować jej ciało tak, aby mogła przejść przez ten cud zwany narodzinami. Tylko 100 lat temu, magnetyzmu na Ziemi było o 10% więcej niż obecnie. Grawitacja Ziemi i pola magnetyczne powoli się redukują w czasie, ale nabrało to drastycznych rozmiarów w ostatnich 100 latach. Nie ma już 10% magnetyzmu, który was przyciągał. Ta zmiana w Ziemi, bardziej niż myślicie przyczyniła się do procesu oświecenia ludzkości. Ziemia jest częścią was i reaguje na pola Energii Uniwersalnej kolektywu ludzkości. To jest powodem tego, że tak wielu ludzi na całej planecie budzi się mówiąc, „To była wspaniała gra, ale jaki jest następny krok?” Ludzkość zaczyna zadawać ważniejsze pytania i zaczyna widzieć więcej nowych możliwości, a to zapoczątkowało jej kolejny ewolucyjny krok. Ludzie zaczęli akceptować prawdę i zaczynają widzieć nowych możliwości, więcej niż kiedykolwiek. Stało się to częściowo dlatego, że nie są już ograniczeni przez magnetyzm, który aż do teraz bardzo ich uziemiał. Pomimo, że ludzie jeszcze opierają się przed odpuszczeniem polaryzacji, pola magnetyczne się zmniejszają.

Mówiliśmy wam od samego początku naszej komunikacji, że Energia Uniwersalna wspiera łączenie się a opiera się oddzieleniu i , że ta cecha wraz z rozwojem ludzkości przybierze na sile. Separatyści ze swoimi ideałami, trzymający transparenty szerzące lęki, mogą sobie głośno krzyczeć; oni odejdą. Ich istnienie uzasadniała dualność i silne grawitacyjne przyciąganie ziemskie. Jednakże, teraz nadszedł czas, aby wszędzie dodać ludziom mocy. Ziemia uwalnia was, abyście mogli ewoluować, a to jest jedyny sposób, w jaki nowa energia wam pomoże.

Dobrze jest wiedzieć, że siła nie leży w ilości ludzi, ale w ilości unii istniejących pomiędzy ludźmi. Dotyczy to wszystkich, osobistych i kolektywnych poziomów. Na przykład, rządy na Ziemi miały siłę tylko wówczas, kiedy łączyły się z innymi. Działo się to na niższym poziomie wibracji ludzkości, gdzie następowały siłowe przejęcia, aby potem jako kolektywna wibracja, dzięki umowom i uniom mógł się dokonać wzrost. Powstrzymajcie ten proces, a nawet najsilniejsza ekonomia upadnie. Nawet ci, którzy w celach osobistego rozwoju lub dla zabawy, wzięli na siebie zadanie tworzenia unii oraz związków z ludźmi myślącymi podobnie, mogą dokonać wielkiego postępu w ewolucji, komunikacji i edukacji całej ludzkości.

Przebiegunowanie – Koniec Dziejów?

Magnetyczne pola planety Ziemia przesuwają się już od bardzo długiego czasu, ale w ostatnich dziesięciu latach ten proces znacznie przyspieszył. Mniej więcej, co każde 500 000 lat, bieguny magnetyczne zmieniają swoje położenie z północy na południe. Wspominaliśmy o tym już wcześniej oraz, to, że w całej historii planety Ziemia, miało to już miejsce pięć razy. Znaki mówiące o przesunięciu biegunów magnetycznych są nietrudne do odgadnięcia, aczkolwiek są specyficzne. Najpierw następuje osłabienie pól magnetycznych planety, które poprzedzają przesunięcie biegunów. Analiza warstw Ziemi ujawnia, jak bardzo istotne jest osłabienie magnetycznych pól Ziemi, na krótko przed przebiegunowaniem. Jest to etap przygotowawczy, który miałby skutkować niechybnym końcem planety Ziemia. Ziemia jest już bardzo opóźniona w procesie przesunięcia biegunów, a obecnie objawiają się wszystkie charakterystyczne znaki.
Pozwólcie nam szerzej to wytłumaczyć. Gra na planecie Ziemia pierwotnie miała się zakończyć pomiędzy latami 2000 a 2012. Z założenia, 12 lat miał trwać proces, który miał zabić waszą piękną planetę. Jednak w ostatnim momencie gry, wy zmieniliście jej koniec. Przetarliście oczy ze snu i zaczęliście pytać dlaczego i jak. Wy wzięliście odpowiedzialność za siebie samych, a to bardzo wzmocniło waszą siłę. Ludzkość przekroczyła wyznaczony wieloma przepowiedniami termin końca dziejów, z końcowym akcentem w roku 2012. Na początku powoli, a potem coraz szybciej, ludzie z całego świata zaczęli się przebudzać. Aż jednego magicznego poranka, wszyscy ludzie się obudzą i zaczną postrzegać świat z wyższej perspektywy. Magicznym jest obserwować to, jak teraz proces ten się rozwija na Ziemi.

Jak to się dzieje? Ziemia gwałtownie zmniejsza swoje pole magnetyczne oraz grawitację. Wy jednak, nie doświadczycie przesunięcia biegunów, ponieważ na tym poziomie, aby ewoluować, ludzkość już nie potrzebuje tak silnego przyciągania w gęstość i ciężkie grawitacyjne pola magnetyczne. Zamiast gwałtownego przesunięcia, będziecie doświadczać teraz wolniejszego, stopniowego procesu i równocześnie, acz nieznacznie, odzyskiwać pole magnetyczne Ziemi. Pola magnetyczne Ziemi z czasem odzyskają swoją pełnię, ale ludzkość już ewoluuje i wasze fizyczne ciała z łatwością będą mogły je przetransformować, by stworzyć oświecone, świadome własnej mocy społeczeństwo. To jest uznane za największe osiągniecie w całym Wszechświecie. Wiele poprawek należy dokonać, ale to zaczęło się już teraz. W tym okresie, kiedy na Ziemi jest mniej magnetyzmu, wy macie najlepsze warunki do osobistego wzrostu we wszystkich dziedzinach. Uznajcie to jako pas startowy dla nowej ludzkości. Pole magnetyczne będzie obniżone mniej więcej trzy lata przed i po roku 2012.

Wydarzenia jakie teraz się dzieją, pierwotnie miały być ostatnimi elementami kończącymi żywot Ziemi. Ziemi było przeznaczone doświadczyć szóstego i ostatniego przebiegunowania. Pogoda miała się zmienić, 95% życia na Ziemi miało zniknąć, aby albo odrodzić się na niższym poziomie, albo by przemienić Ziemię w planetę podobną do Marsa. Żaden z tych wariantów się nie spełni, ponieważ powiedzieliście, „Ja budzę się ze snu i ja biorę w ręce swoją moc”. Jesteśmy tak bardzo z was dumni. Mieliśmy związaną z tym największą nadzieję, że chociaż zaistnieje na Ziemi przebłysk przypomnienia sobie tego, kim naprawdę jesteście,. Musieliśmy czekać eony czasu zanim pokazała się pierwsza iskierka, a teraz iskierki rozświetlają całą planetę.

Uziemiające Światło

Pozwólcie, że powiemy wam o tym, co się stanie, gdyż może to wam pomóc w momencie, kiedy sięgniecie dna. Ziemia będzie doświadczać anomalii połączonych z energetycznymi i magnetycznymi zmianami. Wy zawsze mieliście stałe pola magnetyczne, a teraz będziecie mieć fluktuacyjne pola magnetyczne. Jest to w części przyczyną waszego samopoczucia. Ta sytuacja jest tymczasowa i prawdopodobnie potrwa jakieś kilka lat. Zdąży jednak  sporo wam namieszać w elektronicznych narzędziach na Ziemi, do momentu, aż nauczycie się uziemiać swój sprzęt innymi metodami. Bardzo szybko się tego nauczycie bo to, jest wasza umiejętność adaptacji. To jest to, co naprawdę robicie bardzo dobrze. I nawet, kiedy magnetyzm odzyska swą pierwotną wielkość, wy nie powrócicie do tej samej gęstości, ponieważ jak już raz coś poznacie, nie możecie świadomie o tym zapomnieć. Skoro wybiliście się ze swej, rozrzedzonej gęstości, nigdy już do niej nie powrócicie. To stanowi część ludzkiej transformacji wraz z idącymi za tym zmianami ciała fizycznego po to, abyście mogli utrzymać więcej Światła.

Obserwujcie Słońce

Obserwujecie także Słońce, które również ma do odegrania nową rolę. Pierwotnie, Słońce miało przesunąć swoje bieguny równolegle ze zmianą biegunów ziemskich. To dodałoby Ziemi magnetycznego kopa, niezbędnego do przesunięcia jej biegunów i zakończenia tego procesu szybko, aby Ziemia mogła ponownie rozpocząć swój nowy cykl. Bez kosmicznej asysty Słońca, przesunięcie biegunów na Ziemi miałoby bardzo długi okres i na zawsze rozkalibrowałoby jej model rotacji. Harmonizowanie magnetyczne tego procesu powodowało wcześniejsze przesunięcia biegunów. Pomimo, że czas następnego przesunięcia jest już znacznie opóźniony, tym razem, to wydarzenie na Ziemi nie nastąpi. Przesunięcie przez Słońce biegunów w roku 2012 jest w dalszym ciągu aktualne. Ale ma ono nową rolę. Kiedy następnym razem Słońce przesunie swoje bieguny magnetyczne, zbiegnie się to z najniższym magnetyzmem na Ziemi. To będzie magiczny czas dla ludzi. Drodzy, Zasłużyliście na to co się stanie. Cud jest z zasięgu ręki.

Drodzy, bawcie się podróżą. Tak, oczywiście, że nastąpią zmiany. Tak, oczywiście, że będziecie czuć się dziwnie, będziecie odczuwali obce wam emocje. Możecie bez żadnego powodu zacząć zachowywać się jak trzyletnie dzieci, ale to będzie wspaniałe. O jedno was prosimy, nie osądzajcie się. Pamiętajcie, że tak dzieje się z każdą osobą na tej planecie. Kiedy zaczniecie czuć swe emocje, bez żadnego powodu zaczniecie się czegoś lękać, albo zaczniecie myśleć negatywnie, to przyczyną tego mogą być odbiegające od normy pola magnetyczne, które teraz nie zapewniają wam stabilnej podstawy w tym procesie narodzin. Zabłąkane, negatywne myśli tworzą bardzo niewiele, ale osąd samego siebie za samo ich posiadanie jest bardzo destrukcyjny.

Czy To Jest Chłopiec Czy Dziewczynka?

Co urodzi matka? Wielu zadaje sobie to pytanie. Czy to oznacza, że będzie inna Ziemia? Nie, ona rodzi nowego człowieka – i oto wy jesteście. Ona rodzi nowego człowieka poprzez redukcję pól magnetycznych w inny sposób, niż miał to miejsce dotychczas. Ona odtwarza siebie, aby dać dom nowym ludziom, swoim dzieciom.
Pytacie teraz, co możemy zrobić? Przebywaliście tutaj przez kolejne wcielenia, próbując zaznaczyć swoją obecność, próbując pomóc ludzkości. Czasami byliście ogromnie sfrustrowani żyjąc życiem, w którym mieliście wiedzę ale nie mogliście się nią podzielić z innymi. I oto znowu tu jesteście. Inni jednak, już was zaczynają słuchać i to co mówicie ma na nich wpływ. Wszystko zaczyna się dziać w sposób, o jakim marzyliście od samego początku. Teraz magia się odsłania. Zobaczycie energie Domu zakotwiczające się na Ziemi w innej formie. Wy ewoluowaliście podczas tego procesu i wasze fizyczne ciała również rozpoczęło transformację. To wskaże ludzkości drogę w kierunku wykorzystania nowych matryc, które są obecnie na Ziemi.

Mamy nadzieję, że nie będziecie mieli nic więcej, poza tym pięknym, ludzkim doświadczeniem. Kiedy przybędziecie do Domu, mamy nadzieję, że wasza dusza będzie pełna wspaniałych ludzkich doświadczeń, a wasze ciała będą pełne blizn, które będziecie nosić dumnie niczym odznaki. A my przywitamy was z otwartymi ramionami, drodzy. Jesteście naszymi bohaterami. Wy robicie coś, o czym my moglibyśmy tylko marzyć. Oto jesteście tutaj, każdego dnia odgrywając swoją rolę, a my jesteśmy tak bardzo z was dumni. Nawet jeżeli przestaniemy przekazywać wam te informacje, nigdy was nie opuścimy. Zawsze będziemy tutaj i czujemy się tak bardzo zaszczyceni tym, że daliście nam szansę bezpośredniego kontaktu.
Prosimy was, abyście traktowali siebie z największym szacunkiem. Dbajcie o siebie nawzajem, kiedy tylko macie taką okazję. Pamiętajcie to jest piękna gra i grajcie dobrze razem.
Espavo.

Grupa

Słowo ESPAVO użyte na końcu przekazu jest pozdrowieniem, które wywodzi się z czasów MU (Lemuria) i oznacza dosłownie “Dziękuję Ci, że wziąłeś swoją moc”. Według informacji od Grupy słowo to w czasach MU było używane jako pozdrowienie zarówno na powitanie i pożegnanie. Steve zaleca przywrócenie tego słowa do naszego współczesnego języka z uwagi na jego specyficzną wibrację.

 

 

Przyjęcie Niedoskonałości

 

Niektóre niedoskonałości w życiu mogą odzwierciedlać u jednych zmartwienie, u innych irytacje.
Najlepszym przykładem jest to, co stało się ostatnio, kiedy z okazji moich urodzin, Steve kupił mi nowy rower. Zawsze lubiłam jeździć rowerem i cieszyłam się z nowego roweru. Kiedy dostarczono go do domu, muszę przyznać, że zasmuciło mnie lekkie wgniecenie. Tak, nadęłam się jak dziecko ale potem starałam się przywrócić pozytywny nastrój i postanowiłam przykleić na to znaczek z tęczą, aby oddać jego charakter i przykryć wadę.

Ostatnio kupiliśmy nowy samochód. Dopiero jak wróciliśmy do domu zobaczyłam kilka małych zadrapań na karoserii. Nikt tego nie zauważył, oprócz mnie. Postanowiłam wówczas, że będę patrzeć na samochód jako całość, a nie tylko na te zadrapania. Przecież może to być zamalowane.
Kiedy odnawialiśmy naszą kuchnię, zainstalowaliśmy nową zmywarkę. Miał to być najciszej pracujący, najnowszy model. Od momentu dostawy okazała się mieć defekty. Włączała się sama kiedy ktoś stał blisko niej. Po kilkakrotnie wzywanych mechanikach, którzy nie wiedzieli gdzie jest problem, postanowiłam ją zatrzymać. W końcu doskonale myła naczynia. Dodałam jej trochę osobowości nazywając ją „nawiedzona zmywarką”, która żyje własnym życiem.

Ktoś kiedyś dał mi piękną statuetkę Rosyjskiej baleriny, która od pierwszego momentu bardzo mi się podobała. Pomimo, że była ona opakowana bardzo dokładnie, kiedy przywiozłam ją do domu na kolanie powstało pęknięcie. Steve zadbał o to aby zostało ono naprawione jak najlepiej, ale wyblakła linia na jej kolanie przypomina mi, że przy całym swoim pięknie istnieje jej część, która została doświadczona przez życie. To są tylko rzeczy materialne, którymi należy się bawić a nie stresować.
Nie żyjemy w doskonałym świecie, a gdyby tak było czy nie byłoby to nudne? Bylibyśmy jak roboty imitując jeden drugiego jako, że nie mielibyśmy własnej indywidualności. Każdy z nas ma własną osobowość. To czyni nas kim jesteśmy. Znamy wiele historii, kiedy aktorki przechodzą przez operacje plastyczne, aby uzyskać doskonały wygląd z tym, że przy tym traciły własny styl, który czynił je wyjątkowymi. Nasza osobowość, to kim naprawdę jesteśmy, jest umieszczone w głęboko w naszej duszy, to jest to co ważne.

Wielokrotnie widzicie niedoskonałość patrząc w lustro. Nasze oczy od razu widzą te punkty które są najmniej pożądane. Możecie albo zrobić z tym coś jak np. ćwiczenia lub cokolwiek innego, albo lepiej będzie jak zaakceptujecie to co widzicie, tą niezwykłą, piękną istotę ludzką jaką jesteście. To, jak się czujemy i jak siebie postrzegamy odzwierciedla to, co wysyłamy do naszego otoczenia. Niech inni widzą wasze ciało i duszę w waszej pewności siebie. Niech widzą wasze niedoskonałości, które reprezentują wasze doświadczenia życiowe. Kochajcie się bezwarunkowo. Niech duchowa pewność siebie świeci pozwalając innym widzieć wasze światło.
Ostatnio czytałam artykuł w Ladies Home Journal. Jest to magazyn z wieloma artykułami na temat ludzi i ich życia, ale co ważniejsze, jak sobie radzą z różnymi sytuacjami. Oto historia Elana Ducker, lat 15.
Evan urodził się ze znamieniem w formie plamy po winie na swojej twarzy. Jako mały chłopiec pytał mamy dlaczego żaden z bohaterów książek, które czytał nie ma znamienia. Ona nie miała na to odpowiedzi. Po poszukiwania w bibliotece, matka znalazła postacie ze znamieniem, ale każda z nich była odrzucona przez otoczenie. Dlatego Evan zdecydował się napisać własną historię, „Buddy Booby’s Birthmark” o głuptaku, który miał znamię w kształcie wierzchołka góry. Przesłanie książki mówiło o tym, aby patrzeć ponad ludzkimi różnicami i widzieć to kim naprawdę są. Evan powiedział, że w przeciwnym wypadku możecie nigdy się nie dowiedzieć jak wspaniałymi są ludźmi.
Po latach próby znalezienia wydawcy, Duckerowie sami wydali tę książkę, kiedy Evan miał 12 lat. Ich ciężka praca opłaciła się. Odzew rodzin z dziećmi ze znamionami był ogromny a oni sami przekazali część wpływów na rzecz fundacji zajmującej się znamionami. Evan i jego matka podróżują po kraju aby mówić o książce, czytać ją w szkołach i uczyć tolerancji i wrażliwości.
Wiele dzieci ze znamieniem ma niską samoocenę ponieważ są przedmiotem drwin. Evan powiedział „Niektóre dzieci nie wiedzą co myśleć o mnie kiedy przeczytają tę książkę, ale sądzę, że to co ważne do nich dotarło”. www.buddyboobysbirthmark.com to strona gdzie możecie dowiedzieć się więcej więcej tym niesamowitym chłopcu.

Modalność Inverse Wave Therapy pozwala nam obserwować ludzi w ich bólu i widzieć dar ich sytuacji. Evan odkrył swój dar i inspirację dla nas wszystkich. Tu chodzi o przyjęcie naszych niedoskonałości.
Teraz zamiast skupiać się na negatywizmach w moim życiu, staram się widzieć dar, tak jak Evan. Bądź dumny ze swoich niedoskonałości w życiu, kiedy, albo jest to pęknięcie na ulubionym dziele sztuki, wgniecenie w rowerze, fizyczny wygląd lub trudne lekcje życiowe, które daleko są od ideału, ale które dają nam doskonałą lekcję. Będąc pięknym na swój , unikalny sposób pozwala nam nie osądzać ale doceniać wszystko wokół nas.
Steve i Grupa prezentowali mój ulubiony przekaz nazwany “ Doskonałe Niedoskonałości”. Było to dla mnie doskonałym przypomnieniem.
Z Milością i Światłem

Barbara

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!