Grudzień 2019

Światło końcowe

Pozdrowienia, Drodzy, Jestem eM.

Cieszę się, że mogę być z tobą tego dnia. Zaznaczamy twoją oś czasu w tych punktach połączenia. Masz przed sobą tak niesamowite połączenia i w ostatnich miesiącach wykonałeś zdumiewające ruchy. Teraz wiemy, że czasami tego nie widać, ponieważ chaos na planecie Ziemia jest teraz dość intensywny. Ale tak naprawdę jest to część tego, co się dzieje, ponieważ uczysz się bardzo szybko poruszać się między rzeczami, pomimo niesamowitych rozproszeń. Wykonałeś z tym niesamowitą robotę i teraz wszystko może otworzyć się na nowy poziom. Będziesz miał o wiele więcej do zrobienia niż kiedykolwiek myślałeś, że to możliwe. Prawdę mówiąc, zużyjesz energię w inny sposób i otrzymasz pomoc. Tak, zawsze miałeś wokół siebie pomoc na różne sposoby. Jednak to, co dzieje się teraz, jest szczególnie interesujące.

Rodzina E miała ogromny wpływ na planetę Ziemię. To oni wymyślili pomysł posiadania planety bez reguł. Ziemia była pierwszą planetą wolnego wyboru i przez bardzo długi czas była jedyną. Cóż, teraz zmienia się to bardzo drastycznie z powodu postępu dokonanego przez ludzi. Tak się dzieje i to jest magiczne! Doświadczasz bardzo szybkiego ruchu, ale większość tego, co zobaczysz, to w dużej mierze odwrócenie uwagi. Z powodu tego ruchu ludzie odczuwają wiele zamieszania i chaosu, co powoduje frustrację i gniew. Drodzy, nadszedł czas, aby wasza lekka praca znalazła się na pierwszym planie. Wielu z was zostało zaproszonych szczególnie dlatego, że jesteś ekspertem w upuszczaniu najważniejszych elementów na swojej drodze. W rzeczywistości możesz to potraktować jako wezwanie do działania.

Światło końcowe

Kiedy celowo ustawiasz energię, nawet jeśli po prostu spojrzysz na punkt ziemi i wlejesz w to swoje serce, miałoby to niewielki wpływ na planetę Ziemię do tego momentu. Jednak teraz, jeśli zrobiłbyś to dokładnie, dzieje się tak, że za każdym razem, gdy ktoś przechodzi przez to miejsce, zaczyna łączyć się z tą energią. Zaczną odczuwać, że ich osobisty iloraz miłości wzrasta tylko na ten moment i zbierają trochę twojej energii. Pierwszą rzeczą, o którą prosimy, jest bardzo ostrożność. Używaj przy tym jak najczystszej energii. Wiedz, że to wspaniały czas, aby zacząć zasadzać swoje zamiary i wizję nowego świata, wraz z pomysłami na to, co kochasz i gdzie jest twoja pasja.

Te dary tylnego światła to elementy, które przyniosłeś z Domu, szczególnie te, które tylko Ty możesz nosić, chociaż inne niosą podobne. Próbujesz opisać i stworzyć coś ogromnego i szerokiego. Często jest to nawet źle zdefiniowane jako to, co nazywacie niebem lub domem. Prawda jest taka, że ​​bardzo trudno ją zdefiniować, ponieważ nie pasuje tutaj do twojej rzeczywistości. Jednak im więcej możesz wnieść, tym łatwiejszy i bardziej ekscytujący będzie następny etap życia.

Kiedy czuje się energię serca, iluzja różnic zanika i wszyscy są w harmonii. Kiedy ludzie utknęli w swoich systemach wierzeń, ideach, koncepcjach i celach, staje się to bardzo zagmatwane. W tym momencie poprosimy Cię o rozpoczęcie budowania sercem. Zamieszanie może istnieć tylko w komplikacjach, drodzy, więc uprość. Znajdź sposoby zobaczenia większego obrazu i znajdź iskrę ducha we wszystkich rzeczach, które przecinają twoją drogę. Nie tylko upraszczaj własną ścieżkę, ale także wykorzystuj swoje pasje, by poprowadzić ją naprzód.

Sadzenie Światła  to kolejne narzędzie, którego możesz teraz użyć do stworzenia wyższej rzeczywistości. Za pomocą tego narzędzia możesz odblokować energię i otworzyć drzwi. Dosłownie utrzyma to okno możliwości otwarte. I tego właśnie szukamy. Wykonaliście niesamowitą robotę, drodzy, pracując z tą energią i grając w udawanie człowieka, podczas gdy w rzeczywistości jesteście tylko duchem. Tak, widzimy cię i masz się naprawdę dobrze. Uwielbiamy to, nad czym pracujesz i jesteśmy z ciebie bardziej dumni, niż możesz sobie wyobrazić. Wiedz, że nigdy nie jesteś sam. Zaczniesz otrzymywać pomoc z wielu różnych dziedzin, a my powiemy Ci więcej na ten temat. Nawet obszary technologii, w których w tej chwili jesteś w większości przed ludzkim sercem. Będziesz miał okazję nadrobić zaległości i opanować wiele rzeczy przed sobą. Właśnie na to chcemy spojrzeć.

Za każdym razem, gdy widzisz chaos lub trudności, odczuwasz separację, która szerzy się na twojej planecie. Wyobraź sobie, jak by to było bez tego. Trzymaj tę wizję, trzymaj tę energię. Robiąc to, drodzy, zaczniecie odbudowywać planetę Ziemię. Zaczniesz działać na różne sposoby, a cała gra zacznie się zmieniać. Będziesz mieć możliwość nawiązania połączenia w taki sam sposób, jak w Lemurii. Tak, magiczne czasy teraz powracają! Miłej podróży, drodzy, przyłącz się ponownie, nigdy nie jesteś sam. Jesteśmy z tobą cały czas i bardzo cię kochamy. Prosimy o wzajemne traktowanie się z szacunkiem. Wchodząc do magicznego świata, stwórz magię razem. Wiedz, że zawsze pracujesz w tej harmonii. Trzymaj drzwi otwarte dla siebie przy każdej okazji i graj dobrze razem.

Espavo.

___________________________

Pozdrowienia, Drodzy, Jestem Merlia.

Patrząc wstecz na ten wyjątkowy czas, zobaczysz, jak wszystko skręciło w lewo. Ponieważ robisz tylko małe kroki, ta zmiana nie jest widoczna dla większości. W dzisiejszej energii ludzie skupiają się na tym, co jest bezpośrednio przed nimi w każdej chwili. To odwrócenie uwagi sprawia, że ​​nie widzisz większego obrazu, który jest ogromny! To, co widzimy już zasadzone na planecie, jest głębokie. To przebudzenie kobiecej energii, równowaga z planety Ziemia.

Obserwujemy każdą chwilę tego, co dzieje się na planecie Ziemia. Wiemy, że są to dla ciebie trudne czasy z chaosem i zamieszaniem wszędzie i wszyscy sięgają po władzę za wszelką cenę. Chociaż wszystko to się dzieje, musimy powiedzieć, że z naszego widoku większego obrazu poruszasz się niesamowicie dobrze. Poruszasz się z prędkością miłości, która jest nieco większa niż prędkość światła. Czy Einstein nie chciałby, żeby to wiedział? Tak, z pewnością zmieniłoby kilka rzeczy. Wejdźcie w energię, drodzy, i zakotwiczcie ją.

Znajdź swoją kobiecą moc, nawet jako mężczyzna. Znajdź sposób, aby zacząć korzystać z tej nowej mocy i zakotwicz ją na Ziemi. Odważ się próbować rzeczy, których nie masz, odważ się dotknąć innego serca.

I jest to kawałek, który chcemy zostawić w tym niezwykle wyjątkowym, wyjątkowym momencie. To, czym się z tobą dzielimy, to po prostu: weź tę radość i pasję, którą zasłużyłeś, i odważ się dotknąć nią cudzego serca. Twoje pasje są twoimi najmilszymi wspomnieniami z Domu, które próbujesz odtworzyć na Ziemi. Znalezienie sposobu, by dotykać innych swoją pasją, staje się waszą posługą.

Dotknij serca

Znajdź jedną osobę, która zmieni życie. Może to wynikać ze słów, prezentu, pieniędzy lub po prostu okazji. Może to być dowolna z tych rzeczy, ale w tym miesiącu znajdź jedną osobę, z którą możesz nawiązać prezent. Spróbuj dotknąć ich życia w taki czy inny sposób, a następnie obserwuj, co dzieje się w twoim życiu. Płać ją naprzód, gdy tylko jest to możliwe, a uziemisz tę nową kobiecą energię do miejsca, w którym może ona stać się nieodłączną częścią twojego codziennego życia. To znacznie więcej niż inicjacja kobieca, to szerokie otwarcie. To energetyczne otwarcie jest teraz idealną okazją, aby zacząć od nowa uziemiać kobiecą energię i wzmocnienie. Ciesz się tą podróżą, drodzy, i wiedz, że jesteśmy z tobą cały czas i cieszymy się. Więc w chwilach, gdy uderzasz w mur lub wpadasz w rozpacz, po prostu słuchaj głosu. Dotykamy cię czakrą serca, gdy nie patrzysz, więc kiedy czujesz,  weź głęboki oddech i zakotwicz go. To jest nasz dar dla ciebie. Miłej podróży. Wiedz, że bardzo Cię kochamy i jesteśmy bardzo podekscytowani nowymi otworami, które stworzyłeś na Ziemi. Drodzy, nie spieszcie się i chodźcie z dumą. Na tej planecie już zrobiliście ogromną różnicę i jest więcej do zrobienia. Jesteśmy zawsze po twojej stronie i tuż za tobą, poza zasięgiem wzroku, ale obserwujemy każdy twój krok. I kochamy cię bardzo. Poświęć ten czas i podróżuj dobrze. Z największym zaszczytem prosimy was, abyście traktowali się z szacunkiem, pielęgnowali się nawzajem i dobrze się bawili.

Jestem Merlia,

Przyjdź i zobacz mnie kiedyś.

Espavo.

The group

____________________________

~ Połączenie Serca ~

Barbara Rother

Wesołych Świąt

Zbliżając się do magii nowego roku 2020, możemy poczuć podekscytowanie nadchodzącym czasem. Wielu z nas doświadczyło pewnych wyzwań i nauczyło się więcej o sobie poprzez proces życia w 2019 roku. Uważam, że ten Nowy Rok przyniesie zrozumienie i odpowiedzi na wiele pytań, które mieliśmy. To daje radosne oczekiwanie na nadchodzący czas. Rok 2020 będzie naprawdę rokiem, w którym wkroczymy w naszą siłę i zrobimy różnicę. Pamiętaj, że nigdy nie jesteś sam. Twoja duchowa rodzina jest w twoim zasięgu, po prostu wyciągając ramiona i otwierając swoje serce na połączenie. Czuję się naprawdę pobłogosławiona, gdy zastanawiam się nad minionym rokiem. Moja wdzięczność pomoże stworzyć nową świetlaną przyszłość. Poczuj szczęście i pokój nie tylko w te Święta Bożego Narodzenia, ale przez cały Nowy Rok.

Steve i ja życzymy każdemu z was miłości i z świątecznymi pozdrowieniami z naszego domu do twojego. Bez względu na to, jak świętujesz tę magiczną porę roku, możesz czuć dobro na tym świecie i ciepło w swoim sercu. Podziel się tym uczuciem, rozpowszechniając swoje światło wśród wszystkich wokół ciebie. Iskrz w chwilach miłości, śmiechu i dobrej woli. Niech ten sezon wakacyjny zakończy radośnie obecny rok i przygotuje miejsce na świeży i jasny Nowy Rok.

Espavo.

Z naszych serc do twojego,

Barbara i Steve

Translation: Polish Lightworker

Copyright Notice:
Copyright 2000 – 2019
This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part. Please credit: www.Espavo.org
Thanks for helping to spread the Light!