oktobris 2009

Pilnvara 101
Dzīve Mīlestības Ātrumā

 

No Stīva:

Tātad, kā tas būs – dzīvot Pilnvarotā Laikmetā? Šajā vēstījumā grupa runā par dažiem svarīgākajiem notikumiem, ko mēs pieredzēsim, sasniedzot nākamo evolūcijas līmeni. Viens no jautājumiem, ko viņi šoreiz apskatīja bija, ka oriģinālie 500 cilvēces šabloni vairs nevar noturēt enerģiju. Cilvēces sākumā fiziskajā veidolā bija tikai 500 būtnes, kas bija pieņēmušas fiziskos bioloģijas burbuļus, lai apdzīvotu Zemi. Līdz šim ikkatrs no mums ir kāds no šo šablonu tiešajiem pēctečiem. Problēmas sākās līdz ar evolūciju, jo mēs jau sen pāraugām šos oriģinālos šablonus. Grupa pat norādīja, ka vairums no svara problēmām uz Zemes var būt daļēji saistītas ar šo jautājumu. Labās ziņas ir tādas, ka tagad tūkstošiem jauno cilvēku šablonu atradīs savu vietu uz planētas Zeme, un mēs neesam ierobežoti paturēt to šablonu, kas jau mums ir. Pamata ideja ir tāda, ka jaunie šabloni dod garam daudz vairāk vietas, lai izplestos ķermenī. Saturieties… mēs nākam!
Lai jums lielisks oktobris!
Stīvs Roters
PS – nepalaidiet garām Virtuālo Gaismas Pārraidi Helovīnā!

 

No grupas:

Dārgie planētas Zeme radītāji, mēs nesam jums Sveicienus no Mājām.

Kustoties Mīlestības Ātrumā

Jūs esat ceļojuši tik garu ceļu daudz dažādās formās cauri visumam, lai būtu šeit šajos kritiskajos cilvēces apstākļos. Mēs šodien vēlamies jums pastāstīt, kā tas mums izskatās, lai jūs varētu ieraudzīt lielāku bildi no tā, ko mēs redzam pašlaik notiekam uz Zemes. Mēs sakām jums, ka jūs kustaties mīlestības ātrumā, kas patiesībā ir mazliet ātrāk, nekā gaismas ātrums. Realitāte ir tāda, ka jūs pašlaik maināties tik ātri, ka daudz no jūsu izaicinājumiem vai problēmām, ko jūs piedzīvojat savās dzīvēs, ir saistīts ar izaugsmes ātrumu. Mēs to redzam notiekam visapkārt planētai, un – jā, tas paceļ jūs augstākās vibrācijās. Tas ir bieži sastopams starp cilvēkiem, ka katru reizi, kad jūs augat, jūs izjūtat sāpes, bet mēs sakām jums, ka ciešanu daļa ir pilnībā izvēles pieredze, jo jums nav jāpaliek šajās sāpēs. Viena no svarīgākajām īpašībām, ko jūs varat sasniegt, ir ļaut tām plūst caur jums un virzīties uz nākamo līmeni. Mēs vēlamies arī dalīties tajā, ka jūs neesat viens uz šīs planētas. Jūs atradīsiet saikni ar citiem cilvēkiem un citiem saviem aspektiem, un tas sāks atrisināt kādas no mūžīgajām cīņām, ko jūs varat piedzīvot uz planētas Zeme. Tas, ko mēs jums sakām, ir – ka katra persona uz šīs planētas nes sevī atšķirīgu dieva staru. Iedomājieties, ka dievs ir liela gaisma, kas spīd visumā. Gaisma plūst cauri prizmai un salūzt mazos vibrāciju rādiusos, ko jūs saucat par krāsām. Paskatoties uz lielāko bildi, ikkatrs no jums ir unikāla krāsa. Ikkatram no jums ir unikāla dieva izpausme jūsos. Šī unikalitāte ir jūsu dāvana. Ja jūs varat atrast šo izpausmi, ja jūs varat atrast kādu daļu no tā citā cilvēkā, jūs apgaismojat, pilnvarojat (dodat spēku – tulk. piez.) un stiprinat viņus. Ja jūs to varat izdarīt ar cilvēkiem ap jums, uzminiet, kas notiek ar jūsu dzīvi? Tā brīnumainā kārtā sāk būt uz ceļa un jūs kļūstat pilnvaroti, jo jūs tai pat laikā palīdzat citiem apcelties.

Enerģijas Vampīri un Iekšējais Skaistums

Dzīve dažkārt var būt izaicinājumu pilna, jo ir cilvēki, kas noteikti sanikno jūs. Ir cilvēki, kuru vibrācijas nesaskan ar jūsējām, vai dažreiz tie nosūc jūsu enerģiju. Jūs visi esat pazinuši tādus cilvēkus savās dīvēs, ko mēs saucam par enerģijas vampīriem. Viņi to nedara ar nodomu, bet dažreiz viņi jūtas tā, ka viņiem tik ļoti nepieciešama enerģija, ka ikreiz, būdami jums tuvumā, tie nosūc jums enerģiju. Viņi ņem tik dauz, cik var, jo viņiem var nebūt cita iespēja. Mēs jums sakām – tas sāk mainīties. Tas sāk mainīties tagad, jo enerģija vairs netiek nodota tādā pat veidā. Ja jūs varat atklāt viņu iekšējo skaistumu, tas ir viss, kas vajadzīgs, lai nojauktu barjeras un atstrādātu šo enerģijas lauku.
Mēs arī vēlamies atkārtot to, ko mēs nesen teicām citā vēstījumā.
Ir ļoti svarīgi saprast, kas notiek uz planētas Zeme. Mēs esam jums stāstījuši par cilvēces pār-vienošanu. Īsā versija ir – ka jūsu smadzeņu abas puses sāk ataugt atkal kopā kā viena. Tas arī atrisinās nošķiršanu, ko jūs redzat viens otrā un sevī. Tas atrisinās vairumu polaritātes ilūziju spēles laukumā, un palīdzēs jums uz to reaģēt daudz ātrāk. Tas nenotiek tikai smadzenēs, bet arī parādās enerģētiski visā ķermenī. Daudziem cilvēkiem uz Zemes sāk aktivizēties čiekurdziedzeris; tas ir paveicams ar nodomu. Jūsu domas to aktivizēs, un, jums attīstoties, turpinās mainīties jūsu pasaules uztvere.

Veco šablonu atlaišana

Kā cilvēki jūs bijāt šeit pašas Zemes sākumā, bet jums nebija fizisko ķermeņu. Jums bija ēteriskie ķermeņi – tādi, kādi jums liekas, ka ir eņģeļiem. Ķermeņiem nebija liktens, un, tā kā Zeme sāka atdzist ilgā laika periodā, jūs sākāt zaudēt savu saikni ar to, jo tā sāka vākt likteni. Jūsu attīstība tajos laikos patiesībā pazemināja jūsu vibrācijas, nevis paaugstināja. Šodien jūs domājat, ka augstākas vibrācijas ir labākas, nekā zemākas. Tomēr bija laiks, kad jūs tiecāties pazemināt savas vibrācijas, lai saglabātu saikni ar Zemi, tas bija tad, kad jūs pirmoreiz iegājāt fiziskajos ķermeņos. Paskatoties uz Zemes laika līniju, jūs tikai pašās pēdējās sekundēs iegājāt fiziskajos ķermeņos. Ieņemot fizisko formu, bija jānotiek nošķiršanai, jo bija tikai 500 dvēseļu, kas pielāgojās 500 fiziskajiem ķermeņiem ar milzīgu saikni viscaur visumam. Sešas primārās vecāku rases atnāca uz planētas Zeme, lai palīdzētu pielāgot pērtiķu fiziskos ķermeņus, kur iemiesoties jūsu garam, un bija sagaidāms, ka tas notiks tikai īsu laiku planētas Zeme spēļu laukumā. Jums ir labi veicies, lai gan bija tikai 500 šablonu. Pat šodien ikkatrs no jums ir viena no šo 500 oriģinālo šablonu tiešs pēctecis. Tas daļēji ir iemesls tam, kāpēc jūs varat redzēt kādu nākam pa ielu un, jūs varētu apzvērēt, ka tas ir jūsu brālis, bet tas nav. Tas arī izskaidro to, kāpēc kāds uzvedas tieši tāpat vai saka to pašu, ko viņa tante vai vecmāmiņa. Jūs at-ceraties šos cilvēkus tā, it kā tie atspoguļotu to pašu šablonu citus prototipus.

Šie šabloni arī ir radījuši izmaiņas. Daudz reižu, it sevišķi pēdējos gados, jūsu enerģijas lauks ir pāraudzis šo šablonu. Tas ir viens no galvenajiem svara pieauguma iemesliem uz planētas Zeme, un tas ir noticis daudzās jomās. Mēs nerunājam tikai par cilvēkiem, kas ļoti pieņemas svarā, bet arī par tiem, kas var pārstāt ēst un vēl joprojām pieņemties svarā. Mēs tagad varam ar jums tajā dalīties, jo jūs vairs neesat piesaistīti šabloniem. Šabloni sāk mainīties, jo cilvēce pāriet caur pār-vienošanu. Jums ne tikai ir spēja izmainīt šablonu, kurā jūs jau esat, bet bērni piedzimstot var ienest jaunas šablonu sērijas – lielu dažādību iespējamo šablonu, ko cilvēki var paņemt, ieejot fiziskajos ķermeņos. Šīs iespējas ir ļoti aizraujošas. Mēs dalīsimies ar jums, kā jūs varat izmainīt savus šablonus. Jūs varat izmanīt to, kā jūsu ķermenis tur jūsu enerģiju, jo fiziskie bioloģijas burbuļi ir īslaicīgas tvertnes, kas tur jūsu enerģiju, un tie vienmēr – ikkatrā brīdī – ir perfektas tvertnes jūsu enerģijai. Ja jums ir slims ķermenis, jums ir slima enerģija. Ja ir citas lietas, kas transformējas, jums ir ķermenis, kas aug, un jums ir augoša enerģija. Tas ir burtisks atspoguļojums. Ierobežojumi, kas jums ir vienmēr bijuši fiziskajā ķermenī uz Zemes, sāk samazināties, un aizies pavisam, kad pilnībā sāks darboties šie jaunie šabloni. Protams, ja jūs piedzimāt ar jauno šablonu, tā nebūs problēma. Vecā šablona izmainīšana uz jaunajām iespējām būs lielāks darbs un paņems vairāk enerģijas. Ir tikai jautājums, kad viens vai divi no jums sāks apgūt šo procesu un iemācīs to citiem. Tagad – vairāk kā jebkad agrāk – tas var notikt uz planētas Zeme.

Ar nolūku

Jūs atrodaties laika un telpas kritiskos apstākļos. Jūs esat nolikuši sevi šeit ar nolūku, mīļie, un esat noveduši līdz savienojumam, ko mēģinājāt izveidot. Sveicināti Mājās! Jūs tās pašlaik radāt uz Zemes. Tas pašlaik notiek. Jums ir visuma palīdzība, jo sešas vecāku rases ir atgriezušās uz Zemes, lai jums palīdzētu mainīties. Jums ir ļoti daudz palīgu – vēstneši no visa visuma pašlaik jums palīdz uz planētas Zeme pāriet nākamajā līmenī. Jūs to esat paveikuši!

Daudzi no jums atrodas rezerves plānos, jo jūsu laiks uz planētas Zeme bija daudz nozīmīgāks, nekā apkārtne vai vecāku struktūras. Tas, ko jūs darāt, ir – savas dzīves sakārtošana, lai būtu īstajā vietā īstajā laikā. Īstais laiks ir tagad. Tas beidzot ir noticis. Jūs atklāsiet, ka izplešot savu enerģētiku un enerģētisko tvertni, jūs atradīsiet jaunus veidus, kā vadīt enerģiju ķermenī. Tajā brīdi, kad jūs to atklasiet, pagriezieties un dalieties tajā ar citiem. Dodiet to citiem un dariet ar to, kas jums jādara, bet izstāstiet to. Dalieties ar to, jo tā ir informācija, kas būs ļoti svarīga uz planētas Zeme.
Mēs redzam, ka daudzus no jums neiedrošina tas, ko jūs redzat ziņās. Mums ir Sargātājs, kas regulāri skatās ziņas, lai gan dažreiz viņam tas nepatīk. Kad kaut kas uzpled ziņās, mēs varam apskatīties, kā tas iet kopā ar lielo bildi. Ļaujiet mums paskaidrot, kas pašlaik notiek, jo viņš ir ļoti apjucis no tā, ko viņš redz televīzijā. Kolektīvajā vibrācijā notiek lieli uzlabojumi. Nesen, jūs likāt savas cerības uz cilvēku, kas tika ievēlēts svarīgā amatā. Tagad jūs sākat paņemt savu spēku atpakaļ, un tas ir ļoti piemēroti. Vairs nav piemēroti cerēt uz kādu, jo tas ir tieši tas, ko cilvēki darīja ar Ādolfu Hitleru. Tas ir tieši tas, ko cilvēki ir darījuši atkal un atkal. Jūs redzat, ka visa cilvēce kļūst satraukti par jaunajām iespējām. Tagad, pavirzoties divus soļus uz priekšu, jūs pavirzāties veselu soli atpakaļ. Ir apjukums, dusmas, frustrācija un daudz negatīvu enerģiju, kas uzpeld. Lai gan daudz kas notiek, tas ir tikai vēdināšanas process, jo daudz kas no tā, ko jūs esat ielikuši darbībā, sāk notikt un virzās jūsu virzienā. Lūdzu, nezaudējiet drosmi, skatoties uz visiem pretējiem pierādījumiem. Kad viss izrādās pretējs un liekas, ka kļūst tikai sliktāk, tas ir tāpēc, ka uz planētas Zeme vairs nebūs noslēpumu. Tas jau notiek. Tas notiek Irānā, Savienotajās Valstīs, un visapkārt planētai. Tās ir lietas, kas jāsvin, jo vairs nekad cilvēki nesekos līderim tādā veidā, kā tas vienmēr ticis darīts iepriekš.

Pilnvara 101

Tagad ir jūsu iespēja saņemt savu pilnvaru. Pilvarojiet sevi, pirmkārt, uzņemoties tik daudz atbildības pār savu dzīvi, cik vien varat. Tās nav sacīkstes, un jūs neesat kādam priekšā vai aizmugurē. Katram ir savs ceļš, kam sekot. Nav iespējams salīdzināt divu garu ceļus uz planētas Zeme, tāpēc nemēģiniet, un apskaujiet to, kas jūs apmierina. Kas nes jums prieku? Kas liek jūsu acīm iemirdzēties, kad jūs par to runājat? Kas liek jūsu sirdij dziedāt? Kas ir tas, ko jūs darītu, ja nebūtu nekas cits, kā tikai jūs? Ja jums būtu visa pasaules nauda un nekādu rūpju, ko jūs darītu? Ir laiks iekāpt tajā jebkādā veidā, kādā vien varat… tagad. Virzieties tajā virzienā un ļaujiet savai gaismai starot un tikt saredzētai. Pārstājiet redzēt iemeslus, kāpēc tas nevarētu notikt, un ziniet, ka tas jau ir jums jāpieprasa. Tas izmainīs planētu Zeme tik ātri, un jūs piedzīvosiet vismazāk baiļu nākamajos sešos mēnešos.

Pašlaik jūs vēl aizvien izjūtat pretestību enerģijas laukā. Jūs vēl aizvien jūtaties soli atpakaļ. Lielākoties jūs redzēsiet savu atveseļošanos no šīs ekonomiskās drūzmēšanās, un tam sekos ļoti līdzīgi trīs soļi uz priekšu un viens solis atpakaļ. Bet tas tomēr kustēsies uz priekšu, un tas ir pats svarīgākais. Nešaubieties par sevi. Vienkārši ļaujiet tam iet. Ļaujiet sev izjust cauri nākošo enerģiju. Kad jūs redzat citu cilvēku, mēģiniet atrast dievu viņa acīs, pat uz sekundes daļu. Mēģiniet atrast to dzirksti, kas viņus uzšķiļ, lai jūs to varat atspoguļot atpakaļ. Tā ir iekšējā skaistuma atrašanas atslēga. Tā būs visspēcīgākā daļa uz planētas Zeme, un nākamie pieci gadi, būs ļoti izšķiroši visā, ko jūs darāt. Labā daļa ir tā, ka jūs esat uz ļoti skaista ceļa, tāpēc – izbaudiet braucienu.

Mēs lūdzam jūs vienkārši izturēties vienam pret otru ar visdziļāko cieņu. Stipriniet viens otru un saspēlējieties labi kopā.

Espavo.

Grupa

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!