novembris 2008

Bailes no tumsas
Bailes un tumsa

 

No Stīva:

atpakaļceļā uz mājām no savām otrām mājām Holandē.  Mēs tur pavadījām divas ļoti brīnišķīgas un aizņemtas nedēļas kopā ar ģimeni. Mums ar Barbaru tas bija ļoti emocionāls laiks. Visas apmācības ir emocionālas, bet šoreiz bija metafiziķu ordinācija, un mums izveidojās ļoti cieša saikne ar Gaismas kalpotāju grupu. Tas bija ļoti īpašs un emocionāls laiks. Es esmu pamanījis, ka saiknes atjaunošanas rezultāts ir pastiprinātas emocijas, un mēs abi to pieredzējām.  Mēs esam sapratuši, ka mums ir nepieciešama brīva diena, kad mēs “neko nedarām”, lai piezemētos pirms iekāpšanas lidmašīnā,  atgriežoties mājās. Šoreiz pirms došanās prom mēs pavadījām dienu kopā ar mūsu meitu Elki Amsterdamā. Daudzi no jums viņu pazīst un ir redzējuši šovā. Viņa ir dzimusi un dzīvo Beļģijā, bet ikviens, kurš ir redzējis mūs kopā, var saprast, ka viņa ir mūsu meita, un mīlestība sirdīs ir tik dziļa, ka dažreiz tā ievaino. Būdama angļu valodas skolotāja, Elke lūdza mums dažus kopīgus izteicienus, ko mēs lietojam angliski, lai viņa varētu dalīties ar tiem savā mācību stundā. Ar to pietika, lai Barbara sniegtu izteikumu par katru lietu, kuru mēs redzējām. (Viņa to darīja arī ar dziesmām.) Vienā sarunas brīdī es pajautāju, kā viņa jūtas, un viņa atbildēja, ka jauki. Es pat izsitu Barbaru no līdzsvara, piedāvādams vārda ”jauki” “industrijas standarta” akronīmus.
Apjucis
Nedrošs
Neirotisks
Emocionāls
Es nezinu, kā tas ir ar jums, bet emocionālais līmenis, ko es dažreiz izjūtu, ir nomācošs, taču liekas, ka tas arī dara manis paša gaismu spilgtāku. Tas ir zobens ar dubultām malām.  Lieliski, ka es ļoti ātri varu ieraudzīt citu dvēseles.  Tas nozīmē, ka es varu atspoguļot tās tik ilgi, cik tās man to ļauj, – es varu sasniegt dziļumu un atspoguļot citu dvēseles varenā veidā. Es to varētu saukt par dāvanu, bet tas ir kaut kas, ka pieder mums visiem, mums tikai ir jāiemācās to izmantot.
Es esmu pamanījis notiekam dažas savādas lietas manis paša saites atjaunošanā, ar ko, es ceru, grupa drīz saskarsies, bet es dalīšos tajā. Es ticu, ka mēs ar Barbaru  izejam cauri paaugstinātiem emocionālajiem stāvokļiem, kas, kā grupa saka, ved pie Dziļa Kontakta sasniegšanas ar citām dvēselēm. Mums ir jādzīvo mūsu darba un pasaules dēļ; mēs esam pakļauti varenām būtnēm visā pasaulē, un līdz zināmai pakāpei mums ir jādzīvo tāda veida dzīvi, kas ir ceļš tā laika priekšā. Grupa man ir parādījusi, kā ļoti ātri sasniegt Dziļa Kontakta līmeni.
Tagad par mani personiski, – labākais veids, kā es varu to raksturot, ir, ka, šķiet, es staigāju Dziļa Kontakta ar cilvēkiem apzinīgā stāvoklī, īpaši mūsu semināros. Personiskais kontakts kļūst daudz intensīvāks, to mācot, diskutējot par to un dzīvojot tajā pasaulē visu laiku. Pamatā mums ar Barbaru ir jādzīvo varenās sabiedrībās, tā ka, kā grupa saka, mēs kustamies uz priekšu, un tam ir ietekme uz mums abiem. Paaugstinātas emocijas ir viena no daudzām virzīšanās uz priekšu zīmēm šajā saites atjaunošanas procesā, un, acīmredzot, mēs neesam izņēmums.  Barbra to pauž savā veidā, un es – savā. Lai gan tā ir virzīšanās uz priekšu, tā vēl joprojām ir ļoti neskaidra. Tajās reizēs man ir palīdzējis tas, ka es esmu atcerējies, ka tas, ko es jūtu, ne vienmēr ir manis paša. Ar paaugstinātām emocijām nāk paaugstināts jūtīgums. Tas nonāk pie pieķeršanās, pie kā mēs turamies. Tā kā šī veida vara plūst caur mums, mēs sākam skaidri redzēt savu paša pieķeršanos. Līgumi, ticības un mērķi ir kopēja pieķeršanās.  Jautājums ir, vai  jūsu raksti ir labojami, vai arī mēs esam iestiguši vienkāršā stāstā? Ikvienam no mums drīz tiks uzdoti šie paši jautājumi, ja tie jau nav jums uzdoti.
Šeit ir Dziļa Kontakta komunikācijas līmenis un gatavs ikvienam, kurš jūtas labi, to izmantojot. Tas ir veids, kā sarunāties dvēseļu līmenī ar vārdiem.  Kad tas notiek, jūs ļoti ātri piekļūstat citu dvēselei.  Ja jūs varat iedomāties, kā ir staigāt apkārt un iemīlēties lielākajā daļā cilvēku, kurus jūs sastopat un ar kuriem jūs sadarbojaties, jūs kaut kā ieraugāt veidu, kādā es dzīvoju katru dienu.   Labākajā gadījumā tas ir mulsinoši, dažreiz kaitinoši un, man ir aizdomas, ka – neatgriezeniski.  Tam visam pāri, dziļām attiecībām, kādas man ir ar Barbaru, ir jaunas iespējas sasniegt augstu līmeni.  Vienā veidā mēs esam svētīti, jo mēs abi izejam tam cauri un varam atbalstīt viens otru.
Tagad, braucot lidmašīnā uz mājām, es nodarbojos ar dimesiju pārvietošanu. Pagājušajā naktī, kad Elke brauca atpakaļ uz Beļģiju, viņa mums ceļā piezvanīja, lai pateiktu ar labunakti un sniegtu mums dažus akronīmus  vārdam “jauki” varenā sabiedrībā:

Jūtas, emocijas
Neiedomājams
Barots
Tiesīgs
Tā ir mana meita!
Apskauju Jūs  līdz nākošajam mēnesim!

 

Sveicieni no mājām

BAILES

Dārgie, jūs sēžat pie kraujas, jūs sēžat liela notikuma priekšā. Tas ir ļoti savāds laiks uz planētas Zemes. Jūs šeit atrodieties šajā brīdī, un daudzi no jums dziļi savās sirdīs to zina. Jūs zināt, ir viena lieta, kas jums ir jādara pāri visam. Mēs varam pateikt, ka tagad jums ir iespēja to darīt. Tas notiek! Tas atklājas, un daudz kas no tā, par ko mēs esam runājuši iepriekšējos 11 gados, tagad atklājas. Jā, priekšā ir grūti laiki, jo jums ir jāiziet cauri šīm pārmaiņām, galvenokārt, jūsu pašu uztveres par ticību tam, kas ir grūti,  un ko jūs uztverat kā atbalsta trūkumu dēļ. Mēs vēlamies runāt par to ar jums, jo tās ir reizes, kad sākas bailes.
Mēs esam vērojuši daudzus no jums, un jūs esat parādījuši neiedomājamu spēku savā vēlmē atbrīvoties no vecajām ticības sistēmām. Kad jums sākumā ir bailes, jūs lecat atpakaļ savās vecajās ticības sistēmās. Tajā nav nekā slikta, tas vienkārši ir cilvēka veids, kā spert trīs soļus uz priekšu un vienu atpakaļ. Kamēr jūs netiesājat sevi, nav problēmu, jo tā ir jūsu uztvere pašam par sevi, kas rada jūsu realitāti.

Kadu jūs vēlaties redzēt savu pasauli?

Jūs redzēsiet tumsu. Jūs redzēsiet bailes. Tai nav jābūt jūsu realitātes daļai, ja vien jūs to neizvēlaties. Ļaujiet brīdi parunāt par bailēm, tumsu un velnu.  Mums  liekas diezgan smieklīgi, ka pat daži mūsu pasaules līderi ir lietojuši vārdu ‘velns.’ Cik muļķīgi, jo viņi skatās spogulī, kad viņi to dara. Vai jūsu labā roka var saukt kreiso roku par velnu? Tas neder. Kas tad ir velns? Kas ir tumsa, un kas ir bailes? Tas ir tas, par ko mēs šodien vēlamies runāt, jo, kad jūs virzāties savā jaunajā evolūcijā, jūs sākat uztvert tumsu, bailes, vientulību un atbalsta trūkumu savādāk, nekā iepriekš. Tas ir, kur jūs stāvat šodien — tieši šo durvju, kas atveras, malā. Tas ir bijis pareģots.
Daudziem no jums ir kaut kas, ko pastāstīt šajā sakarā, ko jūs atnesāt līdzi no Mājām. Tas tiek daudz skaidrāk atklāts, jo tiek izraisīti jūsu sakrālie kontakti. Tas ir, kāpēc tik daudzi no jums tagad pārvietojas gaismas ātrumā, un tas lielākoties biedē. Daudzi no jums redzēs tumsu. Mēs ceram, ka jūs pieņemat mūsu uztveri par to,  jo spēka pilns cilvēks redz tumsu atšķirīgi. Viņš redz bailes citādāk. Tas nav pareizi. Tas nav nepareizi. Tas nav melns. Tas nav balts. Tas nav labi. Tas nav slikti. Tās ir polaritātes, kas ir mulsinājušas cilvēkus šajā sakarā. Tas, ko mēs šodien vēlamies jums pajautāt, ir, kādu jūs vēlaties redzēt savu pasauli? Tā pati tumsa var tikt uzskatīta par iespēju gaismai. Šī tumsa var tikt uzskatīta par durvju atvēršanu uz jums pilnībā jaunu jomu. Tās ir iespējas Gaismas kalpotājiem mirdzēt savā gaismā jaunos enerģētiskajos veidos.

Tumsa ir tikai gaismas trūkums

Tumsa ir tikai gaismas trūkums…ja jūs aizsedzat Sauli ar savu roku, ēna krīt uz zemes. Mākslinieki raugās uz šīm ēnām un saka: “O, es ar tām varu izdarīt visu ko!” Fotogrāfi lūkojas uz šo ēnu un saka: “Vai nebūtu jauki to satvert?” Daudzi no jums lūkojas uz šīm ēnam un saka: “O! Tā ir tumsa, bet es izvēlos tikai gaismu savā dzīvē.” Ir pat reizes, kad jūs pagriežaties un bēgat no tumsas, kas patiesībā ir šeit, lai barotu jūsu garu. Dārgie, tumsa dod jums iespēju mirdzēt gaismā, pārliecību, zināšanas, jūsu daļu no Mājām ceļā, kas jums nekad iepriekš nav bijis. Jā, sākumā būs bailes, bet atcerieties, ka jūs neesat vieni. Paskatieties apkārt. Ir milzīga ģimene, kas šoreiz mostas ar šo enerģiju. Tā vairs nav sabiedrību malā. Daudzas no jūsu ticības sistēmām ietver to meklēšanu, kas savieno būtnes no aizsega otras puses. Dažiem cilvēkiem tā šķiet ļoti tumša lieta un ir bailes to darīt viņu uztveres par to dēļ. Vairāk, nekā ticēt tam, ka nekas nespēj viņus kontrolēt, ja vien viņi to neizvēlas un vienkārši klausās iespējās, viņi tā vietā izvēlas ieņemt pretēju pozīciju vai bailes. Mēs sakām jums, ka šīs iespējas vairs netiek ienestas caur kanāliem, caur iedvesmotiem rakstiem vai atsevišķiem vizionāriem. Tās parādās ikdienas dzīvē ikvienā vietā, un tas ir, kur maģija notiks.
Jūs neatradīsiet, ka kādu dienu visi pēkšņi ir pamodušies no miega, ne arī redzēsiet ziņās ievadrakstu par to, kā uz Zemes radās gaisma. Tas būs ļoti pakāpensisks process, kas iefiltrējas cilvēcē ļoti klusi no vairākiem avotiem, lai sasniegtu lielāko daļu cilvēku, kad var dabiski sasniegt vispārējas apziņas līmeni. Šoreiz ir atšķirīgi, un, ja jūs meklējat šīs gaismas iespējas, jūs atradīsiet lietas, kas jums līdz šim šķita neiespējamas jūsu pasaulē. Tas ir iemesls, kāpēc mēs dodam dziedināšanas modalitāti; ir daudz vairāk ārstēšanas modalitāšu, kas  šoreiz nāk uz šīs Zemes. Labas ziņas ir tās, ka visas tās darbojas. Sliktas ziņas ir tās, ka jums būs jāatrod, kas jums labāk der. Neviens to nevar izdarīt jūsu vietā. Tātad, kāpēc dziedināšana pirmajā vietā? Lai jūs nestu gaismu, ko jūs gatavojaties padarīt par savu darbu, ir svarīgi atbrīvoties no saviem paša aizspriedumiem par šo gaismu. Ievērojiet, uz ko mēs līdz šim esam koncentrējušies savā darbā ar jums. Tā ir dziedināšana un atbrīvošanās no enerģētiskajām struktūrām tā, ka jūs varat noenkuroties kā gars fiziskajā ķermenī. Tas ir grūti, jo gariem nav fiziska ķermeņa. Jūsu gars tagad pretendē uz cilvēcisku pieredzi, un tas ir tas, ko mēs šodien jums vēlamies sniegt – šo cilvēcisko pieredzi. Tā ietver gaismu un tumsu. Tā ietver bēdas. Tā ietver skaistuma atrašanu tumsā.

Gaismas tīkla aktivizēšana

Pamatā cilvēki uz šīs planētas mēģina atbrīvoties no bēdām, grūtībām un tumšām enerģijām. Taču varu jums pateikt, ka lielākā daļa mūzikas uz šīs planētas ir iedvesmojušas šīs tumšās enerģijas. Lielākā daļa skaistuma, kuru jūs patiesi atrodat, nāk no ēnām, kas sadala gaismu noteiktos veidos. Skaistuma atrašana tumsā būs galvenais uzdevums pilnvarotām būtnēm un Gaismas kalpotājiem. Šo gaismas iespēju atrašana tagad ir iespējama visai cilvēcei. Jūs atrodaties gavenajās pozīcijās pasaulē, lai būtu tur pareizajā laikā ar pareizo enerģiju. Jūs esat to izdarījuši. Jūs esat šeit! Ir pareizais laiks, un tagad mēs jums lūdzam meklēt tumsā visu to skaistumu, ko tā ietver. Paskatieties uz visiem ierobežojumiem, to negativitāti, šausmīgajām lietām, kas tiek atspoguļotas ziņās. Uzskatiet tās par iespējām gaismai, jo tās ir lietas, kas izkristalizēs jūsu nākošo inkarnāciju šeit šajā fiziskajā ķermenī. Jūs pat pārdzimstat tagad. Tas ir pārdzimšanas process daudzos līmeņos.
Kad jūs to darāt, paturiet prātā, ka jūs nepavisam neesat fizisks ķermenis. Daudzi no jums atmet šīs fiziskās daļas un noliedz tās sevī, lai būtu gari. Taču mēs jums sakām, ka faktiski jums nav nekādu problēmu būt par gariem. Problēma ir būt par cilvēku. Jūs esat šeit kā gari, lai jums būtu cilvēka pieredze, un tas ietver gaismu un tumsu, neveiksmi un panākumus. Tas ir tikai marķējums, kas ir uzlikts virs jūsu ceļa, kad jūs dodaties uz priekšu, bet tas neko nenozīmē, kad jūs nokļūstat Mājās. Tas, ko jūs atcerēsieties, ir, kā atrast skaistumu tumsā – kā jūs atrodat savu daļu no savas pasaules, ar ko dalīties. Tas ir tas, ko jūs esat nākuši darīt, un mēs sakām, ka tagad ir laiks.

Trešās Zemes hologramma

Daudzi notikumi, kas notiks turpmākajos septiņos līdz desmit gados, tiek pilnībā pārstrādāti. Tā rezultātā šī gaismas hologramma ir sākotnējās Zemes hologrammas pārdrukāšana. Trešā zeme, kuru jūs esat radījuši ar savām domām un savu procesu, ir radījusi hologrammu, kas tagad pārdrukā esošo Zemes hologrammu. Tā kā tas sāk notikt, organizācijas, dvēseļu, kuras nav apmierinātas ar šo virzīšanos uz priekšu, sanāksmes, sāks jukt. Dažas sistēmas nepāries no viena līmeņa uz nākošo, lai gan tas vēl nenozīmēs sabrukumu. Tādā pašā veidā mēs esam parādījuši  jums, ka tad, kad  viena sistēma izzūd, nākošā stājas tās vietā, kā tas būs ar jūsu ekonomiskajām sistēmām. Jums vienkārši jātura acis vaļā iespējām, jo tas ir tas, kas to radīs. Kad jūs gaidāt brīnumu, tas notiek.
Mēs jums sakām, ka ir daudz grūtāk to izdarīt, jo jūsu idejas un brīnumu koncepcijas uzliek ierobežojumus  garam to izpildīt. Bieži, kad jūs sakāt: “Es to gribu, tāpēc man ir jābūt specifiskam. Man ir jāpasaka tieši tas, kas  tas ir, ko es gribu, man ir jāpiemin krāsa, cik tas maksās, un jāsniedz visa informācija.” Bet specifika ir vecā enerģija. Jūs patiesībā ierobežojat garu piepildīt savus sapņus, kad jūs esat specifiski. Paņemiet savas sirds enerģijas esenci ap radīto un ļaujiet garam piepildīt to veidos, kas augs ar jums un neierobežos jūsu vērtību sistēmu. Tās ir iespējas, kas sāk notikt tieši tagad.
Jūs neesat raduši redzēt ikdienas negativitāti ziņās kā iespēju izplatīt gaismu, tā ka šis ziņojums jums var būt grūts. Ja jūs vienkārši varat spert soli tajā virzienā un meklēt šo potenciālu un iespējas, jūs atradīsiet Debesis uz Zemesa, kad jūs runājat. Šī ir Zemes jaunā hologramma un tas ir, kur Jūs virzāties. Jūs arī redzēsiet daudzus,  kuri nāks priekšā grūtajos laikos, kas noteikti tiks lūgti būt par jaunajiem dziedniekiem ar atbildēm. Lūdzu saprotiet, ka tā kā jūs virzāties uz priekšu, jums nav nepieciešami līderi, kas vada jūs ceļos, kuros reiz jau viņi ir vadījuši. Vairs nav nepieciešamības pēc tāda veida līderiem, kādi jums ir bijuši uz šīs planētas. Jums ir laiks uzņemties varu pašam, savā paša realitātē vispirms, un tad jūsu līderi redzēs, kas jums ir nepieciešams atbalstam. Tas ir potenciāls un virziens, kurā cilvēce virzās šajā brīdī.
Tā kā jūs visi maināt savu evolūcijas struktūru, jūs turpināsiet darīt to, ko jūs ieradāties darīt, un jūs ceļat  cilvēces kolektīvās vibrācijas visos līmeņos. Tas ir tas, kas tagad notiek. Mēs sakām jums, mēs novērojam jūs. Mēs redzam, kad jūs raudat, jo jūs esat vientuļš dvēseļu ģimenei, un ir tikai daži, kas saprot un dod jums spēku. Mēs redzam reizes, kad, šķiet, Jums nav ko teikt, un visus sapņus, kas jums bija par kaut ko nopietnu, kad jūs atnācāt šeit to darīt. Vēl jūs nevarat redzēt liecību par to; jūs neredzat atbalstu, kas jums šeit ir. Mēs redzam visas reizes, kad jūs sev neticat, un mēs domājam, cik brīnišķīga cilvēcīga pieredze viņiem ir. Mēs ceram, ka jums patīk mūsu cilveciskā pieredze, bet jums ir jāzina, ka dvēsele nekad nemirst. Jūs esat nemirstīgi, un katrs no jums var funkcionēt dvēseļu līmenī apzinīgā stāvoklī.
Jūs nevarat tikt ievainoti veidos, kādos jūs domājat, ka varat. Mums tas ir tā, it ka izsūtīt jūs laukā Zemes pagalmā paspēlēties. Tur ir noteiktas rotaļlietas, ar ko jūs varbūt varat sevi ievainot, bet mēs arī neatturam jūs no šīm rotaļlietām. Jūs ejat atrast sevi. Jūs atrodat savu gaismu. Jūs atrodat savu tumsu. Jūs atrodat gara sajaukumu, būdams cilvēks. Tā ir vissvarīgākā daļa no nākošās darba pakāpes — būt pilnībā piezemētam savā fiziskajā būtnē nozīmē, ka gars ir pilnībā noenkurots garīgajā būtnē. To ir grūti izdarīt, jo jūs neesat dzimis tādā veidā. Realitāte ir tāda, ka jūs nekad neesat dzimis. Jūs vienkārši attīstījāties no vienas enerģijas uz otru un ieņēmāt citu formu, tāpēc ka tad, kad jūs atstājat vienu formu, jūs ieejat citā. Tāpēc aizsega otrā pusē nav tādas lietas kā laiks. Laika ilūzija eksistē tikai šeit, tā ka jums ir iespējams aust daudzus ceļus, jo dvēsele pretendē būt par cilvēku. Vienīgās mūsu bažas par jums ir tās, ka jūsu ticība un spriedumi var pateikt jums kaut ko nepareizu, un jūs varbūt uzliktu pareizā vai nepareizā polaritātes zīmi uz tā. Jūs varbūt nepakristu, ja jūs censtos, un mēs varbūt to novērtētu, ja jūs pārtrauktu tik smagi pūlēties!
Dārgie, tie smiekli atkal sacentrēs jūs. Tā ir enģeļu valoda. Tas ir, kā mēs runājam ar jums caur mūsu pašu sirdīm. Atcerieties mūs, kad jūs redzat tumsu. Smaidiet un smejieties. Ieleciet, jo tā ir iespēja gaismai.
Jūs nākat sēdēt šajās telpās. Jūs nākat, lai kādā veidā mainītu savas dzīves, lai atcerētos, kas jūs esat. Tā kā jūs izjūtat mūsu laiku kopā šajās sesijās, mums var nebūt vārdu vai enerģijas, kas var pateikt jums, cik daudz tas jums nozīmē, ko jūs klausāties. Tas nekad iepriekš nav noticis. Jūs esat pilnvaroti cilvēki, kas dodas uz priekšu, un mēs godājam jūs daudz vairāk, nekā jūs to varat iedomāties. Lepojieties ar to. Jūs esat izraudzītie. Jūs esat izraudzījušies būt par cilvēkiem. Priecājieties par ceļu.

Mums ir vislielākais gods, ka mēs atstājam jūs ar trīs vienkāršiem atgādinājumiem. Izturieties viens pret otru ar vislielāko cieņu. Barojiet viens otru, kad vien tas ir iespējams, un saspēlējieties labi.

Espavo

Grupa

 

Holandes skaistums

Mēs ar Stīvu esam tikko atgriezušies no Holandes, kur pavadījām divas nedēļas. Mēs ieradāmies Amsterdamā, lai priecātos par pilsētu un atpūstos no mūsu lidojuma ar reaktīvo lidmašīnu. Tā mēdz būt pēc lidojuma pāri jūrām, ka mēs esam iztukšoti, un mums  tūlīt ir jānokļūst gultā, lai pielāgotos  jaunajai laika zonai un sagatavotos grūtajam saplānotajam laikam, kas mums ir priekšā. Varbūt tāpēc, ka mēs katru mēnesi lidojam šajos tālājos ceļojumos, mēs tā esam ļoti pieraduši darīt. Liekas, ka šāda veida ceļošana notiek citā dimensijā. Pēc īsas atpūtas mēs esam gatavi apskatīt pilsētu. Katru reizi, kad mēs paliekam Holandē,  mēs atkal jūtamies kā mājās. Šajā zemē ir tik daudz, ko pieredzēt. Pēdējos desmit gados mēs esam ceļojuši šeit, lai apskatītu daudzas brīnišķīgas vietas un satiktos ar daudziem jaukiem cilvēkiem.  Mēs zinām, ka šeit vienmēr ir jaunas vietas, ko redzēt, un cilvēki, ko satikt.
Vienā ziņā šis ceļojums bija bēdīgs. Hennings un  Mariana, kas ir bijuši mūsu uzņēmēji Holandē, pēdējos piecus gadus strādā pilna laika darbu.  Mēs pateicamies viņiem par visu, ko viņi ir darījuši pagātnē. Lai arī mēs sakām viņiem uz redzēšanos kā mūsu bijušajiem viesu uzņēmējiem, mēs vienmēr būsim saistīti kā ģimene un draugi.  Mēs vēlam viņiem panākumus un aizrautību viņu darbā. Tas notika pirms daudziem gadiem, kad Ingrīda  Krāmere arī nolēma sākt strādāt pēc tam, kad viņa bija bijusi par mūsu viesmīli.  Mēs vienmēr būsim viņai pateicīgi par iepazīstināšanu ar šo valsti  un ticību gaismas kalpotājiem. Šķiet, ka tā ir norma cilvēkiem, kas saistās ar mūsu darbu. Mēs mēģinām dot viņiem spēku, lai sāktu to, ko viņi atzīst par savu potenciālu, jo viņi virzās prom no mums savā darbā. Mēs esam laimīgi, redzot viņu izaugsmi viņu pašu virzienā.  Mūsu jaunā viesmīle, Sanne, jau virzās uz priekšu ar skaidru entuziasmu. Es esmu pārliecināta, ka viņa ir Gaismas kalpotāja Holandē nākošajā līmenī. Es gribu arī pateikt īpašu paldies jums Saskia, kas vada Lichtworker.com. Viņa palīdz mums izplatīt gaismu īpašā veidā, savienojot dāņu cilvēkus. Mēs esam laimīgi par viņiem Gaismas kalpotāja darbinieku vidū.
Mēs pirmo reizi prezentējām vienas dienas pasākumu “Skaties no autobusa augšas” Hooglanderveenē. Mēs bijām priecīgi šeit pirmo reizi satikt tik daudz cilvēku, kā arī satikt pazīstamus draugus pēc daudziem gadiem. Nākošajā dienā mēs bijām laimīgi atkal atgriezties Paravises pasākumā, kas šajā reizē notika Den Haag.  Šis pasākums iepazīstina mūs ar cilvēkiem, kas nekad nav dzirdējuši par Gaismas kalpotājiem, kā arī par daudziem pazīstamiem draugiem. Ir tik jauki savienot tik daudz līdzīgi domājošu cilvēku.  Pēc tam mēs braucām uz Elspeetu, lai priecātos par krāsainajām lapām pa ceļam.  Centrs, kur mēs noturam savus pasākumus, ir Menerode.  Tā ir vieta, kur ikviens jūtas kā mājās, kad ierodas.  Mēs būsim šeit atpakaļ maijā pirmajai “Seksuālās enerģijas aktivizēšanai.”  Šoreiz mēs esam šeit, lai sniegtu Ordinēšanas semināru. Tas bija īpaši svarīgs pasākums, kas kādus piecdesmit gaismas kalpotājus veda nākošajā līmenī. Pēc piecām maģiskām dienām kopā viņi tika stadīti priekšā uz skatuves kā Gaismas darbinieki Metafiziķi. Tas, kur viņi šeit ņem sev darbu, ir pilns iespēju. Mēs ar Stīvu jutāmies kā vecāki, redzam savus bērnus augam un sasniedzam savas zvaigznes.
Tagad mēs uz īsu brīdi esam mājās, pirms ceļojam uz Sandjego, lai būtu pie savas ģimenes. Mēs svinēsim Pateicības dienu, kad mēs sanākam kopā ar mīļajiem, lai izteiktu pateicību par visu, kas noticis šajā gadā. Ir tik daudz, par ko pateikties, ka mēs nezinām ar ko sākt. Es esmu pateicīga Stīvam par to, ka viņš ir manas Mīlestības un Gaismas kalpotājs partneris.  Es esmu pateicīga par manu ģimeni un draugiem, un par jums visiem, kas esat saistīti ar mums sirdīs. Es vēlu jums prieku un novērtējumu par to, ka jūs esat mūsu dzīvē un par to, ko Jūs nākotnē radīsiet.

Visa mana mīlestība un gaisma,

Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!