novembris 2007

MĪLESTĪBAS KRĀSA
Kāpēc Gaisma Parīzē atšķiras no Gaismas citur?

 

Stīvs:

Šajā vēstījumā grupa piedāvā atbildi uz mūžseno jautājumu – vai labāk ir nošķirties un saglabāt savu mantojumu, vai sajaukties un riskēt topazaudēt. Daudziem šis jautājums var šķist relatīvi maznozīmīgs, tomēr grupa, uzdodama šo jautājumu, mūs pirmoreiz iepazīstina ar būtiskiem priekšstatiem, kas drīz izrādīsies noderīgi; vienlaikus viņi dažādos līmeņos sniedz arī citu informāciju.
Novēlu arī Tev šeit saklausīt tikai Tev vien domāto personisko vēstījumu!

Apskauju un mīļi papliķēju,
Stīvs

 

Sveicieni no Mājām

Šī vieta ir mainījusies, kopš te bijām pēdējoreiz. Jūs esat to mainījuši. Drīz jūs pamanīsiet, ka esat stipri citādi nekā pirms īsa laika. Viens no jautājumiem, kas nomoka cilvēces prātus, ir: „Vai mums vajadzētu sajaukties vai pasargāt savu unikālo mantojumu?” Cilvēki tik ļoti lepojas ar savu izcelsmi. Jūs lepojaties ar savu mantojumu un vēlaties to paturēt atšķirtu no pārējā, lai tas nezaudētu savu neatkārtojamību. Tomēr jau daudz reižu esam runājuši par to, ka sajaukšanās ir saskaņā ar Universālo Enerģiju, bet atšķirtība ir pretrunā tai. Principā, tas nozīmē, ka labāk ir zaudēt savu unikalitāti, lai kļūtu iespējams piedalīties visā citā. Tāds ir tipiski cilvēciskais skaidrojums, raugoties no viena skata punkta.

Dižais eksperiments

Šodien gribam par to parunāt plašāk, lai atklātu Jums vēl lielāku patiesību. Vēlamies pieminēt šo to, kas palīdzēs atbildēt uz dažiem no jautājumiem par to, ko mums darīt? Vai sajaukties savā starpā, vai atdalīties vienam no otra? Universālā Enerģija ir bāzes enerģija, kas caurvij visu. Tai dabiski piemīt viena īpašība – tieksme visu samaisīt kopā. Iztēlojieties, ka viss esošais ir savīts kopā vienā brīnišķīgā bumbā; sauksim šo bumbu par Dievu… sauksim to par Mājām, par Debesīm vai jebkurā citā vārdā, kādā vien vēlaties.

Un reiz notika brīnišķīgs eksperiments. „Viss, kas ir” izlēma izlikties, ka ir sadalījies. Eksperiments tika veikts tādēļ, lai pārliecinātos, vai kaut kas bezgalīgs spēj sevi definēt, izliekoties par kaut ko galīgu. Tā sākās Lielā Spēle, kurā jūs šobrīd piedalāties. Kādā mirklī bumba sāka izplesties. Drīz vien bumba sāka sadalīties, dabiskā ceļā izveidojot citas bumbas. Lielās Paslēpes bija sākušās. Mēs runājam par notikumu, ko jūs saucat par Lielo Sprādzienu.

Jebkas, kas tiek izstiepts, dabiski tiecas atgriezties sākotnējā pozīcijā. Tāpat arī, ja izstiepjat Universālo Enerģiju, tā dabiski tiecas savilkties kopā. Šajā Jūsu evolūcijas pakāpē viss tieksies atkal savienoties kopā. Tas nenozīmē, ka Jums vajadzētu zaudēt savu mantojumu, jo tā ir jūsu Gaisma. Jūsu mantojums ir jūsu enerģija, kuru piešķirat tai Dieva daļai, kas esat – šis viens gabaliņš, šis jūsu unikālais gaismas stars.

Varavīksnes krāsas

Iztēlojieties, ka esat gaismas būtne, kas nāk no Mājām, un ka šī būtne ar prizmu tiek sašķelta tūkstošos staru – nevis tikai četros vai astoņos, bet tūkstošos dažādu staru, burtiski tūkstošos dažādu gaismas vibrāciju. Varavīksnes krāsas ilustrē šo efektu. Vairākas dažādas, harmoniskas gaismas vibrācijas savienojas, lai radītu to skaistumu, ko jūs redzat kā varavīksni. Katrs no jums ir viena no tām gaismas vibrācijām, mīļās sirdis! Tagad padomājat – kas notiktu, ja varavīksnes zilā krāsa izlemtu saplūst ar citām krāsām? Varavīksne pazaudētu savas īpatnības un drīz vairs nebūtu nekāda varavīksne. Tāpēc – vai lepojaties ar faktu, ka esat daļa no varavīksnes, vai drīzāk ar to, ka esat unikāli zilā krāsa? Visticamāk, abas atbildes ir patiesas, jo no jūsu perspektīvas (esot varavīksnes daļai) nav iespējams noraudzīties kopainā. Tomēr mēs jums sakām, ka, ja katra krāsa lepojas ar savu individuālo, unikālo mantojumu, rodas visbrīnišķīgākā, visdzīvīgākā varavīksne. Tas ir vissvarīgākais, ko atcerēties. Pirmais solis ir godināt savu radīšanas spēju, godāt un cienīt sevi par to, kas un kādi jūs esat. Otrais solis ir spēja harmoniski dalīties šajā brīnišķīgajā gaismas nokrāsā ar citiem. Cilvēkiem bieži šeit rodas problēmas, jo tiem šķiet, ka atšķirtības ilūzija sniedz tikai vienu iespēju. Taču iespējams ir apvienot abas. Jūsu unikālā krāsa ir jūsu iespēja dot savu ieguldījumu veselumā. Jūs esat viena no krāsām brīnišķīgā gleznā. Jūs esat gaismas krāsa, kas izpaužas caur jūsu fiziskajiem ķermeņiem. Jūs esat neatkārtojama Māju izpausme. Iztēlojieties, ka jūsu pēdējās atmiņas par Mājām bija kā mirdzoša varavīksne, kas izstiepusies pāri kristāliski tīrām debesīm. Jūs šeit esat ieradušies ar nerimtīgo vēlmi vēlreiz nolūkoties tajā pašā varavīksnē, tāpēc esat nākuši pasaulē ar tieši tām īpašībām, kas Jums ļauj to izpaust.

Kāpēc gaisma Parīzē atšķiras no gaismas citur?

Uz brīdi pārslēgsimies un parunāsim par citu šī paša daudzdimensionālā jautājuma aspektu. Vai esat pamanījuši, ka gaisma šeit, Lasvegasā, atšķiras no gaismas Parīzē, kas savukārt atšķiras no gaismas Ņujorkā, kas atkal atšķiras no gaismas Omahā un Kopenhāgenā? Mākslinieki un fotogrāfi instinktīvi zina par to, ka gaismas atspulgi dažādās vietās atšķiras, taču zinātne vēl nav spējusi šo fenomenu kvantificēt. Kāpēc tā notiek? Tāpēc, ka jūsu sirds enerģija ietekmē it visu Jums apkārt. Tas, ko Jūs mīlat, kļūst par Jūsu daļu. Jūsu sirds enerģija ietekmē ikvienu no Universālā Lauka molekulām, kas pulcējas Jums apkārt. Jums piemīt u