Novembris 2004

LEMŪRIEŠU ENERĢIJAS REZERVUĀRS
Praktiskās maģijas sērija

 

Šis grupas vēstījums sākotnēji tika prezentēts Mīlestības Tīkla (Web of Love) eksperimenta ietvaros 2004. gada 18. septembrī. Mīlestības Tīkla aktivēšanā piedalījās vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku no dažādām pasaules daļām. Tas bija patiess siržu savienojums, ar kura palīdzību tika nodibināts jauns mīlestības režģis, kas ir pieejams mums visiem. Sekojošā vēsts no grupas parāda, kā mēs praktiski varam izmantot šo jauno saskarsmes veidu. Vēstījums ir pirmais no sērijas, ko viņi sauc par „Praktiskās maģijas sēriju”.
Drīz būs pieejami arī zinātniskie eksperimenta rezultāti. Lai uzzinātu sīkākas detaļas, lūdzu, noskatieties „Web of Love” sadaļu mūsu mājaslapā espavo.org.
Lai veicas radīšanā!

Stīvs Roters

 

Sveicieni no Mājām

Šodien jūs esat radījuši Mājas. Tagad jūs savienojaties viens ar otru gluži individuālā līmenī. Jūs sākat redzēt lietas, kuras nesaskatījāt iepriekš. Ir pienācis jauns laiks, jauns laikmets. Tagad ikviens no jums ir savienots caur mīlestības enerģiju. Jūs esat radījuši brīnumu telpā, kas atrodas tieši jums priekšā.
Šodien piedāvāsim tikai dažas jaunas spēles, ko spēlēt šai pašu radītajā brīnumainajā laukā. Sniegsim pāris ideju par to, kā jauno lauku aktivizēt vēl vairāk un izmantot praktiskā veidā. Informācija, ko esam snieguši visus šos gadus, nav nekas vairāk par vārdiem uz papīra. Nekam no mūsu teiktā nepiemīt ne kripatiņas maģijas, līdz nesākat to praktiski pielietot savā dzīvē. Šodien piedāvājam palūkoties uz veidiem, kādos izmantot Mīlestības Tīklu un jūsu izveidotos savstarpējos savienojumus, lai radītu praktiski noderīgu maģiju. Šādi varēsiet izmantot jauno savienošanos praktiski.
Sākot no šīs dienas, koncentrēsimies uz augstākai cilvēces formai piemērotu sarunas veidu. Jūs savu pakāpšanos pamanīsiet tāpat, kā to esam pamanījuši mēs. No šīs dienas mēs pielāgosimies, lai sazinātos ar jums augstākā līmenī, ko esat panākuši ar savu rīcību, savu vēlēšanos un nodomu veicināt siržu savienošanos. Jūs esat jaunā cilvēce. Jūs esat izvēlētie, jo esat izvēlējušies šeit atrasties tieši šobrīd. Jūs esat tie, kuri darījuši visu, kas bijis jūsu spēkos, lai nonāktu šeit tieši šai mirklī un palīdzētu brīnumam notikt. Un šeit jūs esat. Brīnums atklājas jūsu acu priekšā.

Praktiskā maģija
Tāpēc praktiskā maģija, ar ko šodien jūs iepazīstināsim, ir saistīta ar Mīlestības Tīkla pamatenerģijas nostiprināšanu, jo tā nu ir sākusies. Taču tāpat kā jebkurš garadarbs, jebkura diža glezna, jūsu radītā mūzika vai sarakstītās grāmatas – ja jūsu radītais zaudē saistību ar citiem cilvēkiem, tai mirklī tas izkliedējas un pagaist. Tas ieiet laika annālēs kā „lielais uzplaiksnījums, kas nenotika”. Lai gan mēs reti kad kaut ko paredzam, šoreiz prognozējam, ka jaunais savienojums jūsu starpā pieņemsies spēkā un neapdzisīs. Tagad no jums ir atkarīgs, vai šo enerģiju izmantosiet praktiski, jo tas ir vienīgais veids, kā šo jauno enerģiju nostiprināt uz Zemes. Pati Mīlestības Tīkla būtība nosaka, ka, ja izmantosiet šo enerģiju savā ikdienas dzīvē, savstarpējā saikne nostiprināsies. Tādēļ padalīsimies ar dažām iespējām, kas ļaus izmantot šo tīklu praktiski. Ar to aizsāksies vēstījumu virkne, ko sauksim par „Praktiskās maģijas sēriju”.

Ūdens enerģijas izplatīšana
Lai jums būtu iespējams uz to paraudzīties no citas perspektīvas, atgriezīsimies uz brīdi laikā, kad tikko bija izveidotas daudzas jūsu kopienas. Bija brīži, kad jūs sapulcējāties vietās ar spēcīgu enerģiju. To darīja agrīnie Zemes iemītnieki – enerģijas avoti viņus pievilka. Patiesībā, to darot, viņi noteica vairumu mūsdienu lielpilsētu atrašanās vietu. Daudzi sapulcējās, lai dzīvotu kopā vienuviet, reizēm tāpēc, ka labi veicās medībās vai ģeogrāfiskais novietojums sniedza drošību vai aizsargāja jūs no dabas elementiem. Vietām jūs mitinājāties alās, citur cēlāt pilsētas vienkārši klajuma vidū. Visas šīs nometnes aizsākās ar to, ka tajās atradās enerģijas karstie punkti, kas savienoja cilvēkus. Patiesībā tie bija pirmie Mīlestības Tīkla aizmetņi.
Tomēr, kad grupas šādi apmetas kopā, vienmēr ir radušies izaicinājumi. Cilvēku grupas savstarpējai sasaistei un izaugsmei vienmēr izšķiroša ir bijusi enerģija, ko jūs saucat par ūdeni. Ir būtiski, lai ūdens vienmērīgi cirkulētu pa visu kopienu. Ja tas tika sasniegts, tad vieta bija piemērota pilsētas attīstībai. Tas pats attiecas uz Mīlestības Tīklu, lai gan tā ir cita tipa enerģija. Ūdens ir pamatenerģija, kurai ir jācirkulē, ja cilvēce vēlas dzīvot labklājībā. Saistībā ar jūsu šodien panākto var teikt, ka Mīlestības Tīkls ir kā akvedukts, kas ļaus metaforiskajam ūdenim cirkulēt.
Cilvēki vairs nemeklē konkrētu centrālo vietu, kurā pieņemties skaitā un spēkā. Tagad uzdevums ir atrast veidu, kā savienoties, lai kur arī jūs atrastos. Šī evolucionārā sasnieguma dēļ jūs šobrīd esat tur, kur esat. Tā izskaidrojams šobrīd notiekošais. Tāpēc, jums savienojoties, viss kļūst par maģiju. Viss pārvēršas „praktiskajā maģijā”.
Jau cilvēces sākotnējās dienās kā bezgalīgas būtnes galīgā formā jūs iemācījāties ko ļoti būtisku, jo jau tad jums padevās lieliska maģija. Pirmais, ko apguvāt saistībā ar ūdeni, bija – to uzglabāt rezervuāros, lai visiem tā pietiktu nepārtraukti. Vietām jūs izveidojāt milzīgus rezervuārus, no kuriem visiem ūdeni izdalīt vienlīdzīgi. Tas palīdzēja attīstīties jūsu pilsētām. Tas palīdzēja dibināties kopienām, ļoti praktiskā līmenī savienojot jūsu sirdis, palīdzot tām pakāpties līdz nākamajam līmenim un evolucionēt par cilvēkiem.

Lemūriešu ascensija
Tagad lūgsim šo pašu konceptu izmantot, domājot par Mīlestības Tīklu. Realitātē šis jēdziens ir ticis izmantots jau kopš Lemūrijas laikiem. Lemūrija bija augstu attīstīta civilizācija. Tā bija tik attīstīta, ka lemūriešiem nebija vajadzīgas daudzas no lietām, ko jūs šodien uzskatāt par nepieciešamām. Daudzi no jums šeit atrodas kopš Lemūrijas un Atlantīdas laikiem. Daudziem ir priekšstati par to, kā tas bija, un atmiņas par to, kāpēc esat šeit un ko esat nākuši darīt. Mēs vēlamies dažus no šiem konceptiem pamainīt, jo tiek plaši apgalvots, ka Lemūrija noslīka okeānā. Nenotika gluži tā, jo lemūriešu dvēseles bija tik attīstītas savā izpratnē, ka kļuva līdzīgas bērniem.
Kad cilvēki attīstās tik tālu, lai kļūtu bērnišķīgi, uz Zemes ir arvien grūtāk uzturēties. Lemūrijas kontinents nenoslīka. Tā vietā Lemūrija pacēlās augstākā vibrācijas līmenī. Pat tagad Lemūrija fiziski atrodas tai pašā vietā, kur vienmēr. Tā vienkārši pacēlusies augstākā vibrāciju līmenī, kas novieto attīstītās Lemūrijas būtnes citā laika un telpas dimensijā. Tas tika izdarīts ar visu piekrišanu, visiem savienojoties, jo visi saprata, ka tobrīd cilvēce ir sasniegusi punktu, kurā iespējams pārvietoties uz nākošo vibrāciju līmeni.
Tie no jums, kas tur atradās Lemūrijas maģiskajā laikā, izlēma doties uz priekšu pirmie un turēt durvis atvērtas pārējiem. Jūs devāties uz priekšu un radījāt tam piemērotu telpu, taču nesapratāt, ka Universālā Enerģija nekad neatbalstīs sadalīšanos. Lai gan jūs atdalījāties, no sirds gribēdami labu, tieši atdalīšanās ar laiku noveda pie Atlantīdas nogrimšanas.
Tajās dienās jūs izmantojāt zināmu maģiju, būdami augstu attīstītas būtnes, kuras strādā ar sirds enerģiju. Ar laiku mēs jums atklāsim šos paņēmienus, jo nu esat gatavi klausīties. Tagad jūs esat gatavi atkal sākt pielietot šīs metodes.

Lemūriešu enerģijas rezervuāra noslēpums
Vienu no metodēm mēs pavēstīsim šodien. Tagad tā ir pieejama, jo esat aktivizējuši Mīlestības Tīklu. Tas ir lemūriešu enerģijas rezervuārs. Tas ir lietots jau kopš senseniem laikiem. Līdzīgi tam, kā esat atraduši metodes ūdens enerģijas uzkrāšanai un izplatīšanai savās pilsētās, nu izmantosiet šo pašu konceptu, lai uzkrātu un sadalītu dzīvības spēka enerģiju.
Mums šķiet ļoti interesanti, ka Glabātājs un Glabātāja glabātājs nu dzīvo Lasvegasā, kur pašreiz jau piecus gadus turpinās sausums. Vietējos iedzīvotājus šī situācija mudina ātrāk atrast efektīvāku ūdens sadales paņēmienu. Tieši šī sadale noteiks apgabala nākotnes attīstību. Un pašreiz jūs atrodaties līdzīgā situācijā un saskaraties ar līdzīgām izvēlēm saistībā ar Mīlestības Tīklu. Lemūriešu enerģijas rezervuāra radīšana un atjaunošana nu ir pieejama ikvienam no jums, jo jūs esat radījuši Mīlestības Tīklu. Savienojums – siržu enerģija, kas ļauj savienoties ar citām sirdīm – nu ir pieņēmusies spēkā 177 reizes, salīdzinot ar to, kāda tā bija tikai pirms pāris stundām.
Ņemot vērā šo pieaugumu, jūsu nākamais uzdevums ir ļaut enerģijai plūst sev cauri, neļaujot tai jūs notriekt no kājām. Virzoties uz priekšu, šo enerģiju nāksies iekļaut sevī, jo tieši tas, cik praktiski jūs to pielietojat, noteiks tās nozīmi jūsu evolūcijas ciklā un jūsu vietu Visuma vēsturē. Darām jums zināmu, lūk, ko: lemūrieši, kuri sasniedza ascensiju, šodien ir kopā ar jums. Viņi novēro ikvienu jūsu soli, jo tagad jums ir radusies iespēja ņemt šo enerģiju – šo mīlestību, siržu saiti – un praktiski to izmantot savā ikdienas dzīvē. Tāds bija viņu sākotnējais nolūks. Varbūt tagad jūs redzat, cik milzīgs ir cikls, kas šodien tiek piepildīts. Visu acis ir pievērstas jums.
Tiem no jums, kuri dzīvi pēc dzīves ir iemiesojušies tikai tādēļ vien, lai atgrieztu lemūriešu enerģiju, turpmāk teiktais nešķitīs nekas jauns, jo savas būtības dziļumos jūs to jau zināt. Pastāv glabāšanas vieta, kas šķērso visas realitātes dimensijas. Tā ir – lemūriešu enerģijas rezervuārs. Tāpat kā jebkura cita rezervuāra gadījumā, jo vairāk enerģijas jūs ievietojat šajā uzkrājuma tilpnē, jo vairāk visiem ir ko lietot. Palielinot šīs enerģijas izplatīšanās iespējas, straujāk attīstīsies visa kopiena. Šis viens faktors palīdzēs cilvēces kolektīvajai vibrācijai celties vairāk, nekā jūs spējat nojaust.

Enerģija trūkuma nepazīst
Lūdzu, saprotiet, ka iztrūkums ir tikai dualitātē pastāvoša ilūzija. Enerģija ir pārpilnības izpausme, tādēļ enerģijas trūkums ir neiespējams. Ir iespējama tikai enerģijas sadales bloķēšanās. Tāpēc vēlamies lūgt jums pārdomāt, kā nostiprināt Mīlestības Tīkla enerģijas sadali. Ziniet, ka pastāv īpaša vieta, ko sauc par lemūriešu enerģijas rezervuāru, un jūsu darbs, ja to izvēlēsieties, ir to papildināt.
Ik dienu atvēliet kādu brītiņu, kad jūtaties labi, kad jūtaties enerģiski, kad jūtat, kā jūsos pulsē mīlestība, lai nosūtītu enerģiju šim rezervuāram. Tā jūs iepazīsiet patieso nozīmi frāzei „enerģija trūkuma nepazīst”, jo, pat dodot enerģiju, jūs vienlaikus jutīsiet, kā paši tiekat piepildīti. Brīžos, kad jūtat mīlestības enerģiju – vienalga, kāda iemesla dēļ, vienalga, no kāda avota – , atvēliet tikai vienu mirkli, lai šo enerģiju apzināti noglabātu. Nē, nav vajadzīgas trīs meditācijas stundas, lai tur nonāktu. Jūs varat vienkārši aizvērt acis un likt tam notikt. Jūs esat neticami maģiskas būtnes!
Jūs esat arī cilvēciski, tāpēc var pienākt brīži, kad esat noguruši un nevēlaties rezervuāru papildināt. Var pienākt brīži, kad nejūtaties labi, kad iekrītat pretējā polaritātē un mēģināt veikt lietas, kas agrāk jums vairākkārt padevušās, bet šoreiz galīgi neiet no rokas. Šajās dienās lūdzam pasmelties no tā paša rezervuāra, ļaut, lai tas jūs pilnībā piepilda. Ziniet, ka rezervuāru nav iespējams izsmelt tukšu, jo enerģija trūkuma nepazīst. Tieši enerģijas plūsma liek tai pieņemties spēkā. Vingrinieties izmantot šo īpašību, un drīz atklāsiet, ka enerģiju var pārstartēt vienā acumirklī. Jūsu enerģija var mainīties, un jums ir pieejamas tādas jaunas prasmes strādāt ar savu enerģētisko struktūru fiziskās bioloģijas burbuļa iekšienē, kādas agrāk izmantot nebija iespējams. Šo praktisko maģiju jūs varat izmantot līmeņos, ko agrāk neesat redzējuši, tieši tādēļ, ka šodien esat aizsākuši šo brīnumu.

Realitāte cilvēkiem sagādā problēmas
Realitāte cilvēkiem sagādā problēmas. Jums tā šķiet īsta. Tā nav. Jūs neesat atšķirti viens no otra. Jūs esat viens otra daļa. Aizmirstības plīvurs, ko nēsājat, padara iespējamu šo Spēli cilvēciskas bioloģijas burbulī. Taču tas neļauj jums saskatīt, ka jums visiem ir kopīga apziņas plūsma, kas jūs visus savieno kā vienu. Šī plūsma nu kļuvusi jums pieejamāka, jo esat apzināti aktivizējuši Mīlestības Tīklu. Ja sapratīsiet lemūriešu enerģijas rezervuāra jēdzienu, varēsiet šo tīklu vieglāk izmantot ikdienā.
Tāpat kā visās lietās, nav nekādu noteikumu attiecībā uz to, kā izmantot lemūriešu enerģijas rezervuāru. Mēs jums neteiksim – speriet trīs soļus uz priekšu, pieskarieties ar ceļgalu pie grīdas, tad ejiet pa labi, pagrieziet durvju rokturi un dodieties iekšā, jo tas nav veids, kā tur nokļūt. Savs ceļš jums ir jāatrod pašiem. Šī ir otrā pakāpe jūsu pilnvarošanā. Kādi paņēmieni darbojas jūsu gadījumā? Jūsu nolūki un tas, kā jūs praktiski izmantosiet šos noderīgos rīkus, ir atkarīgi no jums pašiem. Spēlējieties ar tiem. Uzdrošinieties kļūdīties, kā darītu Lemūrijas bērni. Pieļaujiet daudz labu kļūdu un atklājiet, kas darbojas jūsu gadījumā.
Tikai apziņa vien, ka pastāv lemūriešu enerģijas rezervuārs – ka Mīlestības Tīkla vidū atrodas vieta, kur varat uzkrāt enerģiju personīgai lietošanai un dalīties enerģijā ar visiem pasaules iedzīvotājiem – ir pirmais solis ceļā uz kļūšanu par Cilvēcisku Eņģeli. Tas ir evolūcijas solis, kas ļauj jums kaut ko dot arī visiem pārējiem. Šādi rīkojoties, jūs sevi vienreizēji uzlādējat. Tas liek jums starot. Tas liek jums mirdzēt. Tas padara jūs par Gaismas kalpotājiem.

Lielā Plāna scenārijs
Šobrīd tas atrodas kustībā. Jūsu rīcība mūs sajūsmina un aizrauj. Mēs esam aizkustināti un tik lepni par jums. Jums par to nav ne jausmas, jo jums šķiet, ka sēžat kaut kur mazā cilvēku grupiņā vai viens noslēgtā telpā. Tā nav. Visas Visuma acis ir pievērstas jums mirklī, kad esat sākuši savienot savas sirdis. Nodoms to panākt ir jūs pacēlis augstumos. Ziniet, ka nav paredzēts nekāds plāns, ko īstenot, bet jūs esat iemērkuši spalvu tintē un turat to virs pergamenta, un mēs nespējam vien sagaidīt, kad ieraudzīsim, ko būsiet uzrakstījuši. Jūsu spēle turpinās pāri papildlaikam. Tagad vairs nav ierobežojumu attiecībā uz to, ko varat sasniegt, jo esat spēruši soli no kļūšanas par cilvēkiem uz kļūšanu par Cilvēciskiem Eņģeļiem. Vairs nav daudz atlicis, pirms pārcelsieties eņģeliskajā līmenī un kļūsiet par eņģeļiem otrajai brīvās izvēles planētai. Tieši tas pašreiz notiek. Jūs atrodaties apmācības procesā, un mēs nespējam sagaidīt, kad piedzīvosiet to pašu frustrāciju, ko pašreiz piedzīvojam mēs. Kad izdzirdēsiet mīklainos smieklus pāri plecam, ziniet, ka tie esam mēs, jo mēs stāvēsim jums blakus visdziļākajā mīlestībā.

Vai jūs ticat?
Nu esam jums piedāvājuši lemūriešu enerģijas rezervuāra praktisko maģiju. Tagad tās izmantošana ir atkarīga no jums, tāpat kā visas citas lietas. Tas ir tikai viens no paņēmieniem, ko mēs sauktu par praktisko maģiju un ko jūs varat izmantot savā labā. Turpmāk šos vārdus lietosim bieži – nesen jums jautājām: „Vai jūs ticat?” Tad jautājām: „Vai jūs ticat maģijai?” Un visbeidzot mēs uzdevām tik būtisko jautājumu: „Vai jūs ticat maģijai sevī?” Un jūs visi pamājāt: „Jā.” Jūs esat sagatavojuši skatuvi, uz kuras izpausties praktiskajai maģijai. Mūsu augstākais nolūks ir būt jums blakus eņģeļu lomā, izplešot spārnus, lai tajos atstarotos jūsu diženums.
Šodien esam jums pievienojušies dziļākajā cieņā, lai nolūkotos jūsu radītajā brīnumā. Jūs esat paveikuši ko tādu, kas ar jūsu pašreizējo vibrāciju līmeni nav pilnībā izprotams. Visas acis visos līmeņos ir noraudzījušās tajā, ko jūs šodien īstenojāt. Esiet lepni. Stāviet stalti un izjūtiet, kā jūs ieskauj mīlestība no Mājām. Izdzīvojiet savu patiesību. Turiet savu enerģiju un, būdami atvērti un pilni mīlestības, dalieties tajā ar visiem, kuri gatavi to pieņemt. Noguldiet šo enerģiju Mīlestības Tīklā, un, kad jūtat vairāk, nekā jūsu sirds spēj saturēt, sūtiet to uz lemūriešu enerģijas rezervuāru un ziniet, ka tā tur ir drošībā un tiek sadalīta godīgi.
Dziļā mīlestībā lūdzam jūs izturēties vienam pret otru ar cieņu, atcerēties E faktoru un lolot vienam otru pie katras izdevības. Atcerieties, ka jūs spēlējat spēli un ka spēles būtība ir izpriecāties. Saspēlējieties labi.

Espavo.
Grupa

Drīz sāksim regulāri raidīt ikmēneša Beacons of Light no sava jaunā ofisa Lasvegasā, Nevadā. Turpmāk katras pārraides sākumā kādu brīdi pavadīsim, lai savienotos ar Mīlestības Tīklu un sūtītu enerģiju šim rezervuāram. Vai jūs ticat maģijai? Tikai palūkojieties, kas turpmāk notiks!

Cieši apskauju (un maigi pabikstu)
Stīvs Roters

 

CONNECTING THE HEART
Pateicība un savas realitātes izvēlēšanās

 

Barbara Rotera

Sēžot šeit, savā ofisā mūsu jaunajā mājā Lasvegasā, Nevadas štatā, es priecājos par dzīvi. Tūlīt pēc pārvākšanās uz Sandjego mēs devāmies brīnišķīgā trīs nedēļu ceļojumā uz Izraēlu un Turciju. Tagad, iekārtojoties jaunajā realitātē, ceļojums šķiet kā sapnis. Paraugoties pa logu, manam skatienam atklājas kalni ar sniega cepurēm. Es reiz domāju, ka šis apgabals ir viens vienīgs tuksnesis, kaktusi un tveice. Taču dienu pēc dienas atklājas arvien jauni pārsteigumi. Tas man ir atgādinājis, ka no vērtēšanas labāk atturēties un palikt atvērtai pret negaidītajām dāvanām, ko dzīve var sniegt. Lasvegasa un es pamazām iepazīstamies.
Vēl viens atgādinājums par to, ka pati izvēlos savu realitāti, bija situācija, kas lika man izvēlēties savu patiesību. Šoreiz es braucienu uz Izraēlu gaidīju ar atvērtu sirdi. Pagājušogad, kad bijām ieplānojuši braucienu turp, viss negāja, kā iecerēts. Es jutu, ka tas nav īstais brīdis, lai dotos uz šīm zemēm, lai cik ļoti arī neilgotos pēc atkalsatikšanās ar mūsu garīgo ģimeni tur. No ārējiem avotiem – labu gribošiem draugiem, televīzijas ziņām, avīzēm – ļāvu savā sirdī ieplūst bailēm un ļāvu tām kļūt par savu patiesību.
Lai gan mani mocīja bailes, ceļojumu padarīja neiespējamu citi apstākļi. Stīvs toreiz nešaubījās, ka braukt uz Izraēlu ir droši, taču viņam palīdz grupa! Tagad jau man vajadzētu saprast, ka nevajag apšaubīt viņa saņemto informāciju. Saņemot epasta vēstules no cilvēkiem Izraēlā, kuri pauda vilšanos, ka mums nācies ceļojumu atcelt, arī mēs jutāmies apbēdināti un aizkustināti.
Šoreiz gan visas detaļas sakrita, un es skaitīju dienas līdz iespējai savienoties ar turienes iedzīvotājiem un maģisko zemi. Man nenācās vilties. No brīža, kad abi ar Stīvu spērām kāju uz Izraēlas zemes, līdz mirklim, kad devāmies prom, manī mita spēcīga miera un māju sajūta. Kad nācās šo vietu pamest, es pat apraudājos. Semināra laikā es no sirds teicu, ka mēs vēl Izraēlā atgriezīsimies. No semināra apmeklētājiem saņēmām siltus aplausus, un viņi sacīja, ka gaidīšot mūsu atgriešanos. Es izjutu mīlestības savienojošo spēku.
Viesojoties Džafā, mums ar Stīvu bija pāris brīvu dienu, kuru laikā izpētīt pilsētas tirgus un papeldēties (varbūt labāk būtu teikt – pašūpoties virs) Nāves jūras; tad mēs devāmies uz Kumrānu, kur tika atrasti Nāves jūras tīstokļi, un Jeruzālemi ar tās augsti uzlādēto enerģijas sajaukumu. Es zinu, ka mums tur ir jāatgriežas vēlreiz, lai varētu labāk iepazīt šo vienreizējo zemi un tās iedzīvotājus. Es tiešām jutos kā mājās un ļoti mierīga. Pat ieteicos, ka nesaprotu, ko cilvēki domā, runājot par saspīlējumu šajā reģionā. Jutu vienīgi to, cik atvērta ir mana sirds, lai uzņemtu vienreizējo šīs zemes enerģiju.
Dienā pēc tam, kad bijām ieradušies Turcijā, ziņās redzējām, ka kāds 16 gadus vecs pašnāvnieks atnācis uz atklāto tirgu Telavivā, ko bijām apmeklējuši arī mēs, un tur uzspridzinājies. Aiz skumjām par šo situāciju es apraudājos. Uz mirkli es atgriezos bailēs, iedomājoties, ka arī es taču varēju atrasties negadījuma vietā. Tad sapratu, ka tāds nav bijis mans liktenis. Tad izlēmu sūtīt mīlestību visiem, kuri bija iesaistīti skumjajā notikumā.
Esmu izlēmusi dzīvot nevis bailēs, bet mīlestībā. Izraēlu, tāpat kā jebkuru pasaules vietu, pilda mīlas un naida polaritāte. Lai kur mēs dotos vai dzīvotu, mums nākas pieņemt lēmumu par to, kāda būs mūsu realitāte. Es izvēlos izplatīt mīlestību, ko sajutu šajā vienreizējajā vietā, sniedzot to cilvēkiem ar atvērtām sirdīm. Es izvēlos visiem, ko satieku, stāstīt, cik brīnišķīgi mierīga ir šī vieta. Es izvēlos koncentrēties uz mieru, nevis karu. Tieši tā mēs visi varam izplatīt mieru – no vienas sirds otrā.
Tad mēs devāmies uz Ankaru Turcijā. Esam divreiz pabijuši Stambulā, taču Ankarai ir sava neatkārtojama aura. Tā ir Turcijas galvaspilsēta. No agrākām viesošanās reizēm Turcijā zinājām, ka tā ir zeme, kuras iedzīvotāji savā dāsnumā un mīlestībā dalās ar visiem, kuri tur ierodas. Mums bija iespēja apmeklēt muzejus, kas izskaidroja daudz no vēstures notikumiem un vēstīja par pārmaiņu nesēju neizsakāmo drosmi.
Šajā tūrē mēs stāstījām par Astoņām Svētajām istabām. Telpa bija pilna cilvēku, un bija tik uzmundrinoši noraudzīties uz viņu atvērtību un vēlmi mainīt savu dzīvi. Mēs ar prieku atgriezīsimies Turcijā arī nākamgad. Mūsu nodoms ir īstenot vienotības tūri. Mēs gribētu braucienu sākt Atēnās, Grieķijā, tad doties uz Stambulu Turcijā un tūri noslēgt ar viesošanos Kipras salā, kuras enerģija tiek dalīta starp grieķiem un turkiem. Cerams, ka mums izdosies spēlēt savu lomu tajā, lai palīdzētu abām pusēm atkalapvienoties.
Mana lielākā dzīves vēlēšanās ir – parādīt cilvēkiem, ka starp viņiem nepastāv atšķirības. Savu dvēseļu centrā mēs visi esam vienādi. Kā Stīvs un grupa jau vairākreiz ir teikuši – lai piedzīvotu vienotību, mums vispirms jākoncentrējas uz savām savstarpējām līdzībām, nevis atšķirībām.
Šeit, Savienotajās Valstīs, mēs gatavojamies svinēt Pateicības dienu. Šī ir diena, kad sapulcinām draugus un ģimeni, lai no sirds pateiktos par visu svētību, ko esam saņēmuši iepriekšējā gada laikā, par to, kas mums pieder šodien, un to, ko ceram pieredzēt nākotnē. Man šķiet iederīgi, ka mana dzimšanas diena iekrīt tieši Pateicības dienas brīvdienās. Pateicoties par visu, kas man apkārt, es vienlaicīgi sajūsminos un novērtēju to, kas esmu un par ko kļūstu dienu no dienas. Mans mīļākais teiciens ir: „Dzīve kļūst arvien labāka un labāka!” Šī ir manis izvēlētā realitāte, un esmu par to pateicīga… lai tā īstenojas!

Ar mīlestību un gaismu,
Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!