maijs 2008

Mīlestības hologramma
Iemīlēties sevī

No Stīva:
Šī mēneša ziņojums ir par hologrammām un Mīlestību. Grupa saka, Zeme pati sākās kā hologramma, un mēs tuvākajā nākotnē daudz par tām mācīsimies. Kad trīs vai vairāki gaismas stari krustojas, tie var izveidot trīsdimensiju objektu, ko sauc par hologrammu. Šajā ziņojumā grupa saka, ka šis princips var tikt lietots arī ar citām gaismas formām. Viņi mums parāda, ka, atrodot un izmantojot neskaitāmus mīlestības aspektus, ikviens var radīt ļoti maģisku mīlestības hologrammu. Ja trīsdimensiju objektu var radīt ar trīs gaismas stariem, ko var radīt ar trīs Mīlestības stariem?
Apskauju!

 

Balstieties uz saviem kristāliem  . . . Tur mēs ejam!

Dārgie, šī ir īpaša diena!  Šī ir procesa aktivizēšana, kuru jūs sākāt pirms kāda laika. Tagad ikdienas tā tiek integrēta cilvēka pieredzē. Šī aktivizēšana palīdz atmodināt jauna līmeņa cilvēci.  Tā ir kristālu modināšana uz Planētas Zemes.

[Skaidrojumam – grupa ir bieži izmantojusi vārdu “kristāls”, lai raksturotu jauno enerģiju un augstākas vibrācijas, ko mēs strauji pārvietojam šajā sākotnējā ceļā. Viņi saka, ka cilvēkiem un kristāliem ir rezonanse. Tas ir augstākais minerālu (Zemes) valstības līmenis, un cilvēce ir augstākais dzīvnieku valstības līmenis; līdz ar to tai ir dabiska sapratne un harmonija.] Strauja cilveces attīstība ir nesen sasniegusi vibrāciju rezonansi. Tas ir līdzīgi ar enerģijas griestiem, kur evolūcija sastopas ar dabisku pretestību. Jaunas lietas jūsu ikdienas dzīvē parādīsies gandrīz tā, it kā tās visas būtu šeit jau bijušas. Sēklas, kas tika sētas, tagad dīgst cilvēces kolektīvā. Idejas un koncepcijas, kas reiz bija atbīdītas malā, tagad kļūst par jūsu ikdienas realitāti. Tās ved jūs stiprināta cilvēka laikmetā. Mēs piedāvājam idejas un koncepcijas, lai palīdzētu jums paplašināt dažas jūsu vērtību sistēmas tā, lai jūs vieglāk varētu pielāgoties un  izmantot šo enerģiju. To darot, jūs sapratīsiet, kā tas iederas jūsu dzīvē un kur to ikdienā var izmantot.  Mūsu mērķis ir jums piedāvāt lietas no atšķirīgas perspektīvas.

Šodien mēs vēlamies runāt par enerģijas formu, kas eksistē jūsu realitātē, kas ir pazīstama kā gaisma.  Gaisma, par kuru mēs esam runājuši, cilvēces vidū tiek pilnībā jaukta — īpaši, jūsu zinātniskajā pasaulē. Tas, ko jūs saucat par elektromagnētisko spektru, patiesībā ir maza daļa no visa pārējā gaismas spektra. Svarīgāk, ļaujiet mums runāt par to, kā tas izskatās un kā tas ir ticis izmantots pagātnē, tā ka jūs varat redzēt, kas notiks nākotnē.

Gatavi, komplektējiet, radiet!

          Tagad viss rit ļoti ātri, un daudzi laika ierobežojumu sadalījumi un daži datumi, kurus jūs sev esat noteikuši, tādi kā 2012. gads, jau tiek virzīti uz priekšu. Jūs pieredzat lietas, ko cilvēki nekad nav pieredzējuši šajā spēlē.  Tāpēc visas acis raugās uz jums, jo jūs izdarāt savas izvēles. Jums nebija paredzēts turpināt spēli tik ilgi, tomēr jūs veicat uzlabojumus, lai nestu vairāk gaismas no Mājām.

Domas meistarība – Gaismas virzīšana

Jūsa esat nolēmis spert soli jaunā realitātē un veidot to, virzoties uz priekšu, lai radītu ceļu zem kājām, pirms jūs sperat kāju uz zemes. Protams, jūs to darāt ļoti maģiskā veidā, kas notiek tieši tad, kad Jūs sperat kāju uz zemes. Jūs pat neapzināties, ka jūs paši radāt šo ceļu. Jūs gaidāt, ko tas izveidos; tas ir tas, ko zinātne sāk saprast. Eksperimenta nolūks iepriekš nosaka eksperimenta iznākumu. Cilvēka radīšanas spējas aug daudz ātrāk nekā jebkad iepriekš. Iepriekš vienmēr bija laika kavēšanās, kas atturēja jūs no jūsu nespējas veidot savas domas. Neizvairoties no laika kavēšanas, jūs katru domu radāt acumirklī, un ir viegli iekļūt bezgalīgā cilpā, kas ne pie kā neved. Tā spēles sākumā jūs domājot kavējat laiku, un doma kādu brīdi eksistē, pirms tā var patiesi manifestēties. Cilpa tiek pārrauta, un liekas, ka kādu laiku tas palīdz, bet cilvēces vibrācijai nepārtraukti augot, pat tas vairs ilgāk jums nekalpo tādā veidā kā iepriekš. Laika kavēšana ļoti ātri zūd.  Katra doma, kas jums tagad ir, un kas tiek saglabāta vairāk nekā septiņas sekundes, sāk manifestēties procesā.  Pārejas perioda sākumā jūsu enerģija tiks ievērojami tērēta, mēģinot aizslaucīt radīto, ko jūs vairs negribat, bet kas bija, par ko tika domāts tajā mirklī.

Retro-cēlonība

Mēs lūdzam Jūs paskatīties uz savu mentālo procesu, jo domu meistarība nav tikai perfektu domu saglabāšana prātā. Jums visu laiku nevar būt tikai nevainojamas un pozitīvas domas. Jūs esat iesaistījies spēlē, kurā jums ir jāpieredz negatīvā enerģija, lai saprastu, kas ir pozitīvā enerģija. Tā rezultātā jābūt kontrastam visā jūsu pieredzē. Jābūt dzīves ritmam. Vienmēr prātā ienāks negatīvas domas. Ja jūs lūdzat tās vai piesaistāt sevi tām, tās pastāvīgi kļūst par jūsu realitāti. Taču ja jūs vienkārši ļaujiet tām plūst caur savu prātu un sakāt: “Tā ir patiešam negatīva doma, es to nevēlos,” un ļaujiet tai plūst cauri, tai drīz sekos nākošā doma. Atcerieties, ka jūs esat universālās enerģijas un universālā neapzinātā prāta  daļa, un visas jūsu domas iziet cauri smadzenēm. Jūsu emocijas ceļo caur jūsu emocionālo ķermeni. Visas domas ceļo caur jūsu smadzenēm.  Jums ir izvēle, kuras domas un emocijas jūs gatavojaties saukt par savējam. Jums ir izvēle, kuras baro, kas izsūc jūsu enerģiju un kuras jūs vēlaties paturēt savā laukā un iemantot. Kad jūs mācāties, kā enerģija plūst caur jūsu lauku, jūs kļūstat par aktīvu dalībnieku, izraugoties izvēles. Tas ir tas, ko cilvēki dara vislabāk, un ar ko jūs esat šeit atnākuši  strādāt.  Ir jāseko savai sirdij, jo tā zina patieso atšķirību starp lietām, kas jūs baro, un lietām, kas jūs izsūc.  Ieklausieties iekšējā balsī.
Ļaujiet jums sniegt praktisku ilustrāciju. Mēs atgriezīsimies pie Zemes sākuma. Pastāstīsim, kas notika pirms lielā sprādziena, jo vēl nav skaidrs, kas lielais sprādziens bija sākumā. Kas tieši eksplodēja, lai viss notiktu? (Šeit grupa sniedz tiešu norādi uz mūsu  kolektīvā cilvēka radošajām spējām.) Viņi saka, ka mūsu pagātne nav vēl uzrakstīta, raugoties atpakaļ līdz lielajam sprādzienam.) Tagad zinātne sāk uzdot jautājumus un saprast, ka laika apvienojums nav īsts.  Viņi sāk saprast, ka var doties atpakaļ uz sākumu un izmainīt lietas līdzīgi lielajam sprādzienam, kas, turpretī, maina visu mūsu pieredzi līdz šim punktam. Ir iespējams atgriezties tajā, ko jūs saucat par savu vēsturi, vai mainīt to. Tas, ko jūs radāt, būs liela daļa no mūsu nākotnes. Zeme, tāpat kā visas citas lietas, sākās kā dieva doma. Ja mēs raugāmies uz šo koncepciju mazliet tālāk, cilvēkiem ir viegli saprast, jo jūs ticat, ka dievs ir visuresošs, visuvarens.  Katra dieva doma manifestējas nekavējoties.  Vai tas nav tieši tas, ko mēs jums teicām, kas notiks ar cilvēkiem? Vai jūs saskatāt līdzības? Mēs ceram, ka jūs sākat redzēt spoguli, jo tas ir tas, kas notiek. Spogulis sāk tīrīties; jūs sākat redzēt aiz aizsega. Jūs redzēsiet, ka šajā procesā sākas jūsu pašu manifestācija. Dosim jums dažas idejas par to, kā ar to strādāt, un ko jūs varat darīt ar šo enerģiju, lai iegūtu sev pozitīvu stāvokli.

Sākumā
Sākumā dieva doma sūtīja laukā staru, ko mēs saucam par gaismu. Gaismas stars jūsu fiziskajā būtnē ir  jūtams kā mīlestība. Jūs jūtat to kā mīlestības emociju, tāpēc līdz ar to mums ir iespējams teikt, ka mīlestība ir gaismas pamatenerģija. Mēs kādu brīdi izmantosim šo  terminu. Tagad kā tas darbojas? Tas ir ļoti vienkārši, brīdī, kad kāds dievam līdzīgs cilvēks vai būtne tura domu, enerģijas stars nāk no viņiem un ieiet viņu pašā enerģijas laukā, un sadarbojas ar pasauli un universālo enerģiju ap viņiem. Lauks ir magnetizēts, lai piesaistītu radību. Ko tad, ja jums ir bijusi atšķirīga izpratne par dievu, kas bija cits veids, kā paraudzīties uz to pašu radīto?  Tagad iztēlojieties šo radīto no daudziem uztveres punktiem. Tagad jums būs daudzi gaismas stari, kas  nāk no dažādiem leņķiem, lai satiktos vienā. Tas rada ilūziju par  fizisko trīs dimensiju objektu. Savā realitātē jūs to pazīstat kā hologrammu.  Neskaitāmi gaismas stari, kas krustojas vienā punktā, rada ilūziju par reālajiem trīs dimensiju objektiem. Tas ir viss, kas ir nepieciešams, jo visa dzīve nav nekas vairāk kā ilūzija.
Zeme sākās kā gaismas hologramma, tāpat kā Visums.  Tas bija sākums, un no šī punkta ap to tika radīts Visums, ieskaitot lielo sprādzienu, lai Zeme atrastos kustībā. Zeme tika radīta nejauši kopā ar divām māsām Venēru un Marsu. Trīs māsam bija kopīgs līdzsvars, ko mēs saucam par oglekļa dioksīdu un kas radīja dzīvību uz visām trim planētām. Pienāca laiks, kad tikai viena planēta spēja līdzsvarot pietiekoši daudz oglekļa dioksīda, lai uzturētu, tāpēc divas māsas atdeva savu enerģiju tai planētai, kas ir starp viņām, un ieelpoja dzīvību planētā, kas sākās kā gaismas hologramma. Dažos veidos tas ir tā, it kā trīs gaismas radīja papildus hologrammu, kas pārdrukāja Zemi.

Mīlestības hologrammas radīšana

Tagad ļaujiet mums runāt par mīlestību. Mīlestība mulsina daudzus Gaismas kalpotājus, dārgie!  Parunāsim par mīlestības enerģiju.  Mēs redzam mīlestību kā visas dzīvības pamata enerģiju. Salīdziniet to ar cilvēku definīciju par mīlestību, un jūs redzēsiet, kā tās atšķiras. Mēs jums varam pateikt, ka mīlestība ir enerģijas forma spektrā, ko mēs saucam par gaismu. Līdz ar to hologrammu, ko var radīt ar gaismu, var radīt arī ar mīlestību. Mēs vēlmies dalīties ar jums tajā, kā radīt mīlestības hologrammu.
Veids, kādā mēs redzam cilvēku mīlestības izteiksmi, ir līdzsvara akts. Jūs visi esat zaudējuši līdzsvaru ar kādu jūsu enerģijas daļu. Atrodiet cilvēku, kas var palīdzēt jums līdzsvarot enerģiju, un jums būs lielas iespējas dziļai, ilgstošai attiecību maiņai.  Pamatā attiecību maiņa ir spogulis. Jūs redzat sevi caur viņu acīm, un jūs atspoguļojat viņus. Kad divi cilvēki sanāk kopā un izveido savienību, un viens cilvēks ieskatās otra cilvēka acīs un ierauga sevi caur viņa acīm, tas ir patiess sirds atspulgs.  Ja jums patīk, ka cilvēki redz jūs caur viņu acīm, jūs kļūstat par draugu. Ja jūs mīlat cilvēku, ko jūs redzat caur viņu acīm, jūs veidojat mīlestības attiecības.  Vārds “mīlestība” ir nozīmējis tik daudz, un reizē arī – tik maz.  Tas ir bijis tik ierobežots līdz mazām jomām, ieskaitot seksualitātes un attiecību jomas.  Cilvēki ir izveidojuši paradumus darbā ar nosacītu mīlestību. Nosacīta mīlestība ir darbojusies ļoti labi jūsu eksistences zemākās vibrācijās. Tā kā jūs virzāties uz priekšu, nav noslēpums, ka jūs pāriesiet no nosacītas mīlestības nenosacītā mīlestībā. Jūs sapratīsiet, ka nosacīta mīlestība ir pārāk unikāls cilvēces izgaudrojums. Līdz ar to nav iespējams izveidot nosacītas mīlestības hologrmmu.

Beznosacījumu gaisma
Ļaujiet mums sniegt īpašu piemēru. Ļaujiet mums teikt, ka jums ir vienas attiecības, kas jums nozīmē ļoti daudz. Jūs patiešām rūpējaties par šo personu un attiecībām starp jums. Patiesībā mēs šeit redzam trešo vibrāciju, kas jums abiem ir harmoniska.  Kad divas vibrācijas satiekas un balsta viena otru, tās rada trešo vibrāciju, ko mēs saucam par attiecībām. Daudzi no jums ir piesaistīti attiecībām nevis mīlestībai, ko jūs redzat atspoguļotu. Tam ir sakars ar jūsu piesaisti idejai vai mīlestības koncepcijai. Kad jūs turpināt attīstīties, jūs sākat atbrīvot savu pieķeršanos mīlestībai. Tā ir pirmā virzība uz beznosacījumu mīlestību. To nav viegli izdarīt, jo jūsu panākumu vēsture lielākoties ir balstīta uz nosacītu mīlestību.
Notiek tas, ka jūs raugāties uz sevi caur šī cilvēka acīm, un jūs mīlat atspulgu, kuru jūs redzat, un jūs sākat kaut ko veidot ar to. Laika gaitā jūs izveidojat attiecības. Kādā punktā viens no jums sākt augt ļoti ātri, un attiecības sākt jukt. Ja jūs varat sākt mīlestības hologrammu, tas var ievirzīties daudzdimensiju līmenī, kas veidos visas šīs pārejas vieglākas. Ļaujiet sniegt jums  dažus praktiskus piemērus, ka to izdarīt. Sāksim ar mīlestības attiecībām. Teiksim, ka jūs iemīlaties veidā, kādā kāds liek jums justies. Koncentrējieties uz to. Tad atrodiet citu punktu, kurā iemīlēties. Tad atrodiet vēl kaut ko, kur jūs varat iemīlēties. Iedomājieties to kā gaismas staru, kas izsit mērķi no cita leņķa. Dariet to par kaut ko jaunu, izveidojiet to tik stingru, cik vien jūs variet. Tad atrodiet vismaz vienu punktu, kurā jūs varat iemīlēties un pielieciet visas pūles, lai koncentrētos un izveidotu visu no tā. Jūs esat tikko radījis mīlestības hologrammu. Tas tagad ir enerģijas nospiedums, kas paliek ēterī. Ja nospiedums paliek netraucēts, tā būs forma, ap kuru enerģija dabiski sakoncentrējas. Mīlestības hologrammu var lietot, lai veicinātu daudzas citas lietas, ieskaitot biznesu, projektus un daudzus attiecību līmeņus.  Tas viss ir balstīts beznosacījumu mīlestību. Tas neradīs attiecības, jo attiecības vairāk ir veidotas nekā radītas. Bet tās atstās telpu vislabāk iespējamajām attiecībām un lieliskai komunikācijai.
Saprotiet, ka tas ir  jūsu atspulgs katrā no veidiem, kurā jūs viņos iemīlaties. Veids, kurā jūs radāt hologrammu, iemīloties savā atspulgā.

Daudzu aspektu mīlestība

Katram cilvēkam ir daudz aspektu. Katrā dimensijas realitātē ir daudz kas no jūsu iekšējās būtības.  Ja jūs spējat iemīlēties māksliniekā un kādā dziedniekā – šīs personas atšķirīgā dimensijā, jūs spējat atpazīt tās pašas personas dažādos aspektus. To arī var izmantot, lai radītu mīlestības hologrammu, kas ir ļoti maģiska. Tā  ļauj jums ieraudzīt sevi ļoti unikālā veidā — veidā, kas ne tikai kļūs stiprāks, kad jūs virzāties no viena līmeņa citā. Bet tas nozīmē šo iespēju meklēšanu. Tas nozīmē meklēt šī cilvēka atšķirīgās iezīmes, kurās jūs varat iemīlēties. Tas nozīmē arī atbrīvošanos no ierobežojumiem. Tas nozīmē atbrīvošanos no bailēm iemīlēties un bailēm būt ievainotam. Vai jūs atkal gatavojaties ievainot? Jā, mēs to lielā mērā garantējam. Jā, vismaz vienreiz un varbūt vēl vairāk, ja jums paveicas.
Jo vairāk beznosacījumu mīlestības, raugoties no dažādiem aspektiem, jūs varat ienest katrās attiecībās, jo dziļāka un vieglāka būs komunikācija, un attiecību izjukšana nebūs problemātiska. Tas jums ļaus paskatīties uz sevi ar ļoti unikālu un specifisku redzējumu, un jūs nekavējoties iemīlēsieties sevī. Kad tas notiks, jūs sāksiet atbrīvoties no nepieciešamības pēc mīlestības ārpus sevis.  Tas patiesībā ir labākais punkts, uz kura veidot attiecības, kur divi ļoti stipri indivīdi var iet līdzās un atbalstīt viens otru bez nosacījumiem. Jo vairāk beznosacījumu mīlestības jūs varat ienest kādās attiecībās – vai tās ir mīlestības attiecības, vai attiecības ar saviem bērniem mājās, vai ar bosu darbā, atrodiet to, kas jūs labi atspoguļo, un vairojiet to. Jūs varbūt jautāsiet: “Kā es varu iemīlēties šajā cilvēkā pilnīgāk? Kā es varu novērtēt katru šī cilvēka aspektu? Kā es varu atrasat jaunas lietas, kam es neesmu pieskāries, bet ko es varu mīlēt, jo es redzu savu atspulgu viņos?”   Tagad jūs esat vibrāciju līmenī, kurā jūs varat radīt šo enerģiju, un doties uz priekšu ar jaunu mīlestības formu, kas viegli pārvietos no viena līmeņa nākošajā.  Mums nav nosacījumu.  Tas, ko mēs no jums sagaidām, ir: nekas. Mēs mīlam jūs tādu, kāds jūs esat.

Papildus laiks

Jums ir drosme atstāt Mājas, atstāt savu mantojumu, nākt un spēlēt šo spēli, uzlikt aizsegu un pat neatcerēties, ka jūs esat maģisks. Jums ir drosme nākt šeit un saskrieties ar citu, un radīt sāpes un grūtības, tā, lai jums būtu cilvēka dvēseles pieredze, un tas prasa drosmi. Jūs esat  kāds  no vislielākajiem dziedniekiem, kas jebkad ir dzīvojuši, lai gan daži no jums neuzskata sevi par dziedniekiem. Jūs veidojat atšķirīgu ne tikai savu realitāti un ne tikai savā pasaulē, bet cauri Visam.  Nekad šeit nav bijusi būtņu rase, kas pagāja garām beigām, lai piedalītos papildus laika spēlē. Tas ir tas, kas notika ar cilvēci, un, ejot uz priekšu, jūs veidojat spēli. Nav liela plāna, un jūs rīkojaties ļoti pareizi.
Jūs sākat atklāt noslēpumus. Jo vairāk jūs varat spēlēties ar mīlestību, jo vairāk jūs varat raudzīties caur kāda cita acīm un mīlēt sevi bez nosacījumiem, neko negaidot. Jums ir iespēja būt laimīgam uz šīs planētas. Tas nav viegli. Ja tas būtu viegli, ikviens būtu cilvēks. Tā kā tas ir, tikai augstākie var kļūt par cilvēkiem, un mēs pateicamies jums, ka jūs dalāties savā gaismā ar mums.             Jums nav idejas, kā tas patiešām izskatās. Visas dimensiju realitātes sanāk kopā, un ir viens stars, kas  izstaro no visa, un tā ir planēta Zeme, un tie ir cilvēki, kas to ved pilnīgi jaunā līmenī. Jūs lidosiet uz saviem spārniem,  un mēs ceram, ka jums patīk izveidot daudzas gaismas hologrammas, lai redzētu savu atspulgu dažādos veidos.
Ir vislielākais gods tikties ar jums un turēt jūs mūsu rokās. Mēs ceram atspoguļot to, kas jūs patiesi esat, un palīdzēt jums atcerēties to, ko jūs dziļi sevī jau zināt.   Mēs atstājam jūs ar trīs atgādinājumiem: izturieties viens pret otru ar visdziļāko cieņu, jo jūs neesat viens šajā ceļā. Kad vien iespējams, atveriet durvis un barojiet viens otru.  Atcerieties, ka šī ir spēle, un saspēlējieties labi.
Espavo
Grupa

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!