marts 2008

Sinerģija
Konkurences pārdefinēšana, atrodot citus dievus

 

From Steve:

Šomēnes grupa teica, ka viņi varētu sākt jaunu ziņojumu plūsmu par vissvarīgākajām īpašībām, ko mēs varam izveidot kā cilvēki, kuri attīstās. Viņi sāka šo sēriju, lūdzot mums pārdefinēt vārdu “konkurence”. Strādāšana saskaņā ar visu ap jums ir pievilcīga forma vai, kā grupa to sauc, sinerģija. Spēja būt harmonijā ar visu kļūs arvien noderīgāka priekšdienās. Sinerģiju var izveidot, atrodot un godājot citus dievus ap jums.
Apskauju!
Stīvs Rothers

 

No grupas

Sveicieni no mājām
Dārgie,  jūsu vārdi uz šiem krēsliem bija ilgi pirms tam, kad jūs šeit nokļuvāt. Jūs lūdzāt savu telpu tieši pareizajā vietā, lai atrastu mērķi un ienestu savu enerģiju no Mājām savā pasaulē. Šis uzdevums prasa lielu drosmi. Jūs jau esat parādījuši lielu drosmi ar savām darbībām, uzliekot aizsegu, lai spēlētu spēli. Šis aizsegs liek jums aizmirst savu varu, spējas un patieso lieliskumu. Jūs  drošsirdīgi un lepni izvēlaties staigāt aklībā, ceļā saskrieties vienam ar otru un justies vientuļi.
Atcerieties

Šodien mēs vēlamies palīdzēt jums atcerēties. Dārgie, šeit bija miljoniem būtņu, dvēseļu, kuras pagāja malā, lai jūs būtu šeit šajā brīdī, un viņi ir tik ļoti lepni par jums. Viņi apsveic jūs, kad vien viņiem ir izdevība, un viņi ir šeit, lai tieši jūsu priekšā palīdzētu attīrīt ceļu. Jūs domājāt, ka tas ir maģiski, vai dažreiz jūs domājat, ka jūs esat maģisks. Dažreiz jūs ticat, ka jūs esat maģisks. Dažreiz jūs domājat, ka tie ir jūsu ceļveži vai enģeļi debesīs, bet, lielākoties, tās ir būtnes, kas atkāpās, lai jūs tagad varētu būt šeit uz Zemes.
Mājās ir enerģija, kas tagad ir mainījusies.  Debesis vairs nav tādas, kādas tās bija tad, kad jūs tās pametāt. Pateiksim jums, ka tad, kad jūs beidzot atstāsiet ķermeni un atgriezīsieties Mājās, tur būs tādas svinības, kādas jūs nevarējāt iedomāties. Daudzi no jums teiks:  “Es neizdarīju neko īpašu. Kāpēc man svinēt?  Es nepaglābu pasauli un neapturēju badu vai karu.”  Bet jūs to izdarījāt. Savā sirdī.  Paturiet arī prātā, dārgie, ka šīs svinības nav tikai par jums. Jo tas nav tikai jūsu viena paša sasniegums. Visas dāvanas, kas jūsos ir ieguldītas, pieder arī ikvienai dvēselei, kas pakāpās malā, lai jūs varētu ieiet. Kad jūs pagājāt viņiem rindā garām, viņi uzticēja jums savas cerības un sapņus. Viņi pastāvīgi kļuva par jūsu atbalstītājiem, un ir bijuši jums pie pleca no jūsu dzimšanas dienas. Jūs atnāksiet atpakaļ, lai sakontaktētos ar viņiem p.ec savas izvēles, jo jauns cilvēces ceļš drīz apvienos visus, un jau tagad visi atkal ir vienoti. Tas sāk notikt uz Zemes. Jūs negaidot nonāksiet Mājās, lai savienotos ar šīm dvēselēm. Tās drīz sāks sazināties ar jums. Jums, cilvēkiem, piemīt tik daudz iztēles! Mēs mīlam veidu, kādā jūs domājat. Jūs sākat savienoties šeit, kamēr Jūs vēl esat fiziskajā ķermenī. Tā ir Debesu nešana no Mājām. (Šeit grupa runā uz daudziem, kas skatās pār viņu plecu.)

Ko meklēt

          Šī kontakta rezultātā ir jaunas priekšrocības un iespējas, un mēs piedāvājam ierosinājumus šai saistībai.  Ir jauni veidi, kā saņemt  norādījumus šajā enerģijā, tāpēc ļaujiet mums dalīties dažās idejās, kas var jums palīdzēt.  Mēs ļoti ilgi esam sējuši iespēju un koncepciju sēklas, kas kļūs jums svarīgi, jo jūs attīstāt cilvēces kolektīvo vibrāciju. Šodien mēs vēlamies jums piedāvāt citu koncepciju. Mēs esam runājuši par strāvojumu, kas  notiek. Visi cilvēki visur veido jaunu savienošanos caur savu fizisko būtni, lai ļautu nest vairāk gaismas. Vairāk jūsu paša gaismas un sava augstākā “es” var iederēties jaunajā ķermenī.  Priekšrocības pašreiz nozīmēs izmaiņu. Cilvēki pretojas izmaiņai. Tā ir daļa no jūsu dabas.  Pat lai gan maiņa ved pie kaut kā labāka, jūs patiesībā pretojaties tai, tāpēc mēs laipni lūdzam maiņu. Ļaujiet sev vairāk lidot dzīves pieredzē, nekā pieķerties koncepcijai, stingrai vērtību sistēmai. Tā kā tas notiek, viss sāks mainīties: visas jūsu iepriekšējās paradigmas, visas jūsu iepriekšējās sistēmas, kā arī saistība, kas jums ir vienam ar otru, kā arī ar Mājām, – visas kļūst stingrākas. Jūs virzāties no viena dualitātes lauka, kur jūs visu redzat kā pretstatu — augšu un leju, pareizo un nepareizo -, uz trialitātes lauku ar jaunu saistību pie augstākā “es”. Jaunā saistība ļauj jums vairāk redzēt lielāko daļu ceļa, ko mēs redzam Mājās. Tas ļauj jums redzēt vairāk no tā, kas ir jūsu cilvēka pieredze, jo tas ir tas, ko jūs darāt.
Jūs esat gari, kas pretendē uz cilvēka pieredzi, tā ka jūs varat definēt dievu, lai jūs tādā veidā varētu ieraudzīt sevi un pieredzēt visu cilvēci. Ļaujiet mums šodien sniegt jaunu koncepciju, jo mēs sāksim sēt daudzas no šīm sēklām, dzīvojot augstākās Jaunās Planētas Zemes Vibrācijās, bet vispirms mēs brīdinām Jūs nedot savu spēku vai kādu ziņojumu mums. Ir svarīgi godāt uztveres spējas sevī, jo jūsu gars zina, kas jums ir pareizi šajā brīdī. Mēs lūdzam jūs uzņemt visu, ko mēs jums sakām vai dodam caur jūsu pašu filtru un uzņemt tikai to, kas rezonē jūsu sirdī. Neatdodiet to mums vai kādam citam. Turiet to sevī svētu, jo tā ir jūsu individuālā daļa. Tā ir jūsu unikālā dieva daļa, kas nekad nezudīs. Jūs to attīstīsiet. Jūs atradīsiet veidus, kā to stiprināt un ienest vairāk gaismas fiziskajā ķermenī. Tā kā notiek pārstrāvošana, katru dienu radikāli tiek ienesti jauni sinaptiski un komunikācijas veidi starp divām smadzeņu pusēm. To var radīt arī atšķiršanas sarūgtinājums. Tas var daudziem no jums likt justies vientuļiem un sarūgtinātiem. Daudzreiz tas ietekmēs attiecības, kad jūs tās veidosiet vienā līmenī, un kad jūsu harmoniskās vibrācijas pēkšņi pacelsies uz nākošo līmeni, jūs varbūt jutīsiet, ka esat viens. Tas nenozīmē, ka jūs esat viens. Jums nav iespējams būt vienam, jo jūs esat visu un ikviena daļa, tāpēc mēs dosim jums jaunu koncepciju, jaunu ideju, jaunu procesu. Ar šo paplašināto skatu jūs pieņemsiet vārdu konkurence, un jums tiks parādīts, kā uz to skatīties.

Vārda “konkurence “ pārdefinēšana
Ļoti ilgu laiku par konkurenci ir bijuši pozitīvi un negatīvi uzskati. Ir bijusi tāda konkurence, kad kāds vēlas gūt panākumus, izdarīt labāk, nekā pārējie. Labi ir tad, ja jums līdzās ir skrējējs, tad ir vieglāk uztvert savu personisko rezultātu, un līdz ar to vienam cilvēkam, sacenšoties ar otru, ir labāki rezultāti. Negatīvā ietekme ir tāda, ka tā iedrošina atsķiršanas ilūziju. Tāpēc ļaujiet mums to pārtīt jaunās augstāku vibrāciju koncepcijās un paskatīties uz to, kas ir patiess no jaunā skatu punkta. Vairs nav jābūt uz pirmā spēka viļņa. Pirmais vilnis ir sekot līderim.  Tagad jūs ieejat otrajā spēka vilnī, kas nozīmē sekot sev. Sekot sev noteikti ir daudz grūtāk, nekā iet citam pa pēdām. Tagad mēs lūdzam jūs kā skolotājus uztvert šo koncepciju un iet līdzās saviem skolniekiem vienoti, kur jūs esat redzams, un viņi var redzēt, un jūs varat iet kopā kā viens, saaugot kopā vienā dažādos līmeņos. Tad mēs lūdzam jūs to ņemt šajā konkurences zonā, jo tā vienmēr ir bijusi atšķiršana. Tagad mēs lūdzam jūs nojaukt šīs sienas un sākt raudzīties uz konkurenci kā vienību, jo jūs varat izdarīt atšķirību uz šīs planētas tikai, ja jūs savienosieties savās sirdīs. Ja jūs savienosiet tikai vienu desmitdaļu siržu uz šīs planētas, tad  nebūs vietas karam, nebūs vietas atšķiršanai. Nebūs vietas  konkurencei vecajās enerģijās – veidā, kādā tas mēdza notikt. Mēs lūdzam jūs palūkoties uz šo sinerģiju, strādājot kopā ar cilvēkiem tai konkurences daļai, kur jūs spējāt skriet ātrāk, jo jums bija kāds, kas jūs grūž, tā ka enerģija tagad var tik ienesta jūsos  un nesta ar jums visā, ko jūs darāt bez atšķiršanas. Tā ir sinerģija. Sinerģija sadarbojas ar visu, kas ir ap jums. Tā ir pievilcīga darba joma, kurā jūs sākat savienot visas lietas un  cilvēkus, kurā jūs staigājat pa zāli, pa neskartu pļavu un tā aug stingrāka, nekļūst mazaka, jo jūs staigājat pa to. Jūs to nesabojāsiet, bet gūsiet no tā, ka esat pa to staigājuši. Tajā visur ir pievilcība, un, ja jūs tagad skatāties jomā, kur jūs mēdzāt raudzīties uz konkurenci, jūs redzēsiet, ka tā ir mainījusies. Jūs esiet pārvietojuši savu enerģiju. Jūs esat augsti vibrējošas būtnes, kas vēl spēlē spēli augstā vibrāciju pasaulē. Vedot tajā ceļā, jūs vedat ikvienu pie sevis…ikvienu ap sevi. Nav atšķirības, kas uzvar spēlē vai kurš nokļūst pie sliekšņa pirmais. Ikviens iet ātrāk. Ikviens uzlabo rezultātu, jo visi jūs tajā varat būt kopā un tā ir atšķirīga veida konkurence. Tā ir jauna enerģiju konkurence, kas darbosies kā sinerģija, kā daļa no jums visiem kopā.

Citi dievi

Tagad mēs spersim soli tālāk.  Mēs daudzreiz esam minējuši, ka jūs esat dievs.  Tam ir liela pretestība, jo daudzi no jums šeit ir savā ego. Jums ir nepieciešams ego, lai nestu aizsegu. Ego atrodas aizsegs. Kad mēs sakām, ka jūs esat dievs, jūs pretojaties, sakot: “O, nē. Es neesmu dievs.  Jūs runājat par kādu citu.” Jums to ir grūti ieraudzīt sevī, bet jūs to varat redzēt caur citu cilvēku acīm. Jūs to varat redzēt caur ietekmi, kas jums ir  uz cilvēkiem, kad jūs esat ar kaut ko aizrāvies, kad jums ir drosme ieiet tajā, ko jums patiešām patīk darīt. Tas ir tad, kad sāk parādīties kreativitāte, kas ir vienlīdzīga ar aizraušanos, un tas ir punkts, kurā  mēs augsim atkal un atkal, virzoties uz priekšu. Kad jūs sāksiet saprast koncepcijas, kuras mēs jums izklāstām, uzņemiet tikai tās, kas šājā mirklī rezonē ar jums jūsu evolūcijā. Uzņemiet tās savās sirdīs un sauciet tās par savām, bet izmantojiet iespēju, jo jūs esat dievs — jūs neesat vienīgais dievs. Jūsu konkurence, jūsu jaunais veids, kā darboties ar sinerģijas enerģiju, tiks atpazīts, un palīdzēs pamodināt citus dievus.

Koncentrēšanās uz saistību atšķirtības vietā

    Bija laiks Lemūrijā, kad jūs pilnveidojāties,  kad jūs kāpāt augšā —Lemūrija nenoslīka, tā tika pacelta — Atlantīda noslīka, bet ne Lemūrija. Ir jābūt līdzsvaram. Lemūrija atdalījās no Planētas, un jūsu mērķis tajā punktā bija turēt durvis atvērtas ikvienam, lai būtu šeit no sirds enerģijas, lai sadarbotos ar to,  lai spertu soli uz priekšu, turētu durvis atvērtas, lai ikviens var sekot, bet šī atšķiršana radīja VISA, KAS IR, enerģijas izžūšanu, kas beidzās ar Atlantīdas nogrimšanu. Vairs nebūs atšķiršanas, dārgie. Tās ir vislabākais, ko mēs jums varam pateikt. Katra jūsu ikdienas dzīves daļa, vai tās ir biznesa, sporta, mīlestības attiecības, būs saistīta ar siržu apvienošanu ap jums. Vairs uz šīs planētas nav noslēpumu.  Tagad jūs varat redzēt tieši cauri ilūzijai. Jūs to sirdī zināt, pat, ja jūs dzirdat kādu  sakām jums kaut ko citu, savā sirdī jūs zināt, kas ir pareizs. Vispirms mēs lūdzam jūs palikt ar to, uzticēties sev un meklēt veidus, kā atrast citus dievus  un palīdzēt tiem pamosties, jo tas ir tas, kas rada Debesis uz Zemes un tas sir tas, kas sak jaunu konkurences sinergiju uz Jaunās Zemes.

Jūsu daļiņa no Mājām

         Dārgie, jūs esat nonākuši tik tālu, tik ātri. Jūs neaptveriet atšķirību, ko jūs līdz šim esat izdarījuši. Pateiksim, ka Jūs vēl neesat redzami televīzijas pārraidēs. Labi, pateiksim, ja jūs katru dienu lasāt avīzes, jūs neredzat jauno, par ko mēs runājam, bet tas ir šeit. Visai cilvēcei cauri iziet klusa cilvēces revolūcija, un kādu dienu jūs pamodīsieties un runāsiet vienā valodā, un jums liksies, ka tas ir maģiski. Tas būs līdzīgi Twilight Zone epizodei, bet pēkšņi tajā būsiet jūs. Tas notiek šodien caur to drosmi, kuri stāv savā jaunajā enerģijā, ar savu kaislību meklēdami spēles risinājumu, ko jūs nesat no Mājām. Jūs varat nezināt, kas tas ir. Jūs skatāties apkārt un domājat, ka citi ir ļoti maģiski, bet jums nav ko teikt. Uzticieties mums. Jūs šeit nesēdētu. Uz krēsla nebūtu jūsu vārda. Jūs neskatītos šo pārraidi vai nelasītu šos vārdus, ja jums nebūtu kaut kas īpaši svarīgs, ko sniegt cilvēcei. Jūs atnācāt ar šo mīlestības daļu. Jūsu lielākais sapnis bija, ka cilvēce varētu sākt pamosties pirms Spēles baigām. Jūs sākāt pamosties Spēles pēdējā minūtē. Jums ir tik liela iztēle, bet bija lieliski redzēt, kas ir noticis. Tagad jūs zvanāt un vaicājat par lielo plānu: “Kas ir priekšā? Kas notiks?” Nav liela plāna. Jūs radāt to katrā ceļa solī, un tas ir maģisks. Tā dēļ jums ir siržu savienošanas spējas, kuras jūs nekad nevarējāt iedomāties, kad jūs pirmo reizi izdomājāt šo spēli.
Kad jūs pirmo reizi pretendējat būt atšķirti no veselā, kad jūs pirmo reizi sākāt spēlēt spēli, pretendējot būt par cilvēku, jums bija kāds no lielākajiem sapņiem, ka jūs varbūt varēsiet paskatīties dievam acīs. Tagad ir vajadzīgs tikai spogulis. Drīz jūs redzēsiet spoguli citu cilvēku acīs  un citu cilvēku sirdīs, jo tā ir dieva enerģija, kurā ikviens no jums dalās. Nav tā, ka viens cilvēks ir rādītājpirksts un cits cilvēks ir kājas īkšķis. Jūs neesat atsevišķas dieva daļas. Jūs turat visu savā šūnu atmiņā. Jums ir piekļuve maģijai. Vispirms jums tas šķiet bailīgi, bet cilvēkiem ap jums, lai redzētu enerģiju nākam laukā. Bet bailes ir tikai informācijas trūkums. Bailes ir tikai no tumsas, kur spīd gaisma. Izstarojiet gaismu! Smaidiet! Pietiek tikai ar smaidu vien, lai apgaismotu tumšu telpu. Smaids ļauj jūsu būtnes garam caur savu jauno saistību ar savu augstāko “es” izstarot enerģiju un aizskart citas sirdis, pat nepasakot vārdu, nesavienojoties parastajā nozīmē. Jums ir šīs spējas tagad vairāk nekā jebkad iepriekš, un, ja jūs to apšaubāt, viss, kas jums ir jādara, ir jāievelk dziļa elpa un jāsmaida. Pašreiz tās miljardiem dvēseles, kas pagāja malā, lai jūs varētu būt šeit šajā mirklī uz šīs planetas, sūta jums savu mīlestību un enerģiju caur viņu enerģiju jūsu smaidā katrā ceļa solī.

Jauns mācīšanas veids

Ir prieks jūs redzēt. Ir prieks būt kopā ar jums. Mēs esam bijuši ar jums kopš paša sākuma, bet jūs nelūdzāt mūs būt par daļu no jūsu eksistences, kamēr jūs sasniedzāt noteiktu līmeni. Tad jūs nācāt pie mums pēc atbildēm, bet mēs tās nesniedzām, jo mūsu darbs nav sniegt jums atbildes. Mūsu darbs ir palīdzēt atcerēties jūsu jautājumus, jo visas atbildes ir jūsos pašos, nevis ārpus jums. To atrašana dod jūsu dvēselei pārliecību, kas palīdzēs pacelt visas šīs paradigmas jaunā līmenī. Tā palīdzēs pacelt visu cilvēci ar jums, jo vairs nekad nenotiks atšķiršana, kas notika Lemūrijas dienās. Tagad neviens neatstāj, tāpēc saprotiet, ka jūsu pacelšanās procesu ierobežo zemākie cilvēki uz skalas, jo Jūs kaut kādā veidā esat daļa no viņiem tāpat, kā jūs esat daļa, sperot savu soli, piederot savai paša varai, runājot savu paša patiesību, kas ir daļa, kas palīdzēs jums spert nākošo soli tālāk un pacelt cilvēci.  Tā būs līdzīga 100. mērkaķa teorijai. Vienu dienu jūs pamodīsieties un sapratīsiet, ka ir jau piektā dimensija. Šī maģija ir tieši jūsu priekšā.
Mums patīk dot jums ierosinājumus. Mums patīk jūs kaitināt. Mums patīk sniegt jums koncepcijas un idejas, kas liek jums domāt un liek jums atcerēties jūsu jautājumus, jo tā ir maģija. Ir aplausi, kas notiek otrā aizsega pusē. Tie ir tik lieli, ka mēs ceram, ka jūs jūtat savā sirdī, kā mēs jūtamies, jo to, ko mēs jūtam savās sirdīs, nevarētu pat salīdzināt ar  pērkonu. Jums ir drošas sirdis. Jūs esat tie, kas spēra soli uz priekšu un teica: “Es to izdarīšu. Es nesīšu daļu no Mājām un mēģināšu atcerēties. Es gribu ieskatīties spogulī un atrast vainas. Es būšu  atšķirts no citiem, un es  būšu viens.” Bet jūs neesat viens, un tas nevar notikt. Jūs esat daļa no mums. Mēs esam daļa no Jums, bet svarīgāk, Jūs esat daļa viens no otra,  un vienlaicīgi – viena sirds, un Jūs izmainīsiet šo pasauli un atnesīsiet Debesis no Mājām. Mēs esam ļoti lepni, ka stāvam aizmugurē un vērojam, kā Jūs radāt Jaunu Zemi. Glabātājs dzirdēja teikto nesen, un viņš to uzrakstīja uz T-krekla, jo viņam patīk darīt tāda veida lietas. Tikai atcerieties, jums nav jāmirst, lai dotos gaismas virzienā. Lai Jums ir jauka diena! Ejiet laukā, priecājieties par sauli un ziniet, ka tas nāk no Jūsu sirds maģijai jūsos.
Mēs jūs tikai lūdzam izturēties pret citiem dieviem ar cieņu, jo Jūs esat daļa no viņiem. Barojiet viens otru un dariet viņu ceļu vieglāku citiem pie katras iespējas, kas jums ir.  Atcerieties, ka tā ir skaista spēle, un saspēlējieties labi.
Espavo
Grupa

 

Atdzimšana

Esmu bijusi prom no mūsu mājām Lasvegasā, Nevadā nedēļu, jo esmu Sandjego, Kalifornijā, gaidot mūsu pirmā mazbērna dzimšanu. Stīvs drīz pievienosies. Bērns ir nolēmis ierasties vēlāk, nekā ārsts paredzēja, tāpēc dienu pēc dienas mūsu ģimene nepacietīgi gaida šīs īpašās dvēseles ierašanos.

Esmu sava dēla un vedeklas mājā. Šo svētdienu es paņēmusi brīvu, lai apskatītu vietu, ko es mēdzu saukt par mājam. Es vēlējos dot brīvu dienu topošajiem vecākiem.  Es zinu, ka viņiem kā mīlošam pārim ir svarīgi,  lpirms viņi atver jaunu savu atiecību daļu, būdami ģimene.  Oman ir daudz draugu un ģimene šeit, bet es vēlējos brīvu dienu. Ta bija viena no tām agrajām Pavasasra dienam, kas irenesa suiltu sauales dgaismu, putnu dziedāšanu un svaigu gaisu, kas liek justies dzīvam.  Bez plāna es devos pludmales virzienā. Es izgāju laukā vietā, ko sauc par  Encinitas, kur ir brīnišķīgs meditāciju dārzs ar skatu uz okeānu.  Kad es dzīvoju  Djego zonā, ta bija mana avieta, kur es vienmēr atgrieztos, kad vien ir vajadzīgs atrisinat kadu problemu vai vienkarši priecaties par skaistumu un rāmumu.   Šeit es dziļi savienojios ar savu būtību. Es atradu savu iekšējo mieru, ko es biju uz brīdi zaudējusi. Man bija nepieciešams laiks, lai atjaunotu savu mērķi dzīvē.

Es nolēmu papusdienot savā mīļākajā retorānā. Kad es apsēdos ārā uz lieveņa, skatījos uz skaistajiem viļņiem, un es pasmaidīju. Te es biju viena, bet es nejutos vientuļa. Visiem ap mani bija pertneri, bet man nebija. Es priecājos pati par sevi un nejutos vientuļa. Saule un okeāna brāzma lika man sajust pieskaramies sev dabu. Es jutos pateicīga par šeit pavadīto laiku.

Dienas turpinājumā es pastaigājos gar pludmali, jūtot, ka viļņi sveicina mani, kad es lasīju akmeņus un gliemežvākus. Uzsmaidīju citiem, klusi zinot, ka mums ir kopīga debesu daļa uz zemes.  Kad es atgriezos mašīnā, es jutu steigu turpināt šo maģisko ceļojumu. Es nolēmu braukt gar krastu, vērojot okeāna milzīgumu tiktāl, cik vien es varēju. Mana pēdējā pietura bija La Jolla, pludmalas pilsēta,  kam vienmēr manā sirdī ir bijusi maģija. Te es vēroju visfantastiskāko sarkano saulrietu pāri okeāna malai.

Dažbrīd tajā dienā es vēlējos, kaut man līdzās būtu Stīvs, lai dalītos ar mani šajā pieredzē, bet dziļi iekšēji es zināju, ka tas bija domāts man vienai.  Tas bija tas, kas ir vajadzīgs, lai ļautu atdzimt manai dvēselei. Es jutos pamodusies, atjaunota, pati, un sapratu, kas ir mana dzīve.

Mēs ieradāmies šajā pasaulē vieni un mēs to atstājam tādā pašā veidā. Dažreiz mums ir jāpakāpjas atpakaļ un jāsajūt sevi dzīvē. Ir svarīgi ieraudzīt, kas mēs esam bez ārējām  ietekmēm.  Tad mēs atkal varam ar entuziasmu atgriezties dzīvē.

Es nevaru sagaidīt brīdi, kad varēšu ielūkoties mūsu jaundzimušā mazdēla acīs un teikt: ”Sveicināts, man ir brīnišķīga dzīve. Kaut tu varētu priecāties par to tāpat, kā es.”

Ar mīlestību un gaismu,
Barbara Rothere

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!