marts 2005

11 BRĪNUMU DIENAS
Praktiskās maģijas sērija

 

Sveicieni no Mājām!

Šodien jūs apciemojam, ar prieku nesdami vibrācijas no Mājām. Daudzi no jums ir pūlējušies padarīt aizsegu plānāku, paskatīties tam garām, lai ieraudzītu, no kurienes nākat. Jūs esat centušies palūkoties garām apstākļiem, kas, pēc jūsu domām, nosaka jūsu likteni, un atminēties savu patieso dabu. Mīļie, jūs esat Pasaules Valdnieka dēli un meitas. Jūsu enerģija nepastarpināti nāk no paša Dieva. Jūs esat daļa no veseluma un tādēļ spēlējat šo spēli, lai Dievs varētu apskatīt pats sevi, jo bezgalīgā stāvoklī nav iespējams atrast sev definīciju; tāpēc Dieva daļiņas ir izlēmušas kļūt galīgas, lai apzinātos sevi. Daļas no Dieva ir uz īsu laiku pieņēmušas konkrētu formu, lai spēlētos fiziskas bioloģijas burbulī.
Jums tas tik labi padodas. Jūs staigājat riņķī, ik pa brīdim ietriecoties viens otrā, cenzdamies izprast, kāpēc esat šeit. Skatoties uz sevi, jūs domājat: „Zinu, ka esmu šeit ieradies, lai kaut ko darītu, bet kas tas ir?” Lūdzu, saprotiet, ka, lai kā arī reizēm nejustos, jūs šeit atrodaties ar nolūku. Būs brīži, kad atradīsiet savu virzienu un spēsiet likt vienu soli pēc otra ar apziņu un izpratni, taču būs brīži, kad jutīsieties, ka vispār esat pazaudējuši virziena izjūtu. Lūdzu, saprotiet, ka daudzi kontrakti tiek izpildīti, jums to tieši neapzinoties. Patiesībā daudzi kontrakti tiek īstenoti, saskaroties ar citiem, teiksim, uz ielas – daloties smaidā, izrādot līdzjūtību vai veicot kādu citu Cilvēkeņģeļa darbu. Lai varētu drīzāk uzsākt darbu Cilvēkeņģeļa lomā, labi noderēs pieeja maģijai, ko atstājāt Mājās, kad pirmoreiz ieradāties spēlēt šo spēli cilvēka ādā.

 

Praktiskā maģija
Šodien vēlamies ar jums parunāt par praktiskās maģijas izmantošanu. Jūs ticat, ka esat bioloģijas burbuļi ar sākumu un galu. Tieši šis uzskats liek jums zaudēt savu maģiju. Jūs zaudējat brīnumus savā dzīvē, sākot meklēt to vienu mirkli, kad varēsiet pašapliecināties. Dziļi sirdī jūs zināt, ka esat maģiska būtne, taču ar fiziskā ķermeņa acīm nespējat to saredzēt. Kad ieraugāt notikumu, ko nevar izskaidrot ar loģiku vai zinātnes likumiem, jūs to saucat par brīnumu. Atcerieties, ka brīnums esat jūs pats. Spēt uzņemt sevī bezgalīgo Dieva enerģiju un izlikties, ka tā ir galīga – tas ir neaprakstāms brīnums.
Tagad, kad esat izlēmuši spēli pacelt nākamajā līmenī, visu acis ir pievērstas jums. Evolūcijas periodam turpinoties, jūs izraisāt pārmaiņas visās dimensijās. Redziet, jūs jau neesat vienīgie, kuri attīstās. Jūs esat atvēruši durvis visām Visuma dimensijām, un tās evolucionē saskaņā ar jums. Šī evolūcija ir jau sākusies un pašreiz īstenojas – tā ir tiešs jūsu izvēļu rezultāts. Tāpēc ļaujiet pavēstīt kaut ko par brīnumiem – tie jau pārāk ilgi ir bijuši izvairīgi un noslēpumaini.
Par brīnumiem ir sarakstītas daudzas grāmatas. Šodien piedāvāsim jums iespēju radīt pašiem savu brīnumu. Ahā, redzam, ko jūs domājat: „Kā tur bija, kā vajadzēja sākt to radīšanas procesu?” Varbūt vēl atminaties astoņus radīšanas soļus, ko piedāvājām atcerēties kādu laiku iepriekš; tomēr šodien esam izlēmuši pastāstīt ko gluži citu. Jūsu enerģija ir izmainījusi zemeslodi, un viss jums apkārt ir mainījies tādēļ, ka esat izlēmuši doties uz priekšu. Pārbīde jau ir labā gabalā, pateicoties jūsu vēlmei piedalīties spēlē dziednieku un skolotāju lomās. Tieši tādēļ esat pārdzīvojuši visgrūtākos dzīves brīžus. Jā, Zeme joprojām izjūt dievišķo neapmierinātību. Ikviens jūt, kā enerģija sažņaudz jūsu dzīves kā spīlēs. Varbūt dažiem šis būs grūti pārdzīvojams laiks, taču mēs sakām, ka tieši šajā maģiskajā laikā jums var izdoties pilnībā atklāt, ko esat nākuši šeit darīt. Tieši šai brīdī daudzi atklās savu aizraušanos.
Jā, mēs zinām – mirklī, kad ierunājamies par dzīves aizraušanās meklēšanu, jūs tūlīt cenšaties izprātot, kā ar to nopelnīt izdzīvošanai. Mums tik ļoti patīk, kad jūs domājat kā cilvēki. Ļaujiet paskaidrot, ka daži no jums ar to nopelnīs iztikai, bet daži ne. Tomēr nevajag domāt tik tālu uz priekšu. Viss, ko lūdzam – virzīties pretī savai kaislībai. Atrodiet veidus, kā spert mazos solīšus tai virzienā un kā kalpot citiem ar savu aizraušanos. Un, kad jūsu sirdī būs atmodusies vajadzīgā enerģija, mēs lūdzam darīt to, kas jums pārāk labi nepadodas – paturēt šo enerģiju kā savu, pilnībā to pieņemt un ļaut sev būt tam, kas esat.
Kā minējām pagājušomēnes, „Glabātāja noslēpums” ir ļoti vienkāršs: lai kaut ko paturētu, jāatrod veids, kā to nodot tālāk. Taču kā iespējams nodot tālāk šo mieru un gaišumu? Reizēm ar smaidu; reizēm ar iekšēju apziņu; reizēm ar vārdiem, reizēm ar grāmatām, reizēm ar to, ko mācāt. Reizēm tas izplatās, kad jūs vienkārši esat – dzīvojat un staigājat cauri ikdienai ar dvēseles skaidrību, kurā jaušamas Māju vibrācijas un atmiņas par tām.

Praktiskie brīnumi
Pateicoties dievišķajai neapmierinātībai, nu ir pieejama dvēseles pārliecība. Tagad arvien biežāk jums radīsies izdevība sasniegt tādu dvēseles pārliecības līmeni, kādu cilvēki agrāk sevī nav nesuši. Par to domā un pēc tā tiecas ikkatrs no jums, tāpēc ļaujiet atklāt paņēmienu, kā to piedzīvot pašiem. Šodien piedāvājam jums iespēju radīt brīnumu pašam savā dzīvē.
Brīnumi ir vienkārši, kad tos saprot. Nedomājiet par to par daudz, jo cilvēki jau tā pārāk daudz domā. Mēs saprotam, ka jums nākas lietas pietiekami sarežģīt, lai tās spētu ienest savā pasaulē, taču brīnumi nav sarežģīti. Tās ir tīras domformas, kas izpaužas starpdimensionāli. Brīnumi ir vienkārši notikumi, kas atgadās negaidot un ko nevar izskaidrot, raugoties no jūsu realitātes dimensijām. Mēs lūgsim jums izdarīt ko ļoti vienkāršu. Lai radītu brīnumu, lūdzam vispirms noteikt laika periodu, kurā vēlaties šo brīnumu saņemt. Definējiet vēlmi saņemt dāvanu un palaidiet domu gaisā. Jūsu alternatīvie „es” radīs iekāroto dāvanu citās dimensijās, tad tā maģiski izpaudīsies jūsu pasaulē.
Ikkatru savas dzīves dienu jūs radāt brīnumus. Taču tad, kad šie brīnumi izpaužas realitātē, jūs neprotat tos pieņemt. Visa enerģija seko mazākās pretestības likumam, un, kad šī enerģija atgriežas pie jums, ja tā sastopas ar pretestību, tā vienkārši atsitas un nonāk pie nākamā cilvēka, kurš tai ir atvērts. Tāpēc daži ļaudis šķiet tādi veiksminieki. Reizēm jūs ļoti smagi strādājat, lai kaut ko iegūtu, bet tad uzzināt, ka jūsu kaimiņš ir dabūjis to pašu par brīvu un bez pūlēm. Vai tas jūs nekaitina? Patiesībā jūsu kaimiņš vienkārši ir iemācījies pieņemt dāvanas. Iespējams, ka viņš to māk tik labi, ka saņem visu no citiem atlecošo enerģiju. Tāpēc mēs lūdzam – lai radītu brīnumus savā dzīvē, izvēlieties laiku vismaz četrpadsmit dienas no šī brīža, kurā šos brīnumus saņemt.
Ā, lūk, kas tagad notiek. Daudzi tagad pārmeklē domas un cenšas ielūkoties savā ikdienas dzīvē, iekšēji jautājot: „Un ko lai es radu?” Lūdzu, to liekat mierā. Ja tiešām vēlaties radīt, ļaujiet savam augstākajam „es” izbaudīt radīšanas prieku, jo jūsu pašu augstākais „es” zina daudz vairāk nekā jūs paši par to, kas spēj jums nest prieku un aizraušanos. Ļaujiet savam brīnumam būt augstākā „es” produktam, jo augstākais „es” ir tā jūsu daļa, kas caurstrāvo visas realitātes dimensijas.
Ierosinām noteikt vienpadsmit dienu periodu, kurā brīnumam izpausties. Nolieciet šo laika periodu vismaz četrpadsmit dienas uz priekšu, skaitot no šodienas. Noteikto vienpadsmit dienu laikā mēs jums lūgsim uzsākt brīnuma radīšanas procesu, apsolot savam augstākajam „es”, ka, lai kas arī jūs sagaidītu uz dzīves ceļa, jūs to pieņemsiet ar prieku un pateicību. Jūsu uzdevums ir pieņemt brīnumu, izrādot godu savam garam, lai no kuras puses brīnums arī nāktu. Lūdzam jūs atslēgt smadzenes uz pietiekami ilgu laiku, lai pieņemtu šo enerģiju. Daudziem no jums šis process padodas arvien labāk. Jūs būsiet tie, kurus citi sauc par veiksminiekiem. Lūdzam vienkārši ļaut šai enerģijai plūst sev cauri, nepieķeroties iespējamajam iznākumam.
To stāstām galvenokārt tāpēc, lai jūs varētu pārliecināties par savu radītāja spēku, lai gan mītat uz Zemes bioloģijas burbulī. Jūs esat daļa no Mājām, un Mājas ir jūsu daļa. Mēs zinām, ka jūs ik dienu dodaties savās gaitās, prātojot, kā padarīt aizsegu plānāku, kā izurbināt tajā kādu caurumiņu, lai kaut uz mirkli izdotos ieskatīties otrā pusē – lai ieraudzītu Mājas. Atklāsim, ka tie, kuriem tiešām izdodas padarīt aizsegu plānāku, ikdienā nes sev līdzi dziļas skumjas, apjautuši, ka neatrodas tur, no kurienes nākuši. Mēs darām zināmu arī, ka Mājas nav tādas pašas, kopš devāties no tām prom, tāpēc iedrošinām jūs uzņemties Cilvēkeņģeļa lomu un radīt Mājas tur, kur šobrīd atrodaties. Ziniet, ka uz Zemes esat ar nolūku un jūsu uzdevums ir augstākais, kādu Cilvēkeņģelim vispār var uzdot.
Tātad, kā radīt Mājas Zemes virsū? Kā izveidot Māju sajūtu savā ikdienas dzīvē? Radīšana ir vienkārša; taču, lai saglabātu radīto, nepieciešams treniņš. Tāpēc lūdzam jūs atcerēties „Glabātāja noslēpumu”. Vieglākie veidi, kā saglabāt to, ko esat radījuši, ir atrast veidus, kā palīdzēt citiem radīt Mājas savās dzīvēs, kā kalpot citiem un uzņemties Cilvēkeņģeļa lomu. Lai aizsāktu šo procesu, vienkārši apņemieties, ka esat ar mieru tikt novietoti īstajā laikā un vietā, kur varat izmainīt kāda cita dzīvi. Lūdziet iespēju kādu mierināt, iedrošināt, sniegt kādam dāvanu vai palīdzēt šim cilvēkam ticēt sev. Tieši tur jūs atrodaties, un tāds šodien ir jūsu uzdevums. Kad būsiet noteikuši vienpadsmit dienu periodu un apņēmušies pieņemt visu, kas nāks pretī, redzēsiet savā dzīvē notiekam īstus brīnumus.

Atbrīvošanās no polaritātes un iekāpšana trialitātē
Tagad sniegsim kādu ierosinājumu saistībā ar brīnumu radīšanu. Lūdzu, saprotiet, ka radītāji esat jūs; mēs tikai piedāvājam vingrinājumu, lai palīdzētu saskatīt brīnumus, ko radāt ik dienu. Visi cilvēki vismaz daļēji uzturas polaritātes laukā. Jūs lietas iedalāt labās un ļaunās, augšā un apakšā, pareizās un nepareizās, mīlestībā un bailēs. Tas ir dabisks stāvoklis un rezultāts tam, ka pa planētu pārvietojaties galīgos ķermeņos. Dualitāte līdz šim brīdim bija būtisks aizsega elements. Taču tagad esat attīstījušies tik tālu, ka šāda ilūzija nav vajadzīga. Iznākuši no dualitātes lauka, jūs esat spēruši soli trialitātē. Trialitāte ir līdzsvars starp gaismu, tumsu un augstāko „es”.
Kad realitātes uztverē šajā vienpadsmit dienu periodā iekļausiet savu augstāko „es”, sapratīsiet brīnuma rašanās procesu. Mēs lūdzam visu, kas nāk jums pretī vienpadsmit brīnumu dienu laikā, aplūkot no augstākā „es” skatījuma. Tas aktivizēs trialitātes lauku. Mācoties to veikt arvien labāk, viss, kas ienāks jūsu dzīvē, tiks izmantots augstākajam mērķim, vai tas būtu negatīvs vai pozitīvs.
Ak, nu jums šķiet, ka esam mainījuši noteikumus, jo uzskatāt, ka brīnumiem vienmēr jābūt pozitīviem. Nē, tā nebūt nav, jo cilvēki polaritātes laukā vairāk uztver un mācās no negatīvā nekā no pozitīvā. Tāda ir jūsu daba. Pozitīvais ir vienkāršs. Pozitīvais ir Mājas. Jūs nācāt strādāt uz Zemes, lai jums rastos neatkārtojamā iespēja piedzīvot negatīvus notikumus. Kad plānojat savas dzīves mācības un jums vajadzīgs katalizators, kas paraus jums paklājiņu no kājapakšas, lai jūs varētu apgūt Uzticības mācību, pārsvarā atklāsiet, ka negatīvais katalizators paveic labāku darbiņu nekā pozitīvais. Tieši tādēļ jūs savai dzīvei piesaistāt negatīvu enerģiju.
Tādēļ, lai saprastu, kā darbojas brīnumi vienpadsmit dienu periodā, lūdzam uz dzīvi paraudzīties no augstākā „es” skatpunkta, jo no šīs perspektīvas nav nekā pozitīva vai negatīva. Ikviens, kurš strādājis ar enerģiju, zina, ka negatīva enerģija nav slikta un pozitīva enerģija nav laba. Tā ir vienkārši enerģija. Patiesībā varam jums atklāt, ka tas, ko jūs šobrīd apgūstat uz planētas, ir spēja uzņemties visu enerģiju, tai skaitā arī negatīvo, un atrast tai pozitīvu pielietojumu savā dzīvē. Raugoties uz dzīvi no šīs perspektīvas, jūs iemācīsieties saskatīt visu enerģijas loku, kas sevī iekļauj gan pozitīvo, gan negatīvo. Tā jūs atbrīvosieties no nepieciešamības kaut ko uztvert pretstatos un spēsiet viegli pastaigāties pa trialitātes lauku. Kad izvēlētajā vienpadsmit dienu periodā jūsu dzīvē sākas jauni notikumi, vienkārši vērojiet tos bez tieksmes vērtēt un vienmēr meklējiet augstākās iespējas.

Apzināti brīnumi
Ņemot vērā augstākminēto, lūdzam jūs sākt brīnumu radīšanas procesu – izvēlieties 11 dienu periodu un noraugieties, kā vienpadsmit brīnumu dienas ieplūst jūsu dzīvē. Pat ja tobrīd šķiet, ka notiekošais ir negatīvs, jūs tam atradīsiet pozitīvu pielietojumu ātrāk, nekā būtu gaidījuši. Tai mirklī, kad negatīvo pārvēršat par pozitīvo, jūs esat mainījuši savu uztveri. Realitāte ir tiešs jūsu uztveres elementu rezultāts, un iemācīties mainīt uztveri tā, lai iegūtu vislabāko skata leņķi savā realitātē – tas arī ir dzīves galvenais uzdevums. Tā nav vienkārši pozitīva domāšana. Tas ir process, ko šeit, Mājās, izmanto dižākie no eņģeļiem.
Tagad, kad esat sasnieguši paaugstinātu vibrāciju līmeni, sāksiet izmantot tiešus paņēmienus, līdzīgus augstākminētajam procesam. To var saukt par „eņģelisku radīšanas procesu”. Tieši to nozīmē vienpadsmit brīnumu dienas. Izvēlieties vienpadsmit dienas vismaz divas nedēļas no šī brīža. Sakiet sev: „Starp šo un šo datumu apņemos pieņemt visus brīnumus, kas parādīsies manā dzīvē, un visas dāvanas, kas man tiks pasniegtas, vai tās izskatītos pozitīvas vai negatīvas, un radikāli mainīt savu dzīvi, pateicoties šīm dāvanām”. Jūsu gars atdzīvosies, jo jūs esat radītāji. Jūs esat diženākie eņģeļi, kādi jebkad dzīvojuši. Lai noņemtu spārnus, uzliktu acu apsēju un nokāptu šeit, kur triecaties viens otrā, nesaprazdami, kas notiek, bija nepieciešama lielāka drosme, nekā spējat iedomāties. Un mēs jums aplaudējam ikvienu jūsu dzīves dienu, jo jūs esat dižākie eņģeļi Visumā.
Tagad lūdzam šo enerģiju izpaust jūsu pašu dzīvē, jo, ja pieņemat visu, kas nāk, dzīve kļūst daudz ērtāka. Dzīvei kļūstot ērtākai, ir daudz vieglāk radīt debesis Zemes virsū. Paskatoties apkārt uz draugiem, ģimeni, cilvēkiem, ko ik dienu sastopat, jūs redzat, ka pastāv iztrūkums. Jūs zināt, ka cilvēki mēdz triekties ķieģeļu sienās. Tas tā notiek tikai tādēļ, ka viņi izvēlējušies atbilstošu uztveres punktu. Ja jums lūdz, piedāvājiet citu perspektīvu. Tā rīkojoties, debesis uz Zemes sāksies jau šodien. Tad mēs jums pievienosimies, jo arī mēs atrodamies evolūcijas procesā. Jums apgūstot šīs prasmes, mēs ar jums ik dienu savienosimies stiprāk. Radiet telpu, kur tam notikt, un tā arī notiks, jo jūs esat diženākie brīnumdari un mīlestības eņģeļi.

Dievišķā pārpilnība
Pieņemiet to labprāt un turiet to savās sirdīs, jo ikvienam no jums pieder atslēgas, lai atvērtu durvis uz debesīm tepat, Zemes virsū, un, ļaujot sev pieņemt absolūtu pārpilnību, jūs sāksiet atdarināt debesis. Debesīs nekā netrūkst, jo enerģija trūkuma nepazīst. Trūkums ir polaritātes ilūzija. Vairs neļaujiet šai ilūzijai deformēt savu uztveri. Saprotiet, ka jums pieder Māju pārpilnība. Tās ir jūsu tiesības no dzimšanas un trialitātes laukā vairs netiks apslēptas jūsu uztverei. Ļaujiet pārpilnībai plūst sev cauri, un jūs radīsiet Mājas šai pašā mirklī. Pavingrinieties izturēties tā, it kā tas jau būtu noticis, un jūs radīsiet telpu savā dzīvē, kur izpausties brīnumiem. Pierādiet to sev. Izdariet to šajās vienkāršajās vienpadsmit brīnumu dienās un spēlējieties ar to pēc patikas, jo tā ir praktiskā maģija. Ieraudzījuši pašu radīto, pagriezieties un pastāstiet arī kādam citam, kā īstenojāt savu aizraušanos. Padalieties ar to, kā esat licis piepildīties saviem sapņiem, un debesis būs uz Zemes, pirms paspēsiet aci pamirkšķināt.

Trešā Zeme
Jau agrāk, mīļie, esam runājuši par Trešo Zemi. Tagad vēlamies pieminēt ko jaunu šai sakarā, jo visā procesā ir notikušas pārmaiņas. Tiem, kuri vēl nezina, kas ir Trešā Zeme, pastāstām, ka tas ir tikai domu modelis. Tā ir Dieva doma, jo viss sākas ar Dieva domu, un jūs, būdami daļa Dieva, esat radījuši Trešo Zemi. Trešā Zeme ir gaismas hologramma, nekas vairāk. Tieši tā aizsākās arī pirmā Zeme – kā domas process.
Tagad lūdzam jūs ņemt savus augstākos sapņus par to, ko vēlaties redzēt savā dzīvē, par to, ko vēlētos sev kā augsti attīstīta cilvēciska būtne, un sūtīt šos tēlus uz Trešo Zemi. Tā kļūs par sapņu krātuvi. Tā kļūs par domu krātuvi. Tā kļūs par Mīlestības Tīkla daļu un savienosies ar jūsu sirdīm. Un, tam notiekot, gaismas hologramma ieradīsies paviesoties uz Zemes, aizklās un apsegs oriģinālo Zemes hologrammu, jo arī tā sākumā bija Dieva doma un gaismas attēls. Tāpēc, saņemot enerģiju vienpadsmit dienu eksperimenta laikā, ja notiekošais jums liek kaut mazliet pasmaidīt, sūtiet šo enerģiju uz Trešo Zemi un uz mirkli iztēlojieties, kā tas būtu – dzīvot šai enerģijā ik dienu. Jūs esat tuvāk, nekā domājat, un tieši Trešās Zemes radīšana atnesīs debesis uz Zemes ātrāk, nekā jums šķiet iespējams.
Lūdzu, apzinieties, ka, pastaigājoties pa šo vietu, cenšoties pavilkt malā acu apsēju, raugoties uz citu sirdīm, lai ar tām savienotos – jūs ne uz mirkli neesat vieni. Jums apkārt ir tik daudz eņģeļu un pavadoņu, kuri vēro ikvienu jūsu kustību, ka jūs nespētu pakrist, pat ja ļoti censtos – un mēs zinām, ka daži no jums tik un tā cenšas no visas sirds. Taču, ja jūtiet eņģeļu un pavadoņu maigo atbalstu, saprotiet, ka viņi neatrodas blakus tādēļ, lai jūs pasargātu no negatīviem notikumiem. Viņi ir blakus, lai palīdzētu negatīvo pārvērst pozitīvajā. Viņi ir blakus, lai palīdzētu jums visu pārvērst par smaidu savā sejā un brīnumu savā dzīvē. Viņi ir blakus, lai palīdzētu atmodināt jūsu acīs kaislību pret to, ko vēlaties darīt, un palīdzētu saprast, kā radīt Māju enerģiju šeit un šodien. Pats grūtākais ir iemācīties viņus uzklausīt un viņiem uzticēties.
Tagad skaitā pieaugs jūsu pašu čenelingi. Nākamo četru gadu laikā stipri uzlabosies jūsu kontakts ar savu augstāko „es”. Lai gan turpinām nodot informāciju caur Glabātāju, mēs vienlaikus ceram, ka kādu dienu viņš izdomās labāku vārdu, jo mums pašiem vārds „čenelings” nekad nav šķitis īpaši piemērots. Tas ir pārlieku sarežģīts vārds šī vienkāršā procesa aprakstīšanai. Patiesība ir tāda, ka jums visiem ir pieeja savam augstākajam „es”, garam, tai pasaulei, no kuras esat nākuši. Izmantojiet to. Spēlējieties ar to. Eksperimentējiet ar to. Izjūtiet šo savienojumu, un jūs radīsiet debesis uz Zemes jau šodien.
Mēs jūtamies ļoti pagodināti, ka drīkstam nodot jums šīs vēstis. Tas ir brīnums, ko esat radījuši jūs paši, un mēs tagad varam atrasties tur, kur mūs sauc mūsu aicinājums. Mēs esam pavadījuši gadu tūkstošus, cenšoties izplest spārnus, lai atstarotu jūsu krāšņumu, bet tikai pavisam īsu brīdi cilvēces laika izteiksmē jūs esat mūsos klausījušies; tāpēc mēs lēkājam uz pirkstgaliem aiz sajūsmas par to, kas šobrīd notiek uz Zemes. Neticiet tam, ko rāda pa CNN. Jūs jau šobrīd radāt pārmaiņas, un mēs esam pagodināti šodien atrasties jums blakus.
Atstāsim jūs ar trim vienkāršiem atgādinājumiem: izturieties viens pret otru ar cieņu; lolojiet viens otru pie katras iespējas, jo tā jūs lolojat paši sevi; atcerieties, ka šī ir spēle, un saspēlējieties labi.

Espavo.
Grupa

 

Connecting the Heart
Pielāgošanās pārmaiņām

Barbara Rotera

Kopš pārcelšanās uz Lasvegasu Nevadā es ik rītu pamostos līdz ar saules lēktu. Esmu sajūsmā par šo diennakts laiku. Tas ir pildīts ar jaunas dienas solījumiem. Vēl pirms acis ir pilnībā atvērušās, mans prāts ir cerību pilns. Guļamistabas lielais logs ļauj pirmajiem rīta saules stariem ar mani apsveicināties. Es guļu gultā un sagatavoju dienas enerģiju, priecājoties par skaistumu debesīs, kas no nakts pāriet dienā. Nolūkojos lecošās saules sarkanumā, kas liek mākoņiem viegli iespīdēties. Raugos, kā vējš šalc koku lapās un ieklausos putnu dziesmās. Cik īpašs ir šis laiks! Es ar tādu prieku izkāpju no gultas un pastaigājos pa lauku, lai saplūstu ar dabu, ar prieku atzīmējot ik jaunu dienu. Šis ir laiks, kas man nepieciešams vienai, lai nostabilizētu savu enerģiju. Šai brīdī es apzinos, ka līdz ar šo jauno un atsvaidzinošo startu spēju radīt visu, ko vēlos. Tad es nosaku, vai mana diena būs pilna prieka vai pilna izaicinājumu. Ik diena ir jauns sākums un nes man atkārtotu iespēju izvēlēties, kā virzīt savu dzīvi.
Šī dienas pāreja rītausmā man liek pārdomāt daudzās pārmaiņas, ar ko nesen esmu saskārusies. Esmu pārcēlusies no drūmas dievišķās neapmierinātības perioda uz jaunas gaismas sākuma pozīciju. Es atkal jūtu, kā manī strāvo garīga pašpārliecinātība, esmu gatava atkal izplest rokas pretī pasaulei ar tās priekiem un izaicinājumiem. Zinu, ka spēju tikt galā ar visu, kas nāk man pretī. Es atkal esmu uzlādēta un atguvusi savu sajūsmu par dzīvi.
Mans dievišķās neapmierinātības periods bija tikai atpūtas brīdis, pirms sagatavojos ielēkt nākošajā sava ceļa līmenī. Mans ķermenis, prāts un dvēsele vienkārši vēlējās visu vēlreiz izvērtēt, pirms turpināt izaugsmi. Tagad atskatoties es redzu, ka izturējos pārlieku nopietni attiecībā pret sevi. Tas man ir iemācījis, ka mums katram dzīvē ir savi enerģiskie un drūmie periodi, un katrā no tiem mēs varam daudz gūt. Ja mēs spējam turpināt plūsmu un izbaudīt abus dzīves brīžus, nesākot domāt, ka kaut kas nav kārtībā, tad grūtību vietā mēs spējam izbaudīt lielisku pieredzi.
Visas izmaiņas ved pretī kam labākam, taču reizēm mēs apraudam pagātni, ko esam atstājuši aiz muguras. Pēdējos pāris mēnešus man šķita, ka dzīvoju kā automāts. Lai gan priecājos par ikdienas notikumiem, kaut kas manī nebija kārtīgi savienojies ar manu augstāko personību. Es jutu, ka it kā atturos – ka atturos no absolūta prieka. Pēdējo mēnesi, kad ar Stīvu apmeklējām Grieķiju un Kipru, es izbaudīju braucienu – gan cilvēki, gan ainavas bija vienreizējas. Taču joprojām man šķita, ka manai gaismai pārklājusies ēna.
Kādu dienu Stīvs vadīja sesiju, bet es atgriezos viesnīcā, lai uzrakstītu savu rakstu „Siržu savienošanai” februāra Beacons. Jutos tā, it kā būtu iestrēgusi. Vārdi neplūda tā, kā parasti. Beidzot man izdevās kaut ko uzrakstīt. Vēlāk mēs ar Stīvu to kopīgi pārlasījām. Abi vienojāmies, ka šis vēstījums nenāk no sirds, bet ir tikai vārdi. Jutu, ka esmu atvienojusies no gara.
Taču laika vairs nebija, un mums vajadzēja izdot Beacons, lai gan es nejutos apmierināta ar savu vēstījumu. Kad cilvēks, kurš publicē Beacons, saņēma mūsu sūtījumu, sagadījās tā, ka viņš saņēma Stīva sūtīto rakstu, bet ne manējo. Stīvs zina, ka nosūtīja manu rakstu kopā ar savējo, taču kaut kā sanāca tā, ka tas nekad netika saņemts. Es jutos atvieglota, jo šis vēstījums nebija manas sirds atspoguļojums, taču toreiz es vienkārši nespēju ielikt vārdos to, ko jutu. Nopratu, ka gars šādi par mani rūpējas.
Tā arī nepārrakstīju savu februāra vēstījumu. Sapratu, ka drīkst to vienkārši atstāt un virzīties uz priekšu. Dievišķā neapmierinātība atstājās no manis, kad ļāvu sev atpūsties no tā, kas man šķita pienākums, un vienkārši mazliet laika pavadīt, apcerot savas jūtas. Drīz pēc tam jutu, kā dvēsele paceļas spārnos. Sapratu, ka manis piedzīvotais ir tikai rezultāts tām lielajām izmaiņām, ko biju radījusi savā dzīvē. Nebiju sev devusi laiku pielāgoties. Tā vietā neatlaidīgi turpināju sekot savam aizņemtajam grafikam, tūliņ dodoties nākamajā projektā vai ceļojumos kopā ar Lightworker.
Tiklīdz biju atradusi problēmu, kas man neļāva atgriezties savā optimistes ādā, izdevās šīs sajūtas pārvarēt un atgūt prieku. Šodien esmu pilnīgi laimīga. Tagad zinu, cik būtiski ir izturēties labi pret sevi pārmaiņu periodu laikā, vai pārmaiņas būtu pozitīvas vai negatīvas. Pārmaiņas var sev līdzi nest emociju polaritāti. Tagad zinu, ka ir vērtīgi dot sev laiku pielāgoties pārmaiņām, nevis strauji mesties tālāk.
Es jūtos kā tauriņš, kurš tikai nesen izlīdis no kūniņas. Bija mazliet jāpacīnās, lai izkultos no šaurās telpas, taču šī piepūle ir tikai padarījusi manus spārnus spēcīgākus. Tagad es lidoju augstu, mirdzošām krāsām, ar cerību raugoties pretī jaunajam sākumam. Es atkal esmu savienojusies ar savu prieku un kaislību.

Ar mīlestību un gaismu
Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!