jūnijs 2008

Laika kritiskas misijas
Aktivizēšana 2012. gadam

No Stīva:

Grupa ir daudz runājusi par 2012.gadu.  Lai arī viņu ziņojums ir diezgan atšķirīgs par to, viņi apgalvo sekojošo: Tas visai radībai būs maģisks laiks, un cilvēcei tas būs evolūcijas solis. Daudzi cilvēki uz šīs Zemes izveido īpašus līgumus, kurus viņi varētu ieviest, ja cilvēces līmenis būs sasniegts 2012. gada maģiskajā datumā.  Grupa apgalvo, ka tā būs milzīga radīšana uz globāla pamata.  Daudzu Gaismas kalpotāju dzīvēs tagad notiek savādas lietas, vadot jaunā virzienā, kas ļaus viņiem aktivizēt laika kritiskos līgumus. Šajā ziņojumā grupa sniedza trīs piemērus par to, kā tas varētu izskatīties. Nākošie četri gadi cilvēcei būs izmaiņu laiks. Daudzi Gaismas kalpotāji tagad aktivizē līgumus, kas nākotnē viņus noliks labākā pozīcijā. Priecājieties!
Apskāvieni!

 

Sveicieni no Mājam

2012

          Dziļi savās sirdīs Jūs zināt, ka jūs esat ieradušies šeit, lai kaut ko izdarītu. Mēs vēlamies jums pateikt, kas tieši sagaida. Sākumā nedaudz maģijas par 2012. gadu, jo uz Zemes nāk iespējas, un cilvēce kļūst neiedomājama, jo jūs attīstāties.   Jūsu evolūcija ir spēles priekšā. Mēs jau iepriekš esam runājuši par 2012. gadu. Jā, tā ir dimensiju maiņa. Jā, tas ir viss, ko Jūs esat iedomājušies, kas būs. Kāpēc? Tāpēc, ka Jūs esat radītāji, un, ja jūs domājat, ka kaut kas notiks, tas notiek.  Visu laiku ir bijusi atšķirība starp veco un jauno enerģiju. Ceļā ir dažādi sadalījumi un segmenti, kas varētu būt jaunā un vecā iezīmētāji punkti. 2012. gads ir paredzētais pagrieziena gads. Ļaujiet mums sniegt piemēru.

Laika līnijas šķērsošana

Jūs esat pilnīgā sajūsmā par Kemelotu un karali Artūru, lai gan jūs vēl nezināt, vai šie stāsti ir patiesi, vai izdomāti. Jūs esat atraduši karaļa Artūra kapu, un jūs pat esat atraduši lietas, kas varētu būt piederējušas Kamelotam, bet vai tās ir īstas? Vai tā ir īsta patiesība vai mīts? Protams, vārdam “īsts” ir daudz dažādu nozīmju, tāpēc jums ir jāsaprot, ka, ja jūs gaidāt ka kaut jas notiks, būs kāda liecība, ka tas notiks. Jūs izveidosiet to, kas jums ir nepieciešams, lai to saprastu.
Ļaujiet mums izskaidrot citu koncepciju par to, jo tas ir noticis daudzas reizes uz planētas. Tas notika, kad Buda bija uz Zemes, un Kristus laikā. Daudzreiz uz jūsu planētas nonāca stāsti, kas nekad nemainījās. Ja mēs pasakām kādam telpas priekšā tikai dažus vārdus un lūdzam tos pateikt nākošajam cilvēkam, tad kamēr vārdi tiek nodoti cilvēkam, kurš atrodas telpas aizmugurē, tikai divi no sākotnējiem vārdiem varētu būt pareizi. Tad kāpēc ir tā, ka stāsts par Kamelotu tiek nodots cauri paaudzēm bez izmaiņām? Tas ir tāpēc, ka laika gaitā tas kļuva par pastāvīgām ziņām. Iztēlojieties 11 laika sadalījumus, kas konkurējoši atrodas viens otram blakus. Ir 11 jūsu pašu dvēseles pieredzes, kas notiek vienlaicīgi. Jūs esat daudzdimensiju būtne, kas dzīvo 11 dvēseles pieredzēs un vienā uztveres punktā. Katra pieredze notiek dažādā laika ierobežojumā. Jūs domājat par laika ierobežojumu kā esamību šeit un tagad. Bet bija viens karaļa Artūra laika līnija, kas bija maģisks notikums, un tajā punktā laika līnija šķērso jūsējo. Tā ņēma pareizu virzienu un tad šķērsoja citas laika līnijas. Kad tas notika, tas atstāja zīmi uz abiem laika ierobežojumiem. Šos maģiskos stāstus jūs dzirdējāt bērnībā, un tie atstāja iespaidu uz visu jūsu pārējo dzīvi. Tie nāca, lai pareizajā laikā ietekmētu cilvēci un sniegtu jums to, kas ir vajadzīgs. 2012.gads ir 12 dažādu laika ierobežojumu-līniju sadalījums. Tas atstās zīmogu uz cilvēci visās laika un telpas dimensijās. Jūs varēsiet redzēt iespējamu maģiju, kas tad notiks. Turklāt ikviens gaida, ka notiks kaut kas maģisks, tāpēc, protams, tas notiks.

Kas notiks 2012. gadā?

Tagad kā ir ar visiem pareģojumiem par to, kas notiks 2012.gadā?  Vispirms, daudzas lietas, kas notiks 2012. gadā, ir jau notikušas. Tāpēc, ka jūs esat tās virzījuši uz priekšu ātrāk, nekā jūs esat plānojuši, jums nav nepieciešams doties uz šo tikšanos. Jūs dzīvojat piektajā dimensijā, un jūs pat sākat mācīties, kā to izmantot savā ikdienas dzīvē.  Jūs atbrīvojaties no robežām. Jūs mācāties jaunus veidus, kā sadarboties ar savu pasauli, mīlēt, savienot dažādas dvēseles daļas. Tādēļ jūs to saucat par maģisku laiku.  Daudz cilvēku gaida, ka tieši šī diena 2012. gadā būs īpaši maģiska. Jūs kā radītāji neesat pat inoteikuši, kura diena tā būs, tāpēc cilvēkiem vajadzētu pasteigties un darboties, lai mēs varam iet! Kad jūs noteiksiet, kura diena 2012. gadā tā būs, jūs radīsiet brīnumus. Ļaujiet mums izskaidrot, kas notiks.
Kādas ir iespējas? Kādi ir brīnumi? Kas notiks tajā dienā? Tā būs ļoti maģiska diena, kad vien jūs to paredzēsiet. Jums būs ballīte. Daudzi no jums dosies kalnos varenās vietās, un jūs jutīsiet enerģiju plūstam, un jūs to mīlēsiet. Jūs izveidosiet lielus ugunskurus un dziedāsiet. Kad tas beigsies un ugunis dzisīs, jūs kāpsiet lejā no kalniem un strādāsiet tāpat kā iepriekš. Jūs sapratīsiet, ka daudz kas no tā, ko Jūs esat radījuši, ir šeit jau bijis. Lūdzu, saprotiet, ka tā nav neapmierinātība jūsu acīs, jo tā būs ļoti maģiska diena. Tālāk tiks izklāstīts, kas notiek.

Laika kritiskas misijas

Daudzi no jums ir dvēseles, kas esat bijuši uz šīs planētas vienu dzīvi pēc otras. Jūs atnācāt, lai kaut ko atnestu no Mājām, ar ko jūs gatavojāties dalīties ar visiem cilvēkiem, lai palīdzētu dvēselēm, kuras šeit pretendē būt par cilvēku gariem, un kā to izmantot. Katrs no jums atnāk ar daļu, ko varētu nest. Ja un tikai JA viss atvērtos tieši pareizajā laikā, tad jūs ar to būtu šeit. Mēs saucam to par laika kritisko misiju, un daudzi no jums ir laika kritiskās misijās. Daudzi no jums ir sapratuši, ko jums patiktu darīt, un domājat, kas notiek jūsu ceļā jau tagad. Daži no jums izdarīs 90 grādu pagriezienu bez brīdinājuma, un jūs mīlēsiet katru minūti, jo tas virzīs jūs pie jūsu aizraušanās. Tur, kur jūsu augstākais “es” atceras, ka jūs ejat, un  kur jūsu augstākais “es” ir mēģinājis jūs vest kopš jūsu dzimšanas. Šis pagrieziens noliks jūs tajā vietā, kur tiks īstenota jūsu laika kritiskā misija un kur jūs varēsiet kalpot. Jūs atradīsiet sevi vietā, kur jūs varat dalīties ar to, ko jūs nesat, tā, lai mēs varam izveidot Mājas uz Zemes. Jūs esat darba procesā, lai radītu Debesis uz Zemes. Jums ir iespēja 2012. gadā vairāk nekā jebkad iepriekš pilnībā būt kustībā. Katram no jums ir iespēja tajā maģiskajā dienā vai jebkurā brīdī, kad jūs to  vēlaties. Daudzi cilvēki mainīs savas dzīves šajā dienā tās maģijas dēļ. Visi tiks pacelti un mainīti ar palikušajām zīmēm, jo visas 12 laika līnijas šķērsos maģisko laiku, liecinot par jaunas ēras sākumu. Kad cilvēki pulcējas, gaidot brīnumu, viņi tādu rada. Šis brīnums būs daudzdimesionāls.
Tie, kam ir laika kritiskās misijas, tiks apstiprināti, un jūs nezināsiet, kas jūs sit. Mēs sniegsim pāris piemērus, lai parādītu jums, kā tas izskatās. Šeit ir vīrietis, sauksim viņu par Tomu. Toms ir medicīnas doktors, kuram patīk  dziedināšana  un kurš vienmēr ir zinājis, ka viņš ir dziednieks. Ne viss savā darbā viņam  patīk, bet viņš ir ieguldījis daudz enerģijas, laika un naudas, lai kļūtu par to, un ir atzinis, ka pašreiz tas, ko viņš dara, viņam ir vislābākais.  Viņam ir arī jābalsta ģimene,  tāpēc viņš katru dienu pieliek visas pūles un priecājas par sadarbību, kas viņam ir ar klientiem. Viņš priecājas par kalpošanu jebkurā veidā, kādā vien viņš var.Bet klusībā viņš sapņo būt citādāks. Tad, kad neviens to neredz, kaut kas notiek, un pēkšņi Dr. Toms mainās. Tāvar būt grāmata, kuru viņš lasa, seminārs, kuru viņš apmeklē,  vai pārraide, kuru viņš skatās. Lai kas tas būtu, tas atver viņu, un viņš sāk visu redzēt no citas perspektīvas. Visa viņa dzīve mainās. Kad tas notiek, var būt grūti, īpaši attiecībās un ģimenē, jo divi cilvēki nekad neaug vienā un tajā pašā ātrumā. Līdz ar to viens cilvēks sāk augt, bet otrs nē, tāpēc jums ir jāveido šo maiņu kā atbalstu ikvienam. Plaisa ir aizpildīta ar papildus komunikāciju, un tas ir tas, kā aug attiecības. Toms vienu rītu pamostas, un savā sirdī viņš vairs nav ārsts, bet viņš vēl joprojam iet uz darbu. Viņa ķermenis sāk cīnīties ar sevi, jo viņš zina, ka viņš nav uz pareizā ceļa.Viņš zina, ka ir kaut kas cits, ko darīt. Pēkšņi viss, pie kā viņš ir strādājis daudzās dažādās jomās, vairs viņam nedarbojas. Viņš vairs nemāca Reiki un izbauda katru tā minūti. Viņš vēl ir dziednieks, bet rada lietas citā veidā. Jā, viņš vēl rada ļoti sakrālu telpu cilvēkiem, bet viņš ir laika kritiskajā misijā, jo viņš vēlējās būt vietā pirms maģiskā 2012.gada datuma.

Dr. Toms

Daudziem no jums ir līdzīgai līgumi. Daudziem no jums tiks apstiprinātas jūsu laika kritiskās misijas, un jūs patiesībā sāksiet ļoti krasi mainīt savas dzīves, tāpat kā to darīja Dr. Toms. Šajā punktā mainījās visa viņa dzīve. Viņa bērni nezināja, kas ar viņu notiek, un viņa sieva nesaprata, kā ar viņu tikt galā; dažreiz viņš varēja būt  ļoti emocionāls, bet viņa nebija pieradusi, ka viņš ir emocionāls. Viņa nebija pieradusui izjust šīs emocijas un ļaut tām plūst caur viņu tādā veidā. Bez siltuma viņa dzīve vienkārši sāka mainīties. Laika gaitā Dr. Toms izveidojās par brīnišķīgu skolotāju, bet sākumā pāreja bija grūta viņa piesaistes nākotnei dēļ. Tas var notikt, kad jūs aktivizējiet laika-kritisko misiju.

Ģertrūde

Tad šeit ir Ģertrūde. Ģertrūde ir bijusi uz šīs planētas daudzas reizes. Viņa ir aborigēnu dziedniece. Viņa parasti nāk un sēj sēklas, kad neviens neklausās. Viņa runā vārdus, un pat lai gan viņi domā, ka viņa ir traka – nieki -, viņa sēj sēklas un reizē sniedz idejas, kas vēlāk par kaut ko veidojas. Viņa bieži jokojas un diezgan bieži  baidās.  Daudzreiz Ģertrūde ir bijusi tuvu nāvei savas patiesības, godīguma un dalīšanās tajā, ko viņa ir atnesusi  no Mājām, dēļ. Viņa ir bijusi sodīta ar miesas sodu. Viņa ir tikusi izraidīta, jo cilvēki baidās no nezināmā — īpaši, kad viņi redz ļoti spilgtu gaismu. Visas daudzās reizes, kad Ģertrūde  iepriekš ir bijusi uz planētas, viņa nekad pilnībā nav tikusi atbalstīta. Viņa nes to, ko mēs saucam par sēklu bailēm. Sēklu bailes ir ļoti vienkāršas. Kad jūs izejat no sava ķermeņa, ja jūs tiekat sodīts pie kauna staba, jūs sakāt: “Redzi, es ceru, ka es nekad to vairs nedarīšu!” Tad jūs ieejat atpakaļ sevā ķermenī, atkal darāt tās pašas lietas, un atkal tiekat sodīts pie kauna staba otrreiz. Tad jūs izlecat laukā no sava ķermeņa un sakāt: “Labi. Es pilnīgi nekad vairs to nedarīšu. Tagad ir laiks kļūt nopietnam.” Tad jūs ņemat to savu daļu, ko mēs saucam par Vārtu Sargu. Jūs noliekat sargu savā priekšā un sakāt: “Es lūdzu tevi, lai es nekad vairs neeju tajā virzienā, iznācno nekurienes un izbaidi vēlmi laukā no manis.  Ieliec lielas bailes manī, kas saglabās manu dzīvību un atturēs mani no šiem negatīvajiem miršanas ceļiem, kurus mēs esam pieredzējuši tik daudzas reizes.” Kad jūs turpināt uz priekšu evolūcijas ciklā, baiļu sēkla un Sargs pie vārtiem pasargā jūsu dzīvību daudzas reizes un kontrolē jūs. Un šeit Jūs esat.
Tagad Ģertrūdes dzīve mainās, un klienti viņas praksē, liekas, mistēriski velk atpakaļ, noraidot to atbalstu, ko viņa ir devusi.  Ģertrūdes laika kritiskā misija tika aktivizēta. Visa viņas dzīve mainījās gandrīz vienā naktī.  Ģertrūde atnāca ar kaut ko ļoti īpašu un unikālu, ko tikai viņa varēja atnest uz Zemes no Mājām. Visu savu dzīvi viņa jutās tā, it kā viņa iezīmē laiku. Kāpēc tā, viņa brīnījās. Tad pēkšņi viņas dzīve vairs nedarbojās tādā veidā, kā tas bija iepriekš.  Viņa bija bijusi garīga kopš bērnības; viņa bija strādājusi ar enerģiju un bija cienījama dziedniece.  Viņa bija uz ceļa, kurā viņa gribēja būt, bet, kad viss mainījās, tas tika pārtraukts. Kad ir aktivizēta laika kritiskā misija, augstākais “es” zina ceļu uz jūsu aizraušanos ,ja jūs ielaidiet to sevī. Dažreiz jūsu augstākais “es” var vadīt jūs, atverot durvis jūsu priekšā, bet citreiz – aizverot tās.

Sēklu bailes

Ģertrūde tad sāka virzīties savā misijas ceļa virzienā, un viņa ir bloķēta ar sēklu bailēm. Ģertrūde tad sāk doties savas misijas virzienā, un viņu bloķē sēklu bailes. Vārtu Sargs iznāk no nekurienes, un viņa ir apjukusi, nobijusies un vēlas aizbēgt un paslēpties.Tās pašas bailes, kas viņu ir atturējušas no sadarbības ar pasauli, kamēr viņa pārceļ Sarga lomu, tiek samierinātas vai pārceltas. Ir daudzi Gaismas kalpotāji, kas nes baiļu sēklu, kura gatavojas parādīties. Ja jūs saprotat, kas tas ir, ar baiļu sēklu ir daudz vieglāk strādāt. Jūs sapratīsiet, ka ir daudzas tehnikas, ka strādāt ar baiļu sēklu. Kad jūs saprotat, ka tas jums darbojas, pagriezieties apkārt un dalieties tajā ar kādu.
Laika kritiskas misijas drīz tiks aktivizētas, un izrietoši pasaule gatavojas mainīties. Cilvēce sper lielu soli. Pat lai gan liekas, ka mēs mazinām 2012.gada svarīgumu, tas būs maģisks mūsu iztēlei. Mēs gatavojamies jūs iedrošināt darīt to maģisku — kaut ko darīt, kaut ko mainīt jūsu dzīves stilā, mainīt jūsu enerģiju, izveidot sev pilnu aizraušanos, tā, lai jūs varat ņemt, lai kas tas būtu, ko jūs atnesat no Mājām, un dalīties tajā ar citiem. Jūs tiksiet atbalstīti, lai veiktu savu misiju. Jums maģiski atvērsies durvis, lai gan daudzi no jums ir skrējuši vienās un tajās pašās durvīs atkal un atkal.

Džeina

Ļaujiet mums sniegt citu piemēru, lai jūs varētu to saskatīt no daudziem aspektiem. Džeina ir nākusi un strādājusi uz šīs planētas daudzas reizes, tāpat kā lielākā daļa no jums. Viņa ir strādājusi daudzās jomās. Viņa atkal un atkal un atkal ir bijusi skolotāja. Viņa zina, ka viņa var strādāt ar šo enerģiju, un spēs sniegt to, ko viņa ir atnesusi no Mājām. Viņai ir bijis ļoti svarīgi to darīt, un   dažos veidos, lai gan viņa ir skolotāja, viņa ir uzskatījusi sevi par skolotāju. Kad viņa ir grupā, atver savu muti, lai runātu, visi apklust, jo viņa atspoguļo, ko cilvēki vēlas. Viņa nes daļu no Mājām, ja jūs runājat un dalāties ar viņu. Līdz ar to nāk viņas laika kritiskā misija, un pēkšņi viņa tiek aktivizēta un sāk pievilkt cilvēkus. Viņa vēl netic, ka viņa ir skolotāja, un saka: “Tas nav kaut kas, ko es daru.  Liels paldies, Jums. Tas ir ļoti laipni, bet tas nav kaut kas, ko es daru.” Tas neattura cilvēkus no izrādīšanās. Tas neattura cilvēkus no ienākšanas un strādāšanas ar viņu enerģiju un tās atspoguļošanu pašiem sev. Tā viņas dzīve arī mainīsies.  Pēkšņi skolotāja stāv ar ļoti spilgtu gaismu, jo tiem cilvēkiem ir nepieciešams šis virziens. Citiem cilvēkiem ir nepieciešams šis process, lai gan Džeinai vēl ir grūtības tā dēļ, jo viņai ir sava koncepcija par mācīšanu.  Tagad jūs ieejat augstākā vibrācijā, izejot laukā no Pirmā “Sekojiet Līderim” viļņa, un ieejat Otrajā “Seko Sev” spēka vilnī.
Tas arī maina skolotāja paradigmu. Līdera vietā, kurš stāv uz skatuves un saka jums: “Tas darbojas šādi. Šeit ir tas, ko jūs darāt, šeit ir ABC, un, ja jūs to darāt, visa jūsu dzīve būs jauka.” Tā vietā viņi iznāk laukā, paņem jūs aiz rokas un saka: “Ļaujiet mums doties šajā ceļojumā un redzēt, ko mēs kopā varam iemācīties.” Skolotāji tagad sadarbojas ar skolniekiem un izveido dažādas attiecības, jo tas nav mēģinājums gūt lielākas zināšanas. Tā ir dzīves ceļa atklāšana, un tā pieredzēšana kopā. Pielāgošanās kustībai no vienas mācīšanās formas uz citu ir būtiska. Ļaujiet mums pateikt jums, ka Džeinai bija grūtības ar vecākiem, lielākoties tāpēc, ka viņi nesaprata viņu. Viņa ģimenē, protams, bija melnā aita, ļoti atšķirīga no ikviena cita. Viņa automātiski domāja atšķirīgi no citiem savā ģimenē, un tas bija, kāpēc viņa palika dublēšanas plānā. Kad viņa saprata, ka laiks nākšanai nav labs, viņa aizturēja ienākšanu par vienu paaudzi dublēšanas plānā. Cilvēkam, kuram bija jābūt viņas īstajai mātei, tagad bija viņas vecāmāte no mātes puses. Viņa ienāca caur savu māti, kas patiesībā gatavojās būt viņas māsa. Viņa to darīja, lai pārliecinātos, ka laika kritiska misija varētu būt pareizajā laikā.
Dārgie, ir daudzi no jums —iespējams 20-30% — kuri ir dublēšanas plānā tā paša iemesla dēļ. Jūsu laiks uz šīs planētas bija kritisks. Jūsu laiks uz šīs planētas bija ļoti svarīgs, un jūs tiksiet aktivizēti. “Jā. Tagad ir laiks.”  Jums ir laiks starp šo brīdi un 2012. gadu, lai virzītos tajā virzienā.  Tagad ir laiks, un cilvēce tagad ir gatava dzirdēt par to no visām pusēm.
Ir ļoti liels gods, ka mēs esam kopā ar šo gaismas ģimeni. Jūs zināt, kas jūs esat. Kādā līmenī jūs atceraties to, ko jūs nesat. Ļaujiet tam tagad nākt laukā. Dalieties tajā. Ļaujiet būt daļai no tā, kas jūs esat katru dienu katrā elpas vielcienā. Tas radīs atšķirību uz planētas Zemes. 2012. gads būs maģisks, kas pat sapņos jums nerādās, un šī iemesla dēļ mēs esam sākuši skaitīt sekundes pirms nākšanas. Tas patiesībā sākās pirms astoņiem gadiem. Jūs pieredzēsiet 08/08/08. Tad jūs pieredzēsiet 09/09/09, 10/10/10, 11/11/11, un lai ko jūs nolemtu, lieciet uzsvaru uz pēdējo. Priecājieties par savām domām, dārgie.  Priecājieties par spēles spēlēšanu.
Tas ir vislielākais gods, ka mēs izturamies viens pret otru ar cieņu. Barojiet viens otru ar katru iespēju, kas jums ir. Ziniet, ka tā ir brīnišķa spēle, kuru Jūs spēlējat. Saspēlējieties labi.
Espavo
Grupa

 

Laimīgākas dienas recepte

Mēs ar Stīvu esam atgriezušies no Sedonas Arizonā. Mums bija gods runāt 12. Kryon vasaras Gaismas konferencē. Tā bija paredzēta kā Kryon atkal apvienošanās, jo pirmo reizi pēc sešiem gadiem LīKerols, Ronna Hermane, Džefs Hoppe un Stīvs atkal satika viens  otru.  Viņiem pievienojās arī Pepers Luiss, kurš iepazīstināja ar grupas kanalizēšanu ap 800 cilvēku.  Tā bija liela Gaismas kalpotāju atkal apvienošanās.
Es jutos pārņemta un pilna enerģijas. Man bija prieks atkal būt savienotai ar savu garīgo ģimeni, kura bija šeit mūsu darba sākumā.  Mēs visi sākām darbu kopā, un es jutos labi atkal būt savienotai. Mēs ar Stīvu runāsim vairāk par to mūsu nākošajā radiopārraidē. Tagad es gribētu dalīties ar jums ziņojumā, kuru es sniedzu mūsu pēdējā radio pārraidē.
Mēs esam kādu laiku pavadījuši mājās. Mēs esam bijuši Lasvegasā gandrīz četrus gadus un esam izveidojuši skaistu dzīves vietu. Kad mēs atgriežamies no ceļojuma, mēs šeit jūtamies mierīgi un laimīgi. Es jūtu, ka ikviens, kurš ciemojas, jūt priecīgu enerģiju. Tā ir ērta vieta.
Esmu cilvēks, kam patīk būt cilveku vidū, bet es arī novērtēju savu laiku vientulībā. I Tas ir manas dzīves līdzsvars. Ir svarīgi pabūt vienatnē, lai priecātos par sevi un centrētos uz sevi. Bet dažreiz vienatnē kļūst pārāk ērti. Īpaši es to jūtu, kad man ir kāda problēma vai pārmaiņa. Es atkapjos no pasaules. Tad es saprotu, ka man ir vajadzīgi cilvēki.  Mums visiem dzīvē ir nepieciešami cilvēki, līdzīgi prātam, kas var atbalstīt jūs pacēluma un krituma brīžos.
Man ir draudzene, kas iziet cauri dziļai depresijai. Liekas, ka nekas viņai nepalīdz.  Beidzot ārsts viņai ieteica satikties ar tiem, kam pašiem ir problēmas. Kad jūs to darāt, jūsu pašu problēmas neliekas tik svarīgas. Ņemot vērā sava ārsta ieteikumu, mana draudzene spēja tikt laukā no melnā mākoņa un atkal atrast prieku savā dzīvē.
Aizskariet sirdis, esot viens otram cilvēka eņģelis.  Tas nozīmē darīt kaut ko kāda cita labā, negaidot par to atlīdzību. Cilvēks, kuram jūs būsiet palīdzējis , jutīs vēlēšanos  palīdzēt citam cilvēkam, un cilvēka eņģeļa  enerģiju cikls turpinās veidot šo pasauli labāku.
Man ir kaut kas, ar ko es vēlos dalīties. Jūs cita un savā dzīvē varat izdarīt kādu pārmaiņu ar šiem vārdiem.
Laimīgākas dienas recepte
1 krūzīte draudzīgu vārdu
2 pilnas krūzes sapratnes
3 tējkarotes laika un pacietības
Šķipsniņa siltas personības
Piemetiet humoru
Mēriet vārdus uzmanīgi, pievienojiet pilnu krūzi sapratnes. Lietojiet ievērojamu daudzumu laika un pacietības. Gatavojiet degļa priekšā, bet saglabājiet zemu temperatūru. Nevāriet. Pievienojiet augstsirdīgu devu humora un šķipsniņu siltas personības. Nogaidiet, lai nobaudītu dzīves garšu. Servējiet atsevišķos traukos.
(Autors nezināms)
Ar mīlestību un gaismu,
Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!