jūlijs 2009

Kristāli epifīzē
VAIRS NEKĀDU NOSLĒPUMU

 

No Stīva:

Šajā vēstījumā grupa apskata divus būtiskus tematus, kas varbūt sākumā nešķitīs radniecīgi. Mans darbs vienmēr ir vēstījuma beigās izdomāt, kā lai īsi apkopo tā saturu visiem saprotamā veidā. Šoreiz tas nebija viegli, jo apspriestie jautājumi bija ļoti dažādi, taču beigās jūs redzēsiet, kā tie ir saistīti savā starpā.

Viens no jautājumiem, par ko grupa runāja, bija ekonomika. Viņi sacīja, ka balons vēl nav izlaidis visu gaisu, un, kamēr process nav beidzies, nav iespējams radīt stabilu pamatu ilgstošai nākotnes izaugsmei. Viņi īpaši norādīja, ka mūsu ekonomiskās sistēmas esot balstītas uz uztveri. Viņi pat teica, ka tās esot balstītas uz „uztveri par uztveri”. Šādu frāzējumu viņi izvēlējās, lai mums būtu vieglāk saprast to, kas nāks. Viņi sacīja, ka pašreiz un tuvākajā nākotnē mēs atrodamies krustcelēs.

Jau kopš 1998. gada, kopš viņi pirmoreiz sniedza informāciju par Kristāliskajiem Bērniem, viņi sacīja, ka tad, kad uz Zemes ieradīsies pirmie Kristāliskie Bērni, VAIRS NEBŪS NOSLĒPUMU. Tieši to mēs šodien redzam. Tieši tas pašreiz notiek Irānā un daudzās citās vietās uz Zemes.

Grupa teica, ka kritiskais punkts tiks sasniegts Amerikā brīdī, kad vairāki no šiem noslēpumiem atklāsies vienlaicīgi, turklāt no dažādiem avotiem.  Kad tas notiks, tad mūsu reakcija uz jaunradušos situāciju būs tas faktors, kas izšķirs ekonomikas nākotni tuvākajā desmitgadē. Savukārt nākamie desmit gadi noteiks mūsu ekonomikas nākotni turpmākajam gadsimtam. Ja brīdī, kad patiesība nāks gaismā, valdīs atklātība un godīgums, tad notikušais var tikt uztverts pozitīvi. Lai gan sākotnējā reakcija, visticamāk, būs dusmas un neuzticība, kopējā globālā uztvere var būt pozitīva, ja notikušais tiks uztverts kā kas tāds, kas reiz ticis atklāts un tādēļ vairs nevar atkārtoties. Turpretī, ja sekos mēģinājumi apslēpt jaunatnākušo kailas patiesības vilni vai to manipulēt, neuzticība turpinās dominēt, un mūsu ekonomikas balons izlaidīs gaisu pilnībā. Tas, kas notiks turpmāk, ir mūsu izvēle, un mēs visi varam tajā aktīvi piedalīties. Ja vēlaties piemērus, kā kaut ko mainīt un kaut ko ietekmēt, atliek tikai paraudzīties uz drosmīgajām dvēselēm Irānā.

Otrs būtiskais jautājums, ko viņi apskatīja, bija par kristāliem, kas veidojas cilvēka epifīzē kā daļa no atkalsavienošanās procesa, un to, ko tas mums nozīmē. Grupa jau gadiem ilgi runā par to, ka cilvēki kļūšot kristāliski, un šis ir pirmais taustāmais pierādījums, ka process ir sācies. Medicīnas zinātne pat ir radījusi tam jaunu nosaukumu – „biomineralizācija”. Tagad, kad jums visiem prātā stāv apkārt staigājoša mineralizēta humanoīda tēls, ļaujiet piebilst – grupa paskaidroja, ka, ja jaunradušies kristāli tiktu aktivizēti un pielietoti, tie varētu kļūt par pirmo fizisko soli telepātisku saziņas, laika ceļojumu, vairāku dimensiju apzināšanās un novecošanas procesa kontrolēšanas virzienā. Faktiski tas ir nākamais mūsu evolūcijas solis. Vai esat tam gatavi?

Man šķiet, ka šie temati ir savstarpēji saistīti, jo, tiklīdz tiks aktivizēti epifīzes kristāli, noslēpumi kā tādi kļūs principā neiespējami.

Cieši apskāvieni – un lai jums lielisks jūlijs!
Stīvs Roters

 

Sveicieni no mājām!

Mums ir daudz, par ko runāt. Šodien mūsu ziņojums būs visai plašs, jo uz Zemes notiek tik daudz kā jauna. Šis ir maģisks laiks visai cilvēcei, jo jūs sākat atmosties no sapņa ne vien kā atsevišķi indivīdi, bet gan kā vesela garīgu būtņu rase, kas izliekas, ka mīt fiziskā, bioloģiskā burbulī. Pašreiz notiekošais ir rezultāts tam, ka visi cilvēki, kas mīt uz Zemes, paaugstina savas vibrācijas. Jā, jūs paraugāties apkārt un redzat arī zemās planētas vibrācijas, un bieži vien tieši šīs zemās vibrācijas izpelnās avīžu virsrakstus. Mēs jau esam teikuši, ka jūsu cilvēciskā attīstība notiks tikai līdz līmenim, ko atļaus zemākā uz planētas esošā vibrācija. Tomēr tas jūs neierobežo. Jo, tiklīdz jūs paaugstināt kolektīvo vibrāciju konkrētā sfērā un sasniedzat jaunu līmeni, jūs automātiski pavelkat sev līdzi zemāko šīs sfēras vibrāciju. Nesatraucieties, domājot, ka jums būtu kaut kur jādodas un jāglābj pasaule, necentieties izmanīt atsevišķus indivīdus. Paskatieties uz sevi un koncentrējieties uz savu iekšējo pasauli. Atrodiet, ko varat iesākt, lai aktivizētu to mirdzumu savās acīs. Dariet, ko vien varat, lai savā dvēselē atrastu aicinājumu, pie kura spētu pieturēties un uz kuru spētu virzīties. Tagad tas ir kļuvis planētai vēl būtiskāk nekā iepriekš.

Daudzi no jums ir noslēguši līgumus ar laika piesaisti, un jums bija šeit jāierodas konkrētā brīdī, lai paveiktu jūsu dvēseles un gara iecerēto. Labās ziņas ir tādas, ka šis ir tas brīdis. Tagad ķersimies pie darba – atzīstiet, ka jūsu būtība pieder jums. Ļaujiet mums atstarot jūsu enerģiju, lai jums būtu vieglāk atminēties, kas patiesībā esat. Fiziskais ķermenis šobrīd atrodas pārmaiņu procesā, un tas notiek vairākos līmeņos. Daudzos no jums jau ir sācies bioloģiskās (abu smadzeņu pusložu) atkalsavienošanās process, un jūs tiekat aktivizēti veidos, par kuriem vēl neko nezināt. Jūsu pašu dimensijās pastāv līmeņi, kas jau neskaitāmus gadu tūkstošus ir bijuši atdalīti viens no otra. Jūsu smadzeņu puslodēm atkalsavienojoties, šīs sadalījuma kategorijas izplūdīs, un tieši to nozīmē „kļūt multidimensionālam”. Jūs sākat apzināties, ka neesat vienīgais indivīds visā šai būšanā. Pasaulē, kurā jūs eksistējat, pastāv vienpadsmit laika un telpas dimensijas. Šīs dimensijas pavisam klusi sāk saplūst kopā, jo sāk sabrukt atdalījuma zīmes, kas līdz šim noturēja tās atsevišķi. Atkalsavienošanās procesam turpinoties, jūsu fiziskais ķermenis ar jūsu pašu acīm, ausīm, degunu un muti sāks uztvert lietas, par kurām jums iepriekš nebija ne jausmas.

Kristāli epifīzē

Jūsu fiziskajam ķermenim piedzīvojot atkalsavienošanos, notiek jauni procesi – it īpaši smadzenēs. Fiziskais ķermenis attīstās, un vienas no izmaiņām, kas ar to saistītas, norisinās epifīzē, lai gan nav ierobežotas tikai šajā dziedzerī. Epifīzē veidojas kristāli; visur pasaulē cilvēku smadzenēs sāk veidoties kristāliskas struktūras, ko jūs definējat kā kalcīta kristālus. Šos kristālus var noskaņot tā, lai tie uztvertu elektromagnētiskas frekvences. Jūs jau tagad sazināties savā starpā ar elektromagnētiskām frekvencēm, kas spēj pārvietoties cauri jūsu ķermenim (radio viļņiem). Neskaitāmas elektromagnētiskas frekvences tieši šai mirklī nekavētas plūst cauri jūsu ķermenim, tomēr jūs tās pat neapzināties. Tas drīz mainīsies. Sākumā var gadīties, ka jūs uz tām reaģēsiet pārlieku jūtīgi, un tas arī var sagādāt problēmas. Tomēr procesa būtība ir pamazām jūs pieradināt pie domas, ka jūs spējat sevi aktivizēt. Šīs nav sacensības, mīļie. Lūdzu, nesteidzieties un pārāk nenoslogojiet savus ķermeņus, jo tie var panest tikai zināmu devu pārmaiņu konkrētā laika periodā. Tomēr jums izdosies šīs pārmaiņas īstenot – un veiksmīgi.

Kristāli, kas šobrīd veidojas jūsu smadzenēs, tajās ir atradušies jau kādu laiku. Patiesībā jūs uzsākāt otru savas enerģijas apzināšanās vilni aptuveni pirms 60 gadiem, un tieši tad sāka veidoties šie kristāli. Tie ir mierīgi gulējuši jūsu ķermenī, gaidot, kad tiks aktivizēti. Nu medicīnas zinātne ir tos pamanījusi, un jūs pat varat aplūkot attēlus ar epifīzē augošajiem kristāliem. Saskaņā ar medicīnas teorijām, tas ir problemātisks fenomens, jo izraisa grūtības un izaicinājumus cilvēka fizioloģiskajam mehānismam. Jums liekas, ka tas ir rezultāts kādai jūsu pieļautai kļūdai. Mēs savukārt jums sakām, ka tā ir daļa no jūsu evolūcijas un kas ārkārtīgi aizraujošs, jo nu jūs varat redzēt. Jūs jau agrāk esat runājuši par iekšēju saziņu un telepātiju, jūs pat esat to mācījušies un pielietojuši. Lai gan vairums no jums zina, ka tā patiesībā pastāv, vienlaikus šī prasme ir bijusi vairumam neaizsniedzama – bet vairs ne. Kā aktivizēt kristālus un izmantot tos saskaņā ar jūsu Augstāko Mērķi? Vēl būtiskāk – kā tos uzskaņot tā, lai tie uztvertu tikai vienu raidstaciju vienlaikus? Tas ir izaicinājums, ar ko daudzi no jums saskarsies, tiklīdz sāks to izmēģināt. Kristāli ir dzīvi; Zeme ir dzīva. Viņa ir uztverīga būtne, pat ļoti apzinoša. Un, ja kristāli ir minerālu valsts augstākā vibrācija, jūs varat teikt, ka uz Zemes kristāli ir kā smadzenes. Patiesībā kristāli ir Zemes epifīze. Kristāli, ko jūs pazīstat vislabāk, pārstāv augstāko minerālu valsts vibrāciju. Tieši tādēļ daudzi no jums sarunājas ar kristāliem, saņem vēstījumus no kristāliem vai pieraksta ziņojumus kristālos. Jūs pārstāvat augstāko dzīvnieku valsts vibrāciju diapazonu, un tāpat kristāli pārstāv augstāko vibrāciju minerālu valstī.

Cilvēki kļūst kristāliski

Jūs būsiet dzirdējuši par Kristāliskajiem Bērniem un Indigo Bērniem, kas ierodas uz Zemes ar jau ieinstalētām telepātiskas komunikācijas spējām. Viņi gan neprot tās pielietot, tomēr viņiem ir pieejama iekšējas komunikācijas sistēma, ko ar zināmu piepūli var noregulēt un izmantot praktiski. Arī jums tāda ir. Šīs sistēmas pamatā ir jaunie kristāli. Kad cilvēce iemācīsies tos izmantot un tiem pielāgosies, tad notiks interesantas lietas. Mēs jums sakām, ka cilvēce nav vienīgā, kas iesaistīta pārmaiņu procesā – jo, ja jūs paraudzīsieties uz bioloģiskās dzīvības struktūrām, jūs redzēsiet, ka arvien vairāk augu pēc savas dabas kļūst kristāliski. Jūs pamanīsiet, ka dzīvnieki un augi pakāpeniski iegūst kristāliskas enerģijas īpašības, kas agrāk vēl nav novērotas. Tā ir daļa no dabiskās evolūcijas procesa – jūs kļūstat kristāliski.

Tā nemaz nav tik sarežģīta procedūra. Ja palūkosieties uz kādu no savām periodiskajām tabulām, tad redzēsiet, ka oglekļa bāzes struktūra, uz kā pašreiz balstās jūsu eksistence, ir tikai pāris molekulu attālumā no silikona bāzes struktūras. Pāris smalku izmaiņu, un jūs būsiet pārslēgušies no vienas uz otru. Tas notiek ne tikai ar jums – arī dzīvnieku, augu un kukaiņu valstis sāk pāriet uz kristāliskām struktūrām. Interesantākais ir tas, ka drīz jums vairs nebūs nepieciešami minerālu valsts kristāli, un tie sāks sairt. Tās ir pārejošas situācijas, bet šobrīd jūs atrodaties vietā, kur tās sāk attīstīties.

Vairumam cilvēku epifīzē ir izveidojušies kalcija nosēdumi. Jūs tam esat atraduši visdažādākos iemeslus. Jūsu zinātnieki uzskata, ka tam ir kāds sakars ar fluorīdu dzeramajā ūdenī. Kad jūs tikko sākāt lietot mobilos telefonus, tad tika atklāts, ka tie veicina audzēju rašanos, un par to tika ļoti daudz diskutēts. Mēs jums sakām, ka novērotais gan bija ļoti reāls, tomēr nekad pilnīgi nematerializējās par tāda mēroga problēmu, kāda tika sagaidīta. Epifīze vienkārši sākumā pārāk jūtīgi reaģēja uz jaunu frekvenci savā tiešā tuvumā, taču tas jau ir mainījies. Mobilie telefoni izpelnījās tik plašu sabiedrības piekrišanu, ka cilvēka ķermenis adaptējās un iemācījās izslēgt šo vienīgo frekvenci no uztveres diapazona. Jūs pašlaik adaptējaties daudzos dažādos veidos. Iepriekšminētā adaptācija bija nepieciešama izdzīvošanai un notika neapzināti. Tagad jūs iemācīsieties to kontrolēt apzinātā līmenī. Jūs iemācīsieties komunicēt ne tikai savā starpā, bet arī ar pārējo zemeslodi. Jūs iemācīsieties sarunāties caur kristālu. Ir daudzi veidi, kādos jūs sāksiet to aktivizēt, bet tikai tagad sāk atklāties pirmie fiziskie pierādījumi, kas šo procesu apliecina. Tas notiek ar visu cilvēci, gan jaunajiem, gan vecajiem.

Uztvere un ekonomika

Veltīsim kādu brīdi kādai citai būtiskai tēmai – pašreizējai ekonomiskajai situācijai uz jūsu planētas. Jūs visi uz Zemes pēdējos pāris mēnešos esat pārdzīvojuši vienreizējas pārmaiņas ekonomiskajā jomā. Jūs jau labu laiku tās gaidījāt un par tām diskutējāt. Jūs esat runājuši par jaunām struktūrām, jauniem jēdzieniem un veidiem, kā rīkoties ar naudu – tās visas ir svaigas un aizraujošas idejas. Process ir iegājis sliedēs, un pašreiz paveras durvis, lai šīs idejas varētu īstenot dzīvē. No mūsu perspektīvas vairums Zemes ekonomikas sistēmu izskatījās kā ar karstu gaisu piepūsti baloni. Karstais gaiss lika baloniem izskatīties daudz lielākiem, nekā tie patiesībā bija. Lielākais no tiem bija Savienoto Valstu ekonomiskā sistēma, un tas, kas notika Amerikā, ir interpretējams vienkārši – balons izlaida mazliet gaisa. Tas nudien bija brīnišķīgi, jo deva jums iespēju saskatīt, ka ir iespēja būvēt ko jaunu, un šoreiz uz stabilāka pamata. Lai gan pusizlaistais balons vairs nepasargās no triecieniem, tajā tomēr vēl ir mazliet gaisa. Drīz notiks kas ļoti interesants, tāpēc ļaujiet mums parunāt par to un veidu, kā tas ietekmēs jūsu ekonomiskās struktūras. Mēs jums sakām, ka jūsu ekonomiskās struktūras ir balstītas tikai un vienīgi uz uztveri. Tām tikpat kā nav faktiska vai reāla pamata. Un tas nav nepareizi – tikai veids, kā jūs izvēlējāties spēlēt šo spēli. Kad Glabātājs pirmoreiz sāka saņemt no mums informāciju, viņš nosprieda: „Man uz pleca sēž šīs būtnes, kas redz visu. Es tām pajautāšu par akciju tirgu.” Mēs izplūdām histēriskos smieklos. Mums likās tik ārkārtīgi uzjautrinoši, ka viņš grib mums jautāt kaut ko par akciju tirgu, jo akciju tirgus ir cilvēku izdomāta spēle, kas norisinās iekš citas spēles, kas savukārt norisinās iekš vēl citas spēles, kas ir balstīta uz uztveri par uztveri par uztveri, un jūs gribat, lai mēs jums pasakām priekšā, kurp tas viss virzās? Mums tas nudien likās smieklīgi. Tā ir spēle, ko esat radījuši jūs paši, un paši to arī spēlējat. Spēles virzienu varētu paredzēt tikai spēles radītāji, un jums tas īpaši labi nepadodas. Jūs gan varat šo spēli spēlēt vibrāciju līmenī, bet to nespēj neviens cits. Tāpēc ļaujiet par to parunāt, jo tas ir būtisks elements.

VAIRS NEKĀDU NOSLĒPUMU

Visas pasaules ekonomiskās sistēmas ir balstītas uz uztveri, un jūs esat gatavi pacelt šo plīvuru un ieraudzīt lietas, kas agrāk bijušas apslēptas. Tas notiks daudzās dažādās jomās. Jūs uzzināsiet šo to par notikumu, ko jūs saucat par 9-11. Jūs atklāsiet daudzas no apslēptajām struktūrām, kas līdz šim ir pastāvējušas uz planētas. Plīvurs tiek pacelts, tāpēc uz Zemes vairs nebūs noslēpumu. Tas ir tik vienkārši. Lai gan daudzi no jūsu vadoņiem to vēl nezina, ļoti viņi drīz to atklās, jo nav iespējams dzīvot pilnīgi bez jebkāda godaprāta uz planētas, kur uz tevi noraugās telepātiskas būtnes. Daudzas no jūsu valdībām šobrīd nonāk tieši pie šāda secinājuma. Šodien to var redzēt Irānā. Turienes valdība sāk saprast, ka visi viņus vēro un tādēļ nepieciešamas tūlītējas izmaiņas, citādi tai nav nākotnes. Tas ir tik vienkārši. Iespējams, ka tas prasīs zināmu laiku, bet process ir sācies. Jūs esat to radījuši paši, nodrošinot iespēju sazināties ar telefoniem, televizoriem, internetu un visām pārējām metodēm. Jūs esat sākuši savienot sirdis, un nu jūs spēsiet to darīt arī ar epifīzes palīdzību. Šai prasmei attīstoties, jums vairs nevajadzēs tehnoloģijas. Pēc zināma treniņa perioda jūs varēsiet atteikties no ārējām palīgierīcēm un darīt to iekšēji.

Tuvojas milzīgs notikums, kas skars visu planētu. Visai patiesībai jānāk gaismā, tāpēc tā būs tāda kā lielmēroga atklāšana. Jūs redzēsiet patiesību un jūs to jutīsiet, pat ja neviens cits nevēlēsies to atzīt. Cilvēki it visur ir sākuši saskatīt patiesību paši sevī. Sarežģītu melu un nepareizas enerģijas virzības rezultātā ir noticis daudz kas tāds, par ko sabiedrībai nav ne jausmas. Tieši šīs jomas tagad nāks gaismā. Jūs sāksiet to uztvert, un ļoti drīz visi zinās, kas īsti notika un kā tas notika. Tas, kā šo jauno patiesību uztvers pasaule visumā, noteiks jūsu ekonomikas virzienu tuvākajā nākotnē, sākot ar Savienotajām Valstīm, tad efektam izplatoties uz pārējām valstīm. Ne vien jūsu sirdis ir savienotas uz mūžiem – jo patiesībā jūs esat viena būtne – bet arī jūsu ekonomikas, un tas ir ļoti veselīgi.

Atšķirtības beigas

Jūs sākat saskatīt, ka neviens nekad nav viens. Neviens nespēj sevi pilnīgi nošķirt no citiem, tomēr ilūzijas par atšķirtību ir sadalījušas cilvēci un klusībā to smacējušas jau ļoti ilgi. Tagad ir pienācis laiks nospiest pogu un sākt visu no gala. Meklējiet veidus, kā jūs līdzināties viens otram, nevis atšķirības savā starpā. Tad jūs varēsiet saskatīt tos, ar kuriem esat uz viena ceļa, pastiept otram roku un teikt: „Nāc. Mēs esam atraduši durvis. Iziesim tām cauri kopā.” Tieši tas šobrīd notiek uz Zemes.

Šīs pārmaiņas aktivizēsies ļoti drīz, jo patiesības jomā pašreiz tiek sasniegts kritiskais līmenis. Cilvēki pieprasa dzirdēt patiesību. Galējam rezultātam nebūs tik daudz nozīmes, cik jūsu uztverei par notiekošo – tā noteiks jūsu ekonomikas nākotni nākamo desmit gadu garumā. Kad atskatīsieties uz savu vēsturi, redzēsiet, ka šajā brīdī esat ļoti mainījušies.

Kristāliem aktivizējoties, jūs vienlaikus sāksiet kļūt multidimensionālāki – jo šie kristāli nepastāv tikai vienā dimensijā. Tie pēc savas dabas ir multidimensionāli, kā jau visi kristāli. Jo vairāk jūs tos pielietosiet, jo ērtāk un spēcīgāk jūs jutīsieties ar jaunatklātajām iespējām. Jūs spēsiet tās izmantot apzināti un tādējādi gūsiet drošības izjūtu, sajūtu, ka uz planētas nekad neesat viens. Tas piešķirs jums vairāk drosmes, kas nepieciešama garīgai būtnei, kura staigā apkārt, izlikdamās par cilvēku – vairāk drosmes kā jebkad agrāk. Drīz jūs nesīsiet savā ķermenī vairāk gara, nekā jebkad šķita iespējams, kad jūs attīstījāt šīs fiziskās formas. Pārmaiņas ir sākušās; jūs esat sākuši adaptēt savu ķermeni. Tieši tas šobrīd notiek, un ir īstais brīdis pielāgoties, sākt kustēties tai virzienā, uz kuru pārmaiņas jūs mudina. Šis ir brīdis, kad uzmeklēt gaismu pat tumšākajā vietā. Ir īstais brīdis, kad pasniegties un atklāt savu iekšējo gaismu un iekšējo kaislību. Ja jūs spersiet kaut sīkāko soli šai virzienā, tas mainīs jūsu dzīvi vienas dienas laikā.

Mēs redzam jūsu cīņas. Mēs jūtam jūsu ciešanas, jūsu vientulību. Mēs jūtam jūsu enerģiju, kad reizēm nespējat uzmeklēt atbilstošu vibrāciju, kas apliecinātu jūsējo. Mēs zinām, ka jūtaties ļoti vientuļi, bet jūs nespētu būt patiesi vientuļi pat tad, ja ļoti censtos. Mēs nolaidīsimies un pabakstīsim jūs tur, kur visvairāk kut, lai atgādinātu, ka mēs esam tepat blakus, jo mīlam jūs vairāk, nekā jūs spējat iedomāties. Jūs maināt Visuma gaitu. Jūs esat evolucionējošs dievs, un mēs tā lepojamies, ka varam nolūkoties uz Zemes cilvēkiem brīdī, kad tie kļūst dievišķi. Jūsu enerģijas lauks mainīsies. Daudzi no jums ir dziednieki vai skolotāji tādā vai citādā jomā. Tāpēc, kad esat atradis kaut ko tādu, kas jūsu dzīvē darbojas, griezieties apkārt un padalieties tajā ar citiem. Atrodiet veidu, kā to parādīt vēl kādam. Bīdiet šo enerģiju cauri, jo jūs šobrīd verat durvis, caur kurām jums sekos visa cilvēce.

Tas ir atkarīgs no jums

Lūdzu, neiestrēgstiet dramatismā vai bailēs, jo tādu iespēju būs daudz. Uz Zemes tik daudz kas ir bijis apslēpts. Daudzas no sazvērestībām, par kurām daži klusībā nojauta, var izrādīties patiesas. Izaicinājums šeit ir saskatīt lietas patiesajās krāsās un izvairīties no dramatizēšanas. Tūlīt pēc tam, kad tas notiks, būs grūti uzticēties jebkādiem līderiem. Un mēs jums sakām, ka tas ir lieliski, jo līderi nemainīs jūsu dzīves. To darīsiet jūs paši. Jūs esat vienīgie, kas var uzņemties atbildību par savām dzīvēm, un tieši to jūs uzzināsiet. Katram no jums šajā enerģiju pārbīdes posmā ir iespēja izlemt savu likteni. Jūs varat atrasties, kur vien vēlaties, un varat savu atrašanās vietu mainīt jebkad, kad vēlaties. Viss, kas jums jāzina – ka jums pieder šī izvēle, un ka tā tiek veikta apzinātā līmenī.

Mīļie, jūsu enerģija ir augusi tik strauji. Jūs esat tik neticami skaistas būtnes. Jūs nesat savos ķermeņos gaismu no Mājām, un, izlaižot to sev cauri, jūs pievienojat tai enerģiju, kas to padara tik neatkārtojami, brīnumaini cilvēcisku. Tas ir maģiski, un mēs par to nepārtraukti sajūsmināmies. Mēs ar prieku apsveiksim jūs ar atgriešanos Mājās, kad jūs to izvēlēsieties. Daudzi izvēlēsies šo ceļu, jo priekšā esošie laiki ir pilni izaicinājuma un stresa. Daži vienkārši izlems: „Man jāiet Mājās.” Nav nekā pareiza vai nepareiza attiecībā uz izvēli atgriezties Mājās. Tā, bez šaubām ir skaistākā cilvēciskā pieredze, kas vispār iespējama. Atgriešanās Mājās ir neizsakāma miera pilna. Un nu jūs visi varat to darīt, pat nepametot fizisko ķermeni, jo tieši Mājas jūs sagaida tūlīt aiz stūra. Izbaudiet šo braucienu un turieties stingri, jo kratīs pamatīgi.

Mēs jūs godpilni lūdzam izturēties vienam pret otru ar cieņu. Mīliet un lolojiet viens otru pie katras izdevības un neaizmirstiet, ka šī ir tikai spēle. Saspēlējieties ar mīlestību.

Espavo
grupa

 

VIENA PASAULE

Mēs tikko esam atgriezušies no divu nedēļu brauciena uz Maskavu. Mēs jau piecus gadus ik pa laikam dodamies ceļojumā uz kādu no Krievijas vietām. Katru reizi mūsu sirdis arvien ciešāk piesaistās šai zemei un neticami sirsnīgajiem cilvēkiem.
To varētu saukt arī par sakritību, taču mēs visi zinām, ka nekas tāds nepastāv – mēs Maskavā atradāmies vienā laikā ar mūsu jauno prezidentu Baraku Obamu. Viņa ceļojuma mērķis bija pārvarēt šķirtni, kas pastāv starp Krieviju un Savienotajām Valstīm. Viņa darba kārtībā, turpinot ceļojumu, bija vēl daudz citu plānu. Man ir sajūta, ka ar Lightworker projektu mēs īstenojam to pašu misiju. Es priecājos, ka mums ar Stīvu izdevās savienot sirdis ar cilvēkiem, kas ieradās uz mūsu semināru, un arī atklātais vakars bija lieliski apmeklēts. Es lepojos ar to, kā Stīvam izdevās nodibināt kontaktu ar jaunu cilvēku grupu biznesa seminārā, kas norisinājās vienā no vadošajām Krievijas bankām. Viņam izdevās lieliska divu stundu ilga runa 50 augsta ranga menedžeriem, un pēc tās viņš vēl divas dienas privāti tikās ar dažiem no šiem cilvēkiem, lai interpretētu iepriekš sacīto. Viņš iekaroja to sirdis ar savu šarmu un vēstījumiem no grupas par sava spēka apzināšanos. Viens no mūsu sapņiem ir savienot visus cilvēkus ar šo enerģiju un atmodināt arī snaudošo vairākumu.

Pārāk neiedziļinoties politikā, es varu teikt, ka patiesi lepojos, ka mūsu prezidents ir tik godprātīgs cilvēks kā Baraks Obama. Viņš sniedz jaunu cerību ne vien mūsu valstij, bet visai pasaulei, un tieši uz to mums vajadzētu vērst savu uzmanību. Tā mēs atgūsimies no pasauli pārņēmušās ekonomiskās krīzes. Kad mēs pratīsim paraudzīties uz pozitīvo, vienlaikus atzīstot negatīvā eksistenci, tad mēs sāksim virzīties uz priekšu.

Esot Maskavā, mēs novadījām arī Pārejas komandas semināru. Tas ir viens no mūsu mīļākajiem semināriem, bet parasti arī viens no mazāk apmeklētajiem. Daudziem nepatīk runāt par pāreju uz otru pusi, bet mēs par to runājam mīlestības pilnā veidā, kas ļauj cilvēkiem atbrīvoties no bailēm, kas ar to saistītas. Tas ir tikai viens prezentācijas aspekts. Mēs aplūkojam arī pāreju no Mājām uz cilvēcisku dzīvi Zemes virsū. Tas bija varens pasākums un atstāja pamatīgu iespaidu uz semināra dalībniekiem. Šīs informācijas atklāšanas brīdis bija izvēlēts vienkārši nevainojami. Vēl viena „sakritība”? Nedomāju vis. Pēdējā laikā daudzas dvēseles ir devušās uz otru pusi, un grupa saka, ka tuvākajā nākotnē tām pievienosies vēl daudzas citas. Kopš savas nāvei tuvās pieredzes pirms diviem mēnešiem es esmu pārvērtējusi arī savu dzīvi. Man šķiet, ka tagad mans skatījums uz šo jautājumu ir stipri mainījies. Mani vienmēr ir aizkustinājis piedzimšanas process, bet tagad man ir radusies jauna izpratne arī par to, ko nozīmē pāriet otrā pusē. Es stipri ticu, ka man šajā dzīvē ir atvēlēts vēl ilgs, ilgs laiks. Es mīlu dzīvi pārāk stipri, lai drīzumā atgrieztos Mājās. Man šķiet, ka šeit, kopā ar Stīvu, manu brīnišķīgo ģimeni – gan bioloģisko, gan garīgo – un pateicoties ceļojumiem, kas ļauj mums ar Lightworker ziņojumiem sasniegt jebkuru pasaules malu, man ir pieejama paradīze zemes virsū.

Vakarā pirms gulētiešanas mēs skatījāmies ziņas. Un tur tika pavēstīts stāsts, kas stipri aizkustināja mūs abus – par 12 gadus vecu meitenīti Krievijā, kas pašā aukstā kara spiedzes augstākajā punktā uzrakstījusi vēstuli Ronaldam Reiganam (kurš tolaik bija prezidents) par to, cik ļoti viņu satrauc šķirtne, kas pastāv starp Ameriku un Krieviju. Vēstules efekts stipri pārspēja ikvienu viņas cerību. Viņa tika ielūgta uz Balto Namu, personiski satika Reiganu un kopš tās dienas tika pasludināta par miera vēstnieci. Vai nav tik brīnišķīgi, ka tik vienkāršs vēstījums no bērna sirds spēj mūs visus pamācīt, kā arī mēs varam ietekmēt lietu gaitu?

Es atceros, ka bērnībā par Krieviju nezināju neko daudz vairāk kā tikai runas par komunismu un ka kaut kādā mistiskā veidā krievi esot „ienaidnieki”, bet amerikāņi savukārt esot viņu ienaidnieki. Toreiz cilvēki vēl būvēja bumbu patvertnes, un skolā mēs trenējāmies slēpties zem soliem gadījumā, ja krievi uzbruktu no gaisa. Es pateicos Dievam par to, cik tālu mēs esam attīstījušies no šādas atpalikušas uztveres. Tagad mēs zinām, ka visi pasaules iedzīvotāji ir saistīti ar to, kādi esam mēs paši. Pasaule ir tik maza. Viesnīca, kurā mēs uzturējāmies Maskavā, bija pilna ar cilvēkiem no visdažādākajām pasaules valstīm, no Izraēlas, Itālijas, Spānijas un daudzām citām. Man tā patika mēģinājumi ar viņiem sazināties, lai gan mēs nerunājām vienā valodā. Ir jautri pavadīt lifta braucienu, kontaktējot ar otru, pat ja saziņa nepārsniedz „sveiki”. Pasniedzoties pretī otram ar vēlmi komunicēt un ar mīlestību, mēs visi spēsim attīstīties vienotībā.

Mēs visi spējam radīt pārmaiņas, kas ved uz mieru, šai pašā ikdienas pasaulē, kas ir mums apkārt. Nodod savu dvēseles kontaktu tālāk ar acu skatienu, izplati savu gaismu ar smaidu un laipnajiem vārdiem. Pa vienai sirdij vien mēs varam savienot pasauli.

Ar mīlestību un gaismu
Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!