jūlijs 2008

Pāreja kaislībā
Kas sagaida Gaismas kalpotājus?

No Stīva:

Šis ziņojums ir kopsavilkums par to, kas  tieši ir sagaidāms. Viņi teica, ka mūsu pieredzes atbrīvošana no laika ierobežojuma ir nākošais solis evolūcijā. Tas sākās ar “Dārgie radītāji” un turpinājumā tika pateikts, ka priekšā ir seksuālās enerģijas  aktivizēšana. Tā atšķiras no iedvesmas, par kuru es nesen runāju. Viņi teica, ka seksuālā enerģija ir tas, kas notiek, kad dvēsele ir cieši saistīta ar ķermeni. Tā ļauj ienākt vairāk gaismai jūsu ķermenī, un tā ir jūtama kā seksuālā enerģija. Šajā ziņojumā viņi pirmo reizi izteica savas zināšanas par to, kad dvēsele patiesībā ieiet ķermenī un kā ķermenis ļauj smadzenēm vairāk saaugt kopā nekā tikt sadalītām divās puslodēs. Grupa apgalvo, ka starp jūsu smadzeņu abām puslodēm pastāv aizsegs, un atkal-savienošana aizver šo spraugu. Tā, pēc grupas teiktā, aizver arī spraugu starp Debesīm un Zemi.
Apskauju!

 

Sveicieni no Mājām
Dārgie radītāji, mēs esam šeit, lai palīdzētu atspoguļot jūsu enerģiju, lai jūs atcerētos, kas jūs esat, kāpēc jūs atnācāt šeit, un kas jums bija prātā priekš sevis kā dvēseles. Aizsegs, kuru jūs valkājat, ir sarežģījis cilvēces mūžu pēc mūža.  Māju enerģija ir katram un ikvienam no jums, tikai jums to ir grūti atcerēties. Kad jūs dzirdat mūziku, jūs atceraties Mājas. Jūs redzat skaistumu un atceraties Mājas. Jūs jūtat mīlestību un atceraties Mājas. Tā ir atmiņa par Mājām, bet kā Jūs staigājat ar šo sajūtu katru dienu?  Kā tā kļūst par daļu no ikdienas dzīves, kur Jūs varat ņemt šos līdzekļus un izmantot tos apzinīgā veidā? Tas ir virziens, kurā Jūs virzāties. Ir jauki meditēt, savienot sevi ar augstāko es un kanālu. Ir pat jauki atvērt durvis savam garam, lai ielaistu savā ķermenī dvēseli. Vēl, jūs dzīvojat, kad jūs staigājat ar savām fiziskajām kājām un kad Jūs ejat cauri savai ikdienas dzīvei. Dārgie radītāji, tā ir Jūsu pašu vērtību sistēma, kas aizstāj jūsu realitāti un jūsu pašu radīto. Tas aizēno daudz ko no tā, par ko patiesībā ir maģija. Tas ir sākums maiņām. Tas mainās jūsu jaunatrastā pacēluma un augstākās vibrācijas dēļ. Jūsu sirdis ir aizdedzinātas.

Cilvēces atkal-savienošana/pārstrāvošana

          Tagad jūsu fiziskajos ķermeņos daudz kas notiek. Aizsegs pats eksistē starp divām jūsu smadzeņu puslodēm. Tagad notiek vispārēja atkal-savienošana visā cilvēcē. Process patiesībā palīdz atnest atpakaļ to, kas bija atdalīts, lai radītu polaritātes ilūziju uz spēļu dēļa. Jums vairs nav nepieciešama polaritāte. Jūs mācāties dualitātes vietā redzēt lietas trialitātes laukā, tikai gaismas un tumsas, vai labā un ļaunā vietā. Jūs tagad balansējat ar jaunu skatu no augstākā “es”. Jūs tagad redzat šo skaistumu, jo tas ir jauns; tas ir jūsu pašu atspulgs, ko Jūs sākat redzēt. Ļaujiet mums dalīties dažās no lietām, kas ir tieši priekšā, enerģijās un idejās, kas notiks, kad Jūs dosieties uz priekšu.

Cilvēces atkal-savienošana/pārstrāvošana atklāsies laika gaitā. Starp smadzeņu labo un kreiso puslodi, kas, acīmredzot, saaugs kopā, veidojas jauni sinaptiski ceļi. Jums vairs ilgāk nebūs nepieciešama savu smadzeņu viena daļa kā neierobežota un otra daļa kā ierobežota. To nodrošinās jaunā savienošana ar jūsu pašu augstāko “es“, un jūs sāksiet saņemt vairāk enerģijas no Mājām savā fiziskajā būtnē. Jūsu ķermeņi tiek atkal-savienoti/pātrstrāvoti, lai ļautu jums nest vairāk Gaismas. Jūsu priekšrocība ir tā, ka tā kā jūs paaugstināt vibrāciju, jūs pastāvīgi vēlaties ar savu vibrāciju palielināt arvien vairāk lietu. Dažreiz, dārgie, jūs paši dodaties uz priekšu, un jūs nezināt, kurp Jūs ejat. Tas ir vieglāk, nekā Jūs domājat. Jūsu sirdis zina ceļu, jums tikai jāuzticas un jāseko tam. Tie, kas skrien uz priekšu, lai būtu pirmie, sapratīs, ka tad, kad viņi ierodas, viņi var būt vientuļi. Jā, jūs varat būt pirmie kāpņu galā, ja jūs izvēlaties, vai jūs varat būt tāds, kas ir kāpņu apakšā, kas citus stumj uz augšu. Lai kur jūs būtu uz kāpnēm, saprotiet, ka jūs esat nākuši, lai palīdzētu celt kolektīvo cilvēces vibrāciju, un tas darbojas. Jūs vienmēr to neredzat; lielāko laika daļu jūs neredzēsiet savus rezultātus. Līdzīgi simtajam mērkaķim, tas iznāk laukā no nekurienes, un pēkšņi visi lieto vienu un to pašu valodu un runā par vienām un tām pašām idejām.  Daudzas koncepcijas, ar kurām mēs esam iepazīstinājuši, parādās ikdienas sarunā pat tagad.

            Ir svarīgi palīdzēt jums atcerēties, ka jūs esat atnākuši šeit, lai jums būtu cilvēka pieredze, nevis lai jūs kāptu tronī. Kāpšana tronī ir viegla. Jūs tikai nomirstat, kas nav problēma, un ko ir viegli izdarīt. Jā, cilvēki baidās no nāves, bet jūs saprotat, ka dvēsele  apsveic to visu. Dvēsele nebaidās aiziet; tai vislielākās bailes ir dzimstot, lai gan cilvēkiem nav bailes no dzimšanas. Viņi domā, ka tas ir brīnišķīgi, un svin to tādā pašā veidā, kā mēs svinam jūsu nākšanu Mājās, kad jūs mums atkal esat rokās. Mēs apskausim jūs ar saviem eņģeļu spārniem un teiksim: “Sveicināti Mājās!” Tas tagad notiek, kamēr jūs vēl esat uz Zemes. Laipni lūgti Mājās, dārgie!

Seksuālās enerģijas aktivizēšana

Lai jūs būtu sazemēts, mēs teicām, ka vajadzētu būt seksuālās enerģijas infūzijai fiziskajā ķermenī. Tā ir dzīvības spēka enerģija—gaisma, kas ienāk ķermenī. Veids, kādā mēs definējam seksuālo enerģiju, ir vienkāršs: kad gars ir pilnībā savienots ar fizisko ķermeni, jūs caur ķermeni izstarojat vairāk gaismas, un to mēs redzam kā seksuālo enerģiju. Ir bijusi seksuālās enerģijas infūzija, kas turpinās uz šīs planētas. Tā ir seksuālās enerģijas infūzija. Drīz arī sāksies seksuālās enerģijas aktivizēšana. No tās nav ko baidīties, jo tā ir vienkārši gaisma, kas nāk caur ķermeni. Tas notiek caur jūsu acīm un smaidu. Tas notiek caur jūsu sirdi, tieši savienojoties ar citiem cilvēkiem. Mēs neesam šeit tāpēc, lai mācītu jūs būt par eņģeļiem, dārgie, jo jūs jau zināt, kā to izdarīt. Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums izdarīt kaut ko, ko neviens iepriekš nav darījis – nekad – nevienā Spēlē.  Jūs esat sākuši nest  milzīgu enerģijas daudzumu no Mājām savā fiziskajā ķermenī, kamēr jūs staigājat apkārt savā ikdienas dzīvē.  Kad  šī enerģija būs aktivizēta, jūs redzēsiet vairākas attieksmes pret seksuālo enerģiju.  Tādēļ mēs iesakām jums justies ērti ar seksuālo enerģiju un atbrīvoties no ierobežojumiem vai bloķēšanas, kas jums ir šajās jomās.

Jūsu pieredzes atbrīvošana no laika ierobežojuma

Ļaujiet mums dalīties ar jums vienkāršās lietās, idejās,  ar ko cilvēki cīnās. Jūs saprotat, ka jūs spēlējaties ar laika ierobežojuma ilūziju. Jūs domājat, ka ir  pagātne, tagadne un nākotne, kad patiesībā ir tikai viena no tām, kas ir reāla; abas pārējās ir ilūzija.  Pagātne nav nekas vairāk kā atmiņa, un nākotne ir tikai potenciāls. Tas ir, ko Jūs mācāties un sākat darīt. Kad jūs sākat atbrīvot savu pieredzi no laika ierobežojuma ilūzijas, jūs sākat domāt atšķirīgi. Jūsu kreisās puses smadzenes ieliek visu laika ierobežojuma ilūzijā. Tagad tas sāk mazināties, jo vairs nav nepieciešama atdalīšana. Nav nekā tāda, ko ir jādefinē šajos terminos. Ja jūs tagad vēlaties nest Mājās, dariet to ar smaidu. Dariet to ar seksuālo enerģiju, saviem vārdiem, mūziku. Esiet Cilvēku Ēņģeļi, kas staigā ar lielu daudzumu paša enerģijas savos fiziskajos ķermeņos, daloties ar to ar citiem. Tās ir Mājas, tagad. Tās ir, uz kurām jūs virzāties.
Mēs kā enģeļi aizsega otra pusē lecam augšā un lejā sajūsmā par to! Tā kā jūs mēģināt atklāt sevi, jūs vēlaties saprast visu šajās attiecībās ar laika ierobežojumu. Jūs pat vēlaties tieši zināt, kad gars ieiet fiziskajā ķermenī, par ko ir lielas debates uz planētas Zemes. Interesanti ir tas, ka neviens mums nekad nav uzdevis šo jautājumu. Mēs šodien uz to atbildēsim.

Kad gars ieiet ķermenī?

Dārgie! Pat pēc dzimšanas dvēsele var mainīties. Patiesībā tas notiek visu laiku. Dvēsele ieiet ķermenī 27 mēnešus pirms fiziskā ķermeņa izveidošanās. Jūs sēžat uz savas mātes un tēva pleca  — jūsu pirmais vecāku līgums — 27 mēnešus, tā ka jūs varat redzēt, kā viss būs saistīts un kā jūsu enerģijas gatavojas sadarboties. Tad jūs ielecat, un pēdējos deviņus mēnešus jūs veidojat fizisko būtni. Vai jūsu gars ir šajā fiziskajā būtnē?  Jā, daļēji. Bet tas mazais ķermenis, tik tuvs Mājām, vienkārši nevar nest tik daudz gaismas.  Ir nepieciešams laiks, lai pielāgotos fiziskajam ķermenim, lai spētu nest enerģiju no Mājām. Pat ar visu nevainību, kuru jūs redzat bērnā, ar visu skaistumu un spožumu, gars nevar pilnībā saskarties vairākus gadus un iefiltrējas tikai laika gaitā. Tas patiesībā nenotiek, kamēr bērni sāk savienoties ar savu seksuālo enerģiju, kas fiziski kļūst par visu garīgās enerģijas turētāju, ko tā turēs visu savas dzīves laiku. Tas patiesībā nenotiek līdz puberitātes sākumam, kad gars pilnībā iekļūst ķermenī. Tas ir, kad jūs redzat enerģiju no Mājam; tas ir, kāpēc tā nes seksuālo enerģiju no Mājām. Tā nes dzīves prieku. Tas ir, kad jūs sākat piesaistīt cilvēkus  sev un sākat savienoties daudzos dažādos veidos. Tas ir, kad veidojas jūsu draudzība, kuru jūs nesat līdzi visā savā pārējā dzīvē. Tas ir, kad jūsu zināšanas patiešam sāk noenkuroties. Tās ir reizes, kad jūs sākat veidoties kā gars, kas pretendē būt par cilvēku.
Šis ir īpašs laiks uz Zemes, dārgie. Tas nekad iepriekš nav noticis. Jūs jau esat piedalījušies Spēlē pāri visaugstākajai iespējai  ko jūs parakstījāt sev pašā sākumā. Drīz jūs sasniegsiet vēl vienu zīmi…to, kas ir domāta, lai beigtu Spēli un iezīmētu beigas. Taču  tās nav beigas, bet vairāk jūsu gaismas dzimšana fiziskajā ķermenī.  Vai ir svarīgi paaugstināt savu vibrāciju? Jā. Mēs ceram, ka jūs arī iesiet laukā un spēlēsieties.  Mēs ceram, ka jūs rāposiet. Mēs ceram, ka jums būs grumbas no smiešanās tik ļoti, jo tā ir cilvēka pieredze, kuru jūs vēlējāties pieredzēt.  Pat sāpes ir kļuvušas par unikālu cilvēka pieredzi. Tas ir tas, ko Debesis nes uz Zemi.

Vairs ne Gaismas kalpotāji nelielā telpā!

Tuvojas daudz kas, dārgie! Jūs esat spējīgi uz to visu. Maģija katrā no jums ir tik liela! Ja mēs parādījām jums tikai nedaudz no tā, jums vajadzētu baidīties un teikt: “O, nē. Tas nav priekš manis…” Ja tikai mēs varētu parādīt jums nelielu mirkli, tas varētu dot jums drosmi un pārliecību, lai dotos uz priekšu un būt vienkārši pašam, ļaujot sev izdarīt “kļūdas” – kā jūs tās saucat. Speriet soli laukā un kustībā uz priekšu. Jūs varat noskaidrot ceļu vēlāk, jo šī ir kustība uz priekšu, kas sāk ietekmēt kustību. Šis ir laiks, dārgie! Godājiet to! Gaismas kalpotāji iziet cauri priekšrocībām.  Būs cilvēki ar Jums, kas ved ceļā vibāciju veidā. Būs cilvēki, kas kustās, maina darbus, maina attiecības pārdefinē attiecības, veido jaunas sanāksmes, veido jaunus draugus. Tagad ir laiks jums kā planētas Zemes ārstiem veidot savu infrastruktūru, kas tagad sāk atbalstīt Jūs, lai jūs spertu savu soli tajā, ko Jūs šeit patiešām esat atnākuši darīt. Ilgāk vairs nevar gaidīt; vairs nebūs Gaismas kalpotaju  neliela telpā. Tagad ir laiks. Mēs redzam jūsu gaismu un neļausim jums vairs ilgāk slēpties!

Virzieties uz savu kaislību!

Māju enerģija, kas ir redzama caur jūsu acīm, jūsu smaidu un jūsu apskāvieniem –  tas ir tas, ko Jūs atnācāt šeit darīt. Atrodiet tā pielietojumu šobrīd, un jūs radīsiet Mājas tieši tagad. Smaidiet, smejieties un apskaujiet viens otru! Ar visu Debesu varenību jūs varat izdarīt kaut ko, ko mēs nevaram – mēs varam apskaut viens otru, pieskarties viens otram ar atmiņām par Mājām, ar eņģeliskas būtnes gaismu, kas mājo šajos fiziskajos ķermeņos. Tā kā jūs dodaties uz priekšu, sāk atklāties brīnumi. Tas notiks uz Planētas pat vēl ātrāk. Jā. Būs bailes. Mēs to garantējam.  Būs cilvēki, kuri nezinās, kā ar to tikt galā. Un jā, būs pat cilvēki, kas to mēģinās kontrolēt un manipulēt ar to. Tas patiešām ir vienīgi cilvēks,  un vēl tā ir enerģija no Mājām. Tā spīdēs caur Jums, ja Jūs to ļausiet. Nē, jums nav tieši jāzina, kur ir jūsu kaislība. Viss, kas jums ir jāzina, ir virziens. Ja tas nav šis ceļš, varbūt tas ir tas ceļš. Sekojiet savai sirdij. Tas ir viss, kas jums ir nepieciešams, un jūs sākat pāreju kaislībā, un tā ir zem ceļa uz planētas Zemes tieši tagad.
Jūs ieejat I laikmentā, Iespēju laikmetā. Dodiet spēku sev un tiem, kas ir ap jums, un Debesis būs šeit šodien.
Tas ir vislielākais gods, ka mēs lūdzam jums izturēties vienam pret otru ar cieņu. Barojiet viens otru, kad vien  jums ir izdevība. Atcerieties, ka tā ir skaista Spēle, kuru jūs spēlējat kopā, un saspēlējieties labi.
Espavo
Grupa

 

Seja pret Sauli

Es esmu dzimusi optimiste. Es esmu vienmēr lepojusies ar šo attieksmi.  Nedomājiet, ka man nekad nav neveiksmju.  Ir, bet es  parasti tieku atpakaļ pie labāka garastāvokļa. Manas dzīves sākotnējie gadi bija tik optimistiski, ka es bloķēju jebkuras negatīvās domas. Man diezgan labi veicās arī noliegšana.  Ja es sastapos ar kaut ko, kas varēja mani nopietni nomākt, es mēģināju apgaismot situāciju.  Tādā veidā es varēju atrast laiku, lai veidotu savas domas un emocijas. Šāds dzīves veids man bija manos trīsdesmitajos.  Ar Stīva iedrošinājumu es devos pie padomdēvēja. Atcerieties, es biju tā, kas noliedz problēmas, un biju apzīmogota ar ģimeni, kas nekad nerunāja par savām problēmām ar kādu citu. Es mīlēju savu ģimeni, bet tā nebija tāda, kurā valda atvērta saruna.
Ir jauki palūkoties atpakaļ savā dzīvē un redzēt, kā es esmu pieaugusi visās jomās. Es biju tik laimīga, kad apprecējos ar Stīvu, ka arī es nokļuvu viņa ģimenē, kas bija atvērta savās jūtās un patiesi atbalstīja viens otru. Es mācījos ar viņu iedrošinājumu, un īpaši Stīva, ieeiet savā varā un atzīt, kas es patiesībā esmu. Katru dienu es priecājos par sapratnes procesu daudzos savas personības līmeņos.  Tieši tad es sapratu, ka es eju cauri lieliem garīgas izaugsmes uzplūdiem. Ir grūti turēties sev līdzi!
Šodien, kad es sākumā raugos uz kādu situāciju, es zinu, ka man ir izvēle, kā to uztvert. Es raugos uz to ar savu pozitīvo attieksmi, bet es pieeju problēmai ar līdzsvaru. Man patīk, ja dzīve ir līdzīga karuselim. Tai ir savi augšējie un zemie punkti, līkumi un pagriezieni, tā vienmēr ir ātrā kustībā. Jūs varat vienmēr turēties pie margām, kas jūs tura cieši pie savas vietas, kliegt bailēs visā skrējienā un justies slims un nobijies. Vai arī jūs varat vicināt rokas gaisā, kamēr jūs izkliedzat prieku un smejaties. Es redzu dzīvi kā piedzīvojumu.
Es jūtos ļoti svētīta ar savu dzīvi. Man ir tik daudz par ko pateikties. Atcerieties, ir svarīgi priecāties par savas dzīves augstajiem punktiem un mācīties no zemajiem. Ir taisna, viegla ceļa laiki, bet nav ilgi jāgaida, kad sevi piesaka maiņas. Viens no maniem mīļākajiem Stīva un grupas izteicieniem ir “Tas nav par virzienu, tas ir par priecāšanos par ceļojumu, priecājieties par braucienu!”
Es sastapos ar šo brīnišķīgo izteicienu. Tas ir Maori sakāmvārds.
Pagrieziet savu seju pret sauli
Un ēnas kritīs aiz jums.
Ar mīlestību un gaismu
Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!