janvāris 2010

Dzīve ir pašpiepildošs pareģojums
Galējā tuvošanās 2010. gadam

 

No Stīva:

Dzīve ir pašpiepildošs pareģojums. Grupa to atkārto jau sen, taču šinī vēstījumā viņi augstākminētajai frāzei piešķir gluži jaunu interpretāciju. Šoreiz viņi pastāsta, kas notiek, kad doma iekļūst kolektīvajā apziņā. Tā ikreiz realizējas. Viņi saka, ka kolektīvās apziņas straujās attīstības rezultātā pašreiz daudzas mūsu domas sāk realizēties. Viņi mums atgādina, ka, ja esam radītāji, mēs radām arī idejas, kuras mitinās mūsu galvās. Mēs spējam radīt bailes, un spējam radīt mīlestību. Viņi mums atgādina, ka cilvēki ir atkarīgi no drāmas un bailēm. Tomēr ik mirkli mums ir dota iespēja izvēlēties, kādas domas vēlamies paturēt savā galvā. Grupa stāsta par brīnišķīgām lietām, kuras notiks ap 2012. gadu. Taču tas, kas notiks, nav atkarīgs no grupas. Tas ir atkarīgs no mums, savu pieredzi noteiksim mēs paši. Taču, kad izmantojam savas spējas kolektīvi, tās pieaug eksponenciāli. Šoreiz grupa pauž apbrīnu par lieliskajiem notikumiem, ko, kā izskatās, piedzīvosim 2012. gadā. Viņi saka, ka esot „tīrākā maģija noraudzīties jūsu radīšanas procesā”.

14 gadus nododot grupas vēstījumus, esmu sapratis, ka nav nekā tāda, ko mēs nespētu izdarīt. Bet, kad tiešām mums izdodas ko paveikt, esam pārliecināti, ka to izdarījis kāds cits, lai gan patiesībā visu laiku radītāji bijām mēs paši. Grupa arvien skaidrāk atklāj to, kā viss saskan vibrāciju līmenī un cik viss patiesībā ir vienkārši. Pat saprotot, ka ikvienai domai ir reāls rezultāts, brīdī, kad paskatos uz grupas teikto no savas cilvēciskās perspektīvas, viņu vārdi apliecina manas uzskatu sistēmas pašus pamatus. Es ticu maģijai!

Šogad gatavojieties sagaidīt brīnumu!

Cieši apskāvieni,

Stīvs Roters

 

Sveicieni no Mājām!

Šodien mums ir daudz, ko stāstīt, tāpēc tūlīt ķersimies pie informācijas, jo, kamēr runājam, uz planētas notiek pamatīga enerģijas pārbīde. Daudzi no jums ar to saskarsies savās personiskajās dzīvēs. Daudziem tas izpaudīsies kā neveiksmes vai izmaiņas dzīves ceļā, reizēm parādīsies jauns virziens, ko apsvērt. Lai kas arī ar jums notiktu vai kā tas izpaustos jūsu pasaulē, lūdzam uz notiekošo paraudzīties vienkārši kā uz iespēju, nevis uztvert, ka tiekat stumti vienā virzienā vai otrā.

Būtiskākais, ko atminēties, ir tas, ka jūs esat radītāji, jūs esat spēles laukuma brīnumdari. Jūsu aizraušanās un kaislība dzīvē ir galvenais. Bieži jūsu vērtību sistēmas nostājas jums ceļā un traucē atrast kaut ko vai traucē īstenoties situācijām, kuras varētu jums palīdzēt atrast patieso sava īstā darba degsmi. Tagad tas beigsies. Pārvietojoties uz jauniem līmeņiem, jūs spēsiet uz lietām raudzīties no pavisam citas perspektīvas.

Realitātes slāņi

Ne pārāk sen mēs kopā ar Glabātāju atradāmies lidmašīnā un gatavojāmies nolaisties Londonas Hetrovas lidostā. Lidmašīna laidās lejup cauri vairākiem mākoņu slāņiem, un Glabātājs tīksminājās par skatu, jo, paskatoties laukā pa logu, acīm pavērās vien balta, pūkaina migla, tā kā lidmašīna atradās pašā mākoņa vidū. Šajā laukā uztvere bija pilnīgi ierobežota, un viņš nespēja saskatīt kopainu. Laižoties lejā cauri mākoņiem, pēkšņi logā ieplūda dienasgaisma, it kā lai iezīmētu jaunas dienas sākumu. Glabātājs bija sajūsmā, tad paskatījās lejup un ievēroja, ka zemāk ir vēl viens mākoņu valnis. Pavisam drīz lidmašīna grasījās vēlreiz doties cauri miglainai zonai, kurai cauri viņš it neko nespēja saredzēt, lai zemākā augstumā vēlreiz iznirtu virs brīnišķīgas mākoņu joslas. Lidmašīna nolaišanās procesā izgāja cauri vairākiem dažādiem mākoņu slāņiem, kā dažādiem punktiem, no kuriem paraudzīties uz savu dzīvi un tajā notiekošo.

Tieši tas notiek ar ikvienu no jums. Jūs dodaties cauri šiem dažādajiem slāņiem, taču jūsu lidmašīna nevis nolaižas, bet gan ceļas gaisā. Ik reizi, kad sastopaties ar jaunu mākoņu līmeni, ir būtiski palūkoties uzmanīgi un izlemt, kas jums joprojām ir noderīgs. Ikreiz, domājot šādi, jūs spēsiet paraudzīties uz savu dzīvi no augstākas perspektīvas, kur iespējams iekļaut arvien vairāk elementu kopējā attēlā.

Dodoties cauri šiem slāņiem, saprotiet, ka, ja esat nonācis vietā, kurā jūtaties pilnīgi bloķēts vai akls, tas būs īslaicīgi. Īsā laikā jūs būsiet ticis cauri nākamajam slānim un spēsiet uz visu palūkoties no pilnīgi jaunas perspektīvas. Pašreiz realitātes slāņu pārvarēšana ir jūsu ikdienas sastāvdaļa. Ja jutīsieties ērti, kad apkārt viss mainās, pārejas process būs vieglāks.

Pareģojumi, kas tagad piepildās

Jums priekšā ir trīs gadi, kas izrādīsies izšķiroši. Tas, kas notiks šai laikā, un tas, kā jūs palaidīsiet jauno enerģiju, noteiks cilvēces enerģijas bāzi nākamajiem tūkstoš gadiem. Tā nav jauna informācija, tā ir tikusi pasniegta daudzos un dažādos veidos. Mēs tikai šo informāciju pagriezīsim citādi, lai jūs tagad varētu uz to palūkoties no vietas, kas atrodas virs mākoņiem.

Daudzi no jums ir uzzinājuši vai dzirdējuši no dažādiem meistariem, ka ir paredzēts – Jēzus Kristus atgriezīsies uz Zemes un atnesīs tūkstoš miera gadus pēc Armagedona. Šobrīd jūs atrodaties tajā, ko varētu saukt par Armagedonu. Tas, ko esat dzirdējuši par Jēzus Kristus atgriešanos un valdīšanu pār tūkstoš miera gadiem, ir pilnīga patiesība. Taču viņš neatgriezīsies kā atsevišķs indivīds, bet caur jums visiem. Līdz ar to jūs arī būsiet spēruši pirmo soli Pašpilnvarošanās laikmetā. Jēzus enerģija atgriezīsies caur jums visiem, un būtiski ir ļaut tai caur sevi izpausties, cik bieži vien iespējams. Tai mirklī, kad jūs paskatieties spogulī un sakiet „Es neesmu pietiekami labs” vai „Es neesmu perfekts diezgan”, jūs radāt blokus ne vien savā ceļā, bet arī dieva ceļā, kurš vēlas caur jums izpausties. Pirmais, ko lūdzam – pārstājiet sevi vērtēt. Sāciet raudzīties uz iespējām, nevis sarežģījumiem. Kad notiek kaut kas negatīvs, saredziet savas iespējas caur to attīstīties, jo tieši tādēļ jau jūs šo notikumu tur nolikāt. Jūs no tā iegūsiet kaut ko noderīgu, vai arī tas gluži burtiski pagaisīs no jūsu dzīves.

Dzīves noslēpums

Ir viena frāze, kurā vēlamies ar jums padalīties. Esam to teikuši jau iepriekš, taču nu tas kļūst svarīgāk kā jebkad. Ja jūs patiesi izprotat, ko šī frāze nozīmē, jūs apzināties, kādēļ atrodaties uz šīs planētas. Jūs zināt, kāds ir šīs spēles mērķis, tāpēc jums atliek vien atklāt tās dažādos fragmentus. Frāze ir vienkārša: Dzīve ir pašpiepildošs pareģojums. Tai mirklī, kad aptversiet šo vārdu nozīmi, jūs sapratīsiet vairāk ne vien kā indivīdi, bet arī kā kolektīvs. Ļaujiet sniegt dažus piemērus.

Ne pārāk sen cilvēki sāka rakstīt par vairākām interesantām notikumu virknēm, kurām, kā viņiem atklājās, bija paredzēts īstenoties uz šīs planētas. Padalīsimies ar dažiem no aizraujošākajiem faktiem šai sakarā. Vienu brīdi pa kanālu līdz jums nonāca informācija, ka iestāšoties trīs tumsas dienas, pirms Zeme ieiešot fotonu joslā un līdz jums sākšot nokļūt jaunā enerģija; viņi jums pat deva datumu, kad tas notiks. Šī informācija aizskāra jūtīgu stīgu un drīz kļuva ļoti populāra. Informācijā bija arī būtiskas lietas, kas palīdzēja daudziem attīstīties. Taču tai mirklī, kad šos vārdus izrunāja un dzirdēja kaut viens cilvēks, cilvēce sāka mainīties, evolucionēt un pielāgoties informācijai. Nepieciešamība fiziski pieredzēt kādu no šīm paralēlajām realitātēm vairs nebija nepieciešama. Tika sacīts, ka tas notikšot konkrētā datumā un konkrētā gadā. Tad pienāk šis datums, un visi stāv kalna galā, gaidot ieiešanu fotonu joslā un trīs tumsas dienu iestāšanos, bet tas nenotiek. Cilvēki nodomāja, ka tam bija jānotiek citā dimensijā vai citā veidā, taču tas nenotika tai veidā, kā bija vēstījis kanāls. Daudzi to uzskatīja par izgāšanos un teica: „Ai, tā noteikti nemaz nebija patiesība, ja tas nenotika nozīmētajā datumā, tāpēc informācija ir bijusi nepareiza.” Tobrīd notika atraušanās no informācijas, un daudzi pārstāja tai ticēt. Kādu brīdi viss bija klusu, taču tad drīz vien enerģija atgriezās. Tad cilvēki atsāka runāt par fotonu joslu, trim tumsas dienām un enerģiju, kas ar tām saistīta. Mēs jums to stāstām tāpēc, ka daudzas no patiesībām, kas bija minētas oriģinālajā čenelingā, nu ir sākušas atklāties. Lai gan realitāte mainījās, pirms paspēja īstenoties, doma par to iegūlās spēcīgu radītāju sirdīs un prātos. Tagad mēs sakām, ka pastāv iespēja, ka šī realitāte īstenosies, un nevis tāpēc, ka tā tika paredzēta, bet gan tādēļ, ka tā rezonē ar tik daudzām sirdīm un prātiem. Redziet, kas notiek, kad varenas idejas nonāk radītāju prātos?

 Hologrammas: enerģijas formas, kas piesaista matēriju

Jau agrāk esam teikuši, ka redzam – drīz īstenosies hologrammas pārklājums Zemei, ko jūs pašreiz radāt. Zeme sākās kā hologramma… kā dieva doma telpā, kur sastapās daudzas domas un radīja trīsdimensionālas enerģijas formas, kurām savukārt piesaistījās matērija. Matērija sāka uzmeklēt ceļus, caur kuriem radīt to, ko jūs saucat par Zemi, un visu ap to. Pašreiz notiek daudzi paralēli procesi, un, kad šī hologramma atnāks un pārklāsies pāri oriģinālajai Zemes hologrammai, notiks enerģētiska kustība. Tādēļ varētu pat gadīties, ka jūs ap šo notikumu radīsiet tumsas dienas. Jūs varat radīt arī jaunu enerģiju, kuru interpretēsiet kā fotonu joslu, jo šī ideja jau kādu laiku pastāv jūsu prātos. Jūs esat radītāji, mīļie, un maģija nebūt nav mazāk spēcīga tāpēc, ka to radījuši esat jūs paši. Tāds ir jūsu būtības brīnums. Kad jūs radāt harmoniskā saskaņā ar citiem, tieši šāds būs rezultāts. Tieši tur jūs tagad atrodaties – meklējat veidus, kā radīt harmonijā, jo dzīve ir pašpiepildošs pareģojums. Jūsu uztvere radīs sev atbilstošu realitāti, kurā izpausties, lai kļūtu īsta. Jo, atminieties vienmēr, mīļie – šī ir spēle.

Lielais jautājums: „Kāpēc?”

Jūs neesat cilvēki. Nav tādas lietas kā laiks, tomēr jūs ik dienu katru sekundi pavadāt ar priekšstatu par laiku. Liekas, ka visa jūsu enerģija ir sagūstīta mazā ķermenī, kas klaiņo starp laika rāmjiem. Patiesībā jūs esat varens gars, kurš izliekas, ka spēlē šo spēli. Jautājums, ko mēs jums uzdodam, ir: „Kāpēc?” Ko jūs vēlaties iegūt no šīs spēles? Tagad ir pienācis īstais brīdis skaidri izlemt, uz ko koncentrēsieties. Tas nenozīmē, ka to nebūs iespējams mainīt. Taču tas nudien nozīmē, ka tagad būtiskāk par visu pārējo ir meklēt savu aizraušanos un savu fokusu. Kas iekvēlina jūsu iekšējo gaismu? Tas ir tas gabaliņš no Mājām, ko atnesāt uz Zemi sev līdzi, tieši to jūs šodien dāvāsiet jaunās pasaules būvniecībai. Nebaidieties no saviem sapņu tēliem, mīļie. Nedomājiet par lietām kā pareizām/nepareizām, labām/sliktām, augstākām vai zemākām. Tā vietā ielūkojieties savā sirdī. Kas jūs papildina un kas jūs reducē? Tie būs izšķirošākie elementi. Izbaudiet dažādās pieredzes un atrodiet veidu, kā izpaust savu aizraušanos. Priecājieties par fotonu joslu un laika periodu, ko daudzi uzskata par tumsības dienām. Peldieties šajā enerģijā. Saprotiet, ka cilvēki mīl baidīties, jo tāda ir jūsu daba. Jūs mīlat gaismu. Tāpēc jūs arī mīlat baidīties no tumsas. Tieši tādēļ jums patīk apmeklēt tik daudzas šausmenes. Priecājieties arī par to, jo tā ir brīnišķīga cilvēciska pieredze. Taču atminieties, ka tā ir tikai jūsu perspektīva, jo nav nekā „īsta”. Bailes ir tikai gaismas trūkums. Kad radītājs tur gaismas trūkumu un to projicē apkārt, viņš tikpat viegli spēj radīt lietas negatīvajā enerģijas laukā kā pozitīvajā. Atminieties, mīļie, ka dzīve ir pašpiepildošs pareģojums. Ko jūs gribat tajā iekļaut? Kāds šobrīd ir jūsu augstākais sapnis?

Pareģojums par 2012. gadu

Un tā mēs lūdzam jūs spert nākamo soli, jo tas šobrīd jūs jau gaida. 2010. gadā notiks milzīga enerģijas pārbīde. Ikviens no jums kļūs par tās daļu. Nebūs neviena, kas to nesajutīs. Mainās un pielāgojas arī jūsu fizioloģija, un jūs varēsiet sevī nest vairāk gaismas nekā jebkad agrāk.

Seksuālā enerģija, kas plūst cauri jūsu ķermeņiem, gandrīz nekavējoties pieņemsies spēkā vairāk nekā desmit reižu. Tie, kuri ir jutušies neērti šai enerģijā, kuri sevī nes pagātnes rētas vai ir ar to strādājuši, taču joprojām nejūtas tajā ērti, piedzīvos vislielākās grūtības šai pārejas posmā. Šādos brīžos jūs, skolotāji un dziednieki, varat būt klāt un palīdzēt pieregulēt enerģiju, saņemt otra roku. Daudzi no jums vilcinās to darīt un saka: „Es nezinu pietiekami. Es neesmu to mācījies. Kas gan es esmu, lai palīdzētu otram?” Taču tieši to jūs esat nākuši darīt un tas ir iemesls, kāpēc esat atgriezušies uz Zemes tik daudz reižu.

Daži no jums ir atgriezušies pat pēc savu mācībstundu pabeigšanas uz Zemes, lai palīdzētu īstenoties brīnumiem, kas pašreiz notiek. Nesiet šo spēku ar lepnumu, jo tas ir jūsu dāvana. Nesiet savas patiesās būtības enerģiju un nebaidieties no ēnām, kas, liekas, jūs ieskauj. Šie izaicinājumi vienkārši sagādā vēl vairāk iespēju izstarot savu gaismu nekā jebkad agrāk. Tieši tādēļ jūs spēsiet uzņemties 2012. gada enerģiju un to izbaudīt. Dejojiet starp negatīviem notikumiem un izbaudiet savu deju. Tad ņemiet šo enerģiju un padariet to īstu.

Mīļie, jūs nerimstaties jautāt, kas notiks 2012. gadā. Ļaujiet pavērst šo jautājumu otrādi un pajautāt jums, kas notiks 2012. gadā. Atslēga ir jūsu rokās, un nepastāv nekādi ierobežojumi. Plīvurs burtiski tiek pacelts uz īsu brīdi, lai ļautu ikvienam no jums atminēties savas radošās spējas. Tas notiks nākamo trīs gadu laikā, un tieši tam jūs šobrīd gatavojaties. Priecājieties par braucienu. Atrodiet tos savas aizraušanās elementus, ar kuriem spējat kalpot citiem. Atrodiet, ko esat ieradušies darīt, un sāciet kustēties tai virzienā. Nevērtējiet iznākumu. Nespriediet par to, vai kāds jūsos klausās, vai par to, vai jums izdodas. Vienkārši esat pietiekami atbildīgi pret sevi, lai sekotu tam, kas dzied jūsu sirdī, un tas ļaus jūsu garam starot. Sekojiet savai sirdij, dodieties tās norādītajā virzienā un ļaujiet tai saplūst ar enerģiju, kas, kā jūs zināt, esat jūs paši. Tagad ir radušās jaunas iespējas, un mēs jums sakām, ka nav tādu sapņu, kas nevarētu īstenoties. Šī planēta, vārdā Zeme, tuvākajos gados pārvērtīsies par traki interesantu vietu, jo ikviens no jums atklās augstākās radošās iespējas, kas jums šeit pieejamas. Vienīgais, ko jums būs jāiemācās līdzsvarot, ir atbildība, kas šīm spējām nāk līdzi.

Jauna atbildības definīcija

Mēs jau agrāk esam teikuši, ka atbildība ir līdzsvars, kas atver durvis uz spēku. Ja vēlaties palielināt savu ietekmi jebkurā jomā, atrodiet veidus, kā uzņemties vairāk atbildības. Tagad, laikmetā, kad nāk gaismā jūsu patiesās iespējas, jūs sāksiet uz atbildību raudzīties jaunā gaismā. Jūs sāksiet saprast, ko mēs domājam ar vārdu „atbildība”. Tagad jūs to uztversiet citādi, jo esat atbildīgi paši par savu laimi, bet viss pārējais vienīgi seko šim nosacījumam. Tagad jūs atklāsiet, ka dejojat cauri dzīvei visai ērti, un brīnīsieties, kā nākas, ka vēl pavisam nesen dzīve bija tik sarežģīta un nācās nepārtraukti triekties sienās, un jautāsiet sev – kā var būt, ka spriedze pēkšņi atslābusi? Izmainoties jūsu uztverei, ir mainījusies arī jūsu realitāte. Jūs vienkārši esat izgājuši cauri kārtējam mākoņu slānim, un pēkšņi atklājas, ka dzīve ir viegla deja, skaista cilvēciska pieredze. Apsolām, ka joprojām jutīsiet gan sāpes, gan mīlestību, jo esat ieradušies šeit, lai izbaudītu šīs cilvēciskās pieredzes. Lūdzu, nevērtējiet sāpes kā sliktas un mīlestību kā labu, jo tad jūs sāksiet spriest gluži kā cilvēks un nobloķēsiet visu vēstījumu. Raugieties uz visiem savas cilvēciskās eksistences elementiem un sviniet dzīvi kā svētkus, sajūsminoties par savu enerģiju. Uzdrīkstieties sapņot, fantazēt, uzdrīkstieties sastādīt pilnīgi jaunus pareģojumus. Ziniet, ka viss, kas mīt jūsu sirdīs, izpaudīsies krāšņākajā iespējamajā veidā, kamēr vien pratīsiet to atlaist brīvībā. Atdodiet savas vēlmes Visumam, jo tai mirklī izpaužas jūsu enerģija. Tad matērijai ir viegli sapulcēties ap jūsu enerģiju un padarīt to reālu. Jūsu uzdevums ir ne vien apzināti sapņot savus individuālos sapņus, bet arī – uzdrīkstēties kļūt par daļu no kolektīvā sapņa. Uzdrīkstieties izlasīt jaunu grāmatu vai paķert kaut ko citādu, kas jūs aizrauj, un tā vai citādi kļūstiet par šīs jaunās pieredzes daļu. Nespriediet par jauno kā labu/sliktu, pareizu/nepareizu, jā/nē. Raugieties uz jums piemītošo potenciālu izbaudīt šo pieredzi, un nākamie gadi būs tik priekpilni, ka drīz sapratīsiet, ko esat nākuši šeit darīt. Jo viss ap jums notiekošais ir – iespēja sākt darīt to, ko esat nākuši darīt.

Mēs esam tik ļoti pagodināti nolūkoties jūsu veiktajā radīšanas procesā. Ir brīži, kad jūtam jūsu skumjas, kad jūtam jūsu sāpes, esot atšķirtiem no Mājām. Dvēseles nemiers, ko izraisa šķiršanās no Mājām, ir neizsakāms. Reizēm paiet daudzi gadi – reizēm jūs pieaugat un tikai pēc tam pārstājat just atšķirtības sāpes no Mājām. Tajos brīžos jūsos noraugāmies ar neizsakāmu prieku, jo tad, kad izjūtat šīs sāpes un ilgošanos pēc Mājām, jūs atrodaties patiesā saskarē ar visa procesa skaistumu. Jūs zināt, ka neatrodaties Mājās, taču tai brīdī tiekam pasaukti mēs, lai varētu jūs mierināt. Ziniet, ka brīžos, kad jūtaties skumji un nošķirti, jums apkārt atrodas burtiski tūkstošiem eņģeļu, jo mirklī, kad izjūtat šīs sāpes, jūs saucat visus uz atkalapvienošanos. Tieši tas arī notiks, un viņi jūs apskaus, lolos un darīs visu, kas ir viņu spēkos, lai papildinātu jūsu enerģiju. Taču viņi jūs nedziedinās, jo nekas jau nav sabojājies. Šī sajūta vienkārši ir daļa no brīnišķīgas cilvēciskas pieredzes. Lai gan jūs dzīvei dodaties cauri, nepārtraukti baidīdamies krist, jo nevēlaties savainoties, mēs ceram, ka atgriezīsieties ar visdažādākajiem zilumiem un rētām uz šiem ķermeņiem, kas atgādinās jums par skaisto cilvēcisko pieredzi, ko esat izbaudījuši. Dejojiet gaismā. Spēlējieties un ziniet, ka esat visdižākie radītāji Zemes virsū, ka atrodaties šeit ar nolūku un ka jūsu uzdevums ir radīt Mājas Zemes virsū šeit un tagad. Negaidiet 2012. gadu. Lieciet tam notikt tūlīt!

Atstāsim jūs ar trim vienkāršiem atgādinājumiem: izturieties cits pret citu ar dziļāko cieņu. Jūs raugāties Dieva acīs. Lolojiet viens otru pie katras izdevības un, būtiskāk par visu, saspēlējieties labi!

Espavo.

Grupa

 

Ģimeņu saplūšana

Connecting the Heart

Barbara Rotera

Brīvdienu sezona ir beigusies tikpat ātri, cik sākās. Ceru, ka tā jums visiem atnesa lielu prieku un cerības saistībā ar Jaunā 2010. gada iesākšanos. Mēs ar Stīvu Ziemassvētkus pavadījām kopā ar ģimeni Sandjego. Svinēšanu sākām, Ziemassvētku vakarā paliekot dēla un vedeklas namā. Arī vecākajam dēlam izdevās pievienoties šai sirsnīgajai kopāsanākšanai. Visi gaidījām Ziemassvētku rītu ar tādām pašām trīsām kā mīļais mazdēliņš. Viņam vēl nav pat divi gadi, bet nav šaubu, ka viņu bija tāpat pārņēmusi mūsu radītā sajūsma un priecīgais satraukums. Rīts bija pilns prieka, dāvanu un mīlestības. Vēlāk pēcpusdienā mēs pievienojāmies pārējiem ģimenes locekļiem un turpinājām svinēšanu.

Mums ar Stīvu ģimene ir ārkārtīgi svarīga. Tā ģimene, kurā esam piedzimuši, mums ir īsta svētība. Zinu, ka daudzi no mums uzdod sev jautājumu – kāpēc esmu piedzimis tieši šajā ģimenē? Ģimene ir beznosacījumu mīlestības mācību laukums, kas reizēm var pamatīgi pārbaudīt mūsu nervus. Reizēm savukārt mēs jūtamies, ka mums ļoti paveicies, ka šai dzīvē esam kopā ar šiem īpašajiem cilvēkiem.

Drīz pēc Ziemassvētkiem atgriezāmies Lasvegasā. Bija tikai pāris dienu laika, lai sāktu gatavoties Jaungada svinēšanai, ko mēs parasti atzīmējam kopā ar Stīva dzimšanas dienu 1. janvārī. Es tik ļoti vēlējos Stīvam šo dzimšanas dienu padarīt īpašu! Viņš dāvā tik daudz ikvienam, kuram pieskaras. Es vēlējos, lai viņš šai dienā tiktu godināts. Sākumā pārsteidzu Stīvu ar to, ka sarunāju, ka Mega, mūsu starptautisko pasākumu koordinatore, un viņas vīrs Gregs, kurš ir daļa no mūsu Lightworker komandas, atlido no Austrumkrasta līdz pašai Lasvegasai, lai piedalītos svinībās. Vēlāk piezvanīja mūsu vedekla Sjūzija un sacīja, ka viņa ar mūsu jaunāko dēlu Brentu un mazdēlu vēlētos pievienoties svinībām. Man neizdevās to paturēt noslēpumā, tomēr Stīvs tik un tā ļoti priecājās, ka viņiem izdevies mums pievienoties. Es uzaicināju arī Ostinu, mūsu trešo dēlu, bet viņš teica, ka viņam jau esot citi plāni. Pēc pāris dienām viņš piezvanīja un teica, ka plāni esot mainījušies un arī viņš ar prieku piedalīšoties Jaungada svinībās. Uz brīdi biju pilnīgi apstulbusi, bet tad ar sajūsmu ķēros pie plānošanas.

Visi ieradās. Lai gan man neizdevās Stīvu pārsteigt ar vairumu viesu, Ostina ierašanos gan neviens nebija gaidījis. Šī bija pirmā reize, kad mūsu bioloģiskā ģimene apvienojas ar to ģimeni, ko sastāda mūsu draugi. 1. janvārī ielūdzām dažus draugus (savus Lightworker eņģeļus) ierasties uz ikgadējo Stīva dzimšanas dienas pasākumu – Starptautisko Šokolādes ballīti. Tur mēs dalāmies ar šokolādēm, kuras esam atveduši no dažādajiem ceļojumiem. Es biju tik priecīga, ka šai pasākumā draugiem radīsies iespēja tuvāk iepazīties ar mūsu ģimeni. Sākumā es mazliet uztraucos par to, kā mazdēls reaģēs uz visiem šiem cilvēkiem. Taču viņš ieslēdza savu šarma podziņu un ļoti iejutās starp viesiem. Vienu brīdi vakara vidū es apsēdos maliņā un pasmaidīju. Bija tik silti ap sirdi noraudzīties, kā mani un Stīva mīļākie cilvēki atrod saskaņu savā starpā. Šī nudien bija īsta ģimenes sanākšana.

Visbiežāk, runājot par „ģimeņu saplūšanu”, cilvēki domā ģimeni, kura ir pārcietusi šķiršanos, bet joprojām pulcina neskaitāmos veco un jauno ģimeņu pārstāvjus, lai izjustu saikni ar tiem. Es ļoti cienu tos, kam izdevies pārvarēt aizgājušās pagātnes emocijas un sajust saikni ar visiem iesaistītajiem. Šādā situācijā visi ir uzvarētāji, lai gan esmu pārliecināta, ka tas nav vienkārši.

Man joprojām ir sapnis sapulcināt kopā visu ģimeni, visus cilvēkus, ko esam sastapuši, un ļaut tiem priecāties un iepazīties citam ar citu. Es izīrēšu Disnejlendu un sarīkošu pamatīgu ballīti! Līdz tam laikam – ziniet, ka mana sirds ir savienota ar jūsējo. Es vēlos, kaut ikviens no jums sajustu to prieku, ko es izjutu šajās brīvdienās. Es ņemšu šo sajūtu līdzi un dalīšos tajā ar visiem, kurus sastapšu 2010. gadā.

Mīlestībā un gaismā,

Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!