janvāris 2008

Lieli akmeņi (LA)
Šķēršļi ceļā uz ascensiju jeb pacelšanos debesīs

Stīvs

Beidzot mēs esam šeit pēc tam, kad atradām ceļu, pa kuru iet, un pavisam nesen esam nonākuši pie Lielu Akmeņu (LA) kaudzes tieši mūsu ceļa vidū. Liekas pazīstami? Šajā vēstījumā Grupa liek mums paskatīties citādi uz LA, kas bieži mums ceļā traucē doties uz priekšu. Viņi saka, ka tad, kad mēs virzāmies uz priekšu, mums ceļā ir jāsastopas pašiem ar saviem LA, kas norāda uz mūsu pašu ērtībām, kad notiek šāda pārvietošana.

Šis vēstījums piedāvā paskatīties uz LA no cita redzes viedokļa!
Atgriezieties atkal pie šīs rindkopas pēc tam, kad būsiet izlasījuši ziņojumu, un izlasiet to vēlreiz!

No grupas:
Sveicieni no Mājām!

 

Darilana: Stāsts par daudzdimensiju cilvēku

Dārgie, mēs Jums šodien pastāstīsim par Gaismas kalpotāju, jaunu sievieti, kura uzauga nezinot, kas viņa ir, nespēdama sevi redzēt. Viņa nespēja saprast savu patieso vietu un nozīmi dzīvē un kāpēc viņa ir atnākusi. Viņa pavadīja daudz laika spoguļa priekšā, jautājot: “Kas es esmu un kāpēc es esmu šeit?” Viņu sauca Darilana.

Darilana gāja cauri dzīvei, zinot, ka viņa ir skolotāja. Viņa ienāca, lai kaut ko dotu. Viņa sēdēja savās klasēs skolā un baznīcā mācījās no Skolotājiem. Jau agrā jaunībā viņa iemācījās noliekt galvu un vienkārši smaidīt. Viņai daudzreiz vajadzēja mācīties kaut ko tādu, kas, kā viņa sirdī saprata, nebija pareizs. Viņa iemācījās klanīties un smaidīt, un iet ar to, sirdī apzinādamies, ka tam nav nozīmes. Viņai augot, tā bija viena no priekšrocībām. Viņa diezgan labi iemācījās sadzīvot ar šīm grūtībām, pielāgodamās doties uz priekšu ar normu un nepievērst uzmanību savām “muļķīgajām” iekšējām jūtām.

Savas dzīves četrdesmito gadu vidū Darilana sāka mosties no sapņa. Viņa sāka meklēt un izmantot savu spēku kā ievērojama, apdāvināta būtne, skolotāja un Gaismas kalpotāja. Viņa saprata, ka pat bērni varētu nākt pie viņas pēc atbildēm. Tad Darilana sāka doties uz vietām, kur viņa varēja izmantot savas dāvanas. Kad viņa izvirzīja šo mērķi, viss strauji sākamainīties. Jo vairāk viņa uzticējās sev, jo vairāk viņa saņēma. Tad notika kas savāds. Viņa sāka dzirdēt no nekurienes saucam savu vārdu: “Darilana!” Bet, kad viņa atskatījās, nevienu neredzēja. Tā kā viņas vārds nebija plaši izplatīts, bija pat vēl neparastāk, ka viņa to varēja dzirdēt tik skaidri.

Drīz pēc tam, kad tas notika, Darilana ievēroja, ka viņas miega formas sāk mainīties. Viņa visu nakti staigāja, un pat, kad viņa gulēja pilnas astoņas stundas, viņa no rīta pamodās nogurusi. Vakaros un miega laikā viņa sāka saņemt informāciju. Kad Darilana paaugstināja savu vibrāciju, viņa atmodināja iekšā gulošo milzi. Darilanasava miega laikā apmeklēja cita laika dimensijas un telpu.

Mēs stāstām to Jums vairāku iemeslu dēļ, bet, galvenokārt, tas ir tas, kas tagad notiek starp cilvēkiem daudz biežāk nekā jebkad agrāk. Daudzi no Jums guļot pieredz daudzdimensiju stāvokļus. Nākotnē tas būs manāms daudz vairāk. Jūs gulēšanas laikā pieredzēsiet un atvērsiet cita laika un telpas durvis. Daži no Jums pamodīsies teikuma vidū, vai domādami, ka nepazīst to, ar ko Jūs runājat. Jūs būsiet dusmīgs uz kādu, un, kad Jūs pamodīsieties, Jūs nebūsiet pārliecināts, uz ko Jūs dusmojaties. Tas ir tāpēc, ka Jūs tiekat vilkts no vienas dimensijas tā, lai Jūs varētu ieiet atpakaļ šajā ķermenī un no rīta pamosties. Tā ir viena no Gaismas kalpotāju virzīšanās uz priekšu zīmēm, un tas notiek globāli vairāk nekā jebkad iepriekš.

Bet stāsts par Darilanu šeit nebeidzas, jo tā kā Jūs paaugstināt savu vibrāciju, Jūs vienkārši maināt šīs savas vienkāršās problēmas par lielākām problēmām. Jūs, cilvēki, esat tik iztēles bagāti! Mēs par to nedomājām, tāpēc ļaujiet mums runāt par problēmām, ar kurām Jūs sastapsieties; nezināt, kas ir priekšā, ir vislielākais izaicinājums. Ko tad, ja mēs varētu pastāstīt Jums par visām grūtībām, ar ko Jūs sastapsieties?

Šodien mēs sāksim ar to, kas notika ar Darilanu.

Darilanas ceļš

Darilana sāka mosties no sapņa un ieņemt savu vietu garīgajā ģimenē. Viņa sāka meklēt savas mācības. Viņa sāka mācības, zinot, kas viņa ir, un visa dzīve sāka mainīties. Viņa pārtrauca strādāt rūpnīcā, un daudziem cilvēkiem viņas pietrūka, jo Darilana bija tā, pie kuras viņi griezās, kad viņiem bija kāda problēma. Viņa bija vairākas reizes ieguvusi virtuves galda klāšanas konsultēšanas izglītību. Kad viņa pameta to, lai atrastu savu vietu, viņa nezināja, kā tas būs. Viņa nebija studējusi psiholoģiju, viņa nebija studējusi padomu došanu, un viņa nezināja, vai viņa var virzīties uz priekšu. Viņa teica: “Ļaujiet man atrast savu ceļu.” Un te tas bija. Brīdī, kad viņa izrunāja vārdus, viņas ceļš kļuva skaidrāks. Viņa ļoti skaidri redzēja virzienu, kas varētu viņu aizvest tur, kur viņa gribēja iet, un viņa bija sajūsmā.

Ziniet, dārgie, ka ceļš, kuru Jūs meklējat, paveras tad, ja Jūsu Vērtību Sistēmas ir pietiekoši atvērtas, lai to ieraudzītu.

Tā kā Derilana sāka mainīties, apkārtesošie bija sajūsmā par viņu un vēlējās palīdzēt. Viņa atrada enerģiju, mainot savu pilna laiku darbu pret pilna laika kalpošanu gaismai ļoti ērti un dabiski. Tas bija daudz vieglāk, nekā viņa domāja. Domājot par to, viņa mēģināja noskaidrot, cik viņa varētu nopelnīt rūpnīcā pretēji tam, cik viņa pelna šeit. Lai gan naudas nekļuva vairāk, likās, ka par visu kāds rūpējas. Kas par piedzīvojumu! Mēs pateiksim Jums: Jūs esat radītāji, un Jūs īsti nesaprotiet, ko tas nozīmē un ko Jūs spējat. Iespējams, Jūs to skaidrāk sapratīsiet stāstā par Darilanas pieredzi.

Pirmā kaudze

Tagad Darilanai ir ceļš. Viņa zina, kur viņa iet, un viņa zina, ka tas ir viņas sapnis – tas ir tas, kas viņu sajūsmina. Viņa iet pa ceļu un sper vienu soli pēc otra. Viņa nonāk punktā, kur ceļš dalās. Viens ceļš šķiet īsāks un tiešāks, bet otrs ceļš ved kalnam apkārt, pirms tas sasniedz to pašu vietu, bet tas arī ved turp. Viņa sastopas ar vēl vienu iespējamu problēmu. Darilana zina, ka viņa var iet pa šo ceļu, bet tieši uz ceļa ir neliela kaudze. Šī kaudze nešķiet jauka. Tā smird. Liekas, ka to ir atstājis kāds dzīvnieks. Viņa nevēlas iekāpt tajā, un tā ir pārāk liela, lai tai pārkāptu pāri. Pēc rūpīgām pārdomām Darilana iet pa garāko ceļu. Viņa sev iestāsta, ka nav nozīmes tam, pa kuru ceļu viņa iet, jo dzīve ir ceļojums, un dodas pa to, priecādamās par skaistumu, kuru viņa redz ceļā.

Otrā kaudze

Tālāk,Darilana ceļā nonāk pie citām krustcelēm. Pirms lēmuma pieņemšanas, pa kuru ceļu iet, viņa paskatās abos virzienos un ierauga vēl vienu kaudzi. “Kas tas ir? Kāpēc es savā ceļā sastopos ar šķēršļiem? Kāpēc tas ir tā?” Tad viņa izdzird savu vārdu, pagriežas, bet neko neredz. Pārsteigta viņa pievērš uzmanību lēmumam, pa kuru ceļu iet. Šoreiz viņa domā, ka viņas gars kaut ko sacīs, un atkal vēlas izraudzīties garāko ceļu. Jūs redzat, ka Darilana atkal ir pieskārusies savam garam. Viņa izvēlas garāko ceļu, brīnīdamās, vai tik viņa nav ieradusies ar ticības sistēmas karmu no iepriekšējās dzīves.

Trešā kaudze

Darilana savā ceļā drīz nonāk pie trešās kaudzes. Viņa pie sevis smejas un raugās uz debesīm, sakot: “Es zināju, ka jāsastopas ar vairākām vērtību sistēmām.” Un, pat pirms nokļūšanas šeit, viņa nolemj to atrisināt. Šoreiz viņa varbūt ietu pa šaurāko ceļu, un nekas viņu neatturētu. Ceļā viņa sastop šķērsli un savā priekšā redz lielu kaudzi. Tā patiešām smird, un ap to ir mušas, tā pilnībā aizšķērso ceļu šajā virzienā. Darilana ir nogurusi no skaistuma šajā vietā, dodas augšā pa kaudzi un iebāž tajā pirkstu. Slaucīdama savu pirkstu, viņa apsver un izklāsta visu, ko viņa zina. Es zinu, ka šī ir vērtību sistēma, un es zinu, ka tai nevar pārkāpt pāri, un es zinu, kā tā smird, lai arī ceļš liekas īsāks. Hm!”

Tieši tad Darilana atkal dzird savu vārdu. Šoreiz mazliet citādāk, tuvāk. Viņa pagriežas, lai ieraudzītu savu skolotāju stāvam viņas priekšā. Ieraudzījusi, viņa to priecīgi apskauj, bet skolotājs tikai paklanās un smaida. Tad Darilana sāk stāstīt visas savādās lietas,kas ar viņu ir notikušas, kopš viņa ir devusies ceļā. Viņas skolotājs paklana galvu un smaida. Šajā sakarā Darilana saprot, cik kaitinoši ir tad,ja ir Vērtību Sistēmas problēma. Viņa gatavojas izstāstīt skolotājam par Vērtību Sistēmu un vēlas zināt, ko viņš par viņu domā. Tajā brīdī Darilana dzird, cik muļķīgi tas izklausās, un pasmaida. Tagad viņas skolotājs patiešām smaida, jo viņš zina, ka Darilanair nonākusi pie atziņas. Darilana beidzot nosaka: “Un kas tad īsti ir Vērtību Sistēmas? Kā es varu būt droša par savu īsto ceļu, ja šī Vērtību Sistēma bloķē ceļu?” Viņas skolotājs pasmaida un saka: “Protams, tā ir tava Vērtību Sistēma, Darilana! Tāpēc tā tev ir tik nepatīkama.” Darilana saka: “Labi, tā ir mana. Es uzņemos atbildību. Tā ir mana, bet ko lai es ar to daru? Kā lai es to apeju un kāpēc man vienmēr ceļā ir šīs milzīgāsVērtību Sistēmu kaudzes? Kur ir problēma?” Tagad viņas skolotājs smaidīdams skaidro: “Kad tu paaugstini savu vibrāciju, viss tev sāk mainīties. Viens ir tas, ka tu sāc dzīvot daudzās dimensijās, un otrs – viss vecais, kas slēpts tavā drēbju skapī, ir jāpārvērtē. Tu vari sacīt, ka tava Vērtību Sistēma ir nonākusi pie pēdējā pārskata. Tu vari arī teikt, ka Tavus panākumus ceļā noteiks tas, kā tu tiksi galā ar savu Vērtību Sistēmu. “

VS = Vērtību Sistēmas

Ļaujiet mums izskaidrot, dārgie! Jums ir daudz vairāk grūtību savu, nekā citu Vērtību SistēmuJūsu ceļā dēļ. Tagad, kad Jūs tik ātri attīstāties, daudzi no Jums saprot, ka Jūsu Vērtību Sistēmu tolerance ir stipri mazinājusies. Jūs neesat toleranti pret citu Vērtību Sistēmām, jo Jūsu ceļā sāk parādīties sava Vērtību Sistēma. Kur ir problēma? Jums, cilvēkiem, piemīt iztēle. Vērtību Sistēmas, kuras Jūs redzat savā ceļā, ir jūsu Vērtību Sistēmas.

Darilanas skolotājs turpina: “Jūsu VS ir Jūsu vērtību sistēmas, un Jums bieži ar tām jāsastopas savā visīsākajā ceļā. Jums bija taisnība, Darilana, kad Jūs domājāt, ka ir vienalga, pa kuru ceļu iet, bet tā nebijāt Jūs, kas izlēma, vai ne? Līmenis, kurā jūs dzīvojat, mainās; daudzas vērtību sistēmas, kas Jums kādreiz palīdzēja, var atšķirties tur, kur Jūs dodaties.” TadDarilana pamāja un pasmaidīja, un devās tieši cauri lielajai Vērtību Sistēmas kaudzei, iznākusi otrā pusē nenotraipīta.

EVS = Elastīgas Vērtību Sistēmas

Dārgie, kad Jūs raugāties uz Pasauli no šā līmeņa, Jūs iegūstat vērtību sistēmu, kas palīdz Jums virzīties cauri dzīvei. Tie, kas tic sistēmām, ir palīdzējuši Jums virzīties tālāk no viena līmeņa uz nākošo. Dažreiz, kad Jūs patiesi esat uz ceļa, Jūsu pašu vērtību sistēmas sāk Jūs bloķēt. Šīs vērtību sistēmas nav elastīgas. Šī ir reize, kad Jūs vēlaties sākt pielāgot elastīgas vērtību sistēmas. Pārvērtējiet paši savu patiesību. Tā kā Jūs turpināt attīstīties neiedomājamā ātrumā, Jūs saprotat, ka Jūsu lielākais šķērslis ir jūsu Vērtību Sistēma, tāpēc paturiet to prātā savā ceļā! Pārvērtējot savas vērtību sistēmas, kam Jūs ticat, veids, kādā Jūs domājat, palīdzēs Jums daudz vairāk, nekā Jūs spējat saprast šajā savas evolūcijas posmā. Kad Jūs atbrīvojaties no kaut kā, kas tura Jūs vecās vibrācijas amplitūdā, Jūs varat ieraudzīt iespējas. Uzskats šeit augšā ir diezgan atšķirīgs no tā, kāds tas ir lejā. Ko tad, ja mums pilnībā ir iespējams noņemt Jums aizsegu? Ko tad, ja mums ir iespēja sniegt Jums visu informāciju, lai Jūs visu varētu redzēt un saprast? VaiJūs domājat, ka jūsu Vērtību Sistēmas varētu ietvert šīs zināšanas?

Dārgie, šī ir priekšrocība, ar ko Jūs sastopaties, jo Jūs jau attīstāties! Jūs jau dzīvojat piektajā dimensijā, Jūs tikai vēl nezināt, kā funkcionēt ikdienā. Tas mainās, un lielākā mācība, kuru varam Jums dot, ir atcerēties Darilanu un kā viņa tika galā ar savu VS, jo viņa vienkārši beidza iet tai pāri un atbrīvojās no tās brīdī, kad viņa to darīja. Kad viņa atbrīvojās no savas pieķeršanās problēmai, tā izzuda. Jūs sākāt visu redzēt aiz aizsega, tāpēc palīdzēt sev un citiem atbrīvoties no vērtību sistēmām un atjaunot tās būs viens no lielākajiem šķēršļiem, ar kuru Jūs tālāk sastapsieties. Daudz kas ir sagaidāms! Vairāk, nekā Jūs varat iedomāties!

Kas ir priekšā?

Tagad mēs brīdi parunāsim par to, kas ir priekšā. Notiek dažas lietas, kas Jums ir jāzina. Tās notiek Jūsu individuālās un cilvēces kolektīvās domas procesa rezultātā. Mainās cilvēces kolektīvā vibrācija un prasa visu pārkārtot. Ilgu laiku uz Zemes ir bijis apjukums. Nākošajos gados Jums ir iespēja no tā atbrīvoties. Tas notiks vairākos veidos, bet tas iezīmēs milzīgu apzinātu soli no pirmā spēkpilnā Sekošanas Līderim soļa uz nākošo Sekošanas Sev soli.

Sekot sev ir daudz grūtāk, nekā sekot līderim. Vēl, tas viss ir balstīts uz Vērtību Sistēmas … viss ir balstīts uz ticības. Vēlme paskatīties, kas ir aiz tās, ietver vislielākās iespējas, kuras Jūs meklējat. Sava spēka saglabāšana ietver atbildības līmeni, ko iepriekš vēlēsies uzņemties tikai daži cilvēki, jo tas nozīmē, ka Jūs pilnībā esat atbildīgs par savu dzīvi. Jūs esat atbildīgs par to, vai Jūsu sejā ir vai nav smaids, un vai Jūsu pieredze uz šīs Planētas ir priecīga vai sāpīga. Tā ir Jūsu izvēle, un nav pareizas vai nepareizas izvēles, jo dvēseles pieredze ir tā pati, un tā var būt vai nu priekā, vai sāpēs. Tā ir vienīgi Jūsu izvēle, kā Jūs spēlējat šo spēli.

Daudzdimensionalitāte 

Daudzdimensiju durvis ir atvērtas. Tā ir nākošā daļa, kas notiek ar visu cilvēci. Tā būs ļoti mulsinoša tāpēc, ka tie, kas ir gājuši pa priekšu, tie, kas tagad spēlē ar to Jūsu miega laikā, tie, kas tagad pieredz šīs lietas atšķirīgos veidos, var turēt durvis atvērtas citiem. Jūs varat turēt enerģiju, kas var palīdzēt vest šo enerģiju uz priekšu, un ļaut ikvienam ieiet nākošajā līmenī.

Iepriekš, kad piedāvājām šos atgādinājumus, mēs esam stāstījuši daudz stāstu, un katrā no tiem mēs esam lietojuši vārdus, kas neiederas mūsu parasto vārdu krājumā. Katram šim vārdam ir atšķirīga tonalitāte, kas kaut ko “noliek priekšā” stāstam pašam par sevi. Mēs tikko lietojām vārdu Darilana, lai saprastu, ka kaut kas rada jautājumu. Mēs tos neveidojam, lai liktu Jums minēt. Mēs velkam tos laukā no dzīves pieredzes, no Jūsu pašu daudzdimensiju dzīves. Tādēļ Jūs tik bieži dažreiz pieķeraties stāstiem. Tādēļ Jūs esat šeit, jo tas, par ko mēs runājam, burtiski varat būt Jūs pats citā laika un telpas dimensijā. Tas sāk kļūt redzams, un, kad Jums ir viedoklis par savu realitāti, tas ir aizsegs pats par sevi, jo tas vienkārši ir Jūsu uzskats par to, kas ir ārpusē. Brīdī, kad Jums sāk rasties daudz uzskatu par vienu un to pašu procesu, Jūs lietas varat skaidri redzēt, un tas ir, kas notiek ar visu cilvēci. Kad Jūs paaugstināt vibrāciju, Jums tiek piedāvāti daudzi uzskati tik ilgi, kamēr Jūsu ceļā nenostājas Jūsu paša Vērtību Sistēma. Jo tā ir tā, kas attur Jūs pat no ieskatīšanās savā vai Jums apkārt esošo cilvēku viedoklī.

Starpdimensiju ceļojums naktī

Daudzdimensiju durvis ir atvērtas. Vispirms Jūs to pieredzēsiet naktī. Vairāk nekā 60% planētas iedzīvotāju katru nakti ir daudzdimensiju pieredze. Tā ir milzīga. Jūs sākat pārvietoties starp sfērām, kurās iepriekš Jūs esat tikai spēlējies, un fakts, kas notiek naktī, dod Jums iespēju asimilēt to daudzos enerģētiskajos līmeņos, pirms Jums to jāienes pilnā apziņā. Kad tas sāks ienākt pilnā apziņā, vienkārši būs zināms, ka Jūs to esat pelnījis, jo Jūs šeit esat bijis jau tik daudz reižu.

Fiziskais 

Jūsu fiziskie ķermeņi pielāgojas un mainās. Pārstrāvošana turpinās visā cilvēcē un katru dienu maina Jūsu pasauli. Pat ēdiens, ko jūs ēdat, sāk mainīties. Daudziem sāk garšot ēdiens, kas iepriekš negaršoja. Lai virzītos daudzdimensionāli un lai tas notiktu, Jūsu fiziskā ķermeņa laukā tiek prasīts ienest jauno. Pārtikas veikali katru dienu arvien vairāk redzēs fenomenu, jo  cilvēku diētā ienāks jauni ēdieni.

Skolotāji

Lielākais izaicinājums Jums būs būt kā cilvēkiem, un skolotāji palīdzēs tikt galā ar vērtību sistēmām. Mēs ceram, ka esam šodien Jums to pateikuši skaidri un skaļi. Šis ir neiedomājams laiks uz planētas. Ja Jūs varētu redzēt tikai daļiņu no tā, ko mēs redzam, kas ir Jūsu priekšā, Jūs nešaubītos: Jūs ļoti ātri virzīsieties enerģijā, kuru Jūs atradīsiet ārpus sava patiesā spēka.

Elastīgas vērtību sistēmas, sistēmas, kas spēj pieņemt visu, kāds tas ir, nepiesaistoties tam, priekšdienās būs Jūsu lielākais līdzeklis. Pati daudzdimensionalitāte ir viena dāvana, kas Jums palīdzēs raudzīties uz lietām no daudzdimensiju redzes viedokļa. Tas ir tad, kad Jums ir reāla dzīves vīzija un kad Jūs domājat, ka cilvēce ir virzījusies uz priekšu; teikšu, ka tā arī ir, Jums ir tikai priekšstats par to, kas notiks nākošajos trijos gados. Ir lielas iespējas.

Ekonomika

Ļaujiet mums sniegt vispārēju apskatu, jo pašreiz uz šīs planētas ir ekonomikas lejupslīde un ekonomikas pārbalansēšana. Tam ir milzīga ietekme uz cilvēkiem, un visā 2008. gadā tā turpinās pasliktināties. Notiek enerģijas pārstādīšana, kas ir nepieciešama un kas līdz zināmai pakāpei ietekmēs ikvienu. Tas visvairāk būs jūtams Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas nav slikti; tā vienkārši ir enerģijas labošana iemesla un ietekmes dēļ. Ļaujiet mums teikt, ka tā  iemesls un ietekme ir vecās sekošanas līderim spēles spēlēšana. Šajā pārkārtošanās laikā Jums ir jauna motivācija. Rezultātā nāks jaunas iespējas, un tas var izraisīt cilvēku spēka atgūšanu, uzliekot vairāk atbildības cilvēkam un mazāk līderim.

Amerikas gara atdzimšana 

Jūs varat redzēt Amerikas gara atdzimšanu. Motivācija un iespējas, lai tas notiktu, ir lielāka tādēļ, ka Amerika to izjutīs ļoti smagi. Jūs redzēsiet, ka cilvēki kļūst lepni un atbildīgi, kā tas iepriekš nebija. Jūs redzēsiet, ka cilvēki saglabā paši savu spēku ne tikai Amerikā, bet globāli. Pat, kad mēs to sakām, tas daudz izsaka. Jūs visi esat saistīti. Gan Jūsu sirdis, gan Jūsu ekonomiskās sistēmas ir saistītas viena ar otru, un, sākot no šī brīža, viena ietekmēs visas. Savienoto Valstu enerģija pašreiz līdzsvaro monetārās sistēmas, kas ir izstumtas no līdzsvara.

Eiropas varas pieaugums

Kā mēs pareģojām pirms daudziem gadiem, Eiropai kā supervarai varētu būt ievērojama iespēja līdzsvarot enerģiju vairāk caur sadarbību nekā opozīciju, kas nekad iepriekš uz šīs planētas nav noticis. Taču Jūsu priekšā ir šo korekciju rezultāts.

Jaunas enerģijas formas

Parādās jaunas enerģijas formas, kas beigsies nākošā gada beigās. Cilvēku apziņas vakuums ir darījis to par populāru priekšmetu. Radīsies vairākas jaunas enerģijas formas un enerģijas sadale, kas ir gaidījusi fonā. Tehnoloģijas var viegli līdzsvarot cilvēkus ar Zemi. Ja cilvēku apziņas vakuums būs pietiekoši augsts, korporācijām, kas pārvalda lielāko planētas daļu, nebūs izvēles, bet būs jāatbild. Interesanti ir tas, ka tās nāk uz skatuves un pārtrauc pretoties maiņām, tās sāk strādāt ar zemi, lai gūtu lielāku peļņu. Šajā reizē mēs nevaram pateikt, kad tās būs pietiekami gudras, lai to saprastu, bet mēs redzēsim.

Pārpilnība

Būs jauni veidi, kā sadalīt vairāk enerģiju — ne labklājības, bet pārpilnības enerģiju visās jomās tā, lai ikvienam ir vairāk līdzvērtīgu iespēju. Tas notiek šodien, un šī ideja varbūt kļūs populāra. Tā darbojas, lai sadalītu iespēju un indivīdam atdotu atbildību. Tādēļ Jūs redzat negatīvu lejupslīdi. Tā ir sagatavošanās tam, kas notiek. Mēs sakām, ka tas notiks no iekšpuses uz ārpusi, bet tā visa sākumu jūs redzēsiet 2008. gadā.

Personiskais spēks

Jūs redzēsiet iespēju paturēt vairāk spēka ikdienas dzīvē, savu eksistenci uz planētas, veidu, kādā Jūs saistāties; Jūsu iespējas saistīties ar ikvienu cilvēku mainīsies tāpēc, ka mainās Jūsu redze. Tas ir tas, ko Jūs varētu saukt par klusu pārvietošanos. Tas ir tā, it kā Jūs visi vienu rītu pamostaties ar vienu atziņu. Daudz raksturīgāk un populārāk kļūs saglabāt, paturēt savu varu.

Sarežģīts daudzdimensiju līdzeklis

Jūs vairs neierobežos viena uztveres punkta atsevišķs redzējums. Tagad Jūs sāksiet saņemt daudzus uztveres punktus, un mēs Jums sniegsim līdzekli, kā to izdarīt, – noslēpumu, jo cilvēki mīl noslēpumus.

Pirms Jūs vakarā ejat gulēt, iestāsiet sev, ka Jūs to vēlaties izdarīt. Tas ir tik vienkārši. Mēs to varam daudz vairāk sarežģīt, ja Jums tas tīk, bet patiesībā, pirms Jūs dodaties gulēt, ļaujiet savam nodomam pieredzēt daudzdimensiju pieredzi, lai redzētu savu dzīvi no atšķirīgas perspektīvas. Jūs atmodīsieties enerģijas pilns, jo Jūs tiksiet paņemts no šejienes, un sapratīsiet, ka Jūs esat pavisam cits cilvēks savā laukā. Varbūt Jūs apprecēsieties ar kādu atšķirīgu cilvēku. Jums varbūt būs citādāki bērni. Jums varbūt būs visas lietas, kas Jums palīdzēs redzēt savu perspektīvu kā atsevišķu Dieva, kas pretendē būt par Cilvēku, daļu. Kad Jūs no rīta pamodīsieties, Jūs jutīsieties atspirdzis, un kad Jūs raudzīsieties uz savu dzīvi, jūs domāsiet:  “Nav tik slikti, es to varu izdarīt.” Tās būs tāpēc, ka Jums būs daudzas uztveres. Tā ir spēle. Priecājieties, patiesi cerot, ka Jūs zaudējat Vērtību Sistēmas.
Mēs Jums atstāsim trīs vienkāršus atgādinājumus. Izturieties viens pret otru ar cieņu! Barojiet viens otru, kad vien ir izdevība! Saspēlējieties labi!
Espavo

Grupa

 

Transformēšanās uz savu jauno ”es”

Katru gadu janvāris ir jauns sākums. Šoreiz tas ir sākums tam, kas mēs šajā brīdī esam un par ko mēs izvēlamies būt nākamajā gadā. Mums pilnībā ir iespēja sasniegt savu potenciālu.
Pagājušais gads bija daudzu saistošu piedzīvojumu – dažu augstu un dažu zemu – pilns. Tā ir dzīve. Padomājiet par to, kā Jūs kā cilvēks esat audzis pagājušajos mēnešos. Ar katru soli, kuru Jūs sperat, Jūs esat vairāk saistīts ar savu garu. Ierobežojumu vietā izvēlieties koncentrēties uz savu potenciālu. Ar šādu perspektīvu Jūs varat pieredzēt visaugstāko, kas Jūs varat būt šajā dzīvē.

Atstājiet uz brīdi visu iecerēto un sajūtiet to, kas Jūs šajā brīdī esat. Ievelciet attīrošu elpu, un, kad Jūs to atbrīvojat, jūtieties tik viegli kā spalviņa. Iztēlojieties sevi lidojam bez rūpēm pasaulē. Tagad ieejiet dziļi, ļoti dziļi savā dvēselē. Aizskariet to savas būtnes daļu, par kuru Jūs varat priecāties, kad Jūs sev dodat atļauju būt tagad, būt ar sevi. Cik īpašs Jūs esat! Ar katru elpu jūtiet sevi vairāk un vairāk saistītu ar savu būtni. Jums ir unikāls skaistums. Neviens nav līdzīgs Jums.

Kad Jūs ejat dziļāk ar savu elpu, iztēlojieties sevi kūniņas iekšienē. Jūs esat liels gars, kas vēlas tikt laukā un kļūt par taureni. Sajūtiet sevi šajā kūniņā, kas ir silta un droša. Vēlēšanās palikt tajā ir liela, bet Jūs zināt, ka tad, ja Jūs neizkļūsiet laukā, Jūs neiepazīsiet sava gara patieso augstumu. Tāpēc ar katru elpu Jūs mēģināt atbrīvoties no kūniņas. Tas ir grūti, bet Jūs zināt, ka katra cīņa dara Jūs stiprāku.  Jūs, acīmredzot, spēsiet atvērt spārnus, ja Jūs turpināsiet turēties pie šī ceļa. Ar dziļu elpu, lēni ieelpojot un izelpojot, sajūtiet atbrīvošanos, kad Jūs izplešat savus spārnus tik plaši. Jūsu spārnu krāsa, kas veidojas, ir tā, kas Jūs esat un par ko Jūs kļūstat, krāsa. Tā ir Jūsu paraksta vibrācija. Kad Jūs lidojat apkārt, jūtiet saistītu garu! Jūsu sejā parādās smaids, kad Jūsu pārējā būtne tiek pacelta ar prieku. Jūs vēlaties zināt, kur Jūs dodaties no šejienes. Ņemiet šos spārnus un pieskarieties it visam ap sevi.Jūsu sirds mirdz maigumā, kuru Jūs turat sev un visiem. Ja Jūs jūtaties viens, tiekam vilkts atpakaļ kūniņā, ziniet, ka nav atpakaļ ceļa. Kad durvis uz Jūsu dvēseli ir atvērtas, Jūs varat doties tikai uz priekšu.
Šajā brīdī ieejiet jaunajā dzīvē. Jūsu dzīve ir mainījusies un pārveidojusies, atjaunojot savu garu. Paceliet sevi jaunā dzīves veidā! Esiet laimīgs par savu jauno “Es”.

Barbara Rotere

 

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!