janvāris 2005

DIEVIŠĶĀ NEAPMIERINĀTĪBA
Praktiskās Maģijas sērija

 

Ir tikko sācies jauns gads. Pastāv neiedomājami lielisks attīstības potenciāls. Jums liktos, ka ikviens ir gatavs tūlīt mesties darbībā, taču Gaismas kalpotāju vidū šī nav vadošā sajūta. Gaisā virmo dīvaina aura. Virs mums, lai kurp mēs dotos, šķiet, karājas nedrošība, naudas problēmas, bezcerība un vispārējs apjukums. Daudzi no jums šobrīd izjūt visai smagu enerģiju. Taču grupa apgalvo, ka patiesībā tas esot aizsākums lielām izmaiņām. Viņi to sauc par dievišķo neapmierinātību.

Cieši grupveida apskāvieni
Stīvs Roters, grupas pārstāvis

Steve Rother
Spokesman for the Group

 

Sveicieni no Mājām!

Nu atkal esam Mājās, jo jūs paši esat radījuši visu enerģiju, kas šobrīd atrodas jums priekšā. Jūs piedzīvojat enerģijas maksimumus – gan augšējos, gan apakšējos, un izbaudiet kāpumus un kritumus, ko paši esat radījuši un iekustinājuši. Šobrīd uz Zemes ir pienācis spraigs laiks. Šobrīd daudzi Gaismas kalpotāji jūt briestam iekšēju enerģiju, taču nezina, ko ar to iesākt, nezina, kā to interpretēt. Jūsu tradīcijās pastāv uzskats, ka, ja iekšējā enerģija ir pareizi sakārtota, vajadzētu justies tik ērti kā braucot lejā no kalniņa, vējam pūšot mugurā. Dažiem no jums šķiet, ka joprojām kāpjat kalnā. Daudzi ir atmosfērā pamanījuši spriedzi un steigas izjūtu, kuras vēl pavisam nesen nebija.
Mīļie, mēs esam šeit, lai palīdzētu to izskaidrot, jo šis laiks uz Zemes nelīdzinās nevienam citam laikam. Nonākuši kalna otrā pusē, jūs redzēsiet gluži jaunu enerģiju. Jūs redzēsiet izmaiņas dimensijās, kas tikko ir sākušās. Process atrodas virzībā. Jūs esat bijuši pietiekami drosmīgi, lai spertu pirmo soli pārmaiņu radīšanā. To var paveikt tikai cilvēciskajā pusē. Visa Esošā paradigmas ir iespējams mainīt tikai ar jūsu pašu darbu un piepūli, cenšoties definēt, kas esat un par ko kļūstat. Tikai no savas puses vien jūs maināt paradigmas it visās dimensijās. Tas ir iespējams tikai ar plīvuru uz acīm. Tas ir iespējams tikai, saņemot drosmi, kas nepieciešama, lai sāktu darbu, ko esat nākuši veikt uz Zemes – tikai sākot īstenot to dzīvi un ķeroties pie tām nodarbēm, kuras aizrauj jūsu sirdi. Jūs šeit atrodaties ar nolūku.

Ārpus cerētā
Tagad ļaujiet izskaidrot dažus globāla mēroga notikumus, kas varētu palīdzēt visu izprast. Vispirms ziniet, ka neesat vieni. Otrkārt, apzinieties, ka šeit esat ieradušies ar konkrētu mērķi. Daļa no nesen piedzīvotā ir saistīta ar enerģiju, kas nepieciešama, lai jūs sāktu spert mazos solīšus. Cilvēkiem nav nekādu grūtību ar lielajiem soļiem – skolas, tad koledžas izvēli un apmeklēšanu, gatavošanos tālai nākotnei. Daudzi no jums ir izgājuši dziedināšanas kursus, gatavojoties spert pirmo soli, lai sāktu darīt to, kas jūs aizrauj. Ak, taču tad, kad pienāk laiks beidzot spert šo pēdējo soli, tas izrādās nesalīdzināmi grūtāk. Tas pēdējais mazais solītis pāri kraujas malai – pēdējais mazais solītis, kas nepieciešams, lai sāktu īstenot savu aizraušanos un beigtu tai gatavoties – ir vissmagākais.
Mēs sakām, ka pašreiz uz Zemes ir pienācis īstais laiks un sagatavota atbilstoša enerģija tam, lai jums palīdzētu šī mazā solīša speršanā vairāk kā jebkad agrāk, un to esat radījuši jūs, nevis mēs. Jūs to esat iedarbinājuši paši saviem spēkiem, jo līdz pat šim brīdim jūs esat tie, kuri izplānojuši Visu Esošo. Jūs strādājat paši ar savu radošo enerģiju, veidojot taku sev zem kājām brīdī, kad sperat soli uz priekšu. Un mēs ar jums tik ļoti lepojamies. Jūs esat aizgājuši daudz tālāk par to, ko sākotnēji bijāt apņēmušies darīt.
Spēlei jau tagad bija paredzēts beigties. Visi būtu atgriezušies Mājās, uzsituši viens otram pa plecu un paslavējuši par labi paveikto darbiņu, un nu jūs gremdētos atmiņās par laiku, kad nespējāt atminēties, kas esat, un sadūrāties viens ar otru. Jūs atminētos laikus, kad jūs spēlējāt upuri, bet kāds cits izlikās par kabatzagli, laupītāju, izvarotāju. Taču nu jūs esat šeit. Plīvurs vēl nav noņemts, tāpēc jūs jautājat: „Ko lai es daru tagad? Ko tālāk? Kā sākt īstenot to, kas mani aizrauj? Kā lai es radu pārmaiņas?” Taču enerģija ir spraiga, un daudzi to izjūt kā ierobežojumu. Mēs sakām, ka šis ierobežojums ir jūsu pašu radīts. Ja saprotat vienkāršu fiziku, sapratīsiet arī kinētisku enerģiju. Tagad padalīsimies ar pašiem pamatiem, tad sapratīsiet arī atlikušo stāsta daļu.

Dievišķā neapmierinātība
Ja objekts reiz sācis kustēties, tas tiecas saglabāt šo kustību. Līdzīgā kārtā tad, kad objekts nekustas, tas tiecas palikt nekustīgā stāvoklī, ja vien uz to neiedarbojas pietiekami stiprs spēks, kas to iesviež kustībā. Enerģija, ko jūs pašreiz uz Zemes izjūtat kā ierobežojumu, ir tieši šāds starta impulss. Jūs to esat sev sagatavojuši paši, lai pārliecinātos, ka nonāksiet uz tā ceļa, uz kura vēlaties būt. Mēs šo spēku saucam par „dievišķo neapmierinātību”.
Daži no jums ilgu laiku ir jutušies apmierināti ar nekustīgu stāvokli, taču tagad jums kļūst neērti NEBŪT kustībā. Lai gan daži no jums ir atraduši savu aizrautību un degsmi, ja nespersiet soli tās virzienā, nākamo sešu mēnešu laikā jutīsiet pieaugam dievišķo neapmierinātību. Šo pieaugošo enerģiju daudzi Gaismas kalpotāji uzskata par traucēkli. Jūs to saucat par „sarežģītu” enerģiju. Varbūt nojaušat, ka kaut kas nav kārtībā, taču, iespējams, nevarat paskaidrot, kādēļ.
Jūs esat pārvarējuši šķēršļus un nu atrodaties kraujas malā. Pastāv visas iespējas gan izmantot aizmugures vēju, lai dotos uz priekšu, gan sastapties ar pretestību. Lai kā arī būtu, lūdzu, apzinieties, ka jums ir izvēle. Varat apstāties virsotnē, cik ilgi vēlaties. Varat izvēlēties vairs ceļu neturpināt. Tomēr, tiklīdz esat apstājies, vajadzīgs jauns grūdiens, lai atsāktu kustību; tāds arī ir dievišķās neapmierinātības iemesls. Dievišķā neapmierinātība ik dienu pieaug cilvēkos, kuri vienkārši jūtas pārāk ērti, lai virzītos uz priekšu. Šī enerģija jūs sveiks, sākoties jaunajam gadam. Tā vienkārši mudina sākt tiešu rīcību.
Lūdzu, saprotiet, ka ne jau mēs to darām. Jūs esat tie, kas aizsākuši procesu; mēs to vienkārši komentējam. Jūs to izplānojāt, lai pārliecinātos, ka uzņemsieties savu pārliecību un īstenosiet savu aizraušanos. Tagad ir īstais brīdis, kad to darīt.

Meistaru paņēmiens
Gaisma uz Zemes drīz mainīsies, jo, pārvietojoties uz priekšu pa dimensijām, jūs ikdienas dzīvē iesaistāt arvien vairāk piektās dimensijas realitātes, un šī jaunā gaisma kļūst ārkārtīgi būtiska. Ļaujiet atklāt kādu ļoti vienkāršu paņēmienu, ko izmanto meistari, jo šī taču ir praktiskās maģijas sērija. Mēs esam teikuši, ka visam šajā sērijā jābūt reālistiskam un praktiski izmantojamam ikdienas dzīvē, citādi no tā nav jēgas. Visas grāmatas, ko esam uzdevuši Glabātājam sarakstīt, visi „Gaismas vēstneši” (Beacons of Light), ko viņš ir publicējis, visi semināri un pārraides, ko viņš vada, ir tikai gaisā pasviestas idejas. Nevienā no tām nav nekā maģiska, līdz jūs kaut ko no tām nepaņemat sev un nesākat tādā vai citādā veidā izmantot paši savās dzīvēs. Tā ir praktiska maģija, un tieši to jūs esat nākuši darīt.
Šobrīd jums jāstrādā ar meistaru paņēmieniem, jo iekāpšana piektajā dimensijā ir vieglākā daļa no visām. Jūs jau tur esat. Ik rītu jūs pamostaties piektajā dimensijā. Jūs atrodaties paaugstinātas radīšanas stāvoklī. Izaicinājums ir tajā, ka joprojām uzskatāt, ka mītat trešajā dimensijā, un tā rezultātā nepārtraukti no jauna radāt trīsdimensiju realitāti, lai gan paši esat piektajā dimensijā. Mēs lūdzam izmantot šos paņēmienus un atrast metodes, kas darbojas piektajā dimensijā, lai jūs varētu savā ikdienas dzīvē ienest to, kas jums nes aizrautību un prieku. Šie paņēmieni palīdzēs aklimatizēties piektajā dimensijā. Šīs dāvanas ir domātas, lai palīdzētu saprast, kur esat un ko šeit darāt.

Trialitātes pārbīde
Ir trīs meistaru paņēmieni… jā, mēs bieži izmantojam trijniekus. Nesen jūs no dualitātes lauka pārvietojāties uz trialitātes lauku. Tagad pastāv spēcīgāka saikne starp augstāko es, zemāko es un garīgo es, jo tie visi ir viena veseluma daļa – gan gaišais, gan tumšais, gan pelēkie toņi apvienojas, lai kļūtu par vienotu izpausmi. Jūs pārcēlāties no vienotas apziņas, kas bija viena veida enerģija, uz dualitātes lauku, kurā spēlējat šo spēli. Tagad esat izlēmuši spert kāju nākamajā līmenī – trialitātes laukā. Trialitāte kļūst par izaicinājumu, jo neviens nezina, pēc kā tā izskatās, citādi jūs jau būtu sākuši rakstīt grāmatas par to. Visi cenšas uzminēt, kā izskatās trialitāte, taču mēs jums sakām, ka atrodaties tai tuvāk, nekā paši nojaušat. Lai īstenotu trialitāti, atliek vien aklimatizēt Māju enerģiju savās ikdienas dzīvēs.
Dāvāsim jums pavisam vienkāršu paņēmienu trialitātes laukā, ko izmanto meistari. Jebkurš cilvēks, kurš jebkad pastaigājies pa meistarības līmeni kādā no dzīves mācībām, kādreiz ir izmantojis šīs trīs pārejas. Pirmā – mainīt uztveri. Ja iemācīsieties uz kaut ko paraudzīties citādi, acumirklī izmainīsiet tā būtību. Uztveres punkts, no kura raugāties uz situāciju, ietekmē visu jūsu realitāti. Tāpēc pirmais solis ir mainīt uztveri; otrais solis – mainīt savu realitāti, bet trešais – mainīt dimensijas. Šādi ir meistaru trialitātes paņēmieni.
Patiesībā tieši jūsu uztvere nosaka realitāti, kurā atrodaties. Tikai šī apziņa vien pacels jūs piecdimensiju statusā, kur spēsiet vadīt savu realitāti. Ja saskaraties ar sarežģījumiem, t.i. situācijām, kam uzduraties vēlreiz un vēl un no kurām šķietami nespējat izlauzties, iespējams, mēdzat sev jautāt, vai neesat uzkrājuši kādu karmu, kas liek jums atkārtoti dauzīt galvu pret vienu un to pašu sienu. Mīļie, reizēm tā ir, jo esat skatuvi iekārtojuši tieši tā, lai varētu apgūt konkrētas mācībstundas. Taču ir arī citas reizes, kad esat izkārtojuši apstākļus tā, lai varētu mainīt savu realitāti un iemācīties uz visu paraudzīties no citas perspektīvas. Tai mirklī, kad pārtrauksiet darīt to, ko darījāt līdz šim, izkāpsiet no savas realitātes un paskatīsieties uz to no cita leņķa, jūs acumirklī izmainīsiet pašu realitāti. Tad atliek vienīgi atgriezties realitātē, nesot sev līdzi jauniegūto uztveri, jo tā darbojas realitātes pārbīdes paņēmiens.
Tāpēc pirmais ir mainīt uztveri, otrais – mainīt realitāti un trešais – mainīt dimensijas. Šie trialitātes paņēmieni kļūs arvien nozīmīgāki, turpinot izjust dievišķo neapmierinātību, jo tieši tā jūs virza pretī nepieciešamībai rīkoties.

Jaunā paradigma: Cilvēkeņģeļi
Jūs esat atnākuši ar neticamām atmiņām par Mājām. Esat ieradušies uz Zemes, lai palīdzētu ģimenei atkalapvienoties, lai, cik vien ir jūsu spēkos, palīdzētu citiem savienoties savā starpā un izmainīt sev apkārtesošo realitāti. Jūs esat nākuši atmodināt pārējo planētu. Līdz šim jūs esat noraudzījušies vienreizējā sapnī. Esat uzlikuši uz acīm apsēju, kas neļauj atminēties, kas esat, un aizmirsuši to, cik paši esat brīnišķīgi. Mums ir bijis liels gods stāvēt blakus un noraudzīties, kā atmostaties no sapņa, un tagad tas kļūs par jūsu godu. Mainot dimensijas, jūs pārceļaties uz Cilvēkeņģeļa sfēru. Kopš šī brīža jūs esat izpelnījušies godu palīdzēt citiem atmosties no sapņa. Jūsu uzdevums būs atrasties viņiem blakus, kad viņiem rodas iespēja pamosties.
Augstākajās vibrācijās savas patiesības sludināšana nedarbojas. Nevajag savas domas uzspiest citiem. Tā vietā vienkārši esiet viņiem blakus ar šo skaisto smaidu uz lūpām, un, kad viņi uzdod jautājumu, turiet informāciju gatavībā. Garīgās pašpārliecinātības smaids caurstrāvo visu, ko darāt; tā ir pārliecinoša zīme, ka jums pieder kas vērtīgs. Tā ir izkārtne, kas vēsta citiem, ka jums pieder kas īpašs, kas varētu palīdzēt arī viņiem. Tieši šis smaids palīdzēs virzīties uz priekšu – tas palīdzēs ne vien jums pašiem iekāpt piektajā dimensijā, bet arī turēt to atvērtu visiem, kas ar jums kontaktējas. Laipni lūgti Mājās, mīļie. Laipni lūgti Mājās.
Jūs šeit esat ar nolūku. Uz planētas Zeme nav nejaušību. Tuvākajās dienās un nākamo pāris mēnešu laikā daudzi no jums saskatīs sevi skaidrāk kā jebkad agrāk. Daudzi no jums atradīs skaisto mieru, ko esat uzcēluši sev visapkārt, bet daudzus pārņems dievišķā neapmierinātība. Ļaujiet šai enerģijai jūs motivēt. Ļaujiet tai kļūt par jūsu ceļavēju, lai sāktu ceļu lejup pa nogāzi bez piepūles. Apzinieties, ka, stūrējot dzīves kuģi, jo lielāks ātrums, jo vieglāka kļūst stūrēšana. Jūs gribat zināt konkrēti: „Kurp es dodos? Kā tur izskatās? Ko es tur darīšu?” Jūs esat mums lūguši, lai pasakām „ejiet pa šo ielu, pagriezieties pa labi un pieklauvējiet pie tām durvīm, tad nonāksiet Mājās”. Ja mēs liktu darīt tieši to, jūs pienāktu šīm durvīm pavisam tuvu klāt, tad pēdējā mirklī pagrieztos citā virzienā, jo, lai jūs būtu radītāji, jums savs ceļš jāveido pašiem.

Visas durvis ved uz Mājām – visas pārmaiņas veicina izaugsmi
Turpinot ceļu, mēs lūdzam raudzīties uz abām pusēm, jo ceļa malās atrodamas sāndurvis, kas ved dažādos virzienos. Būtiski ir šīs sāndurvis saskatīt. Pa šīm sāndurvīm jūs varat atrast savu ceļu uz Mājām. Interesantākais ir tas, ka visas durvis ved uz debesīm. Visas durvis ved uz Mājām. Visas durvis tādā vai citādā veidā ved jūs pretī savam aicinājumam. Jā, esam to teikuši jau agrāk, bet jūs negribējāt to dzirdēt: visas pārmaiņas ved uz ko labāku, lai gan, atrodoties pārmaiņu procesā, var šķist citādi.
Jūs esat likuši pamatus enerģijai, kas iesviedīs jūs dievišķajā neapmierinātībā. Tad atklāsiet, ka atmiņas par Mājām liek virzīties uz priekšu. Spēks, kas jums palīdzēs mainīt priekšā esošo ceļu, būs jūsu pašu spēks, jo rīcības iznākumu noteiks tas, kā tiksiet galā ar pārmaiņām un jauno enerģiju. Tāpēc vispirms saņemiet drosmi, lai uzlūkotu visus apkārtesošos elementus, un, pirms uz ko reaģējat, vispirms paraugieties uz situāciju no augstākā iespējamā skatpunkta. Reizēm jums tam dota tikai sekundes daļa, tomēr, pirms reaģējat un ieņemat nostāju jebkurā jautājumā, izvērtējiet visas iespējas: „Kur es saskatu vērtīgāko iznākumu? No kādām citām perspektīvām es varētu paraudzīties uz šo pašu notikumu?” Tad izlemiet, kuru no iespējām izvēlēsieties kā pirmo. Gadījumā, ja izvēle jūs nepiepilda vai pilnībā neatbalsta, uzdrīkstieties izvēlēties vēlreiz. Jums pieder izvēle, varēšana un tiesības, kā arī pienākums izvēlēties savas augstākās iespējas.

Mūsu izaicinājums: uzdrīkstieties būt laimīgi!
Mēs jūs izaicinām uzdrīkstēties būt laimīgiem. Mēs jūs izaicinām iekāpt savā priekā, jo tas ir jums aizsniedzams. Jums ir iespējas kļūt par augstāko enerģiju, kas varat būt. Jums ir iespējas saņemt visu, ko vēlaties šajā dzīvē – gan fiziskajā pasaulē, gan to, ko vēlaties dziļi sirdī. Jo, kad iekāpsiet šajā pārpilnībā un to pieņemsiet, enerģija sāks plūst jums cauri, un jūs ļoti ātri iekāpsiet piektajā dimensijā. Māju enerģija zina, kas ir absolūta pārpilnība. Tikai ilūzija par polaritāti uz Zemes spēļu lauka vispār liek jums izmantot vārdu „pārpilnība”, jo mums Mājās šāda vārda nav. Mēs neredzam trūkumu tā, kā to redzat jūs. Enerģija trūkuma nepazīst. Saprotiet, ka jūsu uztvere līdz pat šim brīdim ir sevī ietvērusi iztrūkuma ilūziju. Tagad mēs aicinām jūs paraudzīties uz visu no Debesu perspektīvas. Laipni lūgti Mājās. Šodien jūs tās radāt tepat, Zemes virsū.
Māju veltes atrodas tieši jūsu acu priekšā. Jūs esat savienojušies un izveidojuši Mīlestības Tīklu. Jūs esat radījuši Trešo Zemi. Trešā Zeme ir domu modelis, kurā sakrājas visas jūsu domas un sapņi. Kādu dienu, kad šis domu modelis sasniegs visaugstāko iespējamo enerģiju un nonāks līdz līmenim, kur tajā apvienojušās visas iespējamās Zemes domformas, tas pārklāsies pāri oriģinālajai domformai, kas radīja Zemi. Tai mirklī jūs būsiet pārprogrammējuši Zemi.
Tas ir iespējams drīzāk, nekā jums šķiet, tāpēc uzdrīkstieties turēt dzīvas savas skaistākās vīzijas. Uzdrīkstieties tās sūtīt cauri Mīlestības Tīklam uz Trešo Zemi. Mīlestības Tīkls ir cilvēcisks savienojums, jo to esat radījuši jūs paši. Tas ir cilvēku radīts režģis, kas klājas pāri visai Zemei, savienojot ikvienu sirdi ar visām pārējām. Izmantojiet šo enerģiju, kad jums tā vajadzīga un kad vēlaties dot, gan uzplūdos, gan atplūdos. Kad jūsos uzviļņo papildus enerģija, sūtiet to uz Mīlestības Tīklu un ļaujiet tai bez ierobežojumiem izplesties pa režģi. Kad sajūtat šo Māju mīlestību, ļaujiet tai atgriezties pie jums vēlreiz, jo Mīlestības Tīkla savienojums, kas ir jums katram pieejams, to nodrošina. Apzinieties, ka esat spējīgi just sirds enerģiju, jo tieši caur to saņemat enerģiju no Mājām. Zināt, ka esat tieši savienoti ar mūsu sirdīm.
Vai jūs zināt, kas esat? Mēs to zinām. Mēs turēsim jūsu vīziju ar mīlestību, ko izjūtam pret jums, un sajūsmu par jūsu krāšņumu, līdz jūs spēsiet to noturēt paši. Pat bioloģijas burbuļos, kuros esat iemiesojušies, jūs pilnībā nespējat novērtēt savu patieso, vienreizējo skaistumu, taču mēs spējam. Tas ir mūsu darbs. Tāpēc šodien atklājam jums šos jēdzienus. Jūs esat tam gatavi.
Ļoti drīz pamanīsiet, kā tiekat ievilkti nākamajā dimensijā, jo vispirms jūs iemācāties uztvert. Jūs maināt uztveri, tad pieņemat, ka tā varētu pastāvēt jūsu realitātē, tad maināt realitāti. Šāda secība liek jums pārcelties no vienas dimensijas nākamajā. Pārceļoties jaunā dimensijā, pirmais, ko darāt – palīdziet citiem saskatīt viņu krāšņumu. Daudzi no jums sev jautā: „Un kāpēc to nedarīt tieši tagad?” Tieši šo jautājumu jums uzdodam arī mēs.

Atrast unikālu skaistumu
Katram no jums piemīt neticams, neatkārtojams skaistums. Ikviens no jums atšķiras no pārējiem. Kad būsiet iemācījušies saredzēt šo skaistumu ikvienā būtnē, spēsiet arī tajā dalīties un to atstarot, lai palīdzētu citiem saglabāt stingru stāju savā enerģijā. Lai gan nav iespējams pacelt plīvuru un jums parādīt, kas esat, ir iespējams sniegt mazus atgādinājumus. Jūs varat uz īsu mirkli saskatīt savu patieso būtību un patieso skaistumu. Jūs varat arī citiem sniegt šo pašu dāvanu. Tā rīkojas Cilvēkeņģelis. Tā jūs ļoti ātri nonāksiet piektajā dimensijā, un maģija liks notikumiem raisīties uz priekšu.
Turpmāk, kad saskaraties ar grūtībām, kad jūtat dievišķo nemieru, kad jautājat sev, vai tiešām esat uz pareizā ceļa, pajautājiet sev: „Vai pastāv veids, kā varu mainīt savu uztveri? Ja jā, tad vai ir kāds veids, kā mainīt savu realitāti?” Tad atklāsiet, ka, pārceļoties uz jaunu dimensiju, tas, ko uzskatījāt par problēmu, nemaz nav problēma. Tā var pazust pati no sevis vai pārvērsties par kaut ko gluži brīnišķīgu. Meistaru darbarīki strādā labi. Mainiet savu uztveri. Ļaujiet izmainītajai uztverei kļūt par jūsu realitāti. Tas jums liks sasniegt augstākās Jaunās Zemes dimensijas.
Nākamās dienas uz Zemes kļūs siltākas. Nākamās dienas sasildīs sirdis visiem tiem, kuri vēlēsies atvērties jaunajai enerģijai. Jūs varat atrast nemieru un haosu – pašreizējās saspīlētajās enerģijās ir viegli saredzēt sarežģījumus – , bet varat saskatīt arī iemeslu virzīties uz priekšu, pretī jaunām iespējām. Svētiet negatīvo enerģiju un mainiet šo perspektīvu. Jūs to šeit novietojāt ar nolūku. Atrodiet pozitīvu pielietojumu jebkurai negatīvai enerģijai, un jūs ik dienu staigāsiet meistarībā.
Laipni lūgti Mājās, laipni lūgti Mājās, laipni lūgti Mājās. Šos brīnišķīgos paņēmienus, idejas, praktisko maģiju un Māju konceptus jums atklājam tādēļ, ka jūs atrodaties apmācībā, mīļie. Jūs esat tai evolūcijas posmā, kur paceļaties augstākās vibrācijās, un kā tādi jūs pārvēršaties par Cilvēkeņģeļiem, kuri drīz uzņemsies mūsu darbu. Vairs nav mūsu uzdevums jaukties jūsu pasaulē ar eņģeliskām norādēm. Tagad jūsu uzdevums ir būt blakus otram, kad jums tas tiek lūgts. Jūs šeit esat, lai strādātu viens ar otru, un vairs nebūs ilgi, līdz uzņemsieties eņģeļu lomu un kļūsiet par otrās brīvās izvēles planētas eņģeļiem.
Sēžot kalna virsotnē un izjūtot augošo enerģiju, dievišķo nemieru, visas iespējas priekšā un sajūsmu, kas ar tām saistīta, raugoties uz priekšu, lūdzu, vienkārši priecājieties par ceļojumu. Nav būtiski, kurp dodaties. Nav būtiski, kas atrodas kalna pamatnē, un nav būtiski, ko darīsiet, kad tur nonāksiet. Visa mērķis ir priecāties par braucienu. Un brauciens sākas ar dievišķo nemieru, ko šodien izjūtat. Izbaudiet to. Ņemiet to, atzīstiet par savu un izmantojiet to.
Mēs esam ļoti pagodināti jums nodot šīs ziņas cerībā, ka paņemsiet kaut vienu dārgakmeni starp mūsu vārdiem un izmantosiet to savā ikdienas dzīvē. Izmantojiet šo informāciju, lai kaut kādā veidā darītu savu dzīvi labāku, lai atmodinātu sevī aizraušanos, lai darītu sevi laimīgāku, staigājot apkārt savā bioloģijas burbulī; lai ļautu sev mazāk ilgoties pēc Mājām, jo jūs jau esat Mājās un mēs jums pateicamies, ka šeit esat. Izjūtiet savu diženumu, ik soli sperat ar lepnumu un atminieties viens pret otru izturēties ar cieņu. Lolojiet viens otru pie katras izdevības. Atcerieties, ka šī ir spēle un jums to vajadzētu izbaudīt! Saspēlējieties labi.

Espavo.
Grupa

Connecting the Heart
Piedzīvojot emociju polaritāti

Barbara Rotera

Es bieži domāju, ka tad, kad dzīve piebremzēs, pietiks laika izdarīt visas tās lietas, ko vienmēr esmu gribējusi. Vai tā būtu grāmatas rakstīšana, iešana uz muzeju, vingrošana vai laika pavadīšana ar draugiem…. esmu pamanījusies visu atlikt uz vēlāku laiku, domājot, ka kādu dienu pienāks brīdis, kad laika pietiks. Teiciens „Dzīve ir tas, kas ar tevi notiek, kamēr tu aizrautīgi plāno”, mani vienmēr ir smīdinājis. Zinu, ka pienācis brīdis, kad jāņem dzīve savās rokās un jādara ar to tas, ko vēlos, negaidot „īsto” brīdi! Tagad ir tas īstais brīdis, kad beidzot likt dzīvei notikt un sākt veidot savu nākotni. Cik aizraujošas ir iespējas!
Jaunajā gadā esmu apņēmusies ik dienu pateikties par savu dzīvi. Es nevēlos izlaist nevienu dzīves velti. Novērtēju ikvienu mirkli. Es apsolos katras dienas sākumā pateikties par savu veselību, savu jauno māju, darbu un mīlošo ģimeni un draugiem. Es pateicos par to, cik daudz svētības savā mūžā esmu saņēmusi, un tai pašā laikā sūtu mīlestību un pateicību tiem cilvēkiem, kuri piedzīvojuši mazāk laimīgus apstākļus kā es.
Tomēr pēdējā laikā mani nomoka tas, ko grupa sauc par „dievišķo neapmierinātību”. Pie sevis nodomāju: „Kas man pēkšņi uznācis?” Man ir viss, lai es justos priecīga, bet kaut kur sirdī tomēr esmu nomākta. Nodomāju, ka laikam tādā veidā gars manī cenšas radīt līdzsvaru. Kopā ar lielām izmaiņām parādās arī emociju polaritāte. Nesen, līdz ar pārvākšanos uz jauno dzīvesvietu, jutos ārkārtīgi pacilāta. Pie mums ciemos nāca radinieki un draugi. No sirds izbaudīju mājās pavadīto laiku, tomēr tagad bieži jūtos neapmierināta un reizēm aizkaitināta. Šis jaunais gads manī modina neomulīgas gaidas. Ne vienmēr jūtos apmierināta ar to, kas esmu. Pašreiz es neesmu tas optimistiskais cilvēks, par kādu vēlos kļūt. Šķiet, ka uz īsu brīdi pazudis mans dzīvesprieks. Lai gan neesmu no tiem, kuriem ir nosliece uz depresiju, pēdējā laikā esmu piedzīvojusi dažus drūmus brīžus.
Jūtos tā, it kā mana pacietība atrastos zemākā līmenī kā jebkad agrāk. Tādos brīžos izjūtu vajadzību paust savu viedokli, lai gan apzinos, ka manas komunikācijas spējas stresa mirkļos ir pavisam draņķīgas. Brīžos, kad kādam nepiekrītu, man šķiet būtiski paust savu viedokli, nevis to noklusēt un krāt aizvainojuma jūtas. Lai gan zinu, ka tāda ir mana iekšējā patiesība, brīžos, kad jūtos nomākta, man nešķiet, ka šī vēlme nāktu no sirds.
Zinu, ka reizēm, kad mani pārņēmusi šī netīkamā sajūta, pastaiga pa dārzu vai tuvējo apkārtni mani uzmundrina. Reizēm iekāpju mašīnā un dodos īsā braucienā, lai izpētītu šīs vietas daiļumu, ko tagad saucu par mājām. Esmu pamanījusi, ka tāda maza izmaiņa uztverē spēj pagriezt visu dienu pozitīvākā virzienā. Izmantojot trialitātes paņēmienus, esmu atradusi, kā sevi atgriezt pie sava garīgā centra. Esmu iemācījusies pieskarties savai garīguma izjūtai ikreiz, kad jūtos sapīkusi, vienkārši viegli pamainot skatu uz dzīvi. Es zinu, ka ik brīdi varu atkal savienoties ar šo savu daļu, tāpēc jūtos pateicīga, apzinoties, ka dzīves dāvanas vienmēr ir pieejamas, kad esmu gatava tās pieņemt.
Ar nepacietību gaidu, kad atsāksim ceļot, jo tas man ļauj personiski sastapties ar garīgo ģimeni. Zinu, ka tas palīdzēs atgūt koncentrētu virzību dzīvē. Šis laika sprīdis ir tikai nemiera periods, kas vajadzīgs, pirms sākt jaunu augšanas posmu. Varbūt tās ir augšanas grūtības, ko piedzīvoju, iepazīstoties ar savu jaunatklāto daļu. Lai kā arī būtu – apsolu sevi neuztvert pārāk nopietni! Smiekliem piemīt laba īpašība, tie palīdz nokratīt visas nepatīkamās emocijas. Kad jūtos nestabila, smiekli palīdz palūkoties apkārt. Palīdzot citiem sev apkārt, es vienlaikus palīdzu sev atcerēties, kas esmu. Zinu, ka šie nemiera brīži ir īslaicīgi un pārejoši. Ceru, ka, daloties savās jūtās, esmu palīdzējusi kādam apjaust, ka jūs neesat vienīgais, kurš braukā pa emocionālu „amerikāņu kalniņu”. Mēs visi atgūsim labklājības un optimisma sajūtu un pilnībā izbaudīsim brīnumus, ko radīsim jaunajā gadā.

Ar mīlestību un gaismu,
Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!