februāris 2010

Magnētisms kustībā
Pēdējie laiki ir pārtaisīti

 

No Stīva:

Šomēnes grupa mums nesusi vēstījumu par Zemi un magnētiskajiem laukiem, kuros mēs visi atrodamies. Viņi paskaidroja, kā magnētiskās pārmaiņas ietekmēs cilvēci vispārīgi un kā varam tām sagatavoties. Viņi sacīja, ka pēdējo 100 gadu laikā magnētiskais lauks zaudējis vairāk nekā 10% jaudas. Vēl grupa stāstīja par Zemes polu maiņas ciklu, kas notiek apmēram reizi 500 tūkstošos gadu, un teica, ka mēs jau sen esam pārdzīvojuši brīdi, kad tam bija jānotiek. Viņi teica, ka Zeme polus nemainīs, jo šo potenciālu mēs jau esam novērsuši, tomēr joprojām atlicis daudz darba, un Zeme iešot cauri magnētiskām svārstībām, kas, iespējams, izraisīs neparastus fenomenus un daļai jūtīgāko cilvēku liks izjust emocionalitātes uzplūdus. Ak, cik jautri!
Viņi teica, ka magnētisma samazināšanās ir faktors, kas palīdz vispārējai cilvēces apgaismībai, ko pašreiz varam novērot, un ka gaidāms kas īpašs pēdējos trijos gados pirms un pirmajos trijos gados pēc pēdējās magnētadatas nobīdes, kas notiks 2012. gadā.
Vai esat gatavi?

Cieši apskāvieni un lai jums lielisks šis mēnesis!
Stīvs Roters

 

Sveicieni no Mājām!

Šodien šai telpā valda brīnums. Jūs esat radījuši gaidas, kas ir patiesi maģiskas. Tās varētu saukt arī par „magnētiskām”, jo ar katru elpas vilcienu, kuru ievelkat šai ķermenī, ļaujot savam garam spīdēt tam cauri, jūs radāt brīnumu. Šodien vēlamies jums pasviest pāris idejas par lielo kopskatu, kas jums palīdzēs tuvākajos gados un pat tuvākajās dienās. Jau esam šo to pavēstījuši par lietām, kas notiek un lietām, kas mainās ikviena cilvēka pasaulē it visur uz zemeslodes. Esam jums snieguši arī idejas par to, no kā jūs varētu atteikties un pēc kā varētu sākt sniegties. Galvenais ir – lai jūs atrastu savu pilnīgāko enerģiju un savu patieso krāšņumu, atrazdamies savā fiziskajā ķermenī. Šodien mēs pastāstīsim par to, kādas īsti ir jūsu attiecības ar šo mazo vietiņu, sauktu par Zemi. Pastāstīsim mazliet par to, kā tas viss darbojas, jo arī šīs lietas pamazām sāk mainīties.

Četras ļoti svarīgas lietas dvēseles ceļojumā
Daudzi no jums izjutīs šīs izmaiņas savā fiziskajā ķermenī, taču vispirms tās notiks emocionālajā ķermenī, un tas jau ir sācies. Daudzi sāk izjust savādas, neparastas emocijas, un jums nav ne jausmas, no kurienes tās radušās. Tam nav sakara ar līdzsvara trūkumu starp vīrišķo un sievišķo, ne arī jūsu uztveri par mīlestību un bailēm. Tās vienkārši ir dažādas emocijas, ar kurām jūs vēl neesat iepazinušies un kam jūsu prātā nav nosaukuma. Ļaujiet paskaidrot, kas īsti notiek, lai jūs varētu palīdzēt turēt durvis atvērtas tiem, kas jums sekos.
Vispirms parunāsim par piedzimšanas procesu. Esam par to ieminējušies jau agrāk, taču ir četri būtiski elementi, ko ikviena dvēsele apsver, kad ir gatava uzsākt jaunas iemiesošanās spēli.

1. Pirmais no tiem ir vārds, kurā dvēseli sauks. Tā ir vibrācija, ar ko tai nāksies saskarties diendienā, un šī vibrācija ietekmēs visu dvēseles ceļojumu. Jau pirms dzimšanas dvēsele pamatīgi nopūlas, lai ievietotu šī vārda vibrāciju savu nākamo vecāku apziņā. Reizēm vecāki ieklausās, taču reizēm nosauc bērnu kādas filmzvaigznes vārdā. Patiesība ir tāda, ka jums pieder vara pār savu vārdu un jūs varat to mainīt, un šais telpās tas bieži notiek, jums sasniedzot augstāku vibrāciju. Jūs tādējādi sākat izvēlēties paši savu realitāti.

2. Otrais elements ir mirklis, kad dvēsele izvēlas šķērsot plīvuru, jo brīdī, kad jūs piedzimstat, jūs pārejat no bezgalības galīgumā. Jā, Glabātājs mums jautā, vai vispār ir tāds vārds kā „galīgums”. Mēs nezinām, un mūs tas arī īpaši neinteresē – viņam ik pa brīdim sākas kāds iekšējais dialogs, un pārsvarā mēs tos ignorējam. Viss kārtībā, viņš saprot. Tātad, dvēselei šķērsojot plīvuru, tā uzņem sevī magnētiskus nospiedumus, kurus nes sevī visu laiku, kamēr vien atrodas fiziskajā ķermenī. Jūs par sevi nedomājat kā par magnētiskām būtnēm, jo neesat veidoti no dzelzs vai kāda cita metāla. Taču jūs esat magnētiski daudz plašākā izpratnē, ko vēl neesat iemācījušies izmērīt. Šo magnētismu nevar izmērīt gausos, un magnētiskā skala patiesībā ir daudz plašāka par to, kuru jūs šobrīd pazīstat. Zem ikvienas Zemes lietas virspusējā magnētiskā lauka slēpjas daudz smalkāki magnētiskie lauki. Šie magnētiskie režģi ir gluži citā viļņu garumā, ko jums vēl jāiemācās izmērīt, un tie nosaka veidu, kādā jūs kontaktējaties ar pasauli sev apkārt. Mēs to esam nosaukuši par Universālo Enerģiju, bet uz Zemes tai ir daudz dažādu vārdu. Tā ir pamatenerģija, kas pastāv, kad no vakuuma tiek izņemtas to caurvijošās elektromagnētiskās frekvences. Daudzas no tām parādīsies atklātībā nākamo septiņu līdz desmit gadu laikā.
Kad jūs šķērsojat plīvuru un kļūstat galīgi, jūs saņemat magnētisku nospiedumu, kas jūs nepamet visa mūža garumā. Tas jums piešķir zināmas īpašības jeb priekšrocības un trūkumus, kā jums patīk tos saukt. Šo nospiedumu jūs izvēlaties ļoti rūpīgi, jo tas ir cieši saistīts ar jūsu dzīves mācībstundu un dzīves jēgu. Kad kāds lasa jūsu astroloģisko vai numeroloģisko informāciju vai raugās uz jebko citu, kas saistīts ar jūsu dzimšanas brīdi, šis cilvēks patiesībā lasa jūsu magnētisko nospiedumu.

3. Tagad jums ir vārds, dzimšanas laiks, un trešais elements ir piedzimšanas secība ģimenē. Tas ir ļoti nozīmīgs elements, jo tas cieši ietekmē ģimenes savstarpējās attiecības un dinamiku gados, kad dvēsele visstraujāk attīstās. Vienīgais bērns, vecākais, jaunākais, vidējais, pārsteiguma bērns un dvīņi – tās ir dažas no iespējām.

4. Ceturtais nozīmīgais elements ir dvēseles nāves brīdis. Tā kā savas dzīves laikā tā nes līdzi magnētiskos nospiedumus, tos labāk ir atstāt uz Zemes, kad dvēsele izvēlas planētu pamest un atgriezties Mājās. To var pavisam viegli izdarīt īpašos laika „logos”, ko jūs sagatavojat jau pirms piedzimšanas. Kad pietuvojas kāds no šiem „logiem”, dvēselei rodas izdevība atgriezties Mājās. Tomēr, tā kā dvēsele atrodas uz planētas, kur pastāv brīva izvēle, tā var saskaņā ar visām vienpadsmit dimensijām izvēlēties palikt. Ja tiek izdarīta izvēle palikt, cilvēks piedzīvo to, ko mēs saucam par „nāvei tuvu pieredzi” (Phantom Death). Šai gadījumā dvēsele iziet cauri tumšai naktij un atgriežas atdzimusi, ar jaunu virziena izjūtu. (No Stīva: Šis ir īss skaidrojums par ļoti nozīmīgu tematu. Vairāku gadu laikā grupa daudz ir runājusi par nāvei tuvu pieredzi, un vispilnīgākā diskusija ir rodama grāmatā „Garīgā psiholoģija” (Spiritual Psychology).)

Magnētisks Visums – harmonisks magnētisms
Iemesls, kādēļ šodien runājam par šiem četriem elementiem, ir vēlme jums parādīt, cik ļoti jūs ietekmē magnētisms. No četriem būtiskajiem elementiem divi ir saistīti ar magnētismu. Jūs dzīvojat kā magnētiskas būtnes, un, lai gan jūs pēc dabas neesat metāliski, jūs esat elektriski. Ikreiz, kad kaut kur plūst elektrisks lādiņš, pastāv tam atbilstošs magnētiskais lauks. Patiesībā lādiņš un lauks ir viens un tas pats. Jūs visi esat magnētiskas un ķīmiskas būtnes. Kad jums prātā ienāk kāda doma, tiek izdalīta ķimikālija, kas palīdz elektriskajam lādiņam nonākt uz konkrētām jūsu smadzeņu vietām. Tā jūs funkcionējat, un tāpēc ikreiz, kad jums ienāk prātā doma, pavisam viegli izmainās jūsu ķermeņa ķīmiskais līdzsvars un jūsu magnētiskais lauks. Tas ārkārtīgi smalkais un pagaidām vēl neizmērāmais magnētiskais lauks, kas ieskauj ikvienu no jums, ir tieši savienots ar Universālo Enerģiju, uz kuras balstās viss Visums. Ikreiz, kad kaut ko iedomājaties, jūs nosūtat Visumam magnētisko nospiedumu. Kad tiek aktivizēta hipofīze, šis savienojums un visas domas, kas caur to plūst, tiek spēcīgi pastiprināts.

Laika nobīde, kas tika izmantota kā nodrošinājums pret nejaušām un potenciāli kaitīgām domām, strauji samazinās. Magnētiskais Visums izmainās un pārkārtojas ikreiz, kad jūs kaut ko iedomājaties, un tas vienmēr atbild uz jūsu lūgumu ar vienu un to pašu: „Lai tā būtu”. Šādi Visums kļūst par spoguli, kas atstaro harmoniskus magnētiskus domu zīmējumus. Tā jūs esat radījuši itin visu, tai skaitā arī Visumu. Varētu teikt, ka tas tiek darīts ar harmoniska magnētisma palīdzību. Harmonija enerģiju atstaro mazliet citādā veidā, un tāpēc pārsvarā jūsu izstarotās radīšanas domas pie jums atgriežas, nesot jums to, ko vēlējāties, bet mazliet izmainītā formā.

Daudzi no jums lūdz lietas un saka, ka gribot vairāk šī te vai vairāk tā tur. Vai jūs saprotat, ka vispār prasīt kaut ko nozīmē deklarēt Visumam, ka jums kaut kā trūkst? Apzinieties, ka ikreiz, kad jūs ko lūdzat, jūs patiesībā paužat pārliecību, ka esat ierobežoti. Jūs paužat trūkumu. Tātad, kas ir tam pretējā rīcība? Atrast lietas, par ko būt pateicīgam. Vēl būtiskāk – kas attiecas uz lietām, ko jūs vēlaties, sakiet paldies un sajūtiet savā sirdī, ka jums tās jau pieder. Pārbīdiet visu, ko vēlaties, uz priekšu pa laika asi, un tas darbosies. Tagad mēs jums pastāstīsim, kur šī apziņa jums palīdzēs visvairāk. Jūs esat magnētiskas būtnes, tādēļ jūs kopradāt un sazināties ar viens otru magnētiskā veidā. Tieši tas notiek brīžos, kad jūs redzat starp diviem cilvēkiem uzzibsnījam dzirkstelītes. Tieši magnētisms rada šos savienojumus, to jūs saucat par „dzirkstelītēm” un cilvēcisko pievilcību, kas patiesībā liek diviem cilvēkiem satuvoties. Taču tur ir kas vairāk. Magnētisms ne vien maģiski satuvina divus mīlētājus, tas palīdz arī īstenot garīgos kontraktus un palīdz sastapties garīgajām ģimenēm. Patiesībā tieši šādā veidā šis ziņojums sasniedza tevi. Pastāv magnētisks savienojums starp tevi, Zemi un visām lietām, kas ar Zemi saistītas. Mēs ar jums sarunājamies daudz dziļākā līmenī, nekā jūs varat saredzēt vai sadzirdēt, un tas tiek īstenots caur šo savienojumu. Magnētiskais savienojums dod jums iespēju visiem spēlēties vienā laukā ar vienādiem noteikumiem. Līdz šim magnētiskā lauka izmantošana ir bijusi pārsvarā neapzināta vai pus-apzināta, taču tas ir viens no jūsu lielākajiem ieguvumiem un atrodas jūsu radošo spēju pamatā.

Magnētisms kustībā
Daudzi no jums apzinās, ka Zemes magnētiskie lauki atrodas nepārtrauktā kustībā. Ļoti veiksmīgā kārtā pirms vairākiem gadiem jums izdevās atklāt lielāko daļu tehnoloģijas, ko šodien izmantojat navigācijā, un tā vairs nepaļaujas uz Zemes magnētisko lauku. Jūs esat iemācījušies atstarot radioviļņus no satelītiem un triangulēt savu pozīciju – jūs to saucat par GPS. Jūs esat iemācījušies lietas darīt citādāk. Vēlreiz civilizācija ir pielāgojusies tieši īstajā brīdī, kad Zemes magnētisms grasās piedzīvot pārmaiņas.

Zeme ir gaidībās – saitīte tiek palaista vaļīgāk
Jau agrāk esam teikuši, ka Zeme nav slima – viņa ir gaidībās. Zeme gatavojas laist pasaulē jaunu dzīvību, un tieši pirms tam mātes ķermenī notiks daudz dažādu izmaiņu. Jānotiek lielām enerģētiskām, emocionālām un fiziskām izmaiņām, lai pielāgotu ķermeni un darītu iespējamu brīnumu, ko sauc par dzimšanu. Tikai pirms 100 gadiem, magnētiskais lauks bija par 10% spēcīgāks nekā tagad. Zemes gravitācija un magnētiskais lauks pamazām ir vājinājies, un īpaši tas attiecas uz pēdējo simtgadi; 10% magnētisma, kas turēja jūs saitītē, nu ir prom. Tikai šī Zemes izmaiņa vien ir palīdzējusi cilvēka attīstības ceļā vairāk, nekā jūs nojaušat. Zeme ir daļa no jums, un tā reaģē uz cilvēces kopīgo Universālās Enerģijas lauku. Tieši šī iemesla dēļ tik daudzi cilvēki uz visas planētas pašreiz atmostas un pie sevis saka: „Šī bija lieliska spēle, bet kāds ir nākošais solis?” Cilvēce sāk uzdot lielākus, svarīgākus jautājumus, un tas ir aizsācis nākamo cilvēces evolūcijas soli. Cilvēki pamazām sāk pieņemt patiesības un saskatīt vairāk jaunas iespējas, kuras agrāk nav apzinājušies, un daļēji tas notiek tāpēc, ka jūs vairs neierobežo magnētisms, kas līdz šim turēja jūs stingri iezemētus. Lai gan cilvēki nelabprāt atlaiž polaritāti, arī šie magnētiskie lauki samazinās.

Tieši tādēļ mēs jau kopš pirmajiem vēstījumiem esam teikuši, ka Universālā Enerģija atbalsta sajaukšanos un pretojas dalīšanai, kā arī, ka šis fakts cilvēces attīstības gaitā kļūs acīmredzamāks un būtiskāks. Separātisti un viņu ideāli var doties prom, skaļi rejot un nesot baiļu karogu, taču tiem nāksies doties prom. Šīs lietas ir radušās smagā dualitātes lauka rezultātā, kuru darīja iespējamu Zemes spēcīgais magnētisms. Nu ir pienācis laiks visiem cilvēkiem atrast savu spēku. Zeme ir jūs atbrīvojusi, lai jūs varētu attīstīties, jo tikai šādi jaunā enerģija jūs atbalstīs.

Šobrīd varbūt ir būtiski apzināties, ka īstais spēks neslēpjas cilvēces skaitā, bet cilvēces savstarpējo savienošanos skaitā. Tas norisināsies visos līmeņos, gan personiski, gan kolektīvi. Piemēram, paraugieties uz Zemes valdībām – tās ir kļuvušas spēcīgas tikai brīžos, kad ir sajaukušās ar citām valdībām. Tas ir noticis gan cilvēces zemākajās vibrācijās, kad viena valsts iekaroja otru ar spēku, kā arī vēlāk, kolektīvajai vibrācijai ceļoties, ar tirdzniecības līgumu un vienošanos palīdzību. Ierobežojiet vai apturiet sajaukšanās procesu – un pat visspēcīgākā ekonomika sāks grīļoties. Pat tie no jums, kuri paši uzņemas veidot savienības un sakarus ar līdzīgi domājošajiem vai nu personiskas izaugsmes, vai jautrības vārdā, palīdzēs visai cilvēcei spert lielus soļus tās izaugsmē, saziņas un izglītības attīstībā. Mēs iepriekš esam ierosinājuši Iespējošanas (Empowerment) grupu izveidi. Tas līdzinās vislabāko sēklu iesēšanai vislabākajā zemē tieši īstajā gadalaikā.

Polu maiņa – visa gals?
Zemes magnētiskie lauki pārvietojas un mainās jau ļoti sen, un it īpaši pēdējā desmitgadē tas ir noticis vēl ātrāk nekā parasti. Apmēram reizi 500 000 gados magnētisms pārsviežas otrādi, no ziemeļiem uz dienvidiem. Esam par to ieminējušies jau agrāk un esam arī teikuši, ka tas Zemes vēsturē ir noticis jau piecas reizes. Polu maiņas pazīmes ir vienkāršas, tomēr ļoti specifiskas. Pirms katras polu maiņas notiek Zemes magnētiskā lauka vājināšanās. Zemes slāņu lasījumi atklāj pamatīgu Zemes magnētiskā lauka vājināšanos pirms katras polu pārbīdes. Tieši šis process ir pamazām briedis, lai tiktu īstenots, jo bija paredzētas Zemes beigas. Tomēr Zeme polu maiņas mirkli jau ir nokavējusi, un tagad sāk parādīties arī atbilstošās zīmes.

Ļaujiet paskaidrot. Zemes spēli sākotnēji bija paredzēts beigt laikposmā no 2000. līdz 2012. gadam. Būtu nepieciešami aptuveni 12 gadi, lai nobeigtu jūsu skaisto planētu, taču pašos pēdējos spēles mirkļos jūs izmainījāt rezultātu. Jūs izberzējāt miegu no acīm un sākāt jautāt, kāpēc un kā. Jūs uzņēmāties atbildību par sevi, un līdz ar to neizmērojami pieauga jūsu spēks. Cilvēce sāka slīdēt garām pasaules gala atzīmēm, ko bija paredzējuši tik daudzi, un galējā atzīme bija 2012. gads. Vispirms lēnām, bet tad jau straujāk cilvēki uz visas planētas sāka berzēt acis un atmosties no sapņa. Tad kādu maģisku rītu visi cilvēki būs pamodušies un ieraudzīs lietas no augstākas perspektīvas. Ir tik maģiski nolūkoties, kā tas šobrīd norisinās uz Zemes.

Un kas tad īsti notiek? Zemes magnētisms un gravitācija strauji samazinās. Tomēr NEBŪS polu pārbīdes, jo šai brīdī cilvēcei vairs nav vajadzīgs spēcīgais rāviens atpakaļ blīvumā un smagos magnētiskos laukos, lai attīstītos. Straujas pārbīdes vietā norisināsies ilgāka un pakāpeniskāka izlīdzināšanās, un pamazām atgriezīsies daļa Zemes magnētisma. Arī pilnais Zemes magnētiskais lauks laika gaitā būs atpakaļ vietā, taču cilvēce būs attīstījusies, un jūsu fiziskie ķermeņi viegli spēs transformēt šos laukus, lai radītu iespējotas un apgaismotas sabiedrības. Tas ir ticis izslavēts kā lielākais sasniegums visā Visumā. Ir nepieciešami daudzi pielāgojumi, un tie sākas tagad. Laikā, kad uz Zemes magnētisms būs visvājākais, jums būs vislielākās iespējas individuālai izaugsmei itin visās jomās. Uzskatiet to par jaunās cilvēces palaišanas platformu. Magnētiskais lauks sasniegs savu zemāko līmeni aptuveni trīs gadus pirms un trīs gadus pēc 2012. gada.

Notikumi, kas norisinās pašreiz, sākotnēji bija ieplānoti kā pēdējais mozaīkas gabaliņš, lai pieliktu Zemei punktu. Zemei bija paredzēts polus pārbīdīt pēdējo, sesto reizi. Visi laikapstākļi pilnībā mainītos, 95% no planētas dzīvības izzustu, lai atdzimtu zemākos līmeņos vai pārvērstu Zemi par Marsam līdzīgu planētu. Nekas no tā nav noticis, jo jūs esat pasludinājuši: „Es mostos no sapņa un uzņemos savu spēku.” Mēs ar jums tā lepojamies. Mēs tā cerējām, ka uz Zemes notiks kaut atmiņas uzplaiksnījuma dzirkstelīte. Mums nācās gaidīt tikpat kā mūžību, līdz parādījās pirmās dzirkstis, taču, lūk, nu jūsu skaidrība uzliesmo kā uguns pāri visai planētai.

Gaismas iezemēšana
Ļaujiet pastāstīt, kas notiks, jo tas varētu palīdzēt, kad jūs sasniegsiet magnētiski zemāko punktu. Pati Zeme piedzīvos anomālijas, kas saistītas ar izmaiņām vispārējā Zemes magnētismā un enerģijā. Notiks tā, ka stabilu magnētisku lauku vietā jums būs jāstrādā ar svārstīgiem laukiem. Tas daļēji izskaidro to, ko pašreiz jūtat. Tā ir īslaicīga situācija un, visticamāk, ilgs vēl dažus gadus, taču tā izsitīs no ierindas daudz Zemes elektronisko ierīču, līdz iemācīsieties, kā savu aprīkojumu iezemēt pa jaunam. Jūs to apgūsiet ātri, jo cilvēki adaptējas ātri. Tas jums nudien labi padodas. Jo, lai gan Zemes magnētisms pieaugs, blīvums neatgriezīsies, un tas tādēļ, ka, tiklīdz esat kaut ko iemācījušies, jūs pat apzināti nespējat to aizmirst. Tiklīdz esat pacelti līdz punktam, kur blīvums ir zems un gravitācijas saite – vāja, jūs vairs nekad neatgriezīsieties blīvumā. Tas ir daļēji saistīts ar cilvēces pārinstalēšanu, kas pašreiz notiek, lai ļautu jūsu ķermeņiem nest vairāk gaismas.

Vērojiet Sauli
Paskatieties uz savu sauli, jo arī tā sākusi spēlēt jaunu lomu. Sākotnēji Saulei bija paredzēts mainīt polus reizē ar Zemes polu maiņu. Tas dotu Zemei nepieciešamo un harmonisko magnētisko grūdienu, lai iegrieztu polus un strauji pārslēgtos uz jaunu starta pozīciju. Bez Saules kosmiskā atbalsta, Zemes polu maiņa, iespējams, prasītu pārāk ilgu laiku un uz mūžiem izjauktu tās rotācijas ritmu. Tieši ar šādas magnētiskas harmonijas palīdzību polu maiņas ir norisinājušās arī senākos laikos. Tagad, lai gan laika ass ir pavilkta uz priekšu, polu maiņa uz Zemes nenotiks. Saule, kuras polu pārbīde bija ieplānota 2012. gada beigās, joprojām vairāk vai mazāk seko plānam. Un lūk, arī Saules jaunā loma: kad Zemes Saule nākamreiz mainīs savus polus vietām, tas sakritīs ar Zemes magnētisma zemāko punktu. Šis ir maģisks laiks, kad atrasties uz planētas cilvēka formā. Mīļie, jūs esat nopelnījuši itin visu, kas notiks. Jūs gaida brīnums.
Mīļie, priecājieties par braucienu. Jā, protams, sekos pārmaiņas. Jā, protams, jūs izjutīsiet savādas, mulsinošas emocijas. Jūs pēkšņi uzvedīsieties kā trīs gadus veci bērni bez īpaša iemesla, un tas ir brīnišķīgi. Viss, ko mēs lūdzam – nenosodiet sevi. Ziniet, ka tas notiek ar ikvienu uz šīs planētas, un apzinieties, ka brīžos, kad jūtaties emocionāli saspringts, nobijies bez iemesla vai grimstat negatīvās domās, tas ir sašķiebto magnētisko lauku rezultāts, kuri tagad nesniedz jums ērto un ierasto pamatu, kas jūs balstīja piedzimšanas procesā. Nejaušas negatīvas domas rada ļoti maz ko, taču sevis nosodīšana par tām ir ļoti postoša.

Puisītis vai meitenīte?
Un ko Zeme grasās laist pasaulē? To jautā daudzi. Vai tas nozīmē, ka pasaulē nāks jauna Zeme? Nē, pasaulē nāks jauna veida cilvēks… un te nu jūs esat. Viņa ir devusi dzīvību jaunam cilvēkam, samazinot savu magnētisko lauku kā nekad agrāk. Viņa pārveido pati sevi, lai izmitinātu jaunos cilvēkus, savus bērnus.
Te nu jūs sēžat un jautājat, ko darīt tālāk. Jūs esat šeit nākuši vēlreiz un vēlreiz, un vēl neskaitāmu dzīvju garumā, cenšoties sasniegt savu mērķi, cenšoties palīdzēt cilvēkiem. Reizēm jūs esat pavadījuši visu mūžu neizsakāmā spriedzē, nesot informāciju, kurā nevarējāt dalīties ar citiem. Te nu jūs esat, un viņi sāk ieklausīties, un viss notiek. Lietas sāk saplūst kopā tieši tā, kā jūs sapņojāt no sākta gala, un brīnumi kļūst par realitāti. Jūs redzēsiet, kā Māju enerģija piesaistās Zemei citā formā, jo jūs šī procesa gaitā attīstāties, un mainās arī jūsu fizioloģija. Tā atvērsies durvis uz jauno cilvēkformu izmantošanu, kas nu ir pieejamas uz Zemes.
Novēlam jūs augstāko, kas var būt – brīnišķīgu, cilvēcisku pieredzi. Kad atgriezīsieties Mājās, ceram, ka jūsu ķermeņi un dvēseles būs klāti rētām un liecībām par skaistajām cilvēciskajām pieredzēm, kuras būsiet piedzīvojuši. Atgriežoties Mājās, jūs tās nēsāsiet lepni, kā ordeņus. Mīļie, mēs jūs sveiksim ar plati atplestām rokām. Jūs esat mūsu varoņi. Jūs darāt ko tādu, par ko mēs esam tikai sapņojuši. Te nu jūs esat, jūs to izdzīvojat ik dienu, un mēs ar jums neizsakāmi lepojamies. Lai gan tagad šim ziņojumam ir pienākušas beigas, mēs jūs nekad neatstāsim. Mēs vienmēr esam šeit un esam ļoti pagodināti, ka dāvājat mums šo iespēju ar jums sazināties tik tiešā veidā.
Lūdzam jums vienam pret otru izturēties ar lielāko cieņu. Lolojiet viens otru pie katras izdevības. Atcerieties, ka šī ir brīnišķīga spēle, un saspēlējieties labi.

Espavo.
Grupa

Connecting the Heart
Barbara Rotera

 

Dažas no dzīves nepilnībām kļūst par maziem traucēklīšiem, bet citas – pamatīgi nokaitina.
Labs piemērs gadījās pavisam nesen, kad Stīvs man dzimšanas dienā uzdāvināja velosipēdu. Man ļoti patīk braukt ar velosipēdu un es ar nepacietību gaidīju, kad varēšu dabūt jaunu. Kad nonācām mājās, man jāatzīst, ka saskumu, ieraudzījusi skrambu uz sava jaunā velosipēda. Jā, es sapūtos kā mazs bērns. Pēc tam centos atgūt pozitīvu attieksmi, uzlīmējot uz velosipēda varavīkšņainu uzlīmi, lai piešķirtu tam raksturu un apslēptu mazo trūkumu.
Nesen iegādājāmies jaunu automašīnu. Vispirms aizbraucām mājās, tad es ieraudzīju sīkus punktiņus krāsojumā. Pavisam niecīgus trūkumus, kurus nepamanītu neviens cits, tikai es. Tieši tai mirklī izlēmu skatīties uz visu automašīnu kopumā, nevis krāsas bojājumu. Krāsu vienmēr var nomainīt.

Kad bijām izremontējuši virtuvi, ielikām tajā jaunu trauku mazgājamo mašīnu. Tam bija jābūt visklusākajam un jaunākajam modelim, kāds vispār atrodams. Kopš brīža, kad to iegādājāmies, trauku mazgājamajai mašīnai ir defekts. Tā ieslēdzas, tiklīdz kāds nostājas tai blakus. Pat pēc tam, kad daži remontmeistari bija paziņojuši, ka viņiem nav ne jausmas, kas mašīnai vainas, tomēr izlēmu to paturēt. Galu galā trauku mazgāšana tai padevās lieliski. Es tai piešķīru personību, nosaucot to par „spokaino trauku mašīnu”, kam piemīt pašai savs saprāts.

Reiz kāds man uzdāvināja brīnišķīgu krievu balerīnas statueti, kas man bija ļoti dārga kopš pirmā brīža, kad to ieraudzīju. Lai gan, braucot mājās, statueti biju rūpīgi ietinusi, balerīnas potītē parādījās plaisa. Stīvs lika statueti salabot, un nu tā izskatās tikpat kā jauna. Tomēr tikko manāmā plaisa balerīnas potītē man atgādina, ka ikkatrai skaistai lietai ir šķautne, kas pieredzējusi dzīves skarbumu.
Mēs nedzīvojam nevainojamā pasaulē, un vai nebūtu neiedomājami garlaicīgi, ja mēs tādā dzīvotu? Mēs būtu kā roboti, kas nepārtraukti atdarina viens otru, ja neuzdrošinātos izteikt savas domas un būt individualitātes. Katram no mums ir savs stils un sava personība. Tā nu mēs esam uztaisīti. Ir tik daudz stāstu par filmzvaigznēm, kas pārcietušas neskaitāmas operācijas, lai sasniegtu perfektu tēlu – taču tā rezultātā viņi zaudē paši savu stilu, kas viņus no sākuma darīja īpašus. Mūsu personība, mūsu centrālā patība, tas, kas mēs esam savas dvēseles dziļumos, tikai tas ir būtisks.

Bieži vien, ieskatoties spogulī, mēs pirmo uzmanību pievēršam saviem trūkumiem. Mūsu acis tūlīt dodas pie vietas, kas, mūsuprāt, nav tik laba vai smuka, cik varētu būt. Taču dariet kaut ko tā labā – sāciet trenēties, mainieties tā vai citādi, bet, vēl labāk – pieņemiet to, ko redzat savā priekšā kā unikāli skaisto cilvēku, kas jūs esat. Tas, kā mēs attiecībā pret sevi jūtamies iekšēji, atstarojas un tiek izsūtīts tiem, kas ir mums apkārt. Ļaujiet citiem raudzīties uz savu ķermeni, prātu un dvēseli, izstarojot fizisku pašpārliecību. Ļaujiet viņiem redzēt sevi visu, un īpaši savas nepilnības, jo tās parāda jūsu dzīves pieredzi. Mīliet sevi bez robežām. Ļaujiet savai garīgajai pašpārliecinātībai mirdzēt, ļaujiet cilvēkiem noraudzīties tās gaismā.
Es nesen izlasīju kādu rakstu vienā no mājsaimnieču žurnāliem, Ladies Home Journal. Šai žurnālā bieži ir publicēti raksti par īstiem cilvēkiem un to, ko dzīve viņiem ir sniegusi, bet, vēl būtiskāk – par to, kā viņi ar to ir tikuši galā. Šis ir stāsts par Evanu Dakeru, kuram ir 15 gadu.

Evans piedzima ar dzimumzīmi uz sejas, kuru mēs reizēm saucam par „portvīna plankumu”. Vēl būdams mazs zēns, viņš jautāja mammai, kāpēc nevienā no bērnu grāmatām nevienam no tēliem nav dzimumzīmju. Viņa nezināja, ko atbildēt. Pārmeklējusi visu bibliotēku, mamma beidzot atrada pāris grāmatu, kurās attēlotajiem bija dzimumzīmes, taču šiem tēliem stāstā vienmēr bija piešķirta izstumtā loma. Tāpēc viņa kopā ar Evanu izlēma uzrakstīt paši savu stāstu par tropu putniņu Badiju, kurš nācis pasaulē ar lielu dzimumzīmi. „Grāmata stāsta par to, kā raudzīties dziļāk par acīmredzamajām atšķirībām starp cilvēkiem un saskatīt to, kas viņi patiesībā ir,” stāsta Evans. „Citādi jūs tā arī varat neuzzināt, cik lielisks cilvēks ir otrs.” Gadiem ilgi meklējuši izdevēju, Dakeri beidzot izlēma grāmatu publicēt paši, kad Evanam bija 12 gadu. Viņu smagais darbs atmaksājās. Ģimenes ar bērniem, kam bija līdzīgas dzimumzīmes, izrādīja lielu atsaucību, un daļu no ienākumiem izdevēji ziedoja Vaskulāro dzimumzīmju fondam. Tagad Evans kopā ar savu mammu ceļo pa skolām, lasot savu grāmatu un izplatot savu vēstījumu par iecietību un iejūtību.

„Daudzi bērni, kam ir dzimumzīmes, ir zaudējuši pašpārliecinātību, jo viņus izsmej,” saka Evans. „Kad lasu savu stāstu, sākumā bērni nezina, kā uz mani reaģēt. Taču beigās man šķiet, ka viņi vēstījumu ir sadzirdējuši.” www.buddyboobysbirthmark.com ir vietne, kur varat palasīt vairāk par šo vienreizējo puisēnu.

Kad mēs veicam modalitātes Atgriezenisko Viļņu terapiju (Inverse Wave Therapy), mēs izvedam cilvēkus cauri viņu sāpēm, lai palīdzētu saskatīt dāvanu, kas slēpjas šai dzīves situācijā. Evans savu velti ir atradis un kļuvis par iedvesmas avotu mums visiem. Ir pienācis laiks pieņemt savas nepilnības ar prieku.
Tagad tā vietā, lai koncentrētos uz negatīvo savā dzīvē, es trenējos saskatīt dāvanu tajā, kā to ir izdarījis Evans. Lepojieties ar visām nepilnībām savā dzīvē, vai tās būtu plaisa jūsu mīļākajā mākslas darbā, iedauzīts velosipēda rāmis, jūsu fiziskais izskats vai izaicinoša dzīves mācībstunda, kas sākumā šķiet ļoti nepatīkama, taču beigās atver jums acis uz kaut ko grandiozu. Ja mēs būsim unikāli skaisti katrs savā veidā, mēs spēsim atbrīvoties no tieksmes vērtēt citus un mācēsim saskatīt brīnišķo it visā, kas mums apkārt.

Stīvs un grupa kādu laiku atpakaļ prezentēja manu mīļāko čenelingu, „Pilnīgā Nepilnība” (The Perfect Imperfection, 2006. gada augusts). Šis vēstījums man bija vienreizējs atgādinājums.

Mīlestībā un gaismā,
Barbara

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!