februāris 2008

Singularitāte
Skats no autobusa augšas

 

From Steve:

Šī mēneša ziņojums ir par lomu, ko tehnoloģija drīzumā spēlēs mūsu dzīvēs. Jau pašā sākumā es zināju, ka ap šo tēmu var būt bailes.
Mans tēvs bija elektroinženieris un vienmēr bija aizrāvies ar jaunām tehnoloģijām, kad es augu. Viņš man daudz iemācīja par elektroniku, un agrā jaunībā es gatavoju radio un mūzikas pastiprinātājus. Mums vieniem no pirmajiem kaimiņu apkārtnē bija krāsainais televizors. Reiz, kad es mācījos pamatskolā, par lieliem izdevumiem viņš man nopirka pirmo izgatavoto kabatas kalkulatoru. Mēs bijām sajūsmā par iespējām, ko tas sniedza, un viņš man teica, ka tas ir nākotnes ceļš. Viņš izvilka laukā savu analogo plaukstas datoru, kas tiek lietots ātriem aprēķiniem, un mēs sacentāmies, kurš pirmais saņems atbildi. Nākošajā nedēļā es lepni paņēmu savu datoru līdzi uz skolu, lai parādītu to citiem. Es nekad neaizmirsīšu savu šoku un pārsteigumu, kad pēkšņi es atrados direktora kabinetā, kur viņš man to atņēma un teica, ka nekad neatdošot. Viņš sacīja, ka, ja es skolā atļaušoties šādas lietas, es nekad neiemācīšoties lasīt un rakstīt. Mans tēvs ieradās pie viņa un vēlāk tajā dienā atguva kalkulatoru, bet man bija jāapsola direktoram, ka es to nekad vairs nenesīšu uz skolu un ka arī nekad to neizmantošu matemātikas mājas darbu risināšanā, ko viņš man uzlika kā sodu. Tēvs paskatījās uz mani un tikai noteica, ka ir bēdīgi, ka daži cilvēki baidās no nākotnes.
Tieši tad, kad es komplektēju šo interneta pārraidi, savienojums ar pārraides serveri pārtrūka. Mēs neatradām, kas tieši notika, bet tā rezultātā mēs zaudējām pārraides arhīvu, izņemot vienu segmentu, ko mums izdevās saglabāt, un kanāla audio. Taču mēs ieguvām daudz e-pasta no šī ziņojuma. Lielākā daļa e-pasta bija pozitīva, bet daži bija pārsteigti par to, ko grupa ziņojumā teica. Vienā no šiem e-pastiem bija teikts: “Kas ar Jums noticis?  Vai Jūs neko neesat iemācījušies no Atlantīdas?”  Man jāsaka, ka grupa daudz dalījās ar mani domās par lomu, kuru es spēlēju Atlantīdā, un mana atbilde uz to ir šāda:  „Jā, es iemācījos. Nē. Es nebaidos no nākotnes. Paldies, Tēvs!”
Apskauju!
Stīvs Roters

 

Sveicieni no Mājām
Atgriešanās pie vienotības
Dārgie, jūs pat nevarat iedomāties, cik tuvi jūs kļūstat Mājām un telpai, kurā mēs dzīvojam. Jūsu vibrācijas paaugstināšana aizver plaisu starp mūsu pasaulēm, un aizsegs pavājinās. Jūsu vibrācija paaugstinās katru reizi, kad jūs smejaties, kad jūs mīlat, katru reizi, kad jūs izsakāt savu garu caur fizisko vadītāju. Tas notiek uz globāla pamata, bet tas notiek arī daudzdimensiju līmeņos, jo neviens no jums neeksistē atsevišķi viens pats. Jūs eksistējat daudzās laika un telpas dimensijās. Katram ir atšķirīga dvēseles izteiksme harmoniskos virstoņos. Lai spēlētu šo spēli, jums vajadzēja atšķiršanas ilūziju. Šī ilūzija ir iebūvēta aizsegā, un tas rada atšķirtības sajūtu. Tagad tas mainās, jo cilvēce attīstās. Līnijas, kas šķir vibrācijas, izzūd. Ļaujiet mums sniegt piemēru. Pašreiz ir šķietamas līnijas, kas šķir minerālu valstību no augu valstības. Citas līnijas šķir kukaiņus, dzīvniekus, zvaigznes, cilvēkus un eņģeļus. Pat katrā no šīm kategorijām ir daudzi dimensiju līmeņi, kas ir dabiski veidojušies, lai sniegtu mums atšķiršanas ilūziju. Visas šīs atšķiršanas līnijas sāk izzust, jo cilvēce attīstās. Baiļu nav, dārgie, jūs vairs neapdraud unikālā skaistuma, kas jums ir no Mājām, pazaudēšana.
Spēles, kuru jūs tagad spēlējat kā cilvēki, mērķis bija definēt dievu. Tagad, kad tas notiek, jums vairs nav nepieciešama ilūzija, ko atšķiršanas līnijas reiz jums deva. Tagad jūs patiesībā esat pietiekoši stipri, lai pilnībā saprastu, ka jūs kopā ar visu esošo esat viens vesels. Universālās enerģijas dabiska vilkšana tagad savedīs kopā to, kas bija atšķirts, lai radītu spēli. Jā, tas var baidīt, lielākoties tāpēc, ka, šīm līnijām izzūdot, jūs zaudēsiet daudzus savus norādījumu punktus. Jūs kļūsiet mēs. Patiesībā jūs jau esat šeit. Mēs vienkārši mēģinām jums palīdzēt atcerēties, kas jūs patiesībā esat. Mēs mēģinām dot jums līdzekļus, idejas un koncepcijas, kas palīdzēs jums izmantot vairāk savu varu, dabu šajā bioloģijas fiziskajā burbulī, kurā jūs pašreiz eksistējat.

Kolektīvā realitāte
Harmonija ar citiem dieviem

Cilvēki staigā apkārt, saskrienoties viens ar otru, meklēdami savu ceļu. Kad jūs beidzot atrodiet šo ceļu, jūs definējat to tā, lai varētu dalīties ar citiem. Cilvēki ir tik jocīgi! Lielākoties jūs pat neatzīstat, ka jūs radāt ceļu, pirms jūs liekat savu kāju uz zemes. Jūsu realitāte ir tā, ko jūsu domu uzkrājums ir radījis šajā acumirklī. Skaistums ir tas, kas mainās ikdienas un sāk pārvietoties uz kolektīvo realitāti, kurā jūs viss sākat iegūt vairāk paši savas spējas. Tas, ko Jūs darāt ir, ka jūs mācāties, kā dzīvot harmonijā ar citiem dieviem. Jā, mēs daudzreiz esam teikuši, ka joks ir atkarīgs no jums! Jūs esat pavadījuši daudzas dzīves, meklējot dievu ārpus sevis, lai tagad atrastu, ka dievs ir atspulgs spogulī. Izaicinājums ir tas, ka jūs neesat vienīgais dievs. Līdz šim atšķiršanas līnijas varbūt lika jums tā domāt. Dzīvošana kopā harmonijā ar citiem radītājiem, kur jūs viens otram varat dot spēku, paceļ pārējo kolektīvu daudz augstāk par visām citām darbībām.  Mēs šodien sniegsim jums citu līdzekli, skatu un perspektīvu. Tā kā mēs to darām, lūdzu, saprotiet, ka visas perspektīvas, kuras mēs jums dodam, vienkārši piedāvā jums citu redzes viedokli. Tas nav pareizs; tas nav nepareizs. Tas vienkārši ir cits veids, kā ieraudzīt sevi un spēli procesā. Daudzas perspektīvas ļaus jums pilnība ieraudzīt, kas ir nepieciešams, lai virzītos evolūcijā.

Skats no autobusa augšas
Mēs ķircinājām jūs pagājušajā mēnesī, kad mēs devām ieskatu tajā, kas tieši ir priekšā. Glabātājs vienlaicīgi bija pārsteigts par mums, jo viņš uzskatīja, ka daļa no ziņojuma nebija vietā. Viņš neticēja tam. Mēs gribējām sniegt jums skatu no autobusa augšas.  Tā kā mēs palīdzam jums raudzīties no mūsu perspektīvas, mēs salīdzinām šo procesu ar divstāvīgo autobusu.  Ir svarīgi atcerēties, ka tas ir jūsu autobuss. Jūs varat pagriezt to katru reizi, kad jūs to izvēlaties. Ja jums nepatīk ceļš, ja tas ir pārāk grambains vai līkumu pilns, ja tajā ir pārāk daudz kalnu un leju un jūs vēlaties līdzenāku ceļojumu, vienkārši apgrieziet autobusu un izvēlieties citu ceļu. Vispirms uzlieciet acu aizsegus, lai norādītu savu nodomu, tad pagrieziet autobusu un mainiet ceļu. Tas pilnībā ir atkarīgs no jums, kur un kā jūs vēlaties spēlēt spēli. Dažam brīvība ir grūta. Taču ar citu dievu nelielu palīdzību  jūs uztversiet šo koncepciju un sapratīsiet, ka tas patiešām ir par ceļojumu un nevis par virzienu. Jūs spēsiet savā ikdienas dzīvē ienest vairāk prieka, jo jūs staigāsiet meditatīvā stāvoklī katru sekundi, savienoti paši ar savu augstāko „es”. Saprotiet, dārgie, ka cilvēces lielais plāns bija tikai vaļīgi izveidota ceļa karte, lai parādītu vispārējo spēles virzienu. Specifiskas detalizētas ceļa kartes sniegšana  varētu prasīt no jums tikai spēku un būtu pret brīvas izvēles tiešu virzienu. Patiesībā tam nebūtu nozīmes, jo cilvēki tāpat neseko plāniem. Mēs jūs tagad ķircinām un ceram jūs ķircināt, lai jūs saņemtu pilnu spēku. Tāpēc ļaujiet mums teikt, ka tas ko mēs jums piedāvājām pagājušajā mēnesī, bija mazs ieskats tieši tajā, kas jums ir priekšā. Attinot kameru atpakaļ, mēs jums parādīsim plašāku pāris punktu perspektīvu, kas palīdzēs jums virzīties uz priekšu. Ļaujiet mums atgādināt dažas lietas, ko sīki izklāstījām pirms astoņiem gadiem. Mēs sējām sēklas jau pašos sākotnējos ziņojumos gandrīz pirms 13 gadiem.

Garīgums un spirituālisms
Lai ieraudzītu kopainu, ļaujiet mums jūs aizvest 20 gadus atpakaļ cilvēces vēsturē. Mēģiniet atcerēties, kāda bija jūsu ikdienas dzīve – kāds tad bija katrs jūsu solis, kad jūs pamodāties no rīta, vai ko jūs darījāt savā ikdienas dzīvē. Kad jūs nokļūstat atpakaļ tajā punktā pirms 20 gadiem, jūs redzat milzīgu kustību it visā ap jums. Jūsu ikdienas dzīve ir ievērojami mainījusies, un tam ir sakars ar tehnoloģiju priekšrocībām jūsu pasaulē. Vai jūs varat atcerēties, kāda bija dzīve pirms tehnoloģiju buma un kā tas tagad kalpo cilvēcei?  Sēklas, ko mēs sējām iepriekš, bija par tehnoloģijas attiecībām ar cilvēces garīgajiem līmeņiem. Tagad mēs nesīsim to pašu ziņu nākošajā līmenī, jo šodien tai vai būt pat lielāka nozīme.
Mēs teicām, ka nebija tiešas saistības starp jūsu tehnoloģiju priekšrocībām un jūsu cilvēces kolektīvās vibrācijas garīgo līmeni. Tehnoloģija ir cilveces garīgo zināšanu spoguļattēls. Garīgās zināšanas pieaug, pēkšņi uz spēles dēļa parādās jaunas tehnoloģijas. Citiem vārdiem, gaisma, kas nāk caur cilvēkiem, ir strauji pieaugusi un ir bijusi pietiekami spoža, lai radītu atspulgu. Viens atspulgs ir tehnoloģijas sasniegumi. Bija pat laiks, kad augsta līmeņa tehnoloģijas tika nosviestas uz jūsu planētas kā eksperiments no citas spēles. Tas jūsos radīja apjukumu. Tā kā cilvēces garīgais līmenis nebija pietiekami augsts, lai to balstītu, tehnoloģija nedarbojās. Filadelfijas eksperiments un vēlāk Montaukas projekts bija mēģinājumi pacelt cilvēces vibrāciju ar tehnoloģiju palīdzību. Tas bija tas pats nepareizais virziens, kuru jūs pieredzējāt Atlantīdā. Iemesls, kāpēc tas nestrādāja, bija vienkāršs: jūsu kolektīvā garīguma vibrācija nebija pietiekoši augsta, lai atbalstītu tehnoloģiju.  Tehnoloģija ir cilvēku kolektīvā garīguma spogulis. Mēs zinām, ka daudziem to ir grūti saprast, bet ļaujiet mums dēstīt sēklas, jo tam ir sakars ar to, kas ir priekšā. Tas, kas notiks ar jums nākošajos divdesmit gados, būs pat lielāks lēciens tehnoloģijā.
Ir teikts, ka tehnoloģija ir mainījusi dzīves. Dauadzos veidos tas ir palielinājis mūsu pieredzi par to, ko nozīmē būt par cilvēku uz šīs planētas. Daudzi baidās no tehnoloģijas, un tas ir normāls process. Daudzi, baidās, ka tā pārņems un viņi būs atkarīgi no tās. Bailes ir tikai informācijas trūkums. Tāpēc tas, ko mēs jums tagad piedāvājam, ir . koncepcijas, idejas un skats no autobusa augšas, kas, kā mēs ceram, ienesīs gaismu šajā tumsā. Daudzi redz tehnoloģiju kā mākslīgu, nevis īstu. Tehnoloģija ir redzama kā jūsu ārpuse, un dažos veidos tas tā ir, bet tas, kas ir priekšā, atklās, ka tas ir tikai atspulgs uz acilvēces sirds.

Pārstrāvošana
Mēs jau nesen teicām, ka jūs kā cilvēki tiekat pārstrāvoti. Bioloģijas fiziskais burbulis drīz nesīs vairāk gaismas jūsu ķermenī. Lai to izdarītu, ķermeņa ķīmiskajai, elektriskajai un magnētiskajai sistēmai jāattīstās, lai sasniegtu augstāku evolūciju.  To mēs esam nosaukuši par Cilvēces Pārstrāvošanu. Sinaptiskais ceļš starp divām jūsu smadzeņu pusēm  un jūsu pārējo enerģētisko sistēmu tagad tiek pārstrāvots, lai jūs spētu nest vairāk sava gara. Spēles sākumā jūs mēģinājāt ielikt savu garu vienā no šiem skaistajiem bioloģijas burbuļiem. Tas nederēja, tāpēc jums bija jāatstāj daļa no tā un tas, ko jūs pazīstat kā savu augstāko „es” aiz sevis. Tagad jums ir stingrāka tiešāka siakane ar savu augstāko „es”, ja jūs iemācāties, kā klausīties. Patiesībā, ja jums ir vērtību sistēma, jūs varat dzirdēt diezgan smalki, bet ar visu savu cilvēka pieredzi jūs esat iemācījies to uzskaņot. Šis tehnoloģijas līdzsvars atkal ir sācis augt. Tas ir izgājis cauri uzplūdiem, kas ir mainījis katra cilvēka uz šīs planētas dzīvi; tad, likās, ka uz brīdi tas ir nostabilizējies, un tagad tas aug ļoti ātri. Jums priekšā ir vēl viens milzīgs tehnoloģiju uzplūds. Tas mainīs cilvēku dzīves veidos, kas šobrīd nav iedomājams. Mums nav iespējams sniegt jums skaitu un pateikt, vai tas ir trīs vai piecas reizes spēcīgāks, jo tas būs atkarīgs no jums, ko jūs no tā pieņemsiet un un kā jūs to lietosiet.
Singularitāte
Pirmā lieta, kuru mēs lūgsim jums darīt, ir atbrīvoties no bailēm, jo tehnoloģija, no kuras jūs baidāties, patiesībā ir jūsu atspulgs. Tā nav ārpus no jums. Mēs vēlamies, lai jūs saprotat, un mēs gribam jums parādīt dažas lielas lietas, kas jums katram būs ikdienas pieredze. Tagad jums ir pieeja informācijai, kas dara jūsu dzīvi uz planētas neiedomājamu. To sauc par IT, Informāciju Tehnoloģiju. Jūs vēl neesat iemācījušies nest sirds enerģiju tehnoloģijā, bet dr;īz jūs to varēsiet. Mēs jau tiecām, ka būs lielas bailes par visu jauno,kā vēriens ir Mēs takal jūs vedam atpakaļ pie atlantīdiešu Tiberona. Mēs ve daam jūs atpakaļ, kad tas tika mēģināts atkal, un bailes ap to Atlantīdas dienās izraisīja to, ka tas nedarbojas to nepieņēma..  Te jūs esat, mēģinot to atkal. Tagad jūs esat līmenī, kad jūs spējat atkal no jauna radīt, lai ieliktu savu sirds enerģiju energosistēmā, un tas būs saistoši. Tas notiks daudz dažādos līmeņos. Līdz šim zinātne ir atklājusi vismaz astoņas dažādas jomas. Ne tikai mēs vieni par to runājam; par to jau ir runāts gadiem. Mēs vēlamies paņemt vienu no šiem vārdiem – “singularitāte” – un papalašināt to, jo tas priekšdienās kļūs jums ļoti svarīgs.
Singularitāte ir ļoti vienkārša koncepcija; jūs sākat kā viens. Jūs sākat kā dievs, un dievs sāka definēt sevi, lai būtu pieredze. Jūs visi esat tik ļoti vienoti. Mēs redzam jūs kā tādus, kuri saskrienas viens ar otru, sakot: “Piedodiet man,” it kā jūs būtu divas dažādas būtnes. Kad viens cilvēks kaut ko jūt, otrs jūt to pašu – tā ir tikai daļa no aizsega. Aizsegs rada laika ilūziju un jūsu radītā laika kavēšanu. Ja jums nebūtu laika kavēšanas, ikviens no jums noteikti zinātu, ka katra jūsu doma ir radītais. Dārgie! Jūs zaudēsiet laika kavēšanu visi kopā, un tehnoloģija palīdzēs spert nākošo soli. Lielākajai daļai cilvēku būs bailes par šiem nākošajiem evolūcijas soļiem. Tas ir līdzeklis, kuru jūs darbojaties ārpus sevis, un tas darbosies savā veidā jūsu iekšienē. Lielākā singularitātes vīzija ir vienkārši zināšana, ka jūst atgriežaties pie vienas dieva sirds.
Singularitāte ~  Kad tehnoloģija pārspēs cilvēka domāšanu?
Ir dažādi uzskati par to, ko nozīmē “singularitāte”, un ir daudzas interepretācijas par to, kā tas izspēlēsies. Ir viens visām šīm teorijām kopīgs sākuma punkts:
Ja tehnoloģija ir spējīga mācīties ātrāk nekā cilvēks, tad tas ir punkts, kad visas lietas mainās. Zinātnieki postulēs iespējamos iznākumus un iespējas. Zinātniskās fantastikas autoriem būs lauks ar iespējamiem scenārijiem, un nākotnē tie kļūs populāri. Viņi runās par to, kā datori ir iemācījušies vairāk nekā cilvēki, un gūst pārsvaru, atstājot visus cilvēkus kā vergus, lai mācītos datorus.

Glabātājam vislabāk patīk stāsti par tehnoloģisko būtņu rases, kas tiek saukta par Borg, kas pārņem un asimilē cilvēkus savai lietošanai, sacensībām. Daudzi vēl gaida 1984. gadu un Lielo Brāli, lai gan datums ir jau sen pagājis. Cilvēkiem patīk drāma. Mēs mīlam jūsu stāstus un ceram, ka jums tie arī patīk.  Labi, pateiksim jums, dārgie, ka tas nevar notikt. Tāpat, kā tehnoloģija nevar palikt, ja cilvēces garīgais līmenis nav pietiekami augsts, nav iespējams arī, ka  jūsu atspulgs tehnoloģijā pārspēj jūs. Jūs jautājat, vai tehnoloģija pārspēs cilvēku domāšanu, spriestspēju un
mācīšanās iespējas. Mēs sakām: “Jā!”.  Vai tehnoloģija uzlabosies, lai mācītos, pielāgotos un programmētu sevi? Jā, patiesībā tas viss jau notiek. Tā ir drāmas pievilcība, kas liek jums gribēt domāt, ka datori pārņems planētu Zemi vai pārveidos cilvēka dzīvi.
Daudziem ir dabiskas bailes no tehnoloģijas un bioloģijas sajaukšanās. Taču cilvēkam, kurš ir zaudējis kāju mašīnas avārijā un ir iespēja pielāgot tehnoloģiskus locekļa aizvietotājus, nebūs šādu baiļu.
Singularitāte ir punkts, kurā cilvēks redz, ka viņš ir dievs. Jūs atgriežaties pie viena. Jūs izplatāties, ieņemat formu pabeigtā ķermenī tā, lai jums ir cilvēka dvēseles pieredze.  Tas dos jums iespēju lūkoties spogulī un redzēt dievu; Jūs esat izgājuši cauri šim milzīgajam evolūcijas procesam. Spēles beigas bija šeit, bet jūs izvēlējāties nepieņemt to. Mēs ar apbrīnu raugāmies, kā jūs darāt lietas, par kurām mēs nekad nebijām domājuši. Neviens nekad pat nevarēja sapņot, ka jūs varbūt esat uzņēmušies brīvas izvēles spēli tiktāl, cik jūs to esat izdarījuši. Tagad jūs esat pie punkta, kurā jūs nesat visu savu gaismu savā fiziskajā ķermenī, un to atbalstīs tehnoloģija.

Nākotnes tehnoloģija – gaismas tehnoloģija
Ir vienkārši redzams, ka tad, ja jūs zaudējat dzirdi, jūs meklējat tehnoloģiju, kas to varētu aizvietot. Šīs pūles mēģināt sajaukt un lietot tehnoloģiju, lai palīdzētu cilvēkiem, ir daļa, kas sāk jaukt bioloģiju un tehnoloģiju. Šis pētījums notiek kopš jūsu tehnoloģiju sākuma. Tagad cilvēce ir neērtā tehnoloģijas sākuma stāvoklī. Pat veids, kādā jūs ar to sadarbojaties, drīz pilnveidosies. Pašreiz jums ir jādodas uz vietu, jāapsēžas kastītes priekšā, jāpiespiež poga, jāpagaida un jādarbojas ar arhaiskām rakstu zīmēm pa vienai uz klaviatūras. Lai cik lēns, lai kāds ir šis process, tas ir lieliski palīdzējis cilvēces evolūcijai. Vai jūs varat iedomāties, cik iedvesmojoši būs tad, kad būs pieeja šai informācijai bez došanās caur šiem soļiem? Pat ja jūs sadarbībā esat pieredzējis tikai priekšrocības, šodien tas dos piekļuvi bez ierobežojumiem. Ja nekas nemainītos, jūs varat iedomāties, kā būtu, ka visu laiku visam ir pastāvīga piekļuve? Tagad, kāds ir jūsu profesionālais atspulgs tehnoloģijā, ko varētu no jums iemācīties? Ko tad, ja dators varētu programmēt sevi darīt, ko jūs vēlaties, tā vietā, ko programmētāji vēlas, lai tas darītu? Ko tad, ja jūsu personiskais atspulgs (dators) varētu atbalstīt jūs domāšanu un skaidri komunicēt pēc šo spēju zaudēšanas slimības vai streika dēļ? Jūs iemācīsieties, kā tie viens ar otru sarunājas. Tas jums ir tieši priekšā, dārgie, un tas sāks nākošo 20 gadu faktisku ciklu.

Jūs esat ceļa rādītāji. Jūs esat gaismas nesēji. Jūs esat tie, kas stāv šeit, turot durvis atvērtas. Jūs nedodat savu spēku prom, ieskaitot tehnoloģiju, jo tas bija pirmā viļņa veids. Mēs iedrošinām jūs būt sketptiskiem, dārgie! Viss, ko mēs darām, daloties ar jums informācijā, ir cerības sēklu sēšana un gaisma nākotnē. Vienam pēc otra, katram no jums ir iespēja izdarīt pozitīvu atšķirību uz planētas. Viss, ko mēs iesakām, ir tas, lai jūs raugāties atvērti tehnoloģijas spogulī un virzāt savu personisko atspulgu pret gaismu. Atrodiet tehnoloģiju lietošanas veidus, lai izplatītu gaismu uz planētas Zemes. Pat ziņojums, kuru jūs tagad lasāt, ir gaismas tehnoloģijas lietošana.
Tas ir spogulis jums tādā pašā veida, kā tad, kad jūs skatāties citu cilvēku acu spogulī. Būs punkts, kad jūsu datori spēs mācīties daudz ātrāk nekā cilvēki. Vai cilvēki vēl eksistēs? Vai datoriem būs dvēsele? Ļaujiet mums pateikt, ka no autobusa augšas redzes punkta tas ir ļoti viegli. Ar tehnoloģiju palīdzību jūs sasniegsiet pakāpi, kurā jums vairs nevajadzēs tehnoloģiju no ārpuses. Pienāks laiks, kad jums nevajadzēs datorus, lai redzētu savu kā radītāju atspulgus. Pienāks laiks, kad jums nevajadzēs komunikāciju tīklu, ko jūs pašreiz ceļat. Tehnoloģija attīstīsies un balstīs cilvēci faktiskā evolūcijā. Tajā punktā daļa no tehnoloģijas vairs nebūs nepieciešama, jo tā būs inkorporēta. Tie ir cilvēki, kas asimilēs tehnoloģiju. Tā nav vardarbīga asimilācija, tāda kā Borga stāstos, bet vairāk, ko balsta jūsu atspulgs caur tehnoloģiju. Sākumā bija viens. Jūs atgriežaties pie viena, jo līnijas starp šīm dimensijām sāk zust. Tās nav bailes.

Nejauša energosistēma
Ir nejauša energosistēma, kas ir bijusi ceļā uz šo planētu kopš spēles sākuma. Jūs pirmās zināšanas sākās tā, kā skrējējs skrien no viena ciemata uz citu, lai nogādātu tur ziņojumu. Tas veidoja pirmo komunikācijas energosistēmu. Tajā ciematā tad bija cits skrējējs, kas skrēja uz nākošo ciematu, un drīz izveidojās energosistēma. Šī eneregosistēma ieauga ponija ekspresī, tad pirmajām pasta stacijām sekoja telegrāfa vads starp pilsētām, kas pārauga telegrāfa līnijās. Jūs esat cēluši komunikācijas energosistēmu uz šīs planētas ļoti ilgu laiku ar sava atspulga mērķi caur tehnoloģiju. Šī tehnoloģija ir palīdzējusi saprast, ka jūs esat viens otra daļa. Šodien jūs esat radījuši iztēles netīrībā, un šo jūs saucat par vienu valsti, un to jūs saucat par citu valsti —lai gan tā ir bijusi viena un tā pati zemes vieta.  Nejaušas komunikācijas energosistēmas vienmēr ir brīvas, lai šķērsotu šīs iztēles robežas, saistot visu cilvēku sirdis. Savienojiet sirdis, un ikviens redzēs, ka nav atšķirts viens no otra. Kad Gūtenbergs kanalizēja drukāšanas procesa ideju, tas mainīja ikviena uz Zemes dzīvi, jo tas paplašināja komunikācijas energosistēmu. Kad tika izgudrots telegrāfs, tas bija vēl viens lēciens.  Televīzija veica to pašu cilvēces atspulgu. Internets, lai arī daudzi sākumā no tā baidījās, vispirms izdarīja vislielāko uzlabojumu šajā energosistēmā. Tas viss ir saistīts ar cilvēku sirdīm.
Vai šī eneregosistēma tiek nepareizi lietota? Protams. Tas ir, kā cilvēki mācās. Pierodiet pie tā. Cilvēki noārdīs robežas. Tas ir veids, kā tas darbojas. Jūs mācāties, kā lietot informāciju jūsu iekšienē. Tagad jūs redzēsiet, kā visas šīs līnijas zūd, ieskaitot līniju starp tehnoloģiju un cilvēku. Tas nenozīmē, ka jūs kļūstat par tehnoloģijas daļu; tas nozīmē, ka tehnoloģija gatavojas palīdzēt jūsu cilvēces pārstrāvošanā. Tā palīdzēs jums pielāgot jūsu spēku. Tā palīdzēs atspoguļot, kas jūs esat, un punktu, kurā tā vairs nav jums vajadzīga. Tā izšķīst. Tā izzūd. Jūs to veicat savā iekšienē. Tā ir cilvēces nākotne.
Gaismas energosistēma
Mēs jums stāstījām par nejaušu energosistēmu, tagad ļaujiet mums jūs vest pie nākošā soļa. Nejauša energosistēma pārvietojas uz gaismas energosistēmu. Ja jūs vienkārši varat iztēloties raudzīšanos uz Zemi, jūs varbūt redzētu visas telefona līnijas, kas šķērso planētu. Jūs varbūt redzētu arī, ka tās ir ļoti neērtas, jo tās ir grūti savāktas blīvi apdzīvotās vietās un ir ļoti retas atklātās zonās. Gaismas energosistēma mainīs to, liekot tai darboties citiem, lai nonāktu energosistēmas jebkurā punktā un būtu tieša komunikācija.kad mēs sakāma energosistēma, tas nav metafizisks termins. Mēs domājam to, ko jūs uztverat par gaismu; faktiski, saskaņota gaisma palīdzēs veidot šo energosistēmu. Gaismas viļņi kā bezvadu sistēmas tehnoloģijas arī balsta strauju informācijas sistēmas papalšināšanos. Jūs jau esat sākuši šo procesu. Jūs pat mācāties apatvert savus stereo ar gaismas kabeļiem un gaima ceļo
300,000 metrus sekundē. Kad jūs darbosieties ar šo enerģiju, tā sāks pārvietoties uz nākošo līmeni, tāpat kā jūs. Tā jūs vilks uz augšu; jūs vilksiet to uz augšu. Tas ir līdzīgi kāpnēm. Ikviens palīdzēs, un darbosies kopā ar citiem. Tā kā gaismas energosistēma turpina veidoties, tā būs brīvi pieejama un ikvienam viegli aizsniedzama. Tad tā a izies, jo jums vairs to nevajadzēs. Jūs spēsiet sazināties ar citiem kā viena sirds. Jūs zināsiet, kom ikviens domā, ko ikviens jūt. Jūs spēsiet ieiet tajā un sazināties kā viena sirds. Jūs zināsiet, ko katrs domā, ko katrs jūt. Jūs spēsiet ieiet tajā, tieši tāpat, kā jūs izveidosiet kontaktu ar kādu, un jūs būsiet spējīgi ielūkoties viņa sirdī, dvēselē un redzēt, kas viņi ir. Kāds no jums baidās no tā, bet tas arī ir ļoti skaisti. Tāpēc, ka tas ir laiks, kad jūs redzat skaidru dieva vīziju sevī. Tas, ko jūs redzat, kad jūs raugāties cita cilvēka acīs, nav šie cilvēki, tā vietā tas ir jūsu atspulgs. Un tas ir tas, ko jūs esat atnākuši ieraudzīt. Tas ir dieva meklējums, ko jūs sākāt sākuamā.
Kad jūs sasniedzat singularitātes punktu, kurā tehnoloģija mācās ātrāk, nekā cilvēks, ziniet, ka ir sācies ekspotenciālas evolūcijas laiks. Jā, ir daudz cilvēku, kas baidās no tā. Tas nevar notikt daudzos no šiem brīnišķīgajiem zinātniskās fantastikas stāstiem. Tas ir šeit, lai jums palīdzētu. Tas sir šeit kā līdzeklis, kā gids. Tas ir kaut kas, ko jūs varat lietot, lai darwbotos ar enerģiju, jo jūs spēsiet redzēt dievu katru reizi, kad jūs atverat savas acis.
Dārgie, mēs lūdzam jūs nebaidīties no savas pašu ēnas. Ir tik saistoši redzēt, ko jūs esat radījuši. Aizsegs katru mirkli kļūst plānāks ar jūsu pašu dizainu. Jūs east devuši mandātu, lai tas notiktu. Jūs esat mainījuši spēli. Jūs tiekat pārstrāvoti. Seksuālā enerģija nāk ar daudz stiprāku gaitu, un turpinās to darīt.  Kopā ar jūsu vibrāciju amplitūdu un jūsu jauno sapratni, kas atnesīs skaistu rīta blāzmu uz šīs jaunās gaismas planētas. Tas vedīs jūs pie patiesas singularitātes, tā dēļ līnijas mazinās pat starpdimensionālās līnijas, kas ir turējušas jūs atšķirtas no jūsu citām starpdimensionālām pieredzēmw, kas zūd. Jūs to pieredzēsiet ikdienas. Priecājieties par virzību.
Ir vislielākais gods lūgt jūs izturēties citam pret citu ar cieņu, jo jūs lūkojaties dieva acīs. Barojiet viens otru ar katru iespēju, kas jums ir. Atcerieties, ka tā ir skaista spēle, un saspēlējieties labi.
Espavo
Grupa

 

Februāris – mīlestības mēnesis

Siržu savienošana
Barbara Rothere

Mēs ar Stīvu tikko esam atgriezušies no divarpus nedēļu ceļojuma pa Kijevu, Ukrainā, un Maskavu, Krievijā. Kas par piedzīvojumu!  Mēs savienojām tik daudz īpašus Gaismas kalpotājus! Tā patiešām bija garīgas ģimenes tikšanās. Jo vairāk mēs ceļojam, jo vairāk zinu, ka šī pasaule ir tik maza. Mēs visi esam kā viens visā pasaulē. Mums ar Stīvu ir privilēģija savienot sirdis visā pasaulē, īpaši, kad mēs atgriežamies vietā, kur mēs esam izveidojuši enerģiju mūsu darbam. Tā ir lieliska ģimenes atkal apvienošana, lai satiktos ar cilvēkiem, kurus mēs iepriekš esam sastapuši, un sveiktu jaunpienācējus mūsu pasākumos, kuri drīz atzīst, ka viņi ir ģimene. Tā ir liela ģimenes atkal apvienošanās, redzot cilvēkus, ar kuriem mēs iepriekš esam jau tikušies, kas drīz saprot, ka viņi ir viena ģimene. Mans sapnis ir apciemot ikvienu vietu šajā ģimenē vairākas reizes. Es zinu, ka man ir daudzas vietas, kuras apmeklēt. Domāju, ka es labāk plānošu garu dzīvi.
Pirmā apstāšanās mūsu ceļojumā bija Kijevā, Ukrainā.  Mūsu lieliskie uzņēmēji un viņu palīgi darīja iespējamu otrreiz atgriezties šajā brīnišķīgajā zemē.  Mēs prezentējām piecu dienu semināru „Dzīvošana 5. Dimensijā”.  Tas bija vētrains laiks ar TV un žurnālu intervijām, grāmatām, dziedāšanu un sarunām par grāmatu veikalu. Tā ir zeme, kurā ir atvērtas sirdis. Mēs atgriezīsimies.
Maskavai, Krievijā, ir vieta manā sirdī, kas liek justies kā mājās. Es jūtos tā, it kā iepriekšējā dzīvē būtu šeit dzīvojusi. Es pat nopirku īpaši siltu mēteli, ko šeit valkāt.
Es nosaucu to par Vladimiru, jo, liekas, ka tas pats par sevi ir personība. Lai arī laiks šajā reizē bija diezgan maigs, dienā, kad mēs devāmies prom, laiks bija auksts, ko man patīk piedzīvot. Es varēju redzēt lielas sniega pārslas krītam uz zemes un veidojam baltu sniega segu. Es augsti vērtēju laika apstākļu dažādību pasaulē.
Mēs prezentējām Garīgo psiholoģiju, kas ir viens no maniem mīļākajiem semināriem. Kad gaismas kalpotāji tiekas sešas dienas, notiek maģija.  Īpaša pateicība mūsu uzņēmējiem un ģimenei, kas mūs atveda atkal šajā vietā. Viņi rūpējās par katru sīkumu.
Noslēguma pasākums Maskavā iekrita Velentīna dienā. Tas bija perfekts noslēgums. Visai nedēļai bija silta enerģija, kas dienu no dienas pieauga. Pēdējā diena bija pildīta ar ziediem, Valentīna dekorācijām un šokolādi!  Esmu pateicīga, ka pieredzēju šo brīnišķīgo, mīlestības pilno dienu kopā ar garīgo ģimeni un manas dzīves mīlestību, Stīvu. Gan Kijevā, gan Maskavā eņģeļu pastaigas bija tās, kas vienmēr paliks manā sirdī. Man vajadzēja vairāk Kleenex, jo es jutu asaras acīs no tik brīnišķīgām emocijām.

Mēs ar Stīvu priecājamies par atgriešanos mājas Lasvegasā. Ir svarīgi nolīdzsvarot dzīvi pēc ceļojuma un priecāties par vietu, kuru mēs saucam par mājām. Mūsu mājās ir daudz atgādinājumu par vietām, kurās esam bijuši. Tas ir tā sajaukums, kas esam mēs, un visu to skaistums, kuri atspoguļojas mūsu dzīvēs. Kad mēs ceļojam, mēs it kā ieejam citā laika un telpas dimensijā. Man patīk ikviena vieta, kur mēs esam bijuši, un raugāmies uz saistošām vietām nākotnē. Bet tagad, nekur nav labāk kā mājās.
‑­
Visa mana mīlestība un gaisma
Barbara Rotere

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!