decembris 2004

PIECDIMENSIJU APSKĀVIENI
Praktiskās maģijas sērija

Vienmēr esmu uzskatījis, ka apskāvieni man padodas kā profesionālim. Vienmēr esmu teicis, ka par cilvēku daudz var spriest pēc tā, kā viņš apskauj otru. Varbūt kādu dienu sarakstīšu grāmatu, kur sīki aplūkošu dažādos apskāvienu tipus, ko man bijis tas prieks saņemt. Šoreiz grupa vēstījumā man piemiedz ar aci. Reiz pēc semināra Holandes pilsētā Zaistā bariņš tuvu draugu pie pusdienu galda jokojās par piecdimensiju apskāvieniem. Viņi smējās tik ļoti, ka nevarēja paēst. Es par to nekad tā īsti neaizdomājos, līdz nesaņēmu e-pasta vēstuli no kādas draudzenes, kura arī toreiz piedalījās pusdienās. Viņa noslēdza e-pastu ar rindiņu: „Apskauju piecās dimensijās!” Tā nu grupa ir izlēmusi pacelt šo enerģiju un sniegt mums skaistu vēstījumu, lai palīdzētu atminēties, kas ir patiesi svarīgs. Paldies, Simona!
Šis mēnesis man ir bijis ļoti īpašs vairākās ziņās. Noslēdzas viens gads un sākas nākamais. Jaunās iespējas, kas paveras priekšā, mūs ļoti aizkustina. Taču man šķiet, ka visvairāk lepojos ar savu sievu un partneri, kura sākusi atklāt savu spēku. Pārliecinieties, ka esat izlasījuši viņas rakstu „Siržu savienošana” (Connecting the Heart)šīs lapas beigās. Tā tik turēt, Barbara!

Stīvs Roters, grupas pārstāvis

 

Sveicieni no Mājām!

Šodien ar jums dalāmies Māju enerģijā, jo jūs esat radījuši telpu, kurā tas ir iespējams. Jūs esat atvēruši durvis, lai šī vibrācija varētu jūs apmeklēt vēlreiz. Sacīsim, ka tas, ko ar šo enerģiju iesākat, ir jūsu pašu unikālā maģijas forma. Dažiem no jums nav skaidrs, ko ar to darīt. Jūs mēdzat paraudzīties apkārt, lai pārliecinātos, ko ar šo enerģiju iesāk citi, un prātojat, vai tas kaut kā varētu attiekties uz jums. Lai kā arī būtu, tā pieder jums un ir jūsu personiskās maģijas izpausmes forma.
Mēs dalāmies Praktiskās Maģijas sērijā, jo ir svarīgi, lai jūs saprastu – visa informācija, ko mēs jums atklājam, ir tikai vārdi. Tā nekļūst par maģiju līdz brīdim, kad kāds to beidzot paņem un sāk izmantot, lai palīdzētu veidoties savai dzīvei. Māju enerģiju praktiskais pielietojums izpaužas tajā, ka jūs ņemat savas domas un pārceļat tās uz realitāti. Tā jūs radāt Debesis Zemes virsū. Šodien atklāsim jums praktiskās metodes un pieejas, ar kuru palīdzību ienest šo augstāko vibrāciju ikdienas dzīvē uz Zemes. Jūs jau tagad eksistējat piektajā dimensijā, vienkārši neesat pieraduši izmantot tās īpašības savā ikdienas dzīvē. Tādēļ sniegsim jums ierosinājumus un jaunus jēdzienus, kas palīdzēs saskatīt Māju enerģijas praktiskas pielietošanas veidus.

Enerģijas nosūkšana… pacietība
Pašreiz uz jūsu planētas notiek daudz pārmaiņu. Jo vairāk ceļas jūsu vibrācijas, jo būtiskāk kļūst dzīvot vienotības apziņā, nevis separātismā. Jūs visi pieredzēsiet pacietības pārbaudījumu. Paceļoties augstākā vibrācijā – gan individuāli, gan kolektīvi – atklāsiet, ka izteikti samazinās pacietība enerģijas nesaderības gadījumā. Vairākās jomās jūs vienkārši nespēsiet izturēt to pašu enerģiju nesaskanību, ko tikai īsu laiku atpakaļ panesāt bez grūtībām. Tas jums var sagādāt īstas problēmas, jo liksies, ka šīs nesaderības lien laukā sazin no kurienes un bāžas jums tieši sejā. Ja nepievērsīsiet tam pietiekami daudz uzmanības, drīz pamanīsiet, ka tās norises, ko vēl nesen spējāt paciest, nu ir kļuvušas par iemeslu enerģijas sūcei. Sniegsim vienu piemēru. Cilvēks, kurš ik dienu iet uz darbu, bet necieš to, ko dara, pieredz enerģijas nesaderību. Lai gan sākumā, iespējams, šis cilvēks ticēja, ka darbs ir viņam piemērots, pēkšņi viņš nespēj ne uz mirkli ilgāk pavadīt šai darba vietā, un iespējams, ka viņš nekad nespēs izskaidrot, kāpēc tagad doma par darbu izraisa gluži citas jūtas. Taču jūsu pašu izaugsme ir iemesls tam, ka pārmaiņas paātrinās, un nākamo trīs gadu laikā tās kļūs tikai spēcīgākas.

Klusais garīgās pašpārliecinātības smaids
Cilvēces kolektīvajai vibrācijai augot, arī cilvēce pieredzēs vispārēju neiecietību pret enerģijas nesaderību. Lielākā enerģijas nesaderība, pie kuras jūs visi esat tā pieraduši, ir bāze, kas jums liek uz visu raudzīties no segregācijas un nevis vienotības skatpunkta. Nākamie trīs gadi jums sniegs vairāk iespēju atgriezties pie vienas sirds vienotības. Tāds ir Praktiskās Maģijas sērijas mērķis. Tādēļ mēs jums piedāvājam šos praktiskās maģijas paņēmienus. Izaugsmi aizsāks vien doma par to, ka jūs atkal savienojaties ar Māju maģiskumu. Mīlestības Tīkls ir varens portāls, kas uztur šo savienojumu un sastāv no daudziem enerģijas portāliem dažādās realitātēs. Tas jums dāvina praktisku darbarīku, ko varat likt lietā, lai mainītu savu dzīvi jau šodien. Viss, ko mēs lūdzam – izmantojiet to un radiet telpu savā dzīvē, kur lietderīgi izmantot Māju enerģiju.
Ziniet, ka šī ir ļoti personiska dāvana katram no jums. Lūdzu, neslavējiet un neuzspiediet savu patiesību citiem un apzinieties, ka neesat atbildīgi ne par viena domu un uzskatu mainīšanu, izņemot jūsējos, jo tāds nav jūsu uzdevums. Tā vietā novērojiet, kas notiek, kad novietojat savu enerģiju uz Mīlestības Tīkla. Tie, kuri jūt šīs enerģijas pievilkšanas spēku, uz to reaģēs un jūs uzmeklēs. Taču tie, kuri nav tam gatavi, nemeklēs savas atbildes pie jums. Tagad jūsu vēlēšanās novietot savu enerģiju tīklā kā skolotājam kļūst īpaši būtiska. Jau tagad jūs saskatāt atšķirību. Piemēram, vecajā enerģijā jūs izietu pasaulē ar savu patiesību, lai pārdotu pakalpojumus, publicētu reklāmas un ceptu nevainojamas vizītkartes. Tagad vairāk kā jebkad agrāk ir pieejama jauna iespēja – māksla stāvēt savā enerģijā un pievilkt citu enerģiju sev klāt. Tagad pienācis laiks stāvēt mierīgi un piesaistīt sev tos, kurus jūs interesējat. Tieši tā darbojas Jaunās planētas Zeme augstākās vibrācijas. Novietojiet savus nodomus uz Mīlestības Tīkla un noraugieties, kā sākas brīnumi.
Uz kuru pieeju jūs reaģētu labvēlīgāk? Uz cilvēku, kurš pakāpies uz pjedestāla uz ielas stūra un stāsta visiem, cik vienreizējs skolotājs viņš ir, skaidrodams, kāpēc ļaudīm būtu jāklausās tieši viņā, vai uz cilvēku, kurš klusi stāv ielas pretējā stūrī, vienkārši smaidīdams, apzinoties Māju mīlestību, un pievelk cilvēkus sev klāt, neizrunājot ne vārda? Bieži vien tas ir tieši šis klusais garīgās pašpārliecinātības smaids, kas piesaista jūsu skolniekus. Bieži tieši šis klusais smaids izsauc Māju enerģiju un izveido visas nepieciešamās sasaistes. Tagad, kad izmantojat tādus piektās dimensijas paņēmienus kā Mīlestības Tīkls un Trešā Zemeslode, jūs atklāsiet, ka lietas darbojas citādi. Ar šiem soļiem jūs varat spert kāju piektajā dimensijā. Šos rīkus izmantos nākotnes skolotāji.
Ikvienam no jums ir neatkārtojams stāsts, ko pavēstīt citiem. Ikviens sevī nes dziļu patiesību, un drīz jūs visi sāksiet šo darbu. Daži no jums to jūt, bet vēl nezina, kā to izrunāt. Daži no jums ir tam pieskārušies, bet nezina, kā tajā dalīties. Jums kļūs pieejamas visas šīs dāvanas un vēl daudz vairāk, tiklīdz apzināti sāksiet radīt savu realitāti, jo jūs taču esat radītāji. Ikvienam no jums pieder unikāls kolektīvās mozaīkas gabaliņš, līdzīgi tam, kā katram piemīt unikāls skaistums. Mēs jums sakām, ka, līdzīgi unikālajam skaistumam, katram no jums piemīt īpašs gaismas stars, ko redz visi pārējie planētas iedzīvotāji, izņemot jūs pašu. Tas pats attiecas uz jūsu personīgo patiesību. Citi to pamanīs un, iespējams, vēlēsies dabūt gabaliņu no tās sev, taču jūs to neredzēsiet skaidri. Tā darbojas aizsegs, un šeit jums noder klusais garīgās pašpārliecinātības smaids. Katrā no jums ir vieta, kurā atdusas Dieva iedīglis. Mēs lūdzam šo informāciju neanalizēt un necensties to ievietot rāmjos, tikai izjust dziļi sevī. Lai gan jūs nespēsiet to kvantificēt vai izskaidrot, pieskaroties šim iedīglim, jums sejā atplauks garīgās pašpārliecinātības smaids, kas jūs tad piesaistīs Mīlestības Tīklam.
Uz planētas notiek arī citas lietas, ko jūs pilnībā izpratīsiet nākamo trīs gadu laikā. Paceļoties augstākā vibrācijā un samazinoties iecietībai pret enerģijas nesaskaņām, jūs redzēsiet, kā sāk īstenoties zināmi notikumi. Mēs vēlamies jūs iepriekš brīdināt, ka sliktākais, kas var gadīties – jūs šos notikumus varat uztvert pārāk nopietni. Lūdzu, saprotiet, ka spēlējat spēli un spēles pašā pamatā ir vēlme izpriecāties. Lūdzu, neņemiet savos plecos visas pasaules svaru, jo mēs jums nelūdzam mainīt pasauli. Mēs lūdzam izdarīt kaut ko nesalīdzināmi grūtāku. Mēs jums lūdzam mainīt sevi. Mainiet savus priekšstatus un uztveri un ļaujiet pārmaiņām starot uz āru, jo pat sīkākās izmaiņas uztverē rada milzu pārmaiņas realitātē. Šī apzinātā pārmaiņa ļaus jums līdzi nēsāt kluso garīgās pārliecības smaidu.

VIENA spēks
Daudzi no jūsu planētas kariem ir aizsākušies ar enerģijas nesaderību, kuras rezultātā radās neapmierinātība. No šīm sīkajām neapmierinātībām dzima dusmas. Kad šādas sīkas neapmierinātības pieaug un sakrājas kolektīvajā apziņā, jūs pieredzat enerģijas nesaderību globālā mērogā. Tad kāds indivīds vai valsts neapmierinātības rezultātā sper pirmo soli un rīkojas. Tiklīdz sācies šāds rīcības modelis, to ir ļoti grūti izmainīt. Šī inerce ir sākusies vairākās jūsu pasaules vietās, un tā ir grūti apturama. Jūs jautājat – kāpēc pastāv karš? Kāpēc mums jāpieredz šie nežēlīgie noziegumi un ko es varu darīt, lai to apturētu? Mēs lūdzam saprast, ka jūs pilnībā kontrolējat savu realitāti un tas, kā jūs reaģējat uz šiem notikumiem, faktiski veido jūsu pasauli. Ko tad, ja mēs jums teiktu – katrs no jums pastāv unikālā pasaulē, ko esat radījis jūs pats? Ko tad, ja mēs sacītu – tas, kam jūs ļaujat ienākt savā pasaulē, nosaka to, ar kurām citām pasaulēm jūs kontaktējaties un ar kādu pieredzi saskaraties? Vispirms izmainiet pasauli savā sirdī, tad jūs zināsiet arī, ko darīt ārēji. Cik daudz Gaismas kalpotāju vajadzīgs, lai izmainītu pasauli? Tikai viens… tu.

Atbrīvojieties no veciem priekšstatiem
Uztveres izmaiņa ved pie realitātes izmaiņas. Ja jūs saprotat, ka visas pārmaiņas ved uz ko labāku, tad ir viegli noprast, ka pārmaiņas akts ir izaugsmes atslēga. Tagad notikumi attīstīsies straujāk nekā iepriekš, ja vien… jūs nepieķersities veciem priekšstatiem. Mēs sakām, ka vairums karu uz jūsu planētas notiek tādēļ, ka cilvēki tik cieši turas pie veciem priekšstatiem, ka nespēj saskatīt jauno pasauli, kas tiek būvēta tieši viņu acu priekšā.

Ceļojums cauri garīgajam Jeruzālemes portālam
Nesen Glabātājs un Glabātāja glabātājs devās uz Izraēlu. Viens no galvenajiem pasaules garīgajiem portāliem atrodas tieši tur, Jeruzālemē. Pastaigājoties pa Jeruzālemi, viņš nonāca vietā, kurā vienmēr bija sapņojis paviesoties. Viņš tika uzaudzināts kā kristietis un bērnībā apguva Bībeli. Šeit mēs viņam liksim nosarkt un pavēstīsim, ka tolaik viņa kvēlākais sapnis bija kļūt par mācītāju… Jā, arī mēs par to smejamies. Bērnībā viņš vienmēr bija ilgojies redzēt vietas, kur norisinājusies Bībeles stāstu darbība, un pēkšņi viņš attapās tieši tur. Viņš bija apjucis, jo, lai gan juta Zemes lielākā garīgā portāla enerģiju, nejuta to, ko vienmēr bija cerējis sajust. Klejojot pa seno pilsētu, viņš pamanīja, ka prāts kļūst izklaidīgs un apjucis, jo enerģija nebija sakārtota tā, kā viņš bija gaidījis. Patiesībā vienu brīdi viņš bija izjutis pietiekami un jau gribēja doties prom. Tad mēs viņam pavēstījām, ka viņa apmulsumu rada ne jau garīgais portāls, bet visu šīs vietas apmeklētāju gaidas, kas izraisa enerģijas nesaderību. Tad viņš mazliet atslābinājās un spēja turpināt pastaigu.
Drīz viņš nonāca Svētās Kapsētas baznīcā, kur glabājas daudzi vēsturiski kristietības artifakti. Viņš aplūkoja daudzas no vietām, par kurām bērnībā bija mācījies, un mēs ar īpašu interesi pamanījām, ka viņš ir noņēmis cepuri. Patiesībā viņš, izskatīdamies ļoti neērti, nesa cepuri pasistu padusē visu laiku, kamēr atradās baznīcas iekšienē. Tad mēs viņam pajautājām: „Kāpēc tu nes cepuri iespiestu padusē?” Viņš atbildēja, ka tāda esot paraža un esot pieņemts noņemt cepuri, atrodoties pielūgsmes vietā. Tad mēs pajautājām: „Un kāda ir šīs tradīcijas jēga?” Viņš atbildēja: „Es nezinu.” Tad viņš iekšēji sāka meklēt iemeslu, kāpēc jānoņem cepure. Tad mēs jautājām: „Vai šī paraža atmodina maģiju tavā sirdī? Vai tā ir viens no paņēmieniem, ar kuriem tu savā dzīvē esi radījis ko īpašu?” Viņš atbildēja: „Nē, ne gluži. Es to daru tikai tāpēc, ka tas no manis tiek sagaidīts un es nevēlos aizvainot apkārtējos ļaudis.” Glabātājs turpināja cepuri nest padusē visu laiku, kamēr atradās baznīcā. Drīz pēc tam viņš nonāca pie Raudu mūra pilsētas ebreju daļā. Šeit tradīcija prasīja uzlikt cepuri. Kad viņš piegāja pie sienas, mēs jautājām: „Kāpēc tu uzliki cepuri?” Viņš iespurdzās un atbildēja: „Tā ir ierasts, un es nevēlos nevienu aizvainot, neizrādot cieņu tradīcijai.” Tad mēs vēlreiz jautājām: „Vai tajā, ka tu uzliec cepuri vienā vietā un to noņem citā vietā, pastāv kāda maģija? Ja šajā rīcībā ir kāda maģija, mēs to vēlētos nodot arī visiem pārējiem, jo jūs esat tie, kuri šajā evolūcijas pakāpē meklē jaunas attīstības metodes.” Viņš atbildēja: „Nē, es vienkārši to daru tā, kā cilvēki vienmēr ir darījuši, lai pats spētu piedzīvot veidu, kādā citi kopš seniem laikiem ir tuvojušies Dievam.” Tai mirklī Glabātājs aptvēra, cik cieši cilvēki it visur pasaulē mēdz pieķerties savām patiesībām un tradīcijām, tik cieši, ka pārstāj apzināties, ka viņiem apkārt atrodas arī citi cilvēki. Patiesībā visa Jeruzālemes pilsēta, pat tāda, kāda tā ir šodien, atrodas sašķeltā stāvoklī.
Mīļie, mēs nepavisam neesam pret tradīcijām. Tradīcijas dzīvei piešķir jēgu un krāšņumu. Izaicinājumi sākas tad, kad cilvēki pie tradīcijām vai uzskatiem sāk tverties tik stipri, ka tie zaudē savu nozīmi un reizēm panāk gluži pretēju efektu. Ja šādas priekšstatu sistēmas tiek būvētas šķietami uz Dieva mīlestības, sava tuvākā un vienotības jēdzieniem, vai jūs saprotat, cik grūti mums nākas kaut aptuveni saprast, ko jūs domājat ar vārdiem „Svētais karš”? Atklāsim jums, ka tuvākajās dienās sašķeltību panest būs vēl grūtāk nekā jebkad agrāk. Tā var izvērsties par milzu enerģijas nesaderības izpausmēm mērogos, kādi uz Zemes vēl nav redzēti. Izbaudiet tradīcijas, mīļie, radiet jaunas un atminieties maģiju, kāda šīm paražām ir jūsu acīs. Ja esat aizmirsuši, ko nozīmē jūsu iemīļotā tradīcija, piešķiriet tai jaunu – savu paša nozīmi. Saprotiet tikai, ka, attīstoties tik strauji, jūs drīz aptversiet, ka patiesība ir evolūcija. Jums augot, augs arī jūsu patiesība. Uz Zemes pastāvošās priekšstatu sistēmas, kas nepieļauj izaugsmi, tuvākajā laikā pieredzēs lielas grūtības. Jums kā Zemes Gaismas kalpotājiem īstais nākotnes uzdevums ir – atrast ceļus, kā savienot dažādu ticību maģiju un vienmēr apzināties, kā šo maģiju var izmantot, lai atvieglotu cilvēcisko situāciju. Kad jūs, ejot cauri dzīvei, pieredzat enerģijas nesaderību, pirmais jautājums, ko iesakām sev uzdot, ir: „Vai es neesmu kaut kam pārlieku cieši pieķēries? Varbūt manī mīt priekšstats, kam esmu pieķēries tik ļoti, ka tas neļauj man virzīties uz priekšu?” Tieši šī uztveres izmaiņa visefektīvāk ienesīs vienotību un harmoniju jūsu realitātē. Kad kāds ir gatavs uz pietiekami ilgu brīdi atteikties no savām priekšstatu sistēmām, lai objektīvi ieraudzītu citus sev apkārt esošos, viņš pamana, ka principā mēs visi cīnāmies ar to pašu cilvēcisko situāciju. Citi cilvēki nēsā atšķirīgu apģērbu, runā citā valodā, viņiem pieder citas ieražas un tradīcijas. Taču ikviens no viņiem patiesībā esat jūs… un jūs esat viņi. Mīlestības Tīkla izveidošana tagad palīdzēs to apjaust skaidrāk nekā agrāk.
Jaunās enerģijas rezultātā nākamo trīs gadu laikā cilvēciskās atšķirības kļūs izteiktākas kā pirms tam. Taču pienāks diena, kad cilvēki sāks koncentrēties viens uz otra līdzīgajām, nevis atšķirīgajām iezīmēm. Šo dienu Debesīs svinēs ar lielāku sajūsmu, nekā jūs spējat iedomāties. Mēs vairs nelūdzam pierakstīt paņēmienus, kas jums palīdzētu dzīvot augstākās vibrācijās. Mēs jums nelūdzam sekot kaut kādiem priekšrakstiem, lai nokļūtu Debesīs. Tā vietā mēs jums lūdzam kaut ko nesalīdzināmi sarežģītāku. Mēs lūdzam jums būt laimīgiem un piepildītiem. Mēs jums lūdzam uzdrīkstēties priecāties par šo dienu. Mēs lūdzam atrast savas dzīves aizraušanos un dalīties tajā ar citiem. Izklausās vienkārši? Tas ir vienkārši, bet ne viegli. Galu galā, ja tas būtu viegli, visi vēlētos būt par cilvēkiem.

Piecdimensiju apskāvieni
Te nu mēs esam. Vai, bet kur solītās metodes? Ja šis vēstījums ir saistīts ar praktisku maģiju, tad kur ir solītais rīks, ar kura palīdzību jūs varētu koncentrēties uz savām līdzībām, nevis atšķirībām? Mēs neliksim jums vilties, mīļie. Jums piemīt spēja vienā acumirklī izmainīt savu vibrāciju un uztveri. To var izdarīt daudzos un dažādos veidos, bet šodien atklāsim vienu paņēmienu, kā pārveidot visu cilvēku uztveri un ļoti strauji atrisināt enerģijas nesaderību. Varbūt jūs pārsteigs, ka šis paņēmiens ir cilvēcisks un nevis garīgs. Jūsu drosme noņemt spārnus un uzlikt plīvuru, lai spēlētos polaritātes laukā, visās dimensijās tiek godāta pāri jūsu saprašanai. Jūs esat tie drosmīgie, kas uzdrīkstējušies atnākt šeit, sēdēt spoguļa priekšā un censties apjēgt, kas esat un ko šeit darāt. Pat šajā cilvēciskajā situācijā jums ir sniegta viena dāvana. Jo pat mēs, eņģeļi debesīs, nespējam pieskarties viens otram tā, kā to spējat jūs. Jūsu deja blīvā matērijā ļauj jums pieskarties otram pavisam brīnumainā veidā. Tagad, kad jūs sasniedzat augstākas vibrācijas, šī maģija tikai pastiprināsies. Lūk, šeit arī paņēmiens. To sauc par piecdimensiju apskāvienu. Mēs lūdzam jums apgūt, kā to izmantot uz Mīlestības Tīkla bāzes. Šī dāvana praksē ir pielietojama biežāk, nekā jums liekas.
Iztēlojieties, ka jūsu galvas pamatnē, sprandas aizmugurē, atrodas enerģētiska sasaiste ar Mīlestības Tīklu. Mīlestības Tīkla savienojums vienmēr ir kopā ar jums. Nākamreiz, kad kādu apskaujat, apzināti atveriet šo savienojuma vietu. Jūsu ķermenim cauri plūstošā enerģija būs milzīga, un to sajutīsiet gan jūs, gan jūsu partneris, par to nešaubieties. Tas jūs abus pacels augstākā līmenī un kļūs par piecdimensionālu apskāvienu. To darot, atklāsiet, ka klusais garīgais pašpārliecinātības smaids pieder jums uz visiem laikiem. Vingrinieties šajos apskāvienos. Vingrinieties laist sev cauri Mīlestības Tīkla enerģijas plūsmu ar ikvienu apskāvienu, ko kādam dāvājat. Šie vingrinājumi jūs pacels augstākā līmenī un palīdzēs vieglāk pārvarēt enerģijas nesaderību, lai varētu dzīvot harmonijā un būt laimīgi. Brīžos, kad raugāties apkārt un jautājat sev: „Kuru lai es apskauju?”, atminieties sākt ar sevi. Ja sāksiet ar sevi, tas palīdzēs jums savienoties ar citiem.
Saprotiet, ka Māju dāvanas vienmēr ir jums pieejamas. Jums atliek tikai tām ticēt un tās izmantot. Vingrinieties bieži un savienojieties ar Māju enerģiju – tās ir jūsu tiesības kopš dzimšanas brīža. Jūs esat diženākie eņģeļi, kādi jebkad dzīvojuši. Jums piemīt lielākās iespējas izmainīt savu planētu un visu šo spēli, mainot savu sirdi. Jūs nesat sev līdzi unikālo skaistumu, kas ir dzirkstelīte no Dieva. Atrodiet tam pielietojumu, kad vien iespējams, un, kad rodas tāda iespēja, padalieties ar piecdimensiju apskāvienu. Lai Dievs jūs svētī, mīļie. Mēs ar jums tik ļoti lepojamies. Izjūtot pret jums dziļu godu, lūdzam jums lepni nēsāt šo kluso garīgās pašpārliecinātības smaidu, izturēties vienam pret otru ar cieņu, lolot vienam otru un saspēlēties labi.

Espavo.
Grupa

 

Connecting the Heart
Sava spēka uzņemšanās

 

Barbara Rotera

Atminos pirmos pāris Stīva un grupas rakstītos Beacons vēstījumus. Man tas bija izteikts pārmaiņu laiks. Izlasījusi vēstījumu, aizskrēju atpakaļ uz viņa kabinetu un teicu: „Tu šito uzrakstīji tieši man!” Tieši tā es šobrīd jūtos. Šis vēstījums šķiet kā uzrakstīts tieši man, jo tas mani tik dziļi aizkustina. Man ir sajūta, ka ikviens šajos vārdos spēj saredzēt patiesību. Mēs esam tik cieši saistīti. Iespējams, ka savām atsevišķajām dzīvēm mēs ejam cauri dažādos veidos, taču pēc būtības visi virzāmies pa garīgo ceļu. Mēs meklējam atbildes, kas palīdzētu nonākt pie labākas izpratnes par to, kas esam un par ko kļūstam dienu no dienas. Esmu apņēmusies pacelt savu vibrāciju līmeni, lai atbilstu tam, kas esmu tagad.
Jau kopš Lightworker sākumiem esmu uzkāpusi uz garīgās attīstības ātrgaitas šosejas. Mēs visi tik ātri attīstāmies! Zinu, ka man ir nācies garam lūgt mazliet palēnināt procesu, lai varētu izbaudīt pašreizējos soļus manā dzīvē, pirms virzīties uz priekšu. Apzinos, ka manai eksistencei ir vairāki līmeņi. Kad manī pamostas nemiera un neapmierinātības aizmetņi, zinu, ka pienācis laiks uzņemties nākamo izaicinājumu. Apzinos, ka pienācis laiks atklāt savu nākošo daļiņu. Tagad esmu gatava ielūkoties dziļi sevī un atklāt, kā varu attīstīties no iekšienes. Pienācis laiks pilnībā uzņemties savu spēku.
Kad tikko sākām savus seminārus, es Stīvam teicu, ka parūpēšos par visām aizkulišu detaļām, kas saistītas notikumu organizēšanu, veikšu apmeklētāju reģistrāciju un atbalstīšu viņu darba prezentēšanā. Viņš vadīja semināru, bet es pārliecinājos, ka aizkulisēs viss kārtībā un iet gludi. Taču pati prezentācijās nepiedalījos. Ar laiku jutu vajadzību ierunāties un piedalīties darbā vienlīdzīgāk. Esmu svētīta ar to, ka mans partneris mani atbalsta un iedrošina pašai pacelties uz nākamo izaugsmes pakāpi. Tagad mēs enerģētiski esam saplūduši ar savu darbu. Es nevaru sagaidīt, par ko kļūšu tālāk. Reiz bija tā, ka Stīva privāto sesiju laikā biju priecīga vien sasveicināties ar cilvēkiem un parunāties ar viņiem, kamēr viņi gaidīja sesijas sākumu. Sarunājos arī ar cilvēkiem, kuri vēlējās pierakstīties sesijām pa telefonu. Šie sakari man vienmēr nozīmēja ļoti daudz. Nesen esmu sajutusi, ka man vajadzētu darīt arī ko vairāk. Ar prieku esmu atbalstījusi Stīvu visos viņa darbos, un nu viņš mani iedrošina uzņemties vēl vairāk sava spēka. Viņš vienmēr ir mani mudinājis virzīties uz priekšu, bet cienījis manu vajadzību to darīt pašai savā ātrumā. Līdz ar to es ar lepnumu paziņoju, ka no 2005. gada janvāra sākšu vadīt pati savas sesijas. Tās atšķirsies no Stīva piedāvātajām. Mums katram ir kaut kas unikāls, ko dāvāt citiem. Es nākšu pie jums ar savu patiesības garšu. Es piedāvāšu jums „Sirds lasījumus”. Šo rakstot, es smaidu garīgā pašpārliecinātībā.
Ir īstais brīdis šai gadā, lai spertu soli uz priekšu. Noraugoties, kā noslēdzas 2004. gads, es pārdomāju un priecājos par daudzajiem soļiem, ko esmu spērusi pagātnē. Es nežēloju laiku tam, lai sajustu, cik daudz svētības esmu saņēmusi savā dzīvē. Pateicos sev par katru soli, ko esmu uzdrošinājusies spert pagājušā gada laikā, un jūtu sajūsmu par to, ka drīz varēšu ielūkoties nākamajos sava nākotnes „es” slāņos. Aicinu jūs man pievienoties šajā piedzīvojumā, ko mēs saucam par dzīvi, un priecāties par mūsu spēku.

Ar mīlestību un gaismu,
Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!