aprīlis 2009

Apzinātas Korporācijas
Atbrīvojot vietu pilnvarotiem cilvēkiem

 

No Stīva:

Pašlaik turpinot pārstrukturizēt mūsu ekonomiku uz Planētas Zeme, grupa izmantoja izdevību, lai dalītos informācijā par korporāciju, valdību, reliģiju un visu veidu organizāciju nākotni. Lai gan viņi teica, ka ziņojums domāts visu veidu kolektīviem, viņi īpaši izcēla korporācijas. Viņi teica, ka korporācijas ir ietekmējušas un bieži vien kontrolējušas mūsu pasauli, un tām ir raksturīgi trūkumi; to galvenais nolūks ir taisīt naudu. Zemākajās planētas Zeme vibrācijās tas darbojās tīri labi, bet tagad „peļņa jebkādiem līdzekļiem” domāšana izrāda nopietnas vājuma pazīmes.

Cilvēce attīstās neticamā ātrumā un tagad ir laiks mums visiem paskatīties uz mūsu korporāciju, valdību un reliģiju attīstību, kā arī uz mums pašiem. Šī ekonomikas pārkārtošana, kas pašlaik notiek, motivēs mūs visus pārliecināties, lai tas nekad vairs nenotiktu.

Viens no ieteikumiem, ko grupa iepriekš ie pieminējusi, ir, ka kļūšana par korporāciju padara tā kolektīvu par tiesisku subjektu ar tādām pat likumīgām tiesībām kā jebkuram indivīdam. Un cilvēki ir arī atbildīgi par cilvēces augstāko labumu. Dēļ veida, kādā korporācijas veidotas, tās var tikt iesūdzētas tiesā par tādu lēmumu pieņemšanu, kas liek cilvēces labumu pār peļņu.

Iepriekš grupa ieteica, lai mēs katrai korporācijai piešķiram “dvēseli” un

strādājam ar to šajā līmenī. Lai to izdarītu, jābūt vispirms atbildīgam par cilvēci kopumā un tad par korporācijas pašas mērķiem. Lai nopelnītu privilēģiju kļūt un palikt par korporāciju, tai jādemonstrē, ka tā dod labumu cilvēces augstākajam labumam. Lai ilustrētu šāda veida domāšanu, grupa norādīja uz notikumu, kas notika pirms nedēļas, kad OPEC paziņoja, ka viņi turēs noteiktas produkcijas kvotas noteiktā līmenī, nevis apgriezīs produkciju, lai paceltu naftas cenas. Kad viņiem jautāja, kāpēc tika pieņemts tāds lēmums, OPEC atbildēja, ka pašreizējā pasaules finanšu situācija ir trausla un ka viņi negrib palielināt problēmas.
Pamatā grupa teica, ka ja mēs taisāmies padarīt korporāciju par personu, tad mums jādos tai dvēsele, apziņa un cilvēka atbildība. Caurredzamība biznesā kļūs ikdienišķa. Korporācijām radot jaunus atribūtus, tās arī rada savu pamata personību un izpleš savu redzesloku tirgū daudz tālāk, kā jebkad iepriekš tas bija iespējams. Viņi teica, ka nākotnē mums būs apzinātas korporācijas, kas būs aktīvi dalībnieki cilvēces pieredzē. Apzinātās korporācijas atbrīvos vietu pilnvarotiem cilvēkiem, par kādiem mēs visi attītāmies. Interesantā daļa šeit ir tā, ka tas nebūs ilgi pirms visi sapratīs, ka strādāšana kopā cilvēces augstākajam labumam novedīs pie lielākiem labumiem.
Es tiešām dažreiz brīnos, kas gan notiktu ar planētu Zeme, ja mums būtu šīs Jauno Enerģiju Korporācijas, kas ikdienu sev paprasītu: Ko es ōdien esmu izdarījis priekš savas pasaules? Tādā kompānijā es vēlētos ieguldīt savas akcijas.
Ar apskāvieniem!

 

Sveicieni no mājām
Mīļotie, šis ir brīnumains laiks. Šis mirklis satur vairāk burvības, nekā jūs jebkad agrāk esat cerējuši .Visa jūsu pasaule ir pārmaiņu stāvoklī, un tas notiek daudzos līmeņos. Uz jūsu planētas pašlaik ir četras kritiskas zonas. Mēs to sakām, nevis lai satrauktu jūs, bet lai iedrošinātu jūs pievērst uzmanību tam, kas notiek, no plašākas perspektīvas. Gaita paātrinās. Lai radītu pasauli, jums jāvizualizē un patiesi jāatļauj sev būt daļai no jaunās Zemes, kas veidojas, kas nozīmē, ka jums vispirms jāatlaiž vecās uzskatu sistēmas un idejas, kas jums bija, lai atbalstītu jūsu pašreizējo vidi. Lai to izdarītu, jūs bieži vien ieiesiet tā saucamajā „krīzes režīmā” vai jums tiks atņemts kaut kas, kas jums likās vajadzīgs. Mīļotie, tas notiek daudzos atšķirīgos līmeņos.

Pilnvarotās Sabiedrības

Šodien mēs vēlamies uzsākt kaut ko, ko jūs varat lietot ne tikai savās personīgajās dzīvēs, bet arī kolektīvos. Pirmkārt, ļaujiet mums paskaidrot, kāda izskatīsies jūsu vide, kad būsies paveikuši kādu no pārmaiņām, ko pašlaik uzsākat. Tas palīdzēs jums redzēt mazliet uz priekšu – tās dienas, ko jūs vizualizējat sev acu priekšā. Jūs daudz strādāsiet ar sevis pielāgošanu un savu jaunatrasto spēku pasaulei, un draugiem un cilvēkiem ap jums.
Mēs teicām: „Jūs esat dievs un jums ir atbildība radīt. Otrs punkts, kas būtu atkal jāatceras, ka jūs neesat vienīgais dievs.” Sadarbošanās ar citiem dieviem kļūst par vienu no svarīgākajām lietām, virzoties uz jauno planētu Zeme. Ir svarīgi iemācīties, kā harmoniski sadzīvot ar pilnvarotiem cilvēkiem ap jums, jūsu enerģijas laukā un kā daļu no jūsu ikdienas dzīves. Tas iekļauj vairāk kā būt pilnvarotam vai vienkārši uzņemties atbildību par savu laimi un savu realitāti. Tas ir tikai sākums. Atbrīvojot vietu sev apkārt – saviem bērniem, vecākiem un tiem, ko satiekat ik dienas, lai tie kļūtu pilnvaroti, būs svarīgi jūsu virzībā uz jaunās planētas Zeme augstākām vibrācijām. To mēs šodien vēlamies uzsākt: pilnvaroto cilvēku jauno enerģiju.

Centrējoties uz Dievu

Pilnvarotiem cilvēkiem nepieciešams atbalsts, ko jūsu sabiedrības pašlaik nenodrošina. Lielākais izaicinājums ir tāds, ka cilvēki kopimāir pieraduši atdot savu spēku. Spēle „sekošana līderim” ir dziļi iesēdusies jūsu sabiedrībās un tikta mācīta jums paaudžu paaudzēs. Lai gan daudzi tagad sākuši mainīties; ja jūs vēlaties to mainīt, jums jāstiprina ticība sev un jāuzņemas atbildība par savu realitāti. Lai jūs atbalstītu, tiks veidotas sociālas struktūras, bet ļoti maz no tām pašlaik darbojas. Lai jūs būtu spējīgi domāt par savu enerģiju un to, kas jums vispirms nepieciešams, jums jārada vieta pilnvarotiem cilvēkiem. Tam ir vienkāršs iemesls: Jūs esat dievs un jūs radāt savu paša visumu sev priekšā. Tāpēc jums jācentrējas uz sevi, lai palielinātu savu efektu uz pasauli jums apkārt.
Otrkārt, augot jaunajiem bērniem, viņi jums iemācīs, kā ļaut sev būt pilnībā pilnvarotu cilvēku sabiedrībā. Tas ir viens no svarīgākajiem punktiem, jo jūsu kolektīvā vibrācija ceļas, jūs vēlēsieties, lai ap jums ir arvien pilnvarotāki cilvēki, dzīvot pilnvarotās sabiedrībās, un strādāt pilnvarotos uzņēmumos. Tas ir tas, kas pašlaik notiek, un jūs tiekat motivēti tagad to meklēt. Tāpēc pašlaik uz zemes notiek tik daudz katastrofas, jo jūs vienmēr izmantojat izdevību. Kad cilvēki tiek izaicināti, tie izmanto izdevības, un jūs tagad to darāt. Viss radīšanas process tika izgudrots nepieciešamības dēļ. Daudz kas no tā, ko jūs radīsiet, būs vides, kas veidotas no sagruvušā putekļiem.

Apzinātas Korporācijas

Daudz kas no tā, ko jūs pašlaik redzat, ir pārmaiņas kolektīvā līmenī. Korporācijas, uzņēmumi – jebkura veida kolektīvi vai nu reliģiskas grupas, valdības vai vienkārši organizācijas – lai arī kas tie būtu, tā ir kolektīva vibrācija, tāpat kā jūs esat kolektīva vibrācija šajā telpā. Jūs visi pašlaik sakārtojat savas individuālās vibrāciju sistēmas. Klausoties mūsu vēstījumā, jūs sakārtojat savas vibrāciju sistēmas kopā ar mums, un jūs ne tikai uztverat enerģiju no vārdiem, bet sajūtat sirds enerģiju, kas nāk kopā ar to. Jūs saņemat visus savienojumus daudzos citos līmeņos, kas tiek raidīti, pat šī vēstījuma viena vārda laikā. Ļaujiet mums arī runāt par kolektīvajām vibrācijām un kaut ko, ko jūs redzēsiet nākotnē, ko mēs saucam par apzinātām korporācijām .Kādas tās būs? Ļaujiet mums izskaidrot, ko mēs pašlaik redzam.
Mēs nepretendējam būt eksperti jūsu biznesa jomās, jo tā ir cilvēku spēle, kas tika radīta kādas citas spēles ietvaros. Jūs varat mainīt tās noteikumus, kā vien vēlaties. Jūsu korporācijas ir biznesā viena iemesla dēļ: lai taisītu naudu. Mēs netaisāmies jums teikt, ka tas jebkurā veidā ir slikti, jo nav pareizi vai nepareizi, kamēr vien jūs zināt šīs korporācijas vai biznesa mērķi, jūs zināt, kur ir to sirds. Līdz šim bizness un korporācijām nav bijušas sirdis vai apziņa, vai nav bijis jāuztraucas par apkārtējo pasauli vai viņu ietekmi uz pasauli. Pamatā, viņiem nekad nav bijusi vajadzīga apziņa. Tas pašlaik ir kustībā. Mēs nepretendējam pateikt, kā to darīt, jo tā ir jūsu spēle, ko jūs radījāt. Mēs dalīsimies ar idejās un jēdzienos, kā citas spēles citos visumos ir darījušas, bet neviena iepriekš nav veikusi tādu pāreju, kādu pašlaik veic Zeme. Jūs rakstāt jaunas grāmatas, ko lasīs citās planētās, kas būs sākušas veikt līdzīgas pārejas. Jūs esat pirmie. Jūs esat vienīgā brīvas gribas planēta.
Cilvēces kolektīvā vibrācija sāk celties. Tās korporācijas vai kolektīvi, vai nu tās ir organizācijas, uzņēmumi vai valdības, ja tās neiederēsies augstākajās vibrācijās un nevarēs pielāgoties, tās sabruks. Tas ir tas, ko jūs pašlaik redzat notiekam uz planētas Zeme ar globālo ekonomikas sistēmu. Mēs jums sakām, ka nekas nav nepareizi; tas ir tieši tā, kā jūs izdomājāt. Tā ir mierīgākā un vieglakā taka, ko jūs jau esat izvēlējušies. Nepievērsiet uzmanību tam, ko jūs redzat ziņās, jo tās izmaiņas jau ir ceļā. Ja jūs skatīsieties uz tām, kā uz iespējām, kādas tās arī ir, jūs tās saskatīsiet. Šīs grupas tiešām nav nekas vairāk kā indivīdu kolektīvi. Līdz šim savā attīstībā jums nekad nav bijis jābūt atbildīgiem pret cilvēci, un to mēs redzam maināmies uz planētas Zeme.

Kas ir Apzināta Korporācija?

Cilvēki, sākot veidot korporāciju, vēršas savā valdībā, kas reģistrē uzņēmumu kā korporāciju. Valdība dod korporācijai tiesības kļūt par likumīgu subjektu. Šis subjekts var darīt daudz lietu, un var pat darīt lietas, ko indivīds nevar. Vēl svarīgāk, šim likumīgajam subjektam nekad nav prasīts būt ar apziņu vai augstāku vīziju par savu lomu pasaulē, kura ir tam apkārt. Kā mēs jau teicām daudzus gadus atpakaļ, pienāks diena, kad katrai korporācijai, organizācijai un cilvēces kolektīvam būs viena persona, kas būs atbildīga par noteikšanu, kā viņu virziens iederas universālajā enerģijā, un kādu ietekmi tie atstāj uz tiem, kas ir ap viņiem. Tie būs pamatcilvēki, kas būs ļoti nozīmīgi korporācijas kopējā dzīvē. Šis koncepts nekad nav ticis apspriests, bet, jums attīstoties, tas būs viens no vissvarīgākajiem elementiem. Tā būs viena persona, kas nebūs iesaistīta ikdienas darbos, un kas objektīvi redzēs korporācijas kopējo skatu. Šīs personas loma būs ne tikai mērīt korporācijas efektu uz apkārtējo pasauli un iesaistītajiem cilvēkiem, bet arī cilvēkiem, kas strādā korporācijā. Viņi ir šī kolektīvā vibrācija, kas mainīsies un attīstīsies.
Daudzi no jums apvienosies kaislē radīt jaunus ideālus biznesam un radīs apzinātas korporācijas. Parādīsies jaunas mājaslapas, tiks apspriestas jaunas idejas un uzrakstītas jaunas grāmatas, kuras izplatīsies ļoti ātri, lai izplatītu šīs idejas. Tagad jūs katrs varat izdomāt, kā jūs jūsu pašu pasaulē varat pilnvarot tos, kas ir ap jums. Kā jūs varat radīt vietu citiem dieviem ap jūsu vidi? To pašu jautājumu uzdos katrs kolektīvs. Vai tā ir reliģija vai cilvēku grupa, kas sauc sevi par klubu, vai tā ir valdība, korporācija vai vienkārši vieta, kur cilvēki sanāk, tur veidojas kolektīva vibrācija, kas var tikt veidota. Jūs to veidojat caur jūsu individuālajām domām, darbībām un jūsu vēlmēm, ko jūs vēlaties redzēt notiekam ar šo kolektīvu.

Biznesa Dvēsele

Jūs izveidosiet daudz jaunu ideju, jēdzienu un tehniku, lai tas darbotos jūsu ikdienas dzīvēs jūsu korporācijās. Daudzi ir nākuši pie mums un jautājuši par slepenajām valdībām. Daudzi saka mums, ka viņu balss neko neizšķir, jo ir citi cilvēki, kas patiesībā vada valdību. Jā, tā ir patiesība, un tie esat jūs. Jā, jums ir slepenas valdības, bet tās sauc par korporācijām, mīļie. Tās pašlaik vada lielāko daļu jūsu valdību. Tas nav nepareizi, jo tas vienkārši ir tā, kā jūs to izveidojāt un tam ir daudz lielāks efekts uz šo planētu, nekā jebkad agrāk. Tagad seko jautājums: „Vai jūs vēlaties, lai jūsu planētu vada korporācijas vai valdības vai kāds cits, kura galvenais mērķis ir taisīt naudu? Kā jūs atmodināt šo augstāko skatu, kā mēs iederamies cilvēcē?” Mēs jums pastāstīsim, kā tas ticis darīts iepriekš. Jūs nevarat pilnvarot, ka korporācijai jābūt ar dvēseli. Tas nedarbojas tādā veidā, mēs nevaram pilnvarot, ka jūs zināsiet savu dvēseli vai ka jums būs ar to saikne. Bet kad jums ir cilvēku kolektīvā vibrācija, tā rada to pašu enerģiju, ko viena vibrācija. Kolektīvā vibrācija kļūst par subjektu, tāpat kā jūs padarāt korporāciju par likumīgu subjektu.
Atrodiet veidus, lai iepazīstinātu kolektīvo apziņu ar korporācijas dvēseli, un jūs atbrīvosiet vietu pilnvarotiem cilvēkiem, lai arī kurp jūs ietu. Mēs jums sakām, ka visa sacenšanās paradigma izmainīsies šajā punktā. Jūs sāksiet saprast, kur ir īsta, veselīga sacensība, kur jūs pamudināt cilvēkus, nevis cenšaties viņus izslēgt vai pārspēt. Jūs arī sapratīsiet, ka atbrīvojot vietu pilnvarotiem cilvēkiem savā korporācijā, daudzas trūkuma paradigmas izkliedēsies. Jūs sāksiet ticēt. Tagad jūs ticat, ka tikai tur ārā ir daudz bagātības. Tā nav patiesība, mīļotie, jo jūsu bagātība pašlaik tiek skaitīta tajā, cik daudz jūs dodat viens otram, nevis cik katram ir. Tas ir veids, kādā bagātība cirkulē, un jūsu bailes pašailk ir apstādinājušas daudz no šīs cirkulācijas. Tas drīz beigsies, jo jūs jau esat to pieņēmuši.
Novembrī mēs pareģojām, ka mēs vēlamies, lai jūs atkal-atcerētos, jo mēs vēlamies mazliet pievienot tam. Novembrī mēs teicām, ka Dow Jones Industrial vidējie ieņēmumi varētu pazemināties līdz pat 6400. Tie pazeminājās ļoti tuvu tam, bet tagad jūs atsperaties. Mēs lietojam šo piemēru, jo ts atspoguļo jūsu kolektīvo apziņu monetārajā sektorā, un tas arī saskan ar jūsu garīguma kolektīvo vibrāciju. Vēl kaut kam ir jānotiek, lai izlaistu visu gaisu ārā un jūs varētu pilnībā pār-būvēt. Nesaskatiet to, kā negatīvu, jo tas ir normāls process, kas notiks. Ja jūs noajuksiet apakšu tam, kas nāks ļoti drīz, jūs varēsiet sākt pār-būvēt uz cieta pamata.

Abrīvojot Vietu Pilnvarotiem Cilvēkiem

Jūs sapratīsiet, ka spēlē jāievieš dažādas vadības tehnikas, jo jūs vairs nespēlējaties ar trīsgadniekiem. Jums ir darīšana ar pilnvarotiem cilvēkiem. Ja jūs vēlaties, lai viņi ar jums strādā kolektīvajā vibrācijā, nav svarīgi, kas tas ir, jums jāatbrīvo vieta viņu radošumam un izaugsmei. Jūs atbrīvojat viņiem vietu, lai pievienotu kaut ko – lai arī kas tas būtu. Labākais veids, kā to izdarīt, ir atrast viņu kaislību un ļaut to ienest viņu darbā. Mēs to saucam par vietas atbrīvošanu citiem dieviem. Atbrīvojot vietu ne tikai jūsu vidē, bet arī korporācijās, ļauj jums pašam dzīvot pilnībā pilnvarota cilvēka dzīvi. Tas ir viens pamatfaktors, kas palīdzēs ienest dzīvi šajās kolektīvajās vibrācijās, kolektīvos, kas vada planētu uz šo punktu.
Šīs korporācijas, kas jau mācās strādāt un dzīvot harmonijā ar Zemi, sapratīs, ka tomēr ir kādas pārejas un izmaksas, kas nāk kopā ar to; realitāte ir tāda, ka „izpildes termiņš” ir lielāks, kad jūs dzīvojat harmonijā. Izpildes termiņš ir noteikti daudz lielāks, kad jūs pilnvarojat visus savus darbiniekus. Tas vienkārši rada labu biznesa izjūtu. Sākot savienoties ar saviem Augstākajiem-Es, veidojot jaunus sakarus, kādi jums nav bijuši, un redzot jaunas vīzijas, kādas nekad agrāk neesat redzējuši, jūs būsiet spējīgi to ienest plašākā – korporāciju, biznesu, reliģiju un valdību – perspektīvā visur. Visas kolektīvās vibrācijas tagad būs veiksmīgas, ja tās var atbrīvot vietu pilnvarotiem cilvēkiem, par kādiem kļūst visi cilvēki.

Kāda izskatās Apzināta Korporācija?

Jūs to daudz redzēsiet savās ikdienas dzīvēs un kolektīvā. Jūs redzēsiet efektus, skatoties pasaules jaunumus ziņās, un mēs jums sakām, ka tas var notikt acumirklī, tāpat kā tas notika pagājšnedēļ. Mēs vēlamiet to atklāt, lai jūs varat redzēt mazliet no tā, kā tas izskatās, jo jūs to negaidījāt. No OPEC, organizācijas, kas veidota, lai palīdzētu naftas ieguves valstīm noteikt un regulēt naftas cenu, tika gaidīts, ka tā paziņos naftas produkcijas samazinājumu, kas izraisītu naftas cenu kāpumu. Bet par pārsteigumu pagājušajā nedēļā viņi paziņoja, ka viņi neizdarīs izmaiņas šajā laikā. Kad viņiem jautāja, kāpēc tika pieņemts tāds lēmums, OPEC atbildēja, ka viņi redz monetāro krīzi un ka viņi negrib palielināt problēmu. Šeit cilvēku kolektīvā vibrācija, kas bija koncentrējušies uz savu dalībvalstu augstāko labumu, izdarīja augstāku lēmumu cilvēces labumam. Viņus iespējams par to iesūdzēs tiesā. Tas viņiem ir labi, jo tas ir izaicinājuma, ar ko mums visiem pašlaik jāsaskaras. Jūsu biznesi tikuši radīti viena iemesla dēļ un tikai dēļ viena iemesla.
Šis ir laiks katram paskatīties savā vidē un padomāt, kā jūs varat kaut ko mainī savā ikdienas pasaulē, lai atbrīvotu vietu pilnvarotiem cilvēkiem. Ja jums pieder bizness, jūs jau zināt šos izaicinājumus. Jūs jau redzat, kā tie pielāgojas. Piemēram, jūs pat uzzināsiet, ka bankām visapkārt pasaulei ir problēmas, bet tās vienkārši tam iziet cauri bez lielām problēmām, jo tās atbrīvo vietu pilnvarotiem cilvēkiem, kas viņiem strādā. Tā ir daļa no viņu kolektīvās vibrācijas.

Radiet Kompānijas Dvēseli

Jums visiem ir iespēja tagad to darīt. Jums ir iespēja to darīt jūsu ģimenē, ar draugiem, kur jūs strādājat, vai vienalga kā jūs pavadāt laiku. Lai arī kādā kolektīvā jūs vēlaties būt, vispirms paskatieties, kā jūs varat atbrīvot vietu ap jums pilnvarotiem cilvēkiem. Ja jums ir kāds sakars ar šīs kompānijas vadību, ieviesiet šīs pilnvaras vadībā. Dodiet savai kompānijai dvēseli. Tā pieņems savu jauno dvēseli, jo jūs būsiet radījuši kolektīvus, bet būsiet aizmirsuši to vienu gabaliņu, kas rada visu atšķirību. Jā, korporācijas vēl aizvien taisīs naudu. Tas ir galvenais uzsvars un iemesls, kāpēc tās sanāk kopā, bet tagad tās to darīs ar sirdi un sirdsapziņu. Jūs neesat vieni uz šīs planētas. Neviens nav. Šī atdalīšanās sāk beigties tādos veidos, kādus jūs iepriekš neesat redzējuši, un tā burvība atļauj ikkatram no mums iekāpt jaunās planētas Zeme augstākajā vibrācijā.
Nekas no tā nebūs viegli, jo cilvēkiem pārmaiņas ir grūtas, bet jūs noteikti to paveiksiet. Jūs zināt virzienu, uz kuru jūs jau virzāties. Neiestrēgstiet noticot tam, ko redzat. Jūs redzat planētas Zeme pārmaiņas. Zeme mainās un attīstās, tāpat kā jūs, jo tās saikne ar jums ir nesaraujama. Jūs esat daļa viens otra.
Mēs drīz runāsim vairāk par planētu Zeme, lai palīdzētu jums saprast tās perspektīvu šajā procesā. Strādājot, lai saprastu veidu, kā pilnvarot citus cilvēkus savā sfērā, atcerieties šo: jo vairāk gaismas katrs no jums varēs nest, jo gaišāka būs planēta Zeme.
Mēs atstājam jūs ar trim vienkāršiem atgādinājumiem. Izturieties viens pret otru ar lielāko cieņu. Stipriniet viens otru pie katras izdevības. Atcerieties, ka tā ir skaista spēle, un saspēlējieties labi kopā.

Espavo
Grupa

 

Novērtējot Klusos Laikus

Es pateicos jums visiem, ka sapratāt manu nepieciešamību pēc atpūtas nesen. Kad mēs atgriezāmies no mūsu pēdējā ceļojuma Beļģijā, es zināju, ka man nepieciešama atpūta. Es ceru, ka jūs nejutāties pamesti, kad es nerakstīju savu „Savienojoties ar Sirdi” pagājušajā mēnesī. Ziniet, ka mana sirds bija savienota ar jūsējām, pat ja es to neizteicu vārdos.
Dzīve var būt tik nemierīga brīnišķīgi virpuļojošā veidā. Es nešaubos, ka gars par mums parūpējās, kad tika atlikts mūsu Ņūdžersijas aprīļa pasākums. Tas deva man laiku attīrīties un izbaudīt būšanu mājās. Jā, mūsu māja beidzot ir pārbūvēta, tāpēc ir brīnišķīgi izbaudīt mūsu radīšanas skaistumu mūsu mājā. Es jūtos tik svētīta, ka mums ir māja, kurā esam ielikuši mūsu mīlestību un enerģiju.
Šī reize mājās ļāva man izšķirot daudzas dārgas lietiņas. Jūs ziniet, lietas, kuras jūs pat iedomāties nevarat metam prom, jo tām ir sentimentāla vērtība. Esmu skatījusies uz daudziem veciem ģimenes fotoalbumiem. Tie mani dara tik laimīgu, ka varu uz tiem apskatīties ar tik brīnišķīgām atmiņām. Ir aizraujoši domāt par nākotni un zināt, ka es vēl uzņemšu simtiem ģimenes un draugu fotogrāfijas. Es ziu, ka kādu dienu es noteikti atlicināšu laiku, lai pakavētos savā pagātnē, izlasot visas daudzās apsveikumu kartītes, e-pastus, paskatītos fotogrāfijas un izbaudītu visus jaukos mirkļus, kas ir atgādinājumi, kas veido dzīvi. Bet pašlaik esmu pārāk aizņemta, lai nepārtraukti radītu šīs atmiņas. Dažreiz mums npieciešams atkāpties no mūsu aizņemtās dzīves, lai atvilktu elpu un varētu doties tālāk.
Par to es ļoti novērtēju Stīvu. Lai gan mans grafiks šomēnes ir bijis mierīgāks, viņa grafiks bija pilns, jo viņš atvēlēja vairākas dienas privātām sesijām un viņš vienmēr strādā pie Lightworker. Viņš vienmēr citiem dod visu no sirds. Man viņam jāatgādina, ka vajag atpūsties. Mēs esam kopā spēlējuši ģitāru, dziedājuši, pavadot laiku divatā un kopā ar ģimeni un draugiem. Es atceros, ka grupa ieteica likt sevi pirmajā vietā, lai varētu vairāk dot citiem. Es esmu sev devusi kādu klusu laiku, lai izbaudītu mājas dzīvi un dažreiz es iedrošinu arī Stīvu mazliet piebremzēt.
Es jums visiem lūgšu paņemt kādu brīvāku laiku. Vienkārši izbaudiet mirkli, kurā jūs pašlaik esat. Tad jūsu dzīve jums varēs sniegt jūsu atdzimšanu.
Es jūtos atguvusies, kas ir ļoti piemēroti šim gadalaikam. Es jūtu pavasara sākšanos. Es to redzu ziedošajās puķēs un svaigajā gaisā. Tas ir sākums tam, kas ir priekšā. Es esmu gatava un gaidu, kas nāks manā ceļā. Es pateicos sev par manu kluso laiku. Tagad esmu gatava aizraujošiem laikiem!
Ar Mīlestību un Gaismu,

Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!