aprīlis 2005

JUST NĀKOTNI
Praktiskās maģijas sērija

 

Mazliet vairāk kā pirms gada grupa man lūdza iesēt sēklu. Viņi sniedza vēstījumu, ko saukt par „Iešanu atpakaļ laikā”. Es tiešām līdz galam neizpratu dažus no jēdzieniem, ko viņi skaidroja, taču viņi teica, ka tas nekas, ka man vienkārši šis vēstījums jānodod tālāk, tādējādi iesējot sēklu vēlākai ražai. Lai gan man šķiet, ka vēl būs daudz jauna par šo tēmu, šķiet, ka pirmā ražas novākšana sākusies.

Cieši GRUPAS apskāvieni
Stīvs Roters, grupas pārstāvis

 

Sveicieni no Mājām!

Mainīgais aizsegs
Šodien ar jums dalīsimies paņēmienos, kurus izmanto dzīves Spēles lauka brīnumdari. Vai jūs zināt, kas esat? Mēs to zinām. Par savu darbu jūs tiekat godāti pāri savai saprašanai, jo jums ir pieticis drosmes uzlikt šos acu apsējus un izlikties, ka nezināt, kurp dodaties. Šodien vēlamies jums atklāt vēl kādu no praktiskajām metodēm, kuras izmantot Jaunās Zemes paaugstinātajās vibrācijās, jo aizsegs kļūst plānāks. Jūs to sajūtat. Jūs ilgi esat gaidījuši dienu, kad tas beidzot kļūs plānāks. Jūs esat lūguši, lai tas notiktu, jo vēlējāties ielūkoties otrā pusē un spēt ceļot starp dimensijām un realitātēm. Tomēr tagad, kad šī iespēja jums tiek dota, tā izraisa bailes. Tā izraisa baiļu reakciju visos cilvēkos. Lūdzu, nedomājiet par sevi sliktāk tāpēc, ka jūtat šīs bailes vai šo satraukumu. Saprotiet, ka tas ir normāls process. Kā tikt debesīs? Trenējoties, trenējoties un vēlreiz trenējoties. Nepieciešams asimilēt šīs enerģijas savā fiziskajā ķermenī, lai spētu izprast, kas darbojas un kas ne. Nav būtiski, kas der visiem, svarīgi ir, kas der jums. Kad būsiet atraduši meklēto palaišanas mehānismu, spēsiet savienoties, un tad jutīsiet sev stabilāku centru kā jebkad agrāk. Jums retāk zūd līdzsvars, jūs retāk satraucaties, retāk jūtat bailes un retāk saskaraties ar sarežģījumiem. Vai jebkad izdosies sasniegt sajūtu, ka esat pilnībā apguvuši cilvēcisko pieredzi un spējat staigāt pa ūdens virsu? Nē, piedodiet, ka liekam jums vilties, bet tā nebūs. Jūs esat spēli radījuši tā, lai nekad tā nejustos. Vai jūs vienmēr par sevi šaubīsieties? Visticamāk, jā. Tomēr ar laiku pieradīsiet pie tā, ka nevarat zināt visas atbildes. Apzinieties, ka trauksmes izjūta ir cilvēciska reakcija uz garīgu kontaktu. Taču visai bieži jums izdodas uzšķilt sīku gaismas dzirkstelīti, kas atklāj, kas jūs patiesībā esat. Uz šo īso mirkli jums ir pieejams spogulis, kas atstaro jūsu maģijas brīnišķumu, jūsu skaistumu un spēku.
Nonākot uz Zemes, ikviens nes līdzi garu no augšienes, Dieva daļu, kas pieder jums vienam. Tāpat kā nav divu vienādu sniegpārsliņu, nav arī divu identisku Dieva daļiņu. Kad atrodat šo savu unikālo daļiņu un savienojaties ar to, jūs dodat iespēju savam neatkārtojamajam skaistumam izpausties uz āru. Reizēm tas ir redzams veidā, kā sevi pasniedzat; reizēm vārdos, ko runājat vai rakstāt; reizēm smaidā, ko veltāt kādam pāri pārpildītai telpai; reizēm jūsu talantos, reizēm – pieskārienā. Kad jums izdodas izpaust šo gara dzirkstelīti, jūs smeļaties garīgu pašpārliecinātību. Šajā jūsu evolūcijas pakāpē viss process sastāv no mācīšanās izpaust savu unikālo garu un dalīties tajā ar kādu citu.

Iešana atpakaļ laikā,
2. daļa: Pārvietošanās cauri multiversam
Te nu mēs vēlamies likt ko galdā. Vairāk nekā pirms gada mēs pirmoreiz ieminējāmies par kādu sēklu, ko vēlējāmies iesēt ar nolūku. Glabātājs par to bija ļoti sašutis, jo mēs vienkārši lūdzām viņam to palaist pasaulē bez paskaidrojumiem. Kad cilvēki nāca pie viņa un jautāja, ko tas viss nozīmē, viņam nebija visu atbilžu. Un tas viņu dara ļoti nervozu. Viņš joprojām par to nervozē, bet kādu dienu viņš tiks tam pāri. Vairāk nekā pirms gada mēs runājām par pārvietošanos atpakaļ laikā. Tagad, kad šīs sēklas ir dziļi iesakņojušās kopējā cilvēces apziņā, tagad, kad tās ir sākušas attīstīties līdzi jūsu evolūcijai, mēs varam paskaidrot to nozīmi mazliet dziļāk. Mums sarunājoties, jūs pamazām pārvēršaties par starpdimensionālām būtnēm. Bieži mēs esam teikuši, ka pastāv paralēlas dzīves un paralēli universi jeb visumi – patiesībā multiversi – , kas tiek izspēlēti vienlaicīgi. Mēs esam teikuši arī, ka pienāks laiks, kad jūs kā augošs gars cilvēka formā spēsiet pārvietoties no vienas realitātes otrā un nest kaut ko sev līdzi. Šis „kaut kas” varētu būt gan zināšanas, gan doma, gan emocija, un drīz jūs varēsiet transportēt arī fiziskus laika punktus turp un atpakaļ. Tomēr mēs nekad neesam runājuši par sānisko dimensiju kustību pa laika asi. Jo jūs šodien esat citā dimensijā nekā bijāt vakar. Tieši tāda ir laika ass funkcija. Jūs nespējat pilnībā atgriezties un vēlreiz izdzīvot vakardienu. Pat ja varētu atgriezties pagātnē, jūs sev līdzi nesat zināšanas par savu laika ceļojumu, un tas izmaina jūsu pieredzi. Kad sāksiet atbrīvoties no ilūzijām par lineāru laiku, kļūsiet par lieciniekiem sāniskai ceļošanai laikā vai ceļojumiem uz „alternatīvām realitātēm”. Zināšanas, ko jūs gūstat un nesat sev līdzi cilvēka formā, maina to, kā jūs izjūtat laiku. Ļaujiet dot sekojošu piemēru. Vispirms mēs dodam skaitļu rindu 7 – 3 – 6 – 5 un lūdzam jūs paturēt šos skaitļus atmiņā. Tad mēs jums lūdzam šos skaitļus aizmirst. Saprotiet, ka dvēsele nespēj apzināti zaudēt zināšanas. Lai cik ļoti daži no jums necenstos, jūsu dvēsele nespēj aizmirst neko. Jā, vēlu šovakar jūs pamodīsieties ar šo skaitļu rindu prātā – 7 – 3 – 6 – 5.

Aktivizējot savu bezgalīgo „es”
Jūs spēlējat spēli, kurā izliekaties par cilvēkiem galīgās čaulās. Citiem vārdiem sakot, jums ir sākums un gals, vai vismaz jūs tā uzskatāt. Teiksim jums, ka patiesībā ikkatras dzīves plānošanas stadijā tiek patērēts milzums rūpju, lai izlemtu, kā tieši jums vislabāk ienākt dzīves spēļlaukumā un kā to pamest. Tā rodas paradokss par bezgalīgu būtni, kura izliekas, ka ir galīga. Cilvēkam galīgā čaulā ir ļoti grūti pat aptvert patieso bezgalības konceptu, jo jūs atrodaties plīvura galīgajā pusē, lai gan jūsu gars ir bezgalīgs. Jūsu garīgā daļa nekad nebeidzas, nekad neapstājas atpūsties, nekad nebeidz mācīties un uzkrāt zināšanas. Tā vietā tā pārvietojas no vienas enerģijas formas uz citu, slīdot cauri Visumam savā dvēseles evolūcijas ceļojumā. Šis paradokss vairumam no jums rada lielus izaicinājumus dzīves gaitā.
Ļaujiet padalīties ar pāris praktiskiem ierosinājumiem, kā izmantot šo paradoksu, lai atgrieztos atpakaļ laikā. Ir brīnišķīgi iedomāties par pārvietojamām laika un telpas dimensijām, bet ko ar tādām iesākt? Šī ir Praktiskās Maģijas sērija, un, lai gan Glabātāja rakstītajās grāmatās ir atrodami brīnišķīgi vārdi, tie visi ir bezjēdzīgi, ja nespēsiet tiem atrast praktisku pielietojumu savās ikdienas dzīvēs. Mēs jums šo visu piedāvājam, lai padarītu jūsu smaidu mazliet gaišāku, lai jūs šajos vārdos rastu kaut ko, ar ko padarīt savu dzīvi mazliet ērtāku un ienestu tajā mazliet vairāk degsmes. Tāpēc sākumam ļaujiet sniegt tikai ierosinājumu. Nepiedāvājam jums visas Visuma atbildes, jo jūs pat neesat noformulējuši jautājumus. Jā, visas atbildes jau ir dziļi jūsos. Jums tikai jāatminas savi jautājumi. Tiklīdz būsiet noformulējuši jautājumu, iegūsiet spēju saprast atbildi, kura jums drīz tiks atklāta. Tagad ļaujiet palīdzēt noformulēt jautājumus par laikā atpakaļiešanas konceptu.

Pārvietošanās sāņus laikā
Vai mūsdienās patiešām ir iespējams ceļot laikā? Mēs jums sakām – jā, ir gan. Laikā ir iespējams pārvietoties gan uz priekšu, gan atpakaļ, kā arī sāniski. Kā bezgalīgām būtnēm jums attiecības ar laiku ir daudz citādākas nekā izskatās. Pirmā pārvietošanās laikā daudziem no jums notiks nevis virzienā uz priekšu vai atpakaļ, bet sāniski. Laika elementā pārvietošanās sāniski, tādējādi nonākot citu dimensiju realitātēs, ir tikpat noderīga un reāla kā pārvietošanās uz priekšu un atpakaļ laikā. Abu veidu pārvietošanās tagad kļūst iespējamākas nekā jebkad agrāk. Ir divi veidi, kā strādāt ar šo enerģiju. Ja uzskatāt, ka atrodaties šeit jeb tagadnē, tad acīmredzot jums atliek pagātne un nākotne, ar ko strādāt, tāpēc vispirms ķersimies pie tām. Vai apzināties, ka cilvēki ik dienu pārraksta vēsturi? Ja tam neticat, aprunājieties ar jebkuru no jūsu pašu vēsturniekiem. Parunājiet ar kādu no izdevējiem, kuri piegādā vēstures grāmatas jūsu skolām. Jūs nepārtraukti attīstāt stāstu – ne vien par to, kur atrodaties un kurp dodaties, bet arī par to, kas jau ir noticis.
Vai tas ir nepareizi? Nē, mums liekas, ka viss notiek, kā vajag, jo jūs esat radītāji. Jūs radāt visu sev apkārt esošo it visās laika un telpas dimensijās, tāpēc sākumā, ejot atpakaļ laikā, jūs dodaties uz savu kopējo vēsturi un to pārrakstāt uz tādu scenāriju, kas jūs atbalstīs ceļā uz priekšu. Pēc tam, sperot soļus nākotnē, jūs to darāt ar tādu dvēseles pārliecību, ko bērnībā varbūt nesaņēmāt. Tagad pastāv iespēja atgriezties vēsturē, atcerēties un pārrakstīt notikumus, kuri ir radījuši jūsos tos konkrētos enerģiju nospiedumus, kas jūs padara par to, kas esat šodien.
Ķersimies pie visbūtiskākā saistībā ar vēstures pārrakstīšanu: visiem notikumiem jūsu dzīvē ir kāda jēga. Ikvienā notikumā, kas šķērso jūsu ceļu, ir apslēpta dāvana. Lai pārrakstītu vēsturi, vispirms jāpieņem šī dāvana. Ja neesat pieņēmuši šo dāvanu, tad arī nespējat izmainīt punktu, kurā šobrīd atrodaties relatīvi pret laika asi. Tāpēc pirmais solis ir atrast vērtību tajā apstāklī vai notikumā, kuru vēlaties pārrakstīt.
Tagad sāciet procesu. Atveltiet brīdi laika, lai izkāptu no sava ķermeņa. To var paveikt ar vienkāršu, dziļu elpošanu un koncentrētu apziņu klusā vietā. Ļaujiet sev savienoties ar savu paša dvēseli tā, it kā tā būtu cita būtne ārpus jums, ar kuru jūs sastaptos pirmo reizi. Sasveicinieties ar šo personu un jūtiet, kā starp jums plūst mīlestība un uzticība. Tagad koncentrējiet uzmanību uz dāvanām, kuras esat saņēmis spēles laikā, un pajautājiet dvēselei, kas stāv jums priekšā, vai esat pieņēmis konkrēto dāvanu. Ieklausieties savā iekšējā balsī, kura jums atbildēs. Tad varat šo dāvanu palaist, svētot to un pateicoties tai par brīnišķīgo lomu, ko tā līdz šim ir spēlējusi, lai padarītu jūs par to, kas esat. Atgriežoties tagadnes apziņā, ļaujiet sev doties uz priekšu ar pārliecību par sevi. Pat ja no sākuma pašpārliecību nākas notēlot, ar laiku pieaugs iekšējā dvēseles pārliecība, un tā sniegs jums atbalstu, kāds agrāk jums nav bijis pazīstams. Mēs aptveram, ka šis process ir tik vienkāršs, ka vairums no jums to nemaz nepamēģinās. Tomēr mēs tikko jums esam atklājuši pirmos konkrētos soļus, kā iet atpakaļ laikā.

Pārslēdzoties no mērķa uz ceļojuma apziņu
Tagad jūs spēcīgāk nekā jebkad agrāk izjūtat laika un telpas sablīvēšanos ap jums. Lietas, kas reiz jums nesa lielu prieku, pēkšņi vairs nav gluži tik jaukas, cik tās bija. Sliktākais, kas ar cilvēku var notikt – viņš saņem visu, ko vēlējies. Un ko tagad? Jo būtiskais nav sasniegt mērķi. Būtiskais nav vispār jebko sasniegt. Būtiski ir priecāties par ceļojumu. Svarīgāk ir izvēlēties mērķus, nevis tos sasniegt. Svarīgi ir sapņot, kā būs tad, kad būsiet sasniedzis mērķi. Tas mūs atved līdz nākamajam punktam stāstā par iešanu atpakaļ laikā.
Cilvēki uz visu raugās atmuguriski. Lai strādātu ilūzijā par polaritātes lauku, vajag pāris lietas apgriezt otrādi, un pirmā no tām ir jūsu pašu laika koncepts. Jūs to iztēlojaties kā lineāru laika asi, pa kuru jūs ejat; aiz muguras jums ir pagātne, tagadne ir punkts, kurā atrodaties šobrīd, un nākotne ir jums priekšā. Taču patiesībā jūs staigājat citādi, vai ne? Vai nav tā, ka bieži jūs ejat ar muguru pa priekšu, raugoties pagātnē, nevis nākotnē? Vai nav tā, ka jūs bieži savu pagātni spējat saskatīt pat skaidrāk nekā tagadni? Jums jāpieliek visai daudz pūļu, lai palūkotos turpat sev zem kājām un ieraudzītu, kurā ceļa punktā atrodaties, un vēl vairāk pūļu prasa iespējamība ielūkoties savā nākotnē. Tāpēc jūs jau tagad pastaigājaties atpakaļ laikā – ar muguru pa priekšu. Lai īstenotu to, ko mēs saucam par „iešanu atpakaļ laikā”, jums vispirms jāpagriežas otrādi, lai skaidri varētu saskatīt nākotni un to īstenot. Ai, jā… mēs zinām. Daudzi no jums ir izcili veiksmīgi mērķu nospraudēji. Jūsu vidū ir tādi, kuri iztēlojas sevi sasniedzam visu, ko vien varētu vēlēties, apmēram 55 gadu vecumā, un tiešām, dažādos līmeņos tas līdz šim ir nesis lieliskus rezultātus. Taču jūs attīstāties tik strauji, ka dažas no lietām, kuras jums vēl pavisam nesen ir nesušas izcilus dzīves panākumus, vairs nedarbojas kā agrāk. Tāpēc piedāvājam jums jaunu paņēmienu. Rotaļājieties ar to. Nemetiet visu prom un neatbrīvojieties no visām lietām, ar kurām esam līdz šim strādājuši, lai pieņemtu pilnīgi jaunu patiesību. Vienkārši ielaidiet sevī dažus no mūsu ierosinājumiem un parotaļājieties ar tiem. Atklājiet, kas darbojas jūsu gadījumā, jo ikvienam rezultāti būs citi.

Taustīties uz priekšu
Pagriešanās otrādi, lai soļotu atpakaļ laikā, nozīmē, ka jūs vērosiet nākotni. Iztēloties nākotni caur mērķu nospraušanu – tas ir vecās enerģijas paņēmiens. Pagātnē tas ir lieliski darbojies, taču, nonākot augstākā vibrāciju statusā, jūs sniegsieties pēc augstākām patiesībām, kas atbalstīs jūsu augstākās vibrācijas. Tagad mēs lūdzam jūs apsvērt, ka mērķu nospraušana patiesībā var ierobežot jūsu pašu augstāko „es” un liegt tam īstenot jūsu radīto. Pat vecajā enerģijā, vēl pavisam nesen, jums nācās būt ļoti konkrētiem, aprakstot savas vēlmes: iztēloties, kādā krāsā būt jaunajai mašīnai; zināt precīzi, kādu naudas summu vēlaties savā bankas kontā; precīzi zināt arī datumu, kurā īstenosies jūsu vēlme. Tagad pavēstīsim, ka gars, jūsu pašu augstākais „es”, mēdz saspringt, saskaroties ar šīm vecās enerģijas metodēm, jo tās nozīmē, ka jūs ierobežojat savu augstāko „es”, nosakot, kad un kā vēlmei izpausties. Tāpēc lūgsim jums sekojošo: Nenospraudiet mērķus. Tā vietā, plānojot savu nākamo evolūcijas pakāpi, iesējiet sēklu ar to, kā jūs jutīsieties. Īstie brīnumi slēpjas sajūsmā un cerēšanā, kas jūs pārņem mirklī, kad sākat plānot mērķus. Saprotiet, ka jūsu bezgalīgais „es” jūsu mērķus ir īstenojis tai pašā mirklī, kad tie ir kristalizējušies par domu. Emocijas palīdz pārvarēt spraugu, kas rodas starp vēlmi un tās īstenošanos uz laika ass. Ienesiet šo enerģiju savā emocionālajā būtībā, jo tieši tā ir saikne starp jūsu bezgalīgo un galīgo patību. Ienesot šo enerģiju savā dzīvē caur savu emocionālo „es” un izdzīvojot sajūtu, kāda rodas, plānojot nākamos mērķus, jūs iedarbināsiet visaugstākās iespējas.

Lekt uz priekšu laikā
Ilūzijā par lineāru laiku jūs faktiski darāt visu otrādi. Jūs redzat savu pagātni, bet nespējat saskatīt nākotni, kas atklājas uz priekšu pa taku, ko paši minat. Tikai retais no jums apzinās savu tagadni. Tādēļ iet atpakaļ laikā faktiski nozīmē apzināti iekāpt savā nākotnē un uzņemties sev pienākošos radītāja varu tieši šodien. Tiklīdz būsiet sapratuši, ka lineāra laika ilūzijā ejat vienā virzienā, bet patiesībā raugāties citā, jums izdosies aptvert arī, ka iešana atpakaļ laikā patiesībā ir virzīšanās uz nākotni. Taču šī virzība vairs nenotiek kā agrāk. Ikreiz, kad atrodaties sarežģītā situācijā, jūs varat pārvietoties uz priekšu laikā, lai saskatītu – un radītu – tās atrisinājumu. Piemēram, jūs atrodaties lidmašīnā un jūtaties ļoti neērti tik šaurā telpā. Būdams ļoti nemierīgs, jūs sev jautājat, vai maz spēsiet izturēt visu lidojumu. Gaisa bedres un lidmašīnas kratīšanās tikai pastiprina satraukumu. Sagatavojiet sevi, lai saprastu, kāda būs sajūta, kad lidojums būs beidzies. Lai lineārā laikā ietu atpakaļ, jums jāielec nākotnē. Iztēlojieties, kā jūs drošībā sēžat kafejnīcā, nonākuši galapunktā, ka atrodaties uz stabilas zemes un malkojat kafiju, stāstot blakussēdētājam par to, kādu traku lidojumu nupat pārdzīvojāt. Dziļi ieelpojiet un izjūtiet, kā ir sēdēt pie galda pēc šī notikuma. Jā, bija bailīgi, bet nu viss ir kārtībā. Tātad – ko es darīšu šodien? Kāds ir mans nākamais mērķis un kādu sajūtu tas manī izraisa? Jūs tikko esat pārlēkuši uz priekšu laikā. Tā izpaužas iešana laikā atmuguriski un tāda ir praktiskā maģija.

Pirms Atlantīdas laikiem
Jums šodien ir vairāk iespēju strādāt ar šīm metodēm nekā jebkad agrāk. Enerģija, kas paveras jums priekšā, atbalsta jūsu pašu radīto. Jūs atminaties varenas dienas, kad bijāt savas maģijas virsotnēs. Jūs atminaties Lemūrijas un Atlantīdas laikus. To visu jūs atceraties ar lielu mīlestību savā sirdī, lai gan reizēm šim brīnišķīgajiem laikiem bija sarežģītas sekas. Tomēr sakām jums, ka pat ar visām šīm vienreizējām atmiņām tos laikus nevar ne salīdzināt ar to, ko jūs esat radījuši šodien. Jūs jau tagad esat pārspējuši toreizējo maģiju.
Visu acis ir pievērstas jums, mīļie. Jūs nosakāt toni Visam Esošajam, kas grasās pārcelties jaunā līmenī. Neraugieties uz to, cik tas varētu būt grūti vai kāda atbildība ar to saistīta; tā vietā paraugieties uz sajūtu, kas jūs piemeklēs, kad teiksiet „Mums tas izdevās!” Paraugieties, kāda būs sajūta, kad teiksiet: „Nu, tagad tas ir padarīts. Ko es darīšu tālāk? Kas man ir būtiski tagad? Kas tagad iededzina manu liesmiņu? Kas mani aizrauj?” Tas ir radīšanas moments, kas visu iebīda kustībā. Jūs tikko esat piedzīvojuši 11 brīnumu dienas, un, ja tā nebija, atgriezieties atpakaļ un ļaujiet sev pieņemt to nesto dāvanu. Ejiet atpakaļ un pārrakstiet scenāriju, tad uzdrīkstieties doties uz priekšu un saprast, kas tā par sajūtu. „Tagad, kad viss ir padarīts, ko es darīšu tālāk? Kādas ir manas iespējas?” Iespējas aktivizē jūsu bezgalīgo patību. Ļaujiet sevī mosties sajūsmai par iespējām, jo jūs esat dižākie radītāji, kādi jebkad mituši uz Zemes.
Ziniet, ka Māju mīlestība un gaisma vienmēr ir turpat, jums uz pleca. Ziniet, ka mēs ar jums uzturam procesu, ko sauc par Virsgaismu (OverLight) – tas nozīmē, ka mēs vairs nejaucamies jūsu pasaulē, rādot ceļu, jo jums ļoti labi padodas to atrast pašiem. Tā vietā mēs jums pār plecu spīdinām brīnišķīgu gaismu, lai jūs redzētu savu taciņu mazliet skaidrāk, lai varētu spert soli uz priekšu, nebaidoties no tumsas, un lai būtu vieglāk saprast Māju skaistumu, ko šobrīd radāt uz Zemes. Ņemiet šīs metodes – rotaļājieties ar tām, izbaudiet tās. Ja tās rada kaut vismazāko smaida atblāzmu kaut viena cilvēka sejā, tad mums ir izdevies palīdzēt jums atminēties Mājas.
Ar visdziļāko godu lūdzam izturēties vienam pret otru ar cieņu. Lolojiet viens otru pie ikkatras izdevības. Atcerieties, ka jūs spēlējat brīnišķīgu spēli, un tā ir domāta jautrībai! Saspēlējieties labi.

Espavo.
grupa

 

Connecting the Heart
Mīlot dzīvi

 

Barbara Rotera
Gaisā ir jaušamas svaigas, tīras, aizraujošas vēsmas. Es izbaudu dzīvi jaunā vietā un priecājos par pavasari. Līdz ar jauno gadalaiku un jauno dzīvesvietu, ko nu saucu par mājām, manā dzīvē ir sācies jauns posms. Lasvegasā ir spēcīgi vēji. Ikreiz, izjūtot vēja brāzmu, atceros tīrīšanu, ko tikko esmu piedzīvojusi. Esmu izdzīvojusi pielāgošanās posmu pārmaiņām savā dzīvē un nu esmu gatava stāties pretī jaunajām iespējām.
Pēdējie mēneši ir bijis īsts izaicinājums – saprast savas jūtas nav nācies viegli. Gan mans ķermenis, gan prāts un dvēsele atradās ļoti ievainojamā stāvoklī. Izskatījās, ka esmu zaudējusi savu parasti optimistisko skatījumu. Es neizturējos labi pret savu ķermeni – neēdu pareizi un neizkustējos pietiekami. Jutos atsvešinājusies no savas dvēseles. Kad pagājušomēnes aptvēru, ka man tikai bija jādod sev mazliet vairāk laika, lai pielāgotos tābrīža pārmaiņām, aptvēru, ka drīz būšu atgriezusies pie sava optimistiskā skata uz dzīvi. Esmu sākusi apmeklēt sporta zāli un uzmanīgāk rūpējos par savu fizisko būtni. Esmu atguvusi kontaktu ar savu garīgo būtību. Īsi sakot – esmu atpakaļ! Ir tik lieliski atkal būt sev pašai, tikai jaunai un uzlabotai!
Es atveru savu uzņemošo ciklu. Šomēnes grupa runāja par savas vēstures pārrakstīšanu. Es jūtu, ka esmu izdarījusi tieši to, atbrīvojoties no veciem domu modeļiem un rīcībām, kas man traucē būt par to, kas šodien esmu. Es radu un auklēju jaunas domu formas un rīcības, kas mani uzlabotu un dotu man spēku. Lai cik dziļi dvēselē es lūkotos, es tur saredzu vienīgi laimi. Mans mīļākais teiciens ir: „Dzīve kļūst arvien labāka un labāka!” Uz kādu brīdi biju zaudējusi šo skatījumu, taču tagad es atkal no sirds ticu šiem vārdiem. Mani ļoti iedvesmo sevi iztēloties kā dzīves dāvanu saņēmēju, kurš tās ir pelnījis. Es zinu, ka manas domas rada realitāti man apkārt. Un atkal esmu apmierināta ar to, kā domāju.
Jūtos, ka man ir sniegta otra iespēja. Varbūt es pat esmu izgājusi cauri zināma veida nāvei un atdzimšanai. Tāda man ir sajūta. Patiesībā pirms pāris mēnešiem es negaidot uzzināju kaut ko par iespējamām problēmām ar savu veselību. Vajadzēja gaidīt trīs mēnešus, lai saņemtu testu rezultātus. Izrādījās, ka viss ir kārtībā un esmu pie labas veselības. Gaidot rezultātus, man izdevās praksē īstenot to, ko grupa ir pavēstījusi par „nākotnes izjušanu”. Šī metode palīdzēja man samazināt stresa un baiļu izjūtas. Tiklīdz biju izdzirdējusi rezultātus, jutos, kā no manis noveltos smaga nasta. Tagad es izjūtu tik spēcīgu saikni ar cilvēkiem sev apkārt! Nevaru vien sagaidīt, kad nākamreiz sarunāšos ar kādu vai varēšu pārmīt smaidus ar tiem, kas man apkārt. Nevaru sagaidīt nākamos ceļojumus, kuru laikā atkalsatikties ar savu garīgo ģimeni. Taču tas neattiecas tikai uz Lightworker iesaistīto ģimeni. Pēdējā laikā esmu tik atvērta pret visiem, kas ir man apkārt. Man patīk teikt, ka nepazīstu nevienu, kas man būtu svešs, jo esmu no tiem cilvēkiem, kuriem patīk aprunāties ar ikvienu, ko sastopu. Arī šo sajūtu es uz laiku biju zaudējusi. Esmu pamanījusi – kad dzīve neiet tik gludi, kā varētu vēlēties, es atkāpjos sevī, un mans spožums noplok. Es biju gaismiņa, kas nogriezta uz mazāko režīmu! Tagad es atkal spīdu spoži un nespēju sagaidīt, kad atkal saslēgšos ar visiem. Esmu apņēmusies padarīt šo pasauli par labāku vietu. Darot to, es pārvērtīšu arī savu personisko pasauli par labāku vietu sev pašai. Tā darbojas enerģijas cikls – ko sēsi, to pļausi. Es atcerējos, ka brīžos, kad esmu neapmierināta ar to, ko saņemu no dzīves, vajag palūkoties uz to, ko es dzīvei dodu. Kad jutos atvienota no enerģijas avota, man bija grūti saskatīt to skaistumu, kas atradās tieši manu acu priekšā. Tagad, kad no jauna esmu atradusi prieku, dzīves pārpilnība pārsniedz visas manas cerības.
Esmu izlēmusi, kas man ir patiesi nozīmīgs, un ieguldu tajā savu laiku. Nesen es devos uz Lielo Kanjonu Arizonā. Tas palīdzēja man saprast, ka šīs pasaules skaistums ir mans, ja izvēlos veltīt laiku tā izbaudīšanai. Es gatavojos vairāk laika atveltīt muzeju apmeklējumiem un vairāk noveltīt mākslas skaistumu, uzņemot sevī arī to, ko daba spēj piedāvāt. Es vairāk ieklausīšos cilvēkos ar sirdi un ar acīm nodošu dvēseles kontaktu. Es sev apsolu uzņemt visu jauno, kas ikdienu ar mani sasveicinās. Atminoties izbaudīt ikkatru dzīves mirkli, es dzīvoju šai mirklī un nevis nākotnes projekcijās. Nākotne būs tik lieliska, cik es to izvēlēšos padarīt. Es zinu, ka savā dzīvē esmu saņēmusi daudz svētības. Man liekas, ka vajadzēja pārdzīvot dievišķās neapmierinātības posmu, lai iemācītos to novērtēt.
Jums droši vien liksies, ka esmu pāršāvusi pār strīpu ar savu optimismu. Mans garastāvokļa rādītājs pilnīgi noteikti ir nosvēries uz priecīgo pusi. Esmu tādā ekstāzē, vēlreiz atklājot dzīves skaistumu! Es zinu, ka atkal nāks dienas, kad dzīve nešķitīs tik lieliska. Varbūt nāksies iegrimt ne tik pozitīvās emocijās. Būs arī dienas, kad jutīšos tā, pa vidu starp abām galējībām. Tāds ir dzīves svārsts. Es vienmēr atminēšos šo pacilātības sajūtu, kurā atrodos tagad, un zināšu, ka varu savienoties ar šo savu daļu, kad vien to vēlos. Šī ir mana dzīve, un esmu par to sajūsmā!

Ar mīlestību un gaismu,
Barbara

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!