aprīlis 2008

Spektra redzes spēja
Atveriet savas acis

 

No Stīva:

Šī mēneša ziņojumā grupa sniedz mums skatu uz to, ko mēs redzēsim, jo mēs sakam pieredzet Daudzdimensionalitāti. Tas ved mūs pie jauna līdzekļa, ko viņi sauc par Spektra Redzes Spēju un norāda, kā paplašināt mūsu redzi, lai saskatītu daudz lielāku ainu, kas ietver mūsu pašu  daudzdimensionalitāti.
Apskauju!
Sveicieni no Mājām

 

Sveicieni no Mājām

Staigāšana ar atvērtām acīm

Dārgie, jūs esat pārvietojušies tik ātri, ka jūs pat vairs neredzat paši savu ēnu. Cilvēces evolūcija virzās tik ātri, ka līdz tam laikam, kad jūs formulējat savus likumus, tie ir jau mainījušies. Tas sarūgtina lielāko daļu no jums. Jūs pamostaties un koncentrējaties uz ikdienas rutīnu, bet cilvēka esamībai nav nekādas rutīnas. Atveriet savas acis un staigājiet to apzinādamies katru sekundi, kad jūs par to domājat. Katru mirkli jūs vēlaties zināt, vai jums ir garlaicīgi, kad jūs neesat iesaistīts vai neesat sajūsmā par dzīvi. Atveriet savas acis un paskatieties uz fizisko ķermeni, kurā jūs esat. Tieši tāpat, kā bērnam, kas mēģina koncentrēties pats uz savu roku, vēlēdamies zināt, vai tā patiešām ir viņa roka, realitāte ir tāda, ka jūs vēlēsieties uzzināt tieši to pašu lietu, jo jūs neesat šis fiziskais ķermenis. Jūs esat tik liels, tik milzīgs, ka jūs ietverat visas neaptveramās fiziskās Zemes zonas. Jūs to sapratīsiet tuvākajā nākotnē, jo visi cilvēki ir gatavi izdarīt milzīgu lēcienu evolūcijā, kur daudzas lietas sāks notikt pat daudz ātrāk.
Jums ir izvēle, kā pieredzēt to, kas stāv priekšā. Nav pareizas vai nepareizas izvēles. Kad jūs virzīsieties šajā augstākājā vibrāciju līmenī, jūs sapratīsiet, ka pareizā un nepareizā koncepcija neeksistē tādā pašā veidā, kā jūs domājāt. Nav baltu un melnu likumu. Tā vietā ir tikai izvēles, un jums ir daudz iespēju, ar ko strādāt.  Jūs esat jautājis: “Kā es virzos uz priekšu ar atvērtām acīm? Kā es strādāju šaja jomā, lai redzētu, kas notiek uz šīs planētas?” Jūs ātri sasniedzat kontrolējamu punktu, un sāks notikt savādas lietas, jo daudzas dimensijas sāk atvērties visai cilcēcei. Mēs esam runājuši par daudzdimensionalitāti. Nav tā, ka jūs tagad kļūstat daudzdimensionāls; jūs vienmēr esat bijis daudzdimensionāls. Jūs sasniegsiet kolektīvās vibrācijas līmeni, kurā jūs sāksiet redzēt lietas, kas līdz šim jums ir bijušas slēptas. Tā ir aizsega pavājināšanās.

Centrālā saule ir prizma, kas sadala gaismu 11 staros

Viens no veidiem, kā  mēs dalītsimies ar jums, ir iedomāties brīnišķīgu kristālu. Jūs varat saukt to par prizmu, jo visi kristāli sadala un lauž gaismu. Tā iedomājieties šo: vienkāršs gaismas stars sāk ceļojumu no Mājām.  Tas ir enerģijas stars no VISA, KAS IR. Tā kā šis gaismas stars sāk savu ceļojumu, pirmā sadarbība, kas tam ir, ir ar šo kristālu. Šis kristāls iezīmēs Centrālo Sauli. Tā ir pirmā izcelsmes vieta no Mājām. Centrālā Saule ir vieta, kur bezgalīgai enerģijai tiek dota  ilūzija, ka tā ir ierobežota. Tagad iedomājieties, ka tajā punktā šī gaisma kļūst par cilvēcisku būtni, un sākas cilvēku eksistence. Tajā sfērā, kad gaisma ietriecas šajā kristālā, tā izplatās  vienpadsmit dažādos gaismas staros. Ir viena dvēsele, kam ir 11 cilvēka esamības pieredzes katrā no jums. Patiesībā ir 12 dimensijas, jo jums ir viens uztveres punkts, kas arī ir dimensija, un 11 dažādas dvēseles pieredzes.
Mēs esam dalījušies ar jums šajās idejās jau iepriekš, lai tādā veidā jūs varētu uztvert koncepcijas.  Zinātniskās fantastikas rakstnieki ir jau pieņēmuši šo ideju un ekstrapolējuši visa veida brīnišķīgu materiālu savām auditorijām.  Bet nākotnē tā būs realitāte, ar ko ikviens ikdienas sastapsies. Tāpēc tagad jūsu jautājumi ir: “Kā es to izmantoju?  Kā tas darbojas manā ikdienas dzīvē?”  Ļaujiet sniegt jums dažus piemērus par to, ko mēs redzam, kas jūs sagaida. Lūdzu, saprotiet, ka mēs sniedzam jums skatu no autobusa augšas—dubultstāvu autobusa. Mēs sēžam autobusa augšā un dalāmies ar jums tajā, ko mēs redzam tālāk priekšā uz ceļa. Mēs redzam tālāk nekā jūs mūsu uztveres dēļ, bet mēs nevaram jums pateikt, vai jūsu autobuss pagriezīsies, vai nē. Tā ir jūsu izvēle katru mirkli. Pieņemsim, ka autobuss nepagriežas, un tas ir tas, kas ir priekšā.

Simtais Gaismas kalpotājs

Vienu rītu jūs pamodīsieties, un viss liksies mazliet savādāk. Vienu rītu tas būs vissavādākais scenārijs tāpēc, ka visas nepareizās idejas, par kurām jūs esat baidījušies runāt, pēkšņi kļūs zināmas visiem  visur. Visas lietas, kuras jūs domājāt esam “ārpus kastītes”, tagad ir zināmas. Tas būs līdzīgi Simtajam Mērkaķim, bet mēs to sauksim par Simto Gaismas kalpotāju. Kad ir sasniegts lielākais vairākums, tas rada pamošanās procesu, kas iziet cauri visai cilvēcei ļoti ātri, izplatoties caur visām vienpadsmit laika dimensijām un telpu vienlaicīgi. Kad simtais Gaismas kalpotājs pieredz daudzas dimensijas, visa cilvēce pēkšņi ir iemācījusies jaunu darbību: kā funkcionēt kā daudzdimesiju būtnei. Šajā jaunajā jomā jums ir spējas, pat lai gan jūs vēl nezināt, kā tās izmantot. Sākumā tas liksies savādi. Būs bailīgi, bet šajā kritiskajā līmenī, kad ikviens iegūst zināšanas nekavējoties, tā būs daļa no jūsu ikdienas dzīves, kā arī jūsu kopīgās zināšanas. Daudzu dimensiju pieredzēšana nebūs tikai metafiziskajā jomā, un tas iesakņosies tik dziļi, ka ikviens zinās par to. Mācīšanās to pilnībā izmantot un pārvarēt bailes prasīs zināmu laiku, lai attīstītos. Jūs arī sāksiet veidot ticību sistēmas, pietiekami plašas, lai saglabātu šo patiesību. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc mēs  jūs lūdzam sākt veidot elastīgas ticību sistēmas.
Tajā brīdī mainīsies veids, kādā jūs dzīvojat. Jūsu parastais veids, kādā kaut ko mācīties, ir ielikt sevi situācijās, kurās jūs sastopaties ar problēmu, no kuras jūs vēlaties mācīties.  Lielākoties priekšrocība ir tā, ka jūs griežaties un skraidāt tā vietā, lai macītos no situācijas.  Tas liek jums pārveidot tos pašus apstākļus tā, lai jūs varat piesaistīt to pāsu problēmu atšķirīgās attiecībās, lai būtu cita iespēja macīties no tās. Vai jūs varat iedomāties, cik vērtīgi būtu izlēkt no tās dzīves kaut uz brīdi un ielēkt atšķirīgā realitātē, kur tā pati mācība tiktu izspēlēta citādi? Šajā mainīgajā dzīvē jums ir cits vārds, cita ģimene, parasti, atšķirīgs darbs, utt. Lai gan tā ir tā pati dvēsele, tā ir atšķirīga realitāte, kas izspēlējas tāpēc, ka ir izdarītas atšķirīgas izvēles. Jums apkārt ir draugi, un jūs viņus pazīstat ļoti labi, bet viņi neeksistē jūsu ikdienas dzīvē. Jūs ejat no rīta uz darbu, un jums ir atšķirīgs darbs. Jūs atrodaties pilnīgi citā realitātē. Vai jūs tagad varat redzēt, cik vērtīgi var būt ielēkt citā dzīvē, lai iegūtu jaunu perspektīvu uz atkārtotām formām jūsu dzīvē? Jūs redzat, ka abām dzīvēm ir viena un tā pati dvēsele un līdz ar to  – vienas un tās pašas dzīves mācības. Šeit jūs varat novērot, ka mainītā realitātē tiek atkārtota tās pašas formas.

Spektra vērošana

Sēklas šai maiņai ir jau iesētas.  Viss, kas jums ir jāadara, ir jāieslēdz savs televīzors vai jāskatās filma, lai to pieredzētu. Tās ir sēklas, kas acīmredzot, ieaug jūsu realitatē, sasniedzot lielāko vairākumu. Spējot paņemt daļiņu no vienas dzīves un iet pie nākošās, Jūs spēsiet redzēt tās pašas atkārtotās formas no pilnīgi cita redzes viedokļa. Tas būs milzīgs sasniegums ikvienam indivīdam un cilvēcei kopumā. Tas paātrinās dabisko cilvēces evolūciju vairāk nekā jebko citu, kas iepriekš ir bijis. Tas nāk jūsu ceļā, līdzīgi kravas vilcienam, kas kustas ļoti, ļoti ātri. Tāpēc mēs tagad tik bieži runājam par daudzdimensionalitāti. Kad tas pirmo reizi ieradīsies uz jūsu planētas, tas radīs apjukumu un bailes. Tie, kam jau ir šīs zināšanas, tiks dabiski iesaistīti mācībā. Jūs būsiet tie, kas mazina bailes. Jūs būsiet tie, kas vienkārši tura enerģiju un vairāk spēlējas ar to, nekā baidās vai domā, ka jūs kļūstat traki.
Ir cits līdzeklis, ko jūs šodien sāciet lietot. To sauc par Spektra Vērošanu, jo tas ļauj jums izveidot visplašāko leņķi, no kura jūs varat visu novērot. Iedomājieties sevi ārpus situācijas, tad atrodiet vietu tajā pašā dvēselē. Iekšēji jūs zināt, kas jūs patiesībā esat, pat lai gan viņi jūs sauc atšķirīgā vārdā. Tas vēl esat jūs. Ja jūs varat šeit novērot savu pieredzi un nākt atpakaļ, tas sniegs jums daudz plašāku skatu uz jūsu realitāti un daudz plašāku perspektīvu. Tas ir tas, ko mēs saucam par Spektra Vērošanu. Tā ir dabiska parādība, kas notikas ar jums visiem, jo jūs sākat paaugstināt savu vibrāciju un atrodat sevi  iestumtu citās realitātes dimensijās. Spektra vērošana veido paradumu vērot visu no visplašāk iepējamā   skatījuma.

Daudzdimensionāli sapņi

Daudzi no jums ir jau sagatavojušies spektra vērošanai savos sapņos. Jūs zināt, kādi ir sapņi, un sapņiem ir interprtācijas un vizualizācijas. Daudziem jūsu sapņiem patiesībā ir daļas, kas ir domātas, lai kaut ko iekustinātu jūsos. Jums pat ir sapņi, ko izvēlēties, kad jūs iemiegat, un viens no tiem būs, ka jūs burtiski varat sevi izstumt laukā no šīs realitātes un ielikt sevi citā realitātē. Lai arī tas notiks apzināti tuvākajā nākotnē, laika gaitā jūs pieredzēsiet to atkal un atkal savos sapņos. Jūs pamodīsieties teikuma vidū un neatcerēsieties, ko jūs teicāt, vai kam jūs to teicāt.  Taču jūs atgriezīsieties ar visām atmiņām un koncepcijām par to, kā lietas atšķiras. Īpaši tad, kad jūs raugāties uz savu izaugsmi, personu, individualitāti un savu dvēsles evolūciju no daudzām perspektīvām, jūs sākat redzēt lielāku ainu.
Kādam var būt nepieciešami vismaz desmit dzīves gadi, lai teiktu: “Ja tikai es būtu zinājis, kā tas beigsies, viss būtu labi.”  Jūs ejat cauri grūtai situācijai, tādai kā mīļotā zaudējumam, darba maiņai vai attiecību beigām, vai sākumam. Kādu brīdi jums var likties, ka tas ir šausmīgi, kas ar jums notiek, vai ka tā ir grūta situācija, un jūs jutīsiet cīņu, kas ir saistīta ar to. Tas, kas notiek, ir tas, ka jūs saņemat dāvanu pieredzes rezultātā. Ja mēs jums vaicātu, vai jūs vēlētos atgriezties atpakaļ pagātnē pirms desmit gadiem un kaut ko mainīt, vai jūs to mainītu?  Jūs to nemainītu, jo jūs zināt, ka ir kaut kas, ko jūs no tā iegūstat; jūs nekad nemainītu tā enerģiju, ko jūs esat iemācījušies no šīm dāvanām. Ja jūs varētu paredzēt uz priekšu, būtu daudz vieglāk spēlēt spēli, kurā jūs esat cilvēks. Tā ir Spektru Vērošana.  Tā ir lielas ainas redzēšana, kurā jūs varat redzēt lielisku potenciālu visā, ko jūs saucat par negatīvu. Katrā Jūsu pieredzē ir neiedomājamas lietas, ko jūs no tās  iegūstat, bet parasti viss, ko jūs redzat, ir negatīva  pieredze.  Ir neiedomājamas dāvanas, kas nāk tieši šīs negatīvās pieredzes rezultātā.  Tā ir spektra vērošana  —  tā ir attieksme un dāvana, ko jūs varat attīstīt šodien. Jums tas vairs nav jāgaida.
Paraugieties, lai redzētu ko augstāk. Mēs redzam istabā kameras.  Ja jūs varat iztēloties, ka jūsu dzīve ir aiz vienas no šīm kamerām, vai tad jūs nesaprotiet, ka jums ir iespējams paņemt kameru un pieraudzīties uz ainu no cita skata punkta?  Jūs neesat paraduši to darīt.  Jūs neesat paraduši teikt: “Šī ir mana realitāte.  Kā es varu tikt ar to galā?”  Labi. Ļaujiet mums paskatīties uz to no cita redzes punkta. Spektru vērošana ir raudzīšanās uz lietām no daudziem aspektiem, jo, acīmredzot, jūs spēsiet raudzīties uz to no vairākām savām pieredzēm un no savas dzīves daudzām dimensijām. Tagad jums tam ir piekļuve, tikai jūs nezināt, kā turp virzīties.

Lielākās daļas sasniegšana

Kad kāda jauna lieta nonāk pie cilvēkiem, tā neiekļūst jūsu pasaulē, pirms noteikts procentu daudzums  nav sasniedzis lielāko daļu. Tas ir, kad tā iziet cauri visai ikviena enerģijai un ieiet sabiedriskajā apziņā, vai kā citādi jūs vēlaties to saukt. Tā iet caur katra planētas cilvēka sirdi un prātu. Tas notiks. Tas ir jau sācies, jo notiek fizisko un metafizisko zinātņu sajaukšanās. Ir tādi savienojuma punkti, kas nekad nav bijuši. Aizsegs pavājinās tieši tādā veidā, kādā jūs to esat lūguši.  Jūs tam esat gatavi. Tas, kas notiks, ir, ka tie, kas vispirms atver durvis un iet cauri, turēs durvis atvērtas citiem un izskaidros, kas notiek un ko gaidīt. Mēs nesniegsim jums visus šos līdzekļus vai atbildes, jo jums šīs atbildes šodien jau ir. Atcerieties, jūs esat skolotāji! Mēs ceram nedarīt neko vairāk, kā izraisīt jūsu jautājumus un pārliecību, ka tieši tagad uz šīs planētas ir enerģiju pārvietošana, kas izmainīs visu cilvēci vienā acu mirklī. Tas ir interesanti, ka tas nekad neparādīsies CNN. Jūs nekad nedzirdēsiet: “Šī ir diena, kad mainījās Zeme.”  Tas notiks tik maģiski, ka jūs automātiski pieņemsiet, ka tas vienmēr jums ir bijis. Jūs nevarēsiet atcerēties laiku, kad jums tas nebija, jo tas ir veids, kādā  darbojas realitāte.

Realitāte – jūs domājat, ka tā ir reāla

Realitāte mums ir mazliet joks, jo mums patīk vērot cilvēku realitātes uztveri. Tā ir radījusi jums vairāk priekšrocību, nekā jebkas cits. Problēma ir tāda, ka cilvēki turpina domāt, ka realitāte ir reāla. Tā nav, bet jūs nokļūstat tajā. Jūs sākat pētoši lūkoties no aizsega otras puses, jūs sākat redzēt lietas, un jūs domājat, ka tas ir maģiski, jūs domājat, ka tas ir citās dimensijās, un tas ir, bet tas arī ir praktiski. Tas ir, kas jūs patiesi esat, un maģija, kuru jūs uztverat, ir jūsu pašu atspulgs. Jūs sākat redzēt savu patieso dabu. Jūs atklājat pats savas dvēseles pamata individualitātes daudzus aspektus, un tas ir skaisti. Tas ļauj jums stāvēt savā enerģijā. Tas ļauj jums atrast savu patieso aizraušanos. Tas ļauj jums atrast savu mērķi, esot  uz šīs planētas. Savā ikdienas dzīvē jūs vairāk dzīvosiet un iziesiet cauri ministrijām, nekā stāvēsiet pie kanceles, vai, vēl vairāk, jūs stāvēsiet uz skatuves un runāsiet. Tas ir par jūsu ikdienas dzīvi, kas tagad uzņem šīs īpašības. Tas ir ļoti saitoši. Mēs nevaram sagaidīt, lai redzētu to, kas notiks.

Akli cilvēki redz tikai gaismas variācijas

Jūs atvelkat aizsegu. Jūs sākat redzēt lietas no pilnīgi atšķirīgas perspektīvas, no šīs plašākās Spektra Vērošanas, kas ļauj jums ieraudzīt plašāku ainu. Jums ir jāsaprot, ka cilvēka formā jums ir acis, kas uztver vibrācijas un gaismas vibrācijas. Tas ir, kā jūs veidojat lietas, kad jūs vērojat. Tā ir tikai atšķirība starp gaismu, kas dara jums to redzamu; tas ir, kāpēc mēs sakām “gaismas variācijas”. Kad jūs nesīsiet šo enerģiju cauri,  jo jūs sākat redzēt lietas un veidojat tās šeit, šīs gaismas variācijas sāks paplašināties. Pašreiz caur savu zinātni jūs ticat, ka ir elektromagnētiskais spektrs.  Šajā laukā tikai ļoti neliels procents ir zināms kā redzama gaisma. Tā gaisma, kuru jūs redzat, ir mazāka nekā 1% no tās, kas patiesībā jums ir redzama ar acīm, kas jums ir pašreiz. Atklāti sakot, cilvēki pamatā ir akli. Aklums ir tā aizsega puse, kas ļauj jums spēlēt spēli.  Tagad, kad aizsegs pavājinās, jūsu redze sāks paplašināties. Aizsegs jums ir  aptumšojis acis, kas ļauj jums redzēt tikai noteiktā vibrāciju amplitūdā. Tas ir aizsegs, kas ir turējis jūs atšķirtu no dvēseles atšķirīgām izteiksmēm. Tā arī ir daļa, kas sāk mainīties, jo tāpēc, ka  tad, kad jūs augat vibrāciju veidā, šie acu aizsegi sāk paplašināties. Pašā sākumā notiek tikai  dīvainas un savādas lietas. Uzticieties mums. Būs grāmatas, kurās būs aprakstītas savādas lietas, kas ir notikušas biežāk nekā jebkad iepriekš. Skeptiķi teiks, ka jūs tikko esat to izveidojuši. Pateiksim jums, ka ceļā jūs to izdarījāt, jo jūs skatāties, un kad jūs skatīsieties, jūs redzēsiet.  Viss, ko mēs jums iesakām, ir atvērt acis un staigāt apzinīgi ar smaidu sejā. Staigājiet ar vislielākajām iespējam sagaidīt brīnumu uz nākošā stūra, jo jūs radīsiet vienu pēc otra, vienu pēc otra. To, ko jūs meklējat, jūs ieraudzīsiet, jo, kad jūs skataties, jūs radāt to. Tas sāk atklāties tieši tādā veidā un, ja jūs gaidāt visaugstāk iespējamo  redzi – – ja jūs sagaidāt  ieraudzīt katru tā daļu – tas sāks atklāties jums šajā pēcpusdienā.

24 stundu izaicinājums

Mēs aicinām jūs to pierādīt pašiem sev. Tie no jums, kas skatās televīzijas pārraidi vai lasa šo, ļaujiet paši sev šodien pieredzēt Spektra Redzi.  Kādu mirkli 24 stundu laikā jums kaut kas tiks parādīts, ja jūs to lūgsiet un izveidosiet savu nolūku. Pierādiet to šodien paši sev. Atveriet savas acis un priecājieties par skaistumu, kuru jūs redzat. Saprotiet, ka jūs dzīvojat dārzā, universālā dārzā, kas glabā skaistumu no Mājām ļoti unikālā veidā. Priecājieties par skaistumu, kuru jūs esat radījuši tieši savā priekšā. Tas eksistēs visās vienpadsmit laika un telpas dimensijās. Spēles dēlis ir tas pats, jo tas ir tikai nenozīmīgs vibrāciju spektrs, kas tura jūs atšķirtus pašus no sevis. Tagad tas sākas. Lai jums ir visaugstākā redze, lai jūs spējat paskatīties uz sevi no daudziem aspektiem, jo tas jums dos dvēseles pārliecību. Tas jums dos zināšanas, ka  jūs staigājat cauri visaugstāk iespējamajai vibrācijai jūsu dvēselē, un jūs priecāsieties par ceļojumu.
Tas ir vislielākais gods, ka mēs lūdzam jūs vienkārši izturēties vienam pret otru ar cieņu. Barojiet viens otru, kad vien jums ir izdevība. Ziniet, ka šī ir spēle, un saspēlējieties labi.
Espavo
Grupa

 

Kas visu maina?

Rakstot es sēžu mūsu viesnīcas istabā ar skatu uz Amsterdamu.  Mēs ar Stīvu esam sev uzdāvinājuši pārais dienas priekam pilstā, kuru mēs mīlam jau daudzus gadus.  Šis relaksējošais laiks nāk pēc mūsu vizītes Ungārijā.  Mēs spējām savienot mūsu garīgo ģimeni, jo mēs Budapešā prezentējām Kristālu Aktivizēšanu. Mēs apskatījām daudzas skaistas vēsturiskas vietas. Tālāk mēs dodamies uz Beļģiju, lai pievienotos  Gaismas kalpotājiem vienas dienas pasakumā un četru dienu Multidimensiju ceļojuma pāri gaismai apmācībā.
Amsterdama mums vienmēr ir likusies mistiska. Tai piemīt savs senais pasaules šarms ar tās muzejiem, kanāliem, veikaliem un daudzām citām atrakcijām, bet arī ir jūtams, kas notiek pašreiz šajā pasaulē.  Tiklīdz kā mēs ieradāmies, mēs izjutām enerģijas maiņu. Pirms mūsu ceļojuma mēs dzirdējām baumas par plāniem “iztīrīt” Amsterdamu.  Kamēr par to tiek lemts,  ir dažās problēmas, kuras mums nepatīk.  Amsterdamai daudzos veidos ir līdzīga enerģija un mistika kā Lasvegasai. Abām pilsētām ir raksturīgs rotaļīgums, kurā cilvēki ļauj sev izvēdināties un vienkārši būt cilvēkiem.
Lielākās izmaiņas ir plānotas Sarkanās Gaismas rajonā. Tas ir Amsterdamas rajons, kurā ir jaukta enerģija. Tam ir unikālu veikalu, restorānu šarms, un, protams, tā “Sarkanās Gaismas rajons” ar tā legalizēto prostitūciju kopā ar dažām legalizētām narkotikām, plus nelegālām narkotikām, kas jums kā tūristam tiek piedāvātas.  Kad mēs ar Stīvu staigājām apkārt, apbrīnojot šīs vietas unikālo enerģiju, tālumā es izdzirdēju troksni. Tas izrādījās baznīcas koris, lai izrādītu savu patiesību. Man likās, ka viņi mazliet pārcentās, bet es to novērtēju viņu  aizrautības dēļ un tā dēļ, kam viņi tic. Vēlāk es dzirdēju daudz laba par šo grupu, kas palīdz cilvēkiem šajā zonā. Viņi izplata  gaismu savā veidā, lai gan tas bija milzīgs enerģijas pretstats. Likās, ka viņi ir no dimensijas, kurā es neiederos, lai gan mēs kopīgi dalījām fizisko  telpu un laiku.
Pilsēta un valdības mēģinājums iztīrīt zonu ir sastapies sastopas ar jauktām emocijām. Šobrīd tas ir tikai mazs, nepazīstams rajons, kas ir aizvērts lielā šika un mūsdienīgu atrakciju dēļ, tāpat kā jaunā “Sarkanās Gaismas modes” zona.  Es jūtu, ka tas ir tikai vēsturiskās ēras beigu sākums.  Es piekrītu dažām izmaiņām tīrības dēļ šajā rajonā, lai uzturētu zonā drošu un tīru vidi tūkstošiem apmeklētāju, kas ierodas no visas pasaules, ieienteresēti par šīs vietas atvērtību.
Es zinu, ka visas izmaiņas ved pie kaut kā  labāka, bet šajā situācijā es vēlu, kaut viņi  atstātu šarmu, kas ir raksturīgs vienīgi Amsterdamai. Iespējams, ka es jutos labāk par šīm izmaiņām, ja es nebūtu sajutusi, ka viņus motivē bailes.  Varbūt ka tas ir tikai mans sentiments par šo rajonu, ko mēs ar Stīvu turam dārgu savās sirdīs. Visas lietas dzīvē mainās, bet cerēsim, ka šis mazais pārveidojums saglabās šīs pilsētas šarmu mūsu realitātē daudzus gadus.

Ar mīlestību un gaismu,
Barbara Rothere

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2010 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2010 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!