ספטמבר 2014

הולוגרמת הלב

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

~ תזכורות מהבית ~

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.

מאת הקבוצה

משואות האור ספטמבר

תוקשר בשידור חי ביום 30.8.2014

עובדי האור בעבודה

.’ברכות יקירים, אני ‘אם

אנרגיה חדשה של עוצמה מאוזנת

באתי עם כוונה מיוחדת לעזור לכם להנחית אנרגיה על פני כדור ארץ, לעזור לכם להביא את האני הגבוה לידי חיבור עם כל אשר הנכם עושים. באתי עם אנרגיה מאוזנת. רבים מכם חושבים שפירוש דבר זה הינו שאין מיניות, אולם זה לא המצב. אנרגיה זו מאוזנת בכל המובנים. כאשר אתם מעמידים פנים של בני אנוש, עליכם להחליט באיזה צד תהיו. כאשר יש לכם גלגולי חיים רבים בנושא אחד, יש לכם נטייה לשוב אליו שוב ושוב, וזה החלק המאתגר של הדבר, גם כרוח. כנשמה. ממש עתה אתם רואים זרימה יותר גדולה של אנרגיה נקבית, עלייה גדולה יותר של איזון האנרגיות על פני כדור הארץ. דבר זה מעורר את חוסר ההרמוניה, את הכוח, ואת ההשתלטות לה הנכם עדים היום, שכן האנרגיות הישנות – האנרגיות הזכריות נמצאות שם. כיצד עובדים עם זה? רבים מכם מפעילים את הטלוויזיה וכה מתייאשים, שאתם מכבים אותה שוב. כן, יקירים, כתוצאה מגל אור זה שנכנס, ישנן אנרגיות קשות רבות אותן הנכם רואים עתה על פני הפלנטה. הגל הגיע ממספר מקורות שונים, אולם בעקרון אתם הבאתם אותו עמכם. כל האנרגיות החדשות הנמצאות כאן – כולל הקריסטלים, האינדיגו וכל חלק שלהם – הגיעו לכאן ברמה גבוהה יותר של חיבור, וככאלה, הבאתם עמכם אנרגיה חדשה של עוצמה מאוזנת, המהווה אתגר לרבים מכם. אולם, אתם צפיתם זאת. רבים מכם ראו את אשר יתרחש על פני הפלנטה ומיקמו עצמם בהתאם. נספר לכם שיש יותר אנשים ממשפחת ה- ‘אי’ [1] מאשר אי פעם היו. וכך צריך להיות. אלה הן הסיבות לכך שבאתם לכאן. רבים מכם הביאו עצמם לצומת מדויק זה של זמן ומרחב; רבים מכם אפילו בחרו לא להגיע באמצעות זוג ההורים הראשון אלא בחרו זוג הורים אחר עמם אין להם הרמוניה מושלמת, על מנת למקם עצמם במקום בו יוכלו לחולל הבדל. כ- 20% מהפלנטה נמצאת עתה בתכנית אותה אנו מכנים תכנית גיבוי. פשוט מאוד ויפה מאוד; פירושו הוא שמיקמתם עצמכם על לוח המשחק בזמן מיוחד מאוד.

הגדרה מחודשת של הכוח, העוצמה

כיצד ניתן לשאת אנרגיה מאוזנת זו? כיצד הנכם מבטאים את עוצמתכם כהוויות מאוזנות? אהה, זו השאלה. זה הדבר עמו כולכם נאבקים עתה. אתם רואים שהשימוש בכוח נעשה על פני הפלנטה בדרכים רבות; אתם רואים אותו מוגדר מחדש בדרכים רבות. נספר לכם שכוח איננו עוצמה. כך היה הדבר תמיד וכל הממשלות, ואין אפילו ממשלה אחת, או אנרגיה אחת, שלא שיחקו במשחק זה בצורה כלשהי. ממש עתה, משתמשים בו בחלקים רבים בעולמכם. האנרגיות הזכריות, דהיינו העוצמות הזכריות, דורשות ולופתות כל דבר שהן יכולות ללפות בחושבן שזו ההזדמנות האחרונה לאותו שימוש. החמדנות היא זו אשר מניעה אותם בדרכים רבות. ובכן, אין זה חייב להיות כך. השינוי תלוי בכם. יקירים, בקרוב תגלו את הרטט הקולקטיבי של האנושות, את הלב הקולקטיבי, ועל זה ברצוננו לדבר היום.

זכויות הנשמה והלב הקולקטיבי

באתם לכאן על מנת להביא את הלב הקולקטיבי, וזה היופי של האנרגיה המאוזנת שאני מציג לפניכם. פירוש הדבר הוא לא להיות זכרי או נקבי או אפילו אנושי, אלא לאפשר לנשמה להופיע. להיראות. זו הסיבה לכך שאנו כה נרגשים ביחס לזכויות הרוח עליהם אתם מדברים, שכן זה באמת מה שקורה. לכל רוח על פני הפלנטה יש סט של זכויות שלא הכירו בהן. האם לא היה זה נחמד אילו הממשלות הכירו בהן? ואכן דבר זה יתרחש בקרוב. למרות שלא בהכרח הן תקראנה את אשר אתם כותבים, יגיע יומו של הרטט הקולקטיבי על פני כדור הארץ. האנרגיה המאוזנת של הזכרי והנקבי תשוב יחדיו כאחת במלוא העוצמה. זה היופי וזו האמת של הדבר.

זמנים של שינוי

ברור שישנם כאלה השקועים בזמנים הישנים. מצב זה ימשיך עוד פרק זמן עד אשר תגיעו לרטט קולקטיבי בו תשבעו מהדבר. אתם תשנו זאת כאשר האנושות תסיים עמו; לאחר שתלמדו את כל הניתן ותראו מספיק את השתקפותכם בכל אותן דרכים שונות. אנו מבקשים מכם לא לשכוח מחשבה זו, להיצמד לאותה אנרגיה בלבכם ולאחוז באמת שלכם. הקרינו עצמכם לאורך ציר הזמן. הבינו שהדברים נפתרו כבר ושעל מנת להגיע לשם, אתם פשוט עוברים דרך שלוליות בוץ. אלה הם הזמנים עבורם הגעתם לכאן. כולכם הייתם על פני הפלנטה בזמנים שונים קודם לכן. אף אחד מכם הנמצאים עתה על פני כדור הארץ, אינו חדש. כולכם השקעתם רבות בפלנטה ובצמיחתה. עתה יש לכם הזדמנות לשאת עוד מאורכם בהווייתכם הפיזית וכן למזג עוד ממי שהנכם באמת, ללא דחיסות הדברים. יהיו רבים שיקבלו בשמחה את הדרכים הישנות, ימשכו אתכם למטה ויאמרו: “לא, זו איננה הדרך. לא זה מה שכתוב.” העיזו לכתוב שוב. העיזו לדרוש את העתיד שלכם. העיזו להכניסו להילוך וראו מה יקרה. כאשר הרטט הקולקטיבי יגיע להבנה, הכול ישתנה. זו האמת של מה שמתרחש. הטכנולוגיות שלכם מקבלות תמיכה מלאה של שינוי זה, וזו הסיבה לכך שיש לכם טכנולוגיות כה רבות. נספר לכם גם שזו הסיבה לכך שכה רבים מנסים לשלוט באותן טכנולוגיות; מנסים לחסום דברים מסוימים בארצותיהם על מנת שהאנשים שלהם לא יהיו מועצמים. לידיעתכם דבר זה התרחש גם במאה השישית עם קונסטנטין וכתיבתו המחודשת של התנ”ך. רבות מהאמיתות שהכרתם, נכתבו מחדש עקב הפחד שמא תיקחו בעלות על עוצמתכם. ובכן, שבתם וזה החלק היפה שבכך.

השאלה היא, אם כן: “למה הייתם זקוקים על מנת להיות כאן ביום זה? מדוע במיוחד אתם נקראתם ומה היה ההסכם לפני שבאתם לכאן?” זה החלק היפה של מה שאני יכול לעשות, מאחר ואני עובד במה שאתם מכנים פונדק האור. זהו מקום יפהפה אליו הולכת כל נשמה לפני כניסתה לתקופת חיים. היא יושבת ליד השולחן ומושכת אליה את כל נשמות המשפחה האחרות – העבר, ההווה והעתיד. הם חותמים על חוזים, עושים הסכמים, ויוצרים הזדמנויות לעשות דברים. ובכן, יקירים, נספר לכם שאתם חלק מהחוזה הגדול – להיות על פני כדור הבחירה החופשית בזמן זה של שינוי. איננו יכולים לומר שהשינוי יתקדם באופן טבעי לכיוון הרמה הגבוהה ביותר, אולם זו הסיבה לכך שכה רבים מכם הגיעו לתקופת חיים זו. זו הסיבה לכך שמשפחת ה- ‘אי’ שבה עם כזו אנרגיה, על מנת לחולל הבדל ברטט הקולקטיבי של האנושות. אל תתייאשו כאשר אתם רואים קשיים על פני כדור הארץ. אל תתייאשו כאשר אתם פותחים את החדשות ורואים את הדרכים הגבריות הישנות של שימוש בכוח במקום בעוצמה. אתם מחזיקים בעוצמה. זה החלק אותו באנו לספר לכם. אתם מחזיקים בעוצמה של יצירת המציאות ממש מולכם. עשו זאת בדרך מאוזנת ושתפו בכך את שכניכם. שתפו זאת עם כל אלה שיהיו מוכנים להקשיב לכם ותביאו את האור הביתה. כאשר תתחילו לעשות זאת, הכול יתחיל להשתנות.

מפגשים עם המשפחה הרוחנית

יקירים, רבים מכם יזמנו חברים מהמשפחה הרוחנית שלהם אותם טרם פגשו. זו אנרגיה יפהפייה ויפה לראותה כאשר היא מתרחשת, שכן כולכם הייתם בסוגים שונים של איחוד מחדש על פני כדור הארץ. עתה תתחילו לראות אפילו יותר התרחשויות של הדבר. זה דבר קסום מאוד, אז קבלו בברכה את כל אותם אנשים כאשר הם מגיעים באמצעות חייכם בדרכים יפהפיות. לא כולם יישארו בתחומכם, או יעבדו עמכם על בסיס יומי; חלקם פשוט יגיעו וימשיכו הלאה. קחו את אשר יש להם להציע; קחו את ההשתקפות שהם יביאו לכם, הודו להם על הדברים שהם עזרו לכם להיזכר בהם, והמשיכו הלאה כקולקטיב. שמרו על החזון שלכם כהוויות גבוהות. היצמדו למראה שלכם כהוויות אור המוחזקות בהוויה פיזית וזה יתחיל להתחבר. אלה הן ההולוגרמות היוצרות את כדור הארץ החדש. אלה הן האנרגיות החדשות עמן אתם עובדים.

הולוגרמת אור הלב

יקירים, אם אתם מקרינים קרן אור יפהפייה ממלאך, אנרגיית הפוטון נעה ללא יעד במהירות הגבוהה ביותר האפשרית ביקום שלכם. אולם אם אתם לוקחים קרן אור שניה, או אפילו שלישית, רביעית או חמישית ואתם מצליבים אותן, תהיה לכם הזדמנות ליצור הולוגרמה, הקרנה מלאה תלת ממדית, אשר יכולה ליצור מציאות. טוב, איננו מדברים ממש על קרן אור כפי שאתם מכירים אותה, אלא על קרן הנובעת מאור לבכם. בהקרנה זו אנו מבקשים אתכם להתמקד באור לבכם, משום שככל שיהיו יותר אנשים שיתמקדו בכך מזוויות שונות, כך תהפוך הולוגרמה זו יותר תמציתית. עשיתם זאת כבר בעבר, בימים של המגנה קרתא. עשיתם זאת בימים של הכרזת העצמאות. עשיתם זאת פעמים רבות על פני הפלנטה. למעשה עשיתם זאת אף בימים המוקדמים של בבל. היו פעמים רבות על פני כדור הארץ בהן הגעתם למסה קריטית של רמה מסוימת, אולם פשוט לא הצלחתם לעבור משם הלאה. עתה הנכם נמצאים באחת מצמתים אלה. התחברו בדרך זו או אחרת. שמרו על החזון של הפלנטה החדשה וזכרו מדוע באתם לכאן, גם אם אינכם יכולים לראות את עצמכם במראה. זהו טבעו של הצעיף אותו המצאתם. הסכמתם לשחק משחק זה כאשר עיניכם מכוסות, ועשיתם זאת שוב ושוב. אולם עתה הוא הזמן בו אתם יכולים להתחיל להיזכר. התחילו זאת בלבכם ושמרו זאת שם, שכן זהו המקום בו אתם מחוללים את השינוי. כאשר אתם מתחברים עם האחרים וכולם מתמקדים בתשוקת הלב, אתם יכולים ליצור הולוגרמה חדשה. זה מה שמתרחש.

רבים חשים באנרגיה ובשינוי ורוצים להישאר בדרכים הישנות. אתם תחושו משיכה לאחור מאלה הנצמדים לרעיונות הישנים ולדרכים הישנות של הצלחה על פני הפלנטה. יקירים, היו מאוד זהירים ביחס למה שאתם נותנים לו את עוצמתכם. הבאתם משהו שיש בו נוהג מיוחד מאוד על פני כדור הארץ. באתם ומצאתם משהו לשקף בו את עוצמתכם. הודות לצעיף הנמצא מולכם, לא יכולתם לראות עצמכם. לא יכולתם לראות את הצל של עצמכם או את האור המגיע מהלב. מסיבה זו יצרתם השתקפויות אלה. חלקן היו דתות, חלקן – מערכות אמונה, חלק אחר היו חוויות שהיו לכם שאפשרו לכם לקחת עצמכם ולפסוע בדרך חדשה. כל אחד שאי פעם היתה לו התנסות של מוות קליני, חוזר עם חזון חדש לחלוטין ביחס למהות החיים. סוג השתקפויות אלה הינן ההשתקפויות שרבים מכם עברתם. עתה הוא הזמן בו יש ביכולתכם לשקף זה לזה את האור בדרך יפהפייה, ולהתמקד באנרגיה על מנת ליצור רטט קולקטיבי של הבית.

מיקום מחדש של החיים

זמנים אלה הינם הזמנים בהם הנכם נושאים יותר מאורכם. זה לא קל וזה לא תמיד נראה כמתאים לעולם. למרות שאתם לא תמיד יכולים לראות את השתקפות האור, אתם ההוויות המובילות שאי פעם חיו. אתם משפחת ה- ‘אי’; אתם האמת העומדת מאחורי מילות ההעצמה, וככאלה, כאשר תעבדו יחדיו בהרמוניה, תיצרו את כל מה שמולכם. למרות שאלה זמני שינוי מאוד קשים על פני הפלנטה, כולכם יכולים להתחיל לזוז. אנו מבקשים מכם להתחיל למקם מחדש את חייכם במהלך החודשים הבאים, להסתכל על הזדמנויות חדשות ולשים לב לאשר אתם זקוקים לו על מנת להיות מאושרים על פני כדור הארץ. אם שיחקתם את המשחק של הנחת רגל אחרי רגל, חשבו על איך זה יהיה לעשות פניה ימינה או שמאלה. הרהרו איך זה יכול להיות לשנות את הריקוד, לשנות את הקצב, לשנות משהו באופן מכוון. אהה, אולם כאשר אתם מפעילים את הקלטות האנושיות הישנות: “טוב, מה אם אשנה את הכיוון שלי ואפנה לכיוון הלא נכון?” נאמר לכם שאין כיוון לא נכון. בכל מקרה תלמדו משהו ואין זה משנה לאן תלכו. ברגע שתלמדו להכיר מהי העוצמה של להיות אחראי לעצמכם הכול יתבהר. אלו הן נקודות החיבור עבור כולכם באנרגיה החדשה.

האנשים הטובים ביותר לתפקיד – נמצאים בו

זהו זמן נפלא להיות כאן. אף אחד לא אמר שזה הולך להיות קל, אך איננו מודאגים. אנו מתבוננים בפלנטה ארץ מרחוק ואיננו מודאגים, שכן האנשים הטובים ביותר לתפקיד נמצאים בו. אתם כבר נמצאים בגלגול; אתם שם ואתם מוצאים זה את זה. האם זה אומר שעל כולכם להתאגד יחדיו תחת אותה מערכת אמונות? לא, יקירים. דבר זה לא יקרה. הצלחה קטנה תגיע רחוק. מה שאתם רואים עתה הם אנשים הנצמדים לדרכים הישנות. ארגנו את התכוונותכם. ארגנו את לבכם שדבר זה ישתנה ושתתחילו לראות עולם יותר מתון וטוב לב – עולם בו אתם יודעים כיצד להתהרמן [מהמילה הרמוניה – חמדה] זה עם זה. ביום בו תתחילו להתבונן בדברים בהם הנכם דומים במקום שונים, יהיה היום בו הכול ישתנה. יום זה קרוב יותר ממה שאתם חושבים משום שיש לכם לב גדול מאוד, וזה הדבר היפה. מצאו את אותה תשוקה. היכנסו אליה בדרך כלשהי גם אם אתם חושבים שאין לה ערך, שכן אם דבר זה יגרום ללבכם לשיר, אתם חלק מהקולקטיב. אם כולם יעשו זאת, העולם ישתנה בשניה.

[מתכוננים לשינוי באנרגיה [מרס 2015

האמת היא, יקירים, שיש יותר אנשי ממשפחת ה- ‘אי’ מאשר אי פעם היו. ממש עתה ישנם על פני הפלנטה כמה מהבוראים מהיותר עוצמתיים, המחזיקים באותו אור ובאותה אנרגיה יפהפייה. חלקכם עדיין מפקפקים בעצמם. זה בסדר. זה אינו החלק החשוב. החלק החשוב הוא, שאתם כאן, שאתם מחזיקים אור ושהבאתם משהו מהבית שרק אתם יכולתם לשאת. נספר לכם, יקירים, שהגאות והשפל משתנים. בזמן אותו הנכם מכנים מרס בשנה הבאה – במיוחד לקראת סוף מרס – יהיה שינוי באנרגיה שלכם. באותו זמן תגיע אנרגיה אשר תעזור לכם להתארגן מחדש. מקמו עצמכם עתה במקום הגבוה ביותר. מצאו היכן יש ברצונכם להיות על מנת לאפשר ללב להתפעם והתחילו ליצור את אותה הולוגרמה של אור. היכן נמצאים חלומותיכם? רבים מכם היו במצב של הישרדות, ובכך איבדו את חלומם. כאשר הנכם נלחמים מדי יום על מנת לגרום למשהו לקרות, אתם מאבדים את מראה החזון הגדול. זה הזמן להשיבו, ובעודכם עושים זאת, תמצאו עזרה המגיעה דרככם בעוצמה חזקה מהצד השני. תמצאו חברים אחרים ממשפחתכם המוצאים אתכם. הם משפחה רוחנית שתגיע משום מקום. הם יחצו את חייכם על מנת לעזור לכם לשקף עצמכם לרגע כדי להזכיר לכם שהנכם נמצאים על השביל היפה ביותר וברגע הכי יפה וקסום של חייכם. התבוננו בהיסטוריה האישית ובדעות הקדומות שלכם מאחר וכל אחד מכם הגדיר זאת בעצמו. כולכם הייתם מעט בחוסר איזון על פני הפלנטה בדרך זו או אחרת. זה חלק מטבעה של הדואליות בה חייתם. עתה הנכם חיים בשדה המשולש שהינו שונה למדי מהשדה ממנו יצאתם. אולם עדיין אין בידיכם את כל החלקים. ראשית החזיקו זאת בלבכם. דעו שאינכם לבד. עשו כל שביכולתכם על מנת להתחבר עם האחרים. זה הדבר הממקד את אנרגיית הלב והיוצר הולוגרמות חדשות היוצרות את כדור הארץ החדש. דבר זה אפשרי יותר היום משהיה בשבוע שעבר.

 שתפו את אורכם עם כולם

אנו יודעים שאינכם יכולים לראות התפתחויות אלה; אנו יודעים שאתם נרמסים ומתרוקנים על ידי רבות מהאנרגיות הנמצאות עתה בעוצמה על פני הפלנטה. בעבר, הן הצליחו. הן לא תצלחנה עכשיו. יקירים, זה אינו דרכה של האנרגיה החדשה. תמכו באורכם ושתפו אותו עם כולם בדרכים היפות ביותר; כך תתחילו ליצור את ההולוגרמה ותיכנסו אליה. יוצרי ההולוגרמות הגדולים מכולם נמצאים כאן ואנו מכנים אותם משפחת ה- ‘אי’. אנו מודים לרבים מכם על הימצאותכם כאן. רבים מכם ממש צברו מספיק אנרגיה וחוכמה כדי להיכנס לחוויות אחרות, ועדיין החזרתם עצמכם לכאן על מנת שתוכלו להיות חלק מאנרגיה יפהפייה זו. הגיע הזמן להתעורר מהחלום, להחזיק זאת עמוק בתוככם ולמקם עצמכם עם גבכם אל הרוח. מקמו עצמכם לדברים החדשים הבאים, אנרגיה חדשה והולוגרמה של אור.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות הנקרית בדרככם. דעו שאתם הוויות שלמות ומושלמות המאוזנות בדרך חדשה, ושחקו היטב ביחד.

אספבו, אני שומר הזמן.

הקבוצה

זכויות יוצרים 2000 – 2014 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים “זכויות יוצרים 2000 – 2014 Lightworker. www.espavo.org” תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker. אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.espavo.org . תודה על העזרה בהפצת האור!