אוקטובר 2014

האיפוס הגדול

 משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש

 מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

 

~ תזכורות מהבית ~

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה

מאת הקבוצה
משואות האור – אוקטובר
תוקשר בשידור חי ביום 27.9.2014

ברכות מהבית, יקירים.

פינוי מרחב לבן האנוש המועצם

אושר גדול להיות עם כולכם. קימת משפחה גדולה שנאספת שוב ושוב כאן, על פני כדור הארץ. משפחת האור – ניתן לכנותה בשמות שונים – אנו מכנים אותה משפחת ה- ‘אי’ [1], עובדי אור. רבים מכם הגיעו לכאן בזמן זה בכוונה להביא את הקולקטיב לרמה הגבוהה ביותר האפשרית. זה דבר יפה מאוד אך גם קשה מאוד, וברצוננו לדבר על העומד לפניכם ועל מה שכל אחד מכם יכול לעשות. יקירים, אתם יכולים לקחת חלק במתרחש בעולם הסובב אתכם על מנת ליצור מרחב עבור האנושיים המועצמים החדשים. למעשה זה מה שקורה.

התאמות משמעותיות מתרחשות על פני כדור הארץ. דברנו על המתח הקיים בפלטות הטקטוניות ועל האופן בו האנושיים חשים בזאת, ולעתים מגיבים תגובת יתר. באתם לכאן והתחלתם לאזן את הזכרי והנקבי. זהו איזון מאתגר עבורכם משום שתמיד ראיתם את הדברים כקוטביים, כניגודים. להתחיל לפתע לראות דברים כקשורים וכדבר אחד הינו דבר קשה מאוד עבור האנושיים, למרות שאתם ערים לכך שזה המקום בו הנכם נמצאים עתה. יקירים, אתם חלק מהאנשים היותר חשובים היכולים לעזור לקרקע את המחשבה החדשה באנרגיה חדשה זו. כן, באתם לכאן מתוך רעיון זה, אך לעתים אומר הדבר לאחוז באמת המנוגדת לדברים שהוריכם למדו אתכם, ואפילו ביחס למה שלמדתם בנושאים אחרים. זהו אחד מהדברים היותר משחררים של מי שהנכם, והאנושות החדשה זמינה על פני כדור הארץ. אנו נרגשים מאוד לחלוק זאת עמכם היום.

נשיפת האל

יקירים, היקום נע במהירות רבה או במהירות איטית, תלוי במערכת היחסים שיש לכם עמו. במהלך 15 השנים האחרונות, בדרכים מסוימות הוא נע לאט למדי. לפני יותר מעשור, סיפרנו לכם שהיתה שאיפה ונשיפה של האל שבראה פעימה יפהפייה של היקום. בפעם האחרונה כאשר היתה תנועה מהנשיפה לשאיפה, נולד היקום. נספר לכם שזה היה מעניין מאוד, שכן יש לכם רעיונות רבים מאוד על האופן בו ניתן לראות את שמי הלילה. הדבר מתרחש עתה, וזה החלק היפה.

יש שינוי בכיוון המתרחש במהלך ארבע השנים האחרונות. רבים מכם נאבקו עם הדחיסות הגדולה על פני כדור הארץ, בעודכם חשים בשינויים וממקמים עצמכם בדרכים חדשות. חלקכם התכונן לפעולה בכך שחוו סף מוות, ובכך העזו לעבור דרך הדלת אותה יצרתם לעצמכם על מנת ללכת הביתה. אחרים באו עם רגישות מוגברת לראות, להרגיש ולחוש דברים במהירות רבה, דבר שהביאכם להיות מרפאים ונתן לכם את מתנת היכולת להתחבר. יש עכשיו התקדמות באנושות, ואפילו גופכם הפיזי משתנה על מנת שיוכל לאכסן את האנרגיה. אחד הדברים עליהם דברנו, היה עצב התועה [וגוס נרוו] [2] אשר גורם לכם להרגיש את הכול. האם היתה לכם אי פעם תגובת בטן למשהו? האם אי פעם חשתם באנרגיה ולבכם החל לדהור ללא סיבה נראית לעין? זה קשור לעצב התועה ולהתפתחותו, ויש ברצוננו לחלוק עמכם את הסיבה הגדולה לעובדה שהדבר מתרחש. אתם מסירים רבים מהגבולות שגרמו לכם להיות נפרדים זה מזה, וזה הדבר שמתרחש עתה בנשיפת האל.

לא כולם, אך רבים מהאתגרים שהנכם רואים בעולמכם נגרמים על ידי הנשיפה או שהם תגובה אליה. אתם מגיעים אליה באנרגיה זכרית/נקבית מאוזנת, למרות שבעבר ראיתם מתוך שדה הקוטביות את הדברים כניגודים. עדיין קיימים רבים המושקעים עמוקות באחת מהאנרגיות המנוגדות במקום בשתיהן כשהן מהולות יחד. לאלה המושקעים באנרגיה הזכרית על פני כדור הארץ, יש תגובת יתר, ובגדול זה מה שאתם רואים עתה על פני הפלנטה.

מרס 2015

הנטייה שלכם, אם כן, הינה לקטב הכול ולומר: “הו זה הם, לא אנחנו. אנו שונים, משום שאלה הם רק פלח מהאנשים.” יקירים, זכרו שהם אנושיים, הם חלק מכם וחלק מהחוויה שלכם על פני כדור הארץ. מה שאנו מבקשים מכולכם לעשות, הוא להתחיל לראות את התמונה הגדולה של האופן בו יש ביכולתכם להתחבר בבסיס הדברים המשותפים ביניכם, במקום לראות רק את השונוּת. דבר זה נוגד מעט את טבעכם, משום שבאתם עם חרדת הנפרדות, מעמידים פנים שהנכם נפרדים זה מזה בעודכם חווים את האנושות ואת עצמכם. הגיע הזמן לשינוי, יקירים, וזה הדבר המתרחש עתה. בגדול מגיעה אנרגיית שינוי, וייקח מעט זמן להתרגל אליה. היינו רוצים לספר לכם שביום מסוים תשתנה האנרגיה וכולם ירגישו יותר טוב. מה שניתן לכם הינו יום משוער הקשור להתפתחות של השינוי של האנושות, וזה יקרה בחלק האחרון של מרס 2015.

הזדמנות לאפֶס את הדלתות הביתה

כהכנה לאנרגיה חדשה זו, רבים מכם עושים הערכה מחודשת של כל הדברים בחייכם. כך זה באמת צריך להיות אולם הבה נסביר מדוע הדבר מתרחש. דבר זה מתרחש עקב ההזדמנויות שהכנתם לעצמכם לפני שבאתם לכאן. רבים הגיעו עם עצב תועה רגיש ביותר על מנת שיוכלו לבצע עבודת ריפוי, אולם אתם מוצאים עצמכם מוצפים מאחר ואתם לוקחים על עצמכם את האנרגיה של כולם למרות שזו אינה אחריותכם. מעצם העובדה שבאתם עם רגישות גבוהה זו, רבים מכם פתחו דלתות הביתה. אנו מכנים זאת “סף מוות”, שכן אלה הן הזדמנויות לצאת מהגוף ולשוב הביתה. הכנתם נסיבות, הזדמנויות, ולעתים אפילו זרעתם מחלות בהווייתכם, על מנת שתוכלו לממש תהליך זה. רבים מכם הינם מרפאים, אי לכך אתם מבינים שמחלה הינה דבר שגוי. היא לא, יקירים. פעמים רבות זו הדרך היחידה לשחרר את הרוח מהגוף. כולכם חשבתם רבות על כך לפני שבאתם. מה שמתרחש בין עכשיו לסוף מרס 2015, הוא שבכל מקום תהיה לאנושיים הזדמנות לערוך מחדש את ההזדמנויות שלהם ללכת הביתה. רבים מכם עייפים ומתוסכלים. אם אתם חשים שעשיתם ככל יכולתכם, תהינה לכם הזדמנויות לעזוב. זכרו, יקירים, הנכם נמצאים על פני פלנטת הבחירה החופשית. ברגע זה זו פלנטת הבחירה החופשית היחידה, למעט הפלנטה השניה הנמצאת עתה בתנועה. החלק היפה בזה הוא שיש ביכולתכם לשנות כל זאת, ואם תחפצו להישאר, תוכלו בתקופה זו לאפס את האנרגיה. הבה נסביר לכם מה זה ומה זה ישיג – לא רק עבורכם אלא אף עבור רוחכם.

הרוח נושאת כמות מסוימת של אנרגיה ואור בהם הייתם מסוגלים להחזיק בתוך הגוף הפיזי הדחוס. הדבר מתחיל להשתנות, שכן עכשיו מתחילים לצמוח בתוך גופכם פוטונים. בקרוב יתחילו העוסקים במולקולות ובמיקרוביולוגיה להבין יותר ביחס לפוטונים של הגוף הפיזי וכיצד הם יכולים להתחיל לגדול. הדבר ישנה את הכול בחייכם. עתה רבים מכם עייפים ומכירים חברים רבים שיעזבו, אולם כך צריך להיות. אל תחשבו על מוות, בכל צורה שהיא, כעל משהוא לא נכון. במקום זאת יש לחגוג אותו, יקירים, שכן זו שיבה הביתה של הרוח. הנשמה.

יקירים, עשיתם עבודה אדירה. רבים מכם תזמנו לעצמם יציאה מוקדמת; הגעתם עם רגישות כה גבוהה, שהכנתם לעצמכם הזדמנויות לצאת מהר ככל האפשר. בין עכשיו וסוף מרס יש לכם הזדמנות לאפס את האנרגיה, לעשות חוזים חדשים, ולהניע את הדברים. מאז שנכנסתם לאנרגיה החדשה ועברתם למישור האור זו מעולם לא היתה זו הנורמה. חלקיקי הפוטון בעלי הטעינה הגבוהה הפוגעים עתה בכדור הארץ בכל יום מציעים חוויה חדשה. בפשטות. חלקכם יחושו שהם רוצים לעזוב ויקירים, יש לכם רשות לעשות זאת. אף אחד אינו אומר שלא השלמתם את המשימה או שעליכם להישאר. להלן מה שיקרה אם תחליטו להישאר.

סף מוות

מתישהו במהלך החודשים הקרובים תעברו תהליך של סף מוות. אולי הלב יפסיק לפעום במהלך ניתוח, ויהיה ברור מאוד שזה סף מוות. אחרים נמצאים בדרך יותר ישירה. הרוח תאמר: “לכו קדימה. צעדו קדימה.” כאשר תגיעו לאותן הזדמנויות ללכת הביתה, הן תעבורנה מהר מאוד. יתכן שזה יהיה משהו ‘ממש כמעט’ על הכביש ולפתע תבינו: “יכולתי למות באותו רגע אבל ברצוני להמשיך בדרך.” ואתם תמשיכו להתקדם, אולם אתם תדעו. יקירים, יש לחגוג הזדמנויות אלה, לא לפחד מהן. תכננתם אותן בהתחלה, לפני שתקופת חיים זו החלה. הן חלק מהסידורים החוזיים שעשיתם עם הפלנטה, וחלק מהיותכם כאן מעמידים פני בני אנוש.

הערכה מחודשת של החיים

אנו מביאים את הדברים משום שרובכם תבחרו להישאר. מה שלא תהיה בחירתכם, לא מדובר במשהו נכון או לא נכון. אתם נמצאים על פני פלנטת הבחירה החופשית ואנו מכבדים אתכם. אם תגיעו הביתה מחר, נחגוג זאת, אולם יקירים, אין זה משנה כמה זמן תישארו. זה תלוי בכם. רבים מכם מתרגשים מאוד לקראת האפשרות של נשיאת יותר מהאור ומהרוח בגוף, בעודכם נמצאים בתקופת החיים הנוכחית. מה קורה כאן כאשר אתם עוברים חווית סף מוות? בין אם זה משהו רציני או “כמעט” רגעי על הכביש, חייכם יעברו ארגון מחדש. כאשר דבר זה יקרה, תסתכלו על חייכם עד אז ותנסו להגדיר את הדרך. תתחילו להיזכר בכל, כולל זכרונות ורעיונות ישנים, אפילו תשליכו את אלבום התמונות הישן. תתבוננו בכל חלק מחייכם ותבקרו בו באותה דרך שאתם עושים כאשר אתם עוברים הביתה, למעט העובדה שלא יהיה לכם בבית את אלבום התמונות. זה ההבדל הגדול ביותר אולם זה בדיוק מה שאתם עושים כאשר אתם הולכים הביתה; אתם מעריכים מחדש את כל החוויה כולה ונזכרים בכל חלק שלה.

כאשר תלכו הביתה תחליטו עם איזה דברים סיימתם ועם מה תרצו לשוב, או אם סיימתם לחלוטין. הכול תלוי אך ורק בכם, ואף אחד אינו שופט אתכם. אתם נמצאים על כוכב הבחירה החופשית שהינו חיקוי של הבית, אולם אנו מבקשים מכם לעשות כאן את אותו תהליך שעושים בבית.. התבוננו מחדש אל כל הדברים בחייכם … כל מערכות היחסים, כל העבודה שעשיתם, מטרתכם להיותכם כאן, והתשוקות שלכם – מה שלא תהיינה. אלה הם זמנים לחידוש הקרקוע על פני כדור הארץ. אם תרצו ללכת, יחגגו אתכם, ותגלו שזה הרבה יותר קל משחשבתם. האמת היא, שהמעבר הביתה קשה רק כאשר לא יודעים למה לצפות. ברגע שנעשים מודעים למעבר, זה הופך להיות מסע משמח, מעבר של אנרגיה מממד אחד לזה שאחריו. רוב האתגרים הקיימים בזמן המעבר מאזור אחד לאחר הינם כתוצאה מכך שבני האדם נכנסים לפחד. מה קורה כאשר הוויה בוראת נכנסת לפחד? זה הזמן בו היא יוצרת את הפחדים הגדולים ביותר שלה ולוקח פרק זמן להיפטר מהלולאה הזו. מהלופ הזה. לאלה המכירים זאת, אתם תעברו בקלות ובנוחות, ואז תתקדמו במהירות גדולה מאוד. אתם תשובו הביתה ותתאקלמו בו. ולנשארים, העזו לאפשר לעצמכם לחוות זאת בכך שתיקחו זמן לעצמכם להיות לבד, שכן כל אחד מכם יזדקק לכך.

יהיה עליכם לאמוד מחדש את מקומכם על פני הפלנטה ארץ, להבין מדוע באתם לכאן מלכתחילה, והאם מטרה זו עדיין בתוקף או האם יש ברצונכם להתאים מחדש את מטרת שהותכם כאן. באותו זמן, תהיה לכם הזדמנות לבקר מחדש כל חלק של קיומכם. בנקודה זו יעברו ביקורת הדרך בה פעלתם באופן הדדי ומערכות היחסים שיצרתם. נאמר לכם, יקירים, שאין זה נכון או לא. חלקכם יאמרו: “ובכן, אני יכולה לראות כיצד תיראה מערכת היחסים שלי עם אהובי, עם בעלי או עם אשתי. אולם מה ביחס לילדים? כיצד תשתנינה מערכות היחסים שלי עם הילדים?” פשוט מאוד. אתם נעים אל תוך חברה מועצמת לכן כל דבר חייב להשתנות כולל מערכות היחסים שלכם עם ילדיכם וההתחייבויות ארוכות הטווח שרבים מכם יצרו. אלה הם זמנים מרגשים, יקירים, מכיוון שגם מערכות היחסים שלכם עם הפלנטה ארץ משתנות.

הגוף הפיזי משתנה

אתם מתחילים להבין את האמיתות הגבוהות של קיומכם האנושי. זו היזכרות בנושאים רבים, שכן הרוח אינה מהסוג הדחוס: הרוח שלכם הינה באמת אתם. אתם נשאתם את ליבת האישיות במשך עידנים רבים, ולא רק על פני כדור הארץ. עתה החלטתם לקבל החלטה זו באופן מודע במקום לחסל את הפלנטה ואת האנושות, ואז להתחיל שוב מהתחלה. אתם משנים זאת מיום ליום, פשוטו כמשמעו, ואנו מאוד נרגשים לראות זאת. אנו יכולים לראות את האתגרים אותם הנכם עוברים ואת הזמנים בהם אתם חשים אבודים, אולם אנו יכולים לראות גם מי אתם באמת. אנו אוהבים אתכם יותר מאשר אתם יודעים. אתם שיניתם כבר את כל היש; עתה יש לכם הזדמנות לארגן מחדש את האנרגיה שלכם ולהכניס את הדברים להילוך על מנת שתוכלו להתקדם. כבני אנוש שקבלו לאחרונה עוצמה, אתם תישאו הרבה יותר מאורכם ותוכלו לצמוח בכיוון זה. ברגע זה, יקירים, אם מישהו היה נכנס במלואו אל תוך גוף האור ואל העולם, זה היה מאתגר אותו מאוד מכיוון שהרטט הקולקטיבי של האנושות עדיין איננו תומך בכך. תגלו שלגוף האור יש רגישות גדולה ביותר. זו הסיבה שיש לכם אלרגיות כה רבות ואתגרים נוספים דומים. יש לכם זיהום אויר מהרגע בו התחלתם לשרוף את דלק המאובנים ומאז המהפכה התעשייתית. אולם יש לכם אף את היכולת לשנות זאת. הגוף הפיזי משתנה וחווה רמת רגישות שמעולם לא הכרתם. בערך 20% מהפלנטה שלכם רגישים עתה לגלוטן, דבר שכולכם יכולים להסתגל אליו בקלות. כאשר תשלבו יותר אור לגופכם, חלק מדברים אלה ישתנו ומגַדלי הצמחים שלכם מתחילים לשנות את החשיבה שלהם ביחס לזה. חנויות המכולת שלכם התאימו עצמן כבר מעט לצרכים החדשים של האנושות. עוד דברים יבואו ואתם תראו שינויים מהירים מתרחשים עכשיו.

האיפוס הגדול של האנושות

אלה הם הזמנים לארגון מחדש, לאיפוס הגדול של האנושות. השינוי בשאיפה ובנשיפה מתרחש, וזה הדבר העומד עתה בפני כל בן אנוש על פני כדור הארץ. יחד עם זאת תהיה לכם הזדמנות להישאר או ללכת, על פי בחירתכם. אף אחד אינו מחזיק אתכם. אם תחליטו להישאר תאפסו את הכול ותחושו חופשיים לעשות זאת. תשוחררו מהחוזים שלכם, למרות שרובכם אינו יודע זאת. תארגנו חוזים חדשים, לכן העזו ליצור חוזים על פני הפלנטה מתוך מודעות. כאשר תפגשו מישהו עימו ארגנתם חוזה בצד האחר של הצעיף, תהיה משיכה טבעית לבצע אותו בדרך כלשהי. רובם שוחררו, אולם דבר זה מתסכל את חלקכם, שכן אתם מחפשים את השותף עמו יש לכם חוזה. נספר לכם, יקירים, שרבים מהם עדיין ייבַחרו; פשוט לא תהיה להם את אותה משיכה כפי שהיתה קודם לכן. בכל הקשור למגנטיות, דברים שהיה עליכם ליישב, כמו חוזים קרמטיים, שוחררו לחלוטין. אין זה אומר שכאשר תיצרו קשר עם מישהו לא תחושו קשר קרמטי מסוג כלשהו. יתכן שאפילו תרצו לנקות זאת. אולם זה תלוי בכם. האם יש לעשות זאת על מנת להצליח על פני כדור הארץ? יקירים, אתם כבר מצליחים על פני הפלנטה. את זאת באנו לכאן לחלוק עמכם. ניצחתם במשחק ועתה אתם בונים כדור ארץ חדש לחלוטין. אנו נרגשים מאוד משום שכדור זה יהיה בהרמוניה הרבה יותר גדולה עם הבית, עם המקום ממנו באתם. הוא ייתן לכם את היכולת לאחוז ביותר מהעוצמות היצירתיות שלכם מאשר אי פעם קודם לכן. נספר לכם, יקירים, שהתנועה חזרה אל גוף האור עבור כל האנושות, לחלקכם עלולה להיות דבר קשה. עזרו לאחרים, שכן זו הסיבה שבאתם ולכן רבים מכם נמצאים כאן עתה, להיות בשרות בזמן מעבר אדיר זה ואיפוס האנושות.

אתם חושבים עלינו כעל מתבוננים מלמעלה; למעשה איננו נמצאים למעלה. מדהים שאתם חושבים שאנחנו למעלה, מכיוון שהמרומים אינם נמצאים למעלה, יקירים, הם נמצאים בכל מקום. אתם מבינים זאת מהתקופה בה הייתם ילדים, מתעוררים בתוך גוף פיזי, שוכבים על הגב או מוחזקים על ידי הורה. כאשר הסתכלתם למעלה לראות את העולם, הגעתם למסקנה שכל הטוב מגיע מלמעלה. אתם הוויות כאלה נפלאות. אנו חסרי סבלנות לראות למה צומח המשחק. אנו ממש מאחריכם לאורך כל הדרך מנסים לפתוח עבורכם בקלות את הדלתות, מנסים לגרום לחייכם להיות מעט יותר נוחים. אינכם צריכים להתאמץ בדרך בה עשיתם זאת באנרגיה הישנה. השביל בעל הכי מעט התנגדות יופיע לפניכם במהירות. אפשרו לו להיות. שחררו את אותם הדברים אליהם הנכם נצמדים רק לשם המשך ההיצמדות ואפשרו לעצמכם להתארגן ולהתמקם מחדש. זהו העולם החדש ואתם חלק מאוד משמעותי שלו.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל דרך אפשרית. זו הסיבה לכך שבאתם. דעו שזה משחק חדש לגמרי אותו הנכם משחקים, יקירים. שחקו היטב ביחד.

אספבו,

הקבוצה

[1] – ‘אי’ = E
[2] – וגוס נרוו = vegus nerve

זכויות יוצרים 2000 – 2014 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים “זכויות יוצרים 2000 – 2014 Lightworker. www.espavo.org” תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker. אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.espavo.org . תודה על העזרה בהפצת האור!