נובמבר 2014

משפחת ה- ‘אי’ עולה שלב

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש

מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

~ תזכורות מהבית ~

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.

מאת הקבוצה

משואות האור – נובמבר

תוקשר בשידור חי ביום 27.9.2014

 

ברכות מהבית.

אני מאושר מאוד להיות עמכם היום, לחלוק את הצפוי לאנושות. יקירים, המקום אליו לקחתם את המשחק היפהפה של העמדת פנים של היותכם בני אנוש, והדברים עמם עבדתם ברמות האישית והקולקטיבית הוא מדהים. בדיוק שבנו מאסיפה בה משפחת ה- ‘אי’ [1] נפגשה בנושא קובץ ההוראות הבא שלהם, עבור הרעיונות ביחס לצפוי והתפקיד שיוכלו לשחק. ברור שלא כולכם נוכחתם; אם הייתם כולכם נוכחים, זה היה הופך להיות מקום עסוק מאוד. הבה נתמצת ונחלוק כמה מהרעיונות היותר חשובים של הסיבה להיותכם כאן כקולקטיב אנושי.

רטט שבעת השבטים של משפחת ה- ‘אי’

ראשית הנכם חלק ממשפחה מאוד גדולה. רבים מכם יודעים זאת וחשים זאת עמוק בלב. יתכן ואתם משתמשים במילים שונות, תלוי למה התעוררתם, איזה ספרים הנכם קוראים ומה הכיוון שלכם. אין זה משנה, יקירים, שכן ברצוננו שתקלטו את תחושת המשפחה. אנו מבינים שלרבים מכם יש דימויים שליליים ביחס למהות המשפחה. יתכן שהיו לכם התנסויות קשות בנושא אותו אנו מכנים “משפחה”, אך המציאות היא שכולכם חלק זה מזה. כאשר הנכם רוטטים בטווחים דומים, אתם נאספים באותם טווחים. ובכן, זהו טווח הרטט של המשפחה של ה- ‘אי’… או כפי שאנו מכנים אותה: משפחת ה- ‘אי’. החלק היפהפה של זה הוא, שכינסנו לאחרונה את כל שבעת השבטים, כולל השבט הסופי: ההרמוניה. הכול עוסק בהרמוניה על פני כדור הארץ והיה ביכולתנו לחלוק עם כל אחד בחדר מה הם אותם שבעה שבטים ומדוע הבאתם את אחת מאותן קרניים של אור לכדור הארץ; ובעודכם עוסקים באותם שבע הקרניים, החלק היפה ביחס לזה הוא שיש לכם תהודה עמה אתם רוטטים, מהדהדים, יש לכם חותם הרמוני ואתם יכולים ליצור הרמוניות.

יקירים, אלה הזמנים בהם רבים מכם בחרו במפורש להיות כאן. לרבים מכם זה היה מאוד חשוב להיות כאן בדיוק בצומת זו של זמן ומרחב על מנת לשאת את המסר, להיות כאן פשוט כמסה קריטית. חלקכם יעמוד ויאמר בקול רם את האמת שלו, אחרים יכתבו ספרים, יעשו סרטים או ילמדו בדרכים שונות. אפילו אלה מכם שאינם מדברים גלויות או שכלפי חוץ אינם נראים כנושאי אנרגיה, אתם מחזיקים בלב את הרטט הקולקטיבי של האנושות במשפחה זו, וזה דבר יפהפה.

קרקוע הרטט הקולקטיבי של כלל האנושות

רטט משפחת ה- ‘אי’ מתקבץ על פני הפלנטה במספרים גדולים, הרבה יותר מאשר אי פעם בעבר. בפעם האחרונה בה הייתם כאן במספרים כה גדולים היה בתקופת החתימה על המגנה קרתא, לפני כ- 800 שנה, והנה אתם מתקבצים שוב במספר מעריכי. נשאלנו לאחרונה: “כמה אנשים ישנם במשפחת ה- ‘אי’? כמה יש מהם על פני כדור הארץ?” נספר לכם שיש על פני הפלנטה יותר משני מיליון אנשים. לא כולם מכנים עצמם עובדי אור, לא כולם מאמינים באותו אופן. אולם, לכולכם יש ידע פנימי עמוק ואתם חלק מהרטט הקולקטיבי המתרחש על פני הפלנטה ארץ. היו לכם מספר רב של תקופות חיים על פני הפלנטה שלכם, הזדמנויות רבות לחולל שינוי, וחשתם בהתנגדות של הסובבים אתכם. חלקכם הביאו מסר מאוד בהיר בתקופות מאוד חשוכות, דבר שגרם לקושי רב להישאר צמודים למסר ולקרן האור אותה הבאתם מהבית. חלקכם הביאו דברים שנראה שכלל לא התאימו לכדור הארץ, ואתם חשים שאתם יותר מדי מקדימים את המשחק מכדי להעביר אותם. האמינו עתה, יקירים, כאשר אתם עושים את החיבורים האנרגטיים עם יתר משפחת ה- ‘אי’. אתם יוצרים קרקוע לרטט הקולקטיבי של כלל האנושות, וזה דבר מאוד עוצמתי.

?איזה קול יישמע יותר חזק

רבות מהחברות שלכם בנויות על חוקים חברתיים, ולעתים גם כאשר אתם נפגשים בקבוצות יש לכם חוקים… הו כן, יש לכם. יתכן שאינכם מציינים אותם בקול, יתכן שאינם כתובים, אך לכולכם ישנם חוקים ביחס לאופן בו הדברים עובדים. היה נהוג שדרג עליון כלשהו שולט בכול המתרחש, ואין זה משנה אם אתם מכנים אותם אנשים חזקים, אנשי המעש, האנשים בעלי הנוכחות, המזיזים או המזעזעים. פעמים רבות היו אלה המנהיגים הפוליטיים שלכם, מנהיגי העולם שבאופן כלשהו ידעו שקולם נחשב הרבה יותר מאשר כל קול אחר על פני הפלנטה. דבר זה משתנה עתה, וזה הדבר היפה במשפחת ה- ‘אי’, ואת זאת ברצוננו שתדעו. בין אם אתם מהדהדים עם דבר זה או לא, בין אם קבלתם עצמכם כחלק ממשפחת ה- ‘אי’ בין אם לא, יש רבים כאן המתעוררים מהחלום. הם מחפשים את הסיבה המדויקת לכך שהם הגיעו והם נזכרים בתקופות החיים הראשונות בדחיסות זו על פני כדור הארץ.

עתה הזמנים מאוד קסומים. אתם מחוללים יותר הבדל מכפי שיש ביכולתכם לדעת. האם זה חשוב שתהיו בצד הנכון של כל דבר? מאחר והנכם חלק מהקולקטיב המקרקע אנרגיה זו, האם זה אומר שקולכם נשמע חזק יותר מזה של האחרים בקולקטיב? ובכן, יקירים, זה קשור אך ורק ביכולת שלכם לקרקע את האור. זה שונה למדי מהאופן בו הדברים היו בעבר. בעבר היה זה תמיד האדם שעמד בראש: בין אם הוא נבחר, נשכר, קנה את מעמדו, או פשוט שמו לב אל יכולות המנהיגות שלו. מה שזה לא היה, הדברים משתנים במהירות על פני כדור הארץ.

זה הזמן לדבר

במהלך שלוש השנים הבאות יהיו תוצאות לשינויים אלה, כאשר דברים רבים יסתדרו מחדש. אם תתבוננו בכל המבנים הקולקטיביים שלכם – בין אם אתם מכנים זאת עסק, תאגיד, דת, קבוצת אנשים או קולקטיב מסוג כלשהו, הם נבנו אל תקשורת. דפוסים אלה משתנים עכשיו. אין אפשרות לשמור יותר סודות כפי שניתן היה לעשות בעבר. ברור שאתם חיים עתה בזמנים ללא סודות. טוב, מה זה משנה האם אדון בסין יוצא לרחוב, אומר את דעתו, מוציא את הטלפון הנייד ומסריט את המתרחש סביבו? ובכן, אדם זה קרקע אנרגיה רבה מאוד – במיוחד אם הוא העלה את הסרט הזה במקום כלשהו שכולם יכולים לראותו. בעקבות כוונתו לחלוק בפתיחות עם העולם, לאותו רגע הוא הפך להיות בעל הקול הרם ביותר באותו קולקטיב. אלה ההזדמנויות שאנו מבקשים שכולכם תיקחו בהן חלק. אין זה אומר שעל כולכם לצאת החוצה ולהסריט עם הטלפון הנייד, אולם כאשר אתם רואים משהו שאתם מבינים שיש בו חוסר צדק בוטה וקולכם יכול לחולל הבדל, זה הזמן לדבר.

זכויות הנשמה

טוב, אתם עלולים לומר: “אבל אני רק אדם אחד קטן. יש לי רק דף אחד בפייסבוק. אני עובד רק עם טוויטר ואני מוגבל רק ל- 140 תווים.” האמת היא, שסביב סביב אתם מחוברים לאנשים מאוד חשובים. אפילו אם אתם “זאבים בודדים”, אין לכם מה שאתם מכנים “קשרים חברתיים”, או שאינכם מחשיבים עצמכם כמורים אלא רק כאוחזי אנרגיה, עתה הוא הזמן להתעורר מהחלום. זה הזמן להתחיל לדבר, להשחיז ולחדד את האמת שלכם, שכן זו הליבה של משפחת ה- ‘אי’, יקירים, הידיעה הפנימית של זכויות הנשמה, משום שיש לה תקופת חיים על פני כדור הארץ. אלה הם הדברים שייקחו אתכם עתה לרמת הקיום הבאה שלכם בריקוד בדחיסות של בועת הביולוגיה הפיזית שלכם.

האמינו בקול הפנימי

שינויים רבים מתרחשים – אפילו בנושא אותו הנכם מכנים פיזיות. דברים רבים מתחילים להשתנות, וכן, חלקם יופיעו ויחשבו כתגליות חדשות. ובכן, חלקם אכן חדשים. חלקם אנרגיות חדשות, לא גילויים חדשים, אולם האמת היא שאתם מחוברים להוויות אחרות ממשפחה זו בדרך נרחבת. פשוט החזיקו בשמחה, בתשוקה, באמת הפנימית של מה שאתם, של מה שאתם יודעים שהינו חשוב לנשמה המעמידה פנים של בן אנוש והמשחקת משחק יפהפה זה על פני פלנטה יפהפייה זו. זה הזמן להביא זאת קדימה. לחלקכם יש ספרים בתוככם הנחבאים כתוצאה מחוסר בטחון, חוסר חכמה, חוסר ידע… או שכך אתם חושבים. אתם שוכחים שכולכם למעשה מתקשרים. לכולכם יש את היכולת להיכנס לחוכמת הדורות, אם רק תאמינו בקול הפנימי, אם רק תלמדו לאמן שרירים אלה על מנת שתוכלו להשתמש בהם בכל פעם שתצטרכו.

אי’ של העצמה [2] או של התפתחות [3]’

נספר לכם, יקירים, שדברים רבים משתנים על פני כדור הארץ ומשפחת ה- ‘אי’ נקראת לפעולה בדרך גדולה מאוד. מה מסמלת האות ‘אי’? פעמים רבות נשאלנו שאלה זו. יש יותר מדי משמעויות מכדי שנפרטן, אולם אם תשתמשו במילים העצמה או התפתחות [באנגלית, כמובן- חמדה], תבינו מה הרעיון של משפחת ה- ‘אי’. אלה הם הזמנים בהם כולכם הסכמתם להיפגש כאן, אם אי פעם תצליחו להביא את הפלנטה לנקודה בה תוכלו להגיע לרמות רטט גבוהות אלה, ואם אכן תינתן להם ההזמנות להיכנס לרמת הממדים הבאה מבלי לעזוב את הגוף הפיזי. כולכם רציתם להיות כאן לשם זה, ורבים מאוד מכם תכננו כיצד לגרום לדבר להתרחש. למרות שלעתים כלל לא תכננתם, פשוט ידעתם שאם תקפצו פנימה ותבחרו בזוג הורים זה, תגיעו לזמן ולמקום הנכונים בזמן הנכון גם אם הוריכם מעולם לא הבינו אתכם. ובכן, הצלחתם. כל הכבוד.

אנו מודים לכם בעבור כל האומץ שהראיתם והבאתם את האנרגיה, ועל כך שפעמים רבות הבינו אתכם לא נכון. על כך שלא תמיד יכולתם לתאר את עצמכם או להיות לגמרי ספונטאניים בכל רגע מתוך פחד מפני התגובות. ןבכן, הצלחתם. עתה יש לכם קשר עמוק יותר שכולכם תתחילו להבינו.

לראות עוד ממושלמותכם

פעמים רבות ציינו, יקירים, שהנכם חיים בחוויה רב-ממדית. מה שאתם רואים מולכם כאשר אתם מתבוננים במראה בכל בוקר ומסרקים את שיערכם, ומה שאתם חושבים הוא, שאתם הנכם האדם אותו אתם רואים. ברור שאתם יודעים שהדמות המשתקפת הפוכה, שכן אתם מתבוננים במראה, ולמעשה רבים מכם אינם רואים עצמם כך. רובכם תופסים עצמכם בצורה ההפוכה משום שזו הדרך בה אתם רואים עצמכם באופן קבוע. אז מה שאנו אומרים לכם הוא, שנתחיל להראות לכם את עצמכם האמיתי. לעתים, אפילו כאשר תתבוננו במראה, נתחיל להסיר רבות מהשכבות אותן מיקמתם לשם הסחה, לשם שימוש לא נכון בדרך מסוימת, ונתחיל לפזר את האנרגיה שלעתים לחלקכם קשה לנהל. עתה יש הזדמנות לעבור דרך מציאויות ממדיות. למעשה הסתרתם הרבה ממושלמותכם בממדים שונים אלה של זמן ומרחב, ונספר לכם שלא רק אחד מכם מסתובב בשטח. יש רבים, וכל אחד מהם מחזיק חלק קטן ממושלמות הנשמה שלכם. הרוח שלכם. מאחר והנכם נמצאים על פני הפלנטה של חוסר מושלמות, אף אחד מכם אינו יכול להחזיק בכל הנשמה, אולם כולכם יכולים להחזיק בחלק קטן ממנה. בעתיד, ובמיוחד במהלך חמשת או ששת החודשים באים, נחלוק עמכם את דלדול הצעיף שהפריד עבורכם בין הממדים. תתחילו לראות דברים בדרך חדשה, אולם יתכן ולא תבינו מדוע. חלקכם יתחיל לחוש באנרגיה בדרך חדשה ולא בדיוק ידעו מה זה; יתכן שתצאו משהו מהמרכוז מבלי לדעת מה לעשות או מה זה בדיוק. אתם נמצאים בדרך הנכונה, יקירים. אתם נמצאים בדרך הנכונה לחוויה חדשה לחלוטין על פני הפלנטה וקסום עבורנו לחלוק זאת עמכם. יהיו זמנים בהם תתחילו להיתקל ב”אני” האחרים שלכם. בתחילה זה יהיה מבלבל מאוד, אולם אתם תתחילו לקלוט. אתם תתחילו לקלוט ידע וחכמה שהשגתם כקולקטיב ברבות מתקופות החיים שלכם על פני היקום כולו. כולכם. התקדמו בבהירות מתוך ההזדמנות להיכנס לחוויה החדשה. חפשו זאת, אך יותר חשוב, התחברו ללבכם.

אלה הזמנים, יקירים, בהם הנכם לומדים לחשוב עם לבכם ולחוש עם הראש. תמיד ניסיתם להשוות את החוויה למה שחשבתם ועתה אנו הולכים לבקש מכם להשוות את החוויה למה שאתם מרגישים. זה יחסוך לכם הרבה זמן. ההתפתחות האנושית נעה בקצב מדהים הודות לעובדה שכה רבים ממשפחת ה- ‘אי’ מתעוררים מהחלום ותופסים את מקומם.

!התחברו

יש קולקטיב אנושי, יקירים, ואם יש לכם משהו חדש המגיע אל פני הפלנטה, לא ניתן יהיה לקרקעו עד אשר הוא יגיע לקולקטיב או שיתקבל על ידו. את זאת אנו מבקשים מכם לעשות. עשו חיבורים אלה בין אם אתם עושים אותם באופן אנרגטי, בפייסבוק או בטוויטר, היכנסו להוראה, כתבו את הספר, פנו להכנת הסרט – מה שזה לא יהיה. זה הזמן להגמיש את אותם שרירים, להתחיל לבנות את אותם קשרים שכן בעתיד, יקירים, תזדקקו לאותם חיבורים יותר מאשר יש ביכולתכם לדעת. ו – הם יהיו לכם לעזר רב בקרקוע ופנייה לאותן דרכים.

העברת מידע כקולקטיב

אחד מהמסרים שנתנו לאחרונה במפגש של עובדי האור, היה לדבר על בקטריות בגוף הפיזי – על המיקרובים והבקטריות הנמצאים בגוף והשולטים למעשה בחייכם בדרכים רבות. רוב הזמן אתם נמצאים איתם בהרמוניה, אולם ברצוננו לחלוק אנלוגיה שתעזור לכם להבין מעט ממערכות היחסים עם אותן רמות ואף את מערכות היחסים עם רמות גבוהות יותר. אתם מחשיבים את המיקרובים והבקטריות כחלק קטן מהחוויה שלכם משום שהם כה זעירים, אולם הם מציעים מתנה אחת, יקירים, שלמעשה היא ייחודית. בכל רגע הם נמצאים בתקשורת תמידית זה עם זה. אין רגע בו המיקרובים בגוף אינם נמצאים ביניהם בשיחה. האם זה אומר שיש הסכמה מלאה ביניהם? לא, בשום פנים ואופן לא. לכולם יש כוונות שונות, כל אחד מהם הביא משהו ייחודי, לכל אחד מהם יש תפקיד אולם הם בתקשורת ביניהם בכל רגע ולכולם יש זכות הצבעה ביחס למה שהולך לקרות, ואם אחד מהם אומר שדבר מסוים הולך לקרות וכל היתר אומרים לא, זה לא הולך לקרות, הם עורכים הצבעה; הם מחזיקים באמת שלהם. ואז, כאשר הקולקטיב מגיע למסה קריטית ויש מספיק המחזיקים בדיעה אחת, מהר מאוד קורה הדבר בגוף הפיזי שלכם. זה האופן בו היופי הזה מתרחש.

יש לכם אפשרויות המחשות נוספות בהן ברור שנוכל להשתמש… הנמלים. הנמלים נמצאות בתקשורת קולקטיבית. הן שולחות קדימה רצות לשם חיפוש אחר שבילים לאוכל, שבילים חדשים לדברים שהן צריכות. אם הרץ נבלמת או מתה בדרך, מיד כולן יודעות זאת. זו התקשורת אליה יכולה האנושות להתקדם. יש לכם אותה כבר בתוך הגוף באמצעות הבקטריות והמיקרובים שעובדים יחדיו למרות שלעתים יש ביניהם חוסר הסכמה. למרות שיתכן שיש להם דעות שונות, הם למדו לתקשר; כאשר הקולקטיב מגיע למסה קריטית, מתרחש שינוי במהירות. אצל האנושיים זה אותו דבר. זה היופי במה שעומד לפניכם.

שבט שומרי ההרמוניה

זו הסיבה לכך שהבאנו את השבט השביעי… את שבט ההרמוניה, שבט זה אשר יכול לחולל סביבכם הרמוניה. יתכן שחלקכם החשיבו עצמם כמשכיני שלום, ממקמים עצמם במשפחה בה מציאת ההרמוניה ומציאת האיזון היו גם קריטיים להתפתחות המשפחה. חלקכם מיקמו עצמם במצבים שונים על מנת שיוכלו להשתמש במתנות ההרמוניה שלהם. גם אם אינכם שייכים לאותו שבט, עתה הוא הזמן בו כל אחד מכם יכול לראות כיצד יש ביכולתו להתהרמן [מהמילה הרמוניה – חמדה] עם האני האחרים שלו הסובבים אותו. התבוננו בהתחברויות. אמרנו כבר פעמים רבות שהצלחתכם על פני הפלנטה תהיה קשורה עתה במידת ההצלחה בה תוכלו להכיר בדמיון שביניכם, במקום באופנים בהם הנכם נפרדים. זהו שינוי עצום והתאמת האגו, ורבים מהחלקים האחרים של הדרכים האופייניות לכם בעשיית עסקים כבני אנוש.

החלת הייחודיות

עתה הוא הזמן, יקירים, לאחוז ביציבות באמת שלכם. אחזו בה בדרך כזו שאמת אחרת תוכל לעמוד ממש לידה ולמרות שאינכם מסכימים עמה, שתיהן תוכלנה להאיר את מניין הקולות שלהן. אלה הן דרכי העתיד, האופן בו עובדים יחדיו המיקרובים והנמלים בצורה הגבוהה ביותר. כולכם משיגים חיבורים פנימיים אלה. רבים מכם מכנים אותם יכולות, אולם הם לא ייקראו יותר פיזיים שכן הם הפכו להיות חלק מכם. אתם תאבדו את המילים המוזרות המציינות ניחוחות מוזרים ביחס לדברים הקיימים בכל בן אנוש. זמנים אלה הם האדירים ביותר על פני הפלנטה ארץ, משום שבמקור לא הייתם מתוכננים להיות כאן. רוב האנרגיה על פני כדור הארץ היתה אמורה להשתנות במהירות גדולה ממש עכשיו, אולם אתם נשארתם. עתה הוא הזמן להיזכר מדוע הנכם נמצאים כאן ולהתחבר לאותם רעיונות. להתחבר לאנרגיה ולחלוק אותה אינו אומר לאבד את הייחודיות, וזה דבר קריטי, מכיוון שלכולכם יש זכות הצבעה בכל היבט של האנושות. כאשר הצבעתכם אינה נחשבת זה משום שאינכם אומרים את האמת שלכם, שכן אלה הם הזמנים להתחיל לעבוד בדיוק עם זה. במהלך חודשי המעבר בהם תנועו לאנרגיה החדשה – אתם וכל העולם החדש הנמצא מולכם, אתם יכולים ליצור ניסים ממש עתה. יתכן וזה לא יראה בשדה שלכם מיד, אולם תוכלו למקם אותם על ציר הזמן ותיכנסו ישר לתוכם.

לא היינו יכולים להיות יותר גאים בכם, יקירים. אנו מכירים את רובכם בשם הנשמתי שלכם, בשם שבו משתמשים כאשר אתם שבים הביתה. לחלקכם יהיה חשוב להיזכר באותו שם. לאחרים? פשוט לדעת שאתם הוויות גדולות יותר מאשר אי פעם ידעתם. בבית רוחשים לכם כבוד רב ואתם נמצאים במקום המושלם לחולל שינוי בהתפתחות המתרחשת על פני הפלנטה. משפחת ה- ‘אי’ מקורקעת. היא נמצאת במקום על מנת לאחוז באנרגיה, לשאת אותה בעולם החדש ולהביא להשפעה על פני הפלטה של הולוגרמת אור חדשה לחלוטין, ואנו, יקירים, מריעים לכם בכל תזוזה שאתם עושים.

בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. התהרמנו בכל הזדמנות הנקרית בדרככם. דעו שאתם משחקים משחק חדש ויפהפה, ושחקו היטב ביחד.

אספבו.

אספבו, אני שומר הזמן

[1] אי = E

[2] העצמה ובאנגלית Empowerment

[3] התפתחות ובאנגלית Evolution

זכויות יוצרים 2000 – 2014 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים “זכויות יוצרים 2000 – 2014 Lightworker. www.espavo.org” תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker. אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.espavo.org . תודה על העזרה בהפצת האור!