faciliatingthelight

Коли я почав приймати послання і розвиватися у цьому напрямку, я попросив групу дати мені інформацію про те, як саме я можу досягти успіху в цій роботі, і вони мені відповіли. Вони не давали жодних правил, тому що понад усе поважають нашу свободу вибору. Натомість, вони запропонували практичні поради щодо того, як у роботі у цьому напрямку мені уникати підводних каменів від людей. У посланнях групи завжди йдеться про вступ у нашу силу. Вони кажуть, що ми самі робимо усе можливе, щоб смішити їх, і коли ми усі вирішимо, що з нас досить, то відсунемо завіси і побачимо, що увесь цей час приймаємо послання від однієї сутності. Вони кажуть, що насправді існує лише одна істина, а усі ми – просто різні складові (“присмаки”) цієї істини.

Ми побудували роботу просторів Lightworker та PlanetLightworker (прим. перекл. – тепер Espavo.org) за таким принципом, щоб якомога більше простору залишати для того, аби Світло могло сяяти, щоб якомога більше Світла було тут для усіх нас. Дотримуючись цього наміру, я радий поділитися з вами тими порадами, які група запропонувала мені щодо того, як досягти успіху в роботі з розповсюдження Світла на планеті. Я пропоную їх тут для великої кількості тих з вас, хто також сприяє цій роботі, щоб ви самі могли розпізнати цю інформацію та вступити у свою силу. Хай це допоможе вам ефективно бути присутніми у власній частинці єдиної істини.

На початку цієї роботи я проводив тригодинний семінар під назвою “Меч Істини”. Тоді вони запропонували лише три поради:

Група

Вітання з Дому!

Ми вже попросили вас і раніше проносити крізь себе кожне наше послання. Коли ви у людській формі, важливо, щоб послання протікало через ваш мозок. Істинне послання, яке ми передаємо вам, призначається для вашого серця, і саме у цьому може ховатися імовірність його неправильного спрямування. Ми даємо вам ці прості поради як керівництво для успішного сприяння розповсюдженню Світла через ваші серця.

Хто такі Цілителі:

“Ті, хто створюють простір для інших людей, щоб вони почувалися комфортно для самозцілення”.

На Новій Планеті Земля необхідно досягти вищої істини, щоб підтримувати вищі реальності. Ми пропонуємо ці 12 парадигм для фасилітаторів як поради, щоби цілителі могли почати визначати вищі істини.

 1. Зцілення у високих вібраціях Нової Землі може відбуватися лише з тими, хто тримає свою силу. Перше, про що слід потурбуватися, – це знайти способи бути посередниками для інших і не брати при цьому їхньої сили. Зробіть це своїм першим наміром.
 2. Будь-яке сприяння і посередництво має відбуватися за запитом. На Новій Землі більше не можливо бути посередником для іншого без його прохання про це.
 3. На Новій Землі можливо бути посередником для інших лише з найвищим наміром. Будь-ласка, пам’ятайте, що на Новій Планеті Земля… більше не існуватиме жодних секретів. Як фасилітатори дозвольте, щоб ви самі та ваші мотивації були прозорими для інших.
 4. Будучи цілителями, ви маєте розуміти, що хвороба – не завжди знак, що щось не так. Трапляється й так, що хвороба спряє змінам, і ваша роль полягає у тому, щоб бути посередником у цьому процесі. Дивіться на хворобу лише як на один зі станів здоров’я. Працюйте з усіма станами, щоб створити середовище, де здоров’я превалює.
 5. Будучи фасилітатором, важливо завжди промовляти свою істину, але за цим знайте, що істина безперервно прогресує. У словах, які говорите, залиште собі простір для росту. Промовляйте істину у такий спосіб, який би дозволяв іншим стояти у своїй правді без натиску з боку вашої правди. Поважайте усі частинки істини, незважаючи на те, якими відмінними від ваших вони можуть видаватися. Конкуренція – це лише ілюзія полярності на Гральній Дошці.
 6. Будучи фасилітатором, вам буде необхідно часто перевіряти своє его і чесно переглядати мотивації своїх дій та слів. Збалансоване его необхідне для того, щоб бути посередником у зціленні. Якщо ваше его стає надто великим, воно відріже вас від вашого джерела. Але якщо воно буде не досить великим, ви ніколи не станете цілителем. Баланс – це ключ.
 7. Практикуйте мистецтво розпізнавання, коли приймаєте рішення без судження. Уважно вибирайте те, що входить у ваше поле, обираючи лише ті речі та ідеї, які доповнюють ваші власні вібрації. А усе інше залиште без судження. Ви не мусите бути частиною усього. Обирайте лише те, що наповнює вас.
 8. Наймудріші слова, які фасилітатор може використовувати: “Я не знаю”.
 9. Знайте, ваша істинна сила цілителя лежить у здатності бути вразливим. Саме ваша людяність робить вас особливим. Дозвольте їй сяяти крізь усе, що ви робите. Відкрито діліться помилками з іншими – і ваші очевидні слабкості незабаром стануть вашими найбільшими сильними сторонами.
 10. Пам’ятайте, ви не мусите контролювати думки, що з’являються у вашій голові, проте ви маєте повний контроль над тим, що залишається там. Візьміть на себе відповідальність за те, щоб стати майстром своїх власних думок, і діліться цим процесом зі своїми клієнтами.
 11. Зрозумійте, що кожен має одну й ту ж основну мотивацію. Коли ми дивимося на вас, ви дуже схожі на дітей у темній кімнаті, які шукають вихід назад до світла. Ми нагадуємо вам, що найлегший спосіб знайти Світло – не кривдити один одного, а взятися за руки.
 12. Знайте, що неможливо зцілити інших на Гральній Дошці. Можливо лише створити і запропонувати їм простір, де б вони зцілили себе самі, якщо оберуть це. Не беріть на себе відповідальність за зцілення будь-кого, окрім себе самих. Пам’ятайте, що відповідальність – це баланс сили. Допомагайте тримати відповідальність тим, для кого виступаєте посередником, щоб таким чином вони могли тримати свою істинну силу.

Ставтеся один до одного з повагою, піклуйтеся один про одного і грайте злагоджено разом.

Група

Для мене найглибинніша честь бути тут у цей величний час історії нашої планети.

Мої обійми і ніжні підштовхування,

Стів Ротер