faciliatingthelight

Ułatwianie doświadczenia światła dla siebie i innych.

Kiedy zacząłem channelować i przenosić się do tej pracy, poprosiłem Grupę o informacje, w jaki sposób mogę odnieść sukces w tej pracy, a oni odpowiedzieli. Nie dawali reguł, ponieważ honorują nasz wolny wybór ponad wszystko. Zamiast tego zaproponowali zdroworozsądkowe sugestie, jak mogę uniknąć pułapek ludzi w tej branży. Przesłanie Grupy zawsze oznacza samo wzmocnienie. Mówią, że żart jest na nas i że kiedy wszyscy odsuniemy zasłony i zobaczymy, że wszyscy channelujemy tą samą istotą. Mówią, że tak naprawdę jest tylko jedna prawda i że wszyscy jesteśmy różnymi “smakami” tej prawdy.

Oparliśmy pracę w Lightworker i PlanetLightworker na założeniu, że im więcej miejsc stworzymy, aby Światło świeciło, tym więcej Światła będzie dla nas wszystkich. W tej intencji z przyjemnością podzielę się z Wami sugestiami, które Grupa zaproponowała mi, aby odnieść sukces w dziele sprowadzania Światła na planetę. Oferuję ją tutaj wielu pomocnikom, dla waszego własnego rozeznania i umocnienia. Niech pomoże ci skutecznie zaprezentować swój własny smak prawdy.

Na początku tej pracy odbyłem trzygodzinne seminarium zatytułowane “Słowo Prawdy”. W tym celu zaproponowali tylko trzy sugestie:

Grupa

Pozdrowienia z domu

Poprosiliśmy Cię o przesłanie wiadomości. W ludzkiej postaci konieczne jest, aby ta wiadomość przepływała przez twój mózg. Prawdziwe przesłanie, które przekazujemy wam, jest jednym z serca, i w tym tkwi potencjał błędnego ukierunkowania. Dajemy ci te proste sugestie, jako wskazówki, które skutecznie pomagają zrozumieć od serca.

Definicja uzdrowiciela:

“Ten, kto tworzy przestrzeń dla innych ludzi, aby czuć się wystarczająco wygodnie, aby się samemu wyleczyć”.

Na Nowej Planecie Ziemi należy sięgnąć po wyższą prawdę, aby wspierać wyższe realia. Te 12 paradygmatów dla facylitatorów są propozycjami, aby zacząć definiować wyższe prawdy dla uzdrowicieli.

 1. Uzdrawianie w wyższych wibracjach Nowej Ziemi może się odbywać tylko z każdym, kto trzyma ich moc. Waszym pierwszym zadaniem jest znalezienie sposobu aby nie zabierać im mocy. Niech to będzie twój pierwszy zamiar.
 2. Wszelkie uzdrawiania muszą być dostępne na żądanie. Na Nowej Ziemi nie jest już możliwe uzdrawianie innym bez ich konkretnej prośby.
 3. Na Nowej Ziemi możliwe jest tylko ułatwienie drugiemu z najwyższą intencją. Proszę, przypomnij sobie to na Nowej Planecie Ziemia … nie będzie już żadnych sekretów. Jako facylitatorzy pozwólcie swobodnie widzieć siebie i swoje motywacje innym.
 4. Jako uzdrowiciele musisz zrozumieć, że choroba nie zawsze jest oznaką czegoś złego. Są chwile, kiedy choroba ułatwia zmianę, a twoją rolą jest ułatwianie tego procesu. Zobacz także, że choroba to tylko jeden stan zdrowia. Pracuj ze wszystkimi stanami, aby tworzyć środowiska, w których panuje zdrowie.
 5. Jako koordynator ważne jest, aby zawsze mówić swoją prawdę, ale wiedząc przy tym, że prawda jest zawsze pracą w toku. Zostaw sobie miejsce na wzrost w słowach, które mówisz. Mów prawdę w sposób, który pozwala innym stanąć w ich własnej prawdzie, nie będąc zagrożonym przez Ciebie. Szanuj wszystkie smaki prawdy, bez względu na to, jak różne mogą się wydawać od twoich. Konkurencja jest jedynie iluzją polaryzacji na planszy.
 6. Jako facylitatorzy będziesz musiał często sprawdzać swoje ego i rzetelnie badać własne motywacje do swoich działań lub słów. Aby ułatwić leczenie, potrzebne jest zrównoważone ego. Jeśli twoje ego będzie zbyt duże, odetnie cię od źródła. Jednak jeśli nie jest wystarczająco duże, nigdy nie zajmiesz miejsca jako uzdrowiciel. Równowaga jest kluczem.
 7. Ćwicz umiejętność rozeznawania w dokonywaniu wyborów bez osądzania. Wybierz dokładnie, co wchodzi w twoją dziedzinę, wybierając tylko te rzeczy i pomysły, które uzupełniają Twoją własną wibrację. Wypuść wszystko inne bez osądu. Nie musisz być częścią wszystkiego. Wybierz tylko to, co Cię karmi.
 8. Najmądrzejszymi słowami, których może użyć facylitator, są: “Nie wiem”.
 9. Wiedz, że twoja prawdziwa siła jako uzdrowiciela polega na tym, że jesteś wrażliwy. To wasze człowieczeństwo czyni was wyjątkowymi. Niech to się rozjaśni we wszystkim, co robisz … Dziel się błędami z innymi, a twoje postrzegane słabości wkrótce staną się twoimi największymi mocnymi stronami.
 10. Przypomnij sobie, że nie masz kontroli nad myślami, które pojawiają się w twojej głowie, masz jednak pełną kontrolę nad tym, co tam pozostało. Weź odpowiedzialność za stanie się mistrzem własnych przemyśleń i dziel się tym procesem z klientami.
 11. Zrozum, że wszyscy mają tę samą motywację podstawową. Widzimy was jako dzieci w ciemnym pokoju, wszystkie szukające drzwi z powrotem do światła. Przypominamy ci, że najłatwiejszym sposobem na znalezienie Światła, a nie ranienie się nawzajem, jest trzymanie się za ręce.
 12. Wiedz, że nie można wyleczyć innego na planszy. Możliwe jest tylko stworzenie i zaoferowanie im przestrzeni, aby się wyleczyć, jeśli tak zdecydują. Nie bierz odpowiedzialności za uzdrowienie kogokolwiek poza sobą.Twoją odpowiedzialnością jest równowaga sił. Pomagaj tym którzy mogą utrzymać swoją prawdziwą moc.

Traktujcie się wzajemnie z szacunkiem, pielęgnujcie się nawzajem i grajcie razem.

Grupa

Jest moim najgłębszym zaszczytem być tutaj w tym wspaniałym czasie w historii naszej planety.

Duże uściski

Steve Rother