Заява про вступ у свою силу для духовної еволюції

— Ми віримо —

Ми віримо, що ми – це духи, які грають у гру в людському тілі, а тому нам складно пригадати, ким ми є і чому ми тут.

Ми віримо, що усі ми поєднані між собою як духи, які прикидаються, ніби відділені один від одного, коли насправді ми усі є частиною кожного з нас. Ця гра у розділення є природою життя на Землі та однією з найважчих аспектів людського буття.

Ми віримо у творче начало людського духу як могутню силу у всесвіті. Тепер, коли людство широко крокує вперед своєю еволюцією, втримати свою істинну силу як творця у людській формі – важливо як ніколи раніше.

Ми віримо, що ми вступили у стрімкий етап розвитку, небачений досі у всій вічності. Наш розвиток призвів до величезних змін у людському стані та веде нас до безпрецедентного розширення людських можливостей.

Ми віримо, що розвиваємося не з метою вознесіння над землею, а щоб жити тут у своїй найвищій вібраційній формі.

Ми віримо, що любов є найвищим вираженням тієї частини нас, що є духом, і виражаючи любов у всіх формах, ми заряджаємо енергією наш дух.

Ми віримо у цей Web-сайт Любові – рукотворну мережу, що об’єднує серця на усіх вимірних рівнях. Ця Мережа Любові дозволяє нам спілкуватися один з одним, посилюючи зв’язок наших сердець.

Ми запрошуємо і вас приєднатися до Мережі Любові.

Ми віримо, що відповідальність – це баланс, що веде до внутрішньої сили. У нових енергіях, віднаходження шляхів до розширення своєї відповідальності у будь-якій сфері розширює нашу силу творення у тій сфері. Перебування у відповідальності за своє щастя – наша найголовніша медитація.

Ми вирімо, що стаємо найвищим вираженням Всесвіту, коли переживаємо пристрасть та радість у буденному житті. Ми робимо внесок у спільний пошук нашої пристрасті та у спільну допомогу іншим пережити свою пристрасть.

Ми віримо у ідею Втілених Янголів як нашу наступну сходинку в еволюції і обіцяємо торкатися нашою божественістю до життів інших людей за кожної такої золотої можливості.

Ми віримо
Ми віримо у Магію
Ми віримо у Вашу Магію

група