Potwierdzenie wzmocnienia duchowej ewolucji.

Wierzymy

Wierzymy, że jesteśmy duchami grającymi w grę w ludzkim ciele i jako tacy mamy trudności z ponownym podziałem tego, kim jesteśmy i dlaczego tu jesteśmy.

Wierzymy, że wszyscy jesteśmy połączeni jako duchy udające oddzielenie od siebie, podczas gdy w rzeczywistości wszyscy jesteśmy częścią siebie nawzajem. Ta gra udawania odrębności jest naturą życia na Ziemi i jedną z najtrudniejszych części bycia człowiekiem.

Wierzymy w twórczą zdolność ludzkiego ducha jako potężnej siły we wszechświecie. Teraz, gdy ludzkość robi olbrzymie kroki naprzód w ewolucji, trzymanie twojej prawdziwej mocy jako stwórcy w ludzkiej formie jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Wierzymy, że jesteśmy w szybkim stanie ewolucji, który nie ma sobie równych w całej wieczności. Ta ewolucja powoduje ogromną zmianę w ludzkiej kondycji, prowadząc nas wszystkich do stanu bezprecedensowego ludzkiego umocnienia.

Wierzymy, że ewoluujemy, aby nie wznieść się z ziemi, ale pozostać na niej w wyższej formie wibracyjnej.

Wierzymy, że Miłość jest najwyższym wyrazem lub tą częścią nas samych, która jest duchem, a gdy wyrażamy miłość w jakiejkolwiek formie, pobudzamy naszego własnego ducha.

Wierzymy w sieć miłości, która jest siłą stworzoną przez człowieka, która łączy serca na wszystkich poziomach wymiarowych. Ta Sieć Miłości pozwala nam komunikować się ze sobą wzmacniając wzajemne połączenie między sercem.

Teraz zapraszamy Cię do połączenia się z Web of Love (Sieć Miłości).

Wierzymy, że odpowiedzialność to równowaga sił. W nowym poszukiwaniu energii sposoby na zwiększenie odpowiedzialności w dowolnym obszarze zwiększają moc tworzenia w tym obszarze. Odpowiedzialność za nasze własne szczęście jest naszym pierwszym zajęciem.

Wierzymy, że stajemy się naszym najwyższym wykorzystaniem dla Wszechświata, ponieważ doświadczamy pasji i radości w naszym codziennym życiu. Poświęcamy się poszukiwaniu naszej pasji i pomagamy innym przeżyć ich pasję.

Wierzymy w koncepcję Ludzkich Aniołów jako naszego kolejnego kroku w ewolucji i zobowiązujemy się dotknąć innego życia naszą boskością, kiedy mamy te złote możliwości.

Wierzymy

Wierzymy w Magic

Wierzymy w Magic w Tobie

Grupa