Еспаво: слово, яке потрібно пригадати

У своїх живих ченелінгах група розповідає історії про Амора. Історія починається з того, що 12-річний хлопчик Амор живе у часи Му (Лемурія). Група каже, що прийшов час розповісти нам цю історію, тому що ми зараз на тому етапі еволюції, який дуже схожий на етап, який ми проходили у часи Му.

У першому розділі історії група розповіла про те, як Амор ставав на свій Шлях Життя. Тоді існував звичай, за яким дванадцятирічні хлопчики і дівчатка проголошували свої зобов’язання бути відповідальними дорослими. У дні Му не було законів, про які можна було б розповісти, але існували звичаї, яких усі дотримувалися. Одним з таких звичаїв був наступний: коли людина вступала у свій Життєвий Шлях, вона обирала іншу людину, зазвичай старшу за віком, і зобов’язувалася перед нею допомогти їй у переході, коли прийде її час. В останній момент Амор обрав чоловіка, з яким майже не був знайомий і лише знав, що його звуть Ету. Ету був лінгвістом і працював з давніми мовами. За місяці й роки, що спливали, Амор та Ету познайомилися один з одним ближче, як і заповідав їм звичай.

Деякий період вони не спілкувалися, і Амора викликали до дому Ету, оскільки настав його час. Незважаючи на ще молодий вік, Ету все ж залишав життя. Амор прийшов до нього, і у той момент двоє чоловіків завершили свій сакральний контракт. Амор дав дозвіл для Ету та скерував його, щоб той міг піти, якщо цього бажає. Потім Ету попросив Амора підійти ближче до його ліжка. Він сказав, що має дарунок для Амора. Нахилившись до Ету, Амор почув від нього, що цим дарунком є слово “ЕСПАВО”. В останні години свого життя Ету пояснив, що слово “ЕСПАВО” використовували у давні часи Му. Це було вітання, яке використовувалося і при зустрічі, і при прощанні. Ету сказав Амору, що прийшов час повернути це слово людям, оскільки часи еволюції вже близько. Це слово мало допомогти людям пригадати своє справжнє місце у Всесвіті.

Дослівно це слово означає:
“Дякуємо, що берете свою силу”.

Ми запрошуємо вас знову використовувати це давнє вітання. Зараз час сили, і ми дякуємо вам за те, що ви тут з нами.

ЕСПАВО, дорогі!

Стів Ротер та група