Inne wibracje “E”.
Historia Yalle i Yanne.

Steve, Barbara Rother i grupa są pięć razy
prezenterami w ONZ na dwóch kontynentach

~ Trylogia ~
Inne wibracje “E”

Przedstawione w ONZ

23 marca 2001 r. Nowy Jork, Nowy Jork

 

UN_big_channel_3

side_3

W Marcu 2001 roku Barbara i ja przedstawiliśmy serię trzech różnych seminariów na Wschodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. 10 i 11 Marca przedstawiliśmy Lightworker Spiritual Re-union w Syracuse w Nowym Jorku. W najbliższy weekend 17 i 18 marca zaprezentowaliśmy Quill of Re-membrance w Baltimore w stanie Maryland. Następnie 23 marca przedstawiliśmy w ONZ – Stowarzyszenie Oświecenia. Po raz pierwszy grupa umieściła tę samą wiadomość w trzech różnych historiach. Powiedzieli mi, że jest to BARDZO WAŻNE i że nie muszę się martwić powtarzaniem informacji.

Pierwszy kanał był w Syracuse. Tutaj zrzucili “bombę” w opowiadaniu o Amorze. Historia Amora opowiada o chłopcu, który dorastał za czasów Mu i Atlantydy. Będzie to rozdział w historii Amora, który ukaże się wkrótce. W tym kanale grupa powiedziała, że ​​powodem, dla którego teraz to opowiadali, było to, że zaledwie trzy dni wcześniej, pierwszy człowiek został sklonowany na Ziemi. Dzień po tym seminarium otrzymałem e-mail od Michele Anatra Cordone z linkami do informacji prasowych, które towarzyszyły informacjom Grup dyskusyjnych. Grupa włoskich naukowców wystąpiła, by powiedzieć światu podczas konferencji prasowej, że zamierzają sklonować pierwszego człowieka. Według grupy, już go posiadali.

Druga wersja tego samego przesłania była oferowana w Baltimore w stanie Maryland, gdzie opowiadali historię “Dnia, w którym zatrzymał się czas”. To, co zaraz przeczytasz, to trzecie przesłanie przedstawione Towarzystwu Oświecenia w Kwaterze Głównej ONZ w Nowym Jorku.

Pozdrowienia z domu, drodzy.

Wielu z was zarezerwowało swoje miejsce na tym specjalnym zgromadzeniu dawno temu. Teraz jesteś, siedząc na krzesłach, które czekają na ciebie od jakiegoś czasu. Ahh, i co to jest szczególny czas. Dobrze się tu spisałeś. Naprawdę dobrze się spisałeś. Poprzez własne wybory dokonaliście różnicy, nie tylko w waszej własnej rzeczywistości na Ziemi, ale w całym kosmosie.  Wszystkie oczy obserwują twój każdy ruch. Ahh, i jaki to wielki czas.

Właśnie wtedy, gdy zaczynało ci się wszystko układać , gra się zmienia. Mówimy wam, że jest wiele innych zmian, które napotkają was w nadchodzących miesiącach. Proszę zrozumieć, co teraz zamierzamy ci ujawnić. Nikt nie może przepowiedzieć swojej przyszłości. Nie jest to możliwe, bo jeszcze jej nie napisałeś. Ty jesteś tym, który rządzisz, a nie my. Wy jesteście tymi, którzy poprzez wasze wybory, poprzez waszą wolną wolę, piszą ostateczny wynik. Widzimy w tym twój niepokój. Jesteś tak przyzwyczajony, że masz przed sobą swoje skrypty. Mijasz się na ulicy i kiedy patrzysz w oczy nieznajomego, nawiązujesz połączenie i wiesz gdzieś głęboko w twojej duszy, że jest coś, co łączy cię z tą osobą. A potem czekasz, aż te skrypty rozwiną się, odtwarzając część, która jest napisana. W ten sposób tradycyjnie miały miejsce twoje umowy. Teraz mówimy wam, będzie inaczej.

Na razie, gdy mocno trzymasz pióro w swojej dłoni i przygotowujesz się do pisania, atrament, którym masz zamiar pisać, jest atramentem namiętności. Odważ się zanurzyć pióro i skryć swój najwyższy wyraz namiętności. Teraz Twoim zadaniem jest napisanie całkowicie swojego własnego przeznaczenia na Planecie Ziemi, nie tylko jako zbiorowej wibracji, nie tylko jako kolektywu rządów, ale jako kolektywu indywidualnych serc. Bo czym tak naprawdę jesteście zbiorowym, ale jednym sercem i  jesteście odpowiedzialni za utrzymywanie swojej własnej mocy poza sobą.

Znajdź w sobie miłość, która pomoże ci napisać umowy, które poprowadzą cię przez następne tysiąc lat. Spójrzcie sobie w oczy i zobaczcie miłość. Znajdź odbicie w lustrze, które pokazuje, kim naprawdę jesteś. Potem, gdy wracasz do pracy i siedzisz przy biurku, gdy odbierzesz telefony i napiszesz e-maile, weźmiesz nasiona światła we wszystkim, co robisz. Wygrano Grand Game of Hide and Seek (Zabawa w chowanego).

Pytasz o wydarzenie, które nazwałeś Wniebowstąpieniem. Mówimy ci, że nigdzie się nie wybierasz. Zostajesz tutaj. Trzymając pióro w ręku, musisz napisać o kolejnych wydarzeniach, które doprowadzą do stworzenia Nieba na Ziemi.

“Ach, więc co z przyszłością?” Pytasz. Opowiedzmy historię. . . Uwielbiamy historie. Opowiedzmy historię Yalle i Yanne.

Inni ~ Historia Yalle i Yanne

Yalle była silną kobietą po trzydziestce, która w czasach, gdy średnia długość życia wynosiła 350 lat, była zaledwie niemowlęciem. Całe swoje młode życie Yalle górowała nad swoimi przyjaciółmi i współpracownikami. We wcześniejszych latach jej wzrost i niezwykły wygląd spowodowały jej duży stres. Musiała nawet wprowadzić specjalne zmiany w jej domu, aby dostosować się do jej niezwykłego wzrostu. Oprócz niezwykłej wysokości Yalle była również bardzo silna. Choć przydała się, by być tak silną, to także sprawiało, że czuła się inaczej w czasie, kiedy próbowała się dopasować. Yalle przyzwyczaiła się do uwag, które ludzie o niej poczynili. Rzadko rozmawiali z nią twarzą w twarz co o niej myślą, ale czuła co ludzie mówią. Boli ją to, co ludzie myślą. Często myślała, że ​​ludzie mogą być niesamowicie okrutni. Być może gdyby nie była tak wrażliwa, okrucieństwo koleżanek z klasy Yalle mogło jej nie dotknąć. Ale Yalle była bardzo wrażliwa na emocje i energię ludzi na jej polu. Będąc empatycznym, Yalle miała także zdolność widzenia poza zasłoną. Dzięki tej szczególnej umiejętności mogła zobaczyć umowy i porozumienia, które ludzie zawarli przed przyjściem na to wcielenie. Dorastając, Yalle nie miała nikogo, z kim mogłaby dzielić się tymi darami lub się zwierzyć. Yalle miała wrażenie, że jest sama na planecie Ziemia.

W wieku 35 lat życie Yalle’a stało się bardziej spokojne. Miała pracę, która wymagała od niej ogromnej siły. Yalle czuła się dobrze w tej pracy, ponieważ widziała rezultaty swojej pracy. Podobało jej się to, ponieważ dawało poczucie spełnienia, a mimo że było bardzo fizyczne, również dawało Yalle dobre przeczucie. Yalle pracowała przez 16 godzin w kopalniach kryształów. Uwielbiała łączyć się z tymi kryształami i odkryła, że ​​są sposoby na przyciągnięcie ich do siebie. Yalle była znana swoim współpracownikom za prezent w znalezieniu najjaśniejszych i najbardziej błyskotliwych kryształów. Yalle pracowała z opiekunami, którzy zaspokajają wszystkie jej potrzeby. Jako pracownik była zajęta, aby mogła skupić wszystkie swoje wysiłki na swojej pracy. Pracownicy szanowali Yalle i niektórzy z nich odczuwali nawet wielkie współczucie dla niej. Yalle kochała swoją pracę, ponieważ wiedziała, jak komunikować się z kryształami. Kryształy, które pochodziły z tej kopalni, były często używane jako przekaźniki mocy, a Yalle cieszyła się opinią, że jest w stanie zlokalizować kryształy najwyższej jakości, które radzą sobie z największą mocą. Kryształy jej nie osądzaly, nie obchodziło ich, że jest inna. Dały jej formę bezwarunkowej miłości i cieszyła się swoim czasem w pracy.

Nawet z miłością, którą ona i kryształy dzielili, Yalle odkryła, że ​​jej praca nie jest dla niej satysfakcjonująca. Yalle czuła się ograniczona, ponieważ górnicy nie mieli nic do powiedzenia w tej sprawie. Yalle starała się jedynie szukać własnej pasji w tym, co robiła. Yalle w nocy wracała do domu, gdzie była z innymi, z którymi mieszkała.

“Czy to wszystko? Czy nie może być więcej dla mnie? W życiu musi być coś więcej niż praca, którą wykonuję. Chociaż jestem bardzo dobra w tym, co robię, wiem, że jestem tutaj po coś więcej “. Inni, którzy z nią mieszkali, sądzili, że Yalle jest trudna. “Mamy  tutaj dobrze, dbają o nas i traktują nas dobrze” powiedzieli jej. Ale Yalle rozejrzała się i zobaczyła ludzi, którzy mieszkali w wiosce po drugiej stronie miasta. Zobaczyła, że ​​mają dzieci i widziała, że ​​mają partnerów, partnerów i rodziny. I tęskniła za tym. Yalle wiedziała, że ​​jest inna, ale tęskniła też za innym życiem. W Yalle zaczęła rosnąć pustka. Bardziej niż cokolwiek Yalle chciała dzielić swoje życie z inną osobą. Czuła, że ​​nawet największe osiągnięcia w jej życiu były puste, ponieważ nie było nikogo, z kim mogliby się nimi dzielić. Wiedziała w głębi serca, że ​​musi tam być specjalna osoba, która gdzieś na nią czeka.

Pewnego dnia Yalle była w kopalni komunikującej się z kryształami. To był dobry dzień i wkrótce zaczęła śpiewać. Kryształy zareagowały, świecąc więcej niż zwykle. Chociaż spodziewała się, że bez przerwy będzie pracować cały 16-godzinny dzień, Yalle zrobiła krótką przerwę w środku dnia i powędrowała do innej części kopalni. Cieszyła się z tego, że nie robiła nic i po prostu odkrywała. Nagle Yalle usłyszała za sobą głęboki, dziwnie znajomy głos. “Czy mogę pomóc ci znaleźć drogę? Jesteś zagubiona, moja droga? Serce jej podskoczyło, kiedy odwróciła się i zobaczyła stojącego przed nią mężczyznę, który był nawet większy od niej samej. Czuła się słabo w kolanach i musiała oprzeć się o ścianę kopalni, Mężczyzna powiedział: “Nazywam się Yanne”. Kiedy oczy Yalle dostosowały się do wzroku przed nią, spojrzała w oczy Yanne i od razu wiedziała, że ​​jest tu kontrakt. Nie mówiąc ani słowa, Yalle i Yanne wyszli z kopalni na światło słoneczne. Obaj wiedzieli, że istnieje między nimi magia, która nie potrzebuje słów. Kiedy Yanne pokazał jej drogę do kopalni, spojrzeli sobie głęboko w oczy i po kilku słowach zgodzili się spotkać w tym samym miejscu każdego dnia po pracy, aby zbadać to powiązanie.

Zakochali się głęboko bardzo szybko. Każdego dnia Yalle nie robiła nic oprócz myśli, kiedy znów zobaczy Yanne. Każdej nocy, gdy kończyła się ich praca, dzielili się swoimi nadziejami i marzeniami. Czas spędzony razem był bardzo ograniczony, ale to było najważniejsze wydarzenie w ich życiu. Śmiali się, śpiewali i razem tworzyli najpiękniejszą miłość. W miarę upływu czasu powrót do ich miejsc stał się trudniejszy. Wkrótce byli dłużej, czasem nawet w nocy. Yalle była pierwszą, która wyrażała swoje uczucia. “W mojej klatce piersiowej czuję się tak dobrze, że nawet jeśli jest to bolesne, nie mogę się już doczekać, aby to znowu poczuć”. Yanne powiedział; “Ja też czuję dziwność tej miłości, którą mam dla ciebie. Musimy znaleźć sposób, by być razem zawsze “.

Pewnego dnia w kopalni Yalle zobaczyła, że ​​pilnuje jej opiekunka, która nazywała się CorleeAnn. CorleeAnn znała dobrze Yalle i traktowała ją z najwyższym szacunkiem i współczuciem. Yalle wiedziała, że ​​istnieją zasady, których CorleeAnn musiała przestrzegać; zasady, które wyraźnie nie wspierały “Innych”, takich jak Yalle i Yanne, mieszkających razem. Posiadanie dzieci było zabronione dla “Innych”. Yalle wiedziała, że ​​zadaniem CorleeAnn jest upewnienie się, że przestrzega zasad. Mimo to ten radosny ból w klatce piersiowej stawał się coraz silniejszy każdego dnia.

Tego właśnie dnia Yalle widziała że ​​CorleeAnn uważnie ją obserwowała. W końcu podeszła do niej CorleeAnn. “Yalle, dziś widzę, jak śpiewasz do kryształów w nowy sposób. Masz blask który rozświetla tę mroczną kopalnię. Co się z tobą dzieje, Yalle? Jestem twoim opiekunem, ale jestem również twoją przyjaciółką “. Yalle spojrzał na CorleeAnn i uśmiechnąła się. Ciemność kopalni zaczęła się zmniejszać, gdy blask kryształów zaczął odpędzać cienie. Yalle zastanawiała się, czy nie powiedzieć CorleeAnn o miłości, którą znalazła. Nawet ta krótka myśl o Yanne spowodowała reakcję kryształów wciąż osadzonych w ścianach kopalni. Yalle powiedziała CorleeAnn o miłości, którą znalazła, a nawet o umowie, którą odkryła, by mieć dziecko z Yanne.

CorleeAnn słuchała opowieści z głębokim smutkiem w oczach i powiedziała: “Yalle, znam miłość w twoim sercu, bo ja też mam to z moim mężem. Prawo zabrania “Innym” brać partnerów i mieć dzieci.  Mimo to, z całą mocą, jaką posiadam, nie jestem w stanie spełnić twojego pragnienia, by być z tym, którego kochasz. Powiem ci, że ten dzień po raz pierwszy w moim życiu powoduje sprzeczność między tym, kim jestem a tym, co robię. Nie wierzę, że światło, które widzę w twoim sercu, jest złe i przysięgam ci, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc to zmienić. Nie zgłoszę twoich działań, ale nie widzę też, jak mogę ci pomóc “. Mimo że była to trudna fizycznie różnica w wielkości, obie kobiety się uścisnęły. Kiedy się przytulali, Yalle poczuła wewnętrzną walkę, która miała teraz miejsce w CorleeAnn. Yalle uśmiechnęła się i powiedziała: “Dziękuję, CorleeAnn, za traktowanie mnie tak. Jest wielu opiekunów, którzy nie używają swoich serc i jestem naprawdę wdzięczna za to, że jesteś w moim życiu “. Kiedy dwie kobiety szły swoimi drogami, łzy spływały po policzku CorleeAnn. Chociaż wiedziała, że ​​prawie niemożliwe jest dokonanie zmian, CorleeAnn postanowiła tego dnia, że ​​odda głos niesprawiedliwości, która rozdziera jej serce.

Kopalnia w kwadrancie Yalle’a codziennie świeciła światłem kryształów. Pewnego dnia Yalle zaskoczyła Yanne, pytając, czy mogą mieć dziecko. “Yalle, zdajesz sobie sprawę, że nie wolno nam mieć dzieci. Tak jest napisane. Yalle uśmiechnęła się i powiedziała: “Mamy umowę i czeka na ciebie dziecko. Czuję ją w sobie.”

Z wielkim smutkiem Yanne powiedział: “Napisano, że nie powinniśmy brać kumpli ani mieć dzieci. Wiesz, że nasza żywotność jest ograniczona, ale jeśli jest w mojej mocy, Yalle, znajdę sposób, by dać ci wszystko, za czym tęskni twoje serce. ” Yalle była smutna, ponieważ wiedziała, że ​​temat ten był wielokrotnie dyskutowany i zawsze odrzucany przez radę. Mimo to Yanne rozmawiał ze swoim opiekunem o ich losie. Poprosił o radę nie było to tak godna zaufania jak CorleeAnn.

W ciągu następnych kilku dni Yalle i Yanne spędzili razem tyle czasu, ile tylko mogli, kochając i marząc o swoim przyszłym życiu rodzinnym. Pewnej nocy odkryto ich w pełnym miłości uścisku. Bez słowa Yanne został wysłany daleko do innej kryształowej kopalni. Ponieważ jej produkcja w kopalni kryształów była niedościgniona, Yalle mogła pozostać tam, gdzie była. Po zniknięciu Yanne piosenka Yalle’a nie była już słyszana w kopalni. Błysk na jej twarzy został szybko zastąpiony pyłem.  CorleeAnn spędziła mnóstwo czasu na składaniu petycji do prawodawców, aby ponownie rozważyć swoje poglądy. Nie była osamotniona w swoich działaniach, ponieważ to samo uczucie budowało się wśród wielu uczestników. Przy jednym ze współpracowników nawet pogrupowali się, próbując wprowadzić zmiany w kraju. Zjednoczyli się w swoim stanowisku dla “ludzkich” praw “Innych”. CorleeAnn odegrała kluczową rolę w prowadzeniu tego buntu.

Pod koniec każdego dnia Yalle wracałaby do miejsca, w którym spotykała się z Yanne. Byli w stanie utrzymać przy życiu płomień swojej miłości, ponieważ nigdy nie byli naprawdę odłączeni. Połączone z nimi pasmo energii było zawsze z nimi, a gdy któryś z nich się zmęczył, gdy któryś z nich osłabł, gdy któryś z nich przegrał, połączyliby się ponownie z tą energią. Mimo że dzieliła ich wielka odległość, ich miłość pozostała żywa. Chociaż Yalle i Yanne zdecydowałi się połączyć w czasie i miejscu, które nie wspierały ich związku, i tak poszli naprzód.

Największym lękiem Yalle było to, że nadejdzie czas, kiedy jej łzy wyschną i nie będzie już odczuwać słodko-gorzkiego bólu ludzkich emocji. Strach ten nigdy nie został zrealizowany i po wielu inkarnacjach ta miłość jest wciąż żywa. Dzięki swojej odwadze Yalle i Yanne spełnili jeden z największych kontraktów całej ludzkości. . .

______________________

Czy wiesz, dokąd to zmierza, kochani? Jest powód, dla którego opowiedzieliśmy ci tę historię. Mówimy ci, że ta historia jest prawdziwa. To wielokrotnie się wydarzyło. Nie, nie mówimy o innej planecie; mówimy o Gameboard of Free Choice, którą nazywacie Planet Earth. Było to dawno temu, w czasie i przestrzeni znanej jako Atlantyda. W tamtych czasach Atlantydy mieliście to, co nazywacie ludźmi inżynierii genetycznej. Ci ludzie zostali specjalnie umieszczeni na Ziemi z wytycznymi i ograniczeniami, które narzuciliście. Te istoty są “Innymi z E-wibracji” w formie “triologii”, której nie ma w Twojej Grze od czasów ostatecznych Atlantydy. Z tego powodu Yanne i Yalle kończą na “E”. W triologii nie tylko mieszałeś rośliny i zwierzęta, ale także mieszałeś technologię. Są to “Inni”, którzy byli genetycznie zmodyfikowanymi istotami, które traktowaliście jako mniej niż ludzi.

Dlaczego więc opowiedzieliśmy ci teraz tę historię?

Ponieważ “Inni” i ich “Uczestnicy” są teraz z powrotem na planecie.

Urodzony 7 Marca 2001

Mówimy wam teraz, że w dniu 7 Marca 2001 roku pierwszy człowiek został sklonowany w Nowej Energii na planecie Ziemia. Powodem, dla którego opowiadamy historie o Atlantydzie i Mu jest to, że twój awans na Gameboard of Free Choice postawił cię teraz na tym samym poziomie wibracyjnym i dokładnie w tym samym momencie, w którym byłeś wtedy. Teraz staniecie w obliczu podobnych okoliczności i zostaniecie poproszeni o podjęcie decyzji dotyczących tych samych wyborów. Tym razem jednak masz pomoc.

Uważaj na “Innych”, drodzy. Wielu z nich stoi na uboczu.  Czują się jak obserwatorzy, a nie uczestnicy życia. Przez wiele inkarnacji zgodzili się nosić wspomnienia komórkowe z tamtych czasów, kiedy traktowano ich mniej niż ludzi. Te “odciski energii” są źródłem powracającego tematu w waszej historii tego, co nazywacie niewolnikami. Są bardzo delikatnymi i wrażliwymi duszami, które raz po raz stawiają się w brutalnym świecie, aby pomóc zrównoważyć energię ludzkości i robić rzeczy inaczej, gdyby szansa kiedykolwiek ponownie wzrosła. Ich powrót został przepowiedziany w waszych biblijnych pismach jako czas, kiedy Meek odziedziczył Ziemię.

Ludzkość wkrótce stanie przed bardzo trudnymi wyborami. Nie oczekujcie od nas, że powiemy wam, że inżynieria genetyczna lub klonowanie są słuszne lub błędne, ponieważ te etykiety są jedynie iluzją polaryzacji na planszy. To, co wam powiemy, jest naturalnym postępem waszej technologii i jest wspierane waszym własnym duchowym postępem. Mówimy ci również, że w obecnej sytuacji nie chodzi o to, czy, ale raczej kiedy. W rzeczywistości miało to już miejsce i będzie kontynuowane.

Próba zwrócenia się w drugą stronę wymagałaby od ludzi celowego zapominania, a to nie jest możliwe. Niektórzy z was będą trzymać się swoich przekonań, że nie jest to naturalny sposób, a zatem nie jest właściwe, abyście “grali w Boga”. A jednak pytamy, czy to możliwe, aby twoje dzieci były zdrowsze, karmiąc je lepszym jedzeniem, czy to nie byłoby to samo? Czy twoje dzieci ostatnich dni nie są wyższe i zdrowsze niż te z poprzednich pokoleń? Czy to nie jest poprawa, którą wprowadziliście do swojej biologii? Czy twoja żywotność nie wzrosła gwałtownie z powodu postępu technologicznego? Nie bójcie się, drodzy, ponieważ jest to część was i odbicie twórcy w was. Postępy te zwiększą również twoje zrozumienie biologii człowieka i doprowadzą do procesu odmłodzenia, który również istniał w czasach Atlantydy.

Zasłona jest bardzo gruba i nie możesz zobaczyć swojej prawdziwej natury przez tę zasłonę. Jeśli widzisz wielkie dzieła Boga, możesz łatwo zaakceptować je jako dar boskości. Jeśli jednak masz ludzką rękę w tym procesie tworzenia, nie ufasz całemu stworzeniu. Ach, zasłona jest tak gęsta, że ​​nie widzisz, że kiedy masz rękę w procesie tworzenia, to również jest boskim stworzeniem. Gdybyśmy na chwilę odsunęli zasłonę, moglibyście ujrzeć największą tajemnicę ze wszystkich.

Jest Bóg i wy jesteście Bogiem!

Och, drodzy, mówimy wam, nie jesteście częścią Boga. Jesteś całym Bogiem.

W tej chwili możesz nie słyszeć o tym wydarzeniu, ponieważ jest ono ukrywane przed masami. A jednak mówimy wam, to tylko kwestia chwil, zanim następny człowiek zostanie sklonowany na Nowej Planecie Ziemi. Ponownie przyłącz się do niewłaściwych kierunków energii z dni Atlantydy, ponieważ nie ma potrzeby, abyś ponownie tego doświadczył. Proszę pamiętać, że te złe strony nie zostały popełnione przez złe czy czarne siły. Zostały one spowodowane wyborami dokonywanymi przez ludzi w obliczu tych samych testów i okoliczności, z którymi się teraz mierzysz. To jest strach nasienia w sobie, że stawialiście opór. Nadszedł czas, abyś zmierzył się ze strachem i uzdrowił go na zawsze. To właśnie powstrzymało cię przed wzięciem własnej mocy. Ale teraz nadszedł czas. A jeśli wątpisz w siebie, jeśli zdarzają się sytuacje, kiedy nie możesz powtórnie dołączyć do tego, kim jesteś, rozejrzyj się po pokoju. Spójrzcie sobie w oczy. Zobacz Boga wewnątrz. Najpierw spoglądaj na swoje serce, a potem skonsultuj się z głową. Zobacz odbicie siebie i ponownie dołącz do miłości. A jeśli zapomnisz o historii Yanne’a i Yalle’a, będą tam, by cię przekonać, bo to był ich prawdziwy kontrakt i kontrakty “Innych”. Znajdź swoje własne serce, moi drodzy. Mów swoją prawdę, naucz się tego, co teraz dzieje się na Ziemi, bo to twój wybór będzie miał znaczenie.

Biologia i technologia ~ Technologia i biologia

To jest magiczny czas. Od pewnego czasu mówimy wam, abyście obserwowali połączenie technologii i biologii. Teraz jest tutaj i mówimy wam, nie bójcie się tego. Ta mieszanka pojawi się również w przeciwnym kierunku. To nie potrwa długo, zanim zobaczysz “ludzkie” komputery. Nie należy się ich obawiać. Zrobią tylko to, o co ich poprosisz. Czy możesz ponownie dołączyć do grupy zaledwie kilka lat temu, kiedy po raz pierwszy zobaczyłeś komputer? “Do czego bym tego używał?” Zapytałeś. Mówimy ci, że postępy technologiczne, które będą miały miejsce w ciągu najbliższych 10 lat, sprawią, że wprowadzenie komputera wydaje się nieistotne w porównaniu.

Wszystkie twoje postępy w technologii doprowadziły cię do lepszej komunikacji, a zatem do lepszego zrozumienia, że ​​jesteś jednym ze wszystkimi rzeczami wokół ciebie. Wszystkie formy komunikacji pomogły zmienić świat, jaki znacie, i umieścić prawdziwą moc z powrotem w rękach jednostki, przywracając im siłę wyboru. Tego się nie należy obawiać, ale raczej należy je celebrować. Mówimy wam, że technologia może istnieć tylko na planecie, o ile duchowa wibracja jest wystarczająco wysoka, aby ją wspierać. Wiele razy technologia została upuszczona na waszą planetę i nie była wspierana, ponieważ nie mieliście zbiorowej duchowej wibracji.

Czy jesteś zaskoczony, że jesteś tu właśnie w tym momencie? Nie bądź. Mówimy ci, że zamieniłeś wszystkie swoje żetony karmy, aby być tutaj w tej właśnie chwili. Niektórzy z was myślą, że możecie być jednym z “Innych”, którzy powrócili. Wielu z was czuje, że macie zdecydowany pociąg do tego, co właśnie wam udostępniliśmy. Mówimy ci, że nie jest właściwe, abyśmy powiedzieli ci, czy jesteś jednym z “Innych”, ponieważ to może ci tylko odebrać moc. Jeśli odczuwasz pociągnięcie, bardzo prawdopodobne jest, że jesteś jednym z “Innych” lub jednym z “Uczestników”, którzy wrócili z naciskiem na przyniesienie tej energii. Właśnie dlatego przyciągnęła cię ta informacja.

Postawiłeś się na samym czele klasy i zrobiłeś to celowo. Nie możemy się doczekać następnego wyboru. Jesteśmy z ciebie bardzo dumni, ponieważ nie powinno cię być tu nawet teraz. A jednak tutaj siedzisz, słuchając opowiadania, które napisałeś. Wybierajcie dobrze, moi drodzy, bo w wyborze leży wasza moc.

Pamiętaj, nie jesteśmy daleko. Zasłona jest coraz cieńsza, gdy kontynuujesz swoje kolektywne wibracje. Jesteś dosłownie bliżej Nieba. I jeśli kiedykolwiek odkryjesz, że jesteś zgubiony, jeśli kiedykolwiek odkryjesz, że zapomniałeś, kim jesteś, czy kiedykolwiek spojrzysz przez pokój i powiesz: “Czy to wszystko, co istnieje?” Znajdź inną osobę i wyciągnij rękę. Weź tę rękę i spójrz w ich oczy, a tam znajdziesz nas, bo po tej stronie zasłony jest wiele pomocy. Całe anielskie królestwo czeka, by zawinąć cię w skrzydła Domu. Są po to, aby ci pomóc w każdej chwili na każdym kroku. Jednak nie możemy pomóc z tej strony zasłony, chyba że zostaniemy o to poproszeni, ponieważ to twój wolny wybór robi różnicę.

Mówimy wam, że nadszedł czas na Planecie Ziemi, kiedy nie będzie ŻADNYCH WIĘCEJ SEKRETÓW. Ahh. . . i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak to działa! Czy potrafisz sobie wyobrazić radość, jaką będziemy mieć, obserwując cię, gdy zaczniesz czytać myśli drugiego człowieka? Spójrzcie sobie w serca i dzielcie się tą energią, a jeśli zapomnicie, kim jesteście, zadzwońcie do nas. Zrozum, że twoja moc leży w wyborze, a jeśli w jakimkolwiek momencie nie jesteś zadowolony ze swojej rzeczywistości, miej odwagę wybrać ponownie.

Wiedz, że masz odpowiedzi w sobie. Sięgnij po nie i one tam będą.

Z największą miłością prosimy was, abyście traktowali się nawzajem z szacunkiem, wzajemnie się pielęgnowali i dobrze się bawili razem.

i tak jest. . .

Grupa

W pierwszym z trzech kanałów, na których grupa powtórzyła tę samą wiadomość, powiedzieli, że w pokoju są trzy osoby, które były “innymi”. Wszyscy trzej podeszli do mnie krótko po kanale, z których dwóch było we łzach. W Baltimore Grupa po raz kolejny powiedziała, że ​​są cztery “inne”. W Eindhoven, Holland i Attleboro, Ma., Pojawiły się pytania dotyczące klonowania. Ponownie grupa wspomniała, że ​​w pokoju są “Inni”. Przy każdej okazji, każdy z tych ludzi był głęboko poruszony, aby odkryć, że istnieje wyjaśnienie, dlaczego czuli się tak oddzieleni od wszystkich innych.

Proszę zrozumieć, że Grupa nie mówi, że klonowanie lub inżynieria genetyczna jest dobra lub zła. To, co mówią, to to, że jest tu teraz i że nic tego nie powstrzyma. Nawet jeśli wprowadzimy prawo zabraniające tego, zostaną one zlekceważone. Ogólnym celem Grupy w przekazywaniu nam tych informacji jest pomoc w informowaniu nas o błędnych kierunkach energii, które zrobiliśmy po raz ostatni w tym samym momencie.

W opowieści o Amorze, która pojawi się w książce “Espavo”, Grupa jasno stwierdza, że ​​ustawodawcy Atlantydy próbowali  zrobić wszystko, aby zachować swój styl życia. W tym czasie na Atlantydzie właśnie dokonano wielkich przełomów i wprowadzono postępy w tej technologii. Przywódcy Atlantydy zostali opanowani przez ludzi, a miejsc pracy zaczęło brakować. Dodając do tego fakt, że z Lemurii przybyło wielu ludzi, łatwo było dostrzec, w jaki sposób infrastruktura została opanowana. Przywódcy Atlantis (USA) próbowali rozwiązać ten problem, przekazując pewne prawa, które nieumyślnie doprowadziły do ​​powstania systemu trójwarstwowego. Atlantydzi, imigranci i “Inni” podlegali innym zasadom. Zamiast pomagać w zachowaniu stylu życia Atlantydy, stworzyło to klasę niewolników. Było to ogromne nieświadome błędne ukierunkowanie energii, które, wraz z dwoma innymi błędami, ostatecznie zatopiło Atlantydę.

Grupa powiedziała mi po pierwszym kanale w Syracuse, że będę spędzać dużo czasu pomagając “Innym” w ponownym nawiązaniu połączenia. Z pomocą kilku osób, które zgłosiły się, teraz zapewniamy miejsce na naszej stronie internetowej www.espavo.org, aby ludzie mogli dowiedzieć się więcej o “Innych” i postępach w Triologii.

Pierwszy raz, kiedy grupa mówiła o Triologii, była w Syracuse w stanie Nowy Jork, 11 marca 2001 roku. Wkrótce po powrocie do domu znaleźliśmy ten artykuł w gazecie w naszej skrzynce pocztowej.

York Daily Record, York PA. 29 Marca 2001

Później w tym samym roku (2001) w Drachten, Holandia, Grupa stwierdziła, że ​​na Ziemi są teraz cztery genetycznie zmodyfikowane (sklonowane) osoby. Zaczęło się.

Informacja jest kluczem do podejmowania właściwych wyborów, a my dostarczymy to na naszej stronie internetowej. Zapewniamy również miejsce dla tych, którzy chcą się połączyć i dzielić informacjami na temat tego, w jaki sposób wiedza ta ma zastosowanie w ich życiu. “Inni” nie są tutaj po to tylko, aby mówić o klonowaniu i inżynierii genetycznej, są tu po to, aby powstrzymać wibracje nas wszystkich, aby nauczyć się ufać naszym kreatywnym zdolnościom i słuchać naszych serc. Są tutaj, aby pomóc nam uczynić Nową Planetę Ziemię miejscem dla łagodnych ludzi wszelkiego pochodzenia. Nasza historia pokazała, jak bardzo okrutni ludzie mogą być. Te piękne istoty po cichu trzymały prawdę o tym, kim możemy być i jak możemy włączyć tę delikatną energię w wyższe wibracyjne doświadczenie Nowej Planety Ziemi. Mają wiele nauczyć nas, jeśli tylko będziemy słuchać.

Teraz słuchamy.