דצמבר 2014

מחזור של 26,000 שנים
פלנטת הקיום הבאה

משואות האור תזכורות מהבית מוגש בשידור חי באינטרנט,
משוכתב ומועלה לאתר (באנגלית) בסביבות ה- 15 לחודש.

 מאנגלית: חמדה טלאור
עריכה לשונית: ניצה תפארת

~ תזכורות מהבית ~

הערה: לשם בהירות תוקשר המסר שלהלן בחלקו מחדש ועבר עריכה בהשגחת הקבוצה.
מאת הקבוצה

משואות האור – דצמבר
תוקשר בשידור חי ביום 22.11.2014

 

מחזור של 26,000 שנים
פלנטת הקיום הבאה

 

ברכות יקירים, ברוכים הבאים וברכות מהבית

כל הזמן אנו מתבוננים בכם מרחוק על פני כדור הארץ, ואנו מגיעים לעולמכם בכל פעם שאתם מאפשרים זאת. כאשר הנכם פותחים מרחב לכך שדבר זה יתרחש, אנו נמצאים כאן לא על מנת לומר לכם לאן לפנות, לא כדי לכוון אתכם לדרך הקצרה ביותר לנקודת העצירה הבאה. אנו פשוט מעודדים אתכם להיזכר, שכן זהו אחד המפתחות. הדבר אותו ברצוננו לחלוק היום הינו דבר עליו דברנו כבר בעבר, אולם עתה ניקח אותו צעד נוסף קדימה, ונחלוק עמכם את אשר מתרחש עתה על פני כדור הארץ. כפי שציינו בעבר, סוף מרס הולך להיות זמן חשוב ביותר עבור האנושיים בכל מקום. חלקכם יחוש בעוצמה את השינוי באנרגיה, ואתם עשויים אפילו לחוש שחרור, כאילו שסוף סוף הרפיתם ממשא כבד. אולם הרוב לא יחווה תחושה זו. תהיה זו הרמה הגבוהה יותר שבעיקר תחוש שינוי זה. אולם רוב האנשים פשוט יחושו כאילו זה יום רגיל, יחד עם זאת הכול ישתנה בו. האמת היא שלא מדובר ביום יחיד שישתנה, מאחר ומדובר בכמות גדולה מאוד של אנרגיה המשתלבת עבור תנועה ספציפית זו. ובכן, הבה נסביר.

מרס 2015

אתם יודעים מעט על [1] אקסיאל פרוסשן ועל המחזורים הגדולים יותר המתרחשים, משום שיש לכם מקצבים רבים על פני הפלנטה. אלרה עובד עמכם בעזרת קצב בדרכים שונות, מכיוון שמקצבים אלה מתחילים להשתנות. יש לכם מקצבים בתוך הגוף: יממה, [2] קצב אולטרדי, ומקצבים רבים ושונים המשפיעים על הגוף הפיזי ועל היערכותכם עם העולם הסובב אתכם. יש לכם קצב ירחי, בעצם מדובר במחזורי הירח ובאופן שהם משפיעים על כלל האנושיים. אם אתם אי פעם תוהים אם זה אמיתי, פשוט בדקו בכל תחנת משטרה בלילה של ירח מלא ותבינו מעט על הקשרים בין הדברים המתרחשים. מקצבים אלה משתלבים על מנת לעזור לכם לחוות זמן; מקצבים אינם יכולים להתרחש ללא מסגרת זמן ליניארית בה ניתן להפעילם. מה שיקרה בסוף מרס הינה רק ההתחלה. גם אם לא תחושו בדברים באופן מודע תחוו אותם ברמה כלשהי, מכיוון שהם נפתחים לאנרגיות חדשות עבור כל אחד.

תחילתו של מחזור של 26,000 שנים

כאשר עברתם את 12-12-12, נכנסתם לשער ששינה והזיז הכול. נחתתם בצדו השני, אספתם עצמכם, הורדתם מעליכם את האבק, ושבתם לעבודה. התחלתם לעבוד, הלכה למעשה, עם אותן אנרגיות שהיו בצידו האחר של השער. האתגר היה, ללא ספק, שנראה היה שהן לא עובדות, לפחות לא באותה דרך. ובכן, יקירים, יש סיבה לכך. כאשר עברתם את אותו שער נכנסתם לקצב חדש, ועתה מקצבים אלה החלו להשתנות. יש קצב גדול יותר הקשור ב- axial procession ועל זאת ברצוננו לדבר. אתם נמצאים בתחילתו של מחזור המתחיל תקופה של 26,000 שנים. האם הדבר מתרחש ביום אחד? לא, אולם הוא מתחיל בסוף מרס 2015 וזה בעצם מה שקורה. להיכנס לאנרגיה במלואה ייקח כשנה, כ- 300 ימים; זה משך הזמן שייקח לקלוט את האנרגיה החדשה ובאמת להבין אותה. בינתיים, יהיו חיבורים רבים אותם תוכלו לעשות אשר יוכלו לעזור לכם לקרקע את האנרגיה החדשה ולהשתמש בה בדרכים חדשות.

הפלנטה מפנה מרחב לבני אנוש מועצמים ולחברות מועצמות

חלקנו עמכם פעמים רבות שהפלנטה מכינה עצמה לשינוי וזה בעצם מה שקורה. מדוע הפלנטה משתנה? פשוט מאוד: הפלנטה משתנה על מנת לפנות מקום לבני אנוש מועצמים. אתם מתעוררים מהחלום, מתחילים להיזכר בעוצמתכם בדרכים חדשות. כדור הארץ מפנה עתה מקום לבני אנוש מועצמים ולחברות מועצמות על מנת שישובו אליו ופניה זו מתחילה בסוף מרס. אנו אומרים “פניה” משום שלמעשה לא ניתן לציין ולתחום את מחזור 26,000 השנים ביום מסוים. כמו כן אין זה הולם לעשות זאת, כי מה קורה כאשר היום עובר עבור אלה שלא חשו בדבר? אין זה יותר הדבר אותו אנו רוצים על פני הפלנטה. חשוב מאוד שבמידה מסוימת תוכלו כולכם לחוש את הרוח הגבית. דעו שאתם מטפלים בעניין יותר טוב מאשר תוכלו לדמיין. אנו יודעים שרובכם חשים שהנכם נמצאים במצב של הישרדות. רבים מכם חשים שהחוקים השתנו ועדיין לא הצלחתם להבין איך לשחק את המשחק החדש. ובכן יקירים, כל זה משתנה בקצב חדש וזה מה שקורה.

הצטלבות ציר הזמן הנשלט ע”י הזכרים וציר הזמן הנשלט ע”י הנקבות

קסום מאוד הדבר ברמות רבות מאוד, והחלק המעניין הוא, שציר הזמן בו הנכם נמצאים נשלט ע”י הזכרים, והיה כך במשך זמן ארוך מאוד מאוד. האם מעולם לא תהיתם בקשר לכך? מדוע נציגויות המרומים שלכם אינן כוללות מלאכי-על נקביים? כן, כל עולמכם, כל צירי הזמן שלכם נשלטים ע”י הזכרים. טוב יקירים, איננו אומרים שזה לא בסדר. זו פשוט הדרך בה בחרתם לשחק את המשחק. מה שאנו אומרים הוא, שהדבר משתנה, וזה החלק היפה. יש למעשה ציר זמן אחר הנמצא לצד זה שלכם, הנשלט ע”י הנקבות. שני הצירים חוצים זה את זה ומשאירים חותמים נצחיים על מנת ליצר אישור של אנרגיה זכרית/נקבית על פני הפלנטה ארץ. דבר זה נחוץ על מנת שתוכלו לצעוד אל תוך העצמתכם, וכדי שבני אנוש מועצמים יחושו נוח ע”פ כדור הארץ. עתה תוכלו להשתמש בכל האנרגיה שלכם במקום רק באנרגיה הקוטבית של זכרית או נקבית. אינכם עושים שינויים אלה בין לילה, אתם נמצאים כבר בתוך תחילתה של התפנית והיא כבר השתנתה. לדוגמא, יש לכם עתה יותר מילים על פני הפלנטה על מנת לתאר ביטוי מיני מאשר אי פעם בעבר; כך זה צריך להיות שכן אתם מאבדים את המגבלות הישנות ביחס לאנרגית הסקס. גודלתם כגברים; למדו אתכם שכך צריך להיות גבר. גודלתן כנשים; למדו אתכן שאלה הם הכללים של המין הנשי. כל זה משתנה וזו הסיבה לכך שאתם רואים את הכללים משתנים אפילו מבחינת החוקים על פני כדור הארץ.

התעוררתם בדקה ה- 90, ונשארתם

אתם מתחילים לראות פתיחות שמעולם לא היתה קודם לכן. זו ההכנה לשינוי גדול של איזון בין הזכרי והנקבי וזה יתחיל בסוף מרס – ממש בעוד מספר חודשים. למעשה ההכנות התחילו כבר מכיוון שהאנושיים יכולים לחוש שהשינוי מגיע. אתם יכולים לחוש בחלק מהתהליך, וכרגיל אתם נחפזים קדימה. יקירים – אתם מדהימים, מאחר שהתחלתם את התהליך אפילו לפני שהוא הגיע לכאן. כאשר תראו מי אתם באמת ומה השגתם בהיותכם כאן על פני הפלנטה הזו בזמן הזה, תהיו אסירי תודה מאוד שהייתם חלק מכך. הקסם באמת מתרחש על פני כדור הארץ וכל העיניים ביקום מתבוננות בכם. דבר זה כבר קרה ביקום, אולם מעולם לא עם אנשים ששרדו את השינוי בעודו מתרחש. צצתם מחדש להתחיל את המשחק במחזור חדש, והפעם נשארתם. החלטתם להתעורר מהחלום בדקה ה- 90 והתחלתם לקחת את עוצמתכם, ואז הכול התחיל להשתנות, כולל רבות מבחירותיכם הקולקטיביות.

הרמוניה עם האחרים הינה המפתח להצלחה

הרטט הקולקטיבי, או מה שאנו מכנים הלב הקולקטיבי של האנושות, הינו הדבר אליו אנו מתבוננים, שכן הוא באמת מחליט לאן הדברים הולכים. ציינו דבר זה מספר פעמים מכיוון שזה עוזר מאוד להבין. קודם לכן, היו לכם אנשים שיכלו לשלוט בכדור הארץ. כאשר רמות הטכנולוגיה היו נמוכות מאוד, רמות נמוכות של מודעות, קל מאוד היה לשלוט בערוצי המידע ולגרום להם לזרום לכיוונכם. למרות שבעבר זו היתה דרכם של האנושיים, הדבר אינו אפשרי יותר; עבורנו זו התקדמות אדירה ברוח של כל בן אנוש. חשוב עתה להבין שהחיבורים שעשיתם מתחזקים יחדיו. וזו הסיבה לכך שנכנסתם לגל המודעות השלישי, גל ההרמוניה. האופן בו הנכם מתהרמנים [מהמילה הרמוניה – חמדה] עם האנושיים ועם הוויות אחרות, יגדיר – מרגע זה ואילך – את הצלחתכם על פני כדור הארץ. פשוט מאוד. האם זה אומר שעליכם להיות אנשים פופולאריים או נאהבים ע”י אנשים רבים? לא, לא מדובר במספרים, יקירים, מדובר בעומק החיבור לאנשים האחרים.

להכניס משהו להילוך

גדלתם עם הכללים שלכם, כמו לדוגמא כללים חברתיים. היו דברים שהניחו את הדעת עבור הגברים ואחרים עבור הנשים. יקירים,כל אותם הבדלים מתפוגגים במחזור חדש זה עליו אנו מדברים, וזה מחזור הרבה יותר גדול. זה הדבר האחר אותו ברצוננו לחלוק עמכם היום, מכיוון שההטבעות חוצות זו את זו. דבר זה קרה פעמים רבות על פני הפלנטה ארץ על מנת לזרוע זרעים חשובים שכל האנושיים יצטרכו בעתיד כדי לשרוד כגזע של הוויות, ועל מנת לשאת את האור מהבית. מעולם קודם לכן לא הייתם ערים לכך שצירי זמן הולכים לחצות זה את זה, והנה אתם, מתחילים להתכונן לכך מראש ומחשבים מה תוכלו לעשות על מנת לגרום לדברים להיכנס להילוך. כל אחד מכם יכול להתחיל חיים חדשים, אתם יכולים להתחיל ביטוי חדש; להתחיל משהו חדש – קטן או גדול, או פשוט לחשוב על להתחיל משהו. להכניס משהו להילוך אינו אומר שעליכם להיות מושלמים או שעליכם ללכת בדיוק בדרך. הדרך יכולה להשתנות ולהתחלף, אולם המפתח הינו פשוט להכניס להילוך, בין עכשיו לסוף מרס.

יקירים, זהו זמן קסום. יצרתם המון קסם על פני הפלנטה, ואין לכם מושג כמה עמוק הדבר מגיע. עתה הנכם מתחילים ללמוד את הקשור בסביבתכם ובצדק, אלא שבפעם זו אתם לומדים באמצעות התהליך האישי שלכם. היו זמנים בהם ידע זה, או חכמה זו, היתה מורדת לפלנטה שלכם בבהירות רבה, אולם עתה הזמן בו יש ביכולתכם לחוש את השימוש ולקרקע זאת על מנת שתיווצר אנרגיה חדשה עבורכם. אלה מכם אשר עברו דרך השער, משוטטים ללא מטרה, נתקלים בקירות וחשים את הדרך דרך החושך, מנסים להבין היכן השביל, – הצלחתם! אנו יודעים שאינכם חשים כך ויתכן שאינכם חשים עדיין בהצלחה. ובכן זו היתה הצלחה ענקית ואתם נמצאים כאן. אתם במקום הנכון בזמן הנכון, יקירים. כאשר צומת זו של זמן ומרחב מגיעה ומשאירה את חותמה, הנכם חלק מהאנרגיה, וזה משהו שרציתם בו. אם אתם מסכימים לכך או לא, תלוי אך ורק בכם. הייתם חלק מהנבחרים, יקירים, מאחר והיה תור ארוך של נשמות שחיכו להגיע בזמן הזה. אין כאן אף אחד על פני הפלנטה ארץ שרק תופס מקום. כל הוויה והוויה הביאה מהבית ניחוח ייחודי של אור ועתה, כאשר הנכם מתחילים להשתמש בו, יש ביכולתכם למזג אור זה. אתם יכולים ליצור סגנון חיים חדש אשר יכול לשאת אור זה, ולהיות חלק מהאנרגיה שלכם בכל צעד קדימה.

שלושה צעדים קדימה, צעד אחד לאחור

בזמן זה מתחוללים שינויים רבים. אנו מבקשים מכם לזכור שכאשר צועדים שלושה צעדים קדימה ואחד לאחור, זו דרך טיפוסית בה האנושות מתקדמת. אל תתייאשו מהצעד לאחור, משום שזה פשוט חלק מתנועת ההתקדמות שלכם. כאשר הנם צופים בחדשות בטלוויזיה והופכים להיות מוצפים מהשליליות והפעולות הבלתי אנושיות בעולם, אל תרימו ידיים. זה הגרוע ביותר של כמה ממצבים אלה, וכך זה היה אמור להיות. עליכם להבין שרבים מדברים אלה שאותם הנכם רואים נעשים על מנת שתוכלו לראותם. אנא אל תגזימו בתגובה לאף אחד מדברים אלה; דעו שהנכם נמצאים במקום בטוח והאמינו שהפלנטה נעה.

חרדה

כמו כן ברצוננו להזכיר מילה שרבים מכם חשים: חרדה. רבים מכם חשים חרדה עצומה ההולכת ומתחזקת במהלך שלושת/ארבעת החדשים האחרונים. לחלקכם זה הפך להיות דיכאון “במלוא פריחתו.” לאחרים זו פשוט חרדה, חוסר יכולת לישון בלילה מבלי לדאוג ביחס למשהו. הדבר מתרחש בעקבות הידלדלות הצעיף. למרות שציפיתם לכך ובמשך זמן ארוך מאוד אנו אומרים לכם שהצעיף הינו ידידכם, הוא מנע מכם מלחוש דברים רבים מידי. התוצאה היא, שרבים מכם חשים רפיון ידיים. אתם חשים בחסרונות של אותו ניצוץ חיים ייחודי אותו הבאתם מהבית. היו סבלניים, יקירים. אל תשפטו עצמכם על אותו לילה חסר שינה, או על הרגשתכם, ואפילו לא על האופן בו הנכם חשים ביחס לעצמכם בזמנים אלה של שינוי.

עליית מדרגה לאנושות

כל האנושות חווה באופן קיצוני ארגון מחדש ברמות רבות ושונות. על פני האדמה הנכם חיים על פי ציר זמן המבוסס על אנרגיה זכרית, וקיים גם ציר זמן של אנרגיה נקבית אותו הנכם הולכים לחצות. כיצד ישפיע עליכם דבר זה? ובכן, זו בדיוק השאלה אותה אנו שואלים אתכם. כמה מזה תוכלו לשאת, כמה מאנרגיית האיזון תוכלו לקרקע? זה יהיה הדבר שיגדיר כמה מחותם זה יישאר עם האנושות לאחר שצירי זמן אלה ייחצו, אז התכוננו, יקירים. התכוננו לחשוב מחדש את חייכם. התכוננו להעז לחפש תחת כל אבן הזדמנויות ודברים שהובאו לכם. אפילו המדריכים שלכם יתקשרו עמכם עתה בדרך מעט שונה. זה לא הם שהשתנו, זה אתם. כל האנושות עולה מדרגה ועליכם ללמוד לתקשר גם ברמות חדשות אלה. עבורנו אלה זמנים מרגשים, ואנו יודעים שעברתם הרבה מאוד במהלך השנים האחרונות. הצלחתם בכל והתקדמתם באור החדש, בעודכם עוברים דרך פחדים גדולים ביותר לשם יצירת מציאות של נשיאת אור בעולם החדש. אלה הם הזמנים שכולכם ייחלתם שיגיעו, אם תעזו להישאר זמן מספיק ארוך. ובכן, אכן נשארתם והאנרגיה משתנה ממש עתה.

יקירים, עבור כל אחד מכם זה הופך להיום קסום. עתה הוא הזמן להושיט יד ולחלוק את הדברים עם בני אנוש אחרים. אינכם צריכים להשתמש באותן מילים, ואפילו לא להשתמש במילה “תקשור.” אתם הוויות של הלב, אז שתפו מישהו במה שיש בלבכם ושימו לב כיצד דבר זה מקרקע את האנרגיה. נספר לכם גם, שתהיה לכם עזרה. לחלקכם יהיו רבים מְאתגרים אלה מסעות אדירים. ידעתם שהדבר אפשרי, למרות שבמקור נבאו שתעזבו את הפלנטה ארץ. אילו עזבתם, היא היתה הופכת להיות משהו כמו שניתן לראות על גבי הכוכב מרס, אולם נשארתם, ויש לכם היום חיים ירוקים ושופעים. יש לכם מקומות יפהפיים בהם ניתן לראות את החיוניות של הפלנטה שלכם וזה דבר קסום. זו רק רמה אחת של פיזיות שהשתנתה, אולם כל היתר מתחיל להתאים עצמו כאשר יממות חדשות מגיעות. תגלו שתשומת לבכם מתרחבת. הקצבים האולטרדיים היו בסימן של 90 דקות. עתה ייגדל הטווח, שכן האנושיים הולכים להתפתח עוד יותר. האנושיים השתנו במהלך 10 השנים האחרונות יותר מאשר ב- 1,000 השנים שקדמו להן. כן, אתם יכולים להתבונן לאחור ולראות את השינויים הטכנולוגיים ושינויים אחרים, אולם הכי חשוב שלבכם התפתח.

לקבל אחריות על החיים

עתה נעבוד עמכם לשחרור חלק ממערכות האמונה שלכם, העלולות להשאירכם תקועים במקום בו הנכם נמצאים. יקירים, לא היינו יכולים להיות יותר גאים. בחרתם היטב; הלכתם אל ראש התור על מנת להיות כאן עתה. “האם יש לי עדיין חוזים? האם יש עוד דברים שעלי לעשות?” יקירים, התשובה היא תמיד כן. כן, כן וכן! אלה הם הזמנים בו אתם יכולים להשתנות ויש ביכולתכם לקבל אחריות על חייכם. תפסו את הדבר המאוד בסיסי, בניין יציב של האור והתשוקה שלכם, שכן זה המקום בו אתם מחביאים במסע זה את אורכם. מצאו את הדברים אותם הנכם אוהבים לעשות, ועשו אותם. תכננו שבמחזור הבא הם יהיו חלק גדול יותר בחייכם. זה מרגש אותנו יותר מאשר תוכלו לדמיין, שכן אף בן אנוש לא אמור היה להיות כאן בזמן הזה, והנה אתם כאן, וזה דבר נפלא. כל הכבוד, יקירים. כולכם. כולכם הייתם במסע אישי כמו גם קולקטיבי. הגעתם לגבהים ורמות שמעולם לא היו צפויים מהאנושיים על פני כדור הארץ. כל הכבוד! ובכן, איננו יכולים לחכות לרגע בו ‘נשחרר’ אתכם אל תוך המקצבים החדשים ונעזור לכם לקרקע אותם כך שתוכלו לקבל מחדש את הביטחון ותבינו שיש לכם שליטה על סביבתכם. דבר זה יאפשר לכם להיות בשליטה על חייכם, ולהביא לחייכם את הדברים המרגשים אתכם וכך תוכלו לחיות מתוך מטרה ובתשוקתכם. יקירים, אלה הם זמנים נפלאים. אנו חסרי סבלנו לראות אתכם ואת הרטט הקולקטיבי של כלל האנושות עובדים עם זה. כן, הלב הקולקטיבי מתחיל להיפתח כתוצאה מכך, ואכן אלה זמנים נהדרים על פני הפלנטה שלכם. אנו אוהבים אתכם יותר מאשר יש ביכולתכם לדעת ואנו גאים ביותר בכל אחד מכם. בכבוד גדול ביותר אנו מבקשים מכם לנהוג זה בזה בהערכה. טפחו זה את זה בכל הזדמנות. תיהנו מהמקצבים החדשים ושחקו היטב ביחד.

אספבו. אני שומר הזמן

הקבוצה

[1] axial precession -אקסיאל פרוסשן – הינו תהליך אסטרונומי הקשור לכוח הכבידה, העובר על גופים בחלל והקשור לשינוי מתמיד באוריינטציה של שינוי הצירים שלהם.

[2] קצב אולטרדי – ultradian rhythm – הינה תקופה, או מחזור, החוזרים ונשנים בתוך היממה.

זכויות יוצרים 2000 – 2014 Lightworker. www.espavo.org הכוונה היא, שמידע זה יועבר הלאה וניתן יהיה להפיצו בחינם, בשלמות או בחלקים, בכפוף לתנאים הבאים: השימוש בחומרים אלה אומר שהמשתמש מסכים לתנאים הבאים: 1. המלים “זכויות יוצרים 2000 – 2014 Lightworker. www.espavo.org” תיכללנה בכל חומר שיפורסם. 2. המשתמש מסכים שכל הזכויות, כולל זכויות של חומרים מתורגמים, נשארות בידי Lightworker. אם מתרגמים את החומרים הללו יש לנו זכות לחלוק את התרגום תוך מתן קרדיט למתרגם, באתר של Lightworker, על מנת שהוא יהיה זמין לכולם. מידע נוסף מהקבוצה (באנגלית) ניתן למצוא באתר www.espavo.org . תודה על העזרה בהפצת האור!