Czerwiec 2012

Trylinarność Miłości
Następna Evolucja

Od Steve’a:
Ten channel niesie ze sobą parę przeplatających się wiadomości. Bazą jest wiadomość o miłości. Grupa mówi, że wszystko na Ziemi musi być w pewien sposób nieperfekcyjne – by istnieć. Użyli ilustracji miłości, jako, że cała miłość w Domu jest perfekcyjna i bezwarunkowa. Tutaj na Ziemi, my głównie używamy warunkowej miłości – już w małżeństwie przysięgi są wyrażane warunkowo; są stanem tych warunków. To nie jest dobre lub złe, po prostu, na tym polu dualności – głównie, istnieć będzie miłość warunkowa, a gdy podążymy w ‘trylinarność’ a nie dualność – miłość zwróci się w stronę bezwarunkową.
Grupa sugeruje by używać bezwarunkowej miłości w relacjach jak to tylko możliwe, ponieważ to pozwoli relacjom rosnąć razem z nami. Był również punkt channelu,  gdzie Grupa powiedziała, że pokój w którym odbywał się channeling wypełni się energiami, po czym drzwi wejsciowe się otworzyły, i każdy wpatrywał się w to co się stało. Musiałem wstrzymać wewnętrzny uśmiech, gdy Gupa powiedziała ‘mówiliśmy, że idziemy’. To były istoty, które odeszyły (usuneły się na bok) byśmy m ludzie mogli być na Ziemi teraz – przybyli tutaj by zachęcić, wspomóc i wypełnić nas miłością z Domu. Miłość w tym pomieszczeniu była wyrazem pięknego, bezwarunkowego  uczucia. Poczuj to teraz, nieś ją ze sobą i przekaż dalej w każdym uśmiechu. Wiedz, że nigdy nie jesteś sam i że jesteś drodze kochany, wiele uścisków i podszczypywania.
Steave

 

Trylinarność Miłości
Kolejna Ewolucja

Droga Duszy

Istnieje energia, która przechodzi przez kurtynę ( woalę – przesłonę pomiędzy wymiarami duchowymi i Ziemskimi) zawsze, gdy mówimy słowa ‘pozdroweinia z domu’. Wy wierzycie, że to my wysyłamy wam tę niesamowitą miłość, którą czujecie za każdym razem, gdy to zaczynamy mówić. Chcemy wam powiedzieć, drodzy, że to jest coś co wy macie we wnętrzu siebie. Wykorzystujecie nas jako odbicie. My jesteśmy tymi, którzy mogą pamiętać waszą niezwykłość i waszą prawdziwą naturę – jednakże jest to channeling, ponieważ Wy opracowaliście przesłonę, która utrzymuje was przed pamiętaniem swojej historii; i nie tylko prawdziwego źródła powstania, kim jesteście, skąd pochodzicie. Powiedzieliśmy wam wiele razy, jako fakt, że jesteście, synami i córkami króla, jestście tu królewską rodziną by zakotwiczyć wszystkie dusze z domu. To jest niesamowite zadanie o które każdy z was prosił. Wnosicie najlepsze chęci z domu by stworzyć różnicę na tej planecie. Próbujecie i utrzymujecie tą energię na Ziemi i czasami udaje się wam to, ponieważ pracujecie z energią serca. Jednakże innymi czasy to nie działa w ten sam sposób z powodu połączenia z planetą Ziemia, i woalą, którą zbudowaliście by mieć to doświadczenie. Wielu z was może powie: ‘cóż, usuńmy zasłonę, ona się zmniejsza tak czy inaczej, zdejmijmy ją i grajmy w grę bez niej – z pełną pamięcią tego kim jesteśmy’. Brzmi dobrze, nieprawdaż? Wyzwaniem jest jednak to, że gdy sciągniemy przesłonę, gra przestaje istnieć, wszyscy idziecie do Domu. Nie ma celu bycia na planecie podczas, gdy nie ma tej przesłony. Pamiętacie kim jesteście i to, że przybyliście się tu tego dowiedzieć przez swoje doświadczenie. ‘Co z tymi doświadczeniami?’ – zapytacie,  ‘zbieram tylko dobre’ powiecie, ‘mam znakomite doświadczenia na tej planecie’, powiecie… ale prawda jest taka, że jesteście tu po to – aby zbierać szeroki zakres doświadczeń, niektóre nazwiecie dobrymi – zdumiewającymi, a nawet pełnymi pasji, inne nazwiecie średnimi, bolącymi lub czystymi doświadczeniami przetrwania. Wszystkie te doświadczenia są ogromnie wartościowe dla duszy, są wartościowe nie tylko dla duszy, ale również dla kolektywu ludzkiego samego w sobie. Możecie myśleć o sobie jakbyście byli na misji, by zdobywać doświadczenia. Wspominaliśmy ostanio o kolektywnych pomyłkach, które na wiele sposobów podobne są do doświadczeń. Pomyłki definiują to kim jesteście i pozwalają wam odnaleźć siłę w waszej prawdziwej naturze.

Trylinearność – Odchodzenie od dualności

Tego dnia chemy podzielić sie z wami informacją o woali- przesłonie, a w szeczególności o informacjach, które podróżują do i z woali bardzo szybko; są to pozytywne i negatywne energie w polu dualności – wy wychodzicie z tego pola dualności w pole trylianarności, potrójności, gdzie nie będziecie już polarności dobra i zła, poprawności i niepoprawności, góry i dołu. Będziecie mieli więcej punktów odniesienia z którymi będziecie mogli pracować. Zaczynacie teraz patrzeć z całkiem innej perspektywy. To nowy sposób by myśleć o tym, nie jest to bardzo proste, pomyśl o linii polarności z negatywnym punktem tutaj, a pozytywnym tutaj. Gdy wkroczy troistość będziecie mieli nowe połączenie do wyższego ja, lub podstawowy trzeci punkt z którego będziecie mogli patrzeć bardzo wyraźnie. Gdybyście byli w świecie linearnym, nie mogli byście tak naprawdę rozróżnić tego, gdzie to się kończy lub zaczyna, ponieważ mogli byście widzieć to tylko linearnie. Gdy wasza percepcja się zmieni i silniej połączycie się ze swoim wyższym ja, bedziecie doświadczać innej wizji, to się teraz dzieje z całą ludzkością – nie tylko z ludźmi uduchowionymi. Każdy uczy się widzieć, spoglądać z innej perspektywy, z dala od limitacji i dualności i my nazwaliśmy to trylinearnością.

Jest jeszcze coś innego o czym chcieli byśmy dziś pomówić, i dla lepszej ilustracji nazwijmy to ‘Rajem na Ziemi’. To interesujące, że odnosicie się do niebios – do Edenu – myśląc o kierunku – ‘ku górze’. To musi być związane z tym jak byliście niemowlęciem i z pierwszym unieniesiem przez rodziców, wyczuciem energii Ziemi, większość waszego odczucia opieki nadeszła z ‘góry’. Ktoś, kto kochał, podniósł was z góry, więc gdy patrzycie na pielęgnację – ciągle myślicie, że Raj jest na górze. My myślimy, że to jest w porządku i współgramy z tym czasem, gdyż żyjecie w polu polarności. Wymyśliliście nawet piekło i ukierunkowaliście jego kierunek w dół by było naprzeciwko raju, nigdy o tym tak nie myśleliśmy – macie tak niesamowitą wyobraźnię.To naprawdę bardzo wesołe widzieć jak stale zmieniacie tę grę. To co nazywacie domem – Ziemią jest nieperfekcyjne, gdyż ‘wszystko w linearności musi być nieperfekcyjne’. Przykładem jest muzyka, która reprezentuje energię, którą my mamy przez cały czas w Domu; wierzcie nam, gdy mówimy, że nie usłyszycie prawdziwej muzyki dopóki nie traficie spowrotem do Domu i nie doświadczycie jej w nowy sposób i nie wypełni ona całkowicie waszego Ducha; wszelkie rodzaje muzyki. Nawet wasza skala chromatyczna nie jest perfekcyjna. Gdybyście mieli wziąć te tony i podzielić je perfekcyjnie równo – nie będzie to zadawalające i nie będzie to sprawiało przyjemności ludzkiemu uchu. Musi istnieć pewien wyraz nieperfekcyjności, który pozwala na ekspresję swojego piękna. Pozwólcie sobie pokazać gdzie zmierzamy z tym całym procesem.

Miłość Trylinearna

Pozwólcie opowiedzieć sobie o miłości, wszyscy i każdy z was wzrasta na miłości. Ludzie karmią się miłością. Miłość w Domu jest perfekcyjna, jednakże, aby doświadczyć miłośći tu na tej planecie – musi ona przejść przez woalę i jakby odnaleźć przez to smak niedoskonałości.  Wasze własne słowa będą umiały to opisać najlepiej. W Domu, w większości istnieje tylko bezwarunkowa miłość. Miłość warunkowa jest waszym ulubionym smakiem tego uczucia. Dla większości was może to zabrzmieć negatywnie – jak byśmy starali się was osądzać w jakiś sposób i mówić wam, że coś robicie źle, ale to nie tak. Dlatego, gdyż to Wy jesteście drogą, która pracuje z Miłością – jasno i prosto – Wy pracujecie z tym co macie; ewoluujecie idąc przez życie, i to jest właśnie perfekcyjne. Gdy zaczniecie perfekcjonizować te dziedziny życia, w wielu aspektach – gdzie duch udaje, że jest człowiekiem, co teraz ma miejsce – zewoluujecie miłość. Pozwólcie, że damy wam przykład bezwarunkowej miłosci o której mówimy. Podejmujecie przysięgę małżeńską i czynicie poświęcenie czy nie? Te przysięgi są w zasadzie wyrazem warunkowej miłosći; będę Cię kochał gdy, będę Cię kochał jeśli. Nie ma w tym nic złego, jednak podczas ewolucji będziecie mogli wdrożyć więcej bezwarunkowych aspektów miłości w to uczucie. To robiąc możecie odejść od wielu warunków przy których utrzymujecie się tak długo. Ewoluujecie w waszą prawdziwą naturę by stworzyć więcej tego co jest w Domu, zamiast tego co na Ziemi. Miłość jest waszym kolejnym przystankiem, kolejnym etapem.
Inną częścią tego procesu jest to co się dzieje w waszym fizycznym ciele. Przechodzicie w nową przestrzeń i stajecie się świadomi, że wasze fizyczne ciało jest w ewolucyjnym procesie. Zajmie to trochę czasu, całą drogę do 2222 roku by zakończyć ten proces. W momencie, gdy to powiedzieliśmy, wielu z was pomyślało: ‘zatem mnie tam nie będzie!’ – Ale przecież możecie być,  gdyż ‘stażenie się’ jest jednym z aspektów życia, który przestaje istnieć.

Pochwyć Przyszłość

Wasze systemy wierzeń o tym jak długo będziecie żyć i to właściwie one kończą wasze życie. Żyjecie w grze, przeżywacie swoją grę. Przeżywacie swoją historię, która obecnie mówi wam, że możecie dożyć około 100 lat. Ta historia będzie się zmieniać, ale zanim zdacie sobie z tego sprawę – musi to nastąpić w świadomości kolektywnej. Zanim fizyczne zmiany nastąpią, proszę wyobrażajcie sobie, że wasz przebieg życia trwa 150 lat. Co zrobicie z tym dodatkowym czasem, jaki jest wasz cel jeśli zamierzacie być tu tak długo? Jak możecie to przed sobą ułożyć, by osiągnąć to po co przyszliście. Chcielibyśmy prosić was, abyście zaczęli teraz myśleć w ten sposób. Wielu z was wierzy że pójdzie na emeryturę w pewnym wieku, czemu mielu byście to robić, jaki jest tego cel? Macie przestać pracować i bawić się do końca życia? To was zabije. My myślimy, że dowiadujecie się już o tym. Perfekcyjnie w porządku będzie zmieniać to lub tamto, ale postawa braku radości w życiu odebrała by was z planety bardzo szybko, ponieważ to oznaczało by, że to co mieliście zrobić jest już zakończone. Gdy wszystko jest zakończone – wy odchodzicie i podążacie dalej. Nie ma w tej postawie poprawności lub nie, i nie znaczy to, że robicie coś złego, po prostu oznacza to ze skończyliście swoją prace. Istnieje wiele części tego procesu, które zaczynają się zmieniać, ale ta część związana z warunkową miłością jest tym czym chcemy się dzisiaj z wami podzielić.

Rebalansowanie swoich dwóch mózgów.

Istnieją dwa mózgi w waszym ciele. Jeden w waszej głowie konsumuje większość waszej energii w ciele. Do niedawna wierzono, że to najważniejszy organ. Niedawno społeczność naukowa odkryła, że pobór kalorii mózgu nie jest nawet zbliżony do tego reprezentowanego przez serce. Pole magnetyczne serca jest także o wiele większe, ponieważ serce jest swoim własnym mózgiem. Na ziemi wiele waszych wyzwań wynika z walki pomiędzy mózgiem i sercem. Wasze serce mówi: ‘chcę tego, chce tak przeżyć życie, chcę być tą osobą’, następnie wasza głowa mówi – nie nie możesz  tego zrobić, musisz chodzić do szkoły, musisz zrobić to, musisz nauczyć się tego, musisz zrobić rzeczy A, B i C. Musisz zrobić różne rzeczy – to co Twój mózg mówi Ci byś robił, tylko by zdać sobie sprawę, że pomimo swoich osiągnięć jesteś nieszczęśliwy, ponieważ inny mózg, ten serca, nigdy nie został zaspokojony. To się dzieje przez całą ludzkość, gdyż świadomie wchodzicie w konstruowany plan by wypełnić rządania waszych serc. Oto ilustracja tego jak to działa. Wiek 50 lat jest kluczowym wiekiem dla ludzi. Bardzo prosto mówiąc – jeżeli dożywasz stu lat – 50 jest wyznacznikiem połowy od urodzenia i po pięćdziesiątce odrzucasz wszelkie nieprawidłowości z drogi. Teraz czy to oznacza ze przestaniesz się zmagać i zaczniesz cieszyć się swoim życiem i żyć prosto z serca? Drodzy jesteście na planecie Ziemia. Z miłością chcieli byśmy wam powiedzieć, abyście podążali za sercem w każdym momencie, ale ciągle musicie balansować je ze swoim świadomym mózgiem. Żyjecie tu i istnieją tu pewne odpowiedzialności, które musicie zaakceptować. Prosimy byście zwracali większą uwagę na to czy doświadczacie tego zmagania pomiędzy waszymi dwoma mózgami.

Bezwarunkowa miłość jest reprezentowana na Ziemi na wiele różnych sposobów. Psy, które często nazywane są najlepszymi przyjaciółmi ludzi są tutaj specjalnie by przypominać wam o bezwarunkowej miłości. Możecie nakrzyczeć lub zranić psa, być podłym lub niemiłym, jednakże wróci on i będzie machał ogonem i poliże po twarzy, dlaczego?, ponieważ ukazanie Ci miłości nie jest uwarunkowane na tym co im zrobicie, jest natomiast wyrazem ich miłości. Przez bezwarunkową miłość jaką wyrażają, to pokazuje wam jak brać odpowiedzialność za wnoszenie czystej energii z domu. Teraz, czy to oznacza, że kochasz kogoś wystarczająco by dać mu odejść? Czasami tak. By kochać bezwarunkowo, znaczy zacząć wnosić tę energię z Domu. To nie zawsze działa w relacjach jeśli chodzi o to, gdyż wiele z waszych sposobów patrzenia na relacje oparte jest na polu dualności i polarności. Zbudowaliście relacje na tym aspekcie, który nazywacie monogamią, który jest sposobem, by wyrażać waszą miłość i relacje na planecie Ziemia. Wiele z tego zmieni się w czasie, jednak monogamia może być długo głównym wyborem na Ziemi, tak długo jak będzie tu pole dualności. Nie ma w tym nic złego, ale wszystkie te czynniki o których wspominamy są warunkowe. Uznajcie każdy z nich za specyficzny smak tej oryginalnej bezwarunkowej miłości.

Karm się trzy razy dziennie

Czy mogli byście wyrażać bezwarunkową miłość trzy razy dziennie, codziennie? Wyrażać ją ku osobie, która czeka na Ciebie w restauracji, wyrazić ją osobie, która zaparkowała Ci samochód, wyrazić ją osobie, która przeszła koło Ciebie na ulicy. Nie mówimy tylko o twarzy, którą prezentujecie i którą pokazujecie światu. Znajdźcie sposób by być wrażliwym i połączyć się z ich duszą i przekazać im bezwarunkową miłość choćby na chwilę. Odnajdźcie sposób by wyrazić bezwarunkową miłość trzy razy dziennie, a wasze życie zmieni się bardzo szybko. Zaczniecie być wypełnieni w nowy sposób, będziecie widzieć rzeczy, których wcześniej nie zauważaliście. Będziecie mieć wybór by otrzymać całą swoją miłość, którą jesteście w stanie utrzymać i to jest największym wyzwaniem jeśli chodzi o warunkową miłość. Warunkowa miłość przybliża was do drzwi by otrzymać miłość od ludzi. Wiele struktur myślowych i wiele z waszej energii zmieni się jak będziecie ewoluować do przodu. Odnajdziecie także ze jest to jedna z przestrzeni, którą chętnie przeprogramujecie, gdyż warunkowe miłości ziemskie mają swoje piękne smaki. Im więcej bezwarunkowych części tej miłości będziecie w stanie odnaleźć, tym więcej energii z Domu wniesiecie w swoje własne życia i relacje. To jest miłość na której wszyscy i każdy z was na tej planecie wzrasta – bezwarunkowa miłość z Domu.
My wiemy kim jesteście. Widzimy wszystko co ukrywacie i kochamy was ponad wasze zrozumienie. Jesteście częścią nas. Separacja nie istnieje. Wy po prostu pracujecie w polu dualności, a woala, którą opracowaliście powstrzymuje was przez przypomnieniem sobie tego. Drodzy, serce budzi się wcześniej niż głowa. Musicie przynajmniej mieć wgląd z serca, w innym przypadku będziecie się kręcić w kółko przez długi czas. Widzimy jak to się dzieje raz za razem. Możecie osiągać różne cele, bez problemów, ale czy otrzymacie miłość z Domu? Oto ważne pytanie, a my wzywamy was byście praktykowali to codziennie.
Drodzy, chcieli byśmy być z wami, dotknąć was, prowadzić was codziennie i pokazać wam o czym mówimy. Ale w rzeczywistości, uczycie się o wiele lepiej, niż my mogliśmy was nauczyć. Aby z wami rozmawiać musimy obniżyć swą wibrację. Istnieją wibracyjne różnice pomiędzy woalą, co częściowo jest powodem, że nawet nasza wiadomość przechodząca przez Opiekuna (Steav’a) musi być nieperfekcyjna w jakiś sposób byście mogli ją usłyszeć. Odnajdźcie tą nie-perfekcję i obejmijcie ją. Pokochajcie ją. Zabierzcie ją i wiedzcie, że to jest ten wasz smak. Wy przyrównujecie niedoskonałość do błędu. „O nie, nie robimy tego. Nie mamy niedoskonałości”. Drodzy, wasze piękno zawarte jest w niedoskonałościach.

Kochając Niedoskonałość

Jeszcze tak niedawno ludzie uczyli się wytwarzać diamenty. Możecie je obecnie tworzyć w laboratoriach. Te diamenty, które wytwarzacie działają i są w użyciu, najczęściej w przemyśle industrialnym. Ale zawsze istniała obawa, że weźmiecie je i użyjecie ich jako klejnoty. Istniało takie tym zaniepokojenie, że teraz najbardziej naturalne diamenty są oznaczone – wyryte by można było powiedzieć, że nie zostały podrobione. Interesującym aspektem jest to, że te diamenty wytworzone przez człowieka prawdopodobnie nigdy nie ujrzą rynku publicznego, ponieważ są perfekcyjne. Nie ma na nich inkluzji, więc światło przechodzi przez nie jak przez szkło. Nie iskrzą się tak jak naturalne diamenty, ponieważ nie mają niedoskonałości. To samo jest prawdą, jeśli chodzi o Was. Wasze niedoskonałości są pięknem, jednak uznaliście je za coś niewłaściwego.  Uznajcie je, gdyż jest to wasz podarunek. Odnajdźcie sposób by wyrazić te niedoskonałości. Utrzymajcie je jako prawdziwą oznakę światła, które zebraliście na Ziemi.
Wybór należy do Was. Dla przykładu, powiedzmy, że macie problem z wyglądem ponieważ wasz nos jest troszeczkę zbyt długi.  Za każdym razem jak popatrzycie w lustro mówicie, „O, osiągnął bym sukces jeśli tylko nie ten długi nos”. Nienawidzicie część swojego ciała i z tego powodu, za każdym razem, gdy na nie popatrzycie zastanawiacie się co mogli byście z tym zrobić. Mogli byście przejść operację by zmienić wygląd nosa, lub możecie zdecydować być z niego dumni i iść dalej przez życie. Bądźcie prawdziwi dla siebie i swoich części ciała, a gdy będziecie, nie zdziwcie się jak inni będą chcieli mieć nos taki jak wasz. To stało się wiele razy już wcześniej z waszymi znanymi ludźmi. Gdy jakiś aktor staje się sławny, nagle z niczego ludzie zmieniają swe ciała by wyglądać tak jak on. Powiemy wam, że Ci aktorzy często myśleli, że coś jest nie tak z wyglądem ich ciała, ale uznali tą część i stali się nią. Wyrazili w ten sposób bezwarunkową miłość do swego ciała i wkrótce ludzie z tym zaczęli rezonować. Każdy wszedł na tą samą ścieżkę, każdy zrozumiał połączenie.
To jak piękni prawdziwie jesteśmy zawiera się w naszych niedoskonałościach, a gdy odrzucisz warunkowość ze swej miłości, także będziesz w stanie to dostrzec. Zaakceptuj to. Chodź dumnie, gdyż promieniujesz światłem z Domu. To nie my daliśmy Ci to światło;  Wy otworzyliście swe serca i wprowadziliście je tam sami. Bądźcie z tego dumni i wiedzcie, że za każdym razem jak popatrzycie komuś w oczy – czynicie różnice, gdyż wdrukowujecie w nich piękne światło z Domu. Róbcie to świadomie i bawcie się każdym krokiem tej ścieżki. Budujecie nową Ziemię, cząstkę za cząstką w czasie. Wkraczacie w całkiem nowe środowisko. Wasze fizyczne ciała i Ziemia adaptują się by coraz lepiej by utrzymać wzmocnionych tą energią ludzi. Wy to tworzycie, a my jesteśmy z was niesamowicie dumni. Sięgnęliście poza woalę. Poza wasze własne zrozumienie samych siebie i ośmieliliście odrzucić na bok tę przesłonę by zobaczyć siebie takimi jakimi naprawdę jesteście. Utrzymajcie to zrozumienie. Bądźcie z niego dumni i wiedzcie ze pochodzicie ze światła, światła z Domu.
Z największym honorem prosimy Was byście się traktowali z ogromnym szacunkiem w każdym momencie. Dbajcie o siebie wzajemnie i utrzymujcie te drzwi wiedzy otwarte przy każdej sposobności – gdy budujecie ten Nowy Świat; bawcie się razem dobrze.
Espavo.
Steave

 

Copyright Notice:
Copyright 1998 – 2012 Lightworker. www.espavo.org This information is meant to circulate and may be freely disseminated, in whole or in part with the following conditions: Use of this material signifies that the user aggress to the following conditions: 1. The words “Copyright 2000 – 2012 Lightworker. www.espavo.org” will be included with all published material. 2. User agrees that all rights, including copyrights of translated material, remain the property of Lightworker. If you translate this material we reserve the right to share that translation with credit to you as translator, on the Lightworker site to make it available to all. Further information from the Group may be found at: http://www.espavo.org.     Thanks for helping to spread the Light!